Strona 11 z 53 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 2351

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ale, czasy się zmieniają, to i żużlowcy są dziś nie tylko sportowcami.
    Nie mylmy pojęć, dziś są przede wszystkim biznesmenami, prowadzącymi swoje firmy.
    Czasem tylko, jak się zapomną, są sportowcami... i to niestety niewielu z nich.

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    20.03 i 21.03 - Treningi od godziny 15.00 do ok. 17.00. Wstęp wolny, dostępny tylko Sektor A.
    23.03 - godz. 15.00 Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno. Wstęp 2 zł - na program.
    24.03 - godz. 14.30 - Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie mylmy pojęć, dziś są przede wszystkim biznesmenami, prowadzącymi swoje firmy.
    Czasem tylko, jak się zapomną, są sportowcami... i to niestety niewielu z nich.
    Sad but true.
    Ja rozumiem, że ten biznes to ich chleb, ale jednak trochę mnie w oczy kole, jak panowie przed kamery obowiązkowo w czapeczku z logo (garnek na głowie Kołodzieja!), wykrochmalona biała koszula z 6 naszywkami sponsorów, czy te bidony, które pewnie wypełnione są wodą (bo ile tego energetyka można wchłonąć?).
    Czasami lepsze jest wrogiem dobrego
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #454
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...-wyjazd-na-tor
    No to Miki nieźle zaczął Na pewno w tym sezonie w końcu "odpali".
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #455
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...-wyjazd-na-tor
    No to Miki nieźle zaczął Na pewno w tym sezonie w końcu "odpali".
    Ręce opadają. Curyło może się zgłosić na Kaczmarek Electric Cup, a motocykl po Zmarzliku powinien trafić do Adamczaka.

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Nie powinien, bo osoba która "załatwiła" Mikiemu ten motor zrobiła to dla niego i nie było to kupno przez klub. Prawdę mówiąc co za różnica czy wyjechałby wczoraj czy zrobi to dzisiaj? Byłem na ostatnich 40 minutach treningu i widziałem fajną jazdę Brzozowskiego czy dość dobrą Adamczaka. Na SF robią z Jagły jakiegoś herosa a jechał najgorzej ze wszystkich, sztywno i zachowawczo. Równie wolno i słabo jechał Ivacic. Czasami zawodnicy bronili się przed upadkami bo na 1 łuku były dwie groźne koleiny, było gorąco momentami. Upadki też były. Tor ogólnie był dobry z tego co widziałem, ale zdradliwych miejsc nie brakowało. Jak ma być walka z torem to po co ryzykować? Ma chłop sprzętu co kot napłakał a jeszcze by straty poniósł jakieś w pierwszym treningu.

  7. Powrót do góry    #457
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Ma chłop sprzętu co kot napłakał a jeszcze by straty poniósł jakieś w pierwszym treningu.
    Idąc tym tokiem po co w ogóle trenować. Sprzęt się zużyje przed ligą i tyle.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #458
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dziś tor bez zastrzeżeń po za jedną rynną na wyjściu z I łuku, która czasami dawała się we znaki. Trzeba doprowadzić tor do perfekcji bo już w sobotę pierwszy test mecz. Szykuje się chyba w tym roku tor dość twardy, odsypujący się, taki do walki na całej długości i szerokości. Duża nieźle trzyma. Oby tak samo było na lidze. Jazdy głównie indywidualne, ale było też ściganie spod taśmy. Adamczak - Ivacić - Jagła = 2 razy wygrał Ivacić, raz Adamczak. Jagły nie komentuję bo gość ma kłopot w ogóle z jazdą i jeździ jakby był w szkole przetrwania. Niech chłopak kończy póki jeszcze jest cały Nie wiem jak to dalej wyglądało bo po 17 musiałem się zwijać. Jeździł też Curyło i pozytywnie śmigał. Zrywał bandy Ogólnie skład treningu taki jak wczoraj. W parkingu Tomek Gollob dający wskazówki, Dołek, Kudriaszow czy Kownacki

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  10. Powrót do góry    #459
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tomek w taką pogodę może się wybierać do parkingu nie ryzykując infekcją? Jak tam jego stan zdrowia?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #460
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Na dzisiejszy sparing są tylko 954 wejściówki także trzeba się pośpieszyć.

  12. Powrót do góry    #461
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Choćby było 2000 to i tak się wszyscy pomieszczą...Dziś w sklepie natknąłem się na Mikiego, brał szlugi więc będzie dziś w konkretnym gazie

  13. Powrót do góry    #462
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Kurcze gdzie ci wszyscy ludzie byli w zeszlym roku. Najwazniejsze, ze cos sie ruszylo i oby w sezonie jak najwiecej ludzi chodzilo na Polonie i zostawialo pieniądze w klubowej kasie. Czas zaczynac sezon i za tydzien ruszac do Rawicza.

  14. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Miało być wejście za 2 zł na program a wpuszczali za darmo (pierwszy łuk).

    Z tego Studzińskiego będzie pożytek.

  15. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Miało być wejście za 2 zł na program a wpuszczali za darmo (pierwszy łuk).

    Z tego Studzińskiego będzie pożytek.
    I jak to wyglądało ? Był ktoś może ? Jakaś krótka relacja ?

  16. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Tor za twardy. Gniezno wszystkie starty na 5-1. Wyprzedzać było dość ciężko. Raz zaskoczył Ivacic. Brzozowski poza pierwszym nieudanym startem bardzo dobrze. Gała i Jabol najlepsi u gości. Ten Jakobsen też ok. Grajczonek jak zobaczył przelatujący motocykl Jabola tuż obok to się wycofał. Generalnie to za dużo upadków.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-03-2019)

  18. Powrót do góry    #466
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Dobry przedsmak ligowego ścigania. Co najważniejsze kibice nie zawiedli.

  19. Powrót do góry    #467
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dobra. Z tej mąki chleba już nie będzie. Curyło, Orwat i Jagła już powinni zdać motory na dobre. Orwat 20 metrów z tyłu w każdym biegu walczy z cieniem. On od 3 lat nie zrobił żadnego progresu a nawet chyba cofa się w rozwoju. Nigdy nie miał żadnego dobrego meczu ligowego. Curyło pierwszy bieg upadek prawdopodobnie z powodu awarii sprzętu. Później chce spróbować drugi motor, który defektuje przy próbnym starcie. Przesiada się więc na ten stary z pierwszego biegu i wiezie się gdzieś tam bardzo daleko z tyłu. Jagła upadek dość groźny, też po awarii sprzętu, prawdopodobnie łańcuch. Dalej już nie jechał bo na czym? Adamczakowi na pewno zaszkodził wypadek. Wygrał start i nie wiemy jak by się on zakończył i jak by dalej śmigał na świeżości. Mógł coś więcej pokazać, coś więcej zapunktować. Ważne, że cały podobnie jak Josh który po prostu oszukał przeznaczenie. Wielbłąd Jabola. Podniosło go na wejściu w II łuk i jechał na pełnym gazie na świecy ale tak to wyczekał, ze puścił dopiero motor w takim momencie, że ten przefrunął nad głową Grajczonka a sam Krzychu przeleciał za jego kołem. Nasz australijski Polak jednak został uderzony motorem w rękę i musiał się wycofać z jazdy. Na trybunach nie brakło komentarzy, że Jabłoński jakby go trafił w głowę to.....eh. Na trybunach zawału mało co nie dostałem, dobrze, że zakończenie było szczęśliwe, milimetry..
    Jest to parcie na żużel. O 14.40 przyszedł Kanclerz i otworzył I łuk bo już TG była zajęta. Tak czułem, że będzie ok 2000 i się nie pomyliłem. Kolejki na dobre kilkaset metrów. Sporo też Januszy na trybunach nie rozpoznających zawodników, ale to szczegół. Kilka biegów było niezłych a "zygzak" Brzozy to chyba sprawka Golloba Zobaczymy kto będzie tym brakującym ostatnim seniorem na Rawicz. Może nie Wells a Ivacić a może Adamczak, który pojechał tam mecz życia w zeszłym roku..

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    polewaczka (24-03-2019)

  21. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Nie Krzychu a Miras.

  22. Powrót do góry    #469
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach

  23. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Mecz z Rawiczem w najbliższą sobotę o godz. 15:15. Do zobaczenia na stadionie

  24. Powrót do góry    #471
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Mecz z Rawiczem w najbliższą sobotę o godz. 15:15. Do zobaczenia na stadionie
    Czyli kolega jedzie na wyjazd?

  25. Powrót do góry    #472
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    Yes i dont tak, jadę.

  26. Powrót do góry    #473
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Czas na inaugurację i pierwsze zwycięstwo wyjazdowe. Jak Rawicz pojedzie składem takim jakim powinien, czyli zgodnym z projektem tej drużyny to jestem o wynik spokojny. Jeśli jednak dalej będą "objeżdżać narybek' w postaci Kubery czy Smektały to powinni dać sobie spokój z tą drużyną bo mija się to z celem i ideą jej powstania. Gdy przyjdzie jechać z Hybrydą to już nie będzie łatwo. U nas raczej tylko dwie niewiadome. Jedna juniorska i jedna seniorska. Dałbym Ivacicia ale Kanclerz chyba skłania się ku Wellsowi.

  27. Powrót do góry    #474
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Czas na inaugurację i pierwsze zwycięstwo wyjazdowe. Jak Rawicz pojedzie składem takim jakim powinien, czyli zgodnym z projektem tej drużyny to jestem o wynik spokojny. Jeśli jednak dalej będą "objeżdżać narybek' w postaci Kubery czy Smektały to powinni dać sobie spokój z tą drużyną bo mija się to z celem i ideą jej powstania. Gdy przyjdzie jechać z Hybrydą to już nie będzie łatwo. U nas raczej tylko dwie niewiadome. Jedna juniorska i jedna seniorska. Dałbym Ivacicia ale Kanclerz chyba skłania się ku Wellsowi.
    W zeszłym sezonie w Rawiczu bardzo dobry mecz zaliczył Adamczak. Mógł to być przypadek, że mu tak dobrze poszło, ale może być coś na rzeczy
    12 punktów (w sześciu startach) przy 28 oczkach całego zespołu robi wrażenie. Także rok temu w Rawiczu był chyba najsmutniejszy mecz Polonii za kadencji Władka. W tymo roku napewno będzie lepiej. Btw. Worrall będzie jechał?

    http://www.zuzelend.com/m,1373,stain...onia-bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #475
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Wszystko się raczej rozbija o to czy Rawicz skorzysta z usług Smektały lub Kubery (bądź ich obu) czy nie. Jadąc z tak silnym zaciągiem leszczyńskim, myślę, że mozemy oczekiwać konkretnych batów, ale już bez wsparcia podstawowych młodzieżowców Unii nie ma innego wyjścia jak jechać tam o zwycięstwo. Jest dziadek Baliński, wciąż solidny oczywiście w 2 lidze, jest prawdopodobnie najlepszy junior w tym roku na tym froncie Szlauderbach, ale reszta to dość nieopierzeni i anonimowi zawodnicy. Niezaleznie jakim składem tam pojedziemy zadne 40 pkt mnie nie zadowoli.
    Btw Obiło mi się o uszy, że naszego Francuza w Rawiczu może nie być, bo ma jakieś inne zawody w tym czasie, ktoś jest w stanie potwierdzic?

  29. Powrót do góry    #476
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Wszystko się raczej rozbija o to czy Rawicz skorzysta z usług Smektały lub Kubery (bądź ich obu) czy nie. Jadąc z tak silnym zaciągiem leszczyńskim, myślę, że mozemy oczekiwać konkretnych batów, ale już bez wsparcia podstawowych młodzieżowców Unii nie ma innego wyjścia jak jechać tam o zwycięstwo. Jest dziadek Baliński, wciąż solidny oczywiście w 2 lidze, jest prawdopodobnie najlepszy junior w tym roku na tym froncie Szlauderbach, ale reszta to dość nieopierzeni i anonimowi zawodnicy. Niezaleznie jakim składem tam pojedziemy zadne 40 pkt mnie nie zadowoli.
    Btw Obiło mi się o uszy, że naszego Francuza w Rawiczu może nie być, bo ma jakieś inne zawody w tym czasie, ktoś jest w stanie potwierdzic?
    Z wielu źródeł słyszałem, że w tym sezonie najlepsza para juniorska Unii nie pojedzie w żadnych meczu Kolejarza Rawicz. Odnośnie Berge'a nic o tym nie słyszałem, ale z doświadczenia wiem, że to może być prawda.

    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz:
    1. Rene Bach
    2. Ricky Wells
    3. Josh Grajczonek
    4. Berge/Ivacic/Adamczak
    5. Kamil Brzozowski
    6. Marcel Studziński
    7. Mateusz Tonder/Tomasz Orwat

    Stainer-Unia Kolejarz Rawicz:
    9. Arkadiusz Pawlak
    10. Facundo Albin
    11. Jaimon Lidsey
    12. Todd Kurtz
    13. Damian Baliński
    14. Szymon Szlauderbach
    15. Tymoteusz Picz

    SF podaje, że bracia Worrallowie odeszli do Świętochłowic, także w seniorce za dużego pola manewru Rawicz nie ma. Juniorzy bardzo mocni, dwóch seniorów dobrych (Baliński, Lidsey), jeden druga linia (Pawlak, +- taki Adamczak) i reszta cienizna. Jest naprawdę spora szansa na zwycięstwo. O ile oczywiście nie pojądą Smektała i Kubera.

  30. Powrót do góry    #477
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Sami zainteresowani wypowiadali się, że nie pojadą jeśli mieliby zabrać miejsce któremus z chłopaków a wiadomo, że tak by się stało poza tym uważam byłaby to skrajna durnota.

  31. Powrót do góry    #478
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Sami zainteresowani wypowiadali się, że nie pojadą jeśli mieliby zabrać miejsce któremus z chłopaków a wiadomo, że tak by się stało poza tym uważam byłaby to skrajna durnota.
    No to dobra nasza, znaczy Polonii

  32. Powrót do góry    #479
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta

    Stainer-Unia Kolejarz Rawicz:
    9. Arkadiusz Pawlak
    10. Facundo Albin
    11. Jaimon Lidsey
    12. Todd Kurtz
    13. Damian Baliński
    14. Szymon Szlauderbach
    15. Tymoteusz Picz
    Takiego składu Rawicz raczej nie wystawi z tego co widać w sparingach Szlauderbach jeżdził jako senior. A w ogóle pominełeś Pludre który też jest utalentowanym chłopakiem

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Dominik (25-03-2019)

  34. Powrót do góry    #480
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    O Pludre zapewne koledze chodziło. Moim zdaniem będzie się wyróżniał chłopak.

  35. Powrót do góry    #481
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2017
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 29 w 24 postach
    Lidsey nie pojedzie raczej bo się polamal na początku miesiąca.

  36. Powrót do góry    #482
    Typer Bęc 2012
    Super Typer Grand Prix 2014

    Dołączył
    27-03-2010
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Czy jedzie ktoś do Rawicza bo z chęcią bym się zabrał jeżeli ktoś ma wolne miejsce. Pozdr

  37. Powrót do góry    #483
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Według EB pojedziemy takim składem jakim Kanclerz chciał jechać już 2 miesiące temu, czyli z Wellsem. Reszta to pewniacy więc nie ma co drążyć. Już jutro poznamy nasz skład awizowany i chyba żadnej zasłony dymnej nie ma co się spodziewać, gdyż nie planujemy już żadnych sparingów a na treningach już raczej nie będzie zabijania się o skład. Uważam, że to trochę nie fair. Nie ma dla mnie znaczenia, że Wells jeździł w zeszłym roku w Rawiczu. W sumie jeździł to za duże słowo. Te kilka meczów co na palcach jednej ręki można policzyć, na kilka punktów, to chyba nie powód aby mówić, że wraca on na swój tor, na swoje stare śmieci. Trenował na S2 dwa razy z rzędu ze wszystkimi(bez szału) a jak przyszły sparingi to chłopak się rozpłynął. Dziwne. Oczywiście reszta seniorów to pewniacy, ale mnie zastanawia jedna rzecz. Mianowicie Bach. O ile Berge trenował i już odjechał kilka meczów we Francji o tyle o Rene strasznie cicho. Mam nadzieję, że gdzieś tam kółka kręcił, że jeszcze przyjadą oni wszyscy do Bydgoszczy trochę pośmigać. Uważam nadal, że Ivacic za Wellsa. Nie ma podstaw aby było inaczej i to trochę nie fair do zawodnika, który pokazuje się w sparingach całkiem poprawnie aby jechał ktoś inny na ten moment chyba słabszy i o którym nic nie wiadomo w jakim miejscu obecnie jest z formą czy sprzętem?

    Mała poprawka. Jednak składy już są awizowane...

    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz:
    1. Rene Bach
    2. Ricky Wells
    3. Kamil Brzozowski
    4. Josh Grajczonek
    5. Dimitri Berge
    6. Tomasz Orwat

    STAINER Unia Kolejarz Rawicz:
    9. Brady Kurtz
    10. Arkadiusz Pawlak
    11. Jaimon Lidsey
    12. Szymon Szlauderbach
    13. Damian Baliński
    14. –
    15. Kacper Pludra





    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 27-03-2019 o 16:02

  38. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    To już jak wróżenie z fusów. Czy mocniejszy w tym Rawiczu będzie teoretycznie lepszy zawodnik (Wells) bez formy czy ten słabszy (Ivacic) za to nieźle prezentujący się w meczach kontrolnych.
    O Bacha bym się nie martwił. W zeszłym sezonie był liderem w zasadzie w każdym meczu.

  39. Powrót do góry    #485
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Brady Kurtz? Chyba Todd Kurtz? Mecz loteria, jak to w pierwszej kolejce Może być 49:41 dla nich jak i dla nas. Na pewno będą emocje Nasz skład fajnie się prezentuje w końcu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Brady Kurtz? Chyba Todd Kurtz? Mecz loteria, jak to w pierwszej kolejce Może być 49:41 dla nich jak i dla nas. Na pewno będą emocje Nasz skład fajnie się prezentuje w końcu.
    Jeśli takie składy pojadą to będzie lincz.

  41. Powrót do góry    #487
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jeśli takie składy pojadą to będzie lincz.
    Ale że w ktorą stronę?
    pomidor

  42. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Ale że w ktorą stronę?
    Leszno izi. Berge ma nie jechać. To kto za niego ?

  43. Powrót do góry    #489
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Według EB pojedziemy takim składem jakim Kanclerz chciał jechać już 2 miesiące temu, czyli z Wellsem. Reszta to pewniacy więc nie ma co drążyć. Już jutro poznamy nasz skład awizowany i chyba żadnej zasłony dymnej nie ma co się spodziewać, gdyż nie planujemy już żadnych sparingów a na treningach już raczej nie będzie zabijania się o skład. Uważam, że to trochę nie fair. Nie ma dla mnie znaczenia, że Wells jeździł w zeszłym roku w Rawiczu. W sumie jeździł to za duże słowo. Te kilka meczów co na palcach jednej ręki można policzyć, na kilka punktów, to chyba nie powód aby mówić, że wraca on na swój tor, na swoje stare śmieci. Trenował na S2 dwa razy z rzędu ze wszystkimi(bez szału) a jak przyszły sparingi to chłopak się rozpłynął. Dziwne. Oczywiście reszta seniorów to pewniacy, ale mnie zastanawia jedna rzecz. Mianowicie Bach. O ile Berge trenował i już odjechał kilka meczów we Francji o tyle o Rene strasznie cicho. Mam nadzieję, że gdzieś tam kółka kręcił, że jeszcze przyjadą oni wszyscy do Bydgoszczy trochę pośmigać. Uważam nadal, że Ivacic za Wellsa. Nie ma podstaw aby było inaczej i to trochę nie fair do zawodnika, który pokazuje się w sparingach całkiem poprawnie aby jechał ktoś inny na ten moment chyba słabszy i o którym nic nie wiadomo w jakim miejscu obecnie jest z formą czy sprzętem?

    Mała poprawka. Jednak składy już są awizowane...

    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz:
    1. Rene Bach
    2. Ricky Wells
    3. Kamil Brzozowski
    4. Josh Grajczonek
    5. Dimitri Berge
    6. Tomasz Orwat

    STAINER Unia Kolejarz Rawicz:
    9. Brady Kurtz
    10. Arkadiusz Pawlak
    11. Jaimon Lidsey
    12. Szymon Szlauderbach
    13. Damian Baliński
    14. –
    15. Kacper Pludra





    Co prawda to prawda. Z tym Wellsem to moze byc niezla wtopa. Obyśmy sie mylili

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Leszno izi. Berge ma nie jechać. To kto za niego ?
    No jezeli Berge ma nie jechac to moze byc roznie faktycznie. Ale jest jeszcze wspomniany wyżej Ivacic w razie W.
    Ale jakby mial nei jechac to chyba Juras by go nei awizował ? Czy sie myle.
    pomidor

  44. Powrót do góry    #490
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Można w awizowanym zrobić dwie zmiany. To raczej plotka z tym ze nie pojedzie, ale zobaczymy. Raczej te pary byłyby wówczas inaczej ułożone, a tak Słoweniec by musiał wskoczyć do juniora. Tak czułem, ze może być zaciąg z Leszna. Póki co dali Kurtza, ale nie wiadomo co jest z tym młodym Australijczykiem. Na SF ktoś napisał, że już trenował. Więc może pojedzie, może ZZ jeśli można a jeśli nie to może kolejny z zaciągu? Dla mnie ta cała akcja z Rawiczem już dawno straciła sens. Wybierają sobie mecze gdzie pojadą ekstraligowcy, czym tylko szkodzą i ustawiają tabelę II ligi. Chcą jechać gośćmi to niech sobie ich zakontraktują do II ligi jeśli nie to mają jechać zawodnicy którzy podpisali kontrakty w Rawiczu. To proste. Debilizm, że jest takie przyzwolenie. Teraz ciężko typować wynik bo nawet nie wiadomo jak to będzie wyglądało w sobotę. Jeśli jednak brać pod uwagę to co w awizowanym to mecz raczej będzie dość wyrównany ale jednak ze wskazaniem na gospodarzy.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-03-2019)

  46. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Można w awizowanym zrobić dwie zmiany. To raczej plotka z tym ze nie pojedzie, ale zobaczymy. Raczej te pary byłyby wówczas inaczej ułożone, a tak Słoweniec by musiał wskoczyć do juniora. Tak czułem, ze może być zaciąg z Leszna. Póki co dali Kurtza, ale nie wiadomo co jest z tym młodym Australijczykiem. Na SF ktoś napisał, że już trenował. Więc może pojedzie, może ZZ jeśli można a jeśli nie to może kolejny z zaciągu? Dla mnie ta cała akcja z Rawiczem już dawno straciła sens. Wybierają sobie mecze gdzie pojadą ekstraligowcy, czym tylko szkodzą i ustawiają tabelę II ligi. Chcą jechać gośćmi to niech sobie ich zakontraktują do II ligi jeśli nie to mają jechać zawodnicy którzy podpisali kontrakty w Rawiczu. To proste. Debilizm, że jest takie przyzwolenie. Teraz ciężko typować wynik bo nawet nie wiadomo jak to będzie wyglądało w sobotę. Jeśli jednak brać pod uwagę to co w awizowanym to mecz raczej będzie dość wyrównany ale jednak ze wskazaniem na gospodarzy.
    Zgadza się. Totalny debilizm. Niech sobie jadą ale na takich samych zasadach jak inni 2 ligowcy. Czyli zgłaszają kadre na 2 lige i sie jej trzymają( bez zawodników Ekstraligowych) Jazda Kuberą , Kurtzem czy Smektała to jest totalny nonsens i nie fair w stosunku do inych 2-ligowych klubów.

  47. Powrót do góry    #492
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Można w awizowanym zrobić dwie zmiany. To raczej plotka z tym ze nie pojedzie, ale zobaczymy. Raczej te pary byłyby wówczas inaczej ułożone, a tak Słoweniec by musiał wskoczyć do juniora. Tak czułem, ze może być zaciąg z Leszna. Póki co dali Kurtza, ale nie wiadomo co jest z tym młodym Australijczykiem. Na SF ktoś napisał, że już trenował. Więc może pojedzie, może ZZ jeśli można a jeśli nie to może kolejny z zaciągu? Dla mnie ta cała akcja z Rawiczem już dawno straciła sens. Wybierają sobie mecze gdzie pojadą ekstraligowcy, czym tylko szkodzą i ustawiają tabelę II ligi. Chcą jechać gośćmi to niech sobie ich zakontraktują do II ligi jeśli nie to mają jechać zawodnicy którzy podpisali kontrakty w Rawiczu. To proste. Debilizm, że jest takie przyzwolenie. Teraz ciężko typować wynik bo nawet nie wiadomo jak to będzie wyglądało w sobotę. Jeśli jednak brać pod uwagę to co w awizowanym to mecz raczej będzie dość wyrównany ale jednak ze wskazaniem na gospodarzy.
    Ogolnie.. szkoda, ze Polonia nie moze wystawic sobie na ten mecz Drabika, Lamparta oraz Fricke

  48. Powrót do góry    #493
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ogolnie.. szkoda, ze Polonia nie moze wystawic sobie na ten mecz Drabika, Lamparta oraz Fricke
    Ogólnie szkoda że kluby 2 ligowe nie zgłosiły na spotkaniu klubów swojego Veto. Więc chyba im ta sytuacja (starty Kubery czy Smektały) nie przeszkadza.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Gadol (27-03-2019)

  50. Powrót do góry    #494
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    W niedzielę podczas Memorialu Smoczyka doszlo do zmiany w obsadzie i w miejsce Lidsey'a jechał Pludra. No, ale to było w poprzedni weekend, może już na tyle doszedł do siebie, że będzie w stanie pojechać teraz z Polonią. Jeśli jednak nie i w jego miejsce pojedzie Kubera/Smektała to nie wiem jak to nawet skomentować... chyba nie o to chodziło w porozumieniu leszczyńsko-rawickim. Dla mnie to jakaś paranoja, że może sobie brać młodych, bo młodych, ale już gwiazdy Ekstraligi i wzmacniać się nimi w dowolnym momencie. Jadę do Rawicza, ale bez wielkiego przekonania o możliwych punktach, bo o ile Kolejarz w składzie typowo rawickim jest w mej opinii do kulnięcia, to z zaciągiem Ekstraligowym co my mamy do gadania...

  51. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    W ogóle nie powinno być przepisu gościa.

Strona 11 z 53 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •