Strona 31 z 38 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 1667

Wątek: Stal Gorzów 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Cukrzyca ty sobie dopisz do nicka - Katon

    PS - ja to bym mimo wszystko wolał do Brandenburgii
    przyjacielu ale są pozytywy lubuskiego i to naprawdę dziwne
    np. macie w swoim województwie najstarsze na świecie TESCO bo powstało trzy lata przed Chrystusem który stoi obok.

  2. Powrót do góry    #1352
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,462
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,641 w 2,160 postach
    [QUOTE=Rysiek;2002737]
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    I tyle ponoć jest. Wszystko zależy od narodowej zrzuty czytaj sponsorów.

    Taka zrzuta to nie jest prosta sprawa w tej sytuacji. Czemu?.
    Dla zrozumienia taka oto opowieść, nazwijmy ją bajką.
    W pewnej sportowej ekipie swoje rządy sprawował prezio, nazwijmy go Upiór.
    Pewnego razu do prezia Upiora przychodzi miejscowy biznesmen-sponsor i pragnie przekazać powiedzmy
    20tys talarów na miejscowego, wielce utalentowanego sportowca, nazwijmy go Zimnicki.
    Pieniążki muszą przejść przez klub, bo tak wymyślił to sobie prezio Upiór.
    Tak też się dzieje. Po pewnym czasie młody, dobrze wychowany sportowiec dziękuje owemu darczyńcy za
    przekazanie mu ...10tys talarów.
    Zdziwiony biznesmen dopytuje młodego sportowca, dlaczego 10tys, skoro przekazał 20tys.
    Sprawa trafia ostatecznie do prezia Upiora i ten zmuszony jest oddać brakujące 10tys. talarów.
    Historia ta obiega miejscowe środowisko i powoduje totalny brak zaufania do prezia Upiora.
    To jedno z wielu zdarzeń, pokazujących prezia Upiora ze złej strony, więc lokalne środowisko zaczyna
    traktować go za człowieka niewiarygodnego i powoli odsuwa się od niego,a także od klubu, którym
    zarządza. To tyle w pierwszej części tej opowieści.
    Zbieżność nazwisk przypadkowa...

  3. Powrót do góry    #1353
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    przyjacielu ale są pozytywy lubuskiego i to naprawdę dziwne
    np. macie w swoim województwie najstarsze na świecie TESCO bo powstało trzy lata przed Chrystusem który stoi obok.
    Spaliłeś ten dowcip. Poza tym to nie były 3 lata tylko 3 miesiące

    Taką stopkę wstaw:

    Ceterum censeo Lubuskie delendam esse

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    cukrzyca (07-10-2019), marsac (07-10-2019)

  5. Powrót do góry    #1354
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Spaliłeś ten dowcip. Poza tym to nie były 3 lata tylko 3 miesiące

    Taką stopkę wstaw:

    Ceterum censeo Lubuskie delendam esse
    raczej nie wstawię ale oczywiście wrzuciłem w Google i poczytałem. cóż aż taki to ja nie jestem ale jedno zdanie było śmieszne - rządzić wojewodztwem lubuskim toz to obciach lepiej snieg odgarniac w zimie czy jakoś tak.

    a tak poważnie to niech ten gorzow coś zrobi bo liga straciła juz torun a doszedł chyba cienki Rybnik i nie uśmiecha mi się słabiutka liga. wtedy wszyscy na tym stracą. ja się już pogodził em ze w przyszłym roku sparta nie zrobi majstra ale na litość niech chociaż mecze będą ciekawe wyrównane i przy pełnych trybunach
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 07-10-2019 o 18:02

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Słowianka (07-10-2019)

  7. Powrót do góry    #1355
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Tymczasem Marek Grzyb na FB w odpowiedzi do kibica:

    Dajmy pracować Panu Markowi. Na pewno zrobi co w jego mocy, żeby Krzysiek został w Gorzowie. Rozmowa o $$$ nigdy nie jest prosta ale trzeba wierzyć w pomyślne zakończenie. Pan Marek na pewno nie odpuści
    Marek Grzyb
    Marek Grzyb
    Adam Antosik Dokładnie mnie tam będzie jakiś Lublin w cycka robił.

    To co mówiłem od początku Kasprzak zostanie w Stali - no chyba, że go nie spłacą.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  8. Powrót do góry    #1356
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Tymczasem Marek Grzyb na FB w odpowiedzi do kibica:

    Dajmy pracować Panu Markowi. Na pewno zrobi co w jego mocy, żeby Krzysiek został w Gorzowie. Rozmowa o $$$ nigdy nie jest prosta ale trzeba wierzyć w pomyślne zakończenie. Pan Marek na pewno nie odpuści
    Marek Grzyb
    Marek Grzyb
    Adam Antosik Dokładnie mnie tam będzie jakiś Lublin w cycka robił.

    To co mówiłem od początku Kasprzak zostanie w Stali - no chyba, że go nie spłacą.
    Mogą go spłacić a i tak może odejść. Nie bierzesz tego pod uwagę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1357
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Tymczasem Marek Grzyb na FB w odpowiedzi do kibica:

    Dajmy pracować Panu Markowi. Na pewno zrobi co w jego mocy, żeby Krzysiek został w Gorzowie. Rozmowa o $$$ nigdy nie jest prosta ale trzeba wierzyć w pomyślne zakończenie. Pan Marek na pewno nie odpuści
    Marek Grzyb
    Marek Grzyb
    Adam Antosik Dokładnie mnie tam będzie jakiś Lublin w cycka robił.

    To co mówiłem od początku Kasprzak zostanie w Stali - no chyba, że go nie spłacą.
    Bez urazy, ale ten Grzyb to jakiś nie ten tego. Wczoraj DJ Krzyś powiedzial zupelnie co innego niz Grzyb w SF, a po drugie jak można pisać ... ,,mnie tam bedzie jakis Lublin,,? Jakis? Z pogarda taką wypowiada slowa czlowiek kierujący Stala?
    Skad urwal sie Wasz ten kwiatek, bo Mrozek już jaki jest taki jest ale wypowiada sie zdecydowanie lepiej

  10. Powrót do góry    #1358
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Juz abatrahujac, ze nikt nic o Lublinie nie mowil. Czyli cos jest na rzeczy
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #1359
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    72
    Podziękowania: 25 w 13 postach
    Marek Grzyb pisze na Facebooku... 1.Uważam że wypowiedź KK była niefortuna ponieważ ja mówię o nim w dobrych superlatywach nie mówię o tym że miał słaby sezon...
    Potwierdzam że jesteśmy umówieni po barażach zdobył wczoraj 11+2 jego miejsce jest w STALI...
    2.Dokładnie mnie tam będzie jakiś Lublin w cycka robił...

    Dla mnie ten człowiek/Marek Grzyb/ wygląda niewiarygodnie, jak niedorzeczny rzecznik klubu, a nie prezes. Pionek, spekulant, który gra w dziwne gry i odpowiada na pytania na Facebooku. Nic więcej.
    Ostatnio edytowane przez DHEFF ; 07-10-2019 o 20:48

  12. Powrót do góry    #1360
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak nikt nie mówi.... Wszyscy wiedzą, że Lublin zamącił w temacie i Krzysiek ma mega dylemat

  13. Powrót do góry    #1361
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,525
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    A to nie jest jakieś fake konto tego Grzyba, bo to aż dziwne żeby takie farmazony pisac?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  14. Powrót do góry    #1362
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    A gdzie on tak napisał? Na facebooku Stali czy gdzieś indziej?

  15. Powrót do góry    #1363
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,670
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Iversen pewnie żadnej wolty nie zrobi i pojedzie dla Gorzowa przyszły sezon, ale KK to chyba faktycznie już
    mało realny, tym bardziej, że zaległości są podobno spore (ok. pół miliona zł) i w tej sytuacji trudno się
    dziwić zawodnikowi, że ma dość. Podobnie jak koledzy powyżej uważam, że Krzyśka już w Stali nie ma,
    a jego gra obliczona jest tylko na wyciągnięcie zaległej kasy. Jak ją dostanie, to i tak pewnie wyląduje w
    innym klubie i wcale takiej postawie zawodnika bym się nie dziwił. Zmora widać trochę syfu zostawił,
    Grzyba postawił jako zwykłego figuranta, a i tak sam sprawuje swoje rządy w dalszym ciągu.
    To strasznie patologiczny układ i prowadzi do totalnej katastrofy klubu.
    Ta "zmiana" prezesa to pic na wodę dla niezorientowanych. Krótko mówiąc jest żle, a może być jeszcze
    gorzej. Zmora mówił, że może ustąpić w każdej chwili, ale widać, że koryto zbyt mocno go rajcuje.
    To wszystko mocno śmierdzi i zmierza w złym kierunku. Niestety, Zmora zniechęcił zbyt wielu sponsorów,
    którzy od klubu się odsunęli i kurczowo trzyma się Stali, co dla klubu jest zgubne.
    Ciągnie Stal na dno i przy biernej postawie otoczenia może ją ... utopić.
    Sporo masz niestety racji Rysiek...

    Zmora dalej jest w klubie, tylko odsunął się w cień, a swoje i tak "robi". Nic się w jego przypadku nie zmieniło, dalej ma kontrakt menadżerski i co miesiąc wystawia księgowej faktury. Z tego co do mnie doszło z dobrze poinformowanych źródeł IMZ ma mieć od wszystkiego kasę (taka była umowa po tym jak odchodził Komar, bo stan kasy za Komara tez na koniec był na minus i Zmora przejmujac to z 'garbem" miał zagwarantować sobie kilka profitów). Z tego co wiem, to jak handlowiec przyniesie mu sponsora, to ten handlowiec ma z tego 15 %, kolejne 15 % idzie też na konto IMZ. Jak ten sponsor przedluzy na kolejny rok to jest 10 %, a kolejne 5 %. Także załóżmy jak sponsor zostawi 100 tys złotych za sezon na klub, to z tych jego pieniędzy spora część idzie w kieszeń dwóch osób (łącznie 30%). Do tego w kontrakcie IMZ ma mieć 5 % z biletów. Załóżmy rok temu kiedy były komplety, to sporo kasy wpadło na konto klubu, także te 5 % to ładna suma na koncie eks prezesa, na którą miał złożyć się każdy kibic. W kontrakcie IMZ ma mieć też % od sprzedazy gadżetów klubowych...do tego dochodzą różnego rodzaju premie za wyniki sportowe itp. Jeżeli wyciągnie się medianę, to zarobki naszego prezesa mogą według opinii wtajemniczonych ludzi wynieść średnio co miesiąc ... nawet ok. 40 tysięcy zł. Także tyle jest z tej "społeczności" naszego eks prezesa.
    IMZ usunął się mądrze w cień, robi to co robił, zapisy w kontrakcie ma, także on nie jest obiektem ataków, a teraz całe zło, pustka w kasie spadnie na kogos innego...

    A sytuacja nie jest najlepsza. Kasprzakowi za ten i za poprzedni sezon zalegamy według mojej wiedzy ok. 420-430 tys zł. Niespłaceni są w całości praktycznie wszyscy zawodnicy ze Zmarzlikiem na czele, a wielu praktycznie jest w większoścy niespłaconych. A zgodnie z umową klub ma czas na rozliczenie się ze stawek kontraktowych zawartych na umowie do końca października. Tutaj trzeba zasypywać potężną wyrwę. A klimat po wypowiedzi Kasprzaka wytworzył się fatalny. Zawodnik głośno powiedział to, o czym każdy wiedział, czyli o rollowaniu długów, dziwnych zagrywek z zawodnikami.

    Cóż, nasz klub odkąd odszedł Kugler (który mimo swoich wad) potrafił dbać o kasę klubu, scalać BSC i jakoś to wszystko się kręciło. Byli świetni marketingowcy, którym los klubu nie był obojętni i też zostali zaorani. Doszla do tego pewnosc, arogancjaeks prezesa i mamy zgliszcza. Każdy ze sponsorów wie, że całość ich ciezko wypracowanych pieniędzy nie trafia na klub, to też nie chcą zostawiać tych pieniędzy.

    Przy "życiu" trzymają nas dostacje z miasta, Ekstraligi, sprzedaz biletow i sprzedaz lóż (kupują je m.in.firmy, które np. biorą na siebie te poza kontraktowe zobowiązania zawodników) i wten sposób kasa ma być zabezpieczana na te pozakontraktowe umowy.

    Jeżeli magistratowi skończy sie cierpliwość, jeżeli sponsorzy dalej będą z klubu odchodzić, to w zasadzie będziemy skazani na pieniądze Marka Grzyba. Czy on jest na tyle majętny, by lekką reką "wyrzucać" co roku parę milionów złotych? Raczej wątpie. Obawiam się, że jak zobaczy jak to wszystko funkcjonuje to dość szybko się stad zawinie...Chciałbym się mylić, że tak będzie.

    Na chwilę obecna z tego co widać, to mamy ciąg dalszy powolnej agonii, która będzie się zwała pierwszą ligą. I ten cel możemy osiągnąć w 2021 roku. Co mieliśmy w ostatnich latach? Odpływ klasowych zawodników:

    Zagar (po 2016)
    Iversen (po 2017)
    Pawlicki (po 2017)
    Vaculik (po 2018)
    Kasprzak (po 2019?)

    Straciliśmy de factwo 4 zawodników klasy światowej + bardzo solidnego Polaka (5 zawodnik w hierarchii, bardzo dobry doparowy).

    A w ich miejsce mamy:
    Iversen ? (powrót w niewiadomej dyspozycji)
    Woźniak (dobry 4-5 zawodnik pod wzgledem hierarchii, doparowy jeśli chodzi o wyjazdy)
    Thomsen (solidny doparowy)

    Do tego będziemy mieli prawdopodobnie niepewnego 5 seniora - słyszałem o rozmowach m.in. z Kubą Jamrogiem. Jednak tutaj na razie nie ma konkretów i wszyscy czekają na odpowiedź Kasprzaka, która może być tylko jedna - odejscie do Lublina.

    Za rok jak tak dalej będzie wszystko szło będziemy żegnać naszego mistrza świata - Zmarzlika, o którego będą "zabijać" się Ci najbardziej majętni, z solidną, pewną kasą.

    Po trybunach widać, że kibice nie są głupi..Na taki średni zespół, targany wewnętrznymi problemami, z trenerem, który jest "bo jest", bo jest lojalny, swój, tani i bierze na siebie wszystkie problemy klubu nie ma za bardzo klimatu do speedwaya.

    Co tutaj trzeba zrobić, żeby to odwrócić? Powiewu nowej, świeżej energii, pozytywnych sygnałów, bodźców...A nie pozorowanych ruchów. Przede wszystkim zmian w zarządzie i dojścia ludzi z kasą, którzy do tego mają Stal w sercach, a nie traktują klubu jako skarbonkę. Trzeba odbudować marketing, zyskac na nowo zaufanie lokalnych władz, sponsorów i zawodników. Do tego trzeba całkowitego odejścia osób niekompetentnych, czy pijawek.

    Czasami nawet lepiej wszystko zacząć od 0 z kompetentną ekipą - przyklad Czestochowa i spokojnie w 2-3 lata wszystko może fajnie funkcjonować. U nas nie idzie nic w dobra stronę, kolejny sezon może przynieść kolejne rozczarowanie, bo drużyny takie jak Leszno, Częstochowa, Wrocław, Grudziądz, a nawet Lublin mogą być poza naszym zasiegiem. Zostanie nam walka o miejsca 5-7 z Zieloną Góra i Rybnikiem. Z tej trójki, to chyba u nas będzie najgorszy klimat.

    Niestety potrzeba zmian, zmian i jeszcze raz zmian. Póki nie jest za późno.

    I niestetety trzeba będzie niedługo odbudowywać szkolenie, bo po tym jak najprawdopodobniej karierę za chwilę zakończy Karczmarz zostaniemy jedynie z Bartkowiakiem (rocznik 2003) i resztą przeciętnych żużlowcow typu Szczotka, Jasiński, czy Pytlewski. Na szczeście wejdzie od tego lub najpóźniej od sezonu 2021 przepis o zagranicznym juniorze, to równiez i nam ułatwi on życie. Głupotą będzie wyrzucanie Palucha, bo stracimy szansę na angaż jego syna - Oskara...A ze szkółki przez kilka lat nie wypuścimy żadnego talentu, bo nikogo takiego nawet nie widać....

    Ciężkie miesiące przed nami i smutno się na to patrzy/słucha jak się jest kibicem z ponad 25-letnim stażem i ma się "dojścia" do tego co się dzieje wewnątrz....

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Lipa_PL (08-10-2019)

  17. Powrót do góry    #1364
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    realnie, jakie sa szanse na pozostanie Kaspera? On jak juz to nie odejdzie do ekip TOP4 tylko do waszych bezposrednich rywali z dolu tabeli wiec w tej sytuacji walka o byt moze byc na prawde ciezka. Co do Zimnego on przypomina Golloba pod wzgledem przywiazania.. ale Tomkowi tez w koncu braklo cierpliwosci jak pojawil sie Slak. Z Zimnym moze byc analogicznie, moze sie pojawic jeszcze wyzszy kontrakt i to wyplacalny. Zastanawiam sie jakim cudem Bartek ma u was taki kontrakt, skoro kasy nie macie. Toc z jego punktowka to jego kontrakt to 50%waszych wydatkow. Myslalem, ze chociaz on ma zaplacone wszystko, a tu kuku. Maszonski pewnie z nim zostanie nawet jak zmieni barwy. Chociaz chlopak ma taka marke, ze gdzie nie pojdzie to sie majetni chetni sponsorzy znajda.

  18. Powrót do góry    #1365
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    72
    Podziękowania: 25 w 13 postach
    Więc Ireneusz Zmora pracuje w Gorzowie za pół miliona złotych? Plus bonusy. Doskonałe wynagrodzenie. Nie musi płacić sprzęt, mechanikowi, tunerowi. Oszczędza także w podróży. Żużlowcy
    drugiej linii mogą tylko zazdrościć. Logiczne jest zatem, że na Vaculika, i może też Kasprzaka nie ma pieniędzy, jeździ Kildemand i jako wybawiciel jest oczekiwany człowiek w stagnacji, sympatyczny, ale ekstra naiwny Iversen. Kiedy duma i chciwość pochłoneła mistrza IMZ i sukces został zakupiony na kredyt, fałszywe obietnice, sztuczki.....to jesteśmy tutaj i to trwa.
    Ostatnio edytowane przez DHEFF ; 08-10-2019 o 06:27

  19. Powrót do góry    #1366
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Pisałem tu ze 2 lata temu że Zmora wszedł już w fazę „późnego Dowhana” ale teraz to go qrde wyprzedził o kilka długości...
    Grzyb musi mieć teraz niezły szok poznawczy.
    Jeśli miasto nie wkroczy i nie pyerdolnie pięścią w stół to faktycznie 2021 i adios ekstraligo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #1367
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Wczoraj oglądałem dosłownie urywki gali EE i już po części oficjalnej natknąłem się na rozmowę KK z Emilem. Z ruchu warg można było wyczytać:

    KK: Ty Emil te miliony co Ci Falubaz dawał to prawdziwe?
    Emil: No ta, wyglądały na prawdziwe...
    KK: No dobra to teraz ja je biorę!



  21. Powrót do góry    #1368
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Nie no, aż tak źle to nie może być w tej Stali, Przemek chyba ostro tutaj przekoloryzował.

    Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Stal ma problemy aby spłacić chociaż same regulaminowe gaże zawodników. A co z kredytem którego ratę też trzeba spłacić ? No i jak jest tak źle to jak wy żeście przekonali Puka aby do was wracał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1369
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    @Przemek z Gorzowa. Wiesz, że to mocny tekst to co napisałeś? Nawet jeżeli 50% jest prawdą to ktoś może pociągnąć Cię do odpowiedzialności karnej, bo to działanie na "szkodę" klubu i możesz stanąć przed sądem, bo to co napisałeś jest niewygodne dla klubu.

    Jeżeli to prawda to prokuratura powinna w trybie natychmiastowym zając się tą sprawą.

    I skoro tak jest to jakim cudem Stal ciągle dostaje licencję od Eligi?

    PS. Rata kredytu, jaki stal zaciągnęła kilka lat temu to płatne w grudniu z góry 700-800 tys zł.
    Z miasta Stal dostaje około 1 mln zł. Brak GP to minus - 2 mln zł.

    Grzyb będzie musiał dokładać z własnych pieniędzy ten cyrk.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 08-10-2019 o 09:34

  23. Powrót do góry    #1370
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    @Przemek z Gorzowa. Wiesz, że to mocny tekst to co napisałeś? Nawet jeżeli 50% jest prawdą to ktoś może pociągnąć Cię do odpowiedzialności karnej, bo to działanie na "szkodę" klubu i możesz stanąć przed sądem, bo to co napisałeś jest niewygodne dla klubu.
    Nie pisz bzdur, do sądu mogą podać go wtedy kiedy pisze nieprawdę a nie kiedy cos jest niewygodne dla klubu czy cos szkodzi klubowi.

    Jeżeli to prawda to prokuratura powinna w trybie natychmiastowym zając się tą sprawą.
    A prokuratura czym konkretnie powinna się zając ? Bo na pewno nie tym, ze Zmora ma taki a nie inny kontrakt z klubem.

    I skoro tak jest to jakim cudem Stal ciągle dostaje licencję od Eligi?
    Wiele razy było pisane już, do tej pory Stal jako klub, rozliczał się z zawodnikami w części regulaminowej płac. I dlatego dostawali licencję.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1371
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie pisz bzdur, do sądu mogą podać go wtedy kiedy pisze nieprawdę a nie kiedy cos jest niewygodne dla klubu czy cos szkodzi klubowi.



    A prokuratura czym konkretnie powinna się zając ? Bo na pewno nie tym, ze Zmora ma taki a nie inny kontrakt z klubem.



    Wiele razy było pisane już, do tej pory Stal jako klub, rozliczał się z zawodnikami w części regulaminowej płac. I dlatego dostawali licencję.
    Nie wiesz nic jak działają firmy w Polsce czy na świecie. Jeżeli ktoś ze środowiska wypowiada się w takim stylu to szkodzi w dobre interesy klubu a za to może ponieść odpowiedzialność karną. Po drugie to co napisał Przekem to wątpie by to była 100% prawda. Jeżeli nie jest to tym bardziej Stal Gorzów może go wziąć pociągnąć do odpowiedzialności karnej, chyba że jest dziennikarzem i bada sprawę. Wtedy ma "immunitet" i jest chroniony przez prokuraturę. W innym przypadku jeżeli jest blisko klubu i środowiska to takich rzeczy nie może mówić na ogóle.

    Przecież to o czym pisał Przemek to pralnia pieniędzy w klubie. Dlatego tym prokuratura powinna się zająć. To pranie kasy w białych rękawiczkach.

  25. Powrót do góry    #1372
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ipokarse gdzieś słyszysz dzwony ale nie wiesz w którym kościele. To co napisał Przemek , o ile jest nieprawdą, może nosić znamiona występku publicznego znieważania z 216 kk

    § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
    podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
    § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
    § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
    § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
    § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

    Czyli Zmora musiałby wykazać aktywność ze względu na prywatnoskargowy charakter tego przestępstwa.


    Natomiast klub tj. sportowa spółka akcyjna może dochodzić roszczeń na drodze cywilnoprawnej (dość wątpliwe w mojej ocenie). Zmora osobiście zreszta tez.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (08-10-2019), kapitan bomba (08-10-2019)

  27. Powrót do góry    #1373
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie wiesz nic jak działają firmy w Polsce czy na świecie. Jeżeli ktoś ze środowiska wypowiada się w takim stylu to szkodzi w dobre interesy klubu a za to może ponieść odpowiedzialność karną. Po drugie to co napisał Przekem to wątpie by to była 100% prawda. Jeżeli nie jest to tym bardziej Stal Gorzów może go wziąć pociągnąć do odpowiedzialności karnej, chyba że jest dziennikarzem i bada sprawę. Wtedy ma "immunitet" i jest chroniony przez prokuraturę. W innym przypadku jeżeli jest blisko klubu i środowiska to takich rzeczy nie może mówić na ogóle.
    Nie jest problemem to, że się "w taki sposób wypowiada". O ile ma wiedzę i mówi prawdę. Wtedy żaden sąd mu nic nie zrobi. I nie odpowiedzialność z KK, ale można go co najwyżej pozwać do sądu z powództwa cywilnego. A to znaczna róznica.

    Przecież to o czym pisał Przemek to pralnia pieniędzy w klubie. Dlatego tym prokuratura powinna się zająć. To pranie kasy w białych rękawiczkach.

    Jaka pralnia ? O czym ty w ogóle nawijasz ? Wiele klubów sportowych, działa na podobnych zasadach. Kto przytarga do klubu sponsora ma od tego odpowiedni procent. A prezes klubu ma prowizje od całości. Tak to działa w zawodowych klubach. Ze Zmorą kontrakt podpisała rada nadzorcza i ona go rozlicza. Co prawda można mieć zastrzeżenia do Zmory, że bierze spora kasę z klubu, który jest mocno na minusie, ale tu rozliczyć powinna go rada nadzorcza a nie prokuratura.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #1374
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    [QUOTE=lpokarse;@Przemek z Gorzowa. Wiesz, że to mocny tekst to co napisałeś? Nawet jeżeli 50% jest prawdą to ktoś może pociągnąć Cię do odpowiedzialności karnej, bo to działanie na "szkodę" klubu

    To nie Przemek działa na szkodę klubu, co najwyżej ujawnia nieczyste zagrania demona, czy jak go tam zwą.
    To,co pisze Przemek może co najwyżej uderzyć w pijawkę, która z klubu ciągnie ile się da i robi to
    strasznie bezczelnie. Przemkowi widać na klubie zależy w przeciwieństwie do pewnej hieny.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Przemek (08-10-2019)

  30. Powrót do góry    #1375
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    72
    Podziękowania: 25 w 13 postach
    Figurant, gwiazda Facebooka Marek Grzyb znalazł winowajcę sytuacji, w której znajduje się Gorzów. To on, Jakub Kepa i miasto Lublin.


    Paweł Roman Rurarz Marek Grzyb Póki co, to Pan nic w tym gorzowskim żużlu nie zrobił oprócz dania obietnic i wręczeniu Bartkowi wycieczki na Malediwy. Pewien Pan prezes z Rzeszowa też dużo mówił, a obecnie klubu tam nie ma. Więc zamiast pisania „jakiś Lublin”, to polecam się zapoznać z pracą jaką zrobił Piotrek Więckowski oraz Kuba Kępa i doprowadzić do tego, żeby i Pański klub był wypłacalny. Pozdrawiam z Lublina. ?

    Marek Grzyb Na razie Panowie z całym szacunkiem mam wrażenie że wasz zarząd to nie tylko buduję tylko tez po części psuje Polski Speedway już widziałem
    takie sytuację w życiu gdzie ludzie którzy chcą kupić wszystko za pieniądze nie najlepiej kończą ?
    A odnośnie wakacji to Bartkowi się one należą bo ciężko na nie pracowała przez całe życie ?
    A teraz co do mojej pracy to właśnie dlatego będę stał na straży żeby osoby które za pieniądze chcą łamać wszystkie reguly w Polskim Speewdway zastanowily się co robią?
    Też pozdrawiam serdecznie z Gorzowa

    Jar Ko Marek Grzyb Łamaniem zasad w żużlu jest przede wszystkim zaleganie z wypłatami zawodnikom. Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi a nie marzy się skład, na który nie ma pokrycia finansowego. No i po co pan kłamie w mediach, że jest dogadany z KK skoro on sam powiedział jaka jest prawda. Robi pan z siebie zwykłego buraka, który kłamie na lewo i prawo i oszukuje kibiców nie tylko w Gorzowie

    Marek Grzyb Proszę mnie nie obrażać
    po pierwsze nie kłamie i jak będzie z KK to sami zobaczymy proszę się nie martwić o nasze finanse ?
    A tak na marginesie to wydawanie pieniędzy ze
    Spółek Skarbu Państwa które należą do wszystkich Polaków trudno nazwać SUKCESEM ?
    POZDRAWIAM SERDECZNIE

    Jar Ko Marek Grzyb Sukcesem to jest przekonać takie spółki do wyłożenia pieniędzy właśnie na dany klub, a jak pan tego nie potrafi to trudno. Trzeba będzie wyłożyć z własnej kieszeni i uregulować te kilkaset tysięcy zaległości... tylko, żeby na nowy sezon starczyło.

    Piotrek Pawłowski Tak, Lublin zły i najgorszy, tak przepłaca za zawodników i ich podkupuje, że z ekstraligi przyszedł tylko niechciany w Zielonej Górze Zengota

    Paweł Wójcik Pan Marek za bardzo nosa zadziera. To zawodnik decyduje gdzie chce jeździć a cała reszta to pobożne życzenia. A jak Pan nie umie sponsorów załatwiać to już pana problem. Każdy szczeka na Lublin bo ośmielił się pozostać w PGE ekstralidze i zamieszać. Zafajdane kółko wzajemnej adoracji i bufonowaci prezesi.

    Paweł Roman Rurarz Marek Grzyb Czyli mam rozumieć, że Stal Gorzów za Pana kadencji będzie klubem utrzymywanym tylko i wyłącznie z pieniędzy prywatnych firm? Żadnych dotacji od Miasta Gorzów, bo przecież to pieniądze m.in. Z podatków.

    Paweł Wójcik Nie wspomnę o podkładaniu meczów. Z Unią w prawdziwej walce to Stal by wygrała ale chyba tylko w szachy....
    Każdy to widział ale nikt nie mówi bo to przecież wielką Stał. Oni muszą się utrzymać.

    Kamil Korzeniowski Marek Grzyb Panie Marku, Zmarzlik zasluzyl na Malediwy? Ok. A czy Krzysztof Kasprzak po 9 latach jazdy w Gorzowie WIelkopolskim zasluzyl na to, zeby czekac i dopominac sie o ponad setki (podobno okolo 400) tysiecy zlotych zaleglosci? Kasprzak zasluzyl mniej na uczciwie zarobione pieniadze? Troche komiczna sytuacja, ociera sie to o oblude i brak szacunku. Moze zamiast fundowac Malediwy warto bylo przeznaczyc to na splate Kasprzaka? Ewentualnie dolozyc do kolejnej raty kredytu Gorzowskiej Stali? Jeszcze Pan dobrze nie zaczal a zawodnik juz zdarzyl w telewizji udowodnic Panu klamstwo. Prosze tez o wiecej szacunku dla Motoru Lublin. Bylismy w zeszlym roku od was lepsi. Jakis tam Lublin pokonal was z bonusem i zepchnal do barazy, ktore tez na pewno kosztuja ale to sa juz Pana i Pana Zmory problemy. Bede z ciekawoscia patrzyl, jak sobie Pan z tym poradzi. Bo nie jest tak rozowo, jak Pan to przedstawia.

    Michał Paryż Marek Grzyb a co ty masz chłopie do Lublina? Jeden z lepiej zarządzanych klubów a zachowanie kibiców godne naśladowania

    Mateusz Murak Ten "jakiś tam Lublin" jest większy zarówno pod względem ludności jak i powierzchni od Gorzowa, więc to my moglibyśmy mówić "Jakiś tam Gorzów". Lublin również w tym sezonie był wyżej w tabeli, spychając Gorzów do meczu barażowego. Pycha kroczy przed upadkiem, to będzie najlepsze podsumowanie Pana słów

    Pawel Michalak Panie Prezesie Marku, jako że jest Pan wzorem dla młodszych proszę poświęcić więcej uwagi i stanąć na straży regUł pisowni w języku polskim jak i angielskim. Jedna podpowiedź w tekście a druga to SpeedwAy. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w nowej roli.

    Marek Grzyb Pawel Michalak dziękuję pozdrawiam złośliwość rzeczy martwych w ferworze udzielania szybkich odpowiedzi ?

    Paweł Wójcik Więc niech Pan prezes sam nie nakręca mowy pogardy i poniżania. Lublin nikogo nie podkupuje. Całe środowisku żużlowe walczy o zawodników ale tylko na Lublin lecą gromy bo się ośmielił pozostać w PGE i włączyć do walki o zawodników. Wielu osobom to nie na rękę. Wielki szacunek należy się Markowi Kępie za to co zrobił dla klubu. Najlepiej jak by Lublin zbierał najgorszych zawodników po wszystkich klubach to była by większość środowiska zadowolona.

    Marek Grzyb Paweł Wójcik nic nie mam do Lublina mówię TYLKO o wydawaniu i przeplacaniu jeżeli ktoś tego nie rozumie to trudno ale to myślenie na krótka metę

    Marek Grzyb Proszę się nie martwić o nas i KK też dolewanie oliwy do ognia i tak nic nie zmieni pozdrawiam serdecznie ?

    Marek Grzyb Jar Ko tak napisałem dolewaniem oliwy do ognia nic się nie zmieni proszę się nie martwić o nas i KK zalecam rozsądek pozdrawiam serdecznie ?

    Paweł Wójcik A Pan nie rozumie że do czyjegoś portfela nie powinien Pan zaglądać. To cecha ludzi słabych. Niech Pan zajmie się finansami swojego klubu. Boli wszystkich że Lublin ma budżet ponad średnią ? To niech nie boli. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

    Marek Grzyb Paweł Roman Rurarz nikt nie mówi o dotacjach jak widać powyżej ale o szastaniu
    Nieracjonalymi sumami które psują Polski Speedway i tyle proszę się spytać w innych miastach co myślą o polityce waszego zarządu pozdrawiam serdecznie

    Marek Grzyb Na razie to wy zagladacie do naszego i stąd ta DYSKUSJA ?

    Jar Ko Marek Grzyb Proszę spytać zawodników, którzy od was uciekli co myślą o Stali jako rzetelnym płatniku, hehe. Proszę się już nie pogrążać z tym psuciem rynku. Widać, że pan nie ma pojęcia o sezonie transferowym i na czym on polega.

    Paweł Wójcik Co więcej, nasłuchał się Pan bajek o przepłacaniu i powtarza jak mantrę. Podobno Grisza miliona zarobił za podpis . Panie Marku, taki poważny człowiek a powtarza plotki. Pan Kępa ma z was wszystkich niezłą bekę....

    Tomek Jastrzębski Marek Grzyb Ale my nikomu nie zaglądamy. To Krzysztof Kasprzak powiedział publicznie przed kamerami, że są względem niego zaległości.
    Natomiast Pan w tej niezręcznej sytuacji najwyraźniej postanowił poprawić atmosferę, poniżając klub rywala ku uciesze własnych kibiców.
    Ale jasne, ogłośmy że Lublin zaczął tę dyskusję.

    Marek Grzyb Paweł Wójcik ja mam inną wiedzę proszę spytać inne miata pozdrawiam ?

    Marek Grzyb Nie oczywiście ja będę bił BRAWO i NIC nie mówił coś się bierze z czegoś pozdrawiam ?

    Paweł Roman Rurarz Panie Prezesie. Jest takie słynne w Polsce przysłowie. Brzmi ono „Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje”. Niech Pan skończy wypowiadać się na Facebooku (albo bierze przykład z Michała Świącika, który potrafi to robić jak mało kto) i zacznie robić. Póki co, Pańskie słowa to tylko puste obietnice bez pokrycia, co potwierdziły słowa KK w telewizyjnym wywiadzie. Z Gorzowem jestem mocno powiązany, ale jest Pan obecnie mocno niepoważny. Nie okazuje Pan szacunku swoim potencjalnym rywalom, a to zazwyczaj źle się kończy. Czekam na informacje, że Stal spłaciła długi wobec zawodników, a Kasprzak pozostanie w waszych barwach. Wtedy dopiero przyznam, że coś Pan zrobił.
    Ostatnio edytowane przez DHEFF ; 08-10-2019 o 17:48

  31. Powrót do góry    #1376
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponowanie 500tys. więcej to Twoim zdaniem nie jest psucie rynku ? To gratuluję i oby manna się nie skończyła

  32. Powrót do góry    #1377
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stalowy_92 Zobacz posta
    Proponowanie 500tys. więcej to Twoim zdaniem nie jest psucie rynku ? To gratuluję i oby manna się nie skończyła


    Psucie rynku jest wtedy gdy oferujesz więcej niż jesteś w stanie zapłacić.

    O Lublin się nie bój, jak się skończą pieniądze to skończą się kontrakty i może Ekstraliga. Z pewnością Kuba nie pozwoli sobie na Malediwy w trudnych chwilach.

    Śmiech "Lublin przepłaca!", "Manna z nieba" i tenże Lublin jedzie z Miesiącem, Lampartem i Michelsenem w składzie. Kończy ligę na zaskakująco wysokim miejscu - przed Gorzowem ze składem za gruby hajs, z mistrzem świata włącznie.

    To kto w końcu przepłacił? Motor który za pół darmo zrealizował cel sportowy? Czy Gorzów który jako jedyny przegrał dwumecz z dramatycznym Toruniem?
    Ostatnio edytowane przez TomasZee ; 08-10-2019 o 17:18

  33. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi TomasZee za jego przydatny post!

    Dominik (08-10-2019), Falubaz (08-10-2019), Gadol (08-10-2019), Peter Kildemand (09-10-2019), Raf_Lublin (08-10-2019), Rozi22 (08-10-2019), blajar (08-10-2019), grafi25 (08-10-2019), kapitan bomba (08-10-2019), shelve (08-10-2019)

  34. Powrót do góry    #1378
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Gorzowiacy gratuluje Wam prezesa Grzyba. Taki rodzynek lepszy od Diamentowego Irka, a Mrozek przy nim to mistrz slowa i pióra, do Mrozka nie dorasta do pięt.

    Chcialbym przypomniec, ze kontrakt Griszy oplacilo TBV.

    Grzyb to rodzynek nad rodzynkami, albo moze ktos mu sie włamał na konto?

    I pisałem w trakcie sezonu, że Gorzów wygląda slabiej niz Torun i gorzow powinien spasc. Z Lesznem mecz ustawiony, z nami faksem z pomoca sedziego wygrany. Z Wrockiem darmowe 3 pkt... gdyby nie Zmarzlik Stali nie było by w Elidze

    Najlepsza odpowiedź Grzyba
    ,, i KK zalecam rozsądek pozdrawiam serdecznie

    Najlepsza odpowiedź Grzyba
    ,, i KK zalecam rozsądek pozdrawiam serdecznie,,

    Koleś jest niepowarzny KK DJ zaleca rozsadek haha niezły kabareciarz

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    DHEFF (08-10-2019)

  36. Powrót do góry    #1379
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Gorzowiacy gratuluje Wam prezesa Grzyba. Taki rodzynek lepszy od Diamentowego Irka, a Mrozek przy nim to mistrz slowa i pióra, do Mrozka nie dorasta do pięt.

    Chcialbym przypomniec, ze kontrakt Griszy oplacilo TBV.

    Grzyb to rodzynek nad rodzynkami, albo moze ktos mu sie włamał na konto?

    I pisałem w trakcie sezonu, że Gorzów wygląda slabiej niz Torun i gorzow powinien spasc. Z Lesznem mecz ustawiony, z nami faksem z pomoca sedziego wygrany. Z Wrockiem darmowe 3 pkt... gdyby nie Zmarzlik Stali nie było by w Elidze

    Najlepsza odpowiedź Grzyba
    ,, i KK zalecam rozsądek pozdrawiam serdecznie

    Najlepsza odpowiedź Grzyba
    ,, i KK zalecam rozsądek pozdrawiam serdecznie,,

    Koleś jest niepowarzny KK DJ zaleca rozsadek haha niezły kabareciarz

    Napisał proszę się nie martwić o nas i KK zalecam rozsądek. Prezes zwyczajnie nie postawił kropki czy przecinka. I jakże zdanie zmienia sens. Proszę się nie martwić o nas i KK. Zalecam rozsądek. Ale Ty jako hiena nawet tego nie potrafisz zauważyć i się domyślić.

  37. Powrót do góry    #1380
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Niech Wasz prezes nauczy sie pisac na fb, bo jego posty to smiech na sali

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lpokarse za jego przydatny post!

    DHEFF (08-10-2019)

  39. Powrót do góry    #1381
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,462
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,641 w 2,160 postach
    Szczerze, to jezeli jest w Stali jak pisze Przemek to nie ogarniam tego nowego prezesa. Gosc ze swoja firma, wyklada pewnie tez nie nale pieniadze jako sponsor na klub i pozwalalby na taki cyrk? Przeciez jako prezes musi byc swiadomy tego co sie w klubie dzieje...chyba, ze jest słupem w firmie CB, a firma nalezy do "upiora", bo innej mozliwosci nie widze.

  40. Powrót do góry    #1382
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,721
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Tak sobie przez chwile pomyślałem, czy ten cały Grzyb da radę zrobić porządek w waszym klubie. No i przede wszystkim postawić się Zmorze. Jak czytam te rewelacje Przemka, to ktoś to powinien zrobić. Zmora usunął się w cień i sprowadził Grzyba, stawiając go na stołek prezesa. Ale czy naprawdę Zmora stracił władzę ? Otóż popatrzałem sobie w necie kto jest właścicielem S.S.A i okazuje się, ze właścicielem jest stowarzyszenie Stal Gorzów. A kto jest prezesem stowarzyszenia ? Ano sam Ireneusz Zmora

    Czyli jak dobrze rozumuje, Zmora jest szefem Grzyba. To jak taki Grzyb miałby zrobić porządek z takim rozpasaniem o jakim pisał Przemek ? Tu ewidentnie nastąpiła w Stali tylko zmiana fasady na zewnątrz. Pewnie w celu pozyskania sponsorów. Ale jeśli prawda jest to co pisze Przemek, to tutaj nic się nie zmieni, dopóki nie nastąpi zmiana właścicielska klubu. Zmora obstawił się swoimi ludźmi w stowarzyszeniu i to on w dalszym ciągu steruje tym statkiem. Zastanawia mnie tylko, że taki gośc jak Grzyb, dał się wciągnąć w tą gierkę.

    Wie ktoś coś więcej o tym waszym Grzybie ? Jak mu jego biznes idzie ? Czy nie kuleje ? Bo jak we dwójkę przyssają się do kasy klubowej Stali, to Stal tego nie uciągnie, pójdzie na dno.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szczerze, to jezeli jest w Stali jak pisze Przemek to nie ogarniam tego nowego prezesa. Gosc ze swoja firma, wyklada pewnie tez nie nale pieniadze jako sponsor na klub i pozwalalby na taki cyrk? Przeciez jako prezes musi byc swiadomy tego co sie w klubie dzieje...chyba, ze jest słupem w firmie CB, a firma nalezy do "upiora", bo innej mozliwosci nie widze.
    No właśnie o czymś podobnym sobie pomyślałem. Tak naprawdę to nikt nie zna tego Grzyba. Czy to przypadkiem nie drugi Nawrocki ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1383
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach



    fajny prezes, z potencjałem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    DHEFF (08-10-2019)

  43. Powrót do góry    #1384
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    jest fajnie rozpisane.
    https://rejestr.io/krs/89771/klub-sportowy-stal-gorzow
    Jakby się ktoś postarał to jako organ nadzorczy prezydent miasta ma coś do powiedzenia. Jednak jeśli formalnie wszystko jest ok (składają sprawozdania) to urząd nie ingeruje w działania stowarzyszenia.
    Mnie ciekawi tylko jedno. Na stronie KRS jest wyszukiwarka podmiotów które złożyły sprawozdania w formie elektronicznej. A od tego roku (czyli sprawozdania za rok 2018) powinny w ten sposób złożyć wszystkie spółki prawa handlowego.
    https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df
    Wpiszcie KRS spółki Stał Gorzów (0000307090).
    hehe są sprawozdania do 2016 roku... a później już brak. Aby wypełnić wymóg ustawowy dokumenty zostały złożone i później (pewnie tego samego dnia) usunięte... więc za 2017 i za 2018 rok nie ma dokumentów finansowych, które powinny TAM być. Ciekawe bo 31.10.2019 kończy sie następny rok księgowy stali

    Tak na marginesie w życiu nikt by mnie nie namówił na bycie prezesem zarządu spółki, której nie widać dokumentów finansowych... Nawet za 1000000 usd. Bo może sie okazać, że musiałbym oddać kilka razy więcej

  44. Powrót do góry    #1385
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz napisał:
    No właśnie o czymś podobnym sobie pomyślałem. Tak naprawdę to nikt nie zna tego Grzyba.
    Nie wiem dlaczego mielibyście znać kogoś z zarządu SG zwłaszcza że gość pochodzi z Częstochowy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #1386
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2019
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    72
    Podziękowania: 25 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stalowy_92 Zobacz posta
    Napisał proszę się nie martwić o nas i KK zalecam rozsądek. Prezes zwyczajnie nie postawił kropki czy przecinka. I jakże zdanie zmienia sens. Proszę się nie martwić o nas i KK. Zalecam rozsądek. Ale Ty jako hiena nawet tego nie potrafisz zauważyć i się domyślić.
    Prezes szanowanego żużlowego klubu powinien mieć przynajmniej podstawową pisownię. Pan Grzyb to specjalna kategoria dyletanta. Kabaret dopiero się zaczyna.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DHEFF za jego przydatny post!

    lpokarse (09-10-2019)

  47. Powrót do góry    #1387
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Prezes klubu żużlowego nie powinien dyskutować na fb. Od tego jest osoba odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną.
    Nie wiem na ile to jest wiarygodna konwersacja bo chłop skończył liceum w Częstochowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #1388
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Przecież ten prezes sobie specjalnie profil na Fejsie założył 02.09 żeby podyskutować z kibicami, przy okazji poćwiczyć ortografię.

    I to nie taki zwykły osobisty, tylko występuje w sieci jako "klub sportowy" i zbiera sobie lajki, można mu również napisać recenzję.

    Nie wiem czy to do końca poważne. Zmora miał na kibiców wywalone, a ten w drugą skrajność - odpisuje każdemu, dyskutuje. Jeszcze żeby to był taki poziom, że mucha nie siada, to można by przymknąć oko, ale jak tak dalej pójdzie to prezes Grzyb zostanie "gwiazdą internetu", a może nawet memem.

  49. Powrót do góry    #1389
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Proszę, powiedzcie, że to fejk konto, please. Inaczej czarno widzę przyszłość Stali.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #1390
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Proszę, powiedzcie, że to fejk konto, please. Inaczej czarno widzę przyszłość Stali.
    Niestety, ale to prawdziwe konto. Ale myślę, ze za jakiś czas wyjdzie komunikat, ze to konto założyła inna osoba, bo w Stali głupi nikt nie jest i jak zobaczyli takiego kwiatka jak Grzyb i jego wypowiedzi, to pojdzie przekaz, że tak naprawdę to nie było jego konto tylko jakiegos trola i to nie pisał Grzyb tylko ktoś inny.

    Mówię, ten prezes Grzyb to lepszy typ od Diamentowego Irka, a od Mrozka powinien uczyc sie elokwencji i wypowiedzi, bo Mrozek nigdy nie napisał ,,jakis tam Lublin,, a miał wieksze prawo z powodu Griszy.

  51. Powrót do góry    #1391
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    lpokarse;2003001]Niestety, ale to prawdziwe konto. Ale myślę, ze za jakiś czas wyjdzie komunikat, ze to konto założyła inna osoba, bo w Stali głupi nikt nie jest i jak zobaczyli takiego kwiatka jak Grzyb i jego wypowiedzi, to pojdzie przekaz, że tak naprawdę to nie było jego konto tylko jakiegos trola i to nie pisał Grzyb tylko ktoś inny.

    Mówię, ten prezes Grzyb to lepszy typ od Diamentowego Irka, a od Mrozka powinien uczyc sie elokwencji i wypowiedzi, bo Mrozek nigdy nie napisał ,,jakis tam Lublin,, a miał wieksze prawo z powodu Griszy.

    Może i Mrozek nie wspominał o jakims tam Lublinie, ale kojarzę jego wypowiedż o ruskiej świni.
    Waga tych dwóch wypowiedzi nieporównywalna, przynajmniej dla mnie.

  52. Powrót do góry    #1392
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Zgadzam sie, tylko Mrozek był zagotowany i personalnie obrazil tylko Lagute. Nie pisal o jakims tam Lublinie i Kępie, tylko o Griszy.
    Prezes Stali zachowal sie jak buc, piszac o jakims tam Lublinie i Kepie psujacym żużel. To sie dobilo do wszystkich kibicow stad ten syf...

    Strach pomyśleć, co by pisal Grzyb kiedy to Kepa wyrwalby mu KK lub Zimnego? skoro Mrozek sie zanotował ale pisal tylko i wyłącznie o Lagucie to Grzyb chyba by chujami i ****ami na fb rzucał w cały Lublin i w Kępe, dlatego ten człowiek to kwiatek w środowisku obecnie, bo nawet Mrozek personalnie nie uderza w kibicow i w dane miasto... Mrozek jaki jest taki jest, ale przynajmniej chlop ma obycie, a Grzyb? Figurant w Stali?

  53. Powrót do góry    #1393
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    dawać tego Grzyba na forum do nas, ma potencjał na wysmażenie paru klasycznych postów
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-10-2019), Gadol (09-10-2019), Peter Kildemand (09-10-2019)

  55. Powrót do góry    #1394
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    dawać tego Grzyba na forum do nas, ma potencjał na wysmażenie paru klasycznych postów
    Mariuszowi urosłaby tęga konkurencja i to od sąsiada z północy! Mario mógłby skapitulować po raz pierwszy w życiu. Kota odwracać ogonem, to trza umić! A to byłaby niepodważalnie najlepsza para na tym forum.

  56. Powrót do góry    #1395
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Forumowe derby lubuskie byłyby ciekawsze jak te na torze
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    spiewako (09-10-2019)

Strona 31 z 38 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •