Strona 23 z 53 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,035 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #991
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Krosno jest słabe, Poznań wygrał tam łatwiej niż my. Tego bonusa z PSŻ-em bym sobie na pewniaka nie wpisywał. W każdym razie to on będzie tym języczkiem u wagi.
    No co ty...?! Wątpię że Poznań by wygrał jakby w Krośnie jechał Rolnicki
    A ja jestem pewien bonusa z Poznaniem i mówiłem to już po meczu w Poznaniu,
    Poznań i tak ma fuksa że dostali za darmo 3 pkt z Piłą, uważam że tam by polegli. Dla nas rywal o tyle niewygodny że mają *****...y tor.

    Co do Marcela to słyszałem że dostał od klubu fajny sprzęt którego miał używać tylko na ligę, ale niestety jeździł na nim wszędzie a teraz ma żal że, nie ma sprzętu, a przypomnę że jest to zawodnik wypożyczony. Poza tym ponoć od początku słabo u niego z zaangażowaniem w treningi, podobnie było w zeszłym roku w Ostrowie.

  2. Powrót do góry    #992
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Z innej beczki... Jak wiadomo za rok o tej porze klub Polonia Bydgoszcz będzie już miał za sobą 100 lat istnienia. Z tej okazji ma powstać Polonijny sztandar. Narazie zebrano lekko ponad 50% kwoty. Do dzieła Poloniści!

    https://zrzutka.pl/kp8jxj

  3. Powrót do góry    #993
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    No co ty...?! Wątpię że Poznań by wygrał jakby w Krośnie jechał Rolnicki
    A ja jestem pewien bonusa z Poznaniem i mówiłem to już po meczu w Poznaniu,
    Poznań i tak ma fuksa że dostali za darmo 3 pkt z Piłą, uważam że tam by polegli. Dla nas rywal o tyle niewygodny że mają *****...y tor.
    Czy by czy nie by to nie wiemy, więc takie dyskusje nie mają sensu. Równie dobrze ja mogę napisać, że wygraliby i w Krośnie z Rolnickim i w Pile Liczą się fakty i to co było. No ja mam nadzieję na bonus, ale wielu z Was zbyt mocno lekceważy poznaniaków.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #994
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,000
    Kliknij i podziękuj
    567
    Podziękowania: 1,313 w 884 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Z innej beczki... Jak wiadomo za rok o tej porze klub Polonia Bydgoszcz będzie już miał za sobą 100 lat istnienia. Z tej okazji ma powstać Polonijny sztandar. Narazie zebrano lekko ponad 50% kwoty. Do dzieła Poloniści!

    https://zrzutka.pl/kp8jxj
    Że tak z ciekawości spytam - kto to projektował? Sztandar na 100 lecie, na którym nie ma nic, co by mówiło o stuleciu klubu...
    Już pomijając fakt, że sam sztandar wydaje mi się pomysłem...no nie wiem...wieje mi tutaj powrotem do PRLu - powstanie do apelu, uroczyste wniesienie sztandaru... brakuje dzieci w mundurkach i wazono-pucharu.
    Czy ten sztandar ma potem stać/wisieć w klubie, ma być okazywany przed rozpoczęciem każdego meczu, czy jak?
    Sorki za mój sceptycyzm, jakoś mi się to wydaje mało sensowne, że na 100 rocznicę najlepszym pomysłem było sprezentowanie sztandaru....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #995
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Że tak z ciekawości spytam - kto to projektował? Sztandar na 100 lecie, na którym nie ma nic, co by mówiło o stuleciu klubu...
    Już pomijając fakt, że sam sztandar wydaje mi się pomysłem...no nie wiem...wieje mi tutaj powrotem do PRLu - powstanie do apelu, uroczyste wniesienie sztandaru... brakuje dzieci w mundurkach i wazono-pucharu.
    Czy ten sztandar ma potem stać/wisieć w klubie, ma być okazywany przed rozpoczęciem każdego meczu, czy jak?
    Sorki za mój sceptycyzm, jakoś mi się to wydaje mało sensowne, że na 100 rocznicę najlepszym pomysłem było sprezentowanie sztandaru....
    Podzielam zastrzeżenia, ale z projektem ani pomysłem nic wspónego nie mam.

  6. Powrót do góry    #996
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Najlepszym prezentem na 100 lecie będą derby. Jeżeli już do tego dojdzie trzeba ustalić z gksz aby ustalili ten mecz na maj i wtedy trzeba ogarnąć to marketingowo. Komplet murowany.
    Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #997
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Awizowane na czwartek

    Polonia Bydgoszcz

    9. Brzozowski
    10.Jędrzejewski
    11.Bach
    12.Grajczonek
    13.Berge
    14.Orwat
    15.

    Polonia Piła

    1.Bober
    2.Jonasson
    3.Jeppesen
    4.Baran
    5.Lyager
    6.Bartoch
    7.Gryszpiński

    Piła nieźle potasowała

  8. Powrót do góry    #998
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Wczorajsze zwycięstwo cieszy, ale szczerze to jak zobaczyłem w relacji SF te 5 punktów różnicy przed 15 biegiem to obawiałem się 0-5 po jakichś głupich defektach i wykluczeniach oby tak dalej.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  9. Powrót do góry    #999
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,460
    Kliknij i podziękuj
    2,138
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Awizowane na czwartek

    (...)

    Piła nieźle potasowała
    Prawdopodobnie dlatego, że w ustawieniu z minionej niedzieli
    mogliby bardzo dostać po tyłku.

  10. Powrót do góry    #1000
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Zbilansowane pary mieli całkiem dobrze. Jednak kto mógł przypuszczać, że THJ pojedzie jak spasiony kot. Starczyłoby zamienić tylko Lyagera z Jonassonem, ale trochę bardziej poszaleli. Tak czy inaczej mają w palnik. Orwat się wycofał z DMPJ po upadku, pewnie czysto prewencyjnie aby być gotowym na czwartek.

  11. Powrót do góry    #1001
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Niestety Tomek solidnie wydzwonił. Blazykowskiego postawiło i wyprostowanym motorem wjechał prosto w Tomka... Najgorzej z kolanem... A motor tez solidnie dostal. Rama na śmietnik...

  12. Powrót do góry    #1002
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Jak ktoś jeszcze nie wie to tylko tu napiszę, że w środę na DMPJ będzie zbierane konfetti, które zostanie dodane do oprawy na meczu z Piłą. Kto może pomóc to proszę w tą środę trochę materiałów dołożyć.
    Początek zawodów o godzinie 17.30

  13. Powrót do góry    #1003
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czy by czy nie by to nie wiemy, więc takie dyskusje nie mają sensu. Równie dobrze ja mogę napisać, że wygraliby i w Krośnie z Rolnickim i w Pile Liczą się fakty i to co było. No ja mam nadzieję na bonus, ale wielu z Was zbyt mocno lekceważy poznaniaków.
    No to fakty są takie że Krosno nie miało w składzie Rolnickiego, który przed kontuzją "robił" im wynik i że Poznań dostał 3 pkt nie musząc walczyć w Pile....
    Faktem jest też to że po rundzie zasadniczej zabawa zacznie się od nowa

  14. Powrót do góry    #1004
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Patrzcie to! Lublin buduje stadion na 20 tysięcy osób z pełnym zadaszeniem i piętrowym parkingiem za 100 mln zl, a my betonową biedatrybunkę na 2500 miejsc za 36 mln zl.... i niech mi ktoś powie, że bruski nie tuli kaski na lewo... W ogóle on jest królem beznadziejnych inwestycji. Betonowy stadion Zawiszy, betonowy Stary Rynek, betonowa trybunka na Polonii, betonowy port w Fordonie, albo Torbyd zbudowany za 20mln więcej niż prawie identyczne lodowisko w trójmieście które ma do tego 10x większe trybuny...
    Lublin może przyćmić Toruń. Koncepcja nowego stadionu robi wrażenie - WP SportoweFakty
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...-robi-wrazenie
    Ostatnio edytowane przez Pablosss ; 18-06-2019 o 21:12

  15. Powrót do góry    #1005
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Patrzcie to! Lublin buduje stadion na 20 tysięcy osób z pełnym zadaszeniem i piętrowym parkingiem za 100 mln zl, a my betonową biedatrybunkę na 2500 miejsc za 36 mln zl.... i niech mi ktoś powie, że bruski nie tuli kaski na lewo... W ogóle on jest królem beznadziejnych inwestycji. Betonowy stadion Zawiszy, betonowy Stary Rynek, betonowa trybunka na Polonii, betonowy port w Fordonie, albo Torbyd zbudowany za 20mln więcej niż prawie identyczne lodowisko w trójmieście które ma do tego 10x większe trybuny...
    Lublin może przyćmić Toruń. Koncepcja nowego stadionu robi wrażenie - WP SportoweFakty
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...-robi-wrazenie
    Ale jesteś świadomy, że mocno naginasz? Już w samym artykule masz ponad 100 mln a nie równe 100. Do tego koszty szacunkowe a koszty rzeczywiste mogą się bardzo mocno różnić, szczególnie biorąc pod uwagę sytuację na rynku. Masz poniżej kilka przykładów w tym jednego stadionu.

    https://www.money.pl/gospodarka/prze...65437057a.html

    https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/problem-z-przetargami-trwa-blizniacze-oferty-na-e65-na-260-kosztorysu-92355.html

    http://stadiony.net/aktualnosci/2019...d_chce_166_mln
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 19-06-2019 o 08:04

  16. Powrót do góry    #1006
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Ale jesteś świadomy, że mocno naginasz?
    Ale jesteś świadomy, że Pablosss nie pisał o żużlu, tylko o polityce? W dodatku żartował, bo poza zacietrzewionymi politycznymi trollami nikt na poważnie nie porównywałby hiperoptymistycznej ceny przebudowy stadionu w Lublinie (ceny, której głównym celem jest zachęcenie polityków do rozważenia inwestycji bez przerażania od samego początku wizją potężnych wydatków) do kosztu przebudowy stadionu w Bydgoszczy (w dodatku "dyskretnie" przemilczając fakt, że nie tylko trybuna wchodzi w zakres prac).
    Poza tym protestuję przeciwko nazywaniu Pablosssa s*****synem, który bezpodstawnie oskarża innych o łapówkarstwo! Żaden przyzwoity człowiek nie zniżyłby się do takich słów, więc jestem przekonany, że Pablosss nie miał na myśli dosłownego znaczenia tych słów, mam rację Pablosss?

  17. Powrót do góry    #1007
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Pablosss napisał że ".....Lublin buduje stadion na 20 tysięcy osób z pełnym zadaszeniem i piętrowym parkingiem za 100 mln zl.....", a ja ni "hu hu" nie mogę znaleźć miejsca tej budowy. Może ja coś słabo znam język polski i mylę czasy, ale "chce zbudować", a "buduje" to chyba nie to samo.
    Ja to bym chciał "porozmawiać" z Salmą Hayek, a "rozmawiam" z swoją "starą" Myślę że to dobre porównanie tego ile chcą wydać, a ile im zaśpiewają za budowe.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi iwd za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-06-2019)

  19. Powrót do góry    #1008
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez iwd Zobacz posta
    Pablosss napisał że ".....Lublin buduje stadion na 20 tysięcy osób z pełnym zadaszeniem i piętrowym parkingiem za 100 mln zl.....", a ja ni "hu hu" nie mogę znaleźć miejsca tej budowy. Może ja coś słabo znam język polski i mylę czasy, ale "chce zbudować", a "buduje" to chyba nie to samo.
    Ja to bym chciał "porozmawiać" z Salmą Hayek, a "rozmawiam" z swoją "starą" Myślę że to dobre porównanie tego ile chcą wydać, a ile im zaśpiewają za budowe. http://www.sportsboard.pl/images/icons/old/icon16.gif
    Olej starą i podbijaj do Salmy. Życie tu na ziemi masz jedno !

  20. Powrót do góry    #1009
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Dzisiaj na DMPJ na Trybunie Głównej byli Brzozowski i Protasiewicz. Oprócz tego Studziński startował na motocyklu Kamila. W jednym z biegów zdefektował, a z motocykla poleciał niewielki dymek. Brzoza po tym pośpiesznie przemieścił się z TG do parku maszyn.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    atrock92 (21-06-2019)

  22. Powrót do góry    #1010
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Burza, ulewa nad Bydgoszczą...

  23. Powrót do góry    #1011
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Gorzyskowo bez deszczu.
    Polonia Bydgoszcz

  24. Powrót do góry    #1012
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Już nie powinno padać.

    Ale kolejki do kas takie, że masakra.

  25. Powrót do góry    #1013
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Już nie powinno padać.

    Ale kolejki do kas takie, że masakra.
    Ciekawe czy znowu taśma znowu się zepsuje?

    Jednak jedziemy

    Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

  26. Powrót do góry    #1014
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Serdeczne gratulacje dla naszych wspaniałych kibiców z młyna za dzisiejszy mecz! Zapowiadali w końcu swoją obecność na meczu i doping A skończyło się na skrojeniu flagi piknikom z Pily. Kobieta z płaczem z dzieckiem na reku uciekala... Takie kozaki...Wstyd i zenada! Ciekawe czemu Was 4 dni temu w Pile nie było.... dno

  27. Powrót do góry    #1015
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Serdeczne gratulacje dla naszych wspaniałych kibiców z młyna za dzisiejszy mecz! Zapowiadali w końcu swoją obecność na meczu i doping A skończyło się na skrojeniu flagi piknikom z Pily. Kobieta z płaczem z dzieckiem na reku uciekala... Takie kozaki...Wstyd i zenada! Ciekawe czemu Was 4 dni temu w Pile nie było.... dno
    Tyfusy i wszystko jasne

  28. Powrót do góry    #1016
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,723
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 124 w 89 postach
    Tyle mówimy o Zawiszy że patologia itp A tymczasem u nas w ogródku nie lepiej. Powinni takim zaraz ręce uciąć to by się jeden z drugim nauczyli. Zresztą w Poznaniu też nie było lepiej to tam ktoś z naszych ukradł kurtkę miejscowym?
    Polonia Bydgoszcz

  29. Powrót do góry    #1017
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Spoko meczyk. Fajnie duża chodziła.

    Znow pojechał cały zespół. To niewątpliwie siła Polonii.

    Ale prawdziwa jazda to będzie play-off.

  30. Powrót do góry    #1018
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Serdeczne gratulacje dla naszych wspaniałych kibiców z młyna za dzisiejszy mecz! Zapowiadali w końcu swoją obecność na meczu i doping A skończyło się na skrojeniu flagi piknikom z Pily. Kobieta z płaczem z dzieckiem na reku uciekala... Takie kozaki...Wstyd i zenada! Ciekawe czemu Was 4 dni temu w Pile nie było.... dno
    Miałbyć młyn, było flagowisko przygotowane przez nas, ale co mamy na to poradzić, że chętny jest 30 osób, a reszta ma to wszystko w dupie i gapi się na nas jak na idiotów. Jestem baaardzo ciekawy czy kolega, który to pisał pokusił się o przyjście na tenże "młyn". Jakim piknikom, flagi należały do tzw. "kumatych". Parokrotnie podczas meczu z kolegami przechodziłem koło sektora gości zarówno przed meczem jak i w trakcie i tyle wyzwisk w naszym kierunku to ja na Sportowej nie słyszałem. Dla sprostowania, nie prowokowaliśmy, nie patrzyliśmy nawet w ich stronę, jakiś 16 latek do nas cytuję "bójcie się ku*wy bójcie się", potem po X biegu jakiś pilski pijaczyna chciał wylać piwo na jednego z kolegów i gdyby nie refleks to by mu się udało. 4 dni temu tychże kibiców Polonii nie było na meczu meczu w Pile, bo byli w Grudziądzu.

  31. Powrót do góry    #1019
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    To niech jeżdżą do Grudziądza bo wstyd mi za takich. W Pile było z 250 naszych i to wszyscy własnymi autami A jednak doping świetny. A co do mojej osoby to nieskromnie powiem, że 70-80% naszego dopingu udało mi się podnieść tak więc tego... gdyby te kozaki zrobili taka akcje w Pile do szacun, ale oni jak zawsze woleli wybrać inny mecz. Jak nie Olsztyn, to Grudziądz... Albo szukają łatwych łupów jak tutaj na piknikach z Piły. I weź mi tu nie opowiadaj o kumatych w klatce bo mi się śmiać chce. Kilkunastu chłopaków A reszta rodziny więc mi nie opowiadaj o ich agresji bo mi się śmiać chce... obecni kibole Polonii to niestety przydupasy innych klubów, którzy w dupie mają swój klub... AAAA i królowie łatwych łupów jak dziś. Wstyd

  32. Powrót do góry    #1020
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Więcej takich akcji a młyn będzie pusty. Wynik planowy a Piła sporo szczęścia, jak np. dopuszczenie Jonassona do 11 begu już po czasie. Zawody średnio ciekawe. Mam wrażenie, że nie do końca jeszcze robimy tor pod siebie. Coś zaczęło się dziać jak już bliżej było końca zawodów. Wcześniej stawka jechała dość rozrzucona po torze.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Pablosss (20-06-2019), Peter Kildemand (20-06-2019)

  34. Powrót do góry    #1021
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    To niech jeżdżą do Grudziądza bo wstyd mi za takich. W Pile było z 250 naszych i to wszyscy własnymi autami A jednak doping świetny. A co do mojej osoby to nieskromnie powiem, że 70-80% naszego dopingu udało mi się podnieść tak więc tego... gdyby te kozaki zrobili taka akcje w Pile do szacun, ale oni jak zawsze woleli wybrać inny mecz. Jak nie Olsztyn, to Grudziądz... Albo szukają łatwych łupów jak tutaj na piknikach z Piły. I weź mi tu nie opowiadaj o kumatych w klatce bo mi się śmiać chce. Kilkunastu chłopaków A reszta rodziny więc mi nie opowiadaj o ich agresji bo mi się śmiać chce... obecni kibole Polonii to niestety przydupasy innych klubów, którzy w dupie mają swój klub... AAAA i królowie łatwych łupów jak dziś. Wstyd
    Cała akcja została sprokurowana pajacowaniem kibiców z Piły w roku 2016. Taką krótką ma kolega pamięć? Pikników było tyle samo, co kumatych, ale to już nieważne. Jeśli kolega faktycznie dopingował to się cieszę i proszę na priv.

  35. Powrót do góry    #1022
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,514
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 2,078 w 1,448 postach
    Co to za jazda w 11 i 13 wyścigu? Oddaliście punkty jak amatorzy, postawiłem na Wasze wyższe zwycięstwo, a tu niespodzianka.
    Poprawcie się, , a jutro będzie lepiej.

  36. Powrót do góry    #1023
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Jak Lyager wyglądał na trasie ? Koleś jest zayebisty. Bardzo profesjonalnie podchodzi do żużla. Sensowny team + wsparcie tunera a to wciąż junior. Za rok już powinien + 10 zdobywać ale level wyżej.

  37. Powrót do góry    #1024
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Lyager to może być drugi Madsen.

  38. Powrót do góry    #1025
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Lyager to może być drugi Madsen.
    Trasę będzie miał lepsza.

  39. Powrót do góry    #1026
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Miał świetne starty a i na trasie potrafił wyprzedzać. Jeden bieg mu tylko nie wyszedł, reszta kosmos. Zdecydowanie najlepszy zawodnik meczu.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-06-2019)

  41. Powrót do góry    #1027
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Miał świetne starty a i na trasie potrafił wyprzedzać. Jeden bieg mu tylko nie wyszedł, reszta kosmos. Zdecydowanie najlepszy zawodnik meczu.
    Powinniście już z nim gadać.

  42. Powrót do góry    #1028
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    O tym samym pomyślałem.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (20-06-2019)

  44. Powrót do góry    #1029
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Jakby Piła wzięła Rasmusa na ten dwumecz (głównie mecz u siebie) to weszłaby do PO, a tym trio: THJ, Lyager i Rasmus byłaby mega groźna w PO... Ale widać z Rasmusem tylko warszawka...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #1030
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    O tym samym pomyślałem.
    Macie namiar na jakiś kontakt do Eminema ? FB/Whatsup ?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jakby Piła wzięła Rasmusa na ten dwumecz (głównie mecz u siebie) to weszłaby do PO, a tym trio: THJ, Lyager i Rasmus byłaby mega groźna w PO... Ale widać z Rasmusem tylko warszawka...
    Po tym co odyebal to bankowo warszawka.

  46. Powrót do góry    #1031
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,295
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 455 w 346 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jakby Piła wzięła Rasmusa na ten dwumecz (głównie mecz u siebie) to weszłaby do PO, a tym trio: THJ, Lyager i Rasmus byłaby mega groźna w PO... Ale widać z Rasmusem tylko warszawka...
    No dziś w zasadzie we dwóch trzymali Pile wynik (ledwie -4 po 13. biegach). Gdyby w 14. jakimś cudem było 3-3 (jakiś wyskok Barana, bądź defekt któregoś z naszych) to w 15. mogło być spokojnie 1-5 i remis w meczu.

    Wyrównany skład Polonii w tym roku to siła pod warunkiem, że mecz rozstrzyga się po 14. biegu. Na 15. bieg brakuje armat w postaci Lyagera właśnie.

  47. Powrót do góry    #1032
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Zastanawiam się gdzie bylibyśmy w I lidze obecnym składem. Czy 6 miejsce i bezpieczne utrzymanie byłoby możliwe czy raczej byśmy byli na 7 lub 8(biorę pod uwagę pełną I ligę. Obecny skład + Polonia). I kto powinien zostać w przypadku awansu, a kto powinien lub koniecznie musi odejść. To będą trudne decyzje bo skład jest wyrównany, ale wzmocnienia muszą być.

  48. Powrót do góry    #1033
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    8,993
    Kliknij i podziękuj
    5,728
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Zastanawiam się gdzie bylibyśmy w I lidze obecnym składem. Czy 6 miejsce i bezpieczne utrzymanie byłoby możliwe czy raczej byśmy byli na 7 lub 8(biorę pod uwagę pełną I ligę. Obecny skład + Polonia). I kto powinien zostać w przypadku awansu, a kto powinien lub koniecznie musi odejść. To będą trudne decyzje bo skład jest wyrównany, ale wzmocnienia muszą być.
    Z takimi juniorami to nie za wysoko.

    Jak awansujecie to Jędrzejewski + Bach out dla mnie. I za nich jakieś dwie armaty na 1 ligę ( Lahti + Lyager) + jeden sensowny junior i wtedy można jechać ( Stalko)

  49. Powrót do góry    #1034
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    551
    Podziękowania: 219 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak Lyager wyglądał na trasie ? Koleś jest zayebisty. Bardzo profesjonalnie podchodzi do żużla. Sensowny team + wsparcie tunera a to wciąż junior. Za rok już powinien + 10 zdobywać ale level wyżej.
    Już nie rocznik 1997.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Z takimi juniorami to nie za wysoko.

    Jak awansujecie to Jędrzejewski + Bach out dla mnie. I za nich jakieś dwie armaty na 1 ligę ( Lahti + Lyager) + jeden sensowny junior i wtedy można jechać ( Stalko)
    Pytanie co będzie celem po ewentualnym awansie, czy sezon na przeczekanie i spokojne utrzymanie czy od razu atak na wyższą ligę? Ja Marcina bym zostawił - przepis o 2 Polakach w składzie a przede wszystkim to, że jest "nasz, bydgoski" . Z tegorocznego składu chętnie widziałbym trójkę: Brzozowski, Grajczonek, Jędrzejewski plus tak jak piszesz jakieś dwie armaty i jedziemy.

    Sam mecz - sporo pecha (dwa defekty na starcie Tomka, defekt Kamila, upadek spowodowany przez defekt Josha) i zrobiła się nerwowa końcówka. Przy tak szalejących Lyagerze i Jonassonie 14 wyścig był decydujący i Dimitri z Kamilem podołali.

    Jedyne do czego można się przyczepić to sam poziom widowiska. Dla mnie kolejny po prostu nudny mecz. Start, ewentualnie pierwsze okrążenie i jedziemy do mety. Były zapowiedzi o "torze dla zawodników" a kolejny raz na torze nic się nie dzieje.

  50. Powrót do góry    #1035
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Już nie rocznik 1997.



    Pytanie co będzie celem po ewentualnym awansie, czy sezon na przeczekanie i spokojne utrzymanie czy od razu atak na wyższą ligę? Ja Marcina bym zostawił - przepis o 2 Polakach w składzie a przede wszystkim to, że jest "nasz, bydgoski" . Z tegorocznego składu chętnie widziałbym trójkę: Brzozowski, Grajczonek, Jędrzejewski plus tak jak piszesz jakieś dwie armaty i jedziemy.

    Myślę że jeśli uda się awansować to trzeba budować skład z myślą o utrzymaniu. Brzoza, Grajczonek, Siop, Berge do tego dodałbym Kułakowa i AJ'a, który w 1.lidze może jeszcze swoje zrobić a wydaje mi się że do Polonii chętnie by przyszedł + jakiś młody kozak. Oczywiście potrzeba jakiegoś juniora. Jak przyjdzie czas atakować ekstaraligę no to trzeba w 1.lidze robić skład kozacki, sorry ale poprzednie sezony pokazują że po awansie, nawet mając kasę, ciężko w jednym okienku zbudować ekstraligowy skład. Dlatego uważam że jak chcesz awansować do ekstraligi to musisz mieć już w 1. lidze 2-3 grajków którzy poradzą sobie ekstra.....
    No ale póki co to trzeba wygrać play-offy

Strona 23 z 53 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •