Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
O frekwencję w Gorzowie to bym się nie bał. Na swoim torze (prawie) każdy jest mocny i Stal moim zdaniem nie będzie tu wyjątkiem. W Gorzowie mogą być fajne, zacięte mecze, w zdecydowanej większości wygrane i gdyby jeszcze Stasiu Chomski ogarnął tor (niestety, moja wiara w naszego trenera-kolekcjonera jest pod tym względem mocno ograniczona) ... Ludzie będą przychodzić chociażby po to, żeby obejrzeć w akcji Zmarźlika - chyba najbardziej efektownie jeżdżącego obecnie żużlowca. Ale jeśli kasa od sponsorów będzie płynęła coraz mniejszym strumyczkiem (prężne działanie prezesa wielu imion), to dobra frekwencja sytuacji nie uratuje.
Daleki jestem od przepowiadania frekwencyjnego kryzysu,bo duzo zalezy od wynikow.
Ponizej pewnego poziomu,powiedzmy 8-9 tys spasc nie powinna a przy dobrych wynikach
zakreci sie pewnie wokol 12-13 tys.
Pytanie czy w tym gorszym przypadku czyli ok. 9000 wystarczy na pokrycie zaplanowanego budzetu.

Tor musicie ogarnac.Inaczej ciezko bedzie o wsparcie Dunczykow a tym samym o przyzwoite wyniki.Jakos ciezko mi sobie wyobrazic,ze
nagle Kildemand i Thomsen stana sie dobrymi startowcami.