Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 34424344
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,945 z 1945

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2019 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #1936
    Ekspert Awatar kingpin
    Kliknij i podziękuj
    4,116
    Podziękowania: 5,198 w 2,622 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    W Toruniu na derby 10 pkt nie wyjęte
    Co tak skromnie?
    Komplet walnie.
    Bójcie się Pany,do Nice wjeżdżamy.

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

2. Powrót do góry    #1937
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 214 w 136 postach
    Kapitan chce zostać - "Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. To była świetna decyzja. Zżyłem się z klubem, miastem i kibicami - opowiadał i złożył jasną deklarację dotyczącą swojej przyszłości w sezonie 2020 roku. - Nie było jeszcze rozmów z prezesem, bo nie wiedzieliśmy jaka będzie liga w przyszłym sezonie. Jeżeli prezes będzie chciał mnie na kolejny sezon to ja chce powalczyć w pierwszej lidze"

Można powiedzieć, że podpis to już pewnie formalność

https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-teraz/m94mq86
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; Wczoraj o 22:17

3. Powrót do góry    #1938
    Zaawansowany Awatar młody_piernik2
    Kliknij i podziękuj
    622
    Podziękowania: 499 w 263 postach
    ehh Brzoza, nie zapomnę, jak kaleczył w Toruniu w sezonie 2013... nie szło jego biegów oglądać
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Stal Gorzów to jest cenzurujący klub

4. Powrót do góry    #1939
    Ekspert Awatar bartekdm
    Kliknij i podziękuj
    228
    Podziękowania: 175 w 128 postach
    Nie to co Get Well w 2019.

5. Powrót do góry    #1940
    Stały bywalec Awatar Drapichrust
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 243 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    ehh Brzoza, nie zapomnę, jak kaleczył w Toruniu w sezonie 2013... nie szło jego biegów oglądać
    Jego najsłabszy występ w Toruniu to 1 pkt. Parę razy zrobił od 4 do 7 pkt. A trzeba pamiętać, że Apator miał wtedy niezłą pakę, a Brzózka był dokoptowany do obniżenia KSM.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

6. Powrót do góry    #1941
    Zaawansowany Awatar mentikk
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 169 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Chwilka chwilka. Przeciez akurat Kurtz, jezdzi w podstawowym skladzie w Leszna i jesli juz to on jest zmieniany przez juniorke. Co do reszty sie zgadzam.

Mam tylko problem z tym 8smym. Co z ta atmosfera?
    Racja, moja wtopa. Wychodzi na to, że najlepiej Sparta wychodziła przepisie U23.
    Nie rozumiem kwestii problemu z 8mym i atmosferą. Wg mnie jakiś młodziak z finałów IMŚJ, który nie ma angażu na ELigę jako 8/16. Jeśli już ma być rezerwowy senior z tych starszych to jeden będzie wystarzający. Dwóch takich oczekujących poza składem to za dużo. Dla kogoś może oznaczać stracony sezon w PL.

Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Szymon zostaje w Stali. Trzeba jeszcze rok poczekać
    To raczej do przewidzenia było. O Szymona można się postarać za jakiś czas, jak już będziemy mieli cel "tylko awans wchodzi w grę". Szymek będąc w tym wieku, z tą ambicją nie przejdzie do I ligi, żeby się w niej tłuc z drużyną o lokaty o środek tabeli. I liga jest dla zawodników, którzy nie znajdują angażu w ELidze, nie chcą w niej stracić sezonu poza składem, chcą sobie wyrobić wynikami markę w PL, lub zmierzają w kierunku emerytury. Akurat Szymek się nie łapie w żadną z kategorii

Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kapitan chce zostać - "Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. To była świetna decyzja. Zżyłem się z klubem, miastem i kibicami - opowiadał i złożył jasną deklarację dotyczącą swojej przyszłości w sezonie 2020 roku. - Nie było jeszcze rozmów z prezesem, bo nie wiedzieliśmy jaka będzie liga w przyszłym sezonie. Jeżeli prezes będzie chciał mnie na kolejny sezon to ja chce powalczyć w pierwszej lidze"

Można powiedzieć, że podpis to już pewnie formalność

https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-teraz/m94mq86
    Trudno się dziwić, miał tu dobry sezon, ma sympatię kibiców, jak widać Jurek dba, żeby zawodnicy mieli pieniądze na czas - dla Brzozy same plusy. A Kamil zasłużył sobie postawą na tę szansę. Chociaż jak wszyscy wiemy, w I lidze już na lidera mu raczej zabraknie, stąd potrzebne wzmocnienia seniorskie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

7. Powrót do góry    #1942
    Trener Awatar vicar
    Kliknij i podziękuj
    772
    Podziękowania: 1,333 w 719 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Racja, moja wtopa. Wychodzi na to, że najlepiej Sparta wychodziła przepisie U23.
    Nie rozumiem kwestii problemu z 8mym i atmosferą. Wg mnie jakiś młodziak z finałów IMŚJ, który nie ma angażu na ELigę jako 8/16. Jeśli już ma być rezerwowy senior z tych starszych to jeden będzie wystarzający. Dwóch takich oczekujących poza składem to za dużo. Dla kogoś może oznaczać stracony sezon w PL.
    No właśnie - dobrze z tego korzystała tylko Sparta, próbował Lublin, w Toruniu przyniosło to więcej szkody niż pożytku. A pozostałe ekipy (czyli aż 5) nie korzystały z tego przepisu praktycznie w ogóle.

Chodzi głównie o to, że ktoś na pozycji 8/16 też może mieć sezon zmarnowany - sprzęt w gotowości, na mecz przyjechać trzeba, a w meczu albo nie pojedziesz w ogóle, albo dostaniesz bieg w połowie spotkania. Lepiej dla takiego zawodnika iść ligę niżej i jeździć tam regularnie. Zresztą przepis jest skopany właśnie limitem U23 - taki Ivacic czy Siopek i tak nie mogą na tym skorzystać, więc silny rezerwowy idzie do kosza, i trzeba tam wstawić nieopierzonego grajka.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

8. Powrót do góry    #1943
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 214 w 136 postach
    6 października IMMB - Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy. Data turnieju nieprzypadkowa bo dzień po GP i z racji tego na turnieju będą też ciekawe nazwiska. Turniejem zakończymy sezon. Pewnie jakieś atrakcje z racji awansu też będą..

9. Powrót do góry    #1944
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

Polonia 2020

Po pierwsze wielkie graty za awans do I Ligi z czewy mam nadzieję że już niedługo a spotkamy się z wami z ekstralidze Co do waszego składu jeśli można coś podpowiedzieć to jako pierwsza parę zrobił bym Kurtz Brzozowski druga mogłaby być Mat Szczepaniak Berge i do juniorów dałbym Lamberta a jako rezerwę to Kvecha bym wam polecił i od razu z nim na 5 lat podpisać. SKŁAD FAJNY GOTOWY DO WALKI NAWET O PLAY OFF Powodzenia z Czewy

10. Powrót do góry    #1945
    Użytkownik
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 98 w 56 postach
    Ja bym od razu brał Doyla, na MA dobrze jechał to w sam raz na derby by się przydał, na juniorkę może uda się Kuberę wyciągnąć, w ostateczności może być Lampart, w drugiej linii niech już będzie ten Hampel, no trudno.

11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mcp za jego przydatny post!

Awkop (Dzisiaj), karolcp3 (Dzisiaj)

Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 34424344

Uprawnienia umieszczania postów