Strona 24 z 53 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Serdeczne gratulacje dla naszych wspaniałych kibiców z młyna za dzisiejszy mecz! Zapowiadali w końcu swoją obecność na meczu i doping A skończyło się na skrojeniu flagi piknikom z Pily. Kobieta z płaczem z dzieckiem na reku uciekala... Takie kozaki...Wstyd i zenada! Ciekawe czemu Was 4 dni temu w Pile nie było.... dno

    Spokojnie Pablosss chyba się zesrałeś.....
    Te pikniki, matki i dzieci z piły tak butowały gościa z Bydgoszczy co został na chwilę w klatce...
    Poza tym pamiętasz jak te pikniki przyjechały do Bdg w 2016? i jak chcieli zajumać flagę na 2. łuku....?
    Pomijam już fakt że przed meczem strasznie kozaczyli z klatki do przechodzących bydgoszczan....

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Cytat Zamieszczone przez DamianR Zobacz posta
    Myślę że jeśli uda się awansować to trzeba budować skład z myślą o utrzymaniu. Brzoza, Grajczonek, Siop, Berge do tego dodałbym Kułakowa i AJ'a, który w 1.lidze może jeszcze swoje zrobić a wydaje mi się że do Polonii chętnie by przyszedł + jakiś młody kozak. Oczywiście potrzeba jakiegoś juniora. Jak przyjdzie czas atakować ekstaraligę no to trzeba w 1.lidze robić skład kozacki, sorry ale poprzednie sezony pokazują że po awansie, nawet mając kasę, ciężko w jednym okienku zbudować ekstraligowy skład. Dlatego uważam że jak chcesz awansować do ekstraligi to musisz mieć już w 1. lidze 2-3 grajków którzy poradzą sobie ekstra.....
    No ale póki co to trzeba wygrać play-offy
    Daleko nie trzeba szukać. Andreas Lyager. Gość chyba pierwszy raz na S2 a rozstawia naszych po kątach.
    Kułakowa Tarnów nie wypuści. AJ z kolei to super opcja na pierwszą ligę.
    Do tego dobrać do Orwata jakiegoś sensownego juniora i można startować.

  3. Powrót do góry    #1038
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    Spokojnie Pablosss chyba się zesrałeś.....
    Te pikniki, matki i dzieci z piły tak butowały gościa z Bydgoszczy co został na chwilę w klatce...
    Poza tym pamiętasz jak te pikniki przyjechały do Bdg w 2016? i jak chcieli zajumać flagę na 2. łuku....?
    Pomijam już fakt że przed meczem strasznie kozaczyli z klatki do przechodzących bydgoszczan....
    O tym właśnie mówię, nie możemy być zanadto pobłażliwi...
    Ostatnio edytowane przez Polonia_Bartodzieje ; 21-06-2019 o 15:08

  4. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Jest ktoś wstanie wrzucić pełną treść wywiadu z Kanclerzem z dzisiejszej wyborczej?
    Polonia Bydgoszcz

  5. Powrót do góry    #1040
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez DamianR Zobacz posta
    Myślę że jeśli uda się awansować to trzeba budować skład z myślą o utrzymaniu. Brzoza, Grajczonek, Siop, Berge do tego dodałbym Kułakowa i AJ'a, który w 1.lidze może jeszcze swoje zrobić a wydaje mi się że do Polonii chętnie by przyszedł + jakiś młody kozak. Oczywiście potrzeba jakiegoś juniora. Jak przyjdzie czas atakować ekstaraligę no to trzeba w 1.lidze robić skład kozacki, sorry ale poprzednie sezony pokazują że po awansie, nawet mając kasę, ciężko w jednym okienku zbudować ekstraligowy skład. Dlatego uważam że jak chcesz awansować do ekstraligi to musisz mieć już w 1. lidze 2-3 grajków którzy poradzą sobie ekstra.....
    No ale póki co to trzeba wygrać play-offy
    A czemu akurat Siop czy Berge, a nie Bach?

    Najgorsze u nas jest to ze...wszyscy tak dobrze i rowno jadą. Nie wiadomo z kim się pożegnać, w razie awansu. Wszystkich szkoda. Taka fajna ekipa.
    Brzoza musi zostac, Grajczonek chyba też. Cała reszta jest jakby... no trudno sie o cokolwiek czepiać Berge, Siopa czy Bacha, wystarczy spojrzeć na nasze miesjce w tabeli. Chlopaki potrafia pojechac super biegi, a z meczu na mecz punktuja rowno i bardzo podobnie. Mają też jednak gorsze wyscigi (co jest normalne w zuzlu, ale nie wiem czy nie skazuje ich na ten moment na 2 ligę).

    Pozostaje nam zaufać i zostawić wszelkie decyzje Jurkowi. Wzmocnienia w razie awansu muszą być, niestety. Ale muszą.

    Btw - fajny meczyk, bylo trochę nerwów, fajna jazda Siopa z Lyagerem, szkoda tych wszystkich anszych defektów. Fajnie, że Orwat po takich dwoch zonkach, potrafił ujechać i solidną "dwojke" dowiezc.
    A kibicow jakby wiecej niz ostantio. Fajnie te kolejki do kas wygladaly
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 21-06-2019 o 17:18
    pomidor

  6. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    A kibicow jakby wiecej niz ostantio. Fajnie te kolejki do kas wygladaly
    No ja wszedłem dopiero na 3. bieg, więc dla mnie nie było aż tak fajnie.

  7. Powrót do góry    #1042
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Daleko nie trzeba szukać. Andreas Lyager. Gość chyba pierwszy raz na S2 a rozstawia naszych po kątach.
    Kułakowa Tarnów nie wypuści. AJ z kolei to super opcja na pierwszą ligę.
    Do tego dobrać do Orwata jakiegoś sensownego juniora i można startować.
    Oj tak Lyagera chętnie bym widział u nas tylko że może być ciężko go ściągnąć po takim sezonie, bo chyba póki co nadal jest zawodnikiem włókniarza.
    Jeśli chodzi o Kułakowa to chyba nie będzie kwestia czy tarnów go wypuści, problemem może być to że zapewne po takim sezonie będzie miał oferty z ekstraligi, tym bardziej że w zeszłym roku kilka razy już tam pokazał że możliwości ma spore. Chyba nadal mieszka w Bydgoszczy, sporo ludzi mu tutaj pomogło w rozwoju, przyszedł do nas z Torunia "goły i wesoły" więc liczę że jakiś sentyment ma


    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    A czemu akurat Siop czy Berge, a nie Bach?
    Najgorsze u nas jest to ze...wszyscy tak dobrze i rowno jadą. Nie wiadomo z kim się pożegnać, w razie awansu. Wszystkich szkoda. Taka fajna ekipa.
    Czemu nie Bach..? gość ma 29 lat i jakoś mi się wydaje że pewnego poziomu już nie przeskoczy a wydaje mi się że Berge powinien się jeszcze rozwinąć, no a Siop to swój
    Ale masz rację fajna równa ekipa, i ciężko kogoś skreślić.
    Zobaczymy co nam przyniesie runda finałowa

  8. Powrót do góry    #1043
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Skoro już wiemy (sądząc po nastrojach...), że w tym roku wygrywamy ligę to co z zapowiedzią dodatkowego wsparcia finansowego od miasta na sezony walki o awans? Czy ta opcja jest aktualna w bieżącym sezonie?

  9. Powrót do góry    #1044
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dodatkowe wsparcie jest przed sezonem i jest zależne od Kanclerza czy będzie je chciał i poprosi o dodatkowe 0,5 mln brutto.

    Co do tego wywiadu z Wyborczej to jest cały dostępny http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgosz...m-w-walce.html

    Aktualny jest plan wypożyczenia klasowego żużlowca na play-off?

    – Jego nazwiska teraz nie zdradzę. Plan jest aktualny. Rozmawiam z nim na bieżąco. Jest jeszcze kilka problemów do rozwiązania, ale ten żużlowiec byłby dla nas wzmocnieniem. W meczach przed play-offami na pewno nie pojedzie, bo nie ma takiej potrzeby, skoro zespół sobie świetnie radzi



  10. Powrót do góry    #1045
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Niestety mam zablokowany. Wkleisz cały?
    Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #1046
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    4 sierpnia kończy się runda zasadnicza II ligi. Na którym miejscu w tabeli będzie wówczas drużyna ZOOleszcz/Polonii?


    Jerzy Kanclerz, prezes i właściciel Polonii: Najlepiej byłoby oczywiście zająć pierwsze miejsce. Taka lokata daje nam potem przewagę w półfinale i finale, bo rewanże rozgrywalibyśmy na swoim torze. Natomiast, jak to się skończy, ciężko mi teraz powiedzieć. Mamy jeszcze trudne spotkania. Wprawdzie spotkały mnie miłe niespodzianki, bo zdradzę, że przed pojedynkiem w Pile zbłądziłem. Cieszyłbym się, gdybyśmy zdobyli tam 42 punkty, a tyle miał nasz rywal. I to my wygraliśmy mecz. Może więc czekają mnie kolejne miłe niespodzianki. Czeka nas mecz z PSŻ Poznań, który jest bardzo ciężkim zespołem. Potem w Opolu spotkamy się z drużyną, która przed sezonem była typowana do awansu, ale te plany lekko wzięły w łeb w przypadku opolskiej ekipy. Ciągle musi walczyć o miejsce w czołowej czwórce. Szczerze powiem, że bardzo bym sobie życzył zajęcia pierwszego miejsca, ale z innej lokaty też można skutecznie walczyć o awans. Jak będzie więc drugie, nie będę płakał. Natomiast cele, które postawiłem przed sezonem, są aktualne i są realizowane: ten pierwszy to był awans do play-off, a drugi – spłata zadłużenia i jego wyzerowanie.


    Szybko ZOOleszcz/Polonia zapewniła sobie awans do play-off, wypełniając swój pierwszy przedsezonowy cel.


    Matematyczna kalkulacja jest prosta. Po zwycięstwie z Piłą mamy już 18 punktów i zagwarantowany udział w play-off. Wprawdzie praktycznie mamy to i przed tym czwartkowym meczem, ale teoretycznie brakuje nam tych trzech punktów. To wynika z wyliczeń dotyczących innych zespołów. Mniejsza jednak z tym, bo nas interesuje postawa Polonii. Gościmy bardzo groźny Poznań u siebie. Jedziemy w Opolu i 4 sierpnia kończymy z Rawiczem w pojedynku, w którym też już wszyscy te trzy punkty nam doliczają i raczej się nie mylą.


    A passa wygranych jest już długa, liczy sześć spotkań.


    Każda zwycięska kiedyś jest przerywana. W życiu już wiele doświadczyłem, jeśli chodzi o sport, i trzeba sobie z tego zdawać sprawę, że choć wygraliśmy kilka spotkań z rzędu, być może przyjdzie któryś przegrać. Ważne, żeby po porażce umieć się podnieść, zapomnieć i wyciągnąć odpowiednie wnioski.


    Kto będzie głównym rywalem w walce o pierwszą lokatę?


    W Poznaniu przegraliśmy jedyny raz w sezonie. Było wtedy 40:50. Marzy mi się udany rewanż, i to tak udany, żebyśmy wywalczyli w starciu z PSŻ punkt bonusowy. Uważam, że nie jesteśmy bez szans. 7 lipca, kiedy z nimi pojedziemy u siebie, pewnie się rozstrzygnie kwestia pierwszego miejsca.


    Teraz jednak jest więcej szans na udany rewanż i zwycięstwo wyższe niż 10 punktów, bo zespół jest bardziej stabilny. Udowadnia to najlepiej passa wygranych?


    Piątka seniorów, których nazwiska kibice doskonale znają, już się ukształtowała: Bach, Brzozowski, Berge, Grajczonek i Jędrzejewski dała tę stabilizację. Mam jeszcze trójkę zawodników w odwodzie: Ivacicia, Grobauera i Wellsa. Deklarowałem, że oni też dostaną jeszcze szansę.


    A dostaną?


    Na pewno tak będzie i wiem, w jakim meczu to się stanie.


    Z kogo lub z czego jest pan najbardziej zadowolony do tej pory?


    Najbardziej cieszy mnie atmosfera w zespole. Jest chemia w drużynie i to jest bardzo ważne, a przy tym oczywiście łatwiej o wynik sportowy.


    Łatwo o nią, kiedy pieniądze planowo wpływają na konta żużlowców?


    W Polonii było tak za czasów prezesa Władysława Golloba. Trzymam się tej zasady. Zawodnicy to podkreślają.


    Aktualny jest plan wypożyczenia klasowego żużlowca na play-off?


    Jego nazwiska teraz nie zdradzę. Plan jest aktualny. Rozmawiam z nim na bieżąco. Jest jeszcze kilka problemów do rozwiązania, ale ten żużlowiec byłby dla nas wzmocnieniem. W meczach przed play-offami na pewno nie pojedzie, bo nie ma takiej potrzeby, skoro zespół sobie świetnie radzi.


    Nie wkleiłem od razu bo myślałem, że widzisz to samo co ja. Nie wiem dlaczego u mnie się wyświetla cały. Nie mam opłaconego żadnego abonamentu czy coś

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Pablosss (22-06-2019), Polonia_Bartodzieje (21-06-2019), atrock92 (24-06-2019), never_mind (21-06-2019)

  13. Powrót do góry    #1047
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Dziękuję.

    To kto został z zawodników mogących coś zagwarantować nam w Play off? Kudriaszow? No chyba że reaktywujemy Oskara
    Polonia Bydgoszcz

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-06-2019)

  15. Powrót do góry    #1048
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Greg Hancock

  16. Powrót do góry    #1049
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Kudriaszow to chyba za wiele nie nawojuje. Może Bewley lub Jacobsen? Oni się łapią jeszcze w widełki punktowe do wypożyczenia. No i Smoliński, ale tutaj jak w przypadku Berge mamy zajętość terminów przez długi tor. Dziwne, że Kanclerz nie mówi wprost, że potrzebuje zawodnika za Francuza na PO..Chyba o Hancocka nie chodzi? Z resztą mówimy o wypożyczeniu i jeśli faktycznie o to chodzi to Amerykanin nie ma kontraktu i byłby to transfer.

  17. Powrót do góry    #1050
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Jakobsen to pójdzie do Poznania i wybije Wam Nice Ligę z głowy. Zapamiętajcie te słowa
    Rasmusa Jensena z Piły możecie wziąć. Albo Cooka :O
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-06-2019 o 21:06
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (22-06-2019)

  19. Powrót do góry    #1051
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Za Cooka chyba trzeba pierw zapłacił bodaj 50 k kary za to, że w ubiegłym roku nie stawił się w Gdańsku na Pucharze Nice PLŻ. A poza tym szanujmy się, co to za wzmocnienie... to już wolę żeby Grobauer jechał.

  20. Powrót do góry    #1052
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Won z Kucharzem. Już raz na napluł w twarz! Jego noga na S2 nie ma prawa już stanąć

  21. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Dziękuję.

    To kto został z zawodników mogących coś zagwarantować nam w Play off? Kudriaszow? No chyba że reaktywujemy Oskara
    Dawać Eminema na tor.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Buszmen (22-06-2019)

  23. Powrót do góry    #1054
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    Jason Crump albo Dominik Kubera.

  24. Powrót do góry    #1055
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    No to teraz trzeba zrobić wszystko żeby awansować. DERBY mogą być już w przyszłym roku.

    Ciekawe jak są dogadani z Berge? Może chłopak odpuści mistrzostwa na rzecz Polonii? Wszystko jest pewnie kwestia kasy...

    Szkoda tego walkower w Pile, tam Poznan by przegrał i mielibyśmy w zasadzie już pewne miejsce, teraz pozostaje nam zrobić bonus na Poznaniu i Opolu.
    Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #1056
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Z tymi bonusami to będzie bardzo ciężko. O ile odrobienie 10 punktów u siebie z Poznaniem jak najbardziej możliwe, o tyle obrona 4 "oczek" w Opolu to już "mission impossible" (czyli tak naprawdę, żeby zdobyć bonusa będziemy mogli przegrać najwyżej do 44).

  26. Powrót do góry    #1057
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Tomek Orwat z kompletem punktów w bydgoskiej rundzie DMPJ. Marcel słabo. Ogólnie Polonia przez niezdolność naszego trzeciego juniora niesklasyfikowana.

  27. Powrót do góry    #1058
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No Marcel bez sprzętu, co tu dużo mówić. Ciekawe co wymyślą na play-offy bo z jednym punktującym juniorem będzie ciężko.

  28. Powrót do góry    #1059
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Marcel dramat co jedzie. Porażką z Grygolcem i Borczuchem się skompromitował. Jednak jeszcze gorszy jest nalany Wawrzyniak. Jak się ustawi do startu to bebzon zalewa cały przód łącznie z kierownicą. Wygląda jakby połknął połowę stawki zawodników. Chociaż śmiesznie było jak nawet Nizgorski go opędzlował po trasie

  29. Powrót do góry    #1060
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Marcel dramat co jedzie. Porażką z Grygolcem i Borczuchem się skompromitował. Jednak jeszcze gorszy jest nalany Wawrzyniak. Jak się ustawi do startu to bebzon zalewa cały przód łącznie z kierownicą. Wygląda jakby połknął połowę stawki zawodników. Chociaż śmiesznie było jak nawet Nizgorski go opędzlował po trasie
    No 100 na pewno pękła. Wzór sportowca.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Kartas (25-06-2019)

  31. Powrót do góry    #1061
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez DamianR Zobacz posta
    Jeśli chodzi o Kułakowa to chyba nie będzie kwestia czy tarnów go wypuści, problemem może być to że zapewne po takim sezonie będzie miał oferty z ekstraligi, tym bardziej że w zeszłym roku kilka razy już tam pokazał że możliwości ma spore. Chyba nadal mieszka w Bydgoszczy, sporo ludzi mu tutaj pomogło w rozwoju, przyszedł do nas z Torunia "goły i wesoły" więc liczę że jakiś sentyment ma
    Albo złe wspomnienia po tym jak po każdej porażce Władek go je*ał i robił głównym winowajcą.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,422
    Kliknij i podziękuj
    7,720
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    gdyby Kulakow chcial sie ruszac z Tarnowa to zrobilby to po zeszlym sezonie.
    No i tez nie przesadzajmy ze on sie w elidze jakos super pokazal. Jeden bieg u siebie z Toruniem (dosc przypadkowy) i bardzo ladny wystep w Lesznie to w zasadzie tyle.
    W tym sezonie to jest ultra lider w pierwszej lidze wiec bedzie mogl liczyc na podwyzke w Tarnowie gdzie jak widac schematy mu sie sprawdzaja.
    Musialaby byc na serio duza kasa by go wyrwac, albo faktycznie dobra oferta z eligi z pewnym miejscem w skladzie bo drugi raz na lawkowanie to on sie nie zapisze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #1063
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Poznań wzmocniony Miskowakiem.

    Myślę że to między nami rozegra się walka o awans. Czy Zieloną Góra w tym sezonie już na dobre zrezygnowała z Tondera? Czy można na niego liczyć w Play off?

    Do nie dawna jeszcze było mi obojetne czy awansujemy teraz czy za rok. Sytuacja się zmieniła odkąd Apator leci z ligi i jest szansa na derby w przyszłym roku.
    Polonia Bydgoszcz

  34. Powrót do góry    #1064
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Poznań wzmocniony Miskowakiem.

    Myślę że to między nami rozegra się walka o awans. Czy Zieloną Góra w tym sezonie już na dobre zrezygnowała z Tondera? Czy można na niego liczyć w Play off?

    Do nie dawna jeszcze było mi obojetne czy awansujemy teraz czy za rok. Sytuacja się zmieniła odkąd Apator leci z ligi i jest szansa na derby w przyszłym roku.
    Misiek za Kajzera to będzie wielki stil na 2 ligę. Na treningach wyglądał podobno OK. Jak Polonia kogoś nie podpisze to może być problem z awansem.

  35. Powrót do góry    #1065
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Czy Zieloną Góra w tym sezonie już na dobre zrezygnowała z Tondera? Czy można na niego liczyć w Play off?
    Z tego co słyszałem to Polonia może z niego korzystać kiedy tylko ma ochotę. Gość przegrywa rywalizacje nawet z Osyczką.

  36. Powrót do góry    #1066
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wpierw to miskowiak niech pojedzie Hlib tez mial wejscie smoka i juz nie istnieje. Koles rok nie jezdzil takze spokojnie. Ale ciezko bedzie fakt jak w finale trafimy na nich bo juniorka nasza tam nie pojezdzi bo toru nie lubi jeden z drugim

  37. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Jurek mówi, że to będzie jakiś zawodnik co nie zrobił jeszcze 8 punktów w lidze i jest opcja na wypożyczenie. Trzeba sprawdzić kto się do tego łapie.

  38. Powrót do góry    #1068
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Z zawodników poniżej 8pkt to jedynie Jakobsen. Kudriaszow 9pkt, szkoda Holty bo też ma 9pkt.
    Polonia Bydgoszcz

  39. Powrót do góry    #1069
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Z zawodników poniżej 8pkt to jedynie Jakobsen. Kudriaszow 9pkt, szkoda Holty bo też ma 9pkt.
    To pewnie Dun.

  40. Powrót do góry    #1070
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Ellis,Lachbaum,Smoliński,Jakobsen,Aspgren,Wilson-Dean,Kling. Zawodnicy z Ekstra i pierwszej ligi posiadający ważny kontrakt w swoim zespole a jeszcze nie przekroczyli bariery 8 pkt.

  41. Powrót do góry    #1071
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Jakobsen fajna opcja, zna tor w Poznaniu.

  42. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Z ekstraligi z zawodników godnych uwagi to jedynie Lidsey, Dróżdż, Smolinski i ... Zengota.

  43. Powrót do góry    #1073
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Co w ogóle z tym długim torem? Niby odbyły się juz 2 rundy wg kalendarza ale wyników żadnych nie mogę znaleźć. Następne zawody 07.07 więc w dniu meczu z Poznaniem. Czy z Berge już pewne że w tym meczu nie będzie i później w Play off?
    Polonia Bydgoszcz

  44. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Z Poznaniem powinni wygrać nawet bez Berge. Zrobić tor z chodzącą dużą i wziąć Ivacicia.

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Co w ogóle z tym długim torem? Niby odbyły się juz 2 rundy wg kalendarza ale wyników żadnych nie mogę znaleźć.
    http://www.fim-live.com/en/sport/calendar/long-track/

  45. Powrót do góry    #1075
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Co w ogóle z tym długim torem? Niby odbyły się juz 2 rundy wg kalendarza ale wyników żadnych nie mogę znaleźć. Następne zawody 07.07 więc w dniu meczu z Poznaniem. Czy z Berge już pewne że w tym meczu nie będzie i później w Play off?
    Dimitri jest wspólnie z Martinem Smolinskim liderem mistrzostw świata. Niestety pewnie szybciej odpuści start w Polonii niż występy w Grand Prix.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...-pierwszym-lid

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/827813/longtrack-ii-runda-grand-prix-dla-martina-smolinskiego-podium-chrisa-harrisa
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 25-06-2019 o 20:38

  46. Powrót do góry    #1076
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Zastanawiający jest jeszcze fakt że Boniek już przed sezonem mówił o zawodniku na Play off. Skąd już wtedy mógł wiedzieć że ten zawodnik będzie cały czas 'wolny'?

    Z perspektywy czasu, patrząc na to dziś wyprawia Kulakow aż żal że wypuścilismy go z rak.
    Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #1077
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Zastanawiający jest jeszcze fakt że Boniek już przed sezonem mówił o zawodniku na Play off. Skąd już wtedy mógł wiedzieć że ten zawodnik będzie cały czas 'wolny'?

    Z perspektywy czasu, patrząc na to dziś wyprawia Kulakow aż żal że wypuścilismy go z rak.
    Że tak powiem nie było wyjścia.

  48. Powrót do góry    #1078
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Zapamiętajcie wreszcie, że gość w PO nie może jechać.
    Więc nie pojedzie u nas Tonder. Nie może też do nas trafić Dróżdż, ale to akurat dobrze. Lindsey się też pojawił, ale on jest z Leszna wypożyczony do Rawicza, więc jak niby ma trafić na kolejne wypożyczenie do nas?
    Swoją drogą to brać Jakobsena na PO na mecz z Poznaniem to może być ryzykowne..


    Na tą chwilę nie prowadzimy żadnych rozmów ani z Hancockiem, ani z jego menedżerem - mówi Jerzy Kanclerz, właściciel i prezes Polonii. - Oczywiście, że Hancock przydałby się, ale ciekawe, czy w tym sezonie w ogóle wyjedzie na tor.


    Jerzy Kanclerz zdradził, że w planach ma pozyskanie innego zawodnika. - Rynek jest ubogi. Nie można już kontraktować "gości", ale można tych zawodników, którzy nie zdobyli więcej niż 8 punktów. Przyglądam się jednemu zawodnikowi, ale nazwisko na razie zostawię dla siebie.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ay-off/bef4w7y
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 26-06-2019 o 00:04

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    PrzemoZG (26-06-2019)

  50. Powrót do góry    #1079
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,974
    Kliknij i podziękuj
    2,029
    Podziękowania: 1,495 w 990 postach
    A masz na to jakiś przepis że gość nie może jechać w PO czy tylko sugerujesz się latami ubiegłymi ?

  51. Powrót do góry    #1080
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Trofimow pojedzie w barwach Krosna w wyjazdowym spotkaniu w Poznaniu.

Strona 24 z 53 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •