Strona 34 z 58 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,530 z 2603

Wątek: UNIA LESZNO 2019 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #1486
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Spotkałeś się kiedyś z krytyką zawodnika, który powiedział, że kibicuje wszystkim polskim zawodnikom w SGP?

    Wielokrotnie piętnowano tu hipokryzję. Czy Pawlicki musi kibicować Koldiemu? Czy musi udawać, że trzyma kciuki za Zmarzlika i Dudka? Powiedział wprost, że Maciek Janowski to jego kumpel i jemu w SGP życzy sukcesów a reszta jest mu obojętna. Co w tym złego?
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 05-08-2019 o 17:41
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    darsen (05-08-2019)

  3. Powrót do góry    #1487
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Wielokrotnie piętnowano tu hipokryzję. Czy Pawlicki musi kibicować Koldiemu? Czy musi udawać, że trzyma kciuki za Zmarzlika i Dudka? Powiedział wprost, że Maciek Janowski to jego kumpel i jemu w SGP życzy sukcesów a reszta jej mu obojętna. Co w tym złego?
    To, że życzy Janowskiemu aby ten wygrał, to nic złego. To, że los reszty kolegów z reprezentacji, jest mu obojętny, to delikatnie powiedziawszy, spory nietakt, w ustach kolesia który miał zaszczyt być kapitanem tej reprezentacji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1488
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To, że życzy Janowskiemu aby ten wygrał, to nic złego. To, że los reszty kolegów z reprezentacji, jest mu obojętny, to delikatnie powiedziawszy, spory nietakt, w ustach kolesia który miał zaszczyt być kapitanem tej reprezentacji.
    Zgoda, nietakt niepoprawny polityczne ale za to autentyczny. Narzekacie czasem na dziennikarzy w magazynach żużlowych i w wywiadach, że popierdułki, ministranci, że boją się zadawać trudne pytania, ucinają kontrowersyjne dyskusje itp. A jak przychodzi co do czego i trafia przed mikrofon szczery rozmówca to nie pasuje Wam, że narusza bon ton.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  5. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Dominik (05-08-2019), darsen (05-08-2019), michalgruby (05-08-2019), sparta_mistrz (05-08-2019), spiniaza1 (06-08-2019)

  6. Powrót do góry    #1489
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zgoda, nietakt niepoprawny polityczne ale za to autentyczny. Narzekacie czasem na dziennikarzy w magazynach żużlowych i w wywiadach, że popierdułki, ministranci, że boją się zadawać trudne pytania, ucinają kontrowersyjne dyskusje itp. A jak przychodzi co do czego i trafia przed mikrofon szczery rozmówca to nie pasuje Wam, że narusza bon ton.
    Nie no, chyba z tą szczerością trochę przesadziłeś. Jak powie szczerze przed kamerami TV "Zimny to c...uj" To też powiesz, że wolno mu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1490
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, chyba z tą szczerością trochę przesadziłeś. Jak powie szczerze przed kamerami TV "Zimny to c...uj" To też powiesz, że wolno mu ?
    Między nietaktem a wulgarnym chamstwem jest bardzo duża różnica. Za taką wypowiedź jak przytaczasz powyżej Piter mógłby kolejny raz trafić do sądu, za tę której udzielił w sobotę nic takiego nie może się stać. Wolałbym, by nasi reprezentanci rzeczywiście i szczerze szanowali się i wspierali, choćby dopingiem ale na tym świecie nic nie jest idealne.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    darsen (05-08-2019), spiniaza1 (06-08-2019)

  9. Powrót do góry    #1491
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Garść statystyk, ciekawostek IMG-20190805-WA0005.jpgIMG-20190805-WA0004.jpgIMG-20190805-WA0003.jpg

    Z ciekawostek
    Wszyscy którzy jechali przeciwko Ksul tylko Przemo (2,2) i Artem (2,1) śr powyżej 2
    Dla porównania 4 naszych żużlok ów za dwumeczu z Czewa ma śr powyżej 2.44
    Zmarzlik dwumecz z nami 1.9 lepsi DJ czy nawet Wozniak
    Piter jako jedyny z drużyny każdy dwumecz powyżej 2.0, Smyk wyjazdy opprcz ZG też nieźle 1.667 4 zawodników gości pojechali dwumecz z nami na więcej niż 2.0 tj Grisza, Madsen, Tajski, Vacul

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    darsen (05-08-2019), dawidm (06-08-2019)

  11. Powrót do góry    #1492
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, chyba z tą szczerością trochę przesadziłeś. Jak powie szczerze przed kamerami TV "Zimny to c...uj" To też powiesz, że wolno mu ?
    Co Ty pyerdolisz jak potłuczony... Skoro zapytali go komu kibicuje? To powiedział, że Janowskiemu (ja akurat mu nie kibicuje). Może jakby go zapytali czy Zmarzlik (kibicuje mu) to c..uj to by odpowiedział że tak/nie, nie wiem. Przecież każdy może kibicować komu chce... chyba jeszcze w tym kraju. Bo może niedługo partia PIS da jakieś wytyczne i nocą pyknie ustawę i rano się dowiesz, że jesteś kibicem Wisły Kraków.

  12. Powrót do góry    #1493
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Co Ty pyerdolisz jak potłuczony... Skoro zapytali go komu kibicuje? To powiedział, że Janowskiemu (ja akurat mu nie kibicuje). Może jakby go zapytali czy Zmarzlik (kibicuje mu) to c..uj to by odpowiedział że tak/nie, nie wiem. Przecież każdy może kibicować komu chce... chyba jeszcze w tym kraju. Bo może niedługo partia PIS da jakieś wytyczne i nocą pyknie ustawę i rano się dowiesz, że jesteś kibicem Wisły Kraków.
    Cymbalisto, nie problem w tym, że Piter kibicuje Janowskiemu. Tego nikt nie kwestionuje nawet. Problem w tym, że nie wypada kapitanowi kadry, aby los pozostałych kolegów z reprezentacji był mu obojętny. Krótko mówiąc, Piter nam powiedział tak, "niech wygra Janowski, jemu najbardziej kibicuje. A jak to się nie uda to w doopie mam kto wygra. Jest mi to obojętne".

    Dla kontrastu, mi to nie było obojętne, ja kibicowałem najbardziej Patrykowi, ale skoro Patrykowi nie wyszło, to klaskałem Zimnemu, bo mu wyszło. I klaskałbym również Janowskiemu, Kołdiemu czy Drabikowi. Gdyby któryś z nich wygrał. Mimo, że to nie moi koledzy z reprezentacji tam jechali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1494
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cymbalisto, nie problem w tym, że Piter kibicuje Janowskiemu. Tego nikt nie kwestionuje nawet. Problem w tym, że nie wypada kapitanowi kadry, aby los pozostałych kolegów z reprezentacji był mu obojętny. Krótko mówiąc, Piter nam powiedział tak, "niech wygra Janowski, jemu najbardziej kibicuje. A jak to się nie uda to w doopie mam kto wygra. Jest mi to obojętne".

    Dla kontrastu, mi to nie było obojętne, ja kibicowałem najbardziej Patrykowi, ale skoro Patrykowi nie wyszło, to klaskałem Zimnemu, bo mu wyszło. I klaskałbym również Janowskiemu, Kołdiemu czy Drabikowi. Gdyby któryś z nich wygrał. Mimo, że to nie moi koledzy z reprezentacji tam jechali.
    To ja dla kontrastu dodam, że Dudek w dwumeczu z nami ma śr 1,444

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    sobotch (05-08-2019)

  15. Powrót do góry    #1495
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To ja dla kontrastu dodam, że Dudek w dwumeczu z nami ma śr 1,444
    I co, mamy go wygnać z Falubazu czy jak ?

    Ja mu tam przebaczam. W finale się odkuje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1496
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie rozumiem dlaczego miałby życzyć powodzenia wszystkim Polakom w zawodach indywidualnych. Chyba nie ma jednomyslnosci jesli chodzi o reprezentantów i powiedział prawdę. Ja osobiście zmatwilbym sie na miejscu kibicow UL ze nie życzy najlepiej Januszowi.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #1497
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,812
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego miałby życzyć powodzenia wszystkim Polakom w zawodach indywidualnych. Chyba nie ma jednomyslnosci jesli chodzi o reprezentantów i powiedział prawdę. Ja osobiście zmatwilbym sie na miejscu kibicow UL ze nie życzy najlepiej Januszowi.
    Ano choćby dlatego, że jest (był) kapitanem reprezentacji, jest ich kolegą z reprezentacji. Jasne, że przymusu żadnego nie ma, jasne, że prokurator go nie będzie ścigał. Ale on sam musi mieć świadomość, co mówi i co wypada a czego nie wypada. Bo jako osoba publiczna w tym sporcie, jego słowa będą interpretowane przez masy innych ludzi. A jeśli już wypowiada się w ten sposób, to niech się później nie dziwi, że kibice nie będą za nim (skromnie mówiąc) przepadać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #1498
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Oj tam zaraz osoba publiczna. Mnie np wali jego zdanie na jakikolwiek temat, ale serio trochę chyba z siebie zrobił głupka, skoro w GP startuje też jego kolega z unii, której to jest kapitanem. Jak na kapitana to wyjątkowo debilna wypowiedź a szczerą też wcale nie do końca była, bo mógł powiedzieć szczerze, że kibicuje wszystko naszym prócz zmarzlika. I to byłoby już mniej głupie a bardziej charakterne. No ale może faktycznie to z miłości palnal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #1499
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cymbalisto, nie problem w tym, że Piter kibicuje Janowskiemu. Tego nikt nie kwestionuje nawet. Problem w tym, że nie wypada kapitanowi kadry, aby los pozostałych kolegów z reprezentacji był mu obojętny. Krótko mówiąc, Piter nam powiedział tak, "niech wygra Janowski, jemu najbardziej kibicuje. A jak to się nie uda to w doopie mam kto wygra. Jest mi to obojętne".

    Dla kontrastu, mi to nie było obojętne, ja kibicowałem najbardziej Patrykowi, ale skoro Patrykowi nie wyszło, to klaskałem Zimnemu, bo mu wyszło. I klaskałbym również Janowskiemu, Kołdiemu czy Drabikowi. Gdyby któryś z nich wygrał. Mimo, że to nie moi koledzy z reprezentacji tam jechali.
    Nie powiedział tak. Kłamiesz.

    W zawodach indywidualnych mogę (Piotr też) kibicować komu chce bez względu na narodowość, przynależność klubową, rasę, płeć, przynależność religijną bądź jej brak, czy orientację seksualną i nic Tobie i mi do tego. Ale pewnie tego nie zrozumiesz także OAO.

    Edit: Nawet nie muszę być tym "prawdziwym Polakiem", mogę być gorszego sortu według Ciebie ale pozwól, że zachowam swoje zdanie i nie dyktuj mi co mam robić, w co wierzyć i jak myśleć.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 05-08-2019 o 21:47

  20. Powrót do góry    #1500
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Trzeci dzien spuszczania sie nad wywiadem Pawlickiego? Serio?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #1501
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    obawiam się ze nie zdajesz sobie sprawy ze skali jak Piter z Mackiem mocno się przyjaźnią i jak dużo rzeczy poza żużlem robią wspólnie.

  22. Powrót do góry    #1502
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    obawiam się ze nie zdajesz sobie sprawy ze skali jak Piter z Mackiem mocno się przyjaźnią i jak dużo rzeczy poza żużlem robią wspólnie.
    Ostatnie 6 wyrazów wmurowało mnie w podłogę...
    #rainbow
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Słowianka (07-08-2019)

  24. Powrót do góry    #1503
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Ostatnie 6 wyrazów wmurowało mnie w podłogę...
    #rainbow
    tylko bez tych kolorów proszę. to nie ich podwórko

  25. Powrót do góry    #1504
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a szczerą też wcale nie do końca była, bo mógł powiedzieć szczerze, że kibicuje wszystko naszym prócz zmarzlika. I to byłoby już mniej głupie a bardziej charakterne. No ale może faktycznie to z miłości palnal.
    Ej, ale skąd ta pewność, że Piter faktycznie kibicuje wszystkim naszym oprócz Zmarzlika?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  26. Powrót do góry    #1505
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    tylko bez tych kolorów proszę. to nie ich podwórko
    To jest zdecydowanie nie ich podworko, powiedzialbym nawet true story.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #1506
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No i się ..................Z.E.S.R.A.Ł.O

    A szkoda
    Bo naprawdę ostrzyłem sobie ząbki na komplet zwycięstw w RZ
    Rozpatrywane jest odebranie punktów jakiemuś jeźdźcowi GKMu, a może już odebrano i nic o tym nie wiem? Pomarzyć.
    Widzę, trzeba nieco poskromić to rozbrykane stado pastwiskowe, już wygrana RZ im mało, daj kurze grzędę,wyżej siędę! Dostaniecie grzędę, czas DMP wynieść z Leszna w bardziej godne miejsce.

  28. Powrót do góry    #1507
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario to że był kapitanem nie oznacza że musi im kibicować dozgonnie zwlaszcza jak potraktowano go w obliczu konfliktu z centralą czy różnicy zdań ktore wykluczyły jego możliwość reprezentowania barw narodowych. Myślę ze to jest clou tej sprawy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Dominik (05-08-2019), Igelski (06-08-2019), darsen (06-08-2019)

  30. Powrót do góry    #1508
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Dajcie spokój Panowie z tą wypowiedzią Pawlickiego.... Palnął chłopak coś "na żywo", zapewne szczerze spod serca się wyrwało i tyle...
    Jakby się tak doszukiwać jakichś kwiatków, to polecam "Kuchnię IMP" i dyskusję Panów przed wejściem na podium. Dla tych, co nie oglądali, to wyjaśniam: skład finału w 2018 i 2019 był taki sam i przed wejściem na podium tegorocznego finału Panowie zastanawiali się kto jechał z nimi jako czwarty w zeszłym roku..... Tak się złożyło, że ten czwarty zdobył wtedy tytuł Mistrza Polski, a w tym roku nie stanął na pudle.
    Nie wyolbrzymiałbym ani tych sympatii, ani przyjaźni, ani tego trzymania kciuków za siebie nawzajem. Dziś jedziemy tu, a jutro tam. Tu jesteśmy w tej samej drużynie, tam w przeciwnych, a jeszcze gdzie indziej ścigamy się w indywidualnych zawodach.

  31. Powrót do góry    #1509
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To, że życzy Janowskiemu aby ten wygrał, to nic złego. To, że los reszty kolegów z reprezentacji, jest mu obojętny, to delikatnie powiedziawszy, spory nietakt, w ustach kolesia który miał zaszczyt być kapitanem tej reprezentacji.
    W****iiiiły go pismaki to postanowił dowalić do pieca jeszcze bardziej, na przekór. I tyle.

  32. Powrót do góry    #1510
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    W****iiiiły go pismaki to postanowił dowalić do pieca jeszcze bardziej, na przekór. I tyle.
    No ale ze nie obchodzi go kolega z drużyny Janek Kołodziej ? Taki z niego kapitan? Atmosfera musi być kiepska

  33. Powrót do góry    #1511
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Spoglądam na kamerkę na żywo i w Lesznie 2 kombajny przyjechały, zboże wykoszone. Na polu widać traktor z rozrzutnikiem wywalający gnój na pole.
    Typowy Pjoter rolnik z Leszna

  34. Powrót do góry    #1512
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,662 w 991 postach
    Kacper Pludra z podejrzeniem złamania nogi.
    Szkoda dzieciaka. Oby skończyło się na strachu.
    ... I jeszcze Bartkowiak do szpitala...

  35. Powrót do góry    #1513
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    I kolejny, Sadurski teraz. Rawicz nie dałby rady wystawić składu juniorskiego, a i dla chłopaków takie kontuzje to paskudna rzecz.

  36. Powrót do góry    #1514
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Brady przesiadł się na Ashley'a?
    Kolejny mecz Lider Vetlandy obok Zmarzlika, w Polsce mocny w ostatnich 2 meczach, Anglia wiadomo.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1515
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    To kwestia obsady juniorskiej w 2020 roku jest już jasna. Jeśli wstepne doniesienia się potwierdzą, to Pludra z pewnością później zacznie następny sezon...szkoda.

  38. Powrót do góry    #1516
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    A co mówią doniesienia? Udo? Szkoda byłoby. Będzie potrzebna solidna inwestycja sprzętowa w Szlauderbacha na 2k20.

  39. Powrót do góry    #1517
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    tylko bez tych kolorów proszę. to nie ich podwórko
    Bardzo dużo się mówiło swego czasu, że to właśnie ich podwórko. Zresztą, Zengota też był tam zaliczany.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  40. Powrót do góry    #1518
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Bardzo dużo się mówiło swego czasu, że to właśnie ich podwórko. Zresztą, Zengota też był tam zaliczany.
    żartujesz?

  41. Powrót do góry    #1519
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    żartujesz?
    Nie, nawet parę lat temu po chyba SEC w Częstochowie, na imprezie po zawodach krążyły takie historie. Jeden z topowych żużlowców śmiał się, że oni razem na 100%, sporo alkoholu i było tych opowieści trochę.
    Głównie chodziło o to, że oni nawet razem na wakacje jeździli i z tego się brały pewnie te domysły.
    Dużo się też mówiło o Przemku i Zengim, ale widziałem Grześka nie raz z dziewczyną i albo jest Bi, albo dobrze się chłopak maskuje
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  42. Powrót do góry    #1520
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Nie, nawet parę lat temu po chyba SEC w Częstochowie, na imprezie po zawodach krążyły takie historie. Jeden z topowych żużlowców śmiał się, że oni razem na 100%, sporo alkoholu i było tych opowieści trochę.
    Głównie chodziło o to, że oni nawet razem na wakacje jeździli i z tego się brały pewnie te domysły.
    Dużo się też mówiło o Przemku i Zengim, ale widziałem Grześka nie raz z dziewczyną i albo jest Bi, albo dobrze się chłopak maskuje
    To zaraz Ostaf z kundlami będzie pisał artykuł

  43. Powrót do góry    #1521
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Nie, nawet parę lat temu po chyba SEC w Częstochowie, na imprezie po zawodach krążyły takie historie. Jeden z topowych żużlowców śmiał się, że oni razem na 100%, sporo alkoholu i było tych opowieści trochę.
    Głównie chodziło o to, że oni nawet razem na wakacje jeździli i z tego się brały pewnie te domysły.
    Dużo się też mówiło o Przemku i Zengim, ale widziałem Grześka nie raz z dziewczyną i albo jest Bi, albo dobrze się chłopak maskuje
    No ja zupelnie inne opowiesci o Janowskim slyszalem, ale nie wiem jak ta wymieniona reszta.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #1522
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    O kurde niezły Pudelek się tu zrobił. To co będziemy mieli pierwszy kamingałt w żużlu ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #1523
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Kamerka online z Leszna. 4 krowy na pastwisku, jeden traktor z rozrzutnikiem i 3 rolników na polu. Dlaczego te całe Leszno to taka wieś i pole?

  46. Powrót do góry    #1524
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Kamerka online z Leszna. 4 krowy na pastwisku, jeden traktor z rozrzutnikiem i 3 rolników na polu. Dlaczego te całe Leszno to taka wieś i pole?
    Lubimy, Ty też widzę lubisz to.

  47. Powrót do góry    #1525
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Kamerka online z Leszna. 4 krowy na pastwisku, jeden traktor z rozrzutnikiem i 3 rolników na polu. Dlaczego te całe Leszno to taka wieś i pole?
    To my, to my, to my...roooolnicy!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (07-08-2019)

  49. Powrót do góry    #1526
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Załatwicie kilogram pszenicy, 40 deko zboża i 40 kg buraków? Aktualnie na kamerce online z Leszna tylko 3 krowy bez traktorów w tle.

  50. Powrót do góry    #1527
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Załatwicie kilogram pszenicy, 40 deko zboża i 40 kg buraków? Aktualnie na kamerce online z Leszna tylko 3 krowy bez traktorów w tle.
    Wstydziłbyś sie amstaffa czymś takim karmić.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  51. Powrót do góry    #1528
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Wstydziłbyś się karmić takiego trolla.

  52. Powrót do góry    #1529
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cieszę się, że ponownie nie jesteśmy faworytami , może się uda... i 3krotna korona wejdzie, jak nie to luuuz
    Która drużyna zdobędzie złoty medal w PGE Ekstralidze?

    Fogo Unia 36%
    Betard Sparta 45%
    Stelmet Falubaz 13%
    forBET Włókniarz 4%
    MRGARDEN GKM 2%
    Liczba oddanych głosów: 2731

  53. Powrót do góry    #1530
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Faktycznie, sondaz na reprezentatywnej probie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 34 z 58 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •