Strona 13 z 38 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1667

Wątek: Stal Gorzów 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Podaj konkretne info. Ja mogę podać gdzie Stepniewski wyraźnie pisze o czym napisałem wyżej czyt brak obowiazku

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale jest obowiązek odp. przygotowania toru do zawodów. I tu nikogo nie obchodzi jakich środków użyje Sparta. A jeśli ma na stanie plandekę którą dostała za darmo, to miała obowiązek skorzystać z tej alternatywy. I od środy powinni ją rozłożyć na torze. Walkowera by nie miała bo walkowera może ogłosić tylko sędzia w dniu zawodów . A mecz został przełożony dzień przed jego rozegraniem.
    Po pierwsze to się rządź jak chcesz ale we własnym grajdole a o innych się odwal
    Po drugie to nie Sparta dostała plandekę za darmo - bo jak już wiesz nie ma nic za darmo - tylko władze ligi poprosiły Spartę przed sezonem 2017 o jej przetestowanie - także w ramach nowego obiektu - i tyle w temacie.
    Od 2017r. władze ligi pracują nad przepisami dotyczącymi używania tej plandeki i jak do tej pory to wszystko idzie jak krew w piach a przepisy te miały funkcjonować już w 2018r. - jakoś nie widzę Twoich wpisów z ub. roku z oburzeniem, że ,,plandek nie ma"?!
    Także najpierw się doinformuj, doucz a dopiero później kogoś hejtuj, bo widzę, że życie masz cholernie nudne i smutne, skoro od dobrego tygodnia nic nie robisz pajacu tylko ujadasz na Spartę.

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Podaj konkretne info. Ja mogę podać gdzie Stepniewski wyraźnie pisze o czym napisałem wyżej czyt brak obowiazku
    To sprawdź sobie regulamin, który jasno stanowi, że gospodarz ma obowiązek przygotować odp. tor do zawodów. I nikt nie wnika czym ubije tor i czy przykryje go plandeką, skoro takowa jest na stanie klubu. Jak by Rusko nie ubił odp. toru to też byś mówił, że nie ma zapisu iż klub musi mieć jakiś walec czy inny sprzęt do ubijania nawierzchni ?

    A Stępień musi coś powiedzieć mediom. Bo z Klocową i Rusko ma dobry, rzekłbym przyjacielski kontakt. Ale niech powie też, czemu inny klub nie dostał za free takiej plandeki ? A skoro Sparta dostała, to chyba po to aby jej używać. Czyż nie ? I skoro wszyscy udziałowcy SE wiedzą, że Sparta ma taką plandekę, to dla mnie jest oczywistym, że w tym konkretnym przypadku (na 2 dni przed meczem) miała obowiązek jej użyć.

    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Po pierwsze to się rządź jak chcesz ale we własnym grajdole a o innych się odwal
    Po drugie to nie Sparta dostała plandekę za darmo - bo jak już wiesz nie ma nic za darmo - tylko władze ligi poprosiły Spartę przed sezonem 2017 o jej przetestowanie - także w ramach nowego obiektu - i tyle w temacie.
    Co ty chłopie znowu tu ściemniasz. Dostali plandekę do testowania, nie musieli jej kupować, czyli za darmo. A skoro Sparta zgodziła się testować, to czemu jej nie testuje ?

    Od 2017r. władze ligi pracują nad przepisami dotyczącymi używania tej plandeki i jak do tej pory to wszystko idzie jak krew w piach a przepisy te miały funkcjonować już w 2018r. - jakoś nie widzę Twoich wpisów z ub. roku z oburzeniem, że ,,plandek nie ma"?!
    Także najpierw się doinformuj, doucz a dopiero później kogoś hejtuj, bo widzę, że życie masz cholernie nudne i smutne, skoro od dobrego tygodnia nic nie robisz pajacu tylko ujadasz na Spartę.
    Pajacu, a jak mają zrobić te przepisy i wprowadzić we wszystkich klubach, skoro Sparta nie chce tego testować ? Jak rozumiem mieliście przetestować i wnioski przelać na papier. Tak aby wiedzieć czy to ma w ogóle sens. Taka była idea tego. I zresztą słuszna, po co wszystkie kluby miałyby wtopić kasę, jeśli miałoby to nie zdać egzaminu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #544
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz Zobacz posta
    to sprawdź sobie regulamin, który jasno stanowi, że gospodarz ma obowiązek przygotować odp. Tor do zawodów. I nikt nie wnika czym ubije tor i czy przykryje go plandeką, skoro takowa jest na stanie klubu. Jak by rusko nie ubił odp. Toru to też byś mówił, że nie ma zapisu iż klub musi mieć jakiś walec czy inny sprzęt do ubijania nawierzchni ?

    A stępień musi coś powiedzieć mediom. Bo z klocową i rusko ma dobry, rzekłbym przyjacielski kontakt. Ale niech powie też, czemu inny klub nie dostał za free takiej plandeki ? A skoro sparta dostała, to chyba po to aby jej używać. Czyż nie ? I skoro wszyscy udziałowcy se wiedzą, że sparta ma taką plandekę, to dla mnie jest oczywistym, że w tym konkretnym przypadku (na 2 dni przed meczem) miała obowiązek jej użyć.
    [attach=config]5047IMG_20190516_173900.jpg
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Czyli co ? Testy zdały egzamin ? Certyfikat został nadany. Tylko zapomnieli dopisać, że ten kto ma certyfikowaną plandekę ma obowiązek jej używać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Testy zdały egzamin ? Certyfikat został nadany. Tylko zapomnieli dopisać, że ten kto ma certyfikowaną plandekę ma obowiązek jej używać
    Testy a obowiązek ich stosowania to 2 różne kwestie więc nie wymyśla. Tym razem nie wyszło na twoim

  7. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Testy a obowiązek ich stosowania to 2 różne kwestie więc nie wymyśla. Tym razem nie wyszło na twoim
    Widzę, że ty dalej nie łapiesz o co chodzi. To nie jest kwestia tego kto postawi na swoim. Co z tego, że w RSŻ nie jest napisane, że klub ma obowiązek użyć plandeki ? Bo tego się czepiasz. Ja twierdze, ze skoro jest zapis, iż "klub ma obowiązek odp. przygotować tor do meczu" to dla mnie znaczy, że mieli obowiązek użycia i plandeki skoro taką dysponowali. Wystarczyłoby, że Stępień (jak by towarzystwo chciało) powołałby się na ten zapis RSŻ.

    I teraz odwróćmy sytuację, jak by to Stal miała jechać bez Zimnego czy KK, a Sparta w komplecie, i w tej sytuacji Sparta położyłaby plandekę. Wtedy byś twierdził, że nie powinni jej kłaść bo w regulaminie nie ma takiego nakazu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,475
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Stępień chyba musi prościej, w żołnierskich słowach, bo niektórzy jak widać gar mają słaby
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #549
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Byczek daj spokój, głową betonu nie przebijesz. Możesz tak z nim przez kilka stron , a i tak w końcu ręką machniesz.
    Jak ktoś nie rozumie różnicy między można a trzeba, to z kim Ty chcesz dalej gadać?

  10. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, że ty dalej nie łapiesz o co chodzi. To nie jest kwestia tego kto postawi na swoim. Co z tego, że w RSŻ nie jest napisane, że klub ma obowiązek użyć plandeki ? Bo tego się czepiasz. Ja twierdze, ze skoro jest zapis, iż "klub ma obowiązek odp. przygotować tor do meczu" to dla mnie znaczy, że mieli obowiązek użycia i plandeki skoro taką dysponowali. Wystarczyłoby, że Stępień (jak by towarzystwo chciało) powołałby się na ten zapis RSŻ.

    I teraz odwróćmy sytuację, jak by to Stal miała jechać bez Zimnego czy KK, a Sparta w komplecie, i w tej sytuacji Sparta położyłaby plandekę. Wtedy byś twierdził, że nie powinni jej kłaść bo w regulaminie nie ma takiego nakazu ?
    Gdyby tak było jak Piszesz to byśmy mieli walkower.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Rogerson (16-05-2019)

  12. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, że ty dalej nie łapiesz o co chodzi. To nie jest kwestia tego kto postawi na swoim. Co z tego, że w RSŻ nie jest napisane, że klub ma obowiązek użyć plandeki ? Bo tego się czepiasz. Ja twierdze, ze skoro jest zapis, iż "klub ma obowiązek odp. przygotować tor do meczu" to dla mnie znaczy, że mieli obowiązek użycia i plandeki skoro taką dysponowali. Wystarczyłoby, że Stępień (jak by towarzystwo chciało) powołałby się na ten zapis RSŻ.
    Czyli zgodnie z twoją logiką kluby dokupując we własnym zakresie sprzęt, automatycznie rozszerzają zakres swoich obowiązków co do utrzymania toru.
    W sumie w Marioworld to spójne i logiczne

  13. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Gdyby tak było jak Piszesz to byśmy mieli walkower.
    Nie mogliście dostać walkowera, bo ten mógłby dopiero przyznać sędzia. I zanim do takiej możliwości w ogóle doszło, to SE odwołała (przełożyła) mecz.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Czyli zgodnie z twoją logiką kluby dokupując we własnym zakresie sprzęt, automatycznie rozszerzają zakres swoich obowiązków co do utrzymania toru.
    W sumie w Marioworld to spójne i logiczne
    Głupiś, coraz głupszyś.

    Zakres obowiązku się w ogóle nie zmienia. Czy masz sprzęt taki czy owaki, tor ma być odpowiednio przygotowany do meczu. Jedynie co, to mogą się zmienić możliwości klubu który zainwestuje w odp. klasy sprzęt czy materiał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Stal Gorzów 2019 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zakres obowiązku się w ogóle nie zmienia. Czy masz sprzęt taki czy owaki, tor ma być odpowiednio przygotowany do meczu. Jedynie co, to mogą się zmienić możliwości klubu który zainwestuje w odp. klasy sprzęt czy materiał.
    Czylim głupim, ale potwierdziłeś dokładnie to co napisałem
    Pocieszny z ciebie staruszek Mario


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #554
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Mario. Tak samo się sprzeczałeś, że nc+ nie może przełożyć terminu meczu a teraz jazda z ta plandeką

    Zaprawdę powiadam Ci, że Sparta Wrocław tą plandekę może spalić na ognisku i nikt im nic nie zrobi Dostali ją na testy od kogoś i jest aktualnie klubowa, nikogo więcej. A jeżeli jest klubowa to może nasrać nawet na nią i nikt im nic za to nie zrobi - chyba, że ekolodzy i zieloni przyjadą i stwierdza, że mieszanka Spartańskiego gówna była nie taka jaka powinna.
    Nie ma obowiązku jej wykorzystania więc Sparta tego nie zrobiła i tyle.

    PS. Jaki kurs u buka na wygraną Stali dziś? (Szkoda, że meczu nie ma we Wrocku, bo jako drużyna przyjezdna to kurs miałaby pewnie @3.0)
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 17-05-2019 o 09:18

  16. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Dostali ją na testy od kogoś i jest aktualnie klubowa, nikogo więcej. A jeżeli jest klubowa to może nasrać nawet na nią i nikt im nic za to nie zrobi -
    Nie wiem co ty tam jarasz, ale niezbyt ci to służy. Nie "od kogoś" a dostali tą plandekę na testy od SE, która to kupiła ją za kasę wszystkich udziałowców. Czyli również wszystkich klubów. Wobec powyższego, mam spore wątpliwości czy mogą na nią nasrać czy ją spalić nawet.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Robert Borowy : "
    W Gorzowie ściągnięto folię z toru. Nawierzchnia jest w bardzo dobrym stanie. Mecz o godzinie 18.00 "

  18. Powrót do góry    #557
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem co ty tam jarasz, ale niezbyt ci to służy. Nie "od kogoś" a dostali tą plandekę na testy od SE, która to kupiła ją za kasę wszystkich udziałowców. Czyli również wszystkich klubów. Wobec powyższego, mam spore wątpliwości czy mogą na nią nasrać czy ją spalić nawet.
    Nie sprzeczaj się jak nie wiesz. Tak samo sprzeczałeś się, że nie można przełożyć terminu meczu i nc+ od tak sobie nie może tego robić, a jak widzisz nc+ może termin zmieniać jak tylko zechce.

    Dostali prezent i ta plandeka jest już ich na własność. Inne kluby muszą same wybulić hajs w 2021 czy 2022 roku na taką plandekę, a Sparta dostała ją za friko w prezencie i ta plandeka jest już jej na własność.
    Tak jak Ty dostajesz coś w prezencie i jest Twoje - z tym czymś możesz zrobić dowolnie wszystko. Od naszczania ciepłym moczem do nasrania na to, lub wyrzucenia do kosza. Tak samo Sparta Wrocław z tą plandeką może zrobić wszystko. Może ją spalić, nasrać, naszczać ciepłym moczem, pożyczyć komuś za $$$$, albo właśnie czekać na regulamin nakazujący na posiadanie takiej plandeki i jej używanie w określonych sytuacjach (na razie takiego regulaminu nie ma i ta plandeka czeka w jakimś magazynie - kto wie, czy Pan Henio codziennie rano nie naszczywa ciepłym moczem na nią i ją w tej sposób testuje?

  19. Powrót do góry    #558
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,412
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Panowie pytanko z innej beczki... Typuje ktoś w typerze pokredzie?
    Mam problem z wejściem na stronę..
    Może ktoś sprawdzić czy to tylko ja mam problem czy jest jakiś błąd?

  20. Powrót do góry    #559
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.n...f1&oe=5D735D4C

    Jakiś spec budowlaniec orientuje się co to za maszynka operuje na ostatniej prostej? Albo walec desperacko dobija mokry tor, żeby dało się jeździć, albo ładowaczem rozwożą suchą nawierzchnię, albo ściągają błoto...

    Także folia świetnie zdała egzamin, dobra robota!

  21. Powrót do góry    #560
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Wyglada na kopare. Moze coś dosypują
    pomidor

  22. Powrót do góry    #561
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Wygląda na zwykłą ładowarkę kołową, którą może użyli do zwiezienia z toru ściągniętej folii? Nie wiem, nie wiem...Lepiej dla pewności poczekać na zdanie Mariusza, wtedy wszystko będzie wyjaśnione

  23. Powrót do góry    #562
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Jak folia nie zda egzaminu, to trudno.
    Najśmieszniejsze będzie jak folia za 10 tysięcy spisze się równie dobrze jak super hiper ekstra profesjonalna plandeka za pół miliona
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  24. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez YNKS88 Zobacz posta
    https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.n...f1&oe=5D735D4C

    Jakiś spec budowlaniec orientuje się co to za maszynka operuje na ostatniej prostej? Albo walec desperacko dobija mokry tor, żeby dało się jeździć, albo ładowaczem rozwożą suchą nawierzchnię, albo ściągają błoto...

    Także folia świetnie zdała egzamin, dobra robota!
    Nie wiem dlaczego nie zwróciłeś uwagi na czterech gości na torze z prawej. Jak weźmiesz szkło powiększające to od razu zobaczysz, że zapadają się po kostki w błotnistym torze.
    Tacy ludzie jak Ty zawsze mnie fascynowali. Specjaliści od szukania dziury w całym.
    Ostatnio edytowane przez gorzowiak ; 17-05-2019 o 13:36

  25. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Jak folia nie zda egzaminu, to trudno.
    Najśmieszniejsze będzie jak folia za 10 tysięcy spisze się równie dobrze jak super hiper ekstra profesjonalna plandeka za pół miliona
    W sumie to czemu zwykła folia miałaby się nie sprawdzić ? Zasada działania dokładnie taka sama.

  26. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Jak folia nie zda egzaminu, to trudno.
    Najśmieszniejsze będzie jak folia za 10 tysięcy spisze się równie dobrze jak super hiper ekstra profesjonalna plandeka za pół miliona
    Przeciez w Gorzowie nie pada i nie będzie padać. Wczoraj też nie padało.
    W poniedziałek prognozy mówiły o tym, że miało lać dziś w Gorzowie, ale jak widać nie pada nic

    PS. Jaja to byłyby gdyby dzisiaj Stal otrzymała walkowera za "nieregulaminowy tor". Wrocław zrobi wszystko by nie jechać i będą podważać stan toru do maximum, że jest taki i owaki.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 17-05-2019 o 13:43

  27. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W sumie to czemu zwykła folia miałaby się nie sprawdzić ? Zasada działania dokładnie taka sama.
    Na zwykłej folii nikt nie zarobi

  28. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-05-2019), Nigel (17-05-2019), Peter Kildemand (17-05-2019), Staleczka 3 (17-05-2019), młody_piernik2 (17-05-2019), t_zg (17-05-2019)

  29. Powrót do góry    #567
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Przeciez w Gorzowie nie pada i nie będzie padać. Wczoraj też nie padało.
    W poniedziałek prognozy mówiły o tym, że miało lać dziś w Gorzowie, ale jak widać nie pada nic
    Gdzie Ty to widzisz?
    Jesteś w Gorzowie?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  30. Powrót do góry    #568
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Gdzie Ty to widzisz?
    Jesteś w Gorzowie?
    Kolega nie tyle widzi, co czuje...

  31. Powrót do góry    #569
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Wg accuweather o 17 burza w Gorzowie, wiec bedzie wesolo moze byc tak, ze to Wroclaw bardziej bedzie chcial jechac
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 17-05-2019 o 14:24
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wg accuweather o 17 burza w Gorzowie, wiec bedzie wesolo moze byc tak, ze to Wroclaw bardziej bedzie chcial jechac
    Jeśli chodzi o opady to z doświadczenia mogę powiedzieć, że prognozy z meteo.pl są bardzo trafione. Na tę chwilę nic tam nie widać w kwestii jakiejś ulewy:
    http://www.meteo.pl/um/php/meteorogr...w+Wielkopolski
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  33. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Dostali prezent i ta plandeka jest już ich na własność. Inne kluby muszą same wybulić hajs w 2021 czy 2022 roku na taką plandekę, a Sparta dostała ją za friko w prezencie i ta plandeka jest już jej na własność.
    Tak jak Ty dostajesz coś w prezencie i jest Twoje - z tym czymś możesz zrobić dowolnie wszystko. Od naszczania ciepłym moczem do nasrania na to, lub wyrzucenia do kosza. Tak samo Sparta Wrocław z tą plandeką może zrobić wszystko. Może ją spalić, nasrać, naszczać ciepłym moczem, pożyczyć komuś za $$$$, albo właśnie czekać na regulamin nakazujący na posiadanie takiej plandeki i jej używanie w określonych sytuacjach (na razie takiego regulaminu nie ma i ta plandeka czeka w jakimś magazynie - kto wie, czy Pan Henio codziennie rano nie naszczywa ciepłym moczem na nią i ją w tej sposób testuje?
    Zadnego prezentu nie dostali.
    Beda chcieli uzywac tej samej plandeki od 21,trzeba sie bedzie rozliczyc z innymi klubami.Nikt 50.000 ot tak Sparcie nie sprezentuje.
    Natomiast jesli przyjdzie im do glowy zniszczyc czy spalic,Stepniewski zrobi protokol zniszczenia i Sparta bedzie musiala oddac samolot.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-05-2019 o 14:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #572
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W sumie to czemu zwykła folia miałaby się nie sprawdzić ? Zasada działania dokładnie taka sama.
    Dokładnie, w całym tym zamieszaniu najbardziej mnie ciekawi co takiego ma ta folia "wrocławska", że jest tyle warta. Z jakichś materiałów kosmicznych ona czy co? Niemcy podejrzewam, ze też użyli zwykłej folii.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-05-2019)

  36. Powrót do góry    #573
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W sumie to czemu zwykła folia miałaby się nie sprawdzić ? Zasada działania dokładnie taka sama.
    To nie do mnie pytanie tylko do kolegi YNKS88. Też uważam, że zwykła folia wystarczt
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  37. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    Wyglada na kopare. Moze coś dosypują

    Loche kopio ...

    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    PS. Jaja to byłyby gdyby dzisiaj Stal otrzymała walkowera za "nieregulaminowy tor". Wrocław zrobi wszystko by nie jechać i będą podważać stan toru do maximum, że jest taki i owaki.
    jaja to by byly gdyby Stal dzisiaj dostała w trąbę i plan poszedlby w piz du ..

  38. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dokładnie, w całym tym zamieszaniu najbardziej mnie ciekawi co takiego ma ta folia "wrocławska", że jest tyle warta. Z jakichś materiałów kosmicznych ona czy co? Niemcy podejrzewam, ze też użyli zwykłej folii.
    wrocławska wytrzyma i 15 lat jest gruba i ciężka a gorzowska z biedronki może i rok wytrzyma. zapytaj się budowlanca jak dlugo ma folie. ot chińska zabawka.
    no to Sparta dzisiaj wygra

  39. Powrót do góry    #576
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Jeśli chodzi o opady to z doświadczenia mogę powiedzieć, że prognozy z meteo.pl są bardzo trafione. Na tę chwilę nic tam nie widać w kwestii jakiejś ulewy:
    http://www.meteo.pl/um/php/meteorogr...w+Wielkopolski
    Meteo na godzine przed meczem z Toruniem pokazywalo brak opadow, a tydzien temu o 19 urwanie chmury podczas gdy slonce swiecilo (wtedy jak mial byc odwolany mecz ze Stala). Accuweather rzadziej zawodzi
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dokładnie, w całym tym zamieszaniu najbardziej mnie ciekawi co takiego ma ta folia "wrocławska", że jest tyle warta. Z jakichś materiałów kosmicznych ona czy co? Niemcy podejrzewam, ze też użyli zwykłej folii.
    Po prostu jest to ORYGINALNA folia Speedway Ekstraligi od zaprzyjaznionego ze Stepniewskim czy Witkowskim producenta

  41. Powrót do góry    #578
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Po prostu jest to ORYGINALNA folia Speedway Ekstraligi od zaprzyjaznionego ze Stepniewskim czy Witkowskim producenta
    Czyli mówisz, że to pralnia brudnej kasiory?
    Ktoś wygrał przetarg - zaraz kluby Ekstralipy będą musieli kupić taką folię z przebitką x10 za zawyżoną cenę?

    Na wsi jak kombajn kosi zboże to chłop podjeżdża rozrzutnikiem, bądź przyczepką na której jest właśnie taka plandeka i wysypuje zboże.
    Sam taką plandekę rozkładałem i składałem. To nie jest zwykła folia, a kawał dobrego materiału. Żaden deszcz nie potrafi jej przemoczyć.

    Skoro chłopa na wsi stać kupić taką plandeke na rozrzutnik za 100 zł to dla klubów Ekstralipy nie stać za 3000 zł max na cały stadion? Bo więcej ona nie kosztuje.

  42. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Czyli mówisz, że to pralnia brudnej kasiory?
    Ktoś wygrał przetarg - zaraz kluby Ekstralipy będą musieli kupić taką folię z przebitką x10 za zawyżoną cenę?
    Nie wiem czy pralnia czy nie pralnia, ale skoro juz mowa o jakis certyfikowanych foliach, to myslisz ze ile firm w polsce / chinach rzuci sie na produkcje folii z certyfikatem Speedway Ekstraliga ? Podejrzewam, ze jedna za przyjazniona. Przetarg moze i powstanie, nie siedze w tym temacie gleboko. Ale wg mnie powinni wydac obowiazek, a jaka folie kluby uzyja, to ich sprawa.

  43. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wrocławska wytrzyma i 15 lat jest gruba i ciężka
    a co najważniejsze prawie nie używana!!!
    Ukryta zawartość 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016
    1964, 1965, 1966, 1968, 1971, 1974, 1979, 1981, 1984, 1992, 1997, 2012, 2018Ukryta zawartość 1982, 1987, 2000, 2011, 2017




  44. Powrót do góry    #581
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,412
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Loche kopio ...



    jaja to by byly gdyby Stal dzisiaj dostała w trąbę i plan poszedlby w piz du ..
    Jak stał dostanie w trabe to są głównym kandydatem do spadku

  45. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Folia ma być prawdopodobnie od tego samego człowieka co fotokomórki.
    Najlepsza liga świata zasługuje tylko na to co najdroższe.
    Złote, a skromne.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-05-2019 o 18:00
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #583
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Tak sie robi kasiore.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    t_zg (17-05-2019)

  48. Powrót do góry    #584
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Meteo na godzine przed meczem z Toruniem pokazywalo brak opadow, a tydzien temu o 19 urwanie chmury podczas gdy slonce swiecilo (wtedy jak mial byc odwolany mecz ze Stala). Accuweather rzadziej zawodzi
    To gdzie ta Twoja burza???

    Tak jak pisałem - często w Gorzowie prognoza z meteo.pl sprawdzała się w 99%
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  49. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Ludzie w tym Gorzowie poumierali czy co ......????

    79 osób na Jancarzu
    Matko Boska !!!!!!!!!


    ps. Śledź prymityw straszny.....
    Ostatnio edytowane przez welna ; 17-05-2019 o 18:55

Strona 13 z 38 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •