Strona 7 z 58 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 2603

Wątek: UNIA LESZNO 2019 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Szkoda. Gość jest za głupi na MŚ to raz. Kiedyś w niego wierzyłem ( na poziomie GP) ale szybko sprowadził mnie na ziemię. A dwa to widzę, że Lesznie ślepa wiara zabiera wam pragmatyczne myślenie.

    Taki Smektała, którego 2 lata temu sam krytykowałem za bardzo zachowawczą jazdę to dziś zrobił mega postęp. Neymar uczynił progres tylko w temacie obalania. Robi to zdecydowanie najlepiej na świecie.

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Wiesz gdzie powinieneś szukać głupków? Rozejrzyj się porządnie.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Wiesz gdzie powinieneś szukać głupków? Rozejrzyj się porządnie.
    W Lesznie ? no to jednego tam widzę.

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    W Lesznie ? no to jednego tam widzę.
    Facet przestałeś być partnerem do dyskusji w momencie nazwania człowieka z którym nie wymieniłeś nawet zdania Głupkiem. ŻEGNAM.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Facet przestałeś być partnerem do dyskusji w momencie nazwania człowieka z którym nie wymieniłeś nawet zdania Głupkiem. ŻEGNAM.
    Skąd wiesz, że nie wymieniłem zdania ? Może wymieniłem i to o trzy za dużo.

  6. Powrót do góry    #276
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Smyku sobie poradzi bez problemu
    Jest startowcem

    A para Piter/Domin jakoś mnie nie przekonuje póki co


    Ogólnie zanosi się na to, że PP nie zmieniając nic w swoim teamie , pewnego poziomu nigdy niestety nie przeskoczy
    Typowy solidny ligowiec z Niego się robi
    Nic więcej
    A szkoda
    Wełna spokojnie, jakoś jestem dziwnie spokojny o Pitera w tym roku zacznie nieźle a rozkręci się z sezonem, to będzie najlepszy sezon od 2015r.
    Niech testuje i szuka... A znajdzie

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Oczywiście, bo talent ma na Mistrza Świata.
    prędzej Oscara zdobędzie niż jakikolwiek medal w mś. Zakłądając, że w ogóle wróci do gp.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Pieski jak szczekaja, matko.

  9. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    prędzej Oscara zdobędzie niż jakikolwiek medal w mś. Zakłądając, że w ogóle wróci do gp.
    a pod spodem
    "Zamiast najlepszych jeźdźców Kołodziej Pawlicki Sayfutdinov Lindgren Dudek Iversen Holder w GP rządzą twory Tunerów Zmarzlik Woffinden Doyle"


    ​Nie ma to jak rozdwojenie jaźni...

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    a pod spodem
    "Zamiast najlepszych jeźdźców Kołodziej Pawlicki Sayfutdinov Lindgren Dudek Iversen Holder w GP rządzą twory Tunerów Zmarzlik Woffinden Doyle"


    ​Nie ma to jak rozdwojenie jaźni...
    to jest cytat z któregoś z mistrzów forum z Leszna najbardziej dzbanowaty post 2018 roku
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #281
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to jest cytat z któregoś z mistrzów forum z Leszna najbardziej dzbanowaty post 2018 roku
    A to, co napisałeś teraz w ostatnich postach to też jakiś cytat? kolegi?

    Wiem, że Cię dupsko piecze za ostatnie lata, gdzie obiecywałeś Unii lanie na stadionie zrobionym na XII Niemiecki Festiwal Pieśni, ale nie wyszło, sorry. Musisz się z tym pogodzić.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 24-03-2019 o 00:39

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi darsen za jego przydatny post!

    Dominik (23-03-2019), spiniaza1 (24-03-2019)

  13. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Zgadza się. Tyle, że podobne wnioski trzeba było wyciągnąć już w zeszłym sezonie. Ta para ewidentnie nadaje się do rozdzielenia.
    Wygrywają moment startowy, na wejściu jest 5:1, a już na wyjściu 1:5 i obaj nasi na bandzie.
    A może Hampel/Kurt, Koldi/Junior, Pawicki/Emil ?
    To nie jest takie proste. Baron już kilka razy wspominał że ustala skład nie tylko na podstawie własnego widzimisie ale też na podstawie rozmowy z zawodnikami. To ustawienie nie jest może idealne, ale najmniej konfliktowe no i broni się wynikami.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Skąd wiesz, że nie wymieniłem zdania ? Może wymieniłem i to o trzy za dużo.
    No to już mamy wytłumaczenie na jego formę w ostatnich latach

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Szkoda. Gość jest za głupi na MŚ to raz. Kiedyś w niego wierzyłem ( na poziomie GP) ale szybko sprowadził mnie na ziemię. A dwa to widzę, że Lesznie ślepa wiara zabiera wam pragmatyczne myślenie.

    Taki Smektała, którego 2 lata temu sam krytykowałem za bardzo zachowawczą jazdę to dziś zrobił mega postęp. Neymar uczynił progres tylko w temacie obalania. Robi to zdecydowanie najlepiej na świecie.
    Kiedy Smektała wciąż jeździ zachowawczo. A jeśli Pawlicki ma doprowadzać do frustracji takie osoby jak Ty to niech to robi częściej

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Dominik (24-03-2019)

  15. Powrót do góry    #283
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    widzę, że Lesznie ślepa wiara zabiera wam pragmatyczne myślenie.
    nie wszyscy w Lesznie są oślepieni blaskiem największego talentu w historii żużla

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    jestem dziwnie spokojny o Pitera w tym roku zacznie nieźle a rozkręci się z sezonem, to będzie najlepszy sezon od 2015r.
    Niech testuje i szuka... A znajdzie
    jest i pierwszy odcinek serialu pt. 'kiedy on odpali'... hehe... sezon można uznać za otwarty

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-03-2019), gotrek (25-03-2019), j-rules (24-03-2019)

  17. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    a pod spodem
    "Zamiast najlepszych jeźdźców Kołodziej Pawlicki Sayfutdinov Lindgren Dudek Iversen Holder w GP rządzą twory Tunerów Zmarzlik Woffinden Doyle"


    ​Nie ma to jak rozdwojenie jaźni...
    Przeciez to jest cytat z waszego eksperta. Tylko u was klepia takie farmazony, tu clown mefitzo.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-03-2019)

  19. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Ten sam klaun, ktory zdaje sie zyczyl dziecku wielkiego nieszczescia, sam oburza sie pisząc:
    Facet przestałeś być partnerem do dyskusji w momencie nazwania człowieka z którym nie wymieniłeś nawet zdania Głupkiem. ŻEGNAM.

    Wyzszy level dyskusji, faktycznie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ten sam klaun, ktory zdaje sie zyczyl dziecku wielkiego nieszczescia, sam oburza sie pisząc:

    Wyzszy level dyskusji, faktycznie.[/COLOR]
    Ten czlowiek zyczyl smierci mojej rodzinie gdy nie wyrazilem skruchy po samobojstwie Jedrzejaka.

    I jest na to przyzwolenie, bo dalej sie tu udziela.

  21. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Przeciez to jest cytat z waszego eksperta. Tylko u was klepia takie farmazony, tu clown mefitzo.
    Jesteś tego taki absolutnie pewien.................????

  22. Powrót do góry    #288
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Wełna spokojnie, jakoś jestem dziwnie spokojny o Pitera w tym roku zacznie nieźle a rozkręci się z sezonem, to będzie najlepszy sezon od 2015r.
    Niech testuje i szuka... A znajdzie
    Chyba jesteś ostatni który w to wierzy. Na ta chwilę PPJ wygląda nie ciekawe i nie zanosi się by miał przełomowy sezon, który zapowiadasz już po raz 3. Teraz piszesz o przełomowym sezonie, w czerwcu zaczniesz pisać: "czuję że to będzie przełomowy mecz" niestety tak jak koledzy mówią dopóki Piotr nie zmieni coś w swym podejściu to będzie miał tylko przebłyski. I będzie można go zapisać do kategorii nie spełniony talent. Jak ja na to patrzę to nie podoba mi sie ta praca ze Skrzypkiem, na moje za dużo kładzie nacisk na mentalność, przez to za bardzo chce i mu nie wychodzi, nie ma pewności na torze, patrząc na jazdę to nie jest ten sam zawodnik co w 2015r. Może czas spróbować pracy z psychologiem, poszukać nowego tunera?? Bo praca nad mentalnością z Skrzypkiem efektów raczej nie przynosi.

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-03-2019), gotrek (25-03-2019), spiniaza1 (24-03-2019)

  24. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jesteś tego taki absolutnie pewien.................????
    Masz racje, mimo to...
    wiesz doskonale, jaki procent ludzi tasuje naszemu ekspertowi

  25. Powrót do góry    #290
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    nie wszyscy w Lesznie są oślepieni blaskiem największego talentu w historii żużla


    jest i pierwszy odcinek serialu pt. 'kiedy on odpali'... hehe... sezon można uznać za otwarty
    jest i pierwszy odcinek serialu pt. "pojadę po Pawlickim, to się dowartościuję" ... hehe... sezon można uznać za otwarty

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (24-03-2019)

  27. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    jest i pierwszy odcinek serialu pt. "pojadę po Pawlickim, to się dowartościuję" ... hehe... sezon można uznać za otwarty

    piterma tu nie chodzi o to, aby po kimś jechać czy nie jechać

    Dobrze wszyscy wiedzą, że sam jestem wielkim fanem tego chłopaka

    Ale.........

    Też mnie już bawi hurraoptymizm i świat widziany tylko przez różowe okulary, jaki prezentuje kolega pawlickiteam w temacie Piotra

    Oczywiście ma do tego prawo, bo takie prawo tego forum


    Ale obojętnie co On nie napisze, czego Nam tutaj nie zagwarantuje, to fakty są takie a nie inne, że Piotr Pawlicki jr rozmienia się na drobne...
    I nie zmienią tego tu nawet ewentualne świetne mecze w lidze
    Bo facet ma talent jak mało który , (i mogą tu się śmiać wszyscy , którzy się z tego śmieją, również takie ich prawo), a dziś jedyne co potrafi, to raz po raz zaskakiwać dobrymi pojedynczymi wyskokami

    Jeszcze trzy lata temu był na poziomie Bartka, półkę wyżej od Patryka, trzy półki wyżej od Macieja.
    Dziś Zimny odjechał Mu (zresztą nie tylko Jemu, ale praktycznie całemu światu), tak, że nigdy nawet do Jego poziomu się nie zbliży, a i Duzers i Magic na dziś są już dla Pitera praktycznie niedoścignieni
    I smutne to tym bardziej, że taki Patryk i Maciej, to typowi rzemieślnicy tej dyscypliny, żadni wirtuozi, dla których nie idzie się na stadion z wypiekami na policzkach, którzy tylko mentalnie i odpowiednim zapleczem kadrowym, bez tego czegoś co właśnie ma Piter, a mimo to, na dziś miażdżą Pitera i są tu gdzie są.


    I nie ma co pisać, że dopóki Piter nie zmieni podejścia i nie zmieni teamu, bo .........już tego nie zmieni.
    Za długo to trwa i najwyraźniej samemu zainteresowanemu absolutnie nie przeszkadza
    Po prostu brakuje kogoś, kto by chwycił krótko za łeb i za rękę prowadził.
    Dokładnie tak, jak jest to w przypadku Bartka, Patryka i Macieja

    A Piter od kilku sezonów ma, i nie oszukujmy się tego nazwać po imieniu, stajennych w teamie, którzy na codzień, kiedy nie ma spotkań , ,,działają'' na ranczo..........


    No, ale jak samemu Piterowi z tym dobrze, to Nam nic do tego



    Nam chyba nie pozostaje nic innego, jak czekać jeszcze chwile, na tego poukładanego od A do Z, skromnego, cichego i robiącego krok po kroczku do przodu.

    Bo mam nieodparte wrażenie, że szybciej przyjdzie Nam kibicować w GP właśnie spokojnemu Smykowi, aniżeli Piterowi.

    Oczywiście, chciałbym się mylić i zostać konkretnie ,,spetowany'' przez Pitera *****istym sezonem i awansem do przyszłorocznego GP.

    Pytanie tylko jedno zasadnicze
    Czy czasami Nam, Jego sympatykom, nie zależy czasami bardziej na Jego dobrych wynikach, aniżeli Jemu samemu..........
    Ostatnio edytowane przez welna ; 24-03-2019 o 10:42

  28. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Gadol (24-03-2019), aphekz (24-03-2019), gotrek (25-03-2019), pyra (24-03-2019)

  29. Powrót do góry    #292
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Chyba jesteś ostatni który w to wierzy. Na ta chwilę PPJ wygląda nie ciekawe i nie zanosi się by miał przełomowy sezon, który zapowiadasz już po raz 3. Teraz piszesz o przełomowym sezonie, w czerwcu zaczniesz pisać: "czuję że to będzie przełomowy mecz" niestety tak jak koledzy mówią dopóki Piotr nie zmieni coś w swym podejściu to będzie miał tylko przebłyski. I będzie można go zapisać do kategorii nie spełniony talent. Jak ja na to patrzę to nie podoba mi sie ta praca ze Skrzypkiem, na moje za dużo kładzie nacisk na mentalność, przez to za bardzo chce i mu nie wychodzi, nie ma pewności na torze, patrząc na jazdę to nie jest ten sam zawodnik co w 2015r. Może czas spróbować pracy z psychologiem, poszukać nowego tunera?? Bo praca nad mentalnością z Skrzypkiem efektów raczej nie przynosi.
    Być może masz rację. Sezon ruszy to zobaczymy faktycznie jak to będzie wyglądać, tak czy inaczej trzymam kciuki za to żeby ten sezon mu wyszedł bardzo dobrze i pojechał na miarę swojego potencjału

    A dziś kapitalna pogoda ma memoriał, szykuje się fajne ściganie, obecność obowiązkowa

    Zobaczymy kto jak się prezentuje, chociaż tak naprawdę nie wiadomo kto będzie testował silniki a kto będzie jechał już na serio i szukał optymalnych ustawień

    Ja dziś osobiście stawiam na Hampela lub Smyka

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    piterma tu nie chodzi o to, aby po kimś jechać czy nie jechać

    Dobrze wszyscy wiedzą, że sam jestem wielkim fanem tego chłopaka

    Ale.........

    Też mnie już bawi hurraoptymizm i świat widziany tylko przez różowe okulary, jaki prezentuje kolega pawlickiteam w temacie Piotra

    Oczywiście ma do tego prawo, bo takie prawo tego forum


    Ale obojętnie co On nie napisze, czego Nam tutaj nie zagwarantuje, to fakty są takie a nie inne, że Piotr Pawlicki jr rozmienia się na drobne...
    I nie zmienią tego tu nawet ewentualne świetne mecze w lidze
    Bo facet ma talent jak mało który , (i mogą tu się śmiać wszyscy , którzy się z tego śmieją, również takie ich prawo), a dziś jedyne co potrafi, to raz po raz zaskakiwać dobrymi pojedynczymi wyskokami

    Jeszcze trzy lata temu był na poziomie Bartka, półkę wyżej od Patryka, trzy półki wyżej od Macieja.
    Dziś Zimny odjechał Mu (zresztą nie tylko Jemu, ale praktycznie całemu światu), tak, że nigdy nawet do Jego poziomu się nie zbliży, a i Duzers i Magic na dziś są już dla Pitera praktycznie niedoścignieni
    I smutne to tym bardziej, że taki Patryk i Maciej, to typowi rzemieślnicy tej dyscypliny, żadni wirtuozi, dla których nie idzie się na stadion z wypiekami na policzkach, którzy tylko mentalnie i odpowiednim zapleczem kadrowym, bez tego czegoś co właśnie ma Piter, a mimo to, na dziś miażdżą Pitera i są tu gdzie są.


    I nie ma co pisać, że dopóki Piter nie zmieni podejścia i nie zmieni teamu, bo .........już tego nie zmieni.
    Za długo to trwa i najwyraźniej samemu zainteresowanemu absolutnie nie przeszkadza
    Po prostu brakuje kogoś, kto by chwycił krótko za łeb i za rękę prowadził.
    Dokładnie tak, jak jest to w przypadku Bartka, Patryka i Macieja

    A Piter od kilku sezonów ma, i nie oszukujmy się tego nazwać po imieniu, stajennych w teamie, którzy na codzień, kiedy nie ma spotkań , ,,działają'' na ranczo..........


    No, ale jak samemu Piterowi z tym dobrze, to Nam nic do tego



    Nam chyba nie pozostaje nic innego, jak czekać jeszcze chwile, na tego poukładanego od A do Z, skromnego, cichego i robiącego krok po kroczku do przodu.

    Bo mam nieodparte wrażenie, że szybciej przyjdzie Nam kibicować w GP właśnie spokojnemu Smykowi, aniżeli Piterowi.

    Oczywiście, chciałbym się mylić i zostać konkretnie ,,spetowany'' przez Pitera *****istym sezonem i awansem do przyszłorocznego GP.

    Pytanie tylko jedno zasadnicze
    Czy czasami Nam, Jego sympatykom, nie zależy czasami bardziej na Jego dobrych wynikach, aniżeli Jemu samemu..........
    Welna 100% racji.
    Niestety ale muszę się z Tobą zgodzić, na dziś solidny ligowiec... Tylko

    Co do Smyka się zgadzam kapitalny chłopak

  30. Powrót do góry    #293
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Masz racje, mimo to...
    wiesz doskonale, jaki procent ludzi tasuje naszemu ekspertowi
    Dlaczego zawłaszczasz forumowego experta, przecież on nie jest tylko nasz, mało, to jest expert nie tylko światowego żużla, ale w ogóle wszystkiego, co istnieje na Świecie. To, że mieszkasz w tym samym mieście, nie upoważnia Cię do takiego postępowania.

  31. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Welna

    I nie ma co pisać, że dopóki Piter nie zmieni podejścia i nie zmieni teamu, bo .........już tego nie zmieni.
    Za długo to trwa i najwyraźniej samemu zainteresowanemu absolutnie nie przeszkadza
    Po prostu brakuje kogoś, kto by chwycił krótko za łeb i za rękę prowadził.
    Dokładnie tak, jak jest to w przypadku Bartka, Patryka i Macieja
    Hmm, my tutaj możemy sobie gdybać i szukać przyczyn. Ale faktycznie coś z tymi Pawlickimi (obydwoma) poszło nie tak. Bo moim zdaniem i jeden i drugi rozmienili swoje kariery na drobne. Bo zdecydowanie więcej spodziewałem się zarówno po Przemku jak i Piterze. Przemek charakterologicznie to przeciwieństwo Pitera. Ale i jeden i drugi gdzieś po drodze, zagubili się w rozwoju. Oni na dzisiaj powinni rozdawać karty w cyklu SGP. A odnoszę wrażenie, że zadowalają się byciem lokalnym raiderem. Zdaje się, że idą droga takiego Okonia.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-03-2019 o 11:01
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #295
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Od lat wiadomo wiadomo, że Piter wywołuje skrajne emocje. Taki to nie pokorny typ. Odmawianie mu talentu to jest przejaw wyjątkowego laictwa w temacie zużel, ale twierdzenie obecnie, że jest kandydatem na IMŚ to na teraz przejaw niepoprawnego optymizmu jaki przystoi tylko koledze PawlickiTeam (bez urazy, nawet lubię tą Twoją wiarę do końca bez jakichkolwiek podstaw w rzeczywistości). Może kiedyś będzie prawdziwym fighterem liczącym się w GP, bo przykład Jasona Doyla pokazuje, że nikogo nie należy skreślać. POzdrawiam i życzę udanej niedzieli.
    Ostatnio edytowane przez Robert_Leszno ; 24-03-2019 o 11:07
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  33. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    piterma tu nie chodzi o to, aby po kimś jechać czy nie jechać

    Dobrze wszyscy wiedzą, że sam jestem wielkim fanem tego chłopaka

    Ale.........

    Też mnie już bawi hurraoptymizm i świat widziany tylko przez różowe okulary, jaki prezentuje kolega pawlickiteam w temacie Piotra

    Oczywiście ma do tego prawo, bo takie prawo tego forum


    Ale obojętnie co On nie napisze, czego Nam tutaj nie zagwarantuje, to fakty są takie a nie inne, że Piotr Pawlicki jr rozmienia się na drobne...
    I nie zmienią tego tu nawet ewentualne świetne mecze w lidze
    Bo facet ma talent jak mało który , (i mogą tu się śmiać wszyscy , którzy się z tego śmieją, również takie ich prawo), a dziś jedyne co potrafi, to raz po raz zaskakiwać dobrymi pojedynczymi wyskokami

    Jeszcze trzy lata temu był na poziomie Bartka, półkę wyżej od Patryka, trzy półki wyżej od Macieja.
    Dziś Zimny odjechał Mu (zresztą nie tylko Jemu, ale praktycznie całemu światu), tak, że nigdy nawet do Jego poziomu się nie zbliży, a i Duzers i Magic na dziś są już dla Pitera praktycznie niedoścignieni
    I smutne to tym bardziej, że taki Patryk i Maciej, to typowi rzemieślnicy tej dyscypliny, żadni wirtuozi, dla których nie idzie się na stadion z wypiekami na policzkach, którzy tylko mentalnie i odpowiednim zapleczem kadrowym, bez tego czegoś co właśnie ma Piter, a mimo to, na dziś miażdżą Pitera i są tu gdzie są.


    I nie ma co pisać, że dopóki Piter nie zmieni podejścia i nie zmieni teamu, bo .........już tego nie zmieni.
    Za długo to trwa i najwyraźniej samemu zainteresowanemu absolutnie nie przeszkadza
    Po prostu brakuje kogoś, kto by chwycił krótko za łeb i za rękę prowadził.
    Dokładnie tak, jak jest to w przypadku Bartka, Patryka i Macieja

    A Piter od kilku sezonów ma, i nie oszukujmy się tego nazwać po imieniu, stajennych w teamie, którzy na codzień, kiedy nie ma spotkań , ,,działają'' na ranczo..........


    No, ale jak samemu Piterowi z tym dobrze, to Nam nic do tego



    Nam chyba nie pozostaje nic innego, jak czekać jeszcze chwile, na tego poukładanego od A do Z, skromnego, cichego i robiącego krok po kroczku do przodu.

    Bo mam nieodparte wrażenie, że szybciej przyjdzie Nam kibicować w GP właśnie spokojnemu Smykowi, aniżeli Piterowi.

    Oczywiście, chciałbym się mylić i zostać konkretnie ,,spetowany'' przez Pitera *****istym sezonem i awansem do przyszłorocznego GP.

    Pytanie tylko jedno zasadnicze
    Czy czasami Nam, Jego sympatykom, nie zależy czasami bardziej na Jego dobrych wynikach, aniżeli Jemu samemu..........
    Od połowy poprzedniego sezonu mam podobne spostrzeżenia, odnośnie rozwoju kariery Piotra i Bartka Smektały. Powtórzę to jeszcze raz jak dla mnie Pawlickiemu brakuje luzu, jest za bardzo spięty. Za dużo tam pompowania mentalnego, a za mało frajdy z jazdy. Braki w sprzęcie, brak w teamie. Tylko z drugiej strony chłopak jest niby zawodowcem, a wydaje się że nie zauważa tego co widzi połowa tego forum. No ja mu silników nie kupię, do nowego tunera oraz psychologa nie zaprowadzę, jeżeli nie ogarnia tego to może potrzebuje kogoś takiego jak Emil, który ma Suskiewicza, albo Słodko Słodki co najlepsze wyniki osiągał podczas współpracy z Rafałem Lewickim ( też go wszyscy na straty spisali, a w 2014 gdyby nie kontuzja to by został mistrzem świata). Tylko z drugiej strony jak widzę niektórych bywalców tego forum co tylko czekają na jego kiepskie występy, by móc wyrzucić swoje frustrację, i się dowartościować to mi się nie dobrze robi.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Dominik (24-03-2019)

  35. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jesli mowimy o talencie to moze pare lat temu bo tetaz z talentu zostaly Piotrowi ochlapy typu talent Neymara. Co go odroznia od reszty, to zacieklosc i charakter, choc nawet Zmarzlik w zeszlym roku doszedl do wniosku, ze nie tedy droga - ze znanymi efektami.

    Historia Pawlickiego to rzewna, romantyczna opowiesc dla rolnikow, jak to chlopek roztropek z podleszczynskiego pola zrobil pare razy cos wyjatkowego - i jak chlopek roztropek skonczy. Zeby byc kims wiecej, trzeba miwc odrobine szacunku do kogokolwiek. Niby jeszcze nic straconego, bo nawet Gollob tego szacunku nauczyl sie duzo pozniej, no ale Gollob to jednak duzo wieksza klasa sportowa.

    Tak wiec jechac, obserwowac.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-03-2019)

  37. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    nie prawda. Jego slabe wystepy nikogo chyba nie grzeja. Ale jak widzimy aktorstwo kiepskiej jakosci to sie wtedy wkurzamy i sie zaczyna jazda.
    Niech sie skupi na jezdzie a nie na wymuszaniu wykluczen.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (24-03-2019), aphekz (24-03-2019)

  39. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie prawda. Jego slabe wystepy nikogo chyba nie grzeja. Ale jak widzimy aktorstwo kiepskiej jakosci to sie wtedy wkurzamy i sie zaczyna jazda.
    Niech sie skupi na jezdzie a nie na wymuszaniu wykluczen.
    Całą jego postawę określił idealnie Nicki podczas ostatniego sparingu. Kiedy podjechał do niego i wyjaśnił co sądzi o nim żużlowy świat. Biedny Duzers prawie zbladł jak widział, że Nicki podjeżdża na rozmowę wychowawczą.

  40. Powrót do góry    #300
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Całą jego postawę określił idealnie Nicki podczas ostatniego sparingu. Kiedy podjechał do niego i wyjaśnił co sądzi o nim żużlowy świat. Biedny Duzers prawie zbladł jak widział, że Nicki podjeżdża na rozmowę wychowawczą.
    Ppj jest irytujacy z tymi upadkami, ale Nicki to mogl tam podjechac ewentualnie jako instruktor bo to on jako pierwszy zaczal klasc sie jak panna przy minimalnym kontakcie a nawet jego braku. To tak jaky zlodziej pouczal innego zlodzieja, ktory ukradl mu wczesniej skradziona rzecz, co mysli o zlodziejstwie. Normalnie smiech.

  41. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Ppj jest irytujacy z tymi upadkami, ale Nicki to mogl tam podjechac ewentualnie jako instruktor bo to on jako pierwszy zaczal klasc sie jak panna przy minimalnym kontakcie a nawet jego braku. To tak jaky zlodziej pouczal innego zlodzieja, ktory ukradl mu wczesniej skradziona rzecz, co mysli o zlodziejstwie. Normalnie smiech.
    Akurat Nicki w poprzednim sezonie to za wiele takich obaleń nie miał. Neymar mnóstwo.

  42. Powrót do góry    #302
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Akurat Nicki w poprzednim sezonie to za wiele takich obaleń nie miał. Neymar mnóstwo.
    Odnosimy sie do 1 sezonu czy calej tworczosci?
    W zeszlym nie bo w lidze jezdzil zazwyczaj pierwszy,a w GP na szpryce sie nie lapal, ale pewnie cos by sie znalazlo. Natomiast ppj mial dobry matrerial do nauki w latach wspolnych startow w Unii. To akurat okres gdzie fury ewidentnie nie niosly, a wtedy dzik czesto szukal sam kontaktu.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Brzuch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-03-2019)

  44. Powrót do góry    #303
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Odnosimy sie do 1 sezonu czy calej tworczosci?
    W zeszlym nie bo w lidze jezdzil zazwyczaj pierwszy,a w GP na szpryce sie nie lapal, ale pewnie cos by sie znalazlo. Natomiast ppj mial dobry matrerial do nauki w latach wspolnych startow w Unii. To akurat okres gdzie fury ewidentnie nie niosly, a wtedy dzik czesto szukal sam kontaktu.
    Dodałbym jeszcze, że stan kręgosłupa Nickiego już go raczej nie zachęca do takich zachować. A wracając do Pitera to bywa, że faktycznie w tym aspekcie przesadza.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-03-2019)

  46. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Welna Ty wierz w niego bo kto jak nie my. Co do całej tej żałosnej pisaniny o nejmarze to nic innego jak brak argumentów o umiejętności napisania choćby konstruktywnej krytyki nie wspomnę. Piotr wywołuje emocje, i dobrze. Od siebie dodam, że ewidentnie ktoś chcąc jemu pomóc stlamsil najważniejsze, radość z jazdy. Dziwna spina

  47. Powrót do góry    #305
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 275 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Całą jego postawę określił idealnie Nicki podczas ostatniego sparingu. Kiedy podjechał do niego i wyjaśnił co sądzi o nim żużlowy świat. Biedny Duzers prawie zbladł jak widział, że Nicki podjeżdża na rozmowę wychowawczą.
    A co mu powiedział?

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #306
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Swoją drogą, Przemo zapowiadał się na znacznie większego grajka niż Piter, tylko jakieś 7-8 lat temu wyhamowały go kontuzje. Niestety, obaj póki co skończyli jako ligowi średniacy z przebłyskami.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Przemo za bardzo wyrosl. To polowa problemow
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    pejotl3 (25-03-2019)

  51. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Welna



    Hmm, my tutaj możemy sobie gdybać i szukać przyczyn. Ale faktycznie coś z tymi Pawlickimi (obydwoma) poszło nie tak. Bo moim zdaniem i jeden i drugi rozmienili swoje kariery na drobne. Bo zdecydowanie więcej spodziewałem się zarówno po Przemku jak i Piterze. Przemek charakterologicznie to przeciwieństwo Pitera. Ale i jeden i drugi gdzieś po drodze, zagubili się w rozwoju. Oni na dzisiaj powinni rozdawać karty w cyklu SGP. A odnoszę wrażenie, że zadowalają się byciem lokalnym raiderem. Zdaje się, że idą droga takiego Okonia.
    Jak zwykle jak mozna skrytykowac zawodnikow waznych dla kibicow konkurencji to Mariusz sie wlacza i wrzuca swoje dwa grosze. Gdyby Duzers byl na miejscu Pawlickiego przeczytalibysmy, ze ma potencjal jak Strzelec i czas.. aaa i wierzy, ze to ten sezon bedzie na przebudzenie. Taka w tym aspekcie sklonowana wersja PawlickiTeam.

  52. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Smyk jak z innej planety, kosmiczna jazda w memoriale w swoich dwóch startach.Oby tak dalej!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z imprezy legendarnej zrobiono prowincjonalny leszczynski grajdolek. Szkoda, ze Mikolajczak juz nie jezdzi

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (24-03-2019)

  55. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Najbardziej jak widać ubolewają nad tym kibice Unii Leszno ustanawiając najwyższą frekwencję na memoriale od lat.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie zrozumiales ale spodziewalem sie tego.

  57. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie zrozumiales ale spodziewalem sie tego.
    Pozdrawiam.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  58. Powrót do góry    #314
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ligowi średniacy z przebłyskami.
    Ja bym sobie życzył aby Nasz ,,ligowy średniak" potrafił mieć takie przebłyski aby wywalczyć 2 tytuły DMP pod rząd.

    P.S Wyczyść skrzynkę.

  59. Powrót do góry    #315
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Pierwsza impreza w sezonie zaliczona na stadionie.

    Ppj raczej słabo

    Świetnie Smyk Emil i Jarek …

    Zaskoczył mnie walecznością Tobiasz...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 24-03-2019 o 19:12

Strona 7 z 58 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •