Strona 18 z 53 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    No to bydgoska Polonio......sto lat!!!

    .... A nie. Tak starym babom życzy się już chyba dwieście?
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 14-05-2019 o 23:01

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Mihalo (15-05-2019)

  3. Powrót do góry    #767
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Z calym szacunkiem dla Siopka ale czy bylby on teraz wzmocnieniem dla nas? Jego miejsce jest i bedzie w Bydgoszczy ale musialby mocno popracowac o sklad. Dawno nie smigal o punkty.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  4. Powrót do góry    #768
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Z calym szacunkiem dla Siopka ale czy bylby on teraz wzmocnieniem dla nas? Jego miejsce jest i bedzie w Bydgoszczy ale musiałby mocno popracowac o sklad. Dawno nie smigal o punkty.
    Nie przesadzajmy. 2 czy 3 lata temu w Bydgoszczy był liderem Polonii, a jeździliśmy ligę wyżej. Da radę, będzie mieć napewno duże wsparcie ludzi z klubu, bo jest swojakiem, a także z trybun.


    https://www.youtube.com/watch?v=KD3gyBBJQ50 - Stadion Polonii, rok 1959. Jak ktoś nie widział to wrzucam.
    Jakby ktoś chciał to mogę jeszcze wysłać na privie linki do meczów Polonii z Unią Leszno, Włókniarzem i Górnikiem (ROWem) Rybnik oraz piłkarski pojedynek z ŁKSem Łódź. Wszystko z YT.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    Mihalo (15-05-2019)

  6. Powrót do góry    #769
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Nie przesadzajmy. 2 czy 3 lata temu w Bydgoszczy był liderem Polonii, a jeździliśmy ligę wyżej. Da radę, będzie mieć napewno duże wsparcie ludzi z klubu, bo jest swojakiem, a także z trybun.


    https://www.youtube.com/watch?v=KD3gyBBJQ50 - Stadion Polonii, rok 1959. Jak ktoś nie widział to wrzucam.
    Jakby ktoś chciał to mogę jeszcze wysłać na privie linki do meczów Polonii z Unią Leszno, Włókniarzem i Górnikiem (ROWem) Rybnik oraz piłkarski pojedynek z ŁKSem Łódź. Wszystko z YT.
    Ale rok temu jak jezdzil w Krakowie (dobrze mowie?), to juz takich wynikow nie mial. Ponadto, mamy naprawde wyrownany skład. Za kogo mialby niby wskoczyc, za Grobauera , ktory na wyjezdzie z bonusami jako doparowy natrzaskal 9 pkt?
    Trzymam mocno kciuki za siopka, i jestem ciekaw ja kto sie skonczy. Ale nie widze tego jakos super pozytywnie...
    pomidor

  7. Powrót do góry    #770
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Siopek w pigułce..

    Jeździ w Opolu gdzie nie mają siana i musi pożyczać na sprzęt od żony
    Wraca do Polonii na kilka lat. Są różne problem, później klub przejmuje Władek. Chwali Prezesa(dobra współpraca, pieniądze niewielkie ale na czas i to ważne)
    Po spadku odchodzi do I ligowej Wandy(lepsza kasa na papierze), która ma problemy finansowe i płaci jak jej się podoba. Jej problemy rzutują na kolejny sezon gdzie klub jest w dużym bagnie i leci z hukiem do II ligi z wielkimi problemami i niepospłacanymi zawodnikami.
    Na kolejny sezon mając szansę powrotu(w klubie myśleli, że wróci)...wybiera Orła Łódź, czyli klub który celuje w awans i gdzie szansę na jazdę ma taką jak trafienie "6" w Lotto
    Teraz kwiczy, że nie jeździ a chciałby wrócić do Polonii...

  8. Powrót do góry    #771
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Siopek w pigułce..

    Jeździ w Opolu gdzie nie mają siana i musi pożyczać na sprzęt od żony
    Wraca do Polonii na kilka lat. Są różne problem, później klub przejmuje Władek. Chwali Prezesa(dobra współpraca, pieniądze niewielkie ale na czas i to ważne)
    Po spadku odchodzi do I ligowej Wandy(lepsza kasa na papierze), która ma problemy finansowe i płaci jak jej się podoba. Jej problemy rzutują na kolejny sezon gdzie klub jest w dużym bagnie i leci z hukiem do II ligi z wielkimi problemami i niepospłacanymi zawodnikami.
    Na kolejny sezon mając szansę powrotu(w klubie myśleli, że wróci)...wybiera Orła Łódź, czyli klub który celuje w awans i gdzie szansę na jazdę ma taką jak trafienie "6" w Lotto
    Teraz kwiczy, że nie jeździ a chciałby wrócić do Polonii...
    No ja sie dziwie, ze on w tym sezonie nie przyszedl. Dziwne. Miał jakąs tam kose z Władkiem, ale Władek odszedł. Byłem pewny ze Siopek wróci. Ale kto wie co by było gdyby tak się stało. Moze kosztem Kamila albo Dżosza. Wiec. Nie wyszlismy na tym zle. Bo chłopaki dają rade.
    pomidor

  9. Powrót do góry    #772
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Nie przesadzajmy. 2 czy 3 lata temu w Bydgoszczy był liderem Polonii, a jeździliśmy ligę wyżej. Da radę, będzie mieć napewno duże wsparcie ludzi z klubu, bo jest swojakiem, a także z trybun.


    https://www.youtube.com/watch?v=KD3gyBBJQ50 - Stadion Polonii, rok 1959. Jak ktoś nie widział to wrzucam.
    Jakby ktoś chciał to mogę jeszcze wysłać na privie linki do meczów Polonii z Unią Leszno, Włókniarzem i Górnikiem (ROWem) Rybnik oraz piłkarski pojedynek z ŁKSem Łódź. Wszystko z YT.
    Kolego ja link do tego filmiku wrzuciłem tu już w marcu tego roku!
    ...albo nie czytasz tego wątku uważnie albo próbujesz błysnąć na fali ostatnich sukcesów bydgoszczan.
    Sądzac po twoich wpisach to zdecydowanie to drugie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #773
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie wiem Semen co Ci się ostatnio stało... Nie kazdy może ma czas przeglądać codziennie forum i może to komuś po prostu umknąć. Uniosłeś się, jakbyś to Ty osobiście zrobił ten filmik...

    Co do Siopka - w 2. lidze z pewnością dałby radę. Póki co Grobauer zaprezentował się lepiej niż Ivacic, więc wygląda na to że skład jest domknięty. Irytuje mizeria Tondera - 2 punkty vs 11(?) Rolnickiego...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    atrock92 (16-05-2019)

  12. Powrót do góry    #774
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2015
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 20 w 16 postach
    z dobrego zrodla wiem, ze Tonder ma zakaz od Skornickiego zabierania eligowego sprzetu i przywozi zlom dlatego tez tak rzadko startuje.

  13. Powrót do góry    #775
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    A to już wina raczej Polonii Bydgoszcz. Podpisując kontrakt z "gościem" (do marca 31) trzeba było zastrzec że korzystacie z niego tylko w wypadku korzystania ze sprzętu eligowego. przecież po to jest ta instytucja (gościa) aby robił róznice patrz Rolnicki czy Wojdyło

  14. Powrót do góry    #776
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    I tak miał wolnych tylko kilka terminów, które już chyba się wyczerpały. Już w sparingach przegrał walkę o skład(może i sprzęt miał nie ekstraligowy) gdzie z Gnieznem przejechał pół okrążenia i zjechał z defektem. Kanclerz powiedział, że gość przyjechał na wycieczkę..Potem Gniezno i 4 punkty w 5 wyścigach. Znowu kiepsko. I do tego jakiś czas temu, bardzo słaby występ w zawodach młodzieżowych u nas i mamy obraz formy Tondera. Przecież on nawet w ZG już stracił miejsce w składzie, gdzie już na sprzęcie ekstraligowym przegrywa o skład z Pawliczakiem Przeceniłem tego zawodnika mówiąc, że będzie najlepszy z naszych juniorów bo wygrał kilka biegów w elidze. Jest to po prostu cienki bolek. Mini okres juniora i będzie koniec zabawy.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    atrock92 (16-05-2019)

  16. Powrót do góry    #777
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    I tak miał wolnych tylko kilka terminów, które już chyba się wyczerpały. Już w sparingach przegrał walkę o skład(może i sprzęt miał nie ekstraligowy) gdzie z Gnieznem przejechał pół okrążenia i zjechał z defektem. Kanclerz powiedział, że gość przyjechał na wycieczkę..Potem Gniezno i 4 punkty w 5 wyścigach. Znowu kiepsko. I do tego jakiś czas temu, bardzo słaby występ w zawodach młodzieżowych u nas i mamy obraz formy Tondera. Przecież on nawet w ZG już stracił miejsce w składzie, gdzie już na sprzęcie ekstraligowym przegrywa o skład z Pawliczakiem Przeceniłem tego zawodnika mówiąc, że będzie najlepszy z naszych juniorów bo wygrał kilka biegów w elidze. Jest to po prostu cienki bolek. Mini okres juniora i będzie koniec zabawy.
    Otóż to.
    I *uj z nim. Mamy swoich ktorzy coś tam jadą. A najbardziej i tak cieszą miniżużlowcy na naszym torze
    pomidor

  17. Powrót do góry    #778
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    A najbardziej i tak cieszą miniżużlowcy na naszym torze
    Masz na myśli tych, którzy później zdają egzamin na licencję w barwach Grudziądza?
    Szkoda, że za czasów Papy połowa młodzieży od razu zrezygnowała z żużla bądź wyniosła się z Bydgoszczy, Wiktoria uciekła jeszcze przed licencją z powodu (a to niespodzianka!) konfliktu z Papą, nikt nowy ze "wielkiej szkółki Gollobów" przez te kilka lat nie wyszedł, a nawet trenujący po sąsiedzku młodzi bydgoszczanie zostali zmuszeni dogadywać się z innymi klubami.
    To już chyba ostatnia rzecz, której mi w dzisiejszej Polonii brakuje - młodych wychowanków. Teraz jest idealna okazja, żeby się rozjeżdżali i zdobywali doświadczenie, aby choć jeden z nich mógł skutecznie powalczyć w 1. PLŻ, a może nawet w PGE Ekstralidze. Tylko tych chłopaków nie ma...

  18. Powrót do góry    #779
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tak, ale nie wiem czy widziałeś info, że Kanclerz z BTŻ-em już się dogadał (kto by pomyślał, że się da ), więc jest szansa, że kolejni miniżużlowcy licencje będą zdawali już w barwach Polonii. Jest to miły prognostyk.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #780
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Odwołali, w dupe jeża

    20 czerwca czwartek - nowy termin
    pomidor

  20. Powrót do góry    #781
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Tak, ale nie wiem czy widziałeś info, że Kanclerz z BTŻ-em już się dogadał
    Wiem, chyba nawet wklejałem link do tej informacji na SB.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    (kto by pomyślał, że się da )
    Ja bym odwrócił pytanie - kto by pomyślał, że można się ze swoimi aż tak kłócić? Okazuje się, że nasz Papa to potrafi! Przypomniało mi się jeszcze, że ten fachura przewidział, że z Kubery nic nie będzie - prorok normalnie. Całe szczęście, że to już zamknięty rozdział, przestaję więc narzekać i cieszę się na nadchodzące play-offy.

    Z zupełnie innej beczki - ktoś się orientuje, czy i kiedy Damian z Mikim dostaną szansę wykazania się w lidze? Mecz z Piłą był doskonałą okazją...

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    atrock92 (19-05-2019)

  22. Powrót do góry    #782
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Wiem, chyba nawet wklejałem link do tej informacji na SB.

    Ja bym odwrócił pytanie - kto by pomyślał, że można się ze swoimi aż tak kłócić? Okazuje się, że nasz Papa to potrafi! Przypomniało mi się jeszcze, że ten fachura przewidział, że z Kubery nic nie będzie - prorok normalnie. Całe szczęście, że to już zamknięty rozdział, przestaję więc narzekać i cieszę się na nadchodzące play-offy.

    Z zupełnie innej beczki - ktoś się orientuje, czy i kiedy Damian z Mikim dostaną szansę wykazania się w lidze? Mecz z Piłą był doskonałą okazją...
    Nawet jeśli byłby dobrą okazją, to powraca pytanie - po co? I czy warto ryzykować, pewnymi dziurami w składzie? Nawet z teoretycznie słabszym przeciwnikiem... potem się moze okazac ze jakies małe punkty będą wazne w kontekscie bonusa, układu w tabeli. Dla mnie, skonczylo sie pitolenie i jazda zawodnikami z wyprzedaży z Biedronki (czasy Papy). Mamy w tym roku fajna rowną drużynę i nie wyobrazam sobie teraz zabierać miejsce takiemu Grobauerowi np. po udanym meczu i rozmontowywac team. Ze strony klubu wobec zawodnikow mogloby to byc niefajne.
    Ale to tylko moje zdanie.
    pomidor

  23. Powrót do góry    #783
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Nawet jeśli byłby dobrą okazją, to powraca pytanie - po co? I czy warto ryzykować, pewnymi dziurami w składzie? Nawet z teoretycznie słabszym przeciwnikiem... potem się moze okazac ze jakies małe punkty będą wazne w kontekscie bonusa, układu w tabeli. Dla mnie, skonczylo sie pitolenie i jazda zawodnikami z wyprzedaży z Biedronki (czasy Papy). Mamy w tym roku fajna rowną drużynę i nie wyobrazam sobie teraz zabierać miejsce takiemu Grobauerowi np. po udanym meczu i rozmontowywac team. Ze strony klubu wobec zawodnikow mogloby to byc niefajne.
    Ale to tylko moje zdanie.
    Dokładnie tak, ewentualnie przetestować jakiegoś Damiana czy Mikołaja u siebie z Krakowem.

  24. Powrót do góry    #784
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Jakby nie patrzeć to Emil to nasz wychowanek

    W Krakowie kontuzja. "U Hartela podejrzewa się złamanie kości udowej! Karetka z zawodnikiem na pokładzie jedzie do szpitala."

  25. Powrót do góry    #785
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Trochę za szybko przełożyli nasz mecz z Piłą. Dzisiaj piękna pogoda, ciepło. Wczoraj też nie najgorzej a i również bez deszczu. No nic trudno..
    Czekam aż Emil założy z powrotem plastron z Gryfem na piersi i dołączy do niego Woźniak. Mogli by nawet być razem w parze. Jeszcze kilka lat! Do tego junior najlepiej rokujący ze szkółki BTŻ-u młody Dudek I mamy fajny trzon z naszych chłopaków.

  26. Powrót do góry    #786
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Emil Emilem, ale jakie bydgoskie studio było wczoraj w GP - Woźniak, Gollob...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    atrock92 (20-05-2019)

  28. Powrót do góry    #787
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Do tego Boniek na Trybunach i 3 miejsce urodzonego w Bydgoszczy Dudka

  29. Powrót do góry    #788
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    atrock92, Polonia_Bartodzieje - poważnie? Chcecie wygrać całą ligę albo baraże, a trzęsiecie portkami przed meczem na swoim torze z Piłą? Serio?
    Ja wolę podejście Unii Leszno (toutes proportions gardées...), która ma tak szeroką i rozjeżdżoną kadrę, że nawet przy, odpukać, stracie jednego, czy dwóch podstawowych zawodników nadal będzie murowanym faworytem do złota.

    Oczywiście, możemy cały sezon jechać obcokrajowcami, choć...
    "Ze strony klubu wobec zawodników (Mikołaja i Damiana - dop. mój) mogłoby to być niefajne.
    Ale to tylko moje zdanie."

  30. Powrót do góry    #789
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    atrock92, Polonia_Bartodzieje - poważnie? Chcecie wygrać całą ligę albo baraże, a trzęsiecie portkami przed meczem na swoim torze z Piłą? Serio?
    Ja wolę podejście Unii Leszno (toutes proportions gardées...), która ma tak szeroką i rozjeżdżoną kadrę, że nawet przy, odpukać, stracie jednego, czy dwóch podstawowych zawodników nadal będzie murowanym faworytem do złota.

    Oczywiście, możemy cały sezon jechać obcokrajowcami, choć...
    "Ze strony klubu wobec zawodników (Mikołaja i Damiana - dop. mój) mogłoby to być niefajne.
    Ale to tylko moje zdanie."
    Ale Damian i Mikoalj sa po prostu beznadziejni. Udowadniali to juz od kilku lat. Nikt nie trzęsie portkami. Uwazam po prostu ze odpuszczanie się skonczylo. I tyle. Przestaliśmy byc amatorskim klubem władkowym. A zaczelismy znowu uprawiac normalny zuzel. Szwagry mialy juz swoja szanse. Gdyby pokazali cos sensownego na torze, to Kanclerz napewno nie faworyzowałby grobauerów i bachów.
    A tak btw to nie chce wygrać ligi. Mam to w nosie czy awansujemy w tym roku czy w przyszłym. Cieszę się, ze wreszcie sa wyniki i jest druzyna i sponsorzy i kibice.
    Przyjdzie Miki i Damian, skoncza sie wyniki i druzyna I stawianie na obcokrajowców oczywiscie nie jest fajne dla szwagrów. Wiadomo, na ich miejscu tez chicalbym jezdzic (o ile wogole oni tak naprawde chca jezdzic), ale skoro sa slabsi, no to o czym my tu rozmawiamy.


    nie porownuj 2 ligowej polonii do leszna i zrypanych zyciowo leszczy sportowych, do rodzynkow z druzyny mistrza polski starannie wyselekcjonowanych przez adamsa
    Ponadto, zawodnicy typu Lidsey czy Kurtz, albo juniorzy, jezdza więcej razy i dostają szansę najczesciej w przypadku kontuzji, braku jakiegos innego zawodnika, ew wyscigach nominowanych kiedy jest juz po meczu. Baron nie jechal wczoraj do Cieślakowni jakimś drugim skladem Nikt nie ryzykuje o taka stawke. Nie po to montuje sie mocny zespol, zeby potem jechac zawodnikami, ktorzy nie wiadomo czy cokolwiek gwarantuja (tak mowie tutaj nawet o rodzynkach od adamsa, na ten moment moze pojechac 10 a moze pojechac olimpiade, zdolny czy nie).

    Ale spoko, moze jestes z rodziny, albo sasiadem mikiego wiec bedziesz go pchał do ekstraligi na siłe. Spoko. Rozumiem. Ale FAKTY są jakie są. Niestety. Powtarzam jeszcze raz - tez wolalbym ogladac siopka, adamczaka, mikiego na torze. Serio. Naprawde kuźwa serio. Ale juz to przerabialismy, i to nie wypaliło. Dlatego mam nadzieje ze Miki nie dostanie szansy, ewentualnie tak jak pisał bartodzieje - moze w meczu z Krakowem. Tylko po co? Czy naprawde jest sens?

    Jesli chcecie sobie pojezdzic to poszukajcie innego klubu. Zobaczymy

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Emil Emilem, ale jakie bydgoskie studio było wczoraj w GP - Woźniak, Gollob...
    A to studio to taki miły akcent był
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 20-05-2019 o 10:33
    pomidor

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (20-05-2019)

  32. Powrót do góry    #790
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Zgodzę się z kolegami. Sentymenty można wziąć pod uwagę, gdyby nasi bydgoscy chłopcy gwarantowali poziom podobnych do zawodników obecnych w składzie.
    Ale tak nie jest. Sorry, to jest sport profesjonalny, jak się nie trzyma poziomu, to ławka.
    Taki Adamczak czy Curyło mieli swoje szanse. Mieli nawet swego czasu możliwości, by być poprawnego poziomu grajkami, takimi co by się na luzaku bujali po I lidze i żyli z tego przyzwoicie. Ale podjęli takie, a nie inne decyzje życiowe. Sportowo są coraz słabsi, widać wręcz gołym okiem jak się cofają poziomem do chłopaków świeżo po licencji.
    Chcemy stawiać na swojaków? Spoko - zróbmy wszystko, aby przyjąć juniorów ze szkółki/minitoru do dorosłej Polonii. Niech dostaną "jakiś sensowny" sprzęt i szansę jazdy. Orwat jakoś tam się turla, ale szału z tego nie ma. Jagła to nie wiem, czy już się nauczył składać w łuk. Zrobić wszystko co się da, aby przygarnąć chłopaków ze szkółki i budować z nimi przyszłą drużynę...
    Co do bieżącej sytuacji...myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, aby awansować do PO. Tam uważam jednak, że jeszcze nie jesteśmy na siłach, aby awansować do I ligi, bo inne drużyny wydają się silniejsze. Ale jakby nie patrzeć - z chłopców do bicia ta drużyna stała się zespołem godnym uwagi, więc mam dobre nadzieje na przyszłość.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Curyło miał wg mnie więcej talentu niż Woźniak. Tak nie wykorzystać potencjału to po prostu niewiarygodne.

  34. Powrót do góry    #792
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Curyło miał wg mnie więcej talentu niż Woźniak. Tak nie wykorzystać potencjału to po prostu niewiarygodne.
    Co się z nim dzieje ? dalej te milionowe długi ma ? Z czego żyje ? Na czarno coś ogarnia ?

  35. Powrót do góry    #793
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    7 złotych za półfinał SK, 10 za ćwierćfinał IMP. Ja wiem, że to majątek nie jest, ale jeśli za ligę płacę tyle samo, co za ćwierćfinał IMP to jest coś nie tak
    Ceny powinny być symboliczne, np. po 5 zico za oba zawody.

  36. Powrót do góry    #794
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tam uważam jednak, że jeszcze nie jesteśmy na siłach, aby awansować do I ligi, bo inne drużyny wydają się silniejsze.
    Ale perspektywa derbów z Apatorem kusi...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    atrock92 (21-05-2019), rogal1979 (21-05-2019)

  38. Powrót do góry    #795
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    A co się dzieje ze sprzętem, który Miki otrzymał po Zmarzliku? Ktoś na tym jeździ czy stoi w warsztacie? Ktoś się orientuje?

  39. Powrót do góry    #796
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Polonia_bartodzieje poważnie bilety za drogie? Już nie przesadzajmy z tymi cenami, to naprawdę nie jest jakaś wygórowana cena.

    Za rok będzie płacz że bilety za drogie na nową trybunę, a co dopiero jak faktycznie wróci ekstraliga i przyjdzie nam płacić za bilety 40-50zl?

    Ile kosztuje wyjście do kina? W piątek do pubu?

    Czasem mam wrażenie że obojętnie co by było to ludzie i tak będą narzekać.
    Polonia Bydgoszcz

  40. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (20-05-2019), Semen (21-05-2019), never_mind (20-05-2019), rogal1979 (21-05-2019)

  41. Powrót do góry    #797
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Wypożyczenie Siopka pewnie niedługo się sprawdzi. PS pisze, że gorąca linia na linii Kanclerz - Skrzydlewski. Vito twierdzi, że nie chcą na nim zarobić, ale trochę w niego zainwestowali..Orzeł nie chce go jednak blokować więc dogadanie się to będzie pewnie tylko kwestia czasu.

    Niektóre kluby za 10 zł robią sparingi a tu ta sama kwota na Trybunę Główną za oficjalne zawody z całkiem przyzwoitą stawką jest problemem? Niektórzy myśleli, że jak będzie Kanclerz to będzie wpuszczał za darmo a się okazuje, że "ździera" jak ten zły Władek

    Curyło w miejsce Ułamka w środę, więc będzie miał okazję zadebiutować w oficjalnych zawodach. Jak spisze się w miarę poprawnie to pewnie będzie brany pod uwagę na niedziele. Podejrzewam, że jeden z dwójki Adamczak - Curyło może dostać szansę. Jak nie z beznadziejną Wandą to z kim? Może obaj pojadą? Wygrać i tak wygramy.

  42. Powrót do góry    #798
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Tu nie chodzi o to, że ceny są wygórowane, ale lepiej zrobić sparing za 2 zł, przy 2500 ludzi, niż ćwierćfinał IMP za 10 zł, gdzie myślę liczba będzie oscylowała w granicach 100 osób. Poza tym śmieszne jest to, że bądź, co bądź pierwsze zapoznanie się z żużlem w sezonie jest za 2 zico albo nawet za darmo, a jakiś ćwierćfinał niezbyt interesujący jest 5 razy droższy.

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Polonia_bartodzieje poważnie bilety za drogie? Już nie przesadzajmy z tymi cenami, to naprawdę nie jest jakaś wygórowana cena.

    Za rok będzie płacz że bilety za drogie na nową trybunę, a co dopiero jak faktycznie wróci ekstraliga i przyjdzie nam płacić za bilety 40-50zl?

    Ile kosztuje wyjście do kina? W piątek do pubu?

    Czasem mam wrażenie że obojętnie co by było to ludzie i tak będą narzekać.
    Ja i tak i tak przyjdę, ale ceny kompletnie z dupy.

  43. Powrót do góry    #799
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Ćwierćfinał IMP za dychę, a Ty narzekasz? Przecież to całkiem fajne zawody i nie sądzę, że znajdzie się tylko setka chętnych na taki turniej.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    rogal1979 (21-05-2019)

  45. Powrót do góry    #800
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Wypożyczenie Siopka pewnie niedługo się sprawdzi. PS pisze, że gorąca linia na linii Kanclerz - Skrzydlewski. Vito twierdzi, że nie chcą na nim zarobić, ale trochę w niego zainwestowali..Orzeł nie chce go jednak blokować więc dogadanie się to będzie pewnie tylko kwestia czasu.

    Niektóre kluby za 10 zł robią sparingi a tu ta sama kwota na Trybunę Główną za oficjalne zawody z całkiem przyzwoitą stawką jest problemem? Niektórzy myśleli, że jak będzie Kanclerz to będzie wpuszczał za darmo a się okazuje, że "ździera" jak ten zły Władek

    Curyło w miejsce Ułamka w środę, więc będzie miał okazję zadebiutować w oficjalnych zawodach. Jak spisze się w miarę poprawnie to pewnie będzie brany pod uwagę na niedziele. Podejrzewam, że jeden z dwójki Adamczak - Curyło może dostać szansę. Jak nie z beznadziejną Wandą to z kim? Może obaj pojadą? Wygrać i tak wygramy.
    Ja bym nie lekceważył nikogo. W Krośnie pewnie mieli podobne założenia przed meczem z Polonią, a skończyło się dla nich jak się skończyło....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #801
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Ja i tak i tak przyjdę, ale ceny kompletnie z dupy.
    No bez jaj, 10zł za ćwierćfinał IMP to dużo? Ludzie, jak chodziłem do szkoły średniej 15 lat temu to 10zł dało się jakoś wydłubac, a teraz to jeszcze łatwiej bo wartość pieniądza mniejsza. No dramat - paczka fajek kosztuje więcej.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Curyło w miejsce Ułamka w środę, więc będzie miał okazję zadebiutować w oficjalnych zawodach. Jak spisze się w miarę poprawnie to pewnie będzie brany pod uwagę na niedziele. Podejrzewam, że jeden z dwójki Adamczak - Curyło może dostać szansę. Jak nie z beznadziejną Wandą to z kim? Może obaj pojadą? Wygrać i tak wygramy.
    Ale czemu któryś z nich ma dostać szansę z Wandą? Mamy wyrównaną piątkę seniorów, która udanie pojechała w Krośnie wygrywając wązny mecz i w nagrodę któryś ma być odstawiony na łatwiejsze spotkanie? Po to, żeby dać szansę Adamczakowi i Curyle? Fajnie, że swojaki, ale tak jak ktoś pisał - mieli 2-3 lata na wykazanie się i tego nie zrobili. Skończyła się amatorka, nie po to mamy zawodników którzy nie zawodzą, żeby odstawiać ich na rzecz wypalonych gości, których forma od lat pikuje w dół. To byłoby bardzo nie fair. To raczej taki Grobauer powinien u nas dużo jeździć aby się lepiej spasować na trudniejsze mecze, niż Adamczak czy Curyło, którzy pokażą max 1,0,d,-
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (21-05-2019), Sportowa_2 (21-05-2019), atrock92 (21-05-2019), mentikk (21-05-2019)

  48. Powrót do góry    #802
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    W takim razie po co nam Siopek? Przecież trzeba będzie odstawić kogoś od składu i już na dobre kilku zawodników wyleci bo nie będzie rotacji..
    Ja swoje zdanie wyraziłem na podstawie słów Kanclerza. Mówił, że każdy dostanie szansę. Jak wiadomo Wanda to najsłabszy kadrowo zespół i gdzie jak nie tu można kogoś sprawdzić. Jeszcze jest Piła ale to większy kaliber. Jednak jak będzie to zobaczymy. Ile razy to Kanclerz mówi jedno a robi drugie..
    Zgadzam się z tym, że nie byłoby to do końca uczciwe, aby po dobrym meczu Grobauer miał stracić miejsce w zespole. To samo dotyczy reszty zespołu. Takie zmiany też mogą rzutować na frekwencji gdzie niezadowolone Janusze nie przyjdą bo szanse dostaliby najsłabsi

  49. Powrót do góry    #803
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    A od kogo Siopek byłby niby lepszy? Gość nie jeździ i miałby z marszu kogoś wygryźć ze składu? Składu, dodam, który wygrywa. Bez sensu jego powrót teraz. Co innego za rok gdybyśmy stracili kogoś z podstawowego składu. Berge ze swoim talentem wg mnie marnuje się w drugiej lidze.

  50. Powrót do góry    #804
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Skoro Kanclerz mówi wprost, że chce ściągnąć Jędrzejewskiego a wszystko jest teraz w rękach Skrzydlewskiego, to nie po to aby siedział na ławie. Tym samym pozbawi resztki złudzeń na skład tych co o niego walczą. Przecież nie będzie takiej sytuacji, że dopiero pojedzie w PO. Będą go rozjeżdżać aby właśnie w tej najważniejszej fazie sezonu był wartością dodaną. Po długim rozbracie ze składem chyba dojdzie do siebie i te kilka punktów więcej niż by gwarantowali pozostali dołoży. Berge może i się marnuje, ale on ten potencjał cały czas ma schowany gdzieś tam głęboko w kieszeni. Nie zawsze go wyciąga. Nie miał by łatwo o skład ligę wyżej a tak jeździ cały czas.

  51. Powrót do góry    #805
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A od kogo Siopek byłby niby lepszy? Gość nie jeździ i miałby z marszu kogoś wygryźć ze składu? Składu, dodam, który wygrywa. Bez sensu jego powrót teraz. Co innego za rok gdybyśmy stracili kogoś z podstawowego składu. Berge ze swoim talentem wg mnie marnuje się w drugiej lidze.
    Rozważając sprowadzenie Siopka należy pamiętać, że Berge ma kolizje terminów naszej ligi z Grand Prix na długim torze na mecze:
    - w Pile
    - u siebie z Poznaniem
    - finał pierwszy mecz
    - finał drugi mecz (tu są drużynowe mistrzostwa świata na długim torze)

  52. Powrót do góry    #806
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Przyjście Siopka jest dla mnie ok, niech wraca. Ale miejsce w składzie to niech on sobie wywalczy. Nie widzę powodów na dawanie mu taryfy ulgowej.
    Fajny chłopak, serce na torze zawsze zostawiał, ale przy obecnym dość równym składzie krzywdzenie kogoś ot tak byłoby nie fair. Zwłaszcza, że nie chodzi o zawodnika, który wpada do nas jako gość z ELigi i można z miejsca liczyć na dwucyfrówkę, bo nie zmieścił się do składu w drużynie walczącej o medale ELigi...
    A jak pisał jeden z moich przedmówców - Grobauer przykładowo radzi sobie przyzwoicie, głupio byłoby mu zabierać miejsce w składzie, bo chłopak może się jeszcze rozwijać, uczyć jazdy przy S2 i być ciekawym elementem na 2-3 lata do przodu.

    Teraz dojrzałem teskt Rogala o kolizjach terminów Dmitriego. Przy takiej sytuacji jak najbardziej Siopek się może przydać. Mam nadzieję, że chłopak już ostro trenuje.
    Ponadto ciekawe czy Jurek rozmawia z kimś jeszcze. O ile kojarzę to Mads Korneliussen nie ma w PL kontraktu, a całkiem nieźle się kilka razy pokazał w Danii. Może to by mogło być to wzmocnienie na PO?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  53. Powrót do góry    #807
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach

    icon14.gif

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Przyjście Siopka jest dla mnie ok, niech wraca. Ale miejsce w składzie to niech on sobie wywalczy. Nie widzę powodów na dawanie mu taryfy ulgowej.
    Fajny chłopak, serce na torze zawsze zostawiał, ale przy obecnym dość równym składzie krzywdzenie kogoś ot tak byłoby nie fair. Zwłaszcza, że nie chodzi o zawodnika, który wpada do nas jako gość z ELigi i można z miejsca liczyć na dwucyfrówkę, bo nie zmieścił się do składu w drużynie walczącej o medale ELigi...
    A jak pisał jeden z moich przedmówców - Grobauer przykładowo radzi sobie przyzwoicie, głupio byłoby mu zabierać miejsce w składzie, bo chłopak może się jeszcze rozwijać, uczyć jazdy przy S2 i być ciekawym elementem na 2-3 lata do przodu.

    Teraz dojrzałem teskt Rogala o kolizjach terminów Dmitriego. Przy takiej sytuacji jak najbardziej Siopek się może przydać. Mam nadzieję, że chłopak już ostro trenuje.
    Ponadto ciekawe czy Jurek rozmawia z kimś jeszcze. O ile kojarzę to Mads Korneliussen nie ma w PL kontraktu, a całkiem nieźle się kilka razy pokazał w Danii. Może to by mogło być to wzmocnienie na PO?
    W pełni się zgadzam. Niech przychodzi, ale żadnych pochopnych ruchów w składzie meczowym.
    pomidor

  54. Powrót do góry    #808
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Jutro zresztą się okaże w jakiej formie aktualnie jest Siopek i będzie wszystko jasne. Jedzie na "swoim" torze, także miejmy nadzieję, że będzie nawiązywał walkę z lepszymi.

  55. Powrót do góry    #809
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    atrock92 (22-05-2019)

  57. Powrót do góry    #810
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Awizowany skład na mecz ze Speedway Wandą Kraków:
    9. Kamil Brzozowski
    10. Valentin Grobauer
    11. Josh Grajczonek
    12. Ricky Wells
    13.
    14. Tomasz Orwat
    15. Marcel Studziński

    A zatem dajemy szansę ... ale nie szwagrom, tylko Ricky Wells'owi. Zaskakujące. W kolejce do składu są przecież Bach, Berge i Ivacic.

Strona 18 z 53 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •