Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 811 do 813 z 813

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #811
    Użytkownik Awatar atrock92
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 31 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    Jutro zresztą się okaże w jakiej formie aktualnie jest Siopek i będzie wszystko jasne. Jedzie na "swoim" torze, także miejmy nadzieję, że będzie nawiązywał walkę z lepszymi.
    Pogodynka ładna to sie chyba odbedzie. Co prawda meteo, pokazuje jakies kropki (opad konwekcyjny), ale sie nie zanosi cos. Pierwszy bieg o 16? Mam nadzieje ze mi sie uda urwac z roboty

Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Awizowany skład na mecz ze Speedway Wandą Kraków:
    9. Kamil Brzozowski
    10. Valentin Grobauer
    11. Josh Grajczonek
    12. Ricky Wells
    13.
    14. Tomasz Orwat
    15. Marcel Studziński

A zatem dajemy szansę ... ale nie szwagrom, tylko Ricky Wells'owi. Zaskakujące. W kolejce do składu są przecież Bach, Berge i Ivacic.
    Hmm, faktycznie dziwne. Ciekawe kto wskoczy pod 13stke.
    "wyje**** mamy" - K. Mrozek

2. Powrót do góry    #812
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    181
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    No i proszę, Orwat awansował do półfinału IMP. W przeciwieństwie do Jędrzejewskiego...
    BKS Polonia Bydgoszcz

3. Powrót do góry    #813
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 164 w 107 postach
    Dojechałem na 16.15 na pewniaka[4 bieg] a tam już tylko kilkadziesiąt wolnych miejsc. 90% TG było zajęte. Frekwencja rewelacyjna. Po 8 biegu wpadł Szymon. Fajne te maluchy, do mamy podobne Potem doszedł jeszcze Dołek. Same zawody średnie. Kto miał awansować to awansował, może jedynie dziwić odległe miejsce Walaska, ale potracił na defektach i nawet nie wyjechał do ostatniego biegu. Orwat dla mnie jechał co najwyżej poprawnie. Za wiele nie musiał się napocić, po prostu zbierał punkty raczej od I łuku i awansował. Siopek dobre dwa pierwsze biegi, był dosyć szybki. Jak porobił Kościelskiego na ostatnim łuku w swoim pierwszym biegu, tak tym samym sposobem potem stracił punkt z Protasem, którego wiózł od samego startu za plecami. Siopek to jest jednak stan umysłu Dalej już słabiutko. Brzoza swoje wykonał i ładnie powalczył z Miedziakiem. Curyło...kiepskie starty, ale to co mógł zrobić w swoim trzecim biegu to byłaby może jedna z lepszych akcji tego sezonu przy S2. Ostatni ze startu, ale idzie w baloty na maksa. Może ze 2 metry miejsca, ale się zmieścił i wyszedł na drugie po czym koło wystawił chyba Przedpełski i już go wciągnęła banda. Do tego dwa defekty. Jeden za metą, drugi na 3 msc. Mocno wkurzony po zawodach. Szkoda, że zawsze pod górkę...Za co sędzia go wykluczył to nie wiem? Z resztą dostał niezłe wiązki od kibiców
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; Wczoraj o 20:49

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów