Strona 37 z 53 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,328
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Sporo osób z naszego sektora opuszczało stadion długo przed nominowanymi. A i z rozmów było można usłyszeć, że sobie odpuszczą rewanż. Kompletna katastrofa i na torze i na trybunach.

  2. Powrót do góry    #1622
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,749
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    I to mnie wkur... najbardziej. Każdy chce odbudowy Polonii, każdy chce jak najlepszych wyników. Tylko problem w tym że dopóki będziemy mieli przewagę kibiców sukcesu nad tymi na dobre i złe to tej marki nie będziemy w stanie odbudować. Dla 2 tysięcy ludzi nie da się robić zuzla. Nie zawsze da się być zawsze na górze. Prawda taka że to kibice napędzaja ten klub ten sport.
    Kolko się zamyka... są kibice to i jest więcej kasy i więcej sponsorów.
    Polonia Bydgoszcz

  3. Powrót do góry    #1623
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Prawda jest taka, że w większości jeżeli nie we wszystkich klubach kibice sukcesu stanowią większość. Takie są niestety fakty. Można być na to wkurzonym, ale nie zmienimy tej rzeczywistości.

  4. Powrót do góry    #1624
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,328
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    W ogóle ten Poznań to dziś wyjątkowo pechowy był. Zostawiłem rodzinę w termach i co?

    https://gloswielkopolski.pl/poznan-d...ar/c1-14407295

  5. Powrót do góry    #1625
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,833
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 614 w 316 postach
    Jak dla mnie w takiej 2 i 1 lidze w ogóle nie powinno być fazy po. Awansem powinien być premiowany najlepszy zespół w przekroju całego sezonu.
    W ekstralidze niech się bawią w emocjonujący produkt telewizyjny.

    Szkoda, liczyłem na derby za rok.

  6. Powrót do góry    #1626
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    To jakieś sprawdzone info, duże sumy wiszą?
    Jeśli ta to jest jedyna szansa dla Bydgoszczy (zielony stolik).
    Na pokonanie Orła dużo mniejsza, ale dziwnie jedzie ten Orzeł zwłaszcza u siebie.
    Z każdym innym pierwszoligowcem byłoby 0,01 % szans.
    Nie znam sum. Nie śmiem pytać nawet o takie sprawy. Ilość meczów jest jednak spora. Jeden z zawodników jest mocno tym zniesmaczony i ma odejść po sezonie. Jedzie już głównie po to aby się jeszcze jak najlepiej pokazać. W sumie to dwóch grajków ma odejść na dzień dzisiejszy
    Żadnego stolika. Nikt na pewno nie odpuści. Tego już się nie da spierdzielić. Mnie się wydaje, że nawet 50-40 by było ciężko odrobić.
    Jest czego żałować. Już oczyma wyobraźni widziałem fetę w Bydgoszczy. Lejące się strumieniami szampany i tańce radości przy niemal całym wypełnionym stadionie. Taki był cel w tym ostatnim meczu po zajęciu 1 miejsca w RZ, które miało pozwolić właśnie fetować awans u siebie. Ostatecznie skończy się zwycięstwem na otarcie łez, w atmosferze raczej "sportowej żałoby". Nikt już chyba na czele z zawodnikami i zarządem nie wierzy, że z tego bagna da się jeszcze wyjść. Z Łodzią póki co 0:0 i można zacząć marzyć na nowo, ale już z wielką dozą niepewności.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 08-09-2019 o 21:18

  7. Powrót do góry    #1627
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,328
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    50-40 to w tych okolicznościach byłby szczyt marzeń.

    Nie wiem co w 14 biegu robił Siop? Tonder i Orwat jeździli lepiej.

  8. Powrót do góry    #1628
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    I pomyśleć, że Opole prawie wyrzuciło Poznań z finału. To Opole, z którym wygraliśmy na ich torze. No ale jak chce się awansować to trzeba wygrywać z wszystkimi. Też już widziałem fetę za tydzień i nowy boom na speedway w Bydgoszczy. Będzie musiało poczekać. Żużel, ty suko.

  9. Powrót do góry    #1629
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Zwyczajnie zawodnicy Was oszukali. Który z nich chciałby jechać w 1 lidze? W ten sam sposób zawodnicy Orła oszukali Witka ze 3 razy. A co do płacenia. Zawodnicy traktują sport jak pracę. Skoro u Was w 2 lidze nie muszą się wysilać, a kasę mają na czas, to po co to zmieniać? Awansujecie, będą musieli szukać innego pracodawcy.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  10. Powrót do góry    #1630
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    3 mecze do końca, a sezon zakończony. Zakończony sukcesem, bo jeszcze kilka miesięcy temu chcieliśmy wejść do play-off, a skończyło się zwycięstwem w rundzie zasadniczej.
    Żal tylko nadziei dziś zawiedzionych, do wczoraj rozbudzonych wyraźnie rosnącą formą, mocną końcówką i przebiegiem obu półfinałów. Trzeba przyznać, że w przeciągu całego sezonu Poznań był nieznacznie lepszy mimo, że zajęli niższe miejsce w tabeli (głównie przez kontuzję zdecydowanie najlepszego zawodnika sezonu w meczu z niewygodnym rywalem) - mieli lepszy bilans dwumeczu i znacznie więcej małych punktów. My? Wyraźnie nie mieliśmy dzisiaj swojego dnia, a wynik w okolicach 50-40 chyba lepiej oddałby siłę obu drużyn... Szkoda, ale w play-off trzeba mieć szczęście, nam go dziś zabrakło (co mają powiedzieć w Zielonej Górze?).

    Poczekajmy aż opadną emocje. Wtedy docenimy nadspodziewanie dobry sezon i zastanowimy się co dalej. Będzie większa kasa z miasta, będzie można się wzmocnić jednym, albo nawet dwoma solidnymi grajkami, których da się spokojnie zatrzymać po awansie. Na juniorów bym nie liczył, bo najlepszych i tak zgarnie któraś z wyższych lig, a licytować się dla 1-2 punktów na mecz nie ma większego sensu. Może jakiś młody wychowanek by do nas trafił i dołączył do Orwata... Najważniejsze to podczas przerwy zimowej się dosprzętowić, dobrze przepracować zimę i, moje ulubione, wciągnąć wnioski.

    Gratulacje dla Poznania! Dziś byliście lepsi, ale pewnie jeszcze kiedyś się spotkamy, a wtedy...
    Tymczasem powodzenia w budowaniu budżetu i składu.
    Ostatnio edytowane przez chrzan ; 08-09-2019 o 21:46

  11. Powrót do góry    #1631
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Zwyczajnie zawodnicy Was oszukali. Który z nich chciałby jechać w 1 lidze? W ten sam sposób zawodnicy Orła oszukali Witka ze 3 razy. A co do płacenia. Zawodnicy traktują sport jak pracę. Skoro u Was w 2 lidze nie muszą się wysilać, a kasę mają na czas, to po co to zmieniać? Awansujecie, będą musieli szukać innego pracodawcy.
    W przypadku braku awansu, te buźki którego go położą, także mogą skończyć poza klubem. I prawdopodobnie tak się stanie.

  12. Powrót do góry    #1632
    Użytkownik Awatar davids
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 63 w 26 postach

    icon23.gif

    ...nie będzie derbów???

  13. Powrót do góry    #1633
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez davids Zobacz posta
    ...nie będzie derbów???
    a no nie...

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    W przypadku braku awansu, te buźki którego go położą, także mogą skończyć poza klubem. I prawdopodobnie tak się stanie.
    Czas pokaże. Na pewno będzie to zależało od podaży na rynku.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  14. Powrót do góry    #1634
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez davids Zobacz posta
    ...nie będzie derbów???
    Niestety nie. W przyszłym roku Polonia awansuje do 1 ligi a ta wiocha pod Łysomicami spadnie do 2 ligi.

  15. Powrót do góry    #1635
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Eee no jeszcze baraże. Orzeł Łodz to taki trochę zespół z Torunia. Podstarzale gwiazdy na papierze, Motoarena, prezes z wyjebujalym ego... Szanse macie. Tak z 10-20%.ale zawsze.
    Derbi muszą być.

  16. Powrót do góry    #1636
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Zwyczajnie zawodnicy Was oszukali. Który z nich chciałby jechać w 1 lidze? W ten sam sposób zawodnicy Orła oszukali Witka ze 3 razy. A co do płacenia. Zawodnicy traktują sport jak pracę. Skoro u Was w 2 lidze nie muszą się wysilać, a kasę mają na czas, to po co to zmieniać? Awansujecie, będą musieli szukać innego pracodawcy.
    eh, ja rok temu oskarżałem Worynę o to, że dogadany w Ekstralidze i nie chce awansu Rybnika w barażu, bo wtedy u nich by musiał jeździć
    a Rybnik nie awansował, a Woryna został w Rybniku i było mi bardzo głupio

    od tamtej pory ostrożny jestem z takimi oskarżeniami
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Falubaz7 (09-09-2019)

  18. Powrót do góry    #1637
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Klęska. Żaden największy optymista z Poznania ani największy pesymista z Bydgoszczy nie mógł przewidzieć takiego rezultatu, on jest całkowicie nielogiczny z przekroju całego sezonu. Ale obserwując sam mecz ciężko mieć złudzenia, że mogło się to skończyć inaczej. Ok, parę kontrowersyjnych decyzji sędziego, ale co by to zmieniło? Wynik tak czy siak byłby wysoki i raczej nie do odrobienia w rewanżu. Poznaniowi gratuluję awansu, tylko zastanawiam się czy im to potrzebne i czy czasem za rok nie spadną z hukiem. My prawdopodobnie przemęczymy się kolejny rok w 2 lidze i w tym momencie najbardziej bym chciał aby Wanda Kraków wystartowała, bo to jedyny wyjazd na którym w tym sezonie nie byłem, a warto byłoby ten Kraków jeszcze za rok "zaliczyć" do kompletu

  19. Powrót do góry    #1638
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,328
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Ktoś wcześniej pytał czy aby nasi chcieli awansować. Słuszna uwaga. Wypłaty zaraz po meczu i pewny w zasadzie skład dla każdego z nich. Gdzie będą mieli lepiej?
    Jak inaczej wytłumaczyć tą zapaść w najważniejszym meczu sezonu decydującym o awansie?

  20. Powrót do góry    #1639
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    No ale to jak to. Po takim meczu Bach i Jędrzejewski mieliby być pewni miejsca w składzie na 2020 rok?

  21. Powrót do góry    #1640
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Gdyby faktycznie tak było, że specjalnie się położyli to takie splunięcie w twarz kibicom. Nigdy się nie dowiemy jak faktycznie było ale jakieś konsekwencje powinny być.

  22. Powrót do góry    #1641
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,328
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No ale to jak to. Po takim meczu Bach i Jędrzejewski mieliby być pewni miejsca w składzie na 2020 rok?
    Spójrz na średnie. Obaj powyżej dwóch punktów na bieg. To w zasadzie pierwszy tak nieudany mecz.

  23. Powrót do góry    #1642
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Spójrz na średnie. Obaj powyżej dwóch punktów na bieg. To w zasadzie pierwszy tak nieudany mecz.
    Średnie podobne do Polisa, Łęgowika i Beckera. Takich żużlowców jest na pęczki (tylko młodszych i głodnych sukcesu).

  24. Powrót do góry    #1643
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co powiedzieć... Również byłem na tym meczu. Ludzi sporo, klimat fajny, ale mecz niestey do tyłu...

    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Tonder w drugim za 2, Brzozowski z Orwatem za 5:1, i teraz też na 5:1 jechali, nie wkur.wia mnie, że nasi jadą lipę tylko to, że jak wychodzimy na prowadzenie to Poznań się kładzie na torze.
    Bez przesady - straciliśmy na tym 4, max 5 punktów. To nadal byłoby 54:36 i niemożliwe do odrobienia.

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ogolnie Polonia przekonala ske co to PO. Jeden mecz kladzie sezon, w momencie odjechania nawet 16 swietnych spotkan. Zycie
    Niestety, taki sport, taki regulamin. Cały sezon fajny, by jednym meczem wszystko zaprzepaścić.

    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Może niektórzy nie chcieli awansować...
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Zwyczajnie zawodnicy Was oszukali. Który z nich chciałby jechać w 1 lidze? W ten sam sposób zawodnicy Orła oszukali Witka ze 3 razy. A co do płacenia. Zawodnicy traktują sport jak pracę. Skoro u Was w 2 lidze nie muszą się wysilać, a kasę mają na czas, to po co to zmieniać? Awansujecie, będą musieli szukać innego pracodawcy.
    Wk***a mnie takie gadanie. Zawsze jak jakaś drużyna nie awansuje to są takie gadki. Ba! Czasem nawet przed meczami decydującymi ktoś zawsze puszcza takie teksty. Taki Brzozowski np co roku zmienia klub, inni też często. Dla nich awans, nawet jeśli mieliby nie zostać w tej drużynie, to żadna tragedia. Po raz n-ty zmienią pracodawcę i tyle. A tak to przecież stracili na torze swoją kasę.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Spójrz na średnie. Obaj powyżej dwóch punktów na bieg. To w zasadzie pierwszy tak nieudany mecz.
    Ale nie byle jaki mecz, tylko ze zdecydowanie najlepszą drużyną sezonu. Nie dało się żeby i wszyscy z Poznania i z Bydgoszczy zdobyli 10 punktów, bo przecież każdy miał średnią w okolicach 2pkt/bieg. Kolega wyjasnił - średnie ala Polis czy Becker. Oskarżenie o odpuszczenie meczu to potwarz. Mecz na szczycie, na trudnym torze, z trudnym rywalem - nie wyszło. Wszyscy pierwsi do oskarżania o celowe odpuszczenie. Tego się nie chce nawet czytać.

    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Bach i Siopek out. Przykro to mowic.
    Z Siopkiem bym się wstrzymał - rezerwowy senior zawsze się przyda. Wczoraj do mnie dotarło że Marcin zaczynał karierę w 2003 roku - ostatni łącznik obecnej Polonii z czasami Gollobów :O

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Do tych co ludza się barazem z Łodzią przypominam że 3 nasz najlepszy zawodnik nie lapal się tam do składu.
    Szanse na wygranie barażu z Łodzią mamy takie same jak na odrobienie strat z Poznania - praktycznie żadne.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Sporo osób z naszego sektora opuszczało stadion długo przed nominowanymi. A i z rozmów było można usłyszeć, że sobie odpuszczą rewanż. Kompletna katastrofa i na torze i na trybunach.
    Ja widziałem, że sporo osób zostało do końca. No i zawodnicy do nas wyszli, przeprosili za postawę.

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    I to mnie wkur... najbardziej. Każdy chce odbudowy Polonii, każdy chce jak najlepszych wyników. Tylko problem w tym że dopóki będziemy mieli przewagę kibiców sukcesu nad tymi na dobre i złe to tej marki nie będziemy w stanie odbudować.
    *********** o Szopenie. W KAŻDYM klubie są kibice sukcesu. Myślisz, że na Falubaz czy Unię chodziło by tyle ludzi gdyby wozili ogony dwie ligi niżej? Tak bywało w przeszłości wszędzie. Poprostu kibic przychodzi na mecz aby się dobrze bawić, a nie by oglądać słaby mecz. Tu nie ma co krzyczeć o kibicach sukcesu.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jest czego żałować. Już oczyma wyobraźni widziałem fetę w Bydgoszczy. Lejące się strumieniami szampany i tańce radości przy niemal całym wypełnionym stadionie.
    Miałem tak samo Już widziałem radość na stadionie porównywalną z DMP 2002 (to było już tak dawno!). Niestety jestesmy sprowadzeni na ziemię. Gratulacje dla Poznania.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 09-09-2019 o 09:38
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Molineux (10-09-2019), Sportowa_2 (09-09-2019), kingpin (09-09-2019), never_mind (09-09-2019)

  26. Powrót do góry    #1644
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Szkoda tego meczu, bo bardzo liczylem na wasz awans (co byłoby mimo wszystko niespodzianka). Ja na przekór wszystkiemu idę na rewanż. To są play offy, 1 mecz może zmienić wszystko. Tak samo 1 mecz może zepsuć rewanż skorpionom.

    Ja po tym sezonie GKMu nauczyłem się bawić zuzlem i cieszyć z każdego meczu. Wbrew pozorom mecz z Lublinem o nic był jednym z fajniejszych. Wam też to polecam.

  27. Powrót do góry    #1645
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Bez przesady - straciliśmy na tym 4, max 5 punktów. To nadal byłoby 54:36 i niemożliwe do odrobienia.
    Niezupełnie:
    II wyścig 2:4 zamiast 3:3 -> -2
    IV wyścig 3:3 zamiast 5:1 -> -4
    XIII wyścig 1:5 zamiast 5:1 -> -8
    to razem minus 14, czyli połowa naszej straty.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Pablosss (09-09-2019), never_mind (09-09-2019)

  29. Powrót do góry    #1646
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Najgorsze w tym wszystkim, że 2 liga to marazm z którego trzeba się jak najszybciej wydostać. W ogóle jestem ciekaw jak w przyszłym roku będzie wyglądała 2 liga. Poznań awansuje zostaje 6 zespołów. Rzeszów nie wiadomo, czy wróci do rozgrywek. Kraków bardzo prawdopodobne, że się wycofa i zostaje nam 5 drużyn i ponownie jakaś kadłubowa śmieszna 2 liga. Możliwe, że tak się nie stanie, ale nie można wykluczyć takiego scenariusza.

  30. Powrót do góry    #1647
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,328
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Wygraliśmy tylko jeden bieg (4-2) drużynowo, ale akurat jak jechaliśmy dwa razy na 5-1 to były upadki spowodowane przez zawodników z Poznania. Celowości tam nie było, ale to pokazuje jak pechowy to był mecz dla nas. W podwórkach tych biegów oczywiście max dla Poznania.
    Nasi jeździli źle, bardzo źle. Starty w zasadzie to wszystkie przegrane. A nawet jak wygrali to źle wchodzili w łuki i na wyjściu już byli z tyłu (Bach w biegu z Grajczonkiem wchodzi w drugi łuk środkiem toru drugi za Joshem ale tak się wyłamał, że na wyjściu minęli go we dwójkę, jeden po małej a drugi po dużej). Ustawień to szukali przez cały mecz a jak Brzoza znalazł to na dwa ostatnie biegi już zgubił. No dramat.

  31. Powrót do góry    #1648
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Niezupełnie:
    II wyścig 2:4 zamiast 3:3 -> -2
    IV wyścig 3:3 zamiast 5:1 -> -4
    XIII wyścig 1:5 zamiast 5:1 -> -8
    to razem minus 14, czyli połowa naszej straty.
    Ciekawie policzone - z twojej wyliczanki wychodzi że mielibyśmy punkt więcej za bieg II, kolejne 2 punkty za IV i 4 za XIII - czyli 7 punktów więcej, a więc 52:38. Przy czym ten XIII bieg to tak naprawdę był pierwszy łuk i patrząc co sie działo wczoraj na dystansie to wcale 5:1 nie byłoby pewne. Dlatego policzyłem 3:3 i stąd wynik 54:36.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Molineux (10-09-2019)

  33. Powrót do góry    #1649
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,326
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Niestety nie. W przyszłym roku Polonia awansuje do 1 ligi a ta wiocha pod Łysomicami spadnie do 2 ligi.
    Widzę, że ciśnienie na awans było straszne przez co niektóre tyłki pękły z niesamowitym hukiem

  34. Powrót do góry    #1650
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Widzę, że ciśnienie na awans było straszne przez co niektóre tyłki pękły z niesamowitym hukiem
    Ciśnienia jakoś wielkiego nie było bo po latach rządów Golloba człowiek się cieszył, że Polonia nagle zaczęła walczyć z każdym jak równy z równym. Co nie zmienia faktu, że toruń się ośmieszył w tym sezonie będąc pośmiewiskiem ligi. Nie wiem czym kierują się toruńscy kibice, że wchodzą na wątek bydgoski. Może chęć dowartościowania swojego żałosnego życia.

  35. Powrót do góry    #1651
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Widzę, że ciśnienie na awans było straszne przez co niektóre tyłki pękły z niesamowitym hukiem
    daj spokoj, wrocil juz pewnie na Szwederowo, a tam jak wiemy internetu nie ma
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Powrót do góry    #1652
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,326
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Nie wiem czym kierują się toruńscy kibice, że wchodzą na wątek bydgoski. Może chęć dowartościowania swojego żałosnego życia.
    Czyli to nie ból po porażce, a zwyczajne kompleksy. No nic, współczuję w takim razie.

  37. Powrót do góry    #1653
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Czyli to nie ból po porażce, a zwyczajne kompleksy. No nic, współczuję w takim razie.
    Kompleksy to wy macie, że musicie je leczyć na bydgoskim wątku.

  38. Powrót do góry    #1654
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,326
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Akurat wielu toruńskich kibiców przez cały sezon was dopingowało (niektórzy nawet do tego stopnia, że przekraczało to granice dobrego smaku). Tymczasem wystarczył jeden wpis w charakterze napinki, a ty się odpaliłeś ze swoimi słabościami.

  39. Powrót do góry    #1655
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Akurat nie jeden tylko kilku toruńskich troli tu powchodziło. Słabości? Hehe rozpędź się a ściana sama cię znajdzie i wyprostuje ci myśli. NAdal nie potrafisz zauważyć, że jesteśmy na wątku bydgoskim i normalne, że mnie wkurza jak jakaś ****a toruńska pisze o pydzie od konia.

  40. Powrót do góry    #1656
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,326
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Dawaj dalej - wiejskie szmaty, ****a toruńska, wiocha pod Łysomicami. Jesteś przecież u siebie () w wątku to możesz

  41. Powrót do góry    #1657
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,536
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

  42. Powrót do góry    #1658
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...e-2-lz/k59jh9e

    Don Vito wyszedł z ciekawa teorią. Ciekawe czy faktycznie jest coś na rzeczy

    "Zastanawiam się co jest tego przyczyną, że ten mecz był tak jednostronny. Czy może Poznań pożyczył silniki od Rafała Haja, który przygotował ten zespół? Nie jest bowiem możliwe, żeby nagle drużyna przestała jechać i tak słaby wynik bydgoszczan mnie zadziwił. Dlatego myślę, że Poznań, gdzieś musiał pożyczyć sprzęt"

    U nas już raczej pogodzenie się z porażką. Kanclerz nastawiony już na baraż. Nie ma jak nakręcanie kibiców przed rewanżem.. Mnie osobiście łatwiej przełknąć taką kompromitację niż porażkę w dwumeczu 1,2 czy nawet 4 punktami...

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...nclerz/1x9bdj3

  43. Powrót do góry    #1659
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,328
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Prezes nie powinien tak mówić skoro o awansie decyduje dwumecz. Ja wiem, że odrobienie strat jest mało prawdopodobne, ale mimo wszystko w drużynie powinna być mobilizacja i chęć podjęcia walki.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    mcp (09-09-2019)

  45. Powrót do góry    #1660
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Prezes nie powinien tak mówić skoro o awansie decyduje dwumecz. Ja wiem, że odrobienie strat jest mało prawdopodobne, ale mimo wszystko w drużynie powinna być mobilizacja i chęć podjęcia walki.
    No Kanclerz nie powinien tak mówić. To tak jakby wysłal komunikat do kibiców "Nie przychodźcie na rewanż, bo i tak nie odrobimy". Ale rozumiem, że powiedział tak szybko na gorąco po meczu. Cóż, smutek - to była duża szansa.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  46. Powrót do góry    #1661
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Prezes nie powinien tak mówić skoro o awansie decyduje dwumecz. Ja wiem, że odrobienie strat jest mało prawdopodobne, ale mimo wszystko w drużynie powinna być mobilizacja i chęć podjęcia walki.
    Z jednej strony bez ogródek mówi jak jest, z drugiej strony takie rzucanie ręcznika jeszcze przed początkiem walki w jakimkolwiek sporcie to trochę kpina. Szczególnie w stosunku do kibiców, którzy szturmowali kasę klubu już na dwa tygodnie przed meczem. Ja tam i tak pójdę bo zawsze to trochę się pościgają i człowiek pooddycha żużlem ale ilu takich kibiców się wku.... i odda bilety/nie przyjdzie bo prezes z góry się poddaje? Ilu kibiców zacznie myśleć w ten sposób, "podwyższyliście ceny za bilety na finał, a teraz ten finał jest o pietruszkę i jeszcze otwarcie o tym mówicie"? Wiem, kibice sukcesu, ale to zawsze kibice i kasa dla klubu. I za rok znowu po 1000-2000 widzów na stadionie.

  47. Powrót do góry    #1662
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,328
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No Kanclerz nie powinien tak mówić. To tak jakby wysłal komunikat do kibiców "Nie przychodźcie na rewanż, bo i tak nie odrobimy". Ale rozumiem, że powiedział tak szybko na gorąco po meczu. Cóż, smutek - to była duża szansa.
    Dokładnie tak.
    To już Brzoza lepiej to ujął, mimo przygnębienia.
    https://expressbydgoski.pl/kamil-brz...ar/c2-14407915

  48. Powrót do góry    #1663
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No Kanclerz nie powinien tak mówić. To tak jakby wysłal komunikat do kibiców "Nie przychodźcie na rewanż, bo i tak nie odrobimy". Ale rozumiem, że powiedział tak szybko na gorąco po meczu. Cóż, smutek - to była duża szansa.
    Ale Kanclerz wysyła komunikat do Poznania "luźne poślady, my odpuściliśmy". A w rewanżu będzie "niespodzianka".
    Kanclerz dobrze liczy że strata na kilku niedowiarkach zrekompensuje się z gorką po awansie.

  49. Powrót do góry    #1664
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Dokładnie tak.
    To już Brzoza lepiej to ujął, mimo przygnębienia.
    https://expressbydgoski.pl/kamil-brz...ar/c2-14407915
    Zgadza się. A w meczach Ostrów - Wanda to najpierw Wanda wygrała 54:36, a w rewanżu dla Ostrowa było 61:28. Zresztą Brzoza nawet wśród kibiców wczoraj na pytanie "czy odrobicie?" powiedział: "Jak oni wygrali u siebie 59:31, to my też możemy tyle u siebie wygrać". Wiadomo - kurtuazja, ale do meczu trzeba podchodzić na całego, nawet w takiej sytuacji.

    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Ale Kanclerz wysyła komunikat do Poznania "luźne poślady, my odpuściliśmy". A w rewanżu będzie "niespodzianka".
    Kanclerz dobrze liczy że strata na kilku niedowiarkach zrekompensuje się z gorką po awansie.
    Ni w ząb nie zrozumiałem o co ci chodzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Powrót do góry    #1665
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,487
    Kliknij i podziękuj
    5,780
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Spójrz na średnie. Obaj powyżej dwóch punktów na bieg. To w zasadzie pierwszy tak nieudany mecz.
    Przy Wandzie to wszystkie średnie w całej lidze są mocno przewartościowane.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 37 z 53 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •