Strona 9 z 53 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie rozumiem Was naprawdę.
    Moża zastanów się kto kogo nie rozumie. Powyżej Kibice kilku Klubów udowodnili, że to co napisałeś o obozie Polonii było zwykłą bzdurą. Czyżbyś był jak Kopernik? Nikt Ciebie nie rozumie, a to Ty masz rację?

  2. Powrót do góry    #362
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Zrobiłem fajne wyliczenie,
    Bułgaria - 1200 zł All
    1. Śniadania + obiad + kolacja. W między czasie przękąski, bar, napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez limitu, lody
    2. Basen w każdym praktycznie hotelu
    3. Pogoda 100% słoneczko. Brak sinic, woda czystsza od Bałtyku i cieplejsza
    4. Transfer z lotniska do hotelu i z hotelu do lotniska
    5. Lot samolotem - dla jednych to wartość sama w sobie
    6. Nie musisz się martwić o auto, jedzenie. Kompletnie o nic. Nie musisz szukać noclegu, martwić się o żarcie i o pogodę.

    Polska - Xxxx zł - zależy od tego czy chcecie mieć poziom w/w Bułgarii? Jeżeli tak to szykuj conamniej 2000 zł, a jak chcecie budżetowo najniższym kosztem to prosze bardzo:
    1. Dojazd nad morze. W moim przypadku na samo paliwo wychodzi 500 zł. Gdzie zużycie opon, amortyzacja samochodu, oleje, itp? Tego nie liczę.
    2. Czas dojazdu jest zdecydowanie większy nad Polskie morze o 3-4 razy niż lot do Bułgarii. W Bułgarii będę szybciej niż jadąc nawet z Wawy do Kołobrzegu
    3. Muszę się martwić o nocleg - dzwonienie, umawianie się, pytanie... ale jeżeli chcecie budżetowo to mniej więcej wychodzi 50 zł.
    4. Musisz martwić się w tym przypadku o wyżywienie. Wstajesz rano musisz iść do sklepu kupić coś na śniadanie. Potem obiad lub kolację. Na dzień to koszt tak budżetowo na 1 osobę to jakieś hmm... 60 zł. Ale skromnie, 1 piwko, skromne obiadki - bardzo ubogo i dziadosko będąc na wakacjach jednak
    5. Tracisz czas na poświęcanie robienia jedzenie
    6. Pogoda. Nad Polskim morzem to loteria. Albo trafisz, albo nie. Sinice? To samo, raz są 1 dzień, raz 5 a raz w ogóle ich nie ma. Woda? Zimniejsza i brudniejsza
    7. Odległość do morza jest spora w takim budżetowym układzie

    Tak więc liczyć Polskę budżetowo na 7 dni to wychodzi:
    - nocleg: 350 zł od osoby
    - jedzenie: 420 zł od osoby
    - paliwo, koszt dojazdu: 250 zł od osoby
    Łącznie to daje: 1020 zł od osoby na 7 dni
    Gdzie dokładam 180 zł więcej do Bułgarii i mam pogodę, jedzenia full, drinków, alkoholi full, a nie jak w Polsce 1 piwko i martw się o budżet, blisko plaża, w hotelu basen, itp.

    Chcąc jechać do polskiego hotelu z basenem, z wyżywieniem, itp... sam nie wiem ile by to mnie wyniosło? 2000 zł? 3000 zł na 7 dni? + jeszcze musze dojechać czyli 500 zł na paliwo, więc za osobę wychodzi 250 zł jadąc we 2 osoby.

    PS. rogal1979 - nie napisałem tego o Polonii złośliwie. Po prostu nikt nie napisał gdzie oni pojechali na obóz. A ja widząc te zdjęcie to aż się zaśmiałem. Gdyby ktoś wstawił inne zdjęcia, lub napisał dokładnie gdzie jest to inaczej bym to napisał.
    Ale gdy zobaczyłem te jedno jedyne zdjęcie to zajechało mi latami 90. Gdzie nawet siatki do pingla nie mają w ośrodku? Toż to śmiech.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 28-02-2019 o 11:03

  3. Powrót do góry    #363
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Ej sorry ale czy to jeszcze temat o Polonii? O żużlu w ogóle? Skończcie z tym off-topem bo się ulewa już...

  4. Powrót do góry    #364
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    PS. rogal1979 - nie napisałem tego o Polonii złośliwie. Po prostu nikt nie napisał gdzie oni pojechali na obóz. A ja widząc te zdjęcie to aż się zaśmiałem. Gdyby ktoś wstawił inne zdjęcia, lub napisał dokładnie gdzie jest to inaczej bym to napisał.
    Ale gdy zobaczyłem te jedno jedyne zdjęcie to zajechało mi latami 90. Gdzie nawet siatki do pingla nie mają w ośrodku? Toż to śmiech.
    No a jak ktoś Ci wkleił linka do zdjęć całego ośrodka i napisał dlaczego akurat tam pojechali, to już nie skomentowałeś tylko dalej ciągniesz bez sensu wątek. Tak, potrafimy sobie wszyscy wejść na strony biur turystycznych i na booking.com, ale dzięki za informacje.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Zrobiłem fajne wyliczenie,
    Bułgaria - 1200 zł All
    1. Śniadania + obiad + kolacja. W między czasie przękąski, bar, napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez limitu, lody
    2. Basen w każdym praktycznie hotelu
    3. Pogoda 100% słoneczko. Brak sinic, woda czystsza od Bałtyku i cieplejsza
    4. Transfer z lotniska do hotelu i z hotelu do lotniska
    5. Lot samolotem - dla jednych to wartość sama w sobie
    6. Nie musisz się martwić o auto, jedzenie. Kompletnie o nic. Nie musisz szukać noclegu, martwić się o żarcie i o pogodę.

    Polska - Xxxx zł - zależy od tego czy chcecie mieć poziom w/w Bułgarii? Jeżeli tak to szykuj conamniej 2000 zł, a jak chcecie budżetowo najniższym kosztem to prosze bardzo:
    1. Dojazd nad morze. W moim przypadku na samo paliwo wychodzi 500 zł. Gdzie zużycie opon, amortyzacja samochodu, oleje, itp? Tego nie liczę.
    2. Czas dojazdu jest zdecydowanie większy nad Polskie morze o 3-4 razy niż lot do Bułgarii. W Bułgarii będę szybciej niż jadąc nawet z Wawy do Kołobrzegu
    3. Muszę się martwić o nocleg - dzwonienie, umawianie się, pytanie... ale jeżeli chcecie budżetowo to mniej więcej wychodzi 50 zł.
    4. Musisz martwić się w tym przypadku o wyżywienie. Wstajesz rano musisz iść do sklepu kupić coś na śniadanie. Potem obiad lub kolację. Na dzień to koszt tak budżetowo na 1 osobę to jakieś hmm... 60 zł. Ale skromnie, 1 piwko, skromne obiadki - bardzo ubogo i dziadosko będąc na wakacjach jednak
    5. Tracisz czas na poświęcanie robienia jedzenie
    6. Pogoda. Nad Polskim morzem to loteria. Albo trafisz, albo nie. Sinice? To samo, raz są 1 dzień, raz 5 a raz w ogóle ich nie ma. Woda? Zimniejsza i brudniejsza
    7. Odległość do morza jest spora w takim budżetowym układzie
    Skoro w Polsce przez te 7 dni masz w cenie XXX,to i tak sie bardziej oplaca niz Bulgaria.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    ciężko nie zgodzić się z wyliczeniem użytkownika lpokarse

    w Polsce jak w lesie

    i jeszcze te ceny nad morzem, typowe pułapki na turystów w stylu smażona ryba (40 złotych za 100 gramów) czy jakieś opłaty parkingowe z dupy
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #367
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    w Polsce jak w lesie
    Cytujac klasyka-w Polsce jak w chlewie obs**** go**em
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #368
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Będzie się działo lada dzień. Takie 3+1 cokolwiek to znaczy. Jak wypali to jedziemy o wszystko. Będzie, będzie zabawa
    Tak jak ktoś wyżej wspomniał obecnie mamy najlepsze osoby przy klubie do jego odbudowy. Nie ma żadnych karierowiczów, pseudo prezesów z łapanki czy alkoholików jak J.D, śmiesznych speców od marketingu którzy przez lata w klubie tylko pasożytowali. Mamy ludzi którzy kochają żużel, klub i zjedli na nim zęby, są poważani w środowisku i mają wiele różnorakich znajomości. Takich którzy klubu nie położą. Nie byłoby tego gdyby nie Władek, który miał tu tylko posprzątać

    Już mamy info co do trenera młodzieży który też będzie pomagał menadżerowi. Został nim Ryszard Franczyszyn!

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...goszcz/mp5nzx9
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 28-02-2019 o 17:15

  9. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ryszard Franczyszyn. Czarna skóra. On z 1, a Świst z 5. Piękne czasy. Teraz trener Polonii. Szok.

    Nie do wiary jak daliście się wciągnąć w prowokację Ipokarse.

  10. Powrót do góry    #370
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Grajczonek

  11. Powrót do góry    #371
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Grajczonek już oficjalnie potwierdzony. Myślałem, że zrobią to jutro lub na początku tygodnia i podadzą całość od razu czyli 3+1. Dwóch nowych seniorów, juniora i sponsora Jak się uda skład będzie zacny. Nasi wychowankowie raczej za wiele nie pojeżdżą...

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    never_mind (28-02-2019)

  13. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ryszard Franczyszyn. Czarna skóra. On z 1, a Świst z 5. Piękne czasy. Teraz trener Polonii. Szok.

    Nie do wiary jak daliście się wciągnąć w prowokację Ipokarse.
    Eeeeeeeeeeeeetam, popindoliło Ci się coś!
    Ryszard Franczyszyn pod nr. 5, Piotr Świst pod nr. 6 to były czasy, to był mecz...
    Podobne,lecz nie aż tak wielkie emocje przeżyłem będąc na meczu Polonii 2 października 2001 roku,
    no... ale wtedy to bylim po jednej stronie barykady.

    Pozdro sąsiady i oby lata kiedy Pomorze rządziło wróciły,
    bo lepszych derbów na żużlu nie było i nigdy nie będzie,
    nawet jak "eksperci" z Dolnego Śląska i Wschodniej Brandenburgii próbują wcisnąć coś innego.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    never_mind (01-03-2019)

  15. Powrót do góry    #373
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    A jak już tak na wspominki się zebrało, to z ciekawości zapytam: wie ktoś co obecnie porabia były prezes Jarosław Deresiński ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Eeeeeeeeeeeeetam, popindoliło Ci się coś!
    Ryszard Franczyszyn pod nr. 5, Piotr Świst pod nr. 6 to były czasy, to był mecz..
    Musiałeś być na innym meczu.

  17. Powrót do góry    #375
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    A jak już tak na wspominki się zebrało, to z ciekawości zapytam: wie ktoś co obecnie porabia były prezes Jarosław Deresiński ?
    Na bank pije nadal. Dlaczego wywołujesz demony przeszłości?

  18. Powrót do góry    #376
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Deresiński jak Deresiński, ale ja mam pytanie o Janusza Wojciechowskiego. W sumie nigdy nie wiedziałem czy on był dobrym prezesem czy nie.

    A tak w ogóle:

    1. Bach
    2. Brzozowski
    3. Berge
    4. Wells
    5. Grajczonek
    6. Orwat
    7. Studziński

    Bardzo fajnie to wygląda
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    atrock92 (01-03-2019)

  20. Powrót do góry    #377
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Jak dla mnie dolozylbym jeszcze Jedrzejewskiego i byłoby idealnie.
    Polonia Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #378
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Siopka nie będzie. Inny Polak jest w planach i oby się udało wszystko dopiąć. Wierzę, że niebawem wszystko pyknie i ogłoszą ostatniego seniora. Transfery jasno mówią - jedziemy o awans już teraz. Junior lepszy od tej dwójki co mamy. Także skład powinien być lepszy niż ten wyżej. Szeroka kadra się przyda - Wells czy Berge nie objadą całego sezonu a kilka dobrych meczów im powypada.

    Jacek Wojciechowski ma fuchę w PZM. Jest Prezesem Zarządu Okręgowego PZM w Bydgoszczy.

  22. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Musiałeś być na innym meczu.
    No przecież dworuję sobie, że fajny to był ten mecz z 1986, a nie późniejsze.
    ...a jeśli na nim nie byłeś to wychodzi na to, że rzeczywiście byłem na innym meczu, hehheheee.

  23. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Pewnie byłem, ale nie pamiętam.
    Świst odkąd sięgam pamięcią jeździł w żółtym kasku.

  24. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Tak było od sezonu 1987, a wcześniej jeździł jako doparowy, z pojedynczymi wyjątkami rzecz jasna.
    Pozdrawiam!

  25. Powrót do góry    #382
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Deresiński jak Deresiński, ale ja mam pytanie o Janusza Wojciechowskiego. W sumie nigdy nie wiedziałem czy on był dobrym prezesem czy nie.

    A tak w ogóle:

    1. Bach
    2. Brzozowski
    3. Berge
    4. Wells
    5. Grajczonek
    6. Orwat
    7. Studziński

    Bardzo fajnie to wygląda
    O to trzeba w tym sezonie Bydgoszcz odwiedzić.

  26. Powrót do góry    #383
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Deresiński jak Deresiński, ale ja mam pytanie o Janusza Wojciechowskiego. W sumie nigdy nie wiedziałem czy on był dobrym prezesem czy nie.

    A tak w ogóle:

    1. Bach
    2. Brzozowski
    3. Berge
    4. Wells
    5. Grajczonek
    6. Orwat
    7. Studziński

    Bardzo fajnie to wygląda
    Jeszcze bym spróbował powalczyć o tego Siopka, bo oprócz Orwata wszyscy to tak naprawdę najemnicy. Nie mówię, że to jakoś bardzo źle, ale jakiegoś "swojaka" fajnie by mieć

  27. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=xSdwXWbqGsc

    skąd Oskar ma hajs na bujanie się po Dubaju? te golloby tak źle nie mają widać


    https://www.youtube.com/watch?v=WFs7lH1-z9s jeszcze to obczajcie xD
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Powrót do góry    #385
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ten gość nie jest normalny :// w ogóle nie rozumiem jak można tych jego żygowin oglądać i lajkować w necie (a może to ja się starzeje i nowa gimbaza rośnie)
    tak czy inaczej Oskarek marnuje okazje zycia (jesli chodzi o zuzel) i woli na gaciach spiewac (?!) w PKPintercity - OK, jego wybor. Mozemy zatem oficjalnie wykreslic go z Polonii.
    "I'm not telling you it is going to be easy,
    I'm telling you it's going to be worth it."

  29. Powrót do góry    #386
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    skąd Oskar ma hajs na bujanie się po Dubaju? te golloby tak źle nie mają widać
    Póki co to pewnie szpanuje kasą, którą "wynegocjował" Jacek u prezesa Władka.
    Ma jeszcze trochę sprzętu na sprzedaż, trzeba mieć nadzieję, że Polonia nie odkupi od niego w "okazyjnych" cenach motorów.

    Pytanie co zrobi jak kasa się skończy bo z YouTube to za dużo nie wyciągnie.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  30. Powrót do góry    #387
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ustawi donejty głosowe, koko dżambo i do przodu. Od wejścia panów z abwehry na hacjendę Magicala upatruje w Oskarze przyszłość naszego kujawsko-pomorskiego patostrimu.

  31. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2019), FATaMORGANa (05-03-2019), j-rules (03-03-2019), kitas (02-03-2019), młody_piernik2 (03-03-2019), wokie (09-03-2019)

  32. Powrót do góry    #388
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Szkoda czasu i nerwów na Oskara. Nawet gdyby się ogarnął to nie wiadomo na jak długo.
    To co wrzuca na YT ciężko nawet skomentować. Wycie jakieś, śpiewem tego bym nie nazwał.
    Sam sobie marnuje życie. Jego sprawa.

  33. Powrót do góry    #389
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=xSdwXWbqGsc

    skąd Oskar ma hajs na bujanie się po Dubaju? te golloby tak źle nie mają widać


    https://www.youtube.com/watch?v=WFs7lH1-z9s jeszcze to obczajcie xD
    Nie widzisz że spiewa w pociągu ? znalazł złoty pociąg. Te deptanie kasy słabe jest.

  34. Powrót do góry    #390
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Z żużlem skończył definitywnie więc jak chce to może się zająć nawet kur..hodowlą jedwabników

  35. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Po dzwonie z Gafurowem najpewniej zapaliła mu się lampka. Po co ryzykować zdrowiem i życiem dla sportu, który go nie kręci? Szkoda, bo koniec sezonu miał naprawdę bardzo dobry.

  36. Powrót do góry    #392
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Czytam i nie wierze. Kanclerz prezesem i trenerem Polonii

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-lidze/g2e987h

    Władek też tak kombinował. No to chyba nawet PO nie będzie w Bydgoszczy

  37. Powrót do góry    #393
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Osobiście to bym wolał aby Kanclerz prowadził drużynę samodzielnie(ale chyba przepisy jakieś zabraniają) a jeśli nie to niech chociaż skład bądź pary sam układa, a kieruje teamem któryś z kierowników. Kanclerz to taki gość, że jak będziemy mieć rywala u siebie to on już będzie miał rozpisane nasze wariacje składu na wszystkie możliwe warianty zestawienia gości, tak jest nakręcony. Był już krótko u nas menadżerem ale tak to funkcjonowało.

  38. Powrót do góry    #394
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Żaden problem, że Jurek miałby prowadzić w rozgrywkach ligowych Polonię.
    Nie porównujmy Władka do Jurka Bez przesady.

  39. Powrót do góry    #395
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    coś wiadomo o tym juniorze jako gość??

  40. Powrót do góry    #396
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Wiadomo, ale cokolwiek by się nie napisało to będzie jasne kto nim jest. Mimo że nie ma spektakularnych osiągnięć to jest lepszy od tego co mamy obecnie. Nie wiem czemu jest takie ociąganie z podaniem nazwiska, ale to w takim wypadku klub powinien to zrobić pierwszy a nie forum. Szkoda, że tylko dostępny na 7-8 meczów. PO raczej odpada bo nie dość że czasem kolizje terminów to i klub nie wypuści na wojaże zawodnika w tak ważnym momencie sezonu.

  41. Powrót do góry    #397
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Stawiam na M.T

  42. Powrót do góry    #398
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Mateusz Tonder?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #399
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wiadomo coś w jaki dzień mecz z Rawiczem sobota niedziela??

  44. Powrót do góry    #400
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Spotkałem się z informacją że w sobotę. Nie wiem na ile jest to wiarygodne. Byle by pogoda w miare dopisala i mozna zaczynac sezon od wyjazdu. W sobote wroce i w niedziele bedzie mozna obejzec 1 lige w tv.

  45. Powrót do góry    #401
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=xSdwXWbqGsc

    skąd Oskar ma hajs na bujanie się po Dubaju? te golloby tak źle nie mają widać


    https://www.youtube.com/watch?v=WFs7lH1-z9s jeszcze to obczajcie xD
    Ale kretyn, mega wstyd dla rodziny.
    On ma tik tak zamiast mózgu

  46. Powrót do góry    #402
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ale kretyn, mega wstyd dla rodziny.
    On ma tik tak zamiast mózgu
    Ciekawe czy tak samo pisałeś jak Twój idol pobił inną osobe. Oskar przynajmniej nikomu krzywdy nie robi spiewając

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-03-2019), j-rules (09-03-2019), never_mind (09-03-2019), polewaczka (10-03-2019)

  48. Powrót do góry    #403
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawe czy tak samo pisałeś jak Twój idol pobił inną osobe. Oskar przynajmniej nikomu krzywdy nie robi spiewając
    Śpiewaniem? Deptaniem pieniędzy? Chyba za łatwo mu przyszły, ale jeszcze szybciej odejdą... Oj marnie skończy ten Ajtner

  49. Powrót do góry    #404
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Śpiewaniem? Deptaniem pieniędzy? Chyba za łatwo mu przyszły, ale jeszcze szybciej odejdą... Oj marnie skończy ten Ajtner
    taki sam cymbał jak jego stary i skończy tak jak on pijąc po bramach z garym tanie wina.

  50. Powrót do góry    #405
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,414
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    taki sam cymbał jak jego stary i skończy tak jak on pijąc po bramach z garym tanie wina.
    Dokładnie przykład zawsze idzie z góry
    Jego sprawa, szkoda czasu na niego

Strona 9 z 53 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •