Strona 52 z 52 PierwszyPierwszy ... 242505152
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,323 z 2323

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #2296
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Najgorsze co może spotkać Polaka to żyć historią...Jak narazie to szanujcie to co macie .

2. Powrót do góry    #2297
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 61 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    A przepraszam kim wy jesteście żeby ustawiać sobie mecze kto z kim?
    Takie praktyki stosuje się nie tylko w żużlu i bardzo dobrze świadczy o działaczach. Zdrowy rozsądek przede wszystkim.

3. Powrót do góry    #2298
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 28 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Najgorsze co może spotkać Polaka to żyć historią...Jak narazie to szanujcie to co macie .
    Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości.

4. Powrót do góry    #2299
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 227 w 140 postach
    Spokojnie Derby w Toruniu mogą być nawet w 4 kolejce. Wtedy rewanż u siebie mamy w okolicach końca czerwca. Chyba dłużej nie będą babrać się z budową i odbiorami. 1 kolejka na Derby to by było słabe. Druga już by uszła i tak w oczy by nie raziła

5. Powrót do góry    #2300
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    5
    To tylko propozycja, nie musi to byc koniecznie 1 kolejka. Choc Torun raczej bylby zadowolony jakby na rozpoczecie sezonu podejmowal Polonie. Ludzie spragnieni zuzla po przerwie plus od razu derby.

6. Powrót do góry    #2301
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 79 w 66 postach
    Pamięta ktoś z was, by derby otwierały ligowy sezon żużlowy ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

7. Powrót do góry    #2302
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    5
    Chocby 1980 rok 1 runda Polonia Bydgoszcz- Stal Torun

8. Powrót do góry    #2303
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Troluniowi chyba również nie śpieszy się do spotkania z Bydgoszczą. Uważam, iż na początek bracia mniejsi, powinni dostać przeciwnika z którym mają, choć cień szansy na wygraną. Po upokorzeniach z tego sezonu powinni poczuć na początek smak zwycięstwa (bo już zapomnieli co to sukces), a mecz z WIELKĄ POLONIĄ im tego nie gwarantuje.

9. Powrót do góry    #2304
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości.
    A co mnie kurła obchodzi co było w IX wieku, czy w 1954 roku? Na hyj mi to potrzebne?
    Teraz jest teraz. Żyję teraźniejszością i spoglądam na przyszłość.

Co mnie obchodzi co było kiedyś, gdy mnie na świecie nie było? Mam to w dupie.

Te lekcje historii w szkole to jakaś komuna była. Ja więcej wyniosłem z wycieczek podróżując do innych krajów, niż na lekcjach w historii.
    Na hyj mi była matematyka w szkole, jak mi się nie przydała ani razu jak do tej pory w życiu? Nawet sprzedawca w sklepie nie używa kalkulatora, tylko ma programy, które liczą same za niego.

W szkole najważniejsze są: język polski, analityczne myślenie, geografia polski i świata, język hiszpański, angielski i rosyjski, wiedz o kulturze, podstawy biologi, ale tylko podstawy, bo na hyj mi ameby jednokomórkowe? Nigdy w życiu mi się to nie przydało.

Fizyka, plastyka, chemia, fizyka i reszta pierdół jest niepotrzebna. Na hyj mi była muzyka, plastyka, matematyka w szkołach?
    Ostatnio edytowane przez amstaf ; Wczoraj o 07:27

10. Powrót do góry    #2305
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    2

11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

orlosep (Wczoraj)

12. Powrót do góry    #2306
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    2
    Co tumanie Ci się nie podoba? Prawda?
    Ja nawet nie wiem jak wygląda granastosłup prosty, a mam pracę, mieszkanie wybudowane i podróżuje po świecie.

Wystarczy mi 3 języki które znam, geografia i topografia świata i Polski, oraz wiedza o kulturach. Język Polski również, czytanie ze zrozumieniem, dykcja i umiejętność mowy.

Po co mi w życiu była w szkole potrzebna chemia, fizyka, plastyka, muzyka czy matematyka? No wytłumacz mi ośle po co?

Kto chciał iśc na inżyniera, budowac mieszkania to ok, mógł mieć wybór i jej się uczyć. Ale ja nie chciałem się uczyć matmy od podstawówki aż po studia statystyki bo wiedziałem, że nigdy mi się to nie przyda. A ile stresu i jedynek miałem przez tą matmę... ile płaczu... Dlatego w szkołach powinien być wybór. Chcesz uczyć się matmy? Ok ucz się, ale by nauczyciele nie karcili tych, którzy jej nie nawidza.
    Zmuszanie do czegoś to najgorsza rzecz dla dziecka.

Podam pewien przykład z życia.
    Wywiadówka. Dziecko trójki i troszkę 4 z matmy.

Ja jestem młody, nauczycielka z matmy wychowawczyni również młoda. I ta do mnie:

Nauczycielka: "no widzę potencjał w Pana dzieciach. Dzieci znają języki jak żadne inne, z języka Polskiego i angielskiego nauczycielka ich chwali, znają też hiszpański, geografię i kulturę świata znają najlepiej ze szkoły, jak opowiadają to można lekcji nie prowadzić, bo tak miło się ich słucha, ale prosze Pana z matematyki to jest kiepsko..."

ja amstaf: "Proszę Pani. To nie czasy komuny, my w komunie też się nie wychowywaliśmy, ale mieliśmy zapewne takich nauczycieli. Proszę przypomnieć swoją klasę. Były osoby, które kochały matematyke, a były też takie które jej nie nawidziły i nie wiedziały ile to jest 2+2*2. Bez urazy, ale mi matematyka się nigdy w życiu nie przydała. Podróżuję po świecie, znam 3 języki, mam prace, dom. Po co mi matematyka oraz moim dzieciom? Kto ma dzieci uczyć matematyki, skoro ja nie wiem jak wygląda ostrosłup pięciokątny?"

Nauczycielka się uśmiechnęła i odpowiada: "ale widze w Pana dzieciach wielki potencjał. Dzieci są bardzo inteligentne. Może jakieś korepetycje?"

ja: "Wykluczone. Dzieci chodzą już na język hiszpański i angielski i im przynosi to radość. Im matematyka w życiu się nie przyda, bo sami otwarcie mi mówią, że boją się przychodzić do Pani na lekcję i jej nie chcą w życiu. Proszę to zrozumieć.

Nauczycielka: "rozumiem Pana, niestety jest taki obowiązek"

ja: "wiem, niestety ale tak jest. Podróżuje po świecie, uczę dzieci tego czym one faktycznie się interesują. Gdyby interesowali się astronomią kupiłbym im teleskop. Gdyby interesowali się matematyką, to załatwiłbym im korepetycje. Ale jest jak jest niestety. Proszę podchodzić do moich dzieci troszkę inaczej niż do innych. Niech mają same 2, ja ich za to nie skarcę, ale proszę o to tylko"

Mija dłuższy czas. Dzieci uśmiechnięte, zadowolone. Już na matematykę mogą chodzić, bo nie mają presji ze strony nauczyciela. Ciesza się z życia, z tego co ich interesuje. Nauczycielka dała spokój i słusznie. Ale z wypiekami słucha tych historii z podróży, tego jak ludzie żyją na świecie. nie tylko ona bo wszystkie dzieci i nauczyciele.

13. Powrót do góry    #2307
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    2
    Po to, żeby wiedzieć kim jesteś??

14. Powrót do góry    #2308
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    2
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Po to, żeby wiedzieć kim jesteś??
    Ale po co? Do czegoś Ci się to w życiu przydało? Ucz się lepiej języka, poznawaj kultury, goeografię wtedy nie zginiesz w świecie.
    A co z tego jak będziesz wiedział jak wygląda graniastosłup, jak zginiesz w dżungli w Ameryce Południowej, lub w Hiszpanii nie dogadasz się nawet łamanym angielskim w Andaluzji? I co Ci z wiedzy jak wygląda graniastosłup prosty? Do czegoś Ci się w życiu przydał? Bo tyle lat żyje i mi w ogóle matematyka się do niczego nie przydała.

15. Powrót do góry    #2309
    Zaawansowany Awatar młody_piernik2
    Kliknij i podziękuj
    644
    Podziękowania: 537 w 284 postach
    amstaf gruby odlot, znam takich, nie ma ziomków żeby podyskutować, to na forum ******** swoje wywody
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Stal Gorzów to jest cenzurujący klub

16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

j-rules (Wczoraj), orlosep (Wczoraj)

17. Powrót do góry    #2310
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 105 w 61 postach
    a ktoś to czyta w ogóle?

podaliby już te składy i można ten temat zamknąć do początku przyszłego sezonu

18. Powrót do góry    #2311
    Użytkownik Awatar orlosep
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Ale po co? Do czegoś Ci się to w życiu przydało? Ucz się lepiej języka, poznawaj kultury, goeografię wtedy nie zginiesz w świecie.
    A co z tego jak będziesz wiedział jak wygląda graniastosłup, jak zginiesz w dżungli w Ameryce Południowej, lub w Hiszpanii nie dogadasz się nawet łamanym angielskim w Andaluzji? I co Ci z wiedzy jak wygląda graniastosłup prosty? Do czegoś Ci się w życiu przydał? Bo tyle lat żyje i mi w ogóle matematyka się do niczego nie przydała.
    Częścią kultury jest historia. Jak poznajesz kulturę bez kontekstu historycznego? Czy to możliwe?
    Bywam w Hiszpanii. Swego czasu zjeździłem ją całą. Można dogadać się tam znając angielski.

19. Powrót do góry    #2312
    Stały bywalec Awatar ndr113
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 117 w 64 postach
    Nuda. Nic się nie dzieje to niektórzy wymyślają tematy zastępcze.

Skład będzie uzależniony pewnie od tego na ile namiesza Boniek.
    Zakładam, że wariant podstawowy to:
    Bellego
    Berge
    Grajczonek
    Brzozowski
    XXX
    Tonder
    Orwat
    ... gdzie XXX to jakiś lider.

Na bogato... to by było dwóch takich XXX liderów.

20. Powrót do góry    #2313
    Zaawansowany
    Kliknij i podziękuj
    222
    Podziękowania: 273 w 188 postach
    Cytat Zamieszczone przez iwd Zobacz posta
    Troluniowi chyba również nie śpieszy się do spotkania z Bydgoszczą. Uważam, iż na początek bracia mniejsi, powinni dostać przeciwnika z którym mają, choć cień szansy na wygraną. Po upokorzeniach z tego sezonu powinni poczuć na początek smak zwycięstwa (bo już zapomnieli co to sukces), a mecz z WIELKĄ POLONIĄ im tego nie gwarantuje.
    Żarty żartami ale nam powinien przyświecać taki sam cel, tzn. terminarz
    BKS Polonia Bydgoszcz

21. Powrót do góry    #2314
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Co tumanie Ci się nie podoba? Prawda?

Wystarczy mi 3 języki które znam.....
    Jeden swój i dwa w butach.
    A co z tego jak będziesz wiedział jak wygląda graniastosłup, jak zginiesz w dżungli w Ameryce Południowej, lub w Hiszpanii nie dogadasz się nawet łamanym angielskim w Andaluzji?
    Jade do Andaluzji, jestem tam klientem i to oni mnie mają zrozumieć.
    Po co Kowalski ma się uczyć kulturę innych, jak nie pojedzie "zginąć w Ameryce Południowej".
    Ostatnio edytowane przez iwd ; Wczoraj o 19:46

22. Powrót do góry    #2315
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 24 w 12 postach

W Andaluzji to nawet płynnym angielskim będziesz miał problem żeby się dogadać.

23. Powrót do góry    #2316
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 227 w 140 postach
    Prezes we wczorajszym wywiadzie w E.B powiedział, że zna już nazwiska nowych wzmocnień. Nie może jednak ich zdradzić bo regulamin...Skład seniorski podobno jest zamknięty.

24. Powrót do góry    #2317
    Ekspert Awatar kingpin
    Kliknij i podziękuj
    4,199
    Podziękowania: 5,281 w 2,671 postach
    Sezon zakonczony,wiec zaden punkt regulamin nie stoi na przeszkodzie aby oglosic.z kim doszlo sie do porozumienia.
    Apator Torun DMP 2021.

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

25. Powrót do góry    #2318
    Kliknij i podziękuj
    44
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sezon zakonczony,wiec zaden punkt regulamin nie stoi na przeszkodzie aby oglosic.z kim doszlo sie do porozumienia.
    Kolega zapomniał, że już po wyborach... i że w Polonii ostatnio nie walczy się o kibiców przekupstwem ale wynikami sportowymi i dobrą atmosferą w klubie.

26. Powrót do góry    #2319
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

Lightbulb

Chociaż PS jest ostatnio mało wiarygodny, to chyba mamy potwierdzenie transferu... - przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-david-bellego-przeniesie-sie-z-power-duck-iveston-psz-poznan-do-zooleszcz/eqthw8g

27. Powrót do góry    #2320
    Ekspert Awatar kingpin
    Kliknij i podziękuj
    4,199
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Kolega zapomniał, że już po wyborach... i że w Polonii ostatnio nie walczy się o kibiców przekupstwem ale wynikami sportowymi i dobrą atmosferą w klubie.
    Nie wiem jak sie to ma do wypowiedzi Kanclerza o regulaminie.
    Ty pewnie tez nie nie wiesz,dlatego postanowiles zabrac glos.
    Apator Torun DMP 2021.

28. Powrót do góry    #2321
    Kliknij i podziękuj
    44
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem jak sie to ma do wypowiedzi Kanclerza o regulaminie.
    Ty pewnie tez nie nie wiesz,dlatego postanowiles zabrac glos.
    To przedstaw proszę kontekst swojej poprzedniej wypowiedzi jeśli miała jakiś głębszy sens bo wydawało mi się, że po prostu trolujesz.

29. Powrót do góry    #2322
    Ekspert Awatar kingpin
    Kliknij i podziękuj
    4,199
    To nawet nie wiesz do czego sie odnosiles?
    Sens mojej wypowiedzi byl oczywisty i nawiazywal
    do slow Kanclerza.
    Apator Torun DMP 2021.

30. Powrót do góry    #2323
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    0
    Koledzy z Bydgoszczy,gdyby te wszystkie plotki z tych pseudoportali typu SF i PP się miały sprawdzić to wasz klub razem z Orłem musiał by wystawić drugą drużyne

Strona 52 z 52 PierwszyPierwszy ... 242505152

Uprawnienia umieszczania postów