Strona 33 z 53 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,583
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,363 w 805 postach
    wyobraziłem się jak Jagła się przygotowuje w rytm piosenki z "Kosmicznego meczu" xd, wiecie, kevlar zakłada, motor dokręca i na koniec zbliżenie na twarz i kask zakłada i gazu dodaje

    https://www.youtube.com/watch?v=J9FImc2LOr8
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  2. Powrót do góry    #1442
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Swoją drogą ciekawe jakby wyglądała rywalizacja Jagła-Bogdanowicz
    Polonia Bydgoszcz

  3. Powrót do góry    #1443
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Na 9 startów Bogdanowicz by go odstawił na 10-15 metrów a w 10 wygrałby o błysk szprychy
    Dziś punkt powinien na Zielińskim wyszarpać. Są siebie równi..

  4. Powrót do góry    #1444
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Formalności dokonane i jest finał. Ale co tam się w tym Poznaniu stanęło, sędzia znowu wypaczył wynik wykluczeniami z du.py?

  5. Powrót do góry    #1445
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jednak Poznań. Dużo bardziej wolałem Opole. Teraz pomału zaczynam się obawiać tego finału. Ciężko wyczuć co się wydarzy w tym dwumeczu. Seniorów mamy lepszych ale juniorzy wychowankowie już prezentują biedę. Procentowo obstawiam 60-40 dla nas. Płatność, determinacja, żądza awansu i atmosfera tym na pewno wygrywamy Widać, że jest jak w rodzinie a przed dzisiejszym meczem znów była integracja calutkiej wyjściowej drużyny. Wczoraj (wypad na rowerach do Myśla, spacer po Wyspie Młyńskiej, obiad i na koniec gokarty. Fotki na FB)
    1 mecz w Poznaniu dopiero za 2 tygodnie...

  6. Powrót do góry    #1446
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jednak Poznań. Dużo bardziej wolałem Opole. Teraz pomału zaczynam się obawiać tego finału. Ciężko wyczuć co się wydarzy w tym dwumeczu. Seniorów mamy lepszych ale juniorzy wychowankowie już prezentują biedę. Procentowo obstawiam 60-40 dla nas. Płatność, determinacja, żądza awansu i atmosfera tym na pewno wygrywamy
    Też bardziej obawiam się Poznania, tym bardziej że tor w Opolu chyba zdecydowanie lepiej pasuje całemu naszemu teamowi. Bardzo istotną sprawę jest kwestia startu Mateusza Tondera w finałach. Mecz w Poznaniu, jeśli będzie w niedzielę, pokrywa się z rewanżowym meczem półfinału Ekstraligi a rewanż w Bydgoszczy z pierwszym meczem finału. Jeśli Zielona nie zgodzi się na start Mateusza to jesteśmy w czarnej dupie bo na start w Poznaniu mamy 7-1 a w rewanżu w Bydgoszczy będzie niewiele lepiej i mamy około 10 pkt do odrobienia.

    Co nie zmienia faktu, że wszyscy do Poznania

  7. Powrót do góry    #1447
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jeżeli chcemy awansować trzeba pokazać, że jest się najlepszym.
    Ja obstawiałem właśnie, że finał będzie z Poznaniem. Rywal nie łatwy, ale to przecież finał.
    Dwie najsilniejsze ekipy tego sezonu spotkają się ze sobą. PSŻ ma wyrównany skład.
    Na papierze lepszych juniorów. Będzie ciekawie. Zapowiada się walka do ostatniego biegu.
    Jeśli mecz mamy 8.09 to nie skorzystamy z Tondera. Siopek coś słabiej ostatnio, oby w finale odpalił.

  8. Powrót do góry    #1448
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Brawo dla naszych za awans do finału. Również wolałem w nim spotkać się z Opolem, ale trudno. Pojedynki z Poznaniem będą bardzo ciężkie ale jak ktoś stwierdził - atmosferą, finansami itd jesteśmy bardziej zdeterminowani. Co do Tondera - ZG w półfinale (zwłaszcza bez Nickiego) będzie przez Spartę pozamiatana, więc na mecz u nas powinni Tondera wypożyczć, bo sami będą wtedy jechali o pietruszkę. Nie dramatyzowałbym w kontekście Siopka - z silnym doparowym 1,1,1 wygląda mizernie, ale to i tak punkty przywiezione na rywalach O jego formę się nie martwię.

    Byłem na urlopie więc nadrabiam. Co do składu na przyszły rok - myślę, że nie ma co robić rewolucji. Ściągnąc jedynie AJ-a i jakąś juniorkę i jedziemy. Seniorzy są fajni, równi, w pierwszej lidze też powinni dać radę. To nie jest tak że różnica między ligami jest ogromna - jak zawodnicy mają spokój z finansami to będą jeździli dobrze i poziom wyżej. Żeby nie być gołosłownym - najświeższy przykład z Gniezna. W 2017 wygrali drugą ligę (wcale nie jakoś zdecydowanie) w składzie:
    Nowak, Gała, Krcmar, Jabłoński, Berntzon, Krakowiak, Stalkowski

    Rok później zajęli w pierwszej lidze trzecie miejsce w składzie:
    Nowak, Gała, Krcmar, Jabłoński, Berntzon, Pavlic, Krakowiak, Bogdanowicz

    Czysto kosmetyczna zmiana - jeden junior + wymiennie Pavlic za jakiegoś seniora. Skład prawie ten sam co ligę niżej dał nie tyle utrzymanie, co trzecie miejsce. Uważam że z nami może być to samo. Potrzebny tylko AJ + junior. Fajnie byłoby jakby się udało Stalkowskiego ściągnąć
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 26-08-2019 o 09:25
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #1449
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach

    icon14.gif

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Brawo dla naszych za awans do finału. Również wolałem w nim spotkać się z Opolem, ale trudno. Pojedynki z Poznaniem będą bardzo ciężkie ale jak ktoś stwierdził - atmosferą, finansami itd jesteśmy bardziej zdeterminowani. Co do Tondera - ZG w półfinale (zwłaszcza bez Nickiego) będzie przez Spartę pozamiatana, więc na mecz u nas powinni Tondera wypożyczć, bo sami będą wtedy jechali o pietruszkę. Nie dramatyzowałbym w kontekście Siopka - z silnym doparowym 1,1,1 wygląda mizernie, ale to i tak punkty przywiezione na rywalach O jego formę się nie martwię.

    Byłem na urlopie więc nadrabiam. Co do składu na przyszły rok - myślę, że nie ma co robić rewolucji. Ściągnąc jedynie AJ-a i jakąś juniorkę i jedziemy. Seniorzy są fajni, równi, w pierwszej lidze też powinni dać radę. To nie jest tak że różnica między ligami jest ogromna - jak zawodnicy mają spokój z finansami to będą jeździli dobrze i poziom wyżej. Żeby nie być gołosłownym - najświeższy przykład z Gniezna. W 2017 wygrali drugą ligę (wcale nie jakoś zdecydowanie) w składzie:
    Nowak, Gała, Krcmar, Jabłoński, Berntzon, Krakowiak, Stalkowski

    Rok później zajęli w pierwszej lidze trzecie miejsce w składzie:
    Nowak, Gała, Krcmar, Jabłoński, Berntzon, Pavlic, Krakowiak, Bogdanowicz

    Czysto kosmetyczna zmiana - jeden junior + wymiennie Pavlic za jakiegoś seniora. Skład prawie ten sam co ligę niżej dał nie tyle utrzymanie, co trzecie miejsce. Uważam że z nami może być to samo. Potrzebny tylko AJ + junior. Fajnie byłoby jakby się udało Stalkowskiego ściągnąć
    Troszkę sobie sam zaprzeczyłeś. Siopkowe 1, 1, 1 nie wyglada mizernie, wlasnie z uwagi na, silnego doparowego, a takze zdobycze na rywalach Wiekszosc druzyn marzy o takiej 2 lini jaka my mamy.

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Swoją drogą ciekawe jakby wyglądała rywalizacja Jagła-Bogdanowicz
    Jakby się takie dwa drewna spotkały to mogłaby z tego jakaś góralska chatka powstać
    pomidor

  10. Powrót do góry    #1450
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Troszkę sobie sam zaprzeczyłeś. Siopkowe 1, 1, 1 nie wyglada mizernie, wlasnie z uwagi na, silnego doparowego, a takze zdobycze na rywalach Wiekszosc druzyn marzy o takiej 2 lini jaka my mamy.
    O to mi chodziło Miało być tak: 1,1,1 może wygląda mizernie, ale z silnym doparowym to dobry wynik
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #1451
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Formalności dokonane i jest finał. Ale co tam się w tym Poznaniu stanęło, sędzia znowu wypaczył wynik wykluczeniami z du.py?
    To nie sędzia. Sędzia właśnie wzorowo wychwycił zamotanie się Opolan. Kolejarz wykluczył się sam.
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1452
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2006
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Czy znane są już konkretne daty i godziny rozpoczęcia obu spotkań finałowych?

  13. Powrót do góry    #1453
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez szymon001 Zobacz posta
    Czy znane są już konkretne daty i godziny rozpoczęcia obu spotkań finałowych?
    Mecz w Poznaniu w niedzielę 8 września o 15.

    Można już kupować bilety https://bilety.pszpoznan.com.pl/

    Wszyscy do Poznania

  14. Powrót do góry    #1454
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dzień wcześniej we Francji Berge jedzie IMŚ. Mogli o 10.00 zrobić...
    Jeśli nie będzie problemów z lotami to zdąży..

  15. Powrót do góry    #1455
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Andreas Padlina Jonsson konczy kariere.
    pomidor

  16. Powrót do góry    #1456
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Aż nie chce mi się wierzyć. Byłem przekonany, że zostały podjęte już jakieś kroki aby ściągnąć AJa do nas i to jest tylko kwestią czasu kiedy wróci do Bydgoszczy. Wielka szkoda.
    Polonia Bydgoszcz

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Pablosss (27-08-2019)

  18. Powrót do góry    #1457
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Szkoda. Bohater bydgoskiego derby'2001 Motor napędowy tytułu DMP tegoż roku.
    Gdyby nie te pier....ne KSMy jeździł by w Toruniu znacznie dłużej.

  19. Powrót do góry    #1458
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Może to i dobrze. Od lat kilku było widać, że go to męczy.
    Tak wiem, przyciągnąłby kibiców itd. Ale trzeba drużynę budować na przyszłość. AJ wg mnie z roku na rok słabł. I nadal nie jestem przekonany, że byłby takim liderem na I ligę, jak byśmy sobie tego życzyli. I jeśli mam być szczery, dużo bardziej byłoby sensowne pociągnąć na S2 Woźniaka. Tak, wiem. Nierealne na obecny moment. Docelowo jednak, gdy już będziemy w miejscu, kiedy klub stoi i dobrze i mówimy sobie wprost - celem tylko i wyłącznie awans to Eligi to nie będzie chyba lepszej propozycji na lidera do takiego awansu. To takie odległe marzenia na przyszłość, ale kto mi zabroni?
    Ciekaw jestem jak się rozegra rynek transferowy, kogo tam Jurek ma na celowniku, tudzież nawet może przegadanego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #1459
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,583
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,363 w 805 postach
    szkoda gościa, spoko typek

    ostatnio oglądałem filmik z jego warsztatu, pełny profesjonalizm

    https://www.youtube.com/watch?v=ZO-ODlmO1-0

    to prawda, że AJ prywatnie w miarę kasiasty?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  21. Powrót do góry    #1460
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    szkoda gościa, spoko typek

    ostatnio oglądałem filmik z jego warsztatu, pełny profesjonalizm

    https://www.youtube.com/watch?v=ZO-ODlmO1-0

    to prawda, że AJ prywatnie w miarę kasiasty?
    W poznych latach 90tych / moze poczatek 2000, smigal juz Ferrari po Bydzi

    https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/16/d2...jpg?1477791788

    Tam chyba deweloperskie tematy od lat
    Szkoda, jeden z moich ulubionych zawodnikow - akurat zalapal sie jako jeden z " wiekszych i lepszych" w moim przedziale wiekowym kibicowania. Za lata w Falubazie tez mega go szanuje, prywatnie rozmawialem z nim pare razy, w porzadku gosc
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 27-08-2019 o 15:05

  22. Powrót do góry    #1461
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    AJ why?

    Szkoda, nie było okazji zobaczyć już więcej Tomka w barwach Polonii, nie będzie okazji zobaczyć Jonssona... Po cichu liczyłem, że w pierwszej lidze u nas będzie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #1462
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    AJ why?

    Szkoda, nie było okazji zobaczyć już więcej Tomka w barwach Polonii, nie będzie okazji zobaczyć Jonssona... Po cichu liczyłem, że w pierwszej lidze u nas będzie.
    ((( też mnie to boli. Widziałem go już w Bydgoszczy na zakończenie kariery, bo to jego najważniejszy klub w karierze. Mógł zostać w ekstralidze a poszedł ligę niżej razem z Bydgoszczą.

    Wszystko było by spoko, gdyby AJ był złotówą, był kolesiem upierdliwym, kozaczącym, itp.
    AJ jednak był normalny, chyba aż za bardzo normalny, oddany drużynie i chyba dlatego jego strata boli podwójnie.

    Lublin wraz z Bydgoszczą powinni mu zorganizować jakiś turniej pożegnalny. Co jak co, ale należy mu się oprawa godna mistrza.

  24. Powrót do góry    #1463
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A ja jestem przekonany że AJ by w I lidze wymiatał, nawet jeżdżąc hobbystycznie. No nic... fajnie by było zorganizować jakiś turniej pożegnalny, myślę że byłyby szanse na całkiem sporą frekwencję.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #1464
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Organizuje wyjazd do Poznania na finał (bus). Nie chce na tym zarabiać, tylko żeby nas było tam jak najwięcej. W tej chwili mam koło 12 osób. Cena busa uzależniona od ilosci osób które pojadą. Max 24 osoby. Ktoś chętny?

  26. Powrót do góry    #1465
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Będzie nas więcej, bo ja się wybieram ale własnym transportem.

    Są już bilety do nabycia.

    https://bilety.pszpoznan.com.pl/

  27. Powrót do góry    #1466
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Pięknie! Do zobaczenia na Golaju!

  28. Powrót do góry    #1467
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W zielonogórskim watku padła ciekawa propozycja - może Kanclerz mógłby od nich wypozyczyć Osyczkę, jesliby nie dało rady wziąć na gościa Tondera? Osyczka całkiem nieźle jeździ w młodzieżówkach. Na pewno to większy gwarant punktów niż Jagła. Jeździł kiedyś też w Poznaniu. No i Bogdanowicz ciągle nie ma 9 punków więc jest do wypożyczenia W zeszłym roku w pierwszej lidze ładnie punktował.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    PrzemoZG (29-08-2019)

  30. Powrót do góry    #1468
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Ale mnie ciągnie na wyjazd do Poznania. Nie pamiętam już nawet, kiedy ostatnio byłem na meczu, ale pewnie ze 4 lata jak nic...
    Bydgoski Klub Sportowy

  31. Powrót do góry    #1469
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez sir_Coolek Zobacz posta
    Ale mnie ciągnie na wyjazd do Poznania. Nie pamiętam już nawet, kiedy ostatnio byłem na meczu, ale pewnie ze 4 lata jak nic...
    No to zapraszam do wesołego busa

  32. Powrót do góry    #1470
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W zielonogórskim watku padła ciekawa propozycja - może Kanclerz mógłby od nich wypozyczyć Osyczkę, jesliby nie dało rady wziąć na gościa Tondera? Osyczka całkiem nieźle jeździ w młodzieżówkach. Na pewno to większy gwarant punktów niż Jagła. Jeździł kiedyś też w Poznaniu. No i Bogdanowicz ciągle nie ma 9 punków więc jest do wypożyczenia W zeszłym roku w pierwszej lidze ładnie punktował.
    U Bogdanowicza problemem nie są punkty, a fakt, że jest wypożyczony ze Startu do Apatora.

  33. Powrót do góry    #1471
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    W składzie Falubaz na najbliższy mecz brakuje Tondera więc może Kanclerz coś załatwia by był na nasze mecze gotowy.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  34. Powrót do góry    #1472
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    A to nie może jechać jako gość??

    Skład Falubazu jest na 1 września a Wy jedziecie 8...
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 29-08-2019 o 16:07

  35. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    W składzie Falubaz na najbliższy mecz brakuje Tondera więc może Kanclerz coś załatwia by był na nasze mecze gotowy.
    przeciez bedzie pod 16.

  36. Powrót do góry    #1474
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    A to nie może jechać jako gość??

    Skład Falubazu jest na 1 września a Wy jedziecie 8...
    Po pierwsze to co napisał Robi, po drugie 8 września jak my jeździmy pierwszy mecz z Poznaniem, Zielona ma rewanż z Wrocławiem.

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  37. Powrót do góry    #1475
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Misio może wystąpić pod 16-tką, a przy dobrej woli obu stron, byłaby możliwość zagoszczenia Tondera w Bydgoszczy. Poziom podobny.
    Pytanie, na ile Polonia pragnie posiadać w składzie Zielonogórzanina i jak chce do swoich potrzeb przekonać zarząd Falubazu? Zwykłe $ nie wystarczą, drobne nie interesują Golińskiego, dużych $ Polonia nie da, bo to byłby bezsens. Może jakaś obietnica przysługi bydgoskiej, jakaś forma rewanżu nie mierzonego w $?
    Tak szczerze, to jestem za występem Tondera w Polonii, chłopak pojedzie 3-4 wyścigi, a u nas pewnie nie wyjedzie na tor. A w razie "W", to mamy jeszcze trójkę chłopaków na tym samym poziomie, wszystko w rekach działaczy Polonii, może Gollob albo Boniek zagai w temacie?
    Źle jest nie mieć juniorów na wysokim poziomie w lidze, ale jeszcze gorzej nie mieć ich w ogóle. No, prawie.

  38. Powrót do góry    #1476
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Mnie się wydaje, że już teraz rezerwowym w ZG będzie senior Niedźwiedź.Więc pozostaje mieć nadzieję, że Tonder dostanie wolne a postawią na Pawliczaka w pozostałych meczach. Trzeba trzymać kciuki aby coś zapunktował w niedzielę aby nie było powodów odsuwać go od składu Kanclerz już po mecz z Krosnem zapowiedział, że będzie walczył o start młodego Falubaziora tak więc chyba nie mamy nawet nikogo innego na oku.

    Tu jeszcze fragment wywiadu z Kanclerzem z dnia 31 lipca - SF


    Pozostając w temacie juniorów. Falubaz jedzie dziś z gorzowską Stalą, a Mateusz Tonder jest w tym czasie w Opolu. Czy to oznacza, że macie wolną rękę i możecie korzystać z tego zawodnika w dowolnym momencie?


    Po 46 latach odszukał mnie i odnowił ze mną kontakt właściciel Stelmetu - Stasiek Bieńkowski. Przez 5 lat szkoły średniej mieszkaliśmy razem w internacie. Tonder jeszcze dwa dni przed meczem był przymierzany do wystąpienia w derbach w miejsce bodajże Norberta Krakowiaka. Stasiek i Adam Skórnicki wiedzieli jednak, że spotkanie z Opolem jest dla nas bardzo ważne. Znają mnie bardzo dobrze i wiedzą, że mam coś w sobie. Dlatego właśnie poszli mi na rękę i pozwolili na start Tondera w drugiej lidze. Bardzo im za to dziękuję.

    Także jak widać macki Kanclerza sięgają nawet do znajomości Bieńkowskiego

  39. Powrót do góry    #1477
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pytanie, na ile Polonia pragnie posiadać w składzie Zielonogórzanina i jak chce do swoich potrzeb przekonać zarząd Falubazu? Zwykłe $ nie wystarczą, drobne nie interesują Golińskiego, dużych $ Polonia nie da, bo to byłby bezsens. Może jakaś obietnica przysługi bydgoskiej, jakaś forma rewanżu nie mierzonego w $?
    Dostaniecie Jagłę w przyszłym sezonie

    Grajczonek kontuzjowany. Już mi skoczyło ciśnienie, ale Kanclerz mówi, że do niedzieli się wykuruje.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #1478
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez sir_Coolek Zobacz posta
    Ale mnie ciągnie na wyjazd do Poznania. Nie pamiętam już nawet, kiedy ostatnio byłem na meczu, ale pewnie ze 4 lata jak nic...

    Dawaj Coolek do Poznania, będzie trochę znajomych mord

  41. Powrót do góry    #1479
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...8DxPw2la1HdCKm

    Francuz, zapytany o to czy zamierza zmieniać barwy klubowe w sezonie 2020, przyznał, że zaklimatyzował się w obecnej drużynie i nie widzi takiej konieczności. – "Chciałbym zostać, niezależnie czy awansujemy, czy nie. Jest mi tutaj dobrze, ale nie wszystko zależy ode mnie" – dodał.

  42. Powrót do góry    #1480
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Sluchajcie no. Jesli kupowac bilet to na strefe "Goscc" tak? Czy biało czerwono ma byc na jakims innym sektorze?
    pomidor

  43. Powrót do góry    #1481
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Sluchajcie no. Jesli kupowac bilet to na strefe "Goscc" tak? Czy biało czerwono ma byc na jakims innym sektorze?
    Tak, na sektor gości. Jeśli nie będzie już biletów na tenże sektor to na jak najbliższy trybunie gości sektor gospodarzy bym proponował.

  44. Powrót do góry    #1482
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Bilety na wyjazd będą też od wtorku do kupienia u nas w klubie

  45. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Na sektor 24 (sektor gość) nie ma już biletów. :|

  46. Powrót do góry    #1484
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Damian, taki jest plan, żeby w Poznaniu być

    Bartek, a to nie dlatego, że te bilety na sektor gości będą do kupienia w Bydgoszczy? Zresztą, byłem kilka razy na Golęcinie i przemieszczanie się po tamtejszym stadionie między sektorami nie stanowiło żadnego problemu. Coś się w tym temacie zmieniło?
    Bydgoski Klub Sportowy

  47. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Nie mam pojęcia, bo dopiero teraz próbowałem kupić. Ale nie ma problemu. Wezmę na sektor obok.

Strona 33 z 53 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •