Strona 29 z 38 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 1667

Wątek: Stal Gorzów 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    On nie powiedzial, ze jak mu zaplaca to podpisze. Powiedzial, ze jak do 20. zaplaca to siada do rozmow.
    Jego wypowiedź odebrałem w sposób...Dajcie kasę i tak uciekam ,ale zobaczymy.

  2. Powrót do góry    #1262
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł1 Zobacz posta
    Ja za to wiem od poinformowanych znajomych z Gorzowa, że w Stali KK i reszta są już spłaceni.
    No chyba tak nie do końca. Przed chwila KejKej stwierdził że do 20 października ma być spłacony i po tym terminie się okaże czy zostaje w Gorzowie

  3. Powrót do góry    #1263
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Moim zdaniem Krzycha w Gorzowie już nie ma.
    To tylko próba wyciągnięcia kasy
    Nikt nie będzie czekał do 20 października, ani KK ani tym bardziej Lublin.
    No bo jak KK powie Lublinowi 21 października ze jednak zostaje to znowu tamci będą w kłopocie.
    Dla mnie jest to raczej już rostrzygnięte

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DanielM za jego przydatny post!

    Dominik (06-10-2019)

  5. Powrót do góry    #1264
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,247
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Jego wypowiedź odebrałem w sposób...Dajcie kasę i tak uciekam ,ale zobaczymy.
    Dokladnie,on musi tak mowic zeby w ogole liczyc na kase.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Falubaz7 (06-10-2019)

  7. Powrót do góry    #1265
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Moim zdaniem Krzycha w Gorzowie już nie ma.
    To tylko próba wyciągnięcia kasy
    Nikt nie będzie czekał do 20 października, ani KK ani tym bardziej Lublin.
    No bo jak KK powie Lublinowi 21 października ze jednak zostaje to znowu tamci będą w kłopocie.
    Dla mnie jest to raczej już rostrzygnięte

    Pewnie tak. Na dziś Motor Lublin wydaje się być soldniejszym płatnikiem niż Gorzów.

    Chyba Krzysztof nie zaryzykuje znowu czekania na pieniądze... No może za odpowiednią zaliczkę... - tylko skąd Gorzów miałby na to wziąć?

  8. Powrót do góry    #1266
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez danielm Zobacz posta
    moim zdaniem krzycha w gorzowie już nie ma.
    To tylko próba wyciągnięcia kasy
    nikt nie będzie czekał do 20 października, ani kk ani tym bardziej lublin.
    No bo jak kk powie lublinowi 21 października ze jednak zostaje to znowu tamci będą w kłopocie.
    Dla mnie jest to raczej już rostrzygnięte
    dj 507 100 % falubaz

  9. Powrót do góry    #1267
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,834
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dokladnie,on musi tak mowic zeby w ogole liczyc na kase.
    wszystko zalezy czy to kasa która mu zalega klub czy moze z jakis umow sponsorskich? Jak go nie spłaci klub to licencji nie dostaną.

  10. Powrót do góry    #1268
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dokladnie,on musi tak mowic zeby w ogole liczyc na kase.

    Jeżeli chcą wystartować w lidze to chyba muszą go spłacić... Jeżeli się uprze..

  11. Powrót do góry    #1269
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jeżeli chcą wystartować w lidze to chyba muszą go spłacić... Jeżeli się uprze..
    Zagar, Przemo i PUK lubią to.

  12. Powrót do góry    #1270
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Zagar, Przemo i PUK lubią to.

    Jeżeli zawodnik godzi się na czekanie...

  13. Powrót do góry    #1271
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Jak go spłaca skoro dzis na stadionie malo kibicow a poza tym Kasprzak dodatkowo punktuje, Zmarzlik wali same 3...-skad Grzyb kase weźmie na dodatkowy mecz za tydzień?

  14. Powrót do góry    #1272
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Jak go spłaca skoro dzis na stadionie malo kibicow a poza tym Kasprzak dodatkowo punktuje, Zmarzlik wali same 3...-skad Grzyb kase weźmie na dodatkowy mecz za tydzień?

    Weżmie kredyt?

  15. Powrót do góry    #1273
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    KK w Falubazie. Dostałem smsa od Ruty

    PS: jeśli Stal nie splaci KK to nie dostanie licencji. No chyba że podpisywal jakieś umowy sponsorskie to wtedy to inna kwestia.

  16. Powrót do góry    #1274
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Weżmie kredyt?
    Kolego oni wiszą kase iversenowi dj kasprzakowi. Dzis puste trybuny. Stal punktuje, krzysiek tez. Za tydzień kolejny mecz. skad kase wziąć?

  17. Powrót do góry    #1275
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez amstaf Zobacz posta
    Kolego oni wiszą kase iversenowi dj kasprzakowi. Dzis puste trybuny. Stal punktuje, krzysiek tez. Za tydzień kolejny mecz. skad kase wziąć?
    Ostrovia juz dziś Szostaka puszcza, bedzie cyrk jak za tydzien wystawia samych juniorów bo szans na awans nie maja.

    Swoja droga nie wiem po co Chomski puszcza Kildemanda i Jakobsena. Moglby te biegi dac Karczmarzowi i Bartkowiakowi.

  18. Powrót do góry    #1276
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Ostrovia juz dziś Szostaka puszcza, bedzie cyrk jak za tydzien wystawia samych juniorów bo szans na awans nie maja.

    Swoja droga nie wiem po co Chomski puszcza Kildemanda i Jakobsena. Moglby te biegi dac Karczmarzowi i Bartkowiakowi.

    Chyba,ze na rewanż wystawią oszczędnościowy skład?

  19. Powrót do góry    #1277
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,247
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Mysle, ze Stal sie na pewno zabezpieczyla i te zaleglosci w wiekszosci sa z "umow sponsorskich".
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (06-10-2019)

  21. Powrót do góry    #1278
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jeżeli chcą wystartować w lidze to chyba muszą go spłacić... Jeżeli się uprze..
    Spłacą mu tylko kase regulaminową, tak samo jak wydymali Iversena. I licencje dostaną.

    Jak dla mnie to również uważam, że KK odejdzie z Gorzowa. Trzyma w szachu Grzyba, aby ten go całkowicie spłacił. Włącznie z umowami sponsorskimi. A do rozmów mają siąść dopiero jak kasa będzie się zgadzała. Tylko jak się do tego ma gadka Grzyba u Ostafa, że jest dogadany z KK i liczy, że ten się wywiąże z deklaracji ? Skoro dzisiaj KK mówi, że beda dopiero siadać i gadać o nowym kontrakcie, jak Grzyb go spłaci.

    Tu jeszcze opcji może być kilka. Pierwsza to ta, że KK jak dostanie cała kase to i tak ucieknie do Lublina. Druga to ta, że Grzyb skalkuluje, że KK i tak może odejść, nawet jak go spłaci, więc kasy sponsorskiej mu nie zapłaci, KK odejdzie, a Grzyb skoncentruje się Jamrogu lub kimś podobnym. Trzecia opcja to taka, że Grzyb spłaci Iversena, chcąc go zakontraktować a ten i tak podpisze kontrakt gdzie indziej. Bo coś wierzyć mi się nie chce, że mogąc dostawać kasę na bieżąco w innych klubach taki Puk znowu zaryzykuje Gorzów.

    I tu nasuwają się dalsze pytania, co z innymi zawodnikami ? Czy swoją kasę w całości dostaną Woźniak, Thomssen i Kildemand ? To, że dostaną kasę regulaminową, to oczywiste. Ale co z kasa sponsorską dla tych zawodników ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-10-2019 o 20:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1279
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Kildemand to chyba dopłaci za tegoroczne występy...

  23. Powrót do góry    #1280
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Pisałem Wam tu tydzień temu co mówiła moja piekarnia z Gorzowa i dzisiaj KK to potwierdził.
    Na dzisiaj Stal ma takie przemyślenia jak Falubaz 2018. Doszli do wniosku, że skład jest za słaby i tak dalej nie ma sensu, trzeba się wzmocnić. Stąd od dawna gadki z Iversenem i ponoć spłacanie dawnych długów, Iversen już dawno dogadany i zaklepany.
    Po to by ściągali Iversena, aby pozostać przy sile na poziomie tegorocznym? Jak na moje to spłacą KK i KK zostanie. Kasa się znajdzie, tak jak znalazła się ta na Iversena.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I tu nasuwają się dalsze pytania, co z innymi zawodnikami ? Czy swoją kasę w całości dostaną Woźniak, Thomssen i Kildemand ? To, że dostaną kasę regulaminową, to oczywiste. Ale co z kasa sponsorską dla tych zawodników ?
    Co Ty się martwisz Woźniakiem jak on już ma kontrakt na 2020 w Stali Widocznie wszystko się zgadza, albo wszystko ustalone i mu w Stali dobrze.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 06-10-2019 o 20:37

  24. Powrót do góry    #1281
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Pisałem Wam tu tydzień temu co mówiła moja piekarnia z Gorzowa i dzisiaj KK to potwierdził.
    Na dzisiaj Stal ma takie przemyślenia jak Falubaz 2018. Doszli do wniosku, że skład jest za słaby i tak dalej nie ma sensu, trzeba się wzmocnić. Stąd od dawna gadki z Iversenem i ponoć spłacanie dawnych długów, Iversen już dawno dogadany i zaklepany.
    Po to by ściągali Iversena, aby pozostać przy sile na poziomie tegorocznym? Jak na moje to spłacą KK i KK zostanie. Kasa się znajdzie, tak jak znalazła się ta na Iversena.
    He, he. A pewny jesteś, że Puk i KK podpiszą w Stali, nawet jak ich spłacą ? Bo ja bym złamanego grosza na to nie postawił. Skąd wiesz czy taki Puk, jak go spłacą, nie pójdzie do np. Rybnika ? Jak ty sobie wyobrażasz to niby zaklepanie Puka ?

    Powiem więcej, Puk będzie idiotą jak podpisze w Stali, po tym jak go tam wyrolowali na kasę. Przez dwa lata gościa olewali i nie spłacali, a teraz jak im się doopsko pali to sobie przypomnieli o swoich długach ? A jaką Puk am gwarancję, że sytuacja się nie powtórzy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    cukrzyca (06-10-2019)

  26. Powrót do góry    #1282
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Powiem więcej, Puk będzie idiotą jak podpisze w Stali, po tym jak go tam wyrolowali na kasę. Przez dwa lata gościa olewali i nie spłacali, a teraz jak im się doopsko pali to sobie przypomnieli o swoich długach ? A jaką Puk am gwarancję, że sytuacja się nie powtórzy ?
    Przecież żużlowcy to tacy sami ludzie jak my - są mądrzejsi, glupsi i całkiem idioci.

    Na tej podstawie transferu Iversena do Gorzowa nie można wykluczyć.

  27. Powrót do góry    #1283
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. A pewny jesteś, że Puk i KK podpiszą w Stali, nawet jak ich spłacą ? Bo ja bym złamanego grosza na to nie postawił. Skąd wiesz czy taki Puk, jak go spłacą, nie pójdzie do np. Rybnika ? Jak ty sobie wyobrażasz to niby zaklepanie Puka ?

    Powiem więcej, Puk będzie idiotą jak podpisze w Stali, po tym jak go tam wyrolowali na kasę. Przez dwa lata gościa olewali i nie spłacali, a teraz jak im się doopsko pali to sobie przypomnieli o swoich długach ? A jaką Puk am gwarancję, że sytuacja się nie powtórzy ?
    Może się lepiej zabezpieczył ? Np osobiste poręczenia Grzyba na kontraktach sponsorskich ?
    PUK najlepiej pasuje w Gorzowie. To nie jest głupi ruch.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #1284
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. A pewny jesteś, że Puk i KK podpiszą w Stali, nawet jak ich spłacą ? Bo ja bym złamanego grosza na to nie postawił. Skąd wiesz czy taki Puk, jak go spłacą, nie pójdzie do np. Rybnika ? Jak ty sobie wyobrażasz to niby zaklepanie Puka ?

    Powiem więcej, Puk będzie idiotą jak podpisze w Stali, po tym jak go tam wyrolowali na kasę. Przez dwa lata gościa olewali i nie spłacali, a teraz jak im się doopsko pali to sobie przypomnieli o swoich długach ? A jaką Puk am gwarancję, że sytuacja się nie powtórzy ?
    Dokładnie. tym bardziej ze problem z kasa w Gorzowie nie trwa rok czy dwa lata. pominę że Zmarzlik jako mistrz świata tez będzie chciał podwyżkę. czarno ich widzę w przyszłym sezonie i płakać będą ci co swoje pierwsze mecze pojada w Gorzowie.

  29. Powrót do góry    #1285
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,893
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. A pewny jesteś, że Puk i KK podpiszą w Stali, nawet jak ich spłacą ? Bo ja bym złamanego grosza na to nie postawił. Skąd wiesz czy taki Puk, jak go spłacą, nie pójdzie do np. Rybnika ? Jak ty sobie wyobrażasz to niby zaklepanie Puka ?

    Powiem więcej, Puk będzie idiotą jak podpisze w Stali, po tym jak go tam wyrolowali na kasę. Przez dwa lata gościa olewali i nie spłacali, a teraz jak im się doopsko pali to sobie przypomnieli o swoich długach ? A jaką Puk am gwarancję, że sytuacja się nie powtórzy ?
    To prawda, jeśli PUK podpisze ze Stalą, to będzie frajerem tej transferówki. Kasprzak zasiedziały, moze więcej wybacza i więcej ma cierpliwości, ale podpis pod kontraktem w Stali, też nie będzie skalkulowany, by nie nazwać głupi. Czasu do rozstrzygnięcia już niezbyt wiele, wszystko się wyjaśni. Choć KK mówiąc-prezes spłaci i siadamy do rozmów, a nie-prezes spłaci i zostaję, dał sygnał-najpierw mnie spłaćcie, a w domyśle-mam już dość tego zwodzenia, spadam.
    Falubaz w zapowiedziach wygląda biednie, ale nie zamieniłbym się w niedoli z kibicami Stali,.

  30. Powrót do góry    #1286
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Przecież żużlowcy to tacy sami ludzie jak my - są mądrzejsi, glupsi i całkiem idioci.

    Na tej podstawie transferu Iversena do Gorzowa nie można wykluczyć.
    To też nie wykluczam. W mojej opinii, będzie jednak idiotą jeśli tam podpisze, po tym jak go wyrolowali z kasą. Powinie zrobić tak jak KK, czyli oddajcie kasę, jak oddacie to możemy zacząć rozmowę. A jak by już mu zapłacili to powinien powiedzieć, sorry ale drugi raz nie zamierzam czekać na swoją kasę. A jak postąpi to tego nie wiem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1287
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. A pewny jesteś, że Puk i KK podpiszą w Stali, nawet jak ich spłacą ? Bo ja bym złamanego grosza na to nie postawił. Skąd wiesz czy taki Puk, jak go spłacą, nie pójdzie do np. Rybnika ? Jak ty sobie wyobrażasz to niby zaklepanie Puka ?

    Powiem więcej, Puk będzie idiotą jak podpisze w Stali, po tym jak go tam wyrolowali na kasę. Przez dwa lata gościa olewali i nie spłacali, a teraz jak im się doopsko pali to sobie przypomnieli o swoich długach ? A jaką Puk am gwarancję, że sytuacja się nie powtórzy ?
    Mariusz, zejdź na ziemię Iversen zaliczył bardzo dobre lata w Stali, ale ostatnio Iversenowi nie podobało się w Stali. Ponoć był tez ostatnim do kasy. Postanowił posmakować Torunia i nagle okazało się, że jednak w tej Stali wcale tak wuj..wo nie było. kasa to jedno, jeszcze tę kasę trzeba zarobić na torze, a w Stali mu to wychodziło. W Toruniu zachowywał się tak jakby mu to nie wychodziło. Myślisz, że dla takiego PUKa robi wrażenie 100tysięcy w te czy we wte na samym kontrakcie, gdzie jeszcze trzeba kasę zarobić na torze?
    Myślisz, że Stal by spłacała, gdyby nie było pewności, że Iversen wróci? Iversen to nie gówniarz tylko doświadczony zawodnik i podejrzewam, że też poważny człowiek, a w Stali spędził bardzo dużo czasu, dobrego czasu. Jakby mu w Stali było naprawdę źle to by ją dużo wcześniej opuścił. W 2018 przyszedł mały kryzys w Stali, PUK dostał ofertę z Torunia, ale teraz już jest doświadczony jednym sezonem poza Stalą i wie jak jest.

  32. Powrót do góry    #1288
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No bez kitu, z tym Iversenem to niby przykepane, ale jakoś jednocześnie niesamowicie głupie z jego strony by to było. Wyrolowali go dość chamsko, ba no nawet teraz propozycja w stylu: spłacimy stare długi, jak wrócisz do nas to jak strzał z liścia w pysk.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Gadol (07-10-2019), Mariusz (06-10-2019), lego (07-10-2019)

  34. Powrót do góry    #1289
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mariusz, zejdź na ziemię Iversen zaliczył bardzo dobre lata w Stali, ale ostatnio Iversenowi nie podobało się w Stali. Ponoć był tez ostatnim do kasy. Postanowił posmakować Torunia i nagle okazało się, że jednak w tej Stali wcale tak wuj..wo nie było. kasa to jedno, jeszcze tę kasę trzeba zarobić na torze, a w Stali mu to wychodziło. W Toruniu zachowywał się tak jakby mu to nie wychodziło. Myślisz, że dla takiego PUKa robi wrażenie 100tysięcy w te czy we wte na samym kontrakcie, gdzie jeszcze trzeba kasę zarobić na torze?
    Myślisz, że Stal by spłacała, gdyby nie było pewności, że Iversen wróci? Iversen to nie gówniarz tylko doświadczony zawodnik i podejrzewam, że też poważny człowiek, a w Stali spędził bardzo dużo czasu, dobrego czasu. Jakby mu w Stali było naprawdę źle to by ją dużo wcześniej opuścił. W 2018 przyszedł mały kryzys w Stali, PUK dostał ofertę z Torunia, ale teraz już jest doświadczony jednym sezonem poza Stalą i wie jak jest.
    Osobiście gdybym sobie uświadomił, że jest tak jak piszesz, i dobrze mi idzie tylko w jednym klubie, który dodatkowo nie płaci, to bym chyba karierę skończył, bo to znaczy że ja jestem ch#j a nie zawodnik.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi TomasZee za jego przydatny post!

    Mariusz (06-10-2019)

  36. Powrót do góry    #1290
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Nie wykluczone, że Iversen rozgrywa Stal, jak Stal rozegrała go kiedyś.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  37. Powrót do góry    #1291
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nie wykluczone, że Iversen rozgrywa Stal, jak Stal rozegrała go kiedyś.
    Jak będzie mądry to tak zrobi chyba że faktycznie gorzow będzie miał jakieś pieniądze

  38. Powrót do góry    #1292
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mariusz, zejdź na ziemię Iversen zaliczył bardzo dobre lata w Stali, ale ostatnio Iversenowi nie podobało się w Stali. Ponoć był tez ostatnim do kasy. Postanowił posmakować Torunia i nagle okazało się, że jednak w tej Stali wcale tak wuj..wo nie było. kasa to jedno, jeszcze tę kasę trzeba zarobić na torze, a w Stali mu to wychodziło. W Toruniu zachowywał się tak jakby mu to nie wychodziło. Myślisz, że dla takiego PUKa robi wrażenie 100tysięcy w te czy we wte na samym kontrakcie, gdzie jeszcze trzeba kasę zarobić na torze?
    Myślisz, że Stal by spłacała, gdyby nie było pewności, że Iversen wróci? Iversen to nie gówniarz tylko doświadczony zawodnik i podejrzewam, że też poważny człowiek, a w Stali spędził bardzo dużo czasu, dobrego czasu. Jakby mu w Stali było naprawdę źle to by ją dużo wcześniej opuścił. W 2018 przyszedł mały kryzys w Stali, PUK dostał ofertę z Torunia, ale teraz już jest doświadczony jednym sezonem poza Stalą i wie jak jest.
    No właśnie, zejdź na tą ziemię.

    Piszesz bajki dla dzieci. Co to za profi któremu idzie tylko w jednym klubie ? Oczywiście, że Stal nie może mieć 100% pewności, że Puk podpisze u nich jak go spłacą. Tak samo jak z KK. Który wyraźnie dzisiaj powiedział, że jak będzie kasa do 20 to dopiero siadają do rozmów o nowym kontrakcie. I nie ma takiego zabezpieczenia które mógłby podpisać Puk, a które honorowałaby SE czy PZM.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1293
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Jak będzie mądry to tak zrobi chyba że faktycznie gorzow będzie miał jakieś pieniądze
    Może i mądry, ale mam nadzieję, że zostanie w Gorzowie. Lidze potrzeba wyrównanych zespołów, oczywiście silnych.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  40. Powrót do góry    #1294
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    jak Kasprzak oficjalnie podaje taki termin to musi mieć niezle ciśnienie na ten klub

  41. Powrót do góry    #1295
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Osobiście gdybym sobie uświadomił, że jest tak jak piszesz, i dobrze mi idzie tylko w jednym klubie, który dodatkowo nie płaci, to bym chyba karierę skończył, bo to znaczy że ja jestem ch#j a nie zawodnik.
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem powyżej, bo chyba nic nie zrozumiałeś.
    Iversen jeździł w Stali 7 lat. To były zdecydowanie najlepsze lata jego ekstraligowej kariery. Poza tym widocznie w tej Stali było mu dobrze, a Stal mu płaciła, skoro przez tyle lat tam jeździł. Zgoda? Tak więc nie pisz, że to klub, który nie płaci, bo pewnie 6 lat mu płacili, a raz mu nie zapłacili części kontraktu. Jak to się ma do tego co napisałeś?
    Przyszedł kryzys w Stali, Iversen się wkurzył, dostał ofertę z Torunia, poszedł tam, okazało się, że wcale tam nie jest tak fajnie i w tej Stali wcale nie było tak źle jeśli przy okazji mu oddadzą długi.
    Nie każdy zawodnik musi być centusiem idącym tam gdzie dadzą grosz więcej. Niektórzy szukają stabilizacji, albo jeżdżą tam gdzie się dobrze czują.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, zejdź na tą ziemię.
    Piszesz bajki dla dzieci. Co to za profi któremu idzie tylko w jednym klubie ? Oczywiście, że Stal nie może mieć 100% pewności, że Puk podpisze u nich jak go spłacą. Tak samo jak z KK. Który wyraźnie dzisiaj powiedział, że jak będzie kasa do 20 to dopiero siadają do rozmów o nowym kontrakcie. I nie ma takiego zabezpieczenia które mógłby podpisać Puk, a które honorowałaby SE czy PZM.
    Nie interesuje mnie co to za profi. Stwierdzam fakty. Iversenowi nie szło w Falubazie, nie szło w Toruniu, szło mu w Stali -> tam się dobrze czuje.
    W przeciwieństwie do ciebie piszę tylko to co mi przekazano prosto z piekarni z Gorzowa.
    Po co mi piszesz, że nie ma takiego zabezpieczenia, które musiałby podpisać PUK? ja pisze o tym co mi wiadomo, czyli z kim się dogadał, a ty to negujesz bez jakiejkolwiek wiedzy, bo akurat ci to nie pasuje.
    To co dzisiaj powiedział KK napisałem tutaj dokładnie tydzień temu. Sprawdź sobie.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 06-10-2019 o 21:20

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Nigel (06-10-2019)

  43. Powrót do góry    #1296
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Może i mądry, ale mam nadzieję, że zostanie w Gorzowie. Lidze potrzeba wyrównanych zespołów, oczywiście silnych.
    widzisz Robert nie ma nic gorszego od oszustwa na kasę. a oni już to robili. obawiam się ze parę klubów wymieknie finansowo i to będzie dramat dla calej ligi

  44. Powrót do góry    #1297
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    No właśnie mi też coś nie pasuje ten Iversen w Gorzowie. Za to strasznie cicho w Rybniku, skazywani na pożarcie a teoretycznie to Iversen, Hancock, Kasprzak, Woryna + 5ty senior (Milik, Jamrog, Lebedevs, Batchelor), Bewley pod 8. Takim skladem moga calkiem fajnie powalczyc. A Gorzow bez Iversena i KK bedzie wyrolowany na maxa.

    Pamietajcie to co sie dzieje to jest wszystko "na gębę". Skoro Iver chce kasy na którą go wyrolowali i Stal chce go spłacić to Iversen ja z przyjemnoscia przygarnie. Ale to wcale nie oznacza ze podpisze w Gorzowie. Drugi raz bedzie sie pchal w to same gowno by po sezonie znow biegac za kasa?

  45. Powrót do góry    #1298
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałem powyżej, bo chyba nic nie zrozumiałeś.
    Iversen jeździł w Stali 7 lat. To były zdecydowanie najlepsze lata jego ekstraligowej kariery. Poza tym widocznie w tej Stali było mu dobrze, a Stal mu płaciła, skoro przez tyle lat tam jeździł. Zgoda? Tak więc nie pisz, że to klub, który nie płaci, bo pewnie 6 lat mu płacili, a raz mu nie zapłacili części kontraktu. Jak to się ma do tego co napisałeś?
    Przyszedł kryzys w Stali, Iversen się wkurzył, dostał ofertę z Torunia, poszedł tam, okazało się, że wcale tam nie jest tak fajnie i w tej Stali wcale nie było tak źle jeśli przy okazji mu oddadzą długi.
    Nie każdy zawodnik musi być centusiem idącym tam gdzie dadzą grosz więcej. Niektórzy szukają stabilizacji, albo jeżdżą tam gdzie się dobrze czują.
    Noż karwa, wybacz, ale co ty pyerdolisz ?

    Raz mu nie zapłacili ? No może i tak, tylko czemu przez 2 lata nie uregulowali tego długu ? Odpowiem ci, bo mieli go w doopie. Rozumiem, że klub może mieć jakies większe problemy i nie był w stanie spłacić gościa do końca roku. No OK, ale mieli 2 lata czasu na uregulowanie zaległości, to wzięli się za to dopiero wtedy, jak taki Puk znowu jest im potrzebny. Poza tym kto bronił Pukowi, robić pkt na torze jak był w KST, tak aby mu w Toruniu było równie fajnie jak w Gorzowie ? Tym bardziej, że w tym Toruniu płacili mu na czas. Bo nie mieli go w doopie.

    Poza tym, jeśli taki Puk ma choć trochę rozumu w głowie to widzi, że te problemy w Stali są dalej, przecież KK ma zaległości sięgające jeszcze ubiegłego roku. Tak przynajmniej nawijał tu Przemek. A kontrakty sponsorskie z kasą za punkt to nie byle jakie pieniądze, To połowa kasy regulaminowej za pkt.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-10-2019 o 21:33
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1299
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noż karwa, wybacz, ale co ty pyerdolisz ?

    Raz mu nie zapłacili ? No może i tak, tylko czemu przez 2 lata nie uregulowali tego długu ? Odpowiem ci, bo mieli go w doopie. Rozumiem, że klub może mieć jakies większe problemy i nie był w stanie spłacić gościa do końca roku. No OK, ale mieli 2 lata czasu na uregulowanie zaległości, to wzięli się za to dopiero wtedy, jak taki Puk znowu jest im potrzebny. Poza tym kto bronił Pukowi, robić pkt na torze jak był w KST, tak aby mu w Toruniu było równie fajnie jak w Gorzowie ? Tym bardziej, że w tym Toruniu płacili mu na czas. Bo nie mieli go w doopie.
    Boże, Mariusz czytaj ze zrozumieniem. Przestań bredzić o tym "pyerdoleniu". Napisz konkretnie z czym się nie zgadzasz w mojej wypowiedzi. To potwierdzasz, że tylko raz mu nie zapłacili, czy nie?
    Nikt nie neguje tego, że Stal mu wisiała kasę. Z drugiej strony kompletną bzdurą jest pisanie, że Stal mu nie płaciła. Gość jeździł tam 7 lat, zaliczył tam najlepszy wynik, gdyby mu nie płacili to by już dawno zmienił otoczenie. Nie zapłacili, ale jakiś tam mały ułamek kasy z wielu sezonów.
    Oczywiście, że nikt nie bronił Iversenowi robić punktów w Toruniu, ale z jakichś powodów mu to nie wychodziło. Nie wiem, może się tam wujowo czuł itd?
    Nie widziałeś, że Iversen przechodził obojętnie obok niektórych meczów w Toruniu, a drugi bieg tak naprawdę załączył w drugiej części sezonu, np. w GP?
    Taka sama sytuacja jest z Kaprzakiem. Stal wisi mu kasę, ale KK nie wyklucza, że będzie dalej jeździł jak go spłacą do 20 października.

  47. Powrót do góry    #1300
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Czy jedynym właścicielem Stali Gorzów S.A. jest K.S. Stal Gorzów? Czyli nikt?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  48. Powrót do góry    #1301
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    inna sprawa ze gorzow nie zapłaci jemu zaległości jak nie będzie u nich jezdzil

  49. Powrót do góry    #1302
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Ale jesteście baranami. Mariusz ma rację.
    Skad Stal weźmie kase na splate długu Iversenowi, skoro maja ogromny problem z priorytetem czyli ze splata Kasprzaka?
    Dzis pustki na stadionie, Zmarzlik same 3, za tydzień kolejny mecz i kolejna kasa.

    Skad stal wezmie na ta kase? Kasprzaka nie moga spłacić, a Iversenovi próbują przekupić, ze oddadza mu zaległa kase?

  50. Powrót do góry    #1303
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    inna sprawa ze gorzow nie zapłaci jemu zaległości jak nie będzie u nich jezdzil
    Ale Gorzów tu nie ma alternatywy. Bo co zrobi ? każe podpisac Pukowi jakiś świstek ? To podpisze. A jak dostanie kasę to podpisze kontrakt w innym klubie. I co mu zrobią ? Do sądu pójdą ? To się ośmieszą, bo w sądzie Puk powie, że to był jedyny sposób na odzyskanie należności. A SE jeszcze Stali dopyerdoli za podpisywanie niedozwolonych zobowiązań.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #1304
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Iversen pewnie żadnej wolty nie zrobi i pojedzie dla Gorzowa przyszły sezon, ale KK to chyba faktycznie już
    mało realny, tym bardziej, że zaległości są podobno spore (ok. pół miliona zł) i w tej sytuacji trudno się
    dziwić zawodnikowi, że ma dość. Podobnie jak koledzy powyżej uważam, że Krzyśka już w Stali nie ma,
    a jego gra obliczona jest tylko na wyciągnięcie zaległej kasy. Jak ją dostanie, to i tak pewnie wyląduje w
    innym klubie i wcale takiej postawie zawodnika bym się nie dziwił. Zmora widać trochę syfu zostawił,
    Grzyba postawił jako zwykłego figuranta, a i tak sam sprawuje swoje rządy w dalszym ciągu.
    To strasznie patologiczny układ i prowadzi do totalnej katastrofy klubu.
    Ta "zmiana" prezesa to pic na wodę dla niezorientowanych. Krótko mówiąc jest żle, a może być jeszcze
    gorzej. Zmora mówił, że może ustąpić w każdej chwili, ale widać, że koryto zbyt mocno go rajcuje.
    To wszystko mocno śmierdzi i zmierza w złym kierunku. Niestety, Zmora zniechęcił zbyt wielu sponsorów,
    którzy od klubu się odsunęli i kurczowo trzyma się Stali, co dla klubu jest zgubne.
    Ciągnie Stal na dno i przy biernej postawie otoczenia może ją ... utopić.

  52. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    DHEFF (07-10-2019), Rozi22 (06-10-2019), Słowianka (07-10-2019)

  53. Powrót do góry    #1305
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    pół bańki to sporo

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Rozi22 (06-10-2019)

Strona 29 z 38 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •