Strona 32 z 53 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Niby tak, ale weź jednak pod uwagę, że Jędrzejewski był na głębokiej rezerwie w Łodzi, która zajęła ostatnie miejsce w rozgrywkach. To powinno trochę dawać do myślenia.
    W ubiegłym roku Josh też w Łodzi strasznie dzbanił. A Berge to już w ogóle kandydat na seryjne zera.

    Wspomniałeś o Jędrzejewskim z tego sezonu i Grajczonku z zeszłego. W obu przypadkach wspomniałeś o Orle Łódź. Może nie z samymi zawodnikami jest kłopot, lecz z łódzkim klubem?

    Marcin Jędrzejewski
    2018 I liga 1,355 Wanda Kraków
    2017 I liga 1,862 Polonia Bydgoszcz
    2016 I liga 1,531 Polonia Bydgoszcz
    2015 I liga 1,735 Polonia Bydgoszcz
    2014 I liga 1,686 Polonia Bydgoszcz

    Na drugą linię Jędrzejewski pasuje idealnie…pod warunkiem mocnego prowadzącego parę.

    Josh Grajczonek
    2018 I liga 1,476 Orzeł Łódź
    2017 I liga 2,024 Stal Rzeszów

    Nie skreślałbym ich obu w kontekście składu na I ligę. Berge z kolei ma spory potencjał i tory w Daugavpils czy Tarnowie powinny mu podpasować. Kłopot z nim jest taki, że ma starty na długim torze oraz niestabilną formę w trakcie meczu. Potrafi w dwóch pierwszych biegach zdobyć 3,3 by później mieć 0,1. Nie zmienia to jednak faktu, że zawodnikiem jest walecznym, ma mocną głową i nie zamyka gazu w stykowych momentach.

  2. Powrót do góry    #1397
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ragnar Zobacz posta

    Nie zazdroszczę Prezesowi Kanclerzowi, bo oprócz budowy składu na sezon 2020 klub musi popracować nad wieloma rzeczami - prowadzenie portali społecznościowych, programami zawodów, stroną klubową etc.
    Prowadzenie portali społecznościowych w Polonii jest na dobrym poziomie. Facebook najlepszy w II lidze, instagram ok, YT - tu można coś popracować. Strona klubowa zupełnie dobra, programy faktycznie do wymiany, za I-ligowej Polonii Władysława i wcześniej były dużo lepsze.

    Cytat Zamieszczone przez Ragnar Zobacz posta
    Wspomniałeś o Jędrzejewskim z tego sezonu i Grajczonku z zeszłego. W obu przypadkach wspomniałeś o Orle Łódź. Może nie z samymi zawodnikami jest kłopot, lecz z łódzkim klubem?

    Marcin Jędrzejewski
    2018 I liga 1,355 Wanda Kraków
    2017 I liga 1,862 Polonia Bydgoszcz
    2016 I liga 1,531 Polonia Bydgoszcz
    2015 I liga 1,735 Polonia Bydgoszcz
    2014 I liga 1,686 Polonia Bydgoszcz
    Siop te wyniki w Polonii miał lepsze także, że często był pod 5 lub 13 i żeby zdobyć dwa "oczka" z reguły musiał pokonać nowicjuszy.

  3. Powrót do góry    #1398
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,514
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 2,078 w 1,448 postach
    Grubo się dzieje z ustalaniem składu na rok przyszły, bo nikt więcej nie chce awansować do wyższej ligi? Tak to wygląda, jakbyście już wygrali awans. Macie w tej chwili mocne oparcie w mocnych nazwiskach otoczenia klubu, ale to niczego nie gwarantuje w sprawie awansu. Choć dla Polonii w roku przyszłym, nie będzie wielkiej różnicy, w której lidze pojedzie. Na zdecydowanego faworyta do awansu z II ligi, potrzeba składu mało albo wcale nie różniącego się od tego, jaki jest potrzebny do utrzymania w pierwszej. Tylko zaczynacie nieco pogrywać jak Toruń, nie ma swojaków na 1 ligę, nie ma juniorów, szkolenie w lesie, a oczekiwania już rozbuchane. Jakoś mało się czyta tutaj o wychowankach. O ile na Eligę trudno jest rzeczywiście znaleźć talent, to na I a tym bardziej II już da się, tylko trzeba się za to wziąć na poważnie.
    Ciekawie rozwija się "zdrowie" Polonii, coraz głębsza zapaść, kilkuletnie leczenie problemów, a teraz zaczyna się walka o powrót do pełnosprawności. Interesujące, czy klub powróci do lat swojej świetności i dobije do Eligi, w perspektywie kilku najbliższych lat, a potem zagości w niej na dłużej-co najmniej kilka lat.

  4. Powrót do góry    #1399
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Lindbeack ... jakoś przez te wszystkie lata nie przekonał mnie do siebie. Miał pojedyncze wystrzały, że chodził jak natchniony, ale potem przychodził czas, że błądził jak we mgle. Mam wrażenie, że jego stać zarówno na serie około kompletów w ELidze, jak i męczarnie w I lidze. Zawodnik mało pewny.
    Jak dla mnie warto rozważyć Vaclawa Milika. Sparta z jej aspiracjami to dla niego na ten moment za wysoki poziom, ale na I ligę wydaje mi się dobry kandydat.

    Ciekawi mnie tez podejście zawodników, którzy przekroczą magiczne 23 lata i nie będą mogli być rezerowymi. np. Brady Kurtz, Adam Ellis (chociaż to raczej żadne wzmocnienie), Max Fricke (chociaż ten pewnie zostanie do składu), Dróżdż (chociaż tutaj to raczej żadne wzmocnienie), Jack Holder (???). Wybór w sumie niewielki, bo poza Kurtzem w zasadzie wyboru nie ma

    Nadal wydaje mi się, że taki Lyager to ciekawa inwestycja - chłopak zrobił wrażenie, a ma dopiero 22 lata
    Lindabeck to na I ligę można powiedzieć lider, pewniak. Z Lindgrenem ciągnęli Loko za uszy do finałów. Spokojnie może być w TOP 10 ligi jak nie wyżej. W Grudziądzu jako najsłabszy senior, najtańszy i startujący z najgorszego numeru potrafił notować solidne wyniki. Trochę ma wahań formy, ale to taki typ zawodnika. Potrafi ładnie powalczyć po trasie a i byłby to powrót po latach do Polonii.
    Milik? Dla mnie dużo słabszy, mniej bojowy a i w trasie mocno ograniczony. o tym, że trąci tartakiem to już nie mówię

    Lyager? Mamy już swojego talenciaka Berge i rozwijajmy go. To w przyszłości będzie ciekawy zawodnik. Miał Władek nosa, że z nim podpisał. Pewnie i by podołał I lidze, ale musimy poczynić inwestycje w zawodników na 10 punktów.

    Musielak z Polaków byłby fajną opcją. Trzeba też dobrego juniora. Najlepiej lepszego od dwójki Tonder/Orwat. Formacja juniorska powinna dorzucać minimum 5 punktów co mecz. Nie możemy skończyć jak Łódź, że będą zawalać mecze z 1 urzędowym punktem.

  5. Powrót do góry    #1400
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,667
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Wy tu kleicie składy na I ligę a w PO będzie liść od Poznania i trzeba będzie te mocarstwowe plany odłożyć na kolejny sezon xd

    ale AJ'a chętnie bym oglądał w Polonii, już pomijając kwestie czysto sportowe.

  6. Powrót do góry    #1401
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Zobaczymy jak zaprezentują się zawodnicy z Poznania w PO i czy będą umierać za klub, który zapłacił im na razie za niewiele spotkań. Liczby nie chcę mówić, ale najlepiej tam nie jest. Info z drugiej ręki od jednego z liderów drużyny.

  7. Powrót do góry    #1402
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Zobaczymy jak zaprezentują się zawodnicy z Poznania w PO i czy będą umierać za klub, który zapłacił im na razie za niewiele spotkań. Liczby nie chcę mówić, ale najlepiej tam nie jest. Info z drugiej ręki od jednego z liderów drużyny.
    Co nie znaczy że zawodnicy z Poznania moga mieć obiecaną szybka spłate w razie awansu a i sami jadą o swoje kariery.

  8. Powrót do góry    #1403
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    508
    Podziękowania: 165 w 123 postach
    Wywalczmy awans na torze w wyniku dobrej postawy swoich zawodników. Nie doszukujmy się tego co może nie zagrać u rywali.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    chrzan (15-08-2019)

  10. Powrót do góry    #1404
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Na facebooku Polonii pojawił się wpis, że informacja o podwyżce ceny na sektor A do 35 zł to pomyłka podwyżka jest ale bilet kosztuje 30 zł.

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #1405
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Najważniejsze, że po czasie zrozumieli swój błąd. Lepiej późno niż wcale, a pod jakim pretekstem się z tego wycofali to już nieistotne. Na przyszłość najpierw myśleć a później działać

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (16-08-2019)

  13. Powrót do góry    #1406
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Ja powoli wyjeżdżam - kierunek Krosno 42-43 punkty będą dobrym wynikiem ale mam nadzieję że chłopacy podtrzymają zwycięską passę

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    Torretoo (18-08-2019), kitas (18-08-2019)

  15. Powrót do góry    #1407
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Podobno będzie transmisja Waszego meczu w Radiu PiK. Ktoś potwierdza?

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wokie za jego przydatny post!

    kitas (18-08-2019)

  17. Powrót do góry    #1408
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Podobno będzie transmisja Waszego meczu w Radiu PiK. Ktoś potwierdza?
    w ramówce od 16 do 19 jest opis:
    "Żużlowcy Polonii Bydgoszcz rozpoczynają walkę o awans do pierwszej ligi. W najbliższą niedzielę w pierwszym meczu półfinałowym drugoligowych rozgrywek zwycięzca rundy zasadniczej zmierzy się w Krośnie z miejscowymi Wilkami. Miejsce w finale zagwarantuje sobie zwycięzca tego dwumeczu, a do rewanżu dojdzie 25. sierpnia w Bydgoszczy. Polonia jest faworytem tego pojedynku, ale Wilki na swoim torze są bardzo groźne i trudno zdobywa się tam punkty (przypomnijmy, że w fazie zasadniczej nasz zespół wygrał tylko 46:44). Start do pierwszego wyścigu w Krośnie w niedzielę o 16.45."

    Relacja może też polegać na tym, że po każdym zakończeniu biegu będzie wejście na antenę z komentarzem redaktora. Pomiędzy wejściami lata 80te.

  18. Powrót do góry    #1409
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Podobno będzie transmisja Waszego meczu w Radiu PiK. Ktoś potwierdza?
    Mijałem samochód radia PiK na trasie, fakt że pod Bydgoszczą ale kierunek i godzina wskazywała na Krosno a na poważnie w bydgoskich gazetach też zapowiadali transmisję tak więc pewnie będzie.

    Radio PiK właśnie dotarło

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 18-08-2019 o 15:37

  19. Powrót do góry    #1410
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    508
    Podziękowania: 165 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Podobno będzie transmisja Waszego meczu w Radiu PiK. Ktoś potwierdza?

    Nawet na stronie mają info, że będzie relacja.

    http://www.radiopik.pl/114,0

  20. Powrót do góry    #1411
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,667
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 367 w 218 postach
    Jaka ta ekipa jest zaje.bista, wszyscy tam równo jadą Jak awansują to dosprzętowić tylko tych chłopaków, zakontraktować AJ'a i jakiegoś juniora i niech jadą.

    tymczasem w Opolu Kolejarz ucieka Poznaniowi

  21. Powrót do góry    #1412
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Jaka ta ekipa jest zaje.bista, wszyscy tam równo jadą Jak awansują to dosprzętowić tylko tych chłopaków, zakontraktować AJ'a i jakiegoś juniora i niech jadą.

    tymczasem w Opolu Kolejarz ucieka Poznaniowi
    Dokładnie, Mateusz jedzie super a nie ma go za kogo wstawić! Narazie jest rewelacyjnie!

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #1413
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,019
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,898 w 3,220 postach
    A powrotu Kudriaszowa nie chcielibyscie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #1414
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Mamy to!!! Brawo Polonia!!!

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #1415
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    508
    Podziękowania: 165 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Mamy to!!! Brawo Polonia!!!

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
    Za tydzień wygrać mecz i mamy finał. Widać, że ekipa ciśnie i jest w gazie.
    Poznań dziś porażka w Opolu, ale myślę, że za tydzień odrobią straty.
    Zanim zaczniemy myśleć o finale postawmy kropkę nad i

    Brawo za dzisiejsze spotkanie!

  25. Powrót do góry    #1416
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Czyli prawdopodobnie finał z Opolem. Poznań już siadł z pewnych przyczyn i u siebie podejrzewam, że tego nie odrobią. To Opole jest i będzie bardziej zdeterminowane na finał. Nie ma kapusty to i wyniku brakuje. Jechać przez 1/3 sezonu bez kasy to słaba perspektywa.

    Ciekawe ile przyjdzie ludzi przy podwyżce cenowej za tydzień na sparing..Mam nadzieję, że w końcu Kanclerz ogarnie tego trzeciego juniora bo z tym kontraktem Hancocka w sejfie to jakaś ściema.

  26. Powrót do góry    #1417
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,480
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Czyli prawdopodobnie finał z Opolem. Poznań już siadł z pewnych przyczyn i u siebie podejrzewam, że tego nie odrobią. To Opole jest i będzie bardziej zdeterminowane na finał. Nie ma kapusty to i wyniku brakuje. Jechać przez 1/3 sezonu bez kasy to słaba perspektywa.

    Ciekawe ile przyjdzie ludzi przy podwyżce cenowej za tydzień na sparing..Mam nadzieję, że w końcu Kanclerz ogarnie tego trzeciego juniora bo z tym kontraktem Hancocka w sejfie to jakaś ściema.
    Hmm, tez mnie to zastanawia. Skoro Kanclerz dogadał się z FZG w kwestii Tondera, to czemu teraz nie może się dogadać w kwestii wypożyczenia np. Osyczki czy nawet Bartocha ? Wydaje mi się, że FZG wypożyczyłby ich nawet po kosztach, na te dwa, trzy mecze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1418
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, tez mnie to zastanawia. Skoro Kanclerz dogadał się z FZG w kwestii Tondera, to czemu teraz nie może się dogadać w kwestii wypożyczenia np. Osyczki czy nawet Bartocha ? Wydaje mi się, że FZG wypożyczyłby ich nawet po kosztach, na te dwa, trzy mecze.
    Bartoch jest chyba wypożyczony do Piły. Nie wiem czy drugi raz może zostać wypożyczony, mimo że zakończyli już sezon. Jak to działa?

  28. Powrót do góry    #1419
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,480
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Bartoch jest chyba wypożyczony do Piły. Nie wiem czy drugi raz może zostać wypożyczony, mimo że zakończyli już sezon. Jak to działa?
    Faktycznie, Bartoch ma przekroczony limit pkt w Pile. Ale Osyczka mógłby wspomóc. W DMPJ ładnie się pokazuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    PrzemoZG (18-08-2019)

  30. Powrót do góry    #1420
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Faktycznie, Bartoch ma przekroczony limit pkt w Pile. Ale Osyczka mógłby wspomóc. W DMPJ ładnie się pokazuje.
    A co ma przekroczony limit pkt ? jakby nie miał to dalej byłoby niemożliwe wypozyczenie Bartocha. Osyczka już tak

  31. Powrót do góry    #1421
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Bogdanowicza chcieliście wypożyczyć może dalej aktualne?

  32. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Ja bym wzmocnił ten zespół AJ'em i dobrym juniorem. Chyba, że chcą jechać po awans.

    Faktycznie szkoda rozbijać tak fajną ekipę, ale na pierwszą ligę to chyba tylko Grajczonek się nadaje.

    Rybnik po awansie będzie musiał się wzmocnić i pewnie zabraknie miejsca dla Szczepaniaka i Łogaczewa. Rusek to większy zadzior niż Kułakow. Warto się nim zainteresować.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A powrotu Kudriaszowa nie chcielibyscie?
    Nie.
    Gość stanął w rozwoju i nie rokuje kompletnie.

  33. Powrót do góry    #1423
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,000
    Kliknij i podziękuj
    567
    Podziękowania: 1,313 w 884 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Lindabeck to na I ligę można powiedzieć lider, pewniak. Z Lindgrenem ciągnęli Loko za uszy do finałów. Spokojnie może być w TOP 10 ligi jak nie wyżej. W Grudziądzu jako najsłabszy senior, najtańszy i startujący z najgorszego numeru potrafił notować solidne wyniki. Trochę ma wahań formy, ale to taki typ zawodnika. Potrafi ładnie powalczyć po trasie a i byłby to powrót po latach do Polonii.
    Milik? Dla mnie dużo słabszy, mniej bojowy a i w trasie mocno ograniczony. o tym, że trąci tartakiem to już nie mówię

    Lyager? Mamy już swojego talenciaka Berge i rozwijajmy go. To w przyszłości będzie ciekawy zawodnik. Miał Władek nosa, że z nim podpisał. Pewnie i by podołał I lidze, ale musimy poczynić inwestycje w zawodników na 10 punktów.

    Musielak z Polaków byłby fajną opcją. Trzeba też dobrego juniora. Najlepiej lepszego od dwójki Tonder/Orwat. Formacja juniorska powinna dorzucać minimum 5 punktów co mecz. Nie możemy skończyć jak Łódź, że będą zawalać mecze z 1 urzędowym punktem.
    Jakoś nie mam co do tego Lindbeacka pewności. Ambicji nigdy mu nie brakowało. Z nim to jednak jest tak, że jak dobrze odpali, to nic go nie powstrzyma. Ale jak "stanie" to jest piach. I choćby skały s*ały to nie może ruszyć.
    Berge faktycznie, zapomniałem o jego wieku, jakoś mi się ubzdurało, że on ok 26-27 lat ma. Ale jedno z drugim się nie wyklucza - Lyager o ile kojarzę ma 22 lata, więc na I ligę jako 8/16 wręcz idealny. Warto mieć dwóch rozwojowych zawodników na pokładzie.
    Musielak tez mi się wydaje fajną opcją, ale przypuszczam, że nie tylko w Polonii będzie mile wdziany. Pytanie - czy będziemy mieli siłę przebicia, żeby o niego zawalczyć. Po latach słabizny mamy dopiero pierwszy sezon, gdzie to wygląda dobrze. Nie wiem czy taki Musielak będzie to tak optymistycznie widział, jeśli dostanie 10-20% więcej w jakimś Toruniu czy Gdańsku...
    Co do juniorów - akurat ja uważam, że na I ligę warto mieć Tondera. On w Falubazie już raczej nie pojeździ, zwłaszcza, że mają tam młodszych, którzy raczej od niego nie odstają. A dla niego to możliwość regularnej jazdy jeszcze jako junior w I lidze. A chyba aż takiej konkurencji w juniorce na tym poziomie rozgrywek nie będzie, żeby nie było go stać na te 4-6 pkt w meczu. Jako drugiego juniora mocno optowałbym któregoś z chłopaków z BTŻ, jeśli jest możliwość już któregoś przygarnąć. Rokujący junior w wieku 16 lat już powinien być wrzucany do składu, żeby jak najwięcej jeździć w lidze. Nie ma lepszej nauki niż praktyka.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ja bym wzmocnił ten zespół AJ'em i dobrym juniorem. Chyba, że chcą jechać po awans.

    Faktycznie szkoda rozbijać tak fajną ekipę, ale na pierwszą ligę to chyba tylko Grajczonek się nadaje.

    Rybnik po awansie będzie musiał się wzmocnić i pewnie zabraknie miejsca dla Szczepaniaka i Łogaczewa. Rusek to większy zadzior niż Kułakow. Warto się nim zainteresować.
    Łogaczow czy Szczepaniak...wydaje się spoko, ale nie wiem, czy to aby materiał na liderów. A takowych nam będzie potrzeba w przypadku awansu. Mi by pasował Lebiediew, ale czy on będzie do ściągnięcia to już wielka zagadka.
    Zgadzam się co do Kudriaszowa - odszedł z Polonii i zaczął się cofać. Aż żal patrzeć zaprzepaszczonego Kułakowa, który jak widać potrafi roztrzaskać I ligę.



    EDIT:
    Ostaf donosi o braku kasy w Tarnowie. To może jednak Ljung? Na I ligę wydaje się solidnym punktem.
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 20-08-2019 o 16:03
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #1424
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jest blisko, bliziutko... a jakby się nie udało w finale to jeszcze baraż z Orłem. Niby między ligami jest różnica ale oni jechali w tym roku mocno tak sobie, no i między swoim ostatnim meczem a barażem będą mieli 2 miesiące przerwy. Jest ogromna szansa.

    Czy finał II ligi będzie w tv albo chociaż na YT? Na sabmar tv, albo na czymś podobnym?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #1425
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    W TV to nie, ale może jakieś PPV..Chyba dwa nasze mecze były w internetowej TV. Kraków na pewno i jeszcze jakiś.
    Dziś czytałem artykuł gdzie Kanclerz myśli nad zostawieniem wszystkich zawodników + 1 lub 2 transfery. Chyba miał tu na myśli seniorów. Może mój pomysł 5+2 i rotacje w składzie się ziści.

  36. Powrót do góry    #1426
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Chociaż jeśli będzie też w radiu PIK to chyba się skuszę na radio, dawno ich nie słuchałem a na finał chyba też się wybiorą
    BKS Polonia Bydgoszcz

  37. Powrót do góry    #1427
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (22-08-2019), Sportowa_2 (21-08-2019), marekb (22-08-2019), never_mind (22-08-2019)

  39. Powrót do góry    #1428
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Mecz Polonii z Wilkami na żywo w PPV

    https://polsport.live/polsportlive/t...z-wilki-krosno

    Co nie zmienia faktu, że wszyscy na Sportową

  40. Powrót do góry    #1429
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    King is back. W niedzielę Jagła(oby ostatni start), więc juniorka w pełnym składzie.

  41. Powrót do góry    #1430
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    King is back. W niedzielę Jagła(oby ostatni start), więc juniorka w pełnym składzie.
    Ożeszty. To lece po bilety!

    A tak na powaznie. To ostatnio tez byl w skladzie i "nie zdazyl na stadion". Wiec jeszcze tego jego wystepu bym nie byl taki pewny chyba
    pomidor

  42. Powrót do góry    #1431
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,000
    Kliknij i podziękuj
    567
    Podziękowania: 1,313 w 884 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    A tak na powaznie. To ostatnio tez byl w skladzie i "nie zdazyl na stadion". Wiec jeszcze tego jego wystepu bym nie byl taki pewny chyba
    Praca zdalna - tzw. home office
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    atrock92 (24-08-2019)

  44. Powrót do góry    #1432
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Praca zdalna - tzw. home office
    Buahahahaa

    Bylem dzisiaj po bilety. Kolejka az do parku maszyn Fajny widok
    Aczkolwiek, chyba czas powli myslec nad jakas sprzedaza internetowa...
    pomidor

  45. Powrót do góry    #1433
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Pojedzie pojedzie. Fury już ma doklejone tak, że Pickering na szprycę się nie załapie
    To p. Brygida dziś ma urwanie głowy. Jestem ciekawy jutrzejszej frekwencji, czyżby zapowiadał się tegoroczny rekord powyżej 6000

  46. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    6000 to u nas,na najlepszy stadion zuzlowy na swiecie,chodzi sie na lige juniorow.

    Jak uda sie wam awansowac,czego zycze, to nie odwalcie popeliny i zbudujcie taki zespol ,zebysmy znowu nie musieli
    oplacac wam przyjazdu zawodnikow aby Derby choc na papierze wygladaly na atrakcyjne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #1435
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    kingpin, ale jak bys chcial ogladnac jakis wygrany mecz, to musisz przejechac sie do Bydgoszczy.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi iwd za jego przydatny post!

    Kartas (24-08-2019), kleczes_GKM (25-08-2019)

  49. Powrót do góry    #1436
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    81
    Podziękowania: 468 w 381 postach
    Ha ha zaorane.

  50. Powrót do góry    #1437
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Cytat Zamieszczone przez iwd Zobacz posta
    kingpin, ale jak bys chcial ogladnac jakis wygrany mecz, to musisz przejechac sie do Bydgoszczy.
    Mam taki zamiar,ale prawie na rok przed meczem nie powinienes odbierac szans Polonii.
    Co z Ciebie za kibic?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #1438
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    81
    Podziękowania: 468 w 381 postach
    Apator w tym sezonie jest pośmiewiskiem całej Polski (w sumie nic nowego) więc żałosne ludki z torunia próbują nieudolnie leczyć swoje kompleksy na forum Polonii. Żałosne.

  52. Powrót do góry    #1439
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,831
    Kliknij i podziękuj
    1,059
    Podziękowania: 1,649 w 985 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Apator w tym sezonie jest pośmiewiskiem całej Polski (w sumie nic nowego) więc żałosne ludki z torunia próbują nieudolnie leczyć swoje kompleksy na forum Polonii. Żałosne.
    trollunia
    Ogólnie nie zauważyłem. W większości Wam kibicowaliśmy.

  53. Powrót do góry    #1440
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Ożeszty. To lece po bilety!

    A tak na powaznie. To ostatnio tez byl w skladzie i "nie zdazyl na stadion". Wiec jeszcze tego jego wystepu bym nie byl taki pewny chyba
    Byłem jakąś godzinę temu na stadionie, Mateusz już się przygotowuje tak więc dzisiaj w pełnym składzie

Strona 32 z 53 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •