Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 35434445
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,985 z 1985

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #1981
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 466 w 262 postach
    Dzisiaj entuzjazm, od kwietnia trudy "życia" Allle gratuluję derbów, trochę tego brakowało, dobrze, że w końcu historia będzie wyprostowana choć trochę
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

2. Powrót do góry    #1982
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 25 w 19 postach
    Co wy wszyscy z tym entuzjazjem. Zal dupe sciska ze bydgoscy kibice maja troche radosci? Toc nikt tutaj nie zaklada od razu awansu do ekstraligi. Chcemy zespolu ktory powalczy z kazdym raz wygra raz przegra i koniec koncow zajmie 5 miejsce.

3. Powrót do góry    #1983
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 466 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Co wy wszyscy z tym entuzjazjem. Zal dupe sciska ze bydgoscy kibice maja troche radosci? Toc nikt tutaj nie zaklada od razu awansu do ekstraligi. Chcemy zespolu ktory powalczy z kazdym raz wygra raz przegra i koniec koncow zajmie 5 miejsce.
    Nie wiem o co Ci chodzi. Bo raz to entuzjazm wcale mnie nie dziwi, a dwa to cieszę się, że zrobiliście pierwszy kro do powrotu do EL. Trochę brakuje "milicjantów"
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

4. Powrót do góry    #1984
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 25 w 19 postach
    Akurat bardziej chodzilo mi o te torunskie *****

Leszno akurat co roku odwiedzam i zycze im jak najlepiej.

5. Powrót do góry    #1985
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 214 w 136 postach
    ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz już rozpoczęła budowę składu na sezon 2020, a jako pierwszy pozostanie zadeklarował kapitan „Gryfów”, Kamil Brzozowski. Czy podobnego ruchu i podjęcia pierwszoligowego wyzwania możemy się spodziewać ze strony francuskiego specjalisty od długiego toru? –

Myślę, że tak. Byłoby to dla mnie nowe wyzwanie. Startowałbym tam pierwszy… no, właściwie to drugi raz, ale w Rzeszowie to był tylko krótki epizod. Na pewno będzie tam jeszcze trudniej, ale chciałbym zostać w Polonii, zdobywać dla niej punkty w wyższej lidze i wygrać z nią parę spotkań – zakończył Dimitri Bergé

https://www.speedwaynews.pl/aktualno...istrzem-swiata

Czyli można przypuszczać, że DB na pewno zostanie w klubie. Pewnie na początku tygodnia Kanclerz ogłosi pozytywne rozmowy ze "Spidłej Colą" a potem dogada temat z Dimą
    Ivacić kontrakt ważny ma jeszcze przez rok i zostanie jeszcze do ugadania Siopek z obecnej kadry. Kuluary te działają a Tomek się sporo angażuje. Zobaczymy kogo los nam przyniesie

Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 35434445

Uprawnienia umieszczania postów