Strona 16 z 53 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No z Siopkiem to byłby konkret i mielibyśmy piątego seniora Co do radnego pytającego o hałas - ręce opadają. Zawsze musi się znaleźć ktoś kto koniecznie chce zaistnieć w jakiś sposób Niedzielne mecze przeszkadzające szkole
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #677
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    ... Co do radnego pytającego o hałas - ręce opadają. Zawsze musi się znaleźć ktoś kto koniecznie chce zaistnieć w jakiś sposób Niedzielne mecze przeszkadzające szkole
    Za mniej więcej 2 sezony można spodziewać się meczów piątkowych

  3. Powrót do góry    #678
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Musiałyby być w piątki o godzinie 12.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #679
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Wspomnień czar i ten komentarz. Bieg 14 (od 20:20) Co za emocje Matuszaka " W dechy go wsadź" - Nie było pierdzielenia
    https://www.youtube.com/watch?v=X1Ul...SU5qpc_P4Tx5NA

    Jest sporo meczów z jego komentarzem i czuć te emocje. Mógłby dorabiać w piątki w Eleven

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-04-2019), rogal1979 (27-04-2019)

  6. Powrót do góry    #680
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Kartas co za filmik zapodał taka przewaga, a ten 'w dechy go wsadź' hahaha, chyba, że tam jakaś ostra walka o bonusa była
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-04-2019)

  8. Powrót do góry    #681
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Kartas co za filmik zapodał taka przewaga, a ten 'w dechy go wsadź' hahaha, chyba, że tam jakaś ostra walka o bonusa była
    Nie o bonusa, tylko o wygrana za 3 punkty. Wówczas wygrana różnicą 25 i więcej punktów to były 3 punkty meczowe dla zwycięzcy i -1 dla pokonanych.

  9. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    W tamtych latach o ile dobrze pamiętam spikerem na stadionie był Edmund Wójt. Matuszak komentował te VHSy. Na spikerkę na dobre poszedł w latach 90tych.
    Piękne czasy. Tłumy na trybunach. Ja z ojcem z reguły na drugim łuku i nikt nie narzekał na widoczność.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    rafalsky (11-05-2019)

  11. Powrót do góry    #683
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dramat, chyba bym migreny dostal gdybym mial sluchac takiego wrzeszczacego, rozhisteryzowanego typa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dramat, chyba bym migreny dostal gdybym mial sluchac takiego wrzeszczacego, rozhisteryzowanego typa.
    Dla Ciebie dramat dla bydgoszczan poezja i tradycja.

  13. Powrót do góry    #685
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    W tamtych latach o ile dobrze pamiętam spikerem na stadionie był Edmund Wójt. Matuszak komentował te VHSy. Na spikerkę na dobre poszedł w latach 90tych.
    Piękne czasy. Tłumy na trybunach. Ja z ojcem z reguły na drugim łuku i nikt nie narzekał na widoczność.
    ...bo nie było dmuchawców,ani reklam tylko siatka przez którą nie najgorzej było widać żużloków,
    a na waszym drugim łuku cały czas uwielbiam siadać i z przyzwyczajenia i dlatego, że można często pogadać ze starszymi osobami,
    które pamiętają czasy Henia Glucklicha i reszty gwardyjskiej kamandy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #686
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...bo nie było dmuchawców,ani reklam tylko siatka przez którą nie najgorzej było widać żużloków,
    a na waszym drugim łuku cały czas uwielbiam siadać i z przyzwyczajenia i dlatego, że można często pogadać ze starszymi osobami,
    które pamiętają czasy Henia Glucklicha i reszty gwardyjskiej kamandy.
    Dodatkowo w 1987 i 1991 tor był skracany co spowodowało odsunięcie go od trybun. Do tego budowa płotu oddzielającego trybuny od toru, dmuchane bandy o których wspominasz i mamy kiepską widoczność.

  15. Powrót do góry    #687
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Czy za tydzień pojedziemy przy Sportowej? Jąk sądzicie?

  16. Powrót do góry    #688
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Pilanie poprosili o przełożenie meczu. Prawdopodobnie mecz przełożony na 19.V

    Edit:
    Oficjalne potwierdzenie
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...wJdeLDNZubmYNM
    Ostatnio edytowane przez Pablosss ; 30-04-2019 o 14:33

  17. Powrót do góry    #689
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablosss Zobacz posta
    Pilanie poprosili o przełożenie meczu. Prawdopodobnie mecz przełożony na 19.V

    Edit:
    Oficjalne potwierdzenie
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...wJdeLDNZubmYNM
    Super. Zepsuli ZK, potem ligowy mecz setkom kibiców, a teraz mi majówke. A juz sie tak nastawiałem na mecz.
    Piła, sriła. -.-
    pomidor

  18. Powrót do góry    #690
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Chcą postraszyć wycofaniem się z ligi i czekają na obrady GKSŻ(?). Tylko nie wiem czy powinniśmy w tym uczestniczyć. Mecz wyjazdowy więc powinni przyjechać i nie ryczeć a swoje gdzieś tam w kuluarach robić(straszyć), że jak uznają walkowera i karę finansową to automatycznie się wycofują.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    atrock92 (02-05-2019)

  20. Powrót do góry    #691
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Jaka jest szansa na Siopka żeby wyrwać go w majowym okienku? Można? Czy tylko wypożyczenie?
    Polonia Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #692
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Jaka jest szansa na Siopka żeby wyrwać go w majowym okienku? Można? Czy tylko wypożyczenie?
    To już chyba trzeba osobiście spytać Witka XD

  22. Powrót do góry    #693
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Jaka jest szansa na Siopka żeby wyrwać go w majowym okienku? Można? Czy tylko wypożyczenie?
    Szanse są bardzo duże skoro sam się o to stara. W Łodzi praktycznie nie ma szans na starty w tej chwili nie jest w ogóle brany pod uwagę.
    Kwestia tylko jaki poziom będzie reprezentował, na pewno stać go na dobry wynik w 2. lidze, ale z tego co wiem to bardzo słabo wygląda na torze....

  23. Powrót do góry    #694
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Bokiem mu wyszła jazda za wirtualne pieniądze w Krakowie i wirtualny skład w Łodzi. Mógł zostać na miernym kontrakcie u Gollob ale byłby ciągle w gazie.
    Niech wraca czym prędzej.
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  24. Powrót do góry    #695
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Witek chce zwrotu kasy jaką Siop dostał na przygotowania do sezonu i tylko o to teraz się rozchodzi.

  25. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Niech zwróci z własnej kieszeni.

  26. Powrót do góry    #697
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    14 punktów dzisiaj Rene Bacha w ćwierćfinale IM Danii. W biegu dodatkowym o 1.miejsce przegrał z N.K.Jakobsenem.

    2. Rene Bach - 14+2 (3,3,2,3,3)

    4. Bach, Joergensen, A. Jensen, Soerensen
    6. Bach, N. Jakobsen, R. Jensen, Thyme
    11. F. Jakobsen, Bach, M. Andersen, Groendal
    13. Bach, S. Jensen, Engstroem, Poertner
    20. Bach, Jeppesen, Vissing, J. Andersen (w)

    22. N. Jakobsen, Bach


    Ivacic narazie obiecująco wygląda w niemieckim półfinale SoN. Na trasie bardzo ładnie, narazie pokonał Smolińskiego, duet Ukraińców i kąsał Krcmara oraz Huckenbecka (przegrał na kresce o długość motocykla).
    Ostatnio edytowane przez Polonia_Bartodzieje ; 04-05-2019 o 21:04

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    never_mind (05-05-2019)

  28. Powrót do góry    #698
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Wspomnień czar i ten komentarz. Bieg 14 (od 20:20) Co za emocje Matuszaka " W dechy go wsadź" - Nie było pierdzielenia
    Ha ha, no tego się po Matuszaku nie spodziewałem Jest kilka filmików na YT Polonii z lat 80-tych właśnie z Matuszakiem na VHSie, fajnie się to ogląda.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #699
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach

    MPPK Cennik biletów
    Trybuna Główna Normalny – 70 zł
    Trybuna Główna Ulgowy – 40 zł
    Bilet Normalny (sektor A) – 35 zł
    Bilet Normalny (sektor B) – 25 zł
    Bilet Ulgowy (sektory A i B) – 15 zł
    Program zawodów – 10 zł
    Bilet Dziecięcy (do lat 7) – 1 zł

    Osobiście te zawody mnie ni grzeją ni ziębią. Frekwencja pewnie nie powali. Brakuje pary ZG, Grudziądza, Lublina z Miesiącem na czele Wiadomo takie przyjęli kryteria, ale to pokazuje, że to kolejny "stolik". Powinny być normalne eliminacje do turnieju, a co najwyżej gospodarz z prawem startu. Bilety według mnie mogły być identyczne jak na ligę, ale to już organizator je ustala a nie Polonia. Najważniejsze jednak, że nie stracimy na turnieju żadnego grosza a jedynie zyskamy i to jedyny plus Uważam, że o 4 miejsce możemy powalczyć bo raczej nie sprawimy jakiejś sensacji jaką byłoby pudło?

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    wokie (07-05-2019)

  31. Powrót do góry    #700
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Jak mozna to bylo przegrac z Liszka.

  32. Powrót do góry    #701
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Brawo Lonia Krok po kroku w górę!

  33. Powrót do góry    #702
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta

    Brakuje pary ZG, Grudziądza, Lublina z Miesiącem na czele Wiadomo takie przyjęli kryteria, ale to pokazuje, że to kolejny "stolik". Powinny być normalne eliminacje do turnieju, a co najwyżej gospodarz z prawem startu. Bilety według mnie mogły być identyczne jak na ligę, ale to już organizator je ustala a nie Polonia. Najważniejsze jednak, że nie stracimy na turnieju żadnego grosza a jedynie zyskamy i to jedyny plus Uważam, że o 4 miejsce możemy powalczyć bo raczej nie sprawimy jakiejś sensacji jaką byłoby pudło?
    A jednak się udało. Gratulacje.
    Też jestem zdania, że powinny być normalne eliminacje. Np.:
    runda kwalifikacyjna z udziałem par z 1 i 2 ligi, a pary z ekstraligi mogłyby być rozstawione od razu w półfinałach.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pejotl3 za jego przydatny post!

    Kartas (11-05-2019), Polonia_Bartodzieje (12-05-2019)

  35. Powrót do góry    #703
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Jak mozna to bylo przegrac z Liszka.
    Pierwsze pole zdecydowało. A potem mądra jazda Liszki środkiem toru, w końcu tor który się na tyle przesuszył, źe nie było się czego chwycić. Grunt, że jest medal.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    atrock92 (11-05-2019)

  37. Powrót do góry    #704
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    A jednak się udało. Gratulacje.
    Też jestem zdania, że powinny być normalne eliminacje. Np.:
    runda kwalifikacyjna z udziałem par z 1 i 2 ligi, a pary z ekstraligi mogłyby być rozstawione od razu w półfinałach.
    Ale poki co zasady są jakie są, dla Polonii byly to okolicznosci sprzyjające, które nasi skrzętnie wykorzystali wyszarpując ten medal. Dla mnie bomba, fajnie sie ich oglądało, fajnie jezdzili na dystanie, kombinowali. A to darcie ryja w przedostatnim biegu jak walas i gapa objeżdzali na dystansie Apator Częstochowe. Bezcenne.
    pomidor

  38. Powrót do góry    #705
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Polonia rozwaliła dziś system trzecim miejscem tak jak ja Typera po Kredzie. Cała "5" idealnie trafiona 555 punktów

    Mieliśmy szczęście, że 1 bieg był z Gorzowem(3 pole na sam start zawodów i Woźniak już się nie liczył) i defekt Pitera w biegu z Unią. Bieg z Liszką kompromitacja. Dlaczego nie było polane przed tą serią? Czekali kolejne 3 biegi aby zrosić(czyli chyba 8 biegów bez polewania toru a jedynie z równaniem)..Bieg z Włókniarzem też mała wtopa i szkoda, że Brzoza dal się obrobić Gapie a mógł jechać tylko szeroko i tam miał bramę. No nic ale Ostrowia co pojechała w ostatnim biegu...to tak jakby oni jechali o medal. Brawa też dla nich w końcu to byli nasi zawodnicy i pojechali i dla nas

    Ciekawe co z parą Jamróg - Drabik. Słyszałem jak Baron rozmawiał z jakimś młodym gościem i mówił, że Wrocław ma ****a pecha bo stracili Janowskiego a dziś dwóch im się rozwaliło. Nie wiadomo jednak czy skończyli z kontuzjami(w necie różne są info) czy nie.

    Cytat Zamieszczone przez pejotl3 Zobacz posta
    A jednak się udało. Gratulacje.
    Też jestem zdania, że powinny być normalne eliminacje. Np.:
    runda kwalifikacyjna z udziałem par z 1 i 2 ligi, a pary z ekstraligi mogłyby być rozstawione od razu w półfinałach.
    Dzięki. Racja. Dziś na spokojnie przeanalizowałem sytuację i wyszło, że jednak 3 miejsce będzie
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 11-05-2019 o 19:52

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Polonia_Bartodzieje (12-05-2019)

  40. Powrót do góry    #706
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Polonia rozwaliła dziś system trzecim miejscem tak jak ja Typera po Kredzie. Cała "5" idealnie trafiona 555 punktów

    Ja tez blisko bylem zamiana Czewa Ostrow

  41. Powrót do góry    #707
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    552
    Podziękowania: 223 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Dlaczego nie było polane przed tą serią?
    Sędzia zatrzymał polewaczkę, która wyjeżdżała już na tor. Nie wiem dlaczego.

    Medal bardzo cieszy, kolejny pozytywny sygnał w tym sezonie. Nie da się ukryć, że mieliśmy dużo szczęścia ale kto będzie o tym za jakiś czas pamiętał Szkoda tylko, że zawody były nudne. Na torze, poza dosłownie kilkoma wyjątkami, niewiele się działo.

    Jedna rzecz, która mnie trochę wkurzyła. Rozumiem wymogi telewizji itp, itd ale jeśli zawody mają rozpocząć się o 14.45 to nie wiem czemu I bieg rozpoczął się o 14.40??? Szanujmy kibiców, którzy wybrali się na zawody. Argumentem Polsatu był mecz piłki, który był po finale. Mecz I ligi Bytovia Bytów -Chrobry Głogów!!!

  42. Powrót do góry    #708
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Sędzia zatrzymał polewaczkę, która wyjeżdżała już na tor. Nie wiem dlaczego.

    Medal bardzo cieszy, kolejny pozytywny sygnał w tym sezonie. Nie da się ukryć, że mieliśmy dużo szczęścia ale kto będzie o tym za jakiś czas pamiętał Szkoda tylko, że zawody były nudne. Na torze, poza dosłownie kilkoma wyjątkami, niewiele się działo.

    Jedna rzecz, która mnie trochę wkurzyła. Rozumiem wymogi telewizji itp, itd ale jeśli zawody mają rozpocząć się o 14.45 to nie wiem czemu I bieg rozpoczął się o 14.40??? Szanujmy kibiców, którzy wybrali się na zawody. Argumentem Polsatu był mecz piłki, który był po finale. Mecz I ligi Bytovia Bytów -Chrobry Głogów!!!
    Mielismy trochę szczęścia, ale tak to w sporcie bywa. Fajnie, że sprzyjające okolicznosci potrafiliśmy wykorzystać. Z drugiej strony to, że Sparta jechała osłabiona, we włokniarzu nie było Miedziaka to problem tych drużyn. Nie nasz.
    Mało było tych mijanek, ale jak już były to efektowne i emocjonujące. Fajnie jezdził Josh, super Walas w koncowce.

    p.s.
    Berge dziś w SoN - petarda
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 11-05-2019 o 21:45
    pomidor

  43. Powrót do góry    #709
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Byłem w piątek ocenić postęp budowy nowej trybuny z perspektywy toru, ale dziś już tak spokojnie przy widoku z trybuny B, śmiało mogę powiedzieć, że będzie ona bardzo wysoko usadowiona. Nikt już nie będzie narzekał, że z dolnych rzędów nic nie widać. To chyba też pozytyw. Szyk mody to nie będzie, ale wydaje się, że komfortowo damy radę

  44. Powrót do góry    #710
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Piękne chwile wczoraj... Chwilo trwaj.

    Polonia Bydgoszcz!!!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    atrock92 (12-05-2019)

  46. Powrót do góry    #711
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dziś z Tonderem do Krosna( za jego FB). Studziński ma z jakiegoś powodu wolne lub po prostu jedziemy trzema młodzieżowcami. W Krośnie Rolnicki, który ma wolną niedzielę z uwagi na odwołany mecz GKM-u. Jak typowałem, że wygramy tak teraz zakręcić się gdzieś tam koło 40-42 punktów i szansa na bonus jakaś tam będzie.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 12-05-2019 o 14:26

  47. Powrót do góry    #712
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Nie no chyba wygrają. Dimitri w mega formie. Jestem optymistą.

  48. Powrót do góry    #713
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Ten medal jest dla Was wszystkich. Dla całej rodziny Polonii. Wielka Polonia wraca do gry - Kamil Brzozowski Racing #19

    Kapitan, jak ty mi teraz zaimponowałeś

  49. Powrót do góry    #714
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nie no chyba wygrają. Dimitri w mega formie. Jestem optymistą.
    Na moje to dziś baty niemiłosiernie będą, ale chciałbym się mylić...

  50. Powrót do góry    #715
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Po 4 biegach prowadzimy w Krośnie 14:10, oby tak dalej

  51. Powrót do góry    #716
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    11-19

    Ale już jakieś kombinacje z torem są.

    16-26.

    Nie da się chyba już tego przegrać.

  52. Powrót do góry    #717
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    11-19

    Ale już jakieś kombinacje z torem są.

    16-26.

    Nie da się chyba już tego przegrać.
    A czo to za kombinacje? Sportowe piszą tylko o pogarszającej sie pogodzie.
    pomidor

  53. Powrót do góry    #718
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    26-16 w Krośnie!

    Kurcze no gromimy po prostu

  54. Powrót do góry    #719
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ostro polewaja
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    atrock92 (12-05-2019)

  56. Powrót do góry    #720
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Taktyczne się zaczely teraz, pare punktow zgubimy. Ale chyba dowieziemy to zwyciestwo?
    pomidor

Strona 16 z 53 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •