Strona 34 z 53 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,530 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1486
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Da się kupić bilet na mecz finałowy w Bydgoszczy przez internet, czy trzeba iść i kupić na miejscu? Gdzie najlepiej usiąść?

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZszywaczGKM za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-08-2019)

  3. Powrót do góry    #1487
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dla mnie faworytem finału jest Poznań. Sporo będzie zależało od juniorów a tych klub z WLKP ma dużo lepszych.

  4. Powrót do góry    #1488
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Da się kupić bilet na mecz finałowy w Bydgoszczy przez internet, czy trzeba iść i kupić na miejscu? Gdzie najlepiej usiąść?
    Niestety nie ma sprzedaży przez internet. Trzeba iść i kupić w kasie przed meczem bądź w klubie od 3 września kiedy zaczyna się sprzedaż.

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. Powrót do góry    #1489
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Koszmarny upadek na prostej startowej. Podniosło przednie koło Renatowi Gafurowowi. Jego motocykl wpadł na plecy Kamila Brzozowskiego. Zawodnik ZOOleszcz Polonii przejechał kilkadziesiąt metrów z motocyklem rywala na plecach. Obaj wstali o własnych siłach.


    Chyba jakieś fatum zaczyna nad nami krążyć przed samym finałem.
    Polonia Bydgoszcz

  6. Powrót do góry    #1490
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Co za ***** z tego Gafurowa. U nas w klubie już mają dawno wyrobione zdanie na temat tego gościa. Dobrze, że ten wypadek tylko tak się skończył, a mianowicie na kontuzji kostki. Jaka ona jest poważna to pewnie będzie jasne po badaniach, prześwietleniach...Jak nie pojedzie w Poznaniu to leżymy i kwiczymy. Nawet Z/Z nie możemy.

  7. Powrót do góry    #1491
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Z Brzozą wszystko ok, napisał na facebooku.

  8. Powrót do góry    #1492
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Co za ***** z tego Gafurowa. U nas w klubie już mają dawno wyrobione zdanie na temat tego gościa.
    A co miał niby Gafurov zrobić jak mu Brzozowski tuż przed nosem skręcił w lewo? Musiałby mieć nadludzki refleks żeby uniknąć zderzenia.

  9. Powrót do góry    #1493
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A co miał niby Gafurov zrobić jak mu Brzozowski tuż przed nosem skręcił w lewo? Musiałby mieć nadludzki refleks żeby uniknąć zderzenia.
    Myślę, że wystarczyłoby gdyby Gafurov kontrolował motocykl i nie zakładał z góry, że Brzózka od razu odjedzie do bandy:
    https://www.youtube.com/watch?v=GYuWfpyuHos

    Cud, że nic gorszego się nie stało, bo wypadek wygląda nieciekawie...

  10. Powrót do góry    #1494
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Palpitacji można dostać od tych gości. Grajczonek w Anglii kontuzja, Brzozowski w Ostrowie kontuzja. Na szczęście w obu przypdkach chyba niegroźnie. Mogliby odpuścić jeżdżenie na te dwa tygodnie wszyscy
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (02-09-2019)

  12. Powrót do góry    #1495
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Chętny ktoś na wyjazd do Poznania? Mam w busie jeszcze 2 wolne miejsca

  13. Powrót do góry    #1496
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Myślę, że wystarczyłoby gdyby Gafurov kontrolował motocykl i nie zakładał z góry, że Brzózka od razu odjedzie do bandy:
    https://www.youtube.com/watch?v=GYuWfpyuHos

    Cud, że nic gorszego się nie stało, bo wypadek wygląda nieciekawie...
    Komentarz na końcu filmu mówi wszystko: Gafurov no.

  14. Powrót do góry    #1497
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    smutną wiadomość przekazała dzisiaj rano gazeta P. .. zmarł Andrzej Wyrąbkiewicz nasz stary toromistrz

  15. Powrót do góry    #1498
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie wiem czy się śmiać czy płakać ale będąc dziś w klubie po bilety odniosłem wrażenie, że przez jakieś 25 lat czas jakby stanął w miejscu. Budynek ten sam, drzwi i naklejki na nich te same i co lepsze - to samo okienko z kratami na wysokości klatki piersiowej a za nim Pani sprzedająca bilety. Wokoło same kartki, w tle stary komp na windowsie XP każdy bilet podpisywany ręcznie numerem krzesełka. Czas obsługi jednej osoby - 5min. W kolejce już kilkanaście osób za mną. Ludzie przy okienku "a czy tu dobrze będę widział prze Pani?" no kabaret, czy naprawdę tak trudno jest nadążyć za XXI wiekiem i zrobić sprzedaż internetową gdzie nie trzeba się zwalniać z pracy żeby do 16:00 stanąć w kolejce po bilety u Pani za kratami? MA-SA-KRA.

    PS. W klubie mówią, że już 5 autokarów jedzie do Poznania a dziś pod klubem kolejki od rana aż do curie-skłodowskiej
    "I'm not telling you it is going to be easy,
    I'm telling you it's going to be worth it."

  16. Powrót do góry    #1499
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dziś podobno około 2 godzin czas oczekiwania po bilet. Kolejki gigantyczne. Mam wrażenie, że biletów może zabraknąć, przecież obecnie jest do dyspozycji około 10.000 miejsc a do meczu jeszcze 12 dni! Co się dzieje to szok. Serio może w niedzielę meczową już nie być. Dobrze, że moje bilety to pewniaczki bo jeszcze bym musiał finał "oglądać" w radiu
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 03-09-2019 o 23:22

  17. Powrót do góry    #1500
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    A to nie jest tak, że większość stała za biletami do Poznania? Ja żyję zdecydowanie bardziej tym meczem bo oczywiście jadę i nie pomyślałem jeszcze o biletach na rewanż. A chyba warto...

  18. Powrót do góry    #1501
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Co myslicie o dwoch finach Lahti i Aarnio jaki kandydatach na riderow w nastepnym sezonie. Drodzy pewnie nie sa a punktu robia niezle. Kwestia ilu zawodnikow Jurek bedzie chcial miec odwodzie.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  19. Powrót do góry    #1502
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    ale straszycie z tymi kolejkami po bilety, serio mam się zwalniać z pracy i w tygodniu jechać? chciałem w tą sobotę z rana to załatwić

  20. Powrót do góry    #1503
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    A to nie jest tak, że większość stała za biletami do Poznania? Ja żyję zdecydowanie bardziej tym meczem bo oczywiście jadę i nie pomyślałem jeszcze o biletach na rewanż. A chyba warto...
    Przecież bilety do Poznania można kupić on-line, więc te kolejki to raczej po bilety na rewanż bo tylko taka forma sprzedaży wchodzi w grę (ewentualnie jeszcze w kasach w dniu meczu).

  21. Powrót do góry    #1504
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Dzisiaj bez tragedii, kilka osób przede mną ale pierwsze 4-5 rzędów na A wykupione, na numerowane nie wiem czy coś zostanie na niedzielę.

  22. Powrót do góry    #1505
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Dzisiaj bez tragedii, kilka osób przede mną ale pierwsze 4-5 rzędów na A wykupione, na numerowane nie wiem czy coś zostanie na niedzielę.
    Podejrzewam, że trybuna główna i sektor A będzie wykupiony max do końca tygodnia. Chciałem dokupić 2 dodatkowe miejsca do moich z karnetów ale na Głównej w najbliższej okolicy wszystko sprzedane.

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #1506
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Przed sezonem kupiłem karnet. Byłem na prawie wszystkich meczach rundy zasadniczej i półfinale. Klub w Facebooku informował przed półfinałem jak i teraz, że dla osób posiadających karnety z miejscami numerowanymi będą zarezerwowane miejsca w przedsprzedaży.

    Dziś, musiałem urwać się z pracy, żeby wykupić moje "zarezerwowane miejsca" do których się przyzwyczaiłem i okazało się, że były już zajęte/ wykupione. Nie powiem bo trochę mnie to wkur... Z tego co widziałem jakieś 60-75% miejsca na trybunie jest wykupionych.
    Gdybym dziś nie podjechał to bym się jeszcze bardziej zdenerwował, jak by się okazało, że wszystkie miejsca zostały wykupione a mojej rezerwacji nie ma.

    Kiedy zapytałem pani, która sprzedaje bilety, powiedziała, że szef kazał sprzedawać wszystkie... Albo się na coś klub ze swoimi kibicami umawia, albo niech nie wypisuje głupot na Facebooku.

    Co do kolejki tragedii nie było dziś - 6 osób przede mną około godziny 11:30. Zdarzają się zakupy hurtowe po kilkanaście biletów.
    Fajnie byłoby, gdyby klub podał ile do tej pory rozeszło się biletów - myślę, że to zmobilizowało resztę niezdecydowanych. Jak tak dalej pójdzie stadiom może być pełen.

  24. Powrót do góry    #1507
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez lwolnik Zobacz posta
    Przed sezonem kupiłem karnet. Byłem na prawie wszystkich meczach rundy zasadniczej i półfinale. Klub w Facebooku informował przed półfinałem jak i teraz, że dla osób posiadających karnety z miejscami numerowanymi będą zarezerwowane miejsca w przedsprzedaży.

    Dziś, musiałem urwać się z pracy, żeby wykupić moje "zarezerwowane miejsca" do których się przyzwyczaiłem i okazało się, że były już zajęte/ wykupione. Nie powiem bo trochę mnie to wkur... Z tego co widziałem jakieś 60-75% miejsca na trybunie jest wykupionych.
    Gdybym dziś nie podjechał to bym się jeszcze bardziej zdenerwował, jak by się okazało, że wszystkie miejsca zostały wykupione a mojej rezerwacji nie ma.

    Kiedy zapytałem pani, która sprzedaje bilety, powiedziała, że szef kazał sprzedawać wszystkie... Albo się na coś klub ze swoimi kibicami umawia, albo niech nie wypisuje głupot na Facebooku.

    Co do kolejki tragedii nie było dziś - 6 osób przede mną około godziny 11:30. Zdarzają się zakupy hurtowe po kilkanaście biletów.
    Fajnie byłoby, gdyby klub podał ile do tej pory rozeszło się biletów - myślę, że to zmobilizowało resztę niezdecydowanych. Jak tak dalej pójdzie stadiom może być pełen.
    Trochę dziwne bo moje miejsca czekały na mnie, rząd wyżej też są sprzedane karnety i te miejsca są zaznaczone i niesprzedane.

  25. Powrót do góry    #1508
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Trochę dziwne bo moje miejsca czekały na mnie, rząd wyżej też są sprzedane karnety i te miejsca są zaznaczone i niesprzedane.
    Nie masz pojęcia jak ja się zdziwiłem. Generalnie po mnie to spłynęło, ale szkoda byłoby tracić kibiców tak niefrasobliwym, a nawet głupi sposób...

  26. Powrót do góry    #1509
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    I tak dużo tracą tym sposobem sprzedaży, nie każdy może się urwać z pracy a jak ktoś liczy na dobre miejsce w dniu zawodów to może się ładnie zdziwić. To nie lata 90-te żeby kwitnąć pod stadionem na 3 godziny przed meczem, Poznań może kupić internetowo a my nie?

  27. Powrót do góry    #1510
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Musiałby być w klubie ktoś na etacie, który by takie rzeczy ogarniał. Kanclerz to człowiek starej daty i bazuje na swoich sprawdzonych metodach z czasów PRL.

  28. Powrót do góry    #1511
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Jeszcze rok temu nasze mecze były imprezami niemasowymi, a teraz jest wielka wojna o bilety!

  29. Powrót do góry    #1512
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Musiałby być w klubie ktoś na etacie, który by takie rzeczy ogarniał. Kanclerz to człowiek starej daty i bazuje na swoich sprawdzonych metodach z czasów PRL.
    Podziwiam to co w ciągu jednego roku zrobiono w klubie i bardzo kibicuję panu Jurkowi i całej ekipie.
    Jednak to co zostało już tutaj napisane: sprzedaż internetowa biletów, profesjonalna strona internetowa, szerszy marketing to powinny być kolejne kroki w odbudowie naszej Polonii.
    Oby stało się to jak najszybciej.

  30. Powrót do góry    #1513
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Ktoś może potwierdzić informacje ze sportowy faktów że w Poznaniu spodziewają się nas w liczbie 2500? Skąd taka informacja?
    Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #1514
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ten gość to lubi pofantazjować. Swego czasu lubił się w dziwnych tekstach o Oskarze, a potem przerzucił się na info pewne o Hancocku i Zengocie w Polonii
    Zakładając 4 autokary po 50 miejsc to daje 200 osób. 7 busów to raczej nie, ale nawet mocno naginając 7x20=140. 200+140 = 340. Nie wierzę, aby ponad 2000 przyjechało autami. Przecież na Derby do Torunia w takiej ilości nie jechaliśmy a Toruń to nie wyjazd Był to przedział 500-1000 w zależności od składów i naszych szans.

  32. Powrót do góry    #1515
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Jeszcze rok temu nasze mecze były imprezami niemasowymi, a teraz jest wielka wojna o bilety!
    I bądź pewny, że po awansie będzie jeszcze więcej ludzi, znowu będzie boom na żużel w mieście. Czy to źle?

    Cytat Zamieszczone przez lwolnik Zobacz posta
    Podziwiam to co w ciągu jednego roku zrobiono w klubie i bardzo kibicuję panu Jurkowi i całej ekipie.
    Jednak to co zostało już tutaj napisane: sprzedaż internetowa biletów, profesjonalna strona internetowa, szerszy marketing to powinny być kolejne kroki w odbudowie naszej Polonii.
    Oby stało się to jak najszybciej.
    ale ktoś to w końcu robi, fanpejdż na FB jest prowadzony elegancko, na bieżąco informacje i zdjęcia.

  33. Powrót do góry    #1516
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Na następny sezon pewnie już wszystko będzie dopracowane. Na pierwszy ogień poszły najważniejsze rzeczy a sprzedaż internetowa(biletów nie brakowało w dniu meczu) czy ładniejsza strona internetowa mogły poczekać i nikt na tym nie ucierpiał.

  34. Powrót do góry    #1517
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jeszcze będą trybuny dostawiać, jak kiedyś na GP albo na stadion trzeba będzie wchodzić 5 godzin przed meczem, tak jak... kiedyś na GP

    Chciałem podskoczyć po bilety w przyszłym tygodniu a tu może nie będzie czego szukać. O której w ogóle finał? Tzn. mecz u nas?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #1518
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Jedzie w ogóle ktoś z Was do Poznania??? Czy tylko na mecz u nas się szykujcie?

  36. Powrót do góry    #1519
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Ja np. planuję rekreacyjny wypad samochodem do Poznania, a meczu w Bydgoszczy na tę chwilę nie planuję w ogóle
    Bydgoski Klub Sportowy

  37. Powrót do góry    #1520
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Jedzie w ogóle ktoś z Was do Poznania??? Czy tylko na mecz u nas się szykujcie?
    Jadę w niedzielę rano. Wpadnę na termy później mecz. Zostaję do poniedziałku i wtedy wracam.



    Wcześniej ktoś pisał, że kolejki po bilety na mecz w Poznaniu. Te bilety można kupić w sekretariacie bez kolejek.
    Zdecydowanie idą bilety na mecz u nas. Widać, że jest głód żużla. W Bydzi bez zmian - jest sukces jest komplet na trybunach.
    Niech przychodzą ludzie w jak największej ilości. Bez względu na to czy chcą się tylko podpiąć pod sukces czy będą na dłużej z klubem.
    Siano za bilet będzie w klubowej kasie.
    W Poznaniu niech będzie i te 2000 ludzi z Bydgoszczy. Moim zdaniem realna liczba. Widać, że ludzie wracają do kibicowania.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Pablosss (04-09-2019)

  39. Powrót do góry    #1521
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    O której w ogóle finał? Tzn. mecz u nas?
    Gdzieś wyczytałem, że początek meczu w Bydgoszczy o godzinie 15.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    Marsh (05-09-2019)

  41. Powrót do góry    #1522
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Gdzieś wyczytałem, że początek meczu w Bydgoszczy o godzinie 15.
    Mecze finałowe o 15.15. https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84...i-w-dwoch-stac

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    Marsh (05-09-2019)

  43. Powrót do góry    #1523
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Trochę wcześnie, myślałem, że będziemy oglądać awans przy oświetleniu Z drugiej strony może i dobrze, finał eligi pewnie wieczorem przy jupiterach dadzą więc nie powinny kolidować ze sobą.

  44. Powrót do góry    #1524
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Mecz się skończy i będzie dużo czasu na świętowanie awansu

  45. Powrót do góry    #1525
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Na czas budowy nowej trybuny zdemontowano jeden czy nawet dwa jupitery, więc jazda przy oświetleniu niestety odpadała od razu.

  46. Powrót do góry    #1526
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czy dzieci do lat 7 mogą wejść bezpłatnie tlyko na sektory A i B, czy na trybunę główną też?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #1527
    Początkujący
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czy dzieci do lat 7 mogą wejść bezpłatnie tlyko na sektory A i B, czy na trybunę główną też?
    Jeśli pytasz o Trybunę w Bydgoszczy to tak. Bez problemu wejdziesz z dzieckiem do 7lat bezpłatnie.

  48. Powrót do góry    #1528
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Skład na Poznań

    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
    1. Rene Bach
    2. Josh Grajczonek
    3. Marcin Jędrzejewski
    4. Dimitri Bergé
    5. Kamil Brzozowski
    6. Mateusz Tonder
    7. Tomasz Orwat

  49. Powrót do góry    #1529
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No to Kanclerz musi się dobrze znać z Bieńkowskim, skoro dostalismy Tondera jak Falubaz jedzie półfinał
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Powrót do góry    #1530
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Pawliczak się ładnie pokazał ostatnio więc nie ma powodów aby go zmieniać, natomiast w walce o medale i niepewnym Smolińskim lepiej na rezerwie mieć jednak Niedzwiedzia. Jednak to że się znają to fakt o czym sam Kanclerz mówił. Może jeszcze w nagrodę dostał to co Jensen i Lindgren od Dudka za pomoc

Strona 34 z 53 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •