Strona 39 z 58 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 2603

Wątek: UNIA LESZNO 2019 - Wątek Klubowy

  1. Powrót do góry    #1711
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Waszym słowem mozna sobie co najwyżej tyłek podetrzeć, prawda ogólnie wiadoma. Tylko ja bym się tym nie szczycił

  2. Powrót do góry    #1712
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Waszym słowem mozna sobie co najwyżej tyłek podetrzeć, prawda ogólnie wiadoma. Tylko ja bym się tym nie szczycił
    Tu obowiązuje jakaś odpowiedzialność zbiorowa? Jeśli tak, to przykro się patrzy na Was przez pryzmat np.: Mario

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi darsen za jego przydatny post!

    gotrek (03-09-2019)

  4. Powrót do góry    #1713
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie, kolegi od zakładu i tego powyżej, co to ma wieczny problem.

  5. Powrót do góry    #1714
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Chłopie, sobotch! Przypominasz po 3,5 roku sprawę flachy? Nie dało rady po zakończeniu sezonu 2016? Zakład z 2016 roku, temat zapomniany a ty wyskakujesz po tylu latach?
    Nie ma sprawy, postawię. Nawet z przyjemnością w tegoroczne winobranie i to osobiście! Ale w finale musicie być, bo mi weekend popsujecie

    BTW, Ja nie walę na sportsbordzie tygodniowo miliona postów, żeby tu codziennie zaglądać. Przy okazji, nie szło się przypomnieć przez priv? i dopiero teraz ci się przypomniało czy tak dusiłeś to w sobie przez tak długi okres że ci browara wiszę?

    Zakład zostanie zrealizowany. Nie martw się. Mam nadzieję że pochwalisz się na forum jego zrealizowaniem, tak jak wcześniejszym postem.

    Reszta wiadomości na priv.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A przyzna się ten tchórz stąd, z którym poszedł zakład o Unię w 2016, czy może nadal będzie siedział w brudnej leszczyńskiej norze?

    Przypomnę: Unia miała nie wejść do PO i nie weszła, o 4pak.
    Dziękuję. Miło z twojej strony.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    ryhhug (03-09-2019)

  7. Powrót do góry    #1715
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Chłopie, sobotch! Przypominasz po 3,5 roku sprawę flachy? Nie dało rady po zakończeniu sezonu 2016? Zakład z 2016 roku, temat zapomniany a ty wyskakujesz po tylu latach?
    Nie ma sprawy, postawię. Nawet z przyjemnością w tegoroczne winobranie i to osobiście! Ale w finale musicie być, bo mi weekend popsujecie

    BTW, Ja nie walę na sportsbordzie tygodniowo miliona postów, żeby tu codziennie zaglądać. Przy okazji, nie szło się przypomnieć przez priv? i dopiero teraz ci się przypomniało czy tak dusiłeś to w sobie przez tak długi okres że ci browara wiszę?

    Zakład zostanie zrealizowany. Nie martw się. Mam nadzieję że pochwalisz się na forum jego zrealizowaniem, tak jak wcześniejszym postem.

    Reszta wiadomości na priv.


    Dziękuję. Miło z twojej strony.
    Zielona Góra, co zrobisz? Nic nie zrobisz.
    Człowiek do nich z sercem na dłoni, kibicuje w półfinale, a oni człowiekowi wilkiem, eh...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1716
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    btw.w tym tygodniu Team Jasona Doyle'a zasilił leszczyński zaciąg w osobach Rafała Lohmanna oraz Łukasza Jankowskiego... Przypadek? Oby
    I na rok podpiszą. Typowo Leszczyńskie.

    "Spór prawny między Get Well Toruń a Jasonem Doylem wisi w powietrzu. Zawodnik ma ważny kontrakt z klubem, ale po spadku drużyny z PGE Ekstraligi usłyszał, że może odejść. Problem w tym, że zgoda wiąże się z podpisaniem przez żużlowca zobowiązania, że po zakończeniu sezonu 2020 wróci do Torunia. Oczywiście w razie powrotu drużyny do najlepszej ligi świata."
    UNSCARED

  9. Powrót do góry    #1717
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Kolejni, którzy czytają m.endę z SF. Sami sobie wodę z mózgu robicie.

  10. Powrót do góry    #1718
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Kolejni, którzy czytają m.endę z SF. Sami sobie wodę z mózgu robicie.
    Tego gościa wyżej nie traktuj, jak kibica UL...

  11. Powrót do góry    #1719
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Tego gościa wyżej nie traktuj, jak kibica UL...
    Kibic UL? Hehehe, dobre.

    Ps.W końcu fajny materiał od Unia Leszno TV na kanale YT, polecam.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1720
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Kary po wybryku kibiców UL w Częstochowie.

    "Dzisiaj, we środę sąd rozpatrzył wnioski prokuratury o tymczasowy areszt dla trzech sprawców rozboju. Sąd nie wydał takiego postanowienia, tylko zastosował wobec podejrzanych poręczenia majątkowe (wobec dwóch po 5000 zł, wobec jednego 2500 zł) oraz dozór policji i zakaz wstępu na mecze żużlowe w całej Polsce."

    "Czwarty kibic Unii usłyszał zarzuty stosowania gróźb, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej osoby (prokuratora w cywilu), która podjęła interwencję na rzecz porządku publicznego. Grozi mu do 2 lat więzienia. Wobec tego podejrzanego prokuratura zastosowała policyjny dozór i zakaz wstępu na wszystkie mecze żużlowe w Polsce."

    https://leszno24.pl/pl/473_na_sygnal...prawd_cie.html
    UNSCARED

  13. Powrót do góry    #1721
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Oprócz kwestii Smyk/Brady/JHJ, na przyszły sezon mamy jeszcze jedno pytanie: kto jako drugi junior?

    Kandydatów jest oczywiście dwóch: Kacper Pludra i Szlaudi. Wiem, że wielu stawia jednoznacznie na
    Pludrę, co z racji na Jego wiek i niebanalny talent jest oczywiście zrozumiałe. (Dodatkowo zakładam tu,
    że Kacper wróci po kontuzji w dobrej formie psychicznej i fizycznej.) Ich średnie w barwach Rawicza są
    w tym roku niemal identyczne: Szlaudi ma 1.364, Pludra ciut niżej z 1.327. Wydawałoby się więc, że
    z racji na wiek i perspektywiczność sprawa jest jasna, ale jako że mam duży szacunek dla Szymona
    za pracę wykonaną przez Niego od początku kariery, dzięki której z dość bolesnego do oglądania
    młodzika stał się całkiem ładnie jeżdżącym juniorem, postanowiłem spróbować znaleźć argumenty
    za daniem Mu za rok szansy!

    Otóż więc... Jak mówił chyba Rusiecki, z racji na przynależność Szymona do szerokiej kadry juniorów,
    nie mógł On w tym roku startować w Kolejarzu na pozycji młodzieżowca. Mógł, nie mógł, mniej to jest
    istotne - fakt jest taki, że cały sezon przejeździł z numerem seniorskim. To oznacza, że Jego rozpiska
    biegowa wyglądała zupełnie inaczej, niż Kacpra. Mianowicie, Szlaudi ścigał się głównie z seniorami
    (w 12 tegorocznych meczach wyjeżdżał na tor przeciwko 93 seniorom i tylko 17 juniorom), a u Pludry
    niemal 45% rywali stanowili młodzieżowcy (odpowiednio 55 seniorów i 43 juniorów). Dodam może
    tylko, że jako seniorów liczyłem wszystkich zawodników startujących pod numerami 1-5 i 9-13, co np.
    w przypadku Wandy nie jest najlepszym pomysłem, no ale trudno.

    Okazuje się, że Szlaudi wygrał 31.5% swoich pojedynków z seniorami i aż 76.5% z juniorami. Kacper
    był za to górą w 25.5% konfrontacji z seniorami i 51.2% z juniorami. Przewaga, szczególnie patrząc
    na pojedynki młodzieżowe, jest naprawdę spora. Jedynymi juniorami, którzy pokonali Szymona w tym
    roku w drugiej lidze, są Rolnicki, Tonder, Studziński i Wojdyło (wszyscy po jednym razie). Przy czym
    należy zauważyć, że od 5. do 11. kolejki Szlaudi miał tu bilans 10-0, dopiero w ostatniej rundzie
    ulegając Thunderowi na Jego torze w Bydgoszczy. Jeśli chodzi o ogólną skuteczność, bez podziału na
    seniorów i juniorów, to Szymon ma 38.5%, a Kacper 36.7%.

    Do tego należy dodać naprawdę bardzo dobrą jazdę Szlaudiego w rozgrywkach młodzieżowych. Dziś
    zaliczył kolejny komplet w DMPJ, pokonując m.in. IKSa oraz Turowskiego (na Jego domowym torze
    w Grudziądzu). Wczoraj oglądałem Go w ZKJ w Opolu i o ile trudno było uznać ten występ za
    błyskotliwy, to w bardzo ładnym stylu objechał m.in. Krakowiaka czy Cierniaka. Biorąc pod uwagę to,
    że wiek juniora za rok konczą Smyk, Drabik, Rolnicki czy Gruchalski, to są to nazwiska, które w gronie
    młodzieżowców będą coś znaczyć. Na zakończenie przypomnę może tylko, że w zeszłym roku Szymon
    zadebiutował już w Ekstralidze. W meczu z GKMem zdobył 4+1 w trzech startach, pokonując m.in.
    Pieszczka. Gorzej było w drugim meczu ze Spartą, gdzie wpadło (0,0,0), no ale to się może zawsze
    zdarzyć! Trochę szkoda, że w tym roku Szlaudi nie wyjechał na tor w barwach Unii, bo z GetWellem
    czy we Wrocławiu można to było spokojnie zrobić pod koniec meczu. Może z Włokniarzem się uda?

    Podsumowując zatem... Mam pełną świadomość tego, że Pludra to przyszłość Unii i za 2 lata będzie
    naszym juniorem nr 1. W związku z tym musimy Go objeżdżać i już za rok powinien posmakować
    atmosfery ekstraligowej. Uważam jednak, że na ten moment Szlauderbach jest lepszym żużlowcem.
    Jest to wynik Jego zaangażowania i ciężkiej pracy od kilku lat. Za rok na pewno nie będzie nam
    łatwiej, niż jest teraz, bo efektywnie wymienimy powiedzmy JHJ na Szlaudiego/Pludrę, a rywale
    spróbują się wzmocnić. Może się więc okazać, że "wszystkie ręce na pokład" i Unia będzie
    potrzebować Szymona, by znów walczyć o najwyższe cele. A ja uważam, że choć to będzie Jego
    ostatni sezon w Lesznie w przewidywalnej przyszłości, to zasłużył na to, by dać Mu okazję do startów.

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Ali_G (06-09-2019), Dominik (06-09-2019), JaacPoz (06-09-2019), darsen (06-09-2019)

  15. Powrót do góry    #1722
    Użytkownik Awatar PiotrHa
    Dołączył
    19-09-2011
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 17 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Oprócz kwestii Smyk/Brady/JHJ, na przyszły sezon mamy jeszcze jedno pytanie: kto jako drugi junior?

    Kandydatów jest oczywiście dwóch: Kacper Pludra i Szlaudi. (...).
    Myślę, że odpowiedzi nie trzeba szukać daleko, ani też zbyt wiele liczyć. Ponieważ Szymon w końcówce sezonu był wstawiany do składu pod 8/16, to możemy uznać, że dylemat został już rozstrzygnięty i decyzja zapadła. Zastanawiałem się w którymś momencie czy nie dostanie jakiejś szansy pokazania się jeszcze w tym sezonie - ale skoro nie dostał w meczu z Toruniem, to już pewnie nie dostanie. Pludra poczeka jeszcze rok - a w przyszłym sezonie pewnie też pod koniec będzie wstawiany pod 8/16 żeby już się oswajać z otoczeniem. Dominik pójdzie na seniorkę - Kacper wskoczy na miejsce juniorskie.
    Ostatnio edytowane przez PiotrHa ; 06-09-2019 o 08:28

  16. Powrót do góry    #1723
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez PiotrHa Zobacz posta
    Myślę, że odpowiedzi nie trzeba szukać daleko, ani też zbyt wiele liczyć. Ponieważ Szymon w końcówce sezonu był wstawiany do składu pod 8/16, to możemy uznać, że dylemat został już rozstrzygnięty i decyzja zapadła. Zastanawiałem się w którymś momencie czy nie dostanie jakiejś szansy pokazania się jeszcze w tym sezonie - ale skoro nie dostał w meczu z Toruniem, to już pewnie nie dostanie. Pludra poczeka jeszcze rok - a w przyszłym sezonie pewnie też pod koniec będzie wstawiany pod 8/16 żeby już się oswajać z otoczeniem. Dominik pójdzie na seniorkę - Kacper wskoczy na miejsce juniorskie.
    Wystawiany jest pod 8/16, żeby zabezpieczyć się na wypadek kontuzji w czasie meczu jednego z juniorów, wtedy chociaż w jednym biegu nie mamy pustego miejsca... Gdyby tam był Jamion to w przypadku odpukać kontuzji juniora jedziemy 1/3 biegi w meczu w 3 osobowym składzie...

    Szymon na szansę jak najbardziej zasłużył, ale przeszkodą jest jego wiek... Jako że Kacper miałby być juniorem numer 1 za 2 lata, to taki rok bez większej presji, i objechany przy Dominiku który powinien wygrywać większość biegów juniorskich, bardzo przydałby mu się..
    Ostatnio edytowane przez gronek ; 06-09-2019 o 09:04

  17. Powrót do góry    #1724
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach

    2 junior w 2020

    Witam

    W przyszłym roku - przynajmniej ja - rotowałbym Kacprem i Szymonem. Raz jeden pod 8/16 i jeden bieg Szymon za Kacpra lub Kacper za Szymona, a nawet w łatwiejszych meczach można by dać z 8/16 ich nawet raz za Dominika, któremu z kolei dać 1,2 biegi za seniora.
    Moim zdaniem jest na to szansa, bo myślę że w 2020r. już takiego parcia na DMP nie będzie - no chyba, że w tym nie uda się wywalczyć korony.

    Oczywiście powyższe musi być uzasadnione formą czy Kacpra czy Szymona. Korzyść obopólna Szymon miałby szanse pokazania się przed końcem wieku juniora, a Kacper już by się objeżdżał i poznawał atmosferę ekstraligi.

    No chyba, że Jankes wychowa jakąś inną perełkę.


    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #1725
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,178
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Witam

    Moim zdaniem jest na to szansa, bo myślę że w 2020r. już takiego parcia na DMP nie będzie - no chyba, że w tym nie uda się wywalczyć korony.


    Dlaczego nie miałoby być "parcia na DMP"? Trzeba bić kolejne rekordy skoro nadarza się okazja. Po to Klub jeździ i wystawia czołowy skład w lidze by walczyć o wygraną.

    Objeżdzanie zawodników nie jest celem występowania Unii w lidze... Mamy do tego współpracę z Rawiczem

    Tym bardziej, że wszyscy wiemy, że inwestowanie w konkretnych zawodników jest bardzo ryzykowne. Nie mamy pewności, czy taki junior nie zostanie podkupiony przez konkurencję po sezonie.

  19. Powrót do góry    #1726
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    W 250cc Ratajczak pięknie śmiga. Kumple mówił, że Romek ma w szkoolce jakiegoś małego gnojka, który po trasie robi resztę jak chce.

  20. Powrót do góry    #1727
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 62 w 34 postach
    Raczej nie ma co przejmować się doparowym juniorem dla Kubery na przyszły rok. Działania Rusieckiego i z tylnego siedzenia Dworakowskiego pokazują, iż pewnie w/w mają pomysł na przyszły rok a nawet na 2 lata do przodu jak Kubera zniknie z pozycji juniora.

  21. Powrót do góry    #1728
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Zdaje się, że Kacper musi najpierw wyleczyć bardzo ciężką kontuzję a po takich urazach nie wszyscy wracają w optymalnej formie na żużlowe tory. Kto tym trzecim u Was ? Sadurski ?

  22. Powrót do góry    #1729
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zdaje się, że Kacper musi najpierw wyleczyć bardzo ciężką kontuzję a po takich urazach nie wszyscy wracają w optymalnej formie na żużlowe tory. Kto tym trzecim u Was ? Sadurski ?
    Kontuzja jest poważna, bo to złamanie nogi, ale myślę, że nie powinna zagrozić karierze Pludry. Początek przygody Kacpra z żużlem to dzwon za dzwonem, a nie zniechęciło Go to do sportu. Jestem więc dobrej myśli.

    Sadurski na razie nie prezentuje poziomu, który uzasadniałby uwzględnianie Go w planach na Ekstralige. Potrzebny jest spory przełom. Niektórzy wierzą, że to jest możliwe, bo do pierwszej poważnej kontuzji w szkółce śmigał pięknie.

  23. Powrót do góry    #1730
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    W 250cc Ratajczak pięknie śmiga. Kumple mówił, że Romek ma w szkoolce jakiegoś małego gnojka, który po trasie robi resztę jak chce.

    Ja ci dam "gnojka", ja ci dam Ten mały wariat to będzie mój wkład rodzinny w Wielką Unię!

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Ali_G (06-09-2019), Dominik (06-09-2019), Nestor (06-09-2019), lemur6666 (06-09-2019)

  25. Powrót do góry    #1731
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Ja ci dam "gnojka", ja ci dam Ten mały wariat to będzie mój wkład rodzinny w Wielką Unię!
    Hubercik?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1732
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Ja ci dam "gnojka", ja ci dam Ten mały wariat to będzie mój wkład rodzinny w Wielką Unię!
    No to pięknie. Powodzenia #KSUL

  27. Powrót do góry    #1733
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Hubercik?
    Który Hubercik? Scibak czy Jabłoński?

  28. Powrót do góry    #1734
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Nie, żaden z Hubercików ( którym również, rzecz normalna ) życzę sukcesów. Dzieciak, póki co, nieźle pomyka na 250. Nazwisko ukrywam nawet nie z przekory
    czy pojętej skromności
    lecz z potrzeby ochrony przed pewną liczbą tutejszych userów z różnych ośrodków, którzy ( jak znam życie i funkcjonowanie formuły forów ) mieliby używanie
    po każdym nieudanym biegu chłopaka. Póki co nie zdradziłem też nazwiska kuzyna, który był gwiazdą … Falubazu, i niech tak zostanie.
    Reasumując - o przyszłość Unii, w temacie zmian pokoleniowych, jestem spokojny i trzymam kciuki za wszystkie dzieciaki Romana.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Dominik (07-09-2019)

  30. Powrót do góry    #1735
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Który Hubercik? Scibak czy Jabłoński?
    Zgaduj, zgadula ?
    Borowiak

  31. Powrót do góry    #1736
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    No narazie pogoda nas nie rozpieszcza co do jutrzejszego meczu

  32. Powrót do góry    #1737
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Może będzie bardziej wyrównany mecz.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  33. Powrót do góry    #1738
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,556
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Najważniejsze że nie będzie padać. Przynajmniej polewaczka nie będzie musiała co 2 biegi jeździć

  34. Powrót do góry    #1739
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Piękna pogoda za oknem pada mocno
    Jutro pochnurnie i chłodno, tor będzie nieźle odmoczony i przyczepny

    Pierwsze przetarcie w jesiennych warunkach, zobaczymy jak sprawdza się silniki Ashleya przed finałem czy nadal będziemy tak piekielnie mocni?
    Jutro może być sporo ciekawych biegów.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Tomaszw1994 (07-09-2019)

  36. Powrót do góry    #1740
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 72 w 39 postach
    Mam do oddania z przysłowiową flache dwa bilety ulgowe na miejsca numerowane na dzisiaj. Miejsca obok siebie. Priv bo się zmarnuja!

  37. Powrót do góry    #1741
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    5 finał w ostatnich 6 latach, DOMINACJA!
    Pozostało czekać na rywala, wolałbym mimo wszystko Falubaz ze względu na przesyt finałów z Wrocławiem oraz mniejszy prestiż niż mecze z ZG.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1742
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,556
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Tylko te starty trzeba poprawić bo dziś było z nimi kiepsko.
    FINAŁ JUŻ MAMY NA 3 ZŁOTO Z RZĘDU CZEKAMY

  39. Powrót do góry    #1743
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Mefitzo zakładaj wątek finałowy...tym razem Rusko zapłacze. Jazda z nimi!

  40. Powrót do góry    #1744
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mefitzo zakładaj wątek finałowy...tym razem Rusko zapłacze. Jazda z nimi!
    Dzisiejsze starty podpowiadają mi, że nas ogola bez wielkiego wysiłku

  41. Powrót do góry    #1745
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dzisiejsze starty podpowiadają mi, że nas ogola bez wielkiego wysiłku
    Spokojnie byczku, spokojnie.
    Chłodna głowa, pełna koncentracja i szacunek do rywala, czyli plan rozrysowany na cały sezon.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1746
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Spokojnie byczku, spokojnie.
    Chłodna głowa, pełna koncentracja i szacunek do rywala, czyli plan rozrysowany na cały sezon.
    Szacunek do rywala? Poki co w kazdym mozliwym temacie wysmiewacie sie ze Sparty, pycha bije na kilometr. Jestescie zdecydowanym faworytem ale nie zawsze faworyci wygrywaja, o czym przekonaliscie sie w 2017.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #1747
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dzisiejsze starty podpowiadają mi, że nas ogola bez wielkiego wysiłku
    Byczek przestań panikowac. Przegramy, to przegramy...oczekuję walki, bo to co dzisiaj pokazał Falubaz. Jutro spokojnie jadę rano po pieczywo...bez kolejek Rewanż będzie trudny, bo nasz tor nie jest wielkim handicapem.

  44. Powrót do góry    #1748
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Naucz się wicemistrzu że my kibice a nasi zawodnicy sztab to co innego. Tam Sparty nikt nie wysmiewa dlatego znów dostaniecie w trabke...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  45. Powrót do góry    #1749
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Naucz się wicemistrzu że my kibice a nasi zawodnicy sztab to co innego. Tam Sparty nikt nie wysmiewa dlatego znów dostaniecie w trabke...
    ta ksywa to od nosa w du*ie Barona? Brązowonoski, pasuje
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #1750
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ta ksywa to od nosa w du*ie Barona? Brązowonoski, pasuje
    Oj spartanie...(prawidłowy nick). Szykuj chusteczki na za tydzień. Paczka dla Krysi, paczka dla Rusko i jedna może być dla Ciebie...

  47. Powrót do góry    #1751
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,224
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ta ksywa to od nosa w du*ie Barona? Brązowonoski, pasuje
    A twoja to od czego? Bo na pewno nie od wyniku sportowego twojej drużyny...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  48. Powrót do góry    #1752
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Dla osób zainteresowanych wyjazdem do Wrocławia:

    https://unia.leszno.pl/ksul2017/2019...-we-wroclawiu/

  49. Powrót do góry    #1753
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,556
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Ale szał na bilety na 22. Ledwo zdążyłem kupić 2 bilety na wiraż 1

  50. Powrót do góry    #1754
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    na numerowane już nie ma
    Grubo

  51. Powrót do góry    #1755
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    na numerowane już nie ma
    Grubo
    Są bilety, bo jest rezerwacja dla posiadaczy karnetów, a pewnie nie każdy pójdzie na finał. Podejrzewam, że bilety zostały też rozdane sponsorom...no nic pozostanie PP.

    Edit. Materiał szkoleniowy przed finałem. Widać, jak bezradny był Falubaz.

    https://www.youtube.com/watch?v=dMIc...ature=youtu.be
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 10-09-2019 o 15:08

Strona 39 z 58 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •