Strona 43 z 53 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2019
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Gratulacje dla Polonii z tytułu awansu. Fajne składy wypisujecie ale myślę, że taki Lindbaeck nie zaliczy aż takiego zjazdu: od GP i eligi w tym roku do 1 ligi w przyszłym. Może Mateusz Szczepaniak?

  2. Powrót do góry    #1892
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    1. Grajczonek
    2. Brzozowski
    3. Lindbeack
    4. Berge/Jedrzejewski
    5. Ljung/Batchelor
    6. Tonder
    7. Orwat
    Predator i Ljung/Batchelor jednocześnie to chyba nierealne, zresztą wolałbym jakichś młodziaków. Z PePetą też popłynęliście, nie przychodzi mi do głowy ani jeden powód, dla którego Protas miałby przyjść do Polonii. Sezon będzie raczej na przeczekanie i dalsze budowanie bazy sponsorów i kibiców, jak przy okazji uda się wdupczyć apatorowi to będzie miły bonus Kanclerz ma głowę na karku, transfery będą na pewno odpowiednio przemyślane.

  3. Powrót do góry    #1893
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Same problemy po tym awansie co do stadionu, to nowa trybuna wygląda bardzo biednie. Ile ona pomieści ludzi? Chyba mniej niż 1 łuk... a przecież po jej wybudowaniu, chcieli się zabrać za któryś z łuków właśnie? I kiedy chcą to robić? Od początku I-ligowego sezonu? Wygląda na to że w przyszły roku na reszcie stadionu nic się nie ruszy, no bo kiedy? Oby chociaż tę trybunę postawili do kwietnia, a przynajmniej na derby żeby była gotowa. A wejście na nią to chyba będzie osobne? I toalety już będą wbudowane, że się tak wyrażę, nie żadne toitoie?

    Jeśli chodzi o skład, to trudno powiedzieć jaką taktykę obrać. Zostawiłbym dwójkę Brzozowski/Grajczonek no i Orwata i Tondera. Fakt że oni w przyszłym roku będą mieli już 21 lat, ale nic innego nie wymyślimy, doświadczenie jakieś mają, musimy na ty bazować. W ogóle Tonder podoba mi się bardziej niż Orwat, mam nadzieję że w Zielonce nie zapragną nagle budować na nim składu, bo jednak robi u nas bardzo ważne punkty.

    Pozostałe 3 miejsca zależą od budżetu i celu jaki chcemy osiągnąć w przyszłym roku. Czy ma to być sezon na spokojne utrzymanie, czy walkę o utrzymanie do końca, czy walkę o P-O? To są pytania na które Kanclerz musi odpowiadać sobie już teraz i w zależności od odpowiedzi budować skład. Może by tak zostawić Berge i Ivacicia i dokoptować jakiegoś mocnego seniora? Możemy sobie gdybać kogo, tak przy okazji to osobiście średnio wierzę w Jędrzejewskiego w I lidze, ale to tak na marginesie. Szkoda że na jakąś bombę transferową nie ma większych szans bo to byłby magnes na kibiców, np. Protasiewicz. Ech, że też Jonsson zakończył karierę rok za wcześnie jak się okazało Ewentualnie spróbujmy kogoś z Holderów ściągnąć
    BKS Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #1894
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Fajne mecze będziecie mieli w przyszłym sezonie. Apator Wybrzeże Start, aż zazdroszczę.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  5. Powrót do góry    #1895
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Fajne mecze będziecie mieli w przyszłym sezonie. Apator Wybrzeże Start, aż zazdroszczę.
    spoko, mozemy sie zamienic i przemeczyc rok jezdzac do Leszna, Wroclawia, Czewy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #1896
    Początkujący Awatar KasperA
    Dołączył
    15-09-2019
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    No dobra to może trochę o składzie, myślę że po takim sezonie nie ma co się martwić o finanse. Miasto wyłoży z 2mln, dojda sponsorzy no i wrocili kibice.

    1. Grajczonek
    2. Brzozowski
    3. Lindbeack
    4. Berge/Jedrzejewski
    5. Ljung/Batchelor
    6. Tonder
    7. Orwat

    Zostawilbym jeszcze na rezerwie Ivacica jeśli zgodzi się być oczekującym. Szkoda byłoby się chłopaka pozbyć.

    Trzeba ściągnąć dwóch zawodników którzy coś gwarantują, wybrałbym z trójki Lindbeack, Batchelor, Ljung.
    Szczerze mówiąc, nie widzę większych szans na zbudowanie takiego składu. Lindbaeck w 1. liga? Jest posucha na rynku, zostanie w ekstralidze na pewno. Za nim słaby sezon, ale to cały czas zawodnik z dużymi umiejętnościami. Tondera też będzie ciężko wyciągnąć. To, że jeździł u was jako gość, to raczej nie znaczy za wiele - po prostu, fajna opcja dla niego, gdy w Falubazie się nie mieścił. Ale uważam, że nawet jeśli Falubaz go wypuści, to wyląduje on w Rybniku. Rybnik juniorów ma jakich ma, a opcji wiele na rynku nie ma. Tonder może szału w Ekstralidze nie robi, ale patrząc na to, że kilku chłopaków odchodzi w wiek seniora, stać go będzie na kilka punktów. Bardziej stawiałbym na kogoś z dwójki Bartoch - Osyczka, co nie byłoby złym rozwiązaniem.

  7. Powrót do góry    #1897
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Co do nowej trybuny to już jest jej maksymalsymalna wysokość? Naliczylem chyba 10 rzędów więc w jednym rzędzie musiałoby być 250 krzesełek żeby osiągnąć 2500 miejsc a tyle wg mnie sie tam nie zmiesci.

    Jeżeli chodzi o przebudowę łuków to pewnie coś się ruszy w 2023 przy następnych wyborach.

    Coś czuję że bilety na nowa trybuna będą kosztować 40-50zl no bo przecież najlepsze miejsca na stadionie

    PS. Czy padły jakieś deklaracje czy ZooLeszcz zostaje tytularnym?
    Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #1898
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zostaje,ale podobno maja dac nieco mniej kasy i z nazwy znikna trzy pierwsze litery.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #1899
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Tonder by robił specjalnie kevlar w biało-czerwonych barwach tylko na dwa mecze? Nie sądzę.

  10. Powrót do góry    #1900
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Powoli zacznie sie rozkrecac karuzela transferowa. Szczerze watpie zeby Antonio zszedl do 1 ligi. Az tak slabego sezonu nie mial a pare klubow moze nie miec wyjscia i będzie musiala go zakontraktowac. Rybnik musi sie wzmocnic Gorzow raczej pozbedzie sie pajaka i bedzie szukal kogos w jego miejsce. Ljung podobno rozmawia z kilkoma klubami. Tarnow raczej zostanie bez swoich dwoch liderow.

  11. Powrót do góry    #1901
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zostaje,ale podobno maja dac nieco mniej kasy i z nazwy znikna trzy pierwsze litery.
    No patrz. Za to u was nazwa niezmiennie na czasie

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Powoli zacznie sie rozkrecac karuzela transferowa. Szczerze watpie zeby Antonio zszedl do 1 ligi. Az tak slabego sezonu nie mial a pare klubow moze nie miec wyjscia i będzie musiala go zakontraktowac. Rybnik musi sie wzmocnic Gorzow raczej pozbedzie sie pajaka i bedzie szukal kogos w jego miejsce. Ljung podobno rozmawia z kilkoma klubami. Tarnow raczej zostanie bez swoich dwoch liderow.
    Milik juz sie boi, że w Toruniu nadal bedize prywatny fowlark Holderów. Co byscie powiedzieli na Milika?
    pomidor

  12. Powrót do góry    #1902
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Kościuch też byłby ciekawa opcją.
    Polonia Bydgoszcz

  13. Powrót do góry    #1903
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Brzozowski, Grajczonek i Berge powinni zostać. Ivacić i Jędrzejewski w odwodzie, ew. jeden z nich na wypożyczenie do plż2. Wziąć dwóch zawodników klasy Kułakowa/Ljunga plus Tonder i można startować.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    vicar (17-09-2019)

  15. Powrót do góry    #1904
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nie porównujmy pierwszego meczu z Poznaniem. Wówczas tor był twardy, a w trakcie spotkania doszedł jeszcze lekki deszczyk i nawierzchnia aż się świeciła na żółto jak napromieniowana. Wczoraj była "przyczepka". Najlepszy czas to 61,40 a najgorszy lekko ponad 63 sekundy. Wcześniej czasy potrafiły dochodzić do ponad 66 sekund. My lubimy ścigać się na mocno przyczepnym torze. Zrobić taki tor na Gniezno w I lidze to Gała z kolegami będzie już w I łuku zawracał do parkingu To się nazywa atut toru. Dawno nie widziałem takiego sklejenia z nawierzchnią w meczu o wysoką stawkę czy choćby w meczu z równorzędnym rywalem.
    Wreszcie coś co zdecydowanie do mnie przemawia. Aż dziw mnie bierze, że tak niewielu zauważyło to, co dla mnie było widać gołym okiem. Byłem na obu wyjazdach u Was w tym sezonie i diametralnie inne warunki torowe. Tym razem kopa po same jaja, momentami nawet Bellego miał problemy z płynnym przejechaniem łuków, Nowak walczył na ile go stać, Miśkowiak w tym sezonie chyba nikogo nie wyprzedził więc jeśli wystartował słabo to już tak zostawało, poza tym po dłuuugiej kontuzji niektórzy zawodnicy nie dają się pozabijać ponownie, kiedy tor sprawia im problemy.

    Są jeszcze inne, obiektywne czynniki, które wskazują, że Poznaniowi zależało na awansie ale poczekam, aż -być może- klub wyda jakieś oficjalne oświadczenie.... chociaż nie wiem czy to zrobi, bo może narazić się na kolejną porcję hejtu.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1905
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Brzozowski, Grajczonek i Berge powinni zostać. Ivacić i Jędrzejewski w odwodzie, ew. jeden z nich na wypożyczenie do plż2. Wziąć dwóch zawodników klasy Kułakowa/Ljunga plus Tonder i można startować.
    Dokladnie tak. Tylko jeszcze jakis drugi junior by sie przydal...

    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Wreszcie coś co zdecydowanie do mnie przemawia. Aż dziw mnie bierze, że tak niewielu zauważyło to, co dla mnie było widać gołym okiem. Byłem na obu wyjazdach u Was w tym sezonie i diametralnie inne warunki torowe. Tym razem kopa po same jaja, momentami nawet Bellego miał problemy z płynnym przejechaniem łuków, Nowak walczył na ile go stać, Miśkowiak w tym sezonie chyba nikogo nie wyprzedził więc jeśli wystartował słabo to już tak zostawało, poza tym po dłuuugiej kontuzji niektórzy zawodnicy nie dają się pozabijać ponownie, kiedy tor sprawia im problemy.

    Są jeszcze inne, obiektywne czynniki, które wskazują, że Poznaniowi zależało na awansie ale poczekam, aż -być może- klub wyda jakieś oficjalne oświadczenie.... chociaż nie wiem czy to zrobi, bo może narazić się na kolejną porcję hejtu.
    Jeszcze jedna sprawa, ktora niejako łaczy sie z tym co napisales. Mianowicie chodzi o atut toru. Rozmawiałem sobie na ten temat z ludzmi z rodziny, dziadek, wujek, tata, fani zuzla i Polonii od lat.
    Po prostu jestesmy na takim poziomie, w takiej a nie innej lidze. Dopoki zawodnicy maja atut toru i stół, idealnie sklejone motory na tor w poznaniu, na ktorym nie da się walczyc, to wygrywaja.
    Jada na inny tor, inne warunki, tym bardziej inne niż w RZ i co? Wychodzi wartosc zawodnikow. Tak naprawde kim jest jakis Borodulin Krcmar czy Nowak. Jedyn dwa sensowne nazwiska w Poznaniu to Bellego i Bajerski, z czego Bajer nie jezdzi. O miskowiaku, ktory miewal przeblyski jako junior a potem rownia pochyła nie wspomnę. Po prostu inne druzyny były słabe i tak samo jak i my, PSZ nabijał sobie na nich punkty ir obił dobre wrażenie.


    My potrenowaliśmy, skleilismy sie, dokladnie tak samo jak Poznan u siebie tydzien temu.
    I tyle.
    pomidor

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Molineux (17-09-2019)

  18. Powrót do góry    #1906
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Tonder by robił specjalnie kevlar w biało-czerwonych barwach tylko na dwa mecze? Nie sądzę.
    To był kevlar na DMPJ Francepolu Falubaz. Takie same miał Krakowiak i Pawliczak Ale są fajne, takie bydgoskie

    Ps Może Lahti by chciał się wyrwać z Dauga? Chociaż dla mnie nie jest on pewniakiem takim jakiego bym oczekiwał

  19. Powrót do góry    #1907
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    To był kevlar na DMPJ Francepolu Falubaz. Takie same miał Krakowiak i Pawliczak

    Ps Może Lahti by chciał się wyrwać z Dauga? Chociaż dla mnie nie jest on pewniakiem takim jakiego bym oczekiwał
    No wlasnie. Na zdjeciu z jakiegos treningu mial na klacie myche WIec tak wlasnie sobie myslalem skad taki kewlar. Tak czy inaczej, fajnie przypasował do Polonii
    Szkoda ze Siopas nie mogl odkurzyc jakiegos z garażu

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Same problemy po tym awansie co do stadionu, to nowa trybuna wygląda bardzo biednie. Ile ona pomieści ludzi? Chyba mniej niż 1 łuk... a przecież po jej wybudowaniu, chcieli się zabrać za któryś z łuków właśnie? I kiedy chcą to robić? Od początku I-ligowego sezonu? Wygląda na to że w przyszły roku na reszcie stadionu nic się nie ruszy, no bo kiedy? Oby chociaż tę trybunę postawili do kwietnia, a przynajmniej na derby żeby była gotowa. A wejście na nią to chyba będzie osobne? I toalety już będą wbudowane, że się tak wyrażę, nie żadne toitoie?

    Jeśli chodzi o skład, to trudno powiedzieć jaką taktykę obrać. Zostawiłbym dwójkę Brzozowski/Grajczonek no i Orwata i Tondera. Fakt że oni w przyszłym roku będą mieli już 21 lat, ale nic innego nie wymyślimy, doświadczenie jakieś mają, musimy na ty bazować. W ogóle Tonder podoba mi się bardziej niż Orwat, mam nadzieję że w Zielonce nie zapragną nagle budować na nim składu, bo jednak robi u nas bardzo ważne punkty.

    Pozostałe 3 miejsca zależą od budżetu i celu jaki chcemy osiągnąć w przyszłym roku. Czy ma to być sezon na spokojne utrzymanie, czy walkę o utrzymanie do końca, czy walkę o P-O? To są pytania na które Kanclerz musi odpowiadać sobie już teraz i w zależności od odpowiedzi budować skład. Może by tak zostawić Berge i Ivacicia i dokoptować jakiegoś mocnego seniora? Możemy sobie gdybać kogo, tak przy okazji to osobiście średnio wierzę w Jędrzejewskiego w I lidze, ale to tak na marginesie. Szkoda że na jakąś bombę transferową nie ma większych szans bo to byłby magnes na kibiców, np. Protasiewicz. Ech, że też Jonsson zakończył karierę rok za wcześnie jak się okazało Ewentualnie spróbujmy kogoś z Holderów ściągnąć
    Berge musi zostac. Mlody, perspektywizcny, walczak, troche juz u nas jezdzi. Jeszcze beda z niego ludzie. Dosprzetowic tylko!
    pomidor

  20. Powrót do góry    #1908
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Pewnie by odkurzył, ale ma zapis po wypożyczeniu, że musi startować w kevlarze Orła.

    Berge *****isty gość. Kilka zdań z nim zamieniłem po meczu i mówił, że zostaje. Możliwe, że już z Jurkiem byli po słowie wcześniej
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 16-09-2019 o 23:35

  21. Powrót do góry    #1909
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    chrzan (17-09-2019)

  23. Powrót do góry    #1910
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Z tą kopą po same jaja to bym nie przesadzał. Czasy ok, były dobre, ale pamiętam bardziej kopne tory a tu zawodnicy jednak dość płynnie pokonywali łuki po całej szerokości, wystarczyło trzymać gaz. No i kwestia dopasowania - nasi byli faktycznie idealnie sklejeni z nawierzchnią.

  24. Powrót do góry    #1911
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Co do Protasiewicza to raczej by chciał kończyć karierę u siebie a nie jeszcze na sam koniec zmieniać klub.
    A w Bydgoszczy nie jest u siebie? Nie ma już chaty w Osielsku?

    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    A Przyjemski? Ten co wygrywa wszystko w mini zuzlu jak leci?
    Za rok dopiero 15. Jeszcze chwila zanim przyjdzie liga.

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ewentualnie spróbujmy kogoś z Holderów ściągnąć
    Nie po to się odbudowujemy, by jakieś toruńskie ochłapy ściągać.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zostaje,ale podobno maja dac nieco mniej kasy i z nazwy znikna trzy pierwsze litery.
    Ból dupska spory, bo my chociaż mamy człon Polonia w nazwie A wy tylko GetWell - co to kuźwa jest?

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Co do Protasiewicza to raczej by chciał kończyć karierę u siebie a nie jeszcze na sam koniec zmieniać klub.
    A w Bydgoszczy nie jest u siebie? Nie ma już chaty w Osielsku?

    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    A Przyjemski? Ten co wygrywa wszystko w mini zuzlu jak leci?
    Za rok dopiero 15. Jeszcze chwila zanim przyjdzie liga.

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ewentualnie spróbujmy kogoś z Holderów ściągnąć
    Nie po to się odbudowujemy, by jakieś toruńskie ochłapy ściągać.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zostaje,ale podobno maja dac nieco mniej kasy i z nazwy znikna trzy pierwsze litery.
    Ból dupska spory, bo my chociaż mamy człon Polonia w nazwie A wy tylko GetWell - co to kuźwa jest?

    Ljunga będzie ciężko wyrwać, aczkolwiek kto wie? Wszyscy się skupią na Kułakowie to może Szwed będzie do wzięcia. Lahti też opcja dobra, taki cichy bohater:

    1. Ljung
    2. Berge/Siopek/Ivacic
    3. Grajczonek
    4. Brzoza
    5. Lahti
    6. Orwat
    7. Tonder
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 17-09-2019 o 11:17
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Powrót do góry    #1912
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A w Bydgoszczy nie jest u siebie? Nie ma już chaty w Osielsku?
    Nie wiem czy ma tam jeszcze tą chatę czy może ją sprzedał. Ale wiem, że kupił chatę w ZG, którą wyremontował i mieszka niedaleko stadionu. To jednak żaden problem logistyczny, dla zawodnika, przemieszczać się pomiędzy ZG a Bydzią, czy innymi ośrodkami na mecze żużlowe. Pytanie tylko czy Pepe w ogóle myśli jeszcze o jeździe w I lidze ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1913
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    To Ty nam powiedz Mariusz!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #1914
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Protas to jest ambitny zawodnik. Póki będzie czuł się na siłach to będzie cisnął w ekstralidze. Raczej nie pójdzie drogą Walaska.

  28. Powrót do góry    #1915
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    No jakbyśmy się tak zaczęli zasilać chłopakami z szkółki to byłoby super, wręcz idealnie nawet.
    Idealny scenariusz to przyjście Łobodzińskiego, który już mógłby w składzie regularnie się pojawiać i objeżdżać. W międzyczasie w zawodach juniorskich śmiga dwóch kolejnych, a po roku dołączają do Łobodzińskiego. Oczywiście tutaj musi być chęć współpracy klubu z Grudziądza, a jak wiadomo dla każdego klubu junior jest na wagę złota. Zwłaszcza taki, który dostarcza punkty Wg mnie trzeba jak najszybciej korzystać z tych młodych chłopaków prosto po szkółce. Mam nadzieję, że polityka Jurka o współpracy z BTŻ będzie jak należy i będą z tego korzyści dla klubu, kibiców i samych chłopaków.

    Co do tej seniorki. Większość zgodnie twierdzi, że należy pozostawić trójkę Brzoza-Josh-Berge. Z dwójki Siopek-Ivacic na rezerwowego wg mnie wystarczy jeden. Dwóch rezerwowych może być dla nich niezdrowe. Chyba, że zawodników I-ligowych też można desygnować jako gości do II ligi - aż tak dobrze regulaminu nie znam, ale to jedyna wg mnie rozsądna opcja, aby mieć dwóch rezerwowych seniorów. Zwłaszcza, że żaden nasz senior nie będzie się łapał do 23, więc nie pojedzie jako 8/16. Tutaj wg mnie świetnie by się wpisał Lyager.
    Albo powalczyć o któregoś chłopaka z finałów IMŚJ, który w Elidze nie będzie - Kvech, Jeppesen czy Jakobsen mogą być do wzięcia. Przykład takich zawodników jak Czugunow, Fricke, Kurtz czy Michelsen pokazuja, że w tych młodych inwestycja ma sens.

    Wywalczenie Ljunga wg mnie byłoby super posunięciem. Pewnie będzie kilku chętnych po niego, ale uważam, że warto się o niego pokusic.
    Co do PePe to ambicja ambicją, ale on już w ELidze nie gwarantuje już regularnych dwucyfrówek, a na taką rangę zawodnika jest wykreowany. Jeśli nadal chce jeździć to I liga dla niego wydaje się rozsądnym kierunkiem. Oglądając finały I ligi zaimponowali mi też - Klindt, Bewley, Łogaczew (który zresztą kilka lat temu chyba mocno napsuł nam krwi jako totalny świeżak).
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 17-09-2019 o 11:48
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #1916
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    585
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Protas ma teraz dobre układy z Gollobem.
    Jego powrót to co by nie mówić powrót legendy również tego klubu. Może się dogadają ale to raczej w przyszłym roku o ile Protasowi się jeszcze będzie chciało.
    Jeśli ma pójść do NPLŻ to myślę że tylko do Polonii i to pewnie pod warunkiem składu na walkę o awans gdzie indziej nie będzie się rozmieniał.

  30. Powrót do góry    #1917
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Jako gość może jechać tylko junior. Senior jedynie na wypożyczenie ale w tej sytuacji nie będzie już rezerwowym u nas.

  31. Powrót do góry    #1918
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Protas ma teraz dobre układy z Gollobem.
    Jego powrót to co by nie mówić powrót legendy również tego klubu. Może się dogadają ale to raczej w przyszłym roku o ile Protasowi się jeszcze będzie chciało.
    Jeśli ma pójść do NPLŻ to myślę że tylko do Polonii i to pewnie pod warunkiem składu na walkę o awans gdzie indziej nie będzie się rozmieniał.
    Nie da się ukryć, że Protas należy do tych, którzy przyczynili się do największych sukcesów Polonii. Bez niego trochę tych sukcesów by ubyło i nie ma tu o czym dyskutować.
    Ciekawe jaka jest wizja Falubazu na 2020. Skoro odpuszczono Nickiego, to chyba jest jakaś wizja wzmocnienia. Piotrkowi chyba już zaczyna brakować sił na ELigę, zwłaszcza jeśli idzie o walkę o najwyższe laury. I liga natomiast to dla niego nieco wytchnienia, gdzie powinien pomimo tego być w czubie skuteczności.
    A w Bydgoszczy wg mnie przywitano by go bardzo pozytywnie
    Ale jak wspomniałem - musiałby się określić Falubaz, sam Piotrek, no i do tego porozumienia oczywiście dochodzi strona bydgoska, czyli pan Jurek.

    A co do relacji PePe z TG - Piorek po latach sam przyznał, że była to ciężka relacja, sporo nerwów dla niego, który też zabierał do domu. A z drugiej strony była to rywalizacji, która motywowała go do rozwoju, podnoszenia umiejętności. Chciał gonić Tomka, chciał z nim wygrywać. Jako sportowiec na tym zyskiwał a negatywne kwestie...były dawno i panowie sobie odpuścili wszelkie negatywy. Ich obecną relację można chyba ocenić jako pozytywnie poprawną. Przyjaciółmi na pewno nie są, ale jest między nimi ok, kontakt mają i ze sobą rozmawiają. Tzw "water under the bridge"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1919
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Jako gość może jechać tylko junior. Senior jedynie na wypożyczenie ale w tej sytuacji nie będzie już rezerwowym u nas.
    Jako gość może tez jeżdzić senior. Drożdz w Poznaniu i Niedzwiedz w Krakowie byli goścmi

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zwłaszcza, że żaden nasz senior nie będzie się łapał do 23, więc nie pojedzie jako 8/16. Tutaj wg mnie świetnie by się wpisał Lyager.
    Lyager juz rok siedział na ławie pod 8/16 we Wlokniarzu. On podpisze tam gdzie będzie miał pewna jazde bo chce tez go Gdańsk

    "Oprócz lidera, drugim najważniejszym wzmocnieniem ma być zawodnik do 23. roku życia, który będzie rezerwowym pod numerami 8 i 16. Ten przepis nie wszedł jeszcze w życie w I lidze, ale jego wprowadzenie ma być wyłącznie kwestią czasu. Tutaj najmocniejszym kandydatem jest w tej chwili Andreas Lyager, choć Duńczyka bardziej interesuje rola podstawowego zawodnika."

  33. Powrót do góry    #1920
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    14-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Są jeszcze inne, obiektywne czynniki, które wskazują, że Poznaniowi zależało na awansie ale poczekam, aż -być może- klub wyda jakieś oficjalne oświadczenie.... chociaż nie wiem czy to zrobi, bo może narazić się na kolejną porcję hejtu.
    Że pozwolę zacytować sam siebie, żeby zakończyć ewentualną dyskusję w kwestii podejrzeń. Prawdopodobnie klub oficjalnie się nie wypowie, ale pewien przeciek już wyszedł od Waszego zawodnika Kamila Brzozowskiego na fejsbuku, zamieszczając komentarz (o ile to nie konto fejkowe?) w którejś z dyskusji.
    Drużyna z Poznania miała wynajętą salę w Bydgoszczy na 100 osób, zakupione i opłacone szampany, część z nich w parkingu były widziane przez zawodników Polonii. Do tego około 300 koszulek z napisem "1 liga dla Poznania", które sztab miał założyć po zdobyciu 32 pkt a resztę po meczu rzucić w sektor PSŻ. Nikt, kto robi wałek i nie chce awansować, nie robi sobie takiego zachodu, nie sponsoruje sześciu autokarów dla kibiców niemal za darmo.
    W pewnym sensie pycha została ukarana.
    Można hejtować
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Molineux za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (17-09-2019)

  35. Powrót do góry    #1921
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A w Bydgoszczy nie jest u siebie? Nie ma już chaty w Osielsku?
    Nie, nie jest. Jest wychowankiem Falubazu i uważam, że jako legenda chciałby powiedzieć pas w swoim mieście. Jednak zobaczymy..

    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Że pozwolę zacytować sam siebie, żeby zakończyć ewentualną dyskusję w kwestii podejrzeń. Prawdopodobnie klub oficjalnie się nie wypowie, ale pewien przeciek już wyszedł od Waszego zawodnika Kamila Brzozowskiego na fejsbuku, zamieszczając komentarz (o ile to nie konto fejkowe?) w którejś z dyskusji.
    Drużyna z Poznania miała wynajętą salę w Bydgoszczy na 100 osób, zakupione i opłacone szampany, część z nich w parkingu były widziane przez zawodników Polonii. Do tego około 300 koszulek z napisem "1 liga dla Poznania", które sztab miał założyć po zdobyciu 32 pkt a resztę po meczu rzucić w sektor PSŻ. Nikt, kto robi wałek i nie chce awansować, nie robi sobie takiego zachodu, nie sponsoruje sześciu autokarów dla kibiców niemal za darmo.
    W pewnym sensie pycha została ukarana.
    Można hejtować
    Brzoza ma dwa konta. Jedno swoje ze zdjęciem w tle z Bachem wjeżdżającym na metę(5-1) a drugie to Fanpage "kamil brzozowski racing #19". Ja takiego wpisu nigdzie nie widziałem i teraz sam musisz powiedzieć, czy to było na jednym z tych kont bo jak nie to był fake. Jednak co co samej sytuacji to brzmi bardzo wiarygodnie i raczej każdy by się przygotował na miejscu Poznania na fetę

  36. Powrót do góry    #1922
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jako gość może tez jeżdzić senior. Drożdz w Poznaniu i Niedzwiedz w Krakowie byli goścmi



    Lyager juz rok siedział na ławie pod 8/16 we Wlokniarzu. On podpisze tam gdzie będzie miał pewna jazde bo chce tez go Gdańsk

    "Oprócz lidera, drugim najważniejszym wzmocnieniem ma być zawodnik do 23. roku życia, który będzie rezerwowym pod numerami 8 i 16. Ten przepis nie wszedł jeszcze w życie w I lidze, ale jego wprowadzenie ma być wyłącznie kwestią czasu. Tutaj najmocniejszym kandydatem jest w tej chwili Andreas Lyager, choć Duńczyka bardziej interesuje rola podstawowego zawodnika."
    W I lidze może go chcieć nawet każdy klub, który w niej będzie, ale założę się o browarek, że i tak na zawodnika 8/16. Jest chyba jednym z lepszych kandydatów na tę pozycję na I ligę, z których można wybierać z zawodników I i II ligi. Robił dobre wyniki, był ambitny. On może chcieć się widzieć w podstawowym składzie, ale to chyba wówczas ograniczy sobie wybór do II ligi. Jeśli nie Lyager, to - jak pisałem wcześniej - warto próbować któregoś z chłopaków z IMŚJ. Jeśli chcą się rozjeżdżać w PL to i tak lepiej w I lidze jako 8/16 niż w ogóle.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #1923
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Okej, ale jak do Brzozy, Berge'a i Grajczonka chcesz dorzucic Kvecha i Jeppesena to masz pewny spadek. Drugą linię już mamy, pora na zakontraktowanie liderów.

    Zawodnicy 8/16 w SE to był pełen niewypał. Nie wiem czemu chcą to w pierwszej lidze wprowadzić. Wcale się nie dziwię, że Lyager nie chce tej pozycji. Lepiej w ogóle nie dostać powołania na mecz, niż dostać i ani razu nie pojechać. Myśle, że chętni na niego nawet w pierwszej lidze do podstawowego składu będą - choćby Wybrzeże czy Start.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #1924
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Tez bym chcial Protasa ale ludzie, na PePe beda chetni w Ekstralidze jak by Falubaz go nie chcial, ale bedzie chcial bo kim go zastapia? Nie ma dobre wolnego Polaka zeby zastapiac PePe a jest jeszcze u nich wakat na miejsce Nickiego.

  39. Powrót do góry    #1925
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dwóch liderów robi mega robotę. Wystarczy zobaczyć na Tarnów. Ljung + Kułakow prowadzili za uszy wynikami cały zespół. Teraz przejdźmy do drugiej linii Mroczka - Czaja - Kaczmarek - Koza. U nas zostawiamy drugą linię do podstawy Brzozowski - Grajczonek - Berge. Czy któryś z nich jest gorszy od tych wyżej wymienionych? Nie a do tego Berge ma duże możliwości a i Grajczonek też się rozwija cały czas mimo, że nie jest już najmłodszy. Także dwa solidne nazwiska do ciągnięcia wyniku i nie muszą być na średnią 12-13 punktów na mecz, ale na solidną dyszkę a reszta da radę. Chociaż ja mam chrapkę na jednego właśnie takiego mega lidera. Teraz przejdźmy do młodzieży Unia jechała praktycznie tylko Cierniakiem bo drugi młodzieżowiec po prostu był. U nas do Tondera dać zawodnika na chociaż 1-2 punkty na rywalu i mamy może i lepiej niż Unia.

    Z Top 10 bym widział Ljunga, Barneya, Batchelora, Lahtiego
    Z Top 20 Berntzona lub Klindta
    Z Eligi Lindbaeck i ewentualnie może Milik lub Kurtz

    Jestem niemal pewny, że z tych nazwisk jedno u nas będzie, a najlepiej by były dwa. Jednak dwójka Milik/Berntzon i Kurtz by była za słaba, muszą zostać zachowane odpowiednie proporcje.

  40. Powrót do góry    #1926
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Kościuch też byłby ciekawa opcją.
    W Toruniu na derby 10 pkt nie wyjęte

  41. Powrót do góry    #1927
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Okej, ale jak do Brzozy, Berge'a i Grajczonka chcesz dorzucic Kvecha i Jeppesena to masz pewny spadek. Drugą linię już mamy, pora na zakontraktowanie liderów.

    Zawodnicy 8/16 w SE to był pełen niewypał. Nie wiem czemu chcą to w pierwszej lidze wprowadzić. Wcale się nie dziwię, że Lyager nie chce tej pozycji. Lepiej w ogóle nie dostać powołania na mecz, niż dostać i ani razu nie pojechać. Myśle, że chętni na niego nawet w pierwszej lidze do podstawowego składu będą - choćby Wybrzeże czy Start.
    Kvech czy Jeppesen to wg mnie zawodnicy na rolę 8/16.
    W ELidze niewypał? Wg mnie nie całkiem. Czugunow i Fricke we Wrocławiu działali. Apator miał Jacka Holdera. Nie jechał, ale tam w zasadzie poza Doylem nie jechał nikt Unia ma Kurtza.
    Jakby nie patrzeć to i Sparta i Unia mają solidnych rezerowych i obie te ekipy doszły do finału. Finał więc dla ekip z mocną młodzieżą - mocni juniorzy i nieźli rezerwowi. Przypadek?

    A ogólnie do Brzozy, Berge'a i Josha dorzuciłbym kogoś takiego jak Ljung, Protasiewicz, Lebiediew, Batchelor, Łogaczew czy Klindt, a na 8/16 kogoś z tych młodych. Jak nie Lyager to któryś z juniorów zagranicznych może się skusić. Nie wiem w czym to by miało być minusem. Poza tym lepiej mieć rezerwowego w składzie niż rezerwowego poza składem, bo jest za stary żeby go zabrać na mecz - co po tym, że Siopek i/lub Ivacic będą siedzieli w domu w czasie meczu, jak taki np. Jakobsen w razie takiej padaki jak w Poznaniu nasi prezentowali mógłby spróbować swoich sił na torze?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #1928
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Kvech czy Jeppesen to wg mnie zawodnicy na rolę 8/16.
    W ELidze niewypał? Wg mnie nie całkiem. Czugunow i Fricke we Wrocławiu działali. Apator miał Jacka Holdera. Nie jechał, ale tam w zasadzie poza Doylem nie jechał nikt Unia ma Kurtza.
    Jakby nie patrzeć to i Sparta i Unia mają solidnych rezerowych i obie te ekipy doszły do finału. Finał więc dla ekip z mocną młodzieżą - mocni juniorzy i nieźli rezerwowi. Przypadek?

    A ogólnie do Brzozy, Berge'a i Josha dorzuciłbym kogoś takiego jak Ljung, Protasiewicz, Lebiediew, Batchelor, Łogaczew czy Klindt, a na 8/16 kogoś z tych młodych. Jak nie Lyager to któryś z juniorów zagranicznych może się skusić. Nie wiem w czym to by miało być minusem. Poza tym lepiej mieć rezerwowego w składzie niż rezerwowego poza składem, bo jest za stary żeby go zabrać na mecz - co po tym, że Siopek i/lub Ivacic będą siedzieli w domu w czasie meczu, jak taki np. Jakobsen w razie takiej padaki jak w Poznaniu nasi prezentowali mógłby spróbować swoich sił na torze?
    Chwilka chwilka. Przeciez akurat Kurtz, jezdzi w podstawowym skladzie w Leszna i jesli juz to on jest zmieniany przez juniorke. Co do reszty sie zgadzam.

    Mam tylko problem z tym 8smym. Co z ta atmosfera?
    pomidor

  43. Powrót do góry    #1929
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach

  44. Powrót do góry    #1930
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    No teraz już musi. Skoro dał deklarację to niech ogarną to tak, że po skończeniu prostej od razu pójdzie I łuk(wtedy trzeba znać decyzję wcześniej aby nie sprzedawać tam biletów i karnetów czyli już do grudnia). W 2 lata powinien być już gotowy cały stadion(bez nowej TG) i na trzeci rok można by było zaatakować Ekstralige. Wywiad jest z meczu z Rawiczem ale chyba zdania nie zmienił

  45. Powrót do góry    #1931
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Szymon zostaje w Stali. Trzeba jeszcze rok poczekać

  46. Powrót do góry    #1932
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Zobaczymy ile pieniedzy uchwala w budzecie na 2020 ale wg mnie bedzie to jakas smieszna kwota na projekt. W 2021 wyłonią wykonawcę i może pod koniec 2022 będziemy mieli pierwszy łuk. Później ten sam cykl z drugim łukiem i tym sposobem dojedziemy do roku 2023 roku wyborów
    Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #1933
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Molineux Zobacz posta
    Że pozwolę zacytować sam siebie, żeby zakończyć ewentualną dyskusję w kwestii podejrzeń. Prawdopodobnie klub oficjalnie się nie wypowie, ale pewien przeciek już wyszedł od Waszego zawodnika Kamila Brzozowskiego na fejsbuku, zamieszczając komentarz (o ile to nie konto fejkowe?) w którejś z dyskusji.
    Drużyna z Poznania miała wynajętą salę w Bydgoszczy na 100 osób, zakupione i opłacone szampany, część z nich w parkingu były widziane przez zawodników Polonii. Do tego około 300 koszulek z napisem "1 liga dla Poznania", które sztab miał założyć po zdobyciu 32 pkt a resztę po meczu rzucić w sektor PSŻ. Nikt, kto robi wałek i nie chce awansować, nie robi sobie takiego zachodu, nie sponsoruje sześciu autokarów dla kibiców niemal za darmo.
    W pewnym sensie pycha została ukarana.
    Można hejtować
    To tak przy okazji, jak rozumiem te szampany na murawie po meczu to od was, żeby się nie zmarnowały? a tak w ogóle, to jakby nie patrzeć, jeszcze macie szanse na awans.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  48. Powrót do góry    #1934
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Super, ze wracaja jedyne prawdziwe derby w Polsce. Gratulacje!
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #1935
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    To tylko przystawka ...prawdziwe derby to będą jak oba zespoły wrócą do ekstraklasy w dobrej formie

Strona 43 z 53 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •