Strona 29 z 53 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    No to się porobiło... Orwat obojczyk, Bellego obojczyk.

    Co ciekawe jeszcze Opole może wygrać rundę zasadniczą, gdzie dwóch się bije tam trzeci...
    Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #1262
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Wiedziałem, że jesteśmy mocni, ale że aż tak

    Brawo zes(P)ół

  3. Powrót do góry    #1263
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Dzięki Panowie!!!

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #1264
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Brawo
    gratulacje z Toronto
    co za wyrownana ekipa... naprawde jestem pod wrazeniem 4 dwucyfrowki na ciezkim wyjezdzie
    pozdrowienia i oby (niestety dla nas:/) derby w przyszlym sezonie

  5. Powrót do góry    #1265
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Rozwaliliśmy ich jak gnój po polu. Jest moc.
    pomidor

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    chezik (28-07-2019)

  7. Powrót do góry    #1266
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Rozwaliliśmy ich jak gnój po polu. Jest moc.
    Jezu jak Wy takie rzeczy robicie w 2 lidze to strach się bać co będziecie robić z przeciwnikami w wyższych ligach.

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #1267
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jezu jak Wy takie rzeczy robicie w 2 lidze to strach się bać co będziecie robić z przeciwnikami w wyższych ligach.

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    A to sie okaze. Na razie jestesmy tu i teraz
    pomidor

  9. Powrót do góry    #1268
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,493
    Kliknij i podziękuj
    2,162
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jezu jak Wy takie rzeczy robicie w 2 lidze to strach się bać co będziecie robić z przeciwnikami w wyższych ligach.

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    Miało wyjść inteligentnie i zabawnie a zwyczajnie się skompromitowałeś leszczyński leszczu.
    Jeśli ktoś ma choć trochę oleju w głowie to rozumie, że w wyższej lidze jest zwyczajnie trudniej.
    Ale takie rozumowanie z pewnością przekracza twoje zdolności percepcji.

    Nie kompromituj się więcej gdy nie masz nic mądrego do napisania.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    Torretoo (28-07-2019)

  11. Powrót do góry    #1269
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jezu jak Wy takie rzeczy robicie w 2 lidze to strach się bać co będziecie robić z przeciwnikami w wyższych ligach.

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    Beda jechac swoje , pojechali swietnie i sie ciesza i wcale sie nie dziwie, UL tez rozwalcowuje wszystkich i uwazam ze to jedna z najfajniejszych ekip ostatnich lat swietnie sie uzupelniaja i krocza po 3 MP, ale nie odbieraj radosci z fajnego zwyciestwa kibicom BDG..... wyluzuj
    peace

  12. Powrót do góry    #1270
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Beda jechac swoje , pojechali swietnie i sie ciesza i wcale sie nie dziwie, UL tez rozwalcowuje wszystkich i uwazam ze to jedna z najfajniejszych ekip ostatnich lat swietnie sie uzupelniaja i krocza po 3 MP, ale nie odbieraj radosci z fajnego zwyciestwa kibicom BDG..... wyluzuj
    peace
    Ale ja nikomu nic nie zabieram Po prostu kolega śmiesznie to napisałem to też z śmieszną ironią odpisałem i kolega to zrozumiał. Trochę więcej dystansu szczególnie użytkownikowi never coś tam

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez chezik ; 28-07-2019 o 20:15

  13. Powrót do góry    #1271
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Po takim sezonie, jezdzie az zal jakby nie awansowali.

  14. Powrót do góry    #1272
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Po takim sezonie, jezdzie az zal jakby nie awansowali.
    Dokladnie i tych perturbacjach ...heh poprostu swietnie jada z takim zebem

  15. Powrót do góry    #1273
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Zal to będzie komuś podziękować na 1 ligę, fajna ekipa nam się złożyła w tym sezonie.
    Polonia Bydgoszcz

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    atrock92 (29-07-2019)

  17. Powrót do góry    #1274
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Zal to będzie komuś podziękować na 1 ligę, fajna ekipa nam się złożyła w tym sezonie.
    Tylko zostawienie tego składu równa sie natychmiastowym spadkiem. W 1 lidze kiepsko się wiedzie tym co brylowali rok temu w 2 lidze jak Morris czy Jakobsen. Dwa wzmocnienia konieczne

  18. Powrót do góry    #1275
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Pewnie,ze fajna,ale na 2 lige.
    Nie wiem jakie rozloza sily w przyszlorocznej Nice,ale
    ta ekipa moze okazac sie za slaba aby sie w niej utrzymac.
    Zreszta ambicje zdaje sie beda wieksze niz tylko walka o utrzymanie,
    wiec sentymentow pewnie nie bedzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #1276
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Będę monotematyczny...To może na fali sukcesu jednak znajdzie się ktoś chętny na wyjazd na półfinał??
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Słuchajcie co myślicie o wypadzie do Opola na mecz półfinałowy tj 17 albo 18 sierpnia (tak jest wyznaczone, ale mecz pewnie w niedzielę 18)? Ja na pewno będę jechał przynajmniej z 2 znajomych, ale myślę że warto by bylo jak za starych dobrych czasów wybrać się tam większą ekipa!!! Na razie rzucam temat, ale jak znajdzie się kilka osób chętnych na wyjazd to mogę wziąć na siebie organizację. Ktoś chętny?

  20. Powrót do góry    #1277
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Zaskoczył mnie wczorajszy wynik. Pozytywnie oczywiście.
    Liczyłem na zwycięstwo, obiektywnie patrząc zastanawiałem się, czy bonus będzie realny. Finalnie wyszło pięknie
    Przebieg spotkania nieco mnie zaskoczył. Jakoś w pamięci mi się utarło, że Polonia najczęściej to robiła punkty w pierwszej części spotkania, po czym od tego 10 biegu jakoś ta przewaga się trwoniła, nierzadko prowadząc do przegranego meczu. A tutaj zupełnie odwrotnie - pierwsza połowa wyrównana, a potem kilka celnych ciosów i nokaut.
    Brawo dla chłopaków, bo faktycznie ponownie kluczem była równa postawa. Brzozowski jak widać już zapomniał o ostatniej wpadce i znów był liderem.

    Szkoda Orwata, bo pomimo tego, że nie jest zawodnikiem, który robił jakiś szał, to kilka punktów zawsze dorzuca.
    Z drugiej strony kontuzja Bellego - nie wiadomo na ile poważna, ale złamany obojczyk to na pewno jakaś przerwa. Może się okazać, że pomimo wcześniejszych deklaracji poznaniacy mogą jednak na rynek zawodników ruszyć, może tego biednego Jakobsena też zechcą wciągnąć (o ile on nadal w naszym kręgu zainteresowań).

    Oby teraz w półfinale PO powtóreczka w dwumeczu z Opolem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #1278
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Piekny wynik Śledziłem tekstówkę do momentu w którym było 31:29, bo później musiałem wsiąść do samochodu. Jak w domu zobaczyłem końcowy wynik to aż mi szczena opadła :O

    Wygląda na to, że Opole się kończy. Finały PO 8. i 15. września - pewnie pierwszy mecz u nas, rewanż w Poznaniu. Byłoby pięknie! Wygląda jakby ta ekipa nabierała coraz mocniej wiaru w żagle. Tylko szkoda, że tego Berge'a nie będzie w finałach... Mam nadzieję, że bardzo to na wyniku nie zaważy. Bo podejrzewam, że Bellego już zdąży wrócić. Żużlowcy szybko sobie obojczyki spawają.

    Bogdanowicz jest wypożyczony z Gniezna? W takim razie nie można drugi raz zroibić wypożyczenia w sezonie. No chyba, że są tam jeszcze jakieś myki o drużynach kończących sezon, ale nie znam się na tym aż tak. A Jakobsenem interesuje się ktoś z SE. Na finały w Poznaniu przydałby się jak znalazł
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #1279
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Opole podobno krucho z pieniążkami. Tak piszą w sieci Opolanie. Druga sprawa, jak piszą niektóre "Pyry" podobnie jest w Poznaniu. Może coś w tym faktycznie jest. Bajerski mówił, że wie czemu Krcmar pojechał słabo w Bydzi, ale nie powie. Po tym zaczęły się pierwsze wpisy na temat ich finansów. Ciekawe, ale być może ziarenko prawdy w tym jest. Zobaczymy jak to będzie w finałach. Czy będzie jednostronne widowisko czy walka na całego i niewielkie różnice. U nas wszystko idealnie. Jakoś tak nie po bydgosku, że nawet plotek o zaległościach nie ma(żart)

  23. Powrót do góry    #1280
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Patrząc na wynik od razu nasunęła mi się myśl, że pewni z finansami w Opolu krucho. W jakieś większe problemy finansowe Poznania nie wierzę, ale oni są w finałach do objechania. Jeśli dobrze widze finały są 7-8 września i 14-15 września. Pierwszy mecz pewnie u nas (nie wierzę, że PSŻ nie zdobędzie bonusa w Kolejarzem w ostatniej kolejce) a rewanż w Poznaniu. Trzeba tam się zjawić Nie chcę się podpalać, ale czuję to w kościach.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #1281
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jednak co do Poznania to wsparcie od miasta mają niewielkie, kibiców średnio przychodzi ok. 2000-3000 na mecz, zawodnicy punktują dobrze. Sporo meczów zakończyli bardzo wysokimi wynikami podobnie jak my. Nie bardzo wiadomo skąd mają brać te pieniądze. Podejrzewam, że sam Bellego to może kasować nawet więcej jak któryś z naszych zawodników.

  25. Powrót do góry    #1282
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kraków wykończył wszystkich.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    atrock92 (29-07-2019)

  27. Powrót do góry    #1283
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Krosno też w dwumeczu okrutnie zlali

    Ps. Na jednej z grup Mat. Szczepaniak potwierdził, że nie tylko Wanda ale i Opole od dawna nie płaci. Na pewno ma wiadomości z pierwszej ręki wszak brat jeździ w Kolejarzu.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 30-07-2019 o 18:34

  28. Powrót do góry    #1284
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    869
    Kliknij i podziękuj
    289
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...l-kolega-z-int

    ciekawy wywiad z Jurasem
    Aczkolwiek moglby tak nie kłapać na tych juniorow. Kogos mi to przypomina...
    pomidor

  29. Powrót do góry    #1285
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...l-kolega-z-int

    ciekawy wywiad z Jurasem
    Aczkolwiek moglby tak nie kłapać na tych juniorow. Kogos mi to przypomina...
    To prawda, że Jurek czasami za dużo klapie dziobem, ale w przypadku Studzina i Jagly to się mu akurat nie dziwię. Tyle numerów ostatnio nawywijali że powinni się cieszyć, że na kopach nie wylecieli

  30. Powrót do góry    #1286
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Gniezno zdementowalo oficjalnie że Polonia nawet nie była zainteresowana Jakobsenem.

    Czyli pozostał nam już tylko Hancock?

    No chyba że Harris albo Smoliński
    Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #1287
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Albo zwyczajnie nikt. Po prostu wzmocnimy się sprzętem ekstraligowym i tyle.

  32. Powrót do góry    #1288
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Jakobsen w Gorzowie
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  33. Powrót do góry    #1289
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2019
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    PB 2019

    Powiem Wam, że mamy tak fajną drużynę zawodników, że aż szkoda by było ją rozbijać po ewentualnym awansie. Młodzi, ambitni, uśmiechnięci. Pan Jurek dobrze mówił, że atmosfera w ekipie to podstawa. W przypadku jeżeli się nie uda awansować to ten skład walczaków musi zostać. A w przypadku awansu dać im mega sprzęt ekstraligowy dostrojony radą Tomka a przywiozą nam Ekstraligę żadnych Hancocków. Dima, Josh, Rene, Brzoza i Siop młodzi ... jest drużyna w końcu

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bydziak za jego przydatny post!

    rogal1979 (01-08-2019)

  35. Powrót do góry    #1290
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    W zawodowym sporcie atmosfera w teamie to wyolbrzymiony temat.
    Jak pasuje kasa i jest wynik to jest atmosfera...
    Nie ma jednego lub drugiego zaczynają się kwasy.

    ...a z tym Jakobsenem zastanawiające jest to, że mierzący bardzo wysoko Start
    po dwóch pierwszych meczach nie próbował go wystawiać do któregoś z kolejnych meczów.
    Czyżby młody Dun zbyt wysoko cenił swoje usługi?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #1291
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez bydziak Zobacz posta
    Powiem Wam, że mamy tak fajną drużynę zawodników, że aż szkoda by było ją rozbijać po ewentualnym awansie. Młodzi, ambitni, uśmiechnięci. Pan Jurek dobrze mówił, że atmosfera w ekipie to podstawa. W przypadku jeżeli się nie uda awansować to ten skład walczaków musi zostać. A w przypadku awansu dać im mega sprzęt ekstraligowy dostrojony radą Tomka a przywiozą nam Ekstraligę żadnych Hancocków. Dima, Josh, Rene, Brzoza i Siop młodzi ... jest drużyna w końcu
    Pozwolę sobie się nie zgodzić. Przy awansie tę drużynę wzmocnić trzeba. Po pierwsze - w I lidze chyba mamy mierzyć ciut wyżej niż "walka o życie". Po drugie - jeśli Twój plan by się sprawdził i ta ekipa awansuje do ELigi - kto z tej drużyny na ELigę się nadaje? Sorry, ale nie ten poziom. A wymienić jednorazowo cały zespół, który powalczy w ELidze? Niemożliwe.
    Niestety dla chłopaków, ale nie każdy znajdzie w drużynie miejsce w przypadku awansu. Chociaż pewnie każdy z nich może liczyć na angaż w I lidze po tak dobrym sezonie.
    2-3 zawodników na I ligę może zostać, ale wydaje mi się, że 2 nowe nazwiska to takie minimum. I to zawodnicy dość sensowni, którzy mogą być liderami.
    Dodatkowo nadal uważam, że warto się zainteresować Lyagerem. Chłopak jest jeszcze młody, a robi mega pozytywne wrażenie jak na II ligę.
    Z liderów - myślę, że ciekawą kwestią byłby Vacek Milik. Oczywiście wszystko rozbije się o hajs, bo do najtańszych pewnie nie należy, ale w Sparcie raczej na wylocie. Wrocław ma w zasadzie zamknięty seniorski skład - Magic, Tai, Jamróg, Drabik, Fricke/Czugunow. Miejsca dla Vacka nie będzie, a na I ligę może być kozakiem nad kozakami
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #1292
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Zamiast już budować skład na 1 ligę trzeba się skupić na tym co teraz. Wiem, że kluby już prowadzą rozmowy na przyszły sezon. Jednak my nie mamy pewności awansu.
    Osłabienie PSŻ jest spore, ale Bellego wróci na finał PO.

  38. Powrót do góry    #1293
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Albo zwyczajnie nikt. Po prostu wzmocnimy się sprzętem ekstraligowym i tyle.
    Dokładnie tak. Pokazała to Ostrovia w zeszłym roku - w RZ przegrała ze Stalą z kretesem, a w PO wzmocniona ekstraligowym sprzętem tylko 89:91. Poza tym nie ma sensu ściagać jakiegoś Harrisa czy Smolinskiego skoro nie wiadomo czy gwarantują więcej punktów niż obecny skład, a tylko moga popsuć atmosferę. Gdybyśmy mieli jakiegoś seniora, który robi max 3-5 punktów to możnaby pomyśleć o wzmocnieniu. Ale jak każdu robi ~10 to nie znajdziemy pewniaka na ~12... A nawet jesli to różnica nie duża.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W zawodowym sporcie atmosfera w teamie to wyolbrzymiony temat.
    Jak pasuje kasa i jest wynik to jest atmosfera...
    Nie ma jednego lub drugiego zaczynają się kwasy.
    Nie do końca się zgadzam. Jak jest np i skład i kasa to czemu czasem nie ma wyników? Czasami jednak atmosfera jakiś wpływ ma. Żużlowcy to też ludzie - trzeba o tym pamiętać.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Po pierwsze - w I lidze chyba mamy mierzyć ciut wyżej niż "walka o życie".
    A niby dlaczego? Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia - pół roku temu chodziło nam o to by być w PO, dzisiaj już za cel stawiamy sobie walkę o czołowe lokaty w przyszłorocznej pierwszej lidze? Spokojnie, odetchnijmy trochę z finansami, zbudujmy jakieś podwaliny zamiast znowu na hura.


    Z liderów - myślę, że ciekawą kwestią byłby Vacek Milik. Oczywiście wszystko rozbije się o hajs, bo do najtańszych pewnie nie należy, ale w Sparcie raczej na wylocie. Wrocław ma w zasadzie zamknięty seniorski skład - Magic, Tai, Jamróg, Drabik, Fricke/Czugunow. Miejsca dla Vacka nie będzie, a na I ligę może być kozakiem nad kozakami
    Nie jestem przekonany. Drewniak i drogi, moim zdaniem nie gwarantuje szału w pierwszej lidze. Bardziej już pasuje ten Lyager.

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Zamiast już budować skład na 1 ligę trzeba się skupić na tym co teraz. Wiem, że kluby już prowadzą rozmowy na przyszły sezon. Jednak my nie mamy pewności awansu.
    Osłabienie PSŻ jest spore, ale Bellego wróci na finał PO.
    Dokładnie, zluzujmy poślady, bo będa się z nas śmiali. Aczkolwiek czuję, że 15 września możemy przeżyć piękne chwile...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #1294
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    W końcu Jurek wyjaśnił sytuację z Marcelinką. Mam nadzieję, że skończą się płacze jaki to on biedny...
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...nistwo/mqbrvvt

  40. Powrót do góry    #1295
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A niby dlaczego? Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia - pół roku temu chodziło nam o to by być w PO, dzisiaj już za cel stawiamy sobie walkę o czołowe lokaty w przyszłorocznej pierwszej lidze? Spokojnie, odetchnijmy trochę z finansami, zbudujmy jakieś podwaliny zamiast znowu na hura.
    Ja nie mam na myśli walki o awans na dzień dobry, ale żeby przez cały sezon nie jechać na krawędzi walki o utrzymanie. W granicach 4-6 miejsca dobrze byłoby być.
    Oczywiście najpierw musimy awansować

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie jestem przekonany. Drewniak i drogi, moim zdaniem nie gwarantuje szału w pierwszej lidze. Bardziej już pasuje ten Lyager.
    Drewniak nie drewniak, punkty powinien robić na I ligę całkiem spore.
    Nasi zawodnicy obecnie kręcą sie ~10 pkt na mecz, ale na I ligę przyjdą znacznie mocniejsi rywale, nie jest powiedziane, że utrzymają ten sam poziom, który prezentują obecnie.
    Przynajmniej co do Lyagera jest zgoda
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1296
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Gniezno zdementowalo oficjalnie że Polonia nawet nie była zainteresowana Jakobsenem.

    a umiesz pisać normalnie?

    Gniezno zdementowało, że Polonia była zainteresowana vs. Gniezno zdementowało, że Polonia nie była zainteresowana

    widzisz różnicę?


    aż musiałem poszukać artykułu, żeby wiedzieć jak w końcu było, bo nawet napisać nie umiesz

    tak czy siak, przedstawiciel z Gniezna powiedział, że nikt z Bydgoszczy nie kontaktował się z nimi w sprawie Jakobsena
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Powrót do góry    #1297
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Brzozowski już był w 1.lidze - jakie wyniki robił ?
    Myślicie, że teraz się mega rozwinął i zacznie walić po 12 ?
    Przeskoki między ligami są spore i bez wzmocnień może być kiepsko

  43. Powrót do góry    #1298
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ja chyba czegoś nie rozumiem.. przecież na 100% nie mamy Francuza w finale. To chyba Jurek MUSI zakontraktować kogoś w jego miejsce?
    "I'm not telling you it is going to be easy,
    I'm telling you it's going to be worth it."

  44. Powrót do góry    #1299
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Spokojnie. Będzie megawzmocnienie. Praktycznie już jest

  45. Powrót do góry    #1300
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez KumarKebab123 Zobacz posta
    Ja chyba czegoś nie rozumiem.. przecież na 100% nie mamy Francuza w finale. To chyba Jurek MUSI zakontraktować kogoś w jego miejsce?
    Może, ale nie musi. Jeśli zawodnik ma w tym terminie imprezę FIM to można za niego stosować ZZ.
    Jak pisze Pablosss - to, że Jurek gada, że nic się nie dzieje to jedno. Nie wszystkie jego działania mają być podane opinii publicznej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Pablosss (01-08-2019)

  47. Powrót do góry    #1301
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dlatego co do transferów to tak jak pisałem. Zostawiamy cały wyjściowy garnitur, do tego dodajemy dwóch zawodników(ale takich którzy są pewniakami na I ligę) i mamy 7 seniorów. Do dwóch pewniaków na mecz, wybieramy trzech spośród pozostałej piątki. Odpowiednie rotacje i każdy z nich zaliczy spokojnie po kilka meczów. Tylko łatwo tak pisać, ale czy by im to odpowiadało. Ewentualnie jeden zawodnik w odwodzie, ale tutaj już by jeden musiał iść na odstrzał. Do tego 3 juniorów i też jakaś rywalizacja, tylko tego trzeciego trzeba by kupić.

    To pożyczanie silników na PO to też nie łatwy temat. Chopoki mają swoje jednostki i wiedzą jak je dopasować, regulować. Co z tego, że z szafami przyjedzie Zmarzlik a po meczu będzie stękanie, że sprzęt mega dobry, ale trzeba go jeszcze odpowiednio zgrać a tego zabrakło. Skoro sprzęt nie zawodzi ich przez cały sezon to niech na siłę nikogo nie uszczęśliwiają. Lepsze wrogiem dobrego, tak bym to ujął.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 01-08-2019 o 12:59

  48. Powrót do góry    #1302
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Po ewentualnym awansie trzeba podpisać Jonssona i Kudriaszowa. Do tego Josh Siopek/Brzoza Berge i można jechać. Ciekawe co tam Juras wymyśli ale coś czuję w moczu , że będzie intensywnie gadał z AJ i Kud.

  49. Powrót do góry    #1303
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta

    No chyba że Harris albo Smoliński
    Oni przecież też śmigają na long tracku. Zostaje Cook chyba tylko. Albo Eminem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #1304
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Oni przecież też śmigają na long tracku. Zostaje Cook chyba tylko. Albo Eminem.
    Eminem podbija Holandię to nie bardzo. Za to Cook to jest *****isty rider. Tylko chyba głowa nie nadąża. Gość wiele potrafi a permanentnie zlewa wszystko oprócz UK i eliminacji do GP.

  51. Powrót do góry    #1305
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Kudriaszow? To nawet na II ligę nie byłoby żadne wzmocnienie w stosunku do tego czym obecnie dysponujemy. Chciał się realizować poza Polonią to niech czyni to dalej. Stracił praktycznie 2 lata na własne życzenie. Stanowczo za cienki u uszach. Taki Lebiediew by siadł Szanse marne bo może wróci do Rybnika jak awansują, lub jak nie to może też. W tym Dauga to nie ma po co siedzieć. O takich pewniaków właśnie mi chodzi. Lahti pewnie będzie do wyrwania dość łatwo, ale tu znowu pytanie czy da radę kręcić minimum te 10 punktów na mecz. Trzeba pewniaka mur beton.

    Studziński alert (Skopiowane z jego FB)

    Na wstępie chciałbym uciąć temat Tomka Orwata i rzekomych moich pretensji do niego o brak pożyczania sprzętu, nic takiego nie miało miejsca, Tomek jedzie swój żużel ja jadę swój żużel, w żadnej mojej rozmowie z Tomkiem nie padł temat jakichkolwiek pożyczek sprzętu.
    Kolejny temat który chce rozmienić na drobne to Ostrów Wielkopolski . Nie ma sensu tutaj wtrącać tego klubu ja moge tylko powiedzieć że było wszystko w porządku ze sprzętem, a to ja byłem po prostu słaby i dawałem ciała.
    Następne co chcę napisać to należy rozróżnić dwa rodzaje kontraktów w Polsce:
    -kontrakt zawodowy (zawodnik dba sam o siebie pokrywa wszystkie koszty, posiada swój sprzęt prowadzi działalność i rozlicza się z klubem za pomocą faktur wystawianych przez siebie)
    -kontrakt amatorski (zawodnik jest na utrzymaniu klubu, użytkuje klubowy sprzęt i wszystkie koszty pokrywa klub a są to m.in. amortyzacja i przygotowanie do zawodów sprzętu, zwrot kosztów dojazdu na trening/zawody),
    ja z Bydgoszczą jestem związany tym drugim wariantem, więc skąd pretensje do mnie że nie inwestuję w sprzęt przez co pokazuję swój lekceważący stosunek? Dlaczego początek sezonu był dobry? Nie mam żadnych wysokich wymagań od klubu a jedynie niezbędne zapotrzebowania.
    Moją gotowość treningową powinien (mam nadzieje że w obliczu mojej wypowiedzi tak zrobi) oceniać tylko i wyłącznie trener Franczyszyn ponieważ on zna wszystkie sytuacje i jest na "bieżąco" ze wszystkim, ja mogę tylko dodać że tylko wtedy kiedy motocykle pozwalały na to, to stawiałem się na każdy trening. Jeżeli są jakieś wątpliwości co do tego, to można popytać sztaby moich rywali na DMPJ jak Marcel Studziński wyglądał na zawodach. Wielokrotnie gdyby nie takie osoby jak Lech Kędziora, Karol Żupiński ze swoim teamem, mechanik klubowy z Gniezna, Piotr Pióro czy wiele innych osób, to do wielu biegów na zawodach bym nie wyjechał.
    Podczas ostatnich DMPJ 29 maja br. sprzęt uległ uszkodzeniu na tyle że nie miałem możliwości kontynuowania zawodów. Moja przerwa w startach trwała do 26 lipca kiedy dowiedziałem się o meczu w Opolu, w czasie tej przerwy kontaktowałem się z klubem w sprawie zakupu części do motocykli (przypomnę klubowych!) ale dostałem jedynie informacje w SMS że nie dostaje zgody na zakup tych części. Pojechałem w tym meczu po miesięcznej przerwie bez żadnego treningu (bo nie miałem na czym) i teraz słyszę o pretensjach bo zrobiłem 0 pkt.
    Bus o którym jest mowa w tekście nie został podstawiony przez klub a przez Pana Zbigniewa Leszczyńskiego z firmy Zooleszcz. Z tego miejsca dla Pana Zbyszka oraz Mirosława Parysa wielkie podziękowania za użyczenia swoich pojazdów.
    W poniedziałek 29 lipca odbyły się zawody w Gdańsku a konkretnie eliminacje MIMP w których nie pojechałem chociaż miałem ale tu znów sprzęt nie pozwolił i teraz moje zaległe wypłaty z klubu są zablokowane na poczet kary z GKSŻ. Dlaczego?
    Natomiast Panie redaktorze Puka tutaj krótko, proszę konfrontować "doniesienia" co do mojej osoby właśnie ze mną, nie z kimś " z otoczenia". Wolałbym powstrzymać się od komentarza ale nie pozwolę aby nazwisko moje oraz mojej rodziny było przedstawiane w takim, nieprawdziwym świetle.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 01-08-2019 o 14:04

Strona 29 z 53 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •