Strona 4 z 38 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 1667

Wątek: Stal Gorzów 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    O frekwencję w Gorzowie to bym się nie bał. Na swoim torze (prawie) każdy jest mocny i Stal moim zdaniem nie będzie tu wyjątkiem. W Gorzowie mogą być fajne, zacięte mecze, w zdecydowanej większości wygrane i gdyby jeszcze Stasiu Chomski ogarnął tor (niestety, moja wiara w naszego trenera-kolekcjonera jest pod tym względem mocno ograniczona) ... Ludzie będą przychodzić chociażby po to, żeby obejrzeć w akcji Zmarźlika - chyba najbardziej efektownie jeżdżącego obecnie żużlowca. Ale jeśli kasa od sponsorów będzie płynęła coraz mniejszym strumyczkiem (prężne działanie prezesa wielu imion), to dobra frekwencja sytuacji nie uratuje.
    Daleki jestem od przepowiadania frekwencyjnego kryzysu,bo duzo zalezy od wynikow.
    Ponizej pewnego poziomu,powiedzmy 8-9 tys spasc nie powinna a przy dobrych wynikach
    zakreci sie pewnie wokol 12-13 tys.
    Pytanie czy w tym gorszym przypadku czyli ok. 9000 wystarczy na pokrycie zaplanowanego budzetu.

    Tor musicie ogarnac.Inaczej ciezko bedzie o wsparcie Dunczykow a tym samym o przyzwoite wyniki.Jakos ciezko mi sobie wyobrazic,ze
    nagle Kildemand i Thomsen stana sie dobrymi startowcami.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Gdy niezbyt wyważeni kibice Stali, wyśmiewali się niedawno z kłopotów Falubazu, myślałem sobie-czekajcie jeszcze karma wróci. Cóż, nic nie trwa wiecznie. Teraz Stal dopadły kłopoty, a ja się z tego wcale nie cieszę. Ze Zmorą u steru, nie będzie łatwo wyjść z kłopotów, kibice dopisują, ale to źle traktowani sponsorzy, a w tej chwili już ich brak jest problemem. Problemem wywołanym właśnie przez Zmorę.
    Stal sportowo się obroni, choć z tym składem o medale raczej nie powalczy. Życzę kibicom zmiany prezesa klubu, by Stal nie pogrążyła się w kłopotach i nie poszła śladem degrengolady Bydgoszczy czy Rzeszowa, wolę oglądać coroczne derby.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Athleta (14-01-2019)

  4. Powrót do góry    #138
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2019
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmienią trenera i dadzą radę, mają potencjał

  5. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Gdy niezbyt wyważeni kibice Stali, wyśmiewali się niedawno z kłopotów Falubazu, myślałem sobie-czekajcie jeszcze karma wróci. Cóż, nic nie trwa wiecznie. Teraz Stal dopadły kłopoty, a ja się z tego wcale nie cieszę. Ze Zmorą u steru, nie będzie łatwo wyjść z kłopotów, kibice dopisują, ale to źle traktowani sponsorzy, a w tej chwili już ich brak jest problemem. Problemem wywołanym właśnie przez Zmorę.
    Stal sportowo się obroni, choć z tym składem o medale raczej nie powalczy. Życzę kibicom zmiany prezesa klubu, by Stal nie pogrążyła się w kłopotach i nie poszła śladem degrengolady Bydgoszczy czy Rzeszowa, wolę oglądać coroczne derby.
    No dobra. Wywalamy Zmorę (jeśli się da) i co dalej ? Ireneusz Maciej (wtedy skromnie - tylko Ireneusz), nie oszukujmy się,został prezesem, bo praktycznie innego kandydata nie było. Minęło parę lat i sytuacja chyba się pod tym względem nie zmieniła. Może na tym forum rozpoczniemy poszukiwania nowego prezesa ?

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gorzowiak za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (15-01-2019)

  7. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A nie bylo przypadkiem tak, ze Zmora zostal namaszczony przez Komarnickiego bez szans na alternatywe? Teraz nastapilaby wreszcie jakas wolnosc, choc nie dowolnosc, jak mawial klasyk

  8. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A nie bylo przypadkiem tak, ze Zmora zostal namaszczony przez Komarnickiego bez szans na alternatywe? Teraz nastapilaby wreszcie jakas wolnosc, choc nie dowolnosc, jak mawial klasyk
    O ile mi wiadomo, to Zmora był jedynym, w miarę sensownym kandydatem, który chciał objąć to stanowisko. Parę razy spotkałem się z nim (służbowo), kiedy był w klubie dyrektorem i odniosłem wrażenie, że był wtedy właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, tzn. nie mając większej decyzyjności, zajmował się codziennym funkcjonowaniem klubu, bo klubowa proza dnia codziennego zupełnie Władka nie interesowała. Ktoś blisko klubu, określił go wtedy jako typ księgowego. Czy nadawał się na prezesa ? Jego fani powiedzą, że bronią go wyniki ...
    Ostatnio edytowane przez gorzowiak ; 15-01-2019 o 00:31

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gorzowiak za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (15-01-2019)

  10. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    No dobra. Wywalamy Zmorę (jeśli się da) i co dalej ? Ireneusz Maciej (wtedy skromnie - tylko Ireneusz), nie oszukujmy się,został prezesem, bo praktycznie innego kandydata nie było. Minęło parę lat i sytuacja chyba się pod tym względem nie zmieniła. Może na tym forum rozpoczniemy poszukiwania nowego prezesa ?
    My Wam Piotrka 100% Falubaz, wy nam Mariusza
    Gość jest kumaty, zna wszystkich w środowisku, ma wgląd w każdy kontrakt zawodnika i budżet klubu.
    Wszyscy mu ufają i każdy będzie chciał u niego jeździć
    Tylko Falubaz

  11. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    My Wam Piotrka 100% Falubaz, wy nam Mariusza
    Gość jest kumaty, zna wszystkich w środowisku, ma wgląd w każdy kontrakt zawodnika i budżet klubu.
    Wszyscy mu ufają i każdy będzie chciał u niego jeździć
    I na podstawie czego to wydedukowałeś ? Bystry chłopak z ciebie

    A może ty dziewczyną jesteś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    My Wam Piotrka 100% Falubaz, wy nam Mariusza
    Gość jest kumaty, zna wszystkich w środowisku, ma wgląd w każdy kontrakt zawodnika i budżet klubu.
    Wszyscy mu ufają i każdy będzie chciał u niego jeździć
    Wiadomo, Gorzów wróg śmiertelny, ale jednak są granice tej nienawiści

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (17-01-2019), j-rules (17-01-2019)

  14. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I na podstawie czego to wydedukowałeś ? Bystry chłopak z ciebie

    A może ty dziewczyną jesteś ?
    tak blondynką

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiadomo, Gorzów wróg śmiertelny, ale jednak są granice tej nienawiści
    Od razu Zmora nie taki straszny
    Tylko Falubaz

  15. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    w gorzowskim castingu na podprowadzajaca zagłosowałem na njabrzydsza czyli Alicję

  16. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Aż tak dramatycznie źle jest z naszą klubową kasą, że Zmorek uruchomił już sprzedaż na wszystkie spotkania? Nie wygląda to dobrze, niestety. Mam jakieś przerzucia, że klub upadnie na pysk po sezonie 2019 i czekają nas naprawdę ciężkie i chude lata w gorzowskim speedway'u, choć oczywiście wolałbym się mylić i być niepoprawnym prorokiem. Słyszałem jednak z dobrego źródła, że klub nie rozliczył się nawet z komendą policji, jeśli chodzi o parking...Jeśli nie ma kasy na takie zobowiązania, to bieda i to mocna. Szambo jak wybije, to będzie śmierdziało przez długi czas.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Steady za jego przydatny post!

    j-rules (27-01-2019)

  18. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    to juz widze, ze pachnie zuzlem po tarnowsku. Ale tak sie konczy niestety jazda na kredycie o medale DMP.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Aż tak dramatycznie źle jest z naszą klubową kasą, że Zmorek uruchomił już sprzedaż na wszystkie spotkania? Nie wygląda to dobrze, niestety. Mam jakieś przerzucia, że klub upadnie na pysk po sezonie 2019 i czekają nas naprawdę ciężkie i chude lata w gorzowskim speedway'u, choć oczywiście wolałbym się mylić i być niepoprawnym prorokiem. Słyszałem jednak z dobrego źródła, że klub nie rozliczył się nawet z komendą policji, jeśli chodzi o parking...Jeśli nie ma kasy na takie zobowiązania, to bieda i to mocna. Szambo jak wybije, to będzie śmierdziało przez długi czas.
    Jak powiedział pewien mądry człowiek, że władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie, tak odnoszę wrażenie,
    iż pasuje to powiedzenie do naszego klubu jak ulał. Kto niewygodny, to sru, kto ma swoje zdanie - inne niż linia pryncypała to sru.
    Przecież od jakiegoś czasu jakaś zmora czyści klub z ludzi niczym Stalin z komitetu centralnego.
    Po co?. No pytam po co?.

  20. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Jak powiedział pewien mądry człowiek, że władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie, tak odnoszę wrażenie,
    iż pasuje to powiedzenie do naszego klubu jak ulał. Kto niewygodny, to sru, kto ma swoje zdanie - inne niż linia pryncypała to sru.
    Przecież od jakiegoś czasu jakaś zmora czyści klub z ludzi niczym Stalin z komitetu centralnego.
    Po co?. No pytam po co?
    .
    Może za drodzy w utrzymaniu byli ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Może za drodzy w utrzymaniu byli ?
    Jeśli dwie strony umawiają się na określone warunki, to powinny być one respektowane.
    Jeśli zmienia się warunki w trakcie gry - uznając jednostronnie, iż stawka procentowa od załatwionego sponsora była
    jednak za wysoka, to w porządku to raczej nie jest. A póżniej przegrane procesy i związane z nimi dodatkowe koszty
    obciążające klubową kasę. To sprawia, iż wizerunek klubu cierpi.
    Bo jeśli zawodników traktuje się podobnie jak pracowników klubu, to można już chyba nazwać to istną ...zmorą.

  22. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Jeśli dwie strony umawiają się na określone warunki, to powinny być one respektowane.
    Jeśli zmienia się warunki w trakcie gry - uznając jednostronnie, iż stawka procentowa od załatwionego sponsora była
    jednak za wysoka, to w porządku to raczej nie jest.
    A póżniej przegrane procesy i związane z nimi dodatkowe koszty
    obciążające klubową kasę. To sprawia, iż wizerunek klubu cierpi.
    Bo jeśli zawodników traktuje się podobnie jak pracowników klubu, to można już chyba nazwać to istną ...zmorą.
    No jeśli tak było to ja pytań więcej nie mam
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #153
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Z tym upadkiem bym nie przesadzał. Zmorze dupe ratuje tańszy skład i te 2 mln z nowej umowy. A jak będzie okaże sie po sezonie.

  24. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z tym upadkiem bym nie przesadzał. Zmorze dupe ratuje tańszy skład i te 2 mln z nowej umowy. A jak będzie okaże sie po sezonie.
    Zmora ma dobry układ z miastem. Teraz dostał połowę z miejskiej puli na sport, czyli 1,4 mln. Do tego po "cichu" jest załatwiona dodatkowa dotacja na propocję poprzez sport - 1,5 mln złotych. Także miasto w inny sposób zrekompensowało stratę Grand Prix.
    Problemem jest to, że sponsorzy są anty Zmorze i kasy z tego tytułu jest znacznie mniej.
    Niestety prezesowi nie będzie się spieszyło stad odchodzić, bo z tego co mi wiadomo klub daje mu raz że prestiż, czuje się w Gorzowie Bogiem, a dwa kasę. Za miesiąc pobiera wynagrodzenie (zależy od miesiąca) od 15 do 20 tys. zł. Do tego np. doszła premia za DMP w 2016 w kwocie 150 tys. zł. Mało? Klub dlatego pomimo, że czerpie miejska kase ukrywa przed radnymi te premie i wynagrodzenie, by nie złościć gorzowian. I o dziwo udaje mi się to dobrze, a co roku miasto daje sporo kasy, pomimo tego, że magistrat nie wie/nie chce wiedzieć na co dokładnie ta kasa idzie.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 27-01-2019 o 18:01

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Nigel (27-01-2019), Rysiek (30-01-2019), spitt22 (27-01-2019)

  26. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    No to Irek ładnie się ustawił.
    Nie robiąc nic prócz zaciągania kolejnych zobowiązań kosi dobry hajs.

    A kiedyś na Bunia wjezdzano, że zarabia w klubie.

    Kiedyś pewien Władysław też kręcił finansami i miał dobry układzk z miastem.
    W razie braków jakąś kamienice jego funfel Prezydent puścił pod młotek i już było lżej, ale koniec końców skończyło się na sporych długach.
    Teraz uczeń i namaszczony przez Honorowego Władysław Irek robi wszystko żeby utrzymać dobrze płatny etacik, a jak widać z finansami klubu coraz gorzej.

    Brakuje wam tam odpowiedniej osoby na odpowiednim stanowisku, ale najważniejsze jest, dwa razy wpieprz sąsiadowi zza miedzy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #156
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Zmora ma dobry układ z miastem. Teraz dostał połowę z miejskiej puli na sport, czyli 1,4 mln. Do tego po "cichu" jest załatwiona dodatkowa dotacja na propocję poprzez sport - 1,5 mln złotych. Także miasto w inny sposób zrekompensowało stratę Grand Prix.
    czemu po cichu ? miasto może dać zarówno dotacje jak i kase na promocje miasta. Jeśli dobrze pamiętam dotacje nie mogą być przeznaczane na kontrakty zawodników tylko na jakieś inne duperele typu organizacja zawodów natomiast kasa na promocje jest już dowolnie wydawana.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Problemem jest to, że sponsorzy są anty Zmorze i kasy z tego tytułu jest znacznie mniej.
    No i to jest jeden z powódów dla których IMZ powinien odejść ze Stali ale tak jak piszesz sam pewnie tego nie zrobi bo żródełko $$$ jest

  28. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Zmora ma dobry układ z miastem. Teraz dostał połowę z miejskiej puli na sport, czyli 1,4 mln. Do tego po "cichu" jest załatwiona dodatkowa dotacja na propocję poprzez sport - 1,5 mln złotych. Także miasto w inny sposób zrekompensowało stratę Grand Prix.
    Problemem jest to, że sponsorzy są anty Zmorze i kasy z tego tytułu jest znacznie mniej.
    Niestety prezesowi nie będzie się spieszyło stad odchodzić, bo z tego co mi wiadomo klub daje mu raz że prestiż, czuje się w Gorzowie Bogiem, a dwa kasę. Za miesiąc pobiera wynagrodzenie (zależy od miesiąca) od 15 do 20 tys. zł. Do tego np. doszła premia za DMP w 2016 w kwocie 150 tys. zł. Mało? Klub dlatego pomimo, że czerpie miejska kase ukrywa przed radnymi te premie i wynagrodzenie, by nie złościć gorzowian. I o dziwo udaje mi się to dobrze, a co roku miasto daje sporo kasy, pomimo tego, że magistrat nie wie/nie chce wiedzieć na co dokładnie ta kasa idzie.
    A niech by i brał taką kasę, ale za konkretną robotę. Rozumiem, jak by przytargał ze dwóch, trzech konkretnych sponsorów. Ale jeśli masz rację z tymi dotacjami i promocjami, to wychodzi na to, że Ireneusz do klubu przygarnie ze 3 mln od miasta, ze 2 mln od TV oraz ze 2-3 mln z biletów i karnetów. Daje to w przybliżeniu 7-8 mln. I Ireneusz może cały sezon bąki zbijać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Zmora ma dobry układ z miastem. Teraz dostał połowę z miejskiej puli na sport, czyli 1,4 mln. Do tego po "cichu" jest załatwiona dodatkowa dotacja na propocję poprzez sport - 1,5 mln złotych. Także miasto w inny sposób zrekompensowało stratę Grand Prix.
    Problemem jest to, że sponsorzy są anty Zmorze i kasy z tego tytułu jest znacznie mniej.
    Niestety prezesowi nie będzie się spieszyło stad odchodzić, bo z tego co mi wiadomo klub daje mu raz że prestiż, czuje się w Gorzowie Bogiem, a dwa kasę. Za miesiąc pobiera wynagrodzenie (zależy od miesiąca) od 15 do 20 tys. zł. Do tego np. doszła premia za DMP w 2016 w kwocie 150 tys. zł. Mało? Klub dlatego pomimo, że czerpie miejska kase ukrywa przed radnymi te premie i wynagrodzenie, by nie złościć gorzowian. I o dziwo udaje mi się to dobrze, a co roku miasto daje sporo kasy, pomimo tego, że magistrat nie wie/nie chce wiedzieć na co dokładnie ta kasa idzie.
    Powiem tak - bonusy za wynik, także w odniesieniu do managerów to jest coś normalnego i nie widzę w tym nic złego. Tak samo jak w pensji na poziomie 20k.
    Natomiast to, że gość tak zniechęcił do siebie środowisko sponsorów jest już bardzo zastanawiające. To o czym tutaj pisaliście delikatnie mówiąc odbiega od normalnych standardów w zakresie relacji klub-zawodnik-sponsor czy też klub-sponsor. To jest postawienie wszystkiego na głowie. I za to powinien odejść ze swojego stanowiska. Jeśli zależy mu na dobru klubu w którym pracuje to powinien odejść bo jak rozumiem innego sposobu na uzdrowienie relacji ze sponsorami nie ma.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (28-01-2019)

  31. Powrót do góry    #159
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powiem tak - bonusy za wynik, także w odniesieniu do managerów to jest coś normalnego i nie widzę w tym nic złego. Tak samo jak w pensji na poziomie 20k.
    Natomiast to, że gość tak zniechęcił do siebie środowisko sponsorów jest już bardzo zastanawiające. To o czym tutaj pisaliście delikatnie mówiąc odbiega od normalnych standardów w zakresie relacji klub-zawodnik-sponsor czy też klub-sponsor. To jest postawienie wszystkiego na głowie. I za to powinien odejść ze swojego stanowiska. Jeśli zależy mu na dobru klubu w którym pracuje to powinien odejść bo jak rozumiem innego sposobu na uzdrowienie relacji ze sponsorami nie ma.
    Tak teoretycznie, to każdy zniechęcony sponsor to działanie przeciw dobru klubu. Miałby odchodzić z powodu swojej działalności? Jeśli odejdzie, a kiedyś to nastąpi, to tylko z powodu załamania budżetu, którego nie będzie umiał zacerować. Jednym z większych problemów tego kraju są urzędnicy, a urzędnik sportowy zwie się działaczem.

  32. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Jestem ciekawy jak przed sparingami przygotowany fizycznie będzie Peter Kildemand. W ubiegłym sezonie przy wzroście 180 cm ważył 76 kg. Dla przecietnego zjadacza chleba taka waga jest dobra, ale wśród żużlowców to już jest za dużo...Zresztą Kildemand, jest obecnie najcięższym zawodnikiem w E-lidze wśród seniorów. Dla porównania:
    Doyle 177 cm - 65 kg
    Lindgren 175 cm - 63 kg
    Protasiewicz (44 lata) 181 cm - 65 kg
    Vaculik 178 cm - 64 kg
    Fricke 176 cm - 62 kg
    Pi. Pawlicki 178 cm - 62 kg


    Jak widać u wszystkich żużlowców między 175 cm a 181 cm stosunek wzrostu do wagi wynosi od 112 aż do 116. U Kildemanda wynosi ledwie...104.


    O tym, że niska waga daje handicap w żużlu wypowiadal się nie jeden ekspert oraz zawodnik. Zagar też głośno mówił, że on przez to, że jest wysoki, żeby ważył tyle co czołówka musiałby wyglądać jak człowiek z...Auschwitz. Zagar pomimo tego, że jest o 5 cm wyższy od Kildemanda waży i tak 2 kg mniej od Kildemanda.


    Na miejscu Stali porozmawiałbym z Duńczykiem, by zgubił kilka kg. Być może jednym z czynników, przez który Kildemand nie jest skuteczny na dystansie jest to, że motor Duńczyka musi wozić więcej kg, a niżeli motor rywala. Pająk waży najwięcej z seniorów, zresztą po posturze/buzi Duńczyka widać, że nie stara się pilnować wagi.

  33. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jestem ciekawy jak przed sparingami przygotowany fizycznie będzie Peter Kildemand. W ubiegłym sezonie przy wzroście 180 cm ważył 76 kg. Dla przecietnego zjadacza chleba taka waga jest dobra, ale wśród żużlowców to już jest za dużo...Zresztą Kildemand, jest obecnie najcięższym zawodnikiem w E-lidze wśród seniorów. Dla porównania:
    Doyle 177 cm - 65 kg
    Lindgren 175 cm - 63 kg
    Protasiewicz (44 lata) 181 cm - 65 kg
    Vaculik 178 cm - 64 kg
    Fricke 176 cm - 62 kg
    Pi. Pawlicki 178 cm - 62 kg


    Jak widać u wszystkich żużlowców między 175 cm a 181 cm stosunek wzrostu do wagi wynosi od 112 aż do 116. U Kildemanda wynosi ledwie...104.


    O tym, że niska waga daje handicap w żużlu wypowiadal się nie jeden ekspert oraz zawodnik. Zagar też głośno mówił, że on przez to, że jest wysoki, żeby ważył tyle co czołówka musiałby wyglądać jak człowiek z...Auschwitz. Zagar pomimo tego, że jest o 5 cm wyższy od Kildemanda waży i tak 2 kg mniej od Kildemanda.


    Na miejscu Stali porozmawiałbym z Duńczykiem, by zgubił kilka kg. Być może jednym z czynników, przez który Kildemand nie jest skuteczny na dystansie jest to, że motor Duńczyka musi wozić więcej kg, a niżeli motor rywala. Pająk waży najwięcej z seniorów, zresztą po posturze/buzi Duńczyka widać, że nie stara się pilnować wagi.
    Przemek masz racje tylko czy ktoś w Stali zna duński Żeby rozmowa nie wyglądała tak https://www.youtube.com/watch?v=JT_XjDQ-oXQ
    Tylko Falubaz

  34. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jestem ciekawy jak przed sparingami przygotowany fizycznie będzie Peter Kildemand. W ubiegłym sezonie przy wzroście 180 cm ważył 76 kg. Dla przecietnego zjadacza chleba taka waga jest dobra, ale wśród żużlowców to już jest za dużo...Zresztą Kildemand, jest obecnie najcięższym zawodnikiem w E-lidze wśród seniorów. Dla porównania:
    Doyle 177 cm - 65 kg
    Lindgren 175 cm - 63 kg
    Protasiewicz (44 lata) 181 cm - 65 kg
    Vaculik 178 cm - 64 kg
    Fricke 176 cm - 62 kg
    Pi. Pawlicki 178 cm - 62 kg


    Jak widać u wszystkich żużlowców między 175 cm a 181 cm stosunek wzrostu do wagi wynosi od 112 aż do 116. U Kildemanda wynosi ledwie...104.


    O tym, że niska waga daje handicap w żużlu wypowiadal się nie jeden ekspert oraz zawodnik. Zagar też głośno mówił, że on przez to, że jest wysoki, żeby ważył tyle co czołówka musiałby wyglądać jak człowiek z...Auschwitz. Zagar pomimo tego, że jest o 5 cm wyższy od Kildemanda waży i tak 2 kg mniej od Kildemanda.


    Na miejscu Stali porozmawiałbym z Duńczykiem, by zgubił kilka kg. Być może jednym z czynników, przez który Kildemand nie jest skuteczny na dystansie jest to, że motor Duńczyka musi wozić więcej kg, a niżeli motor rywala. Pająk waży najwięcej z seniorów, zresztą po posturze/buzi Duńczyka widać, że nie stara się pilnować wagi.
    65 kg przy takim wzroście to mogłoby się wydawać że Protas balansuje na granicy anoreksji a przecież wcale tak nie jest. Wygląda bardzo dobrze.
    A Pająk zawsze był za gruby. Ewidentnie widać brak w pełni profesjonalnego podejścia do wykonywanego zawodu.

  35. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Przeciez Pepe to chuda szkapa.. jak go widze w TV to mam ochote wysmarowac ekran kanapką
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Chris Harris nigdy nie wyglądał na niedożywionego a zayebistych umiejętności żużlowych nie odmówi mu nikt. Oczywiście parę lat temu, żeby za chwilę się kto nie przyczepił.

    To dzisiejszy żużel wyznacza takie chore trendy. Przypomnijcie sobie, jak niedawno wyglądał Kołodziej.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (07-02-2019)

  38. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...homski/hcbwd8d


    Widzę nikt nie skomentował tego artykułu. A w nim czytamy, że nasz sztab szkoleniowy trzyma się planu, który zakładał, że w lutym ma być zima i koniec. A wygląda tak, że dociera do nas wiosna. Na południu Europy - np. Lonigo, Gorican, czy we Francji, gdzie w weekend startuje liga jest kilkanaście stopni na plusie. I taka pogoda będzie się utrzymywać przynajmniej przez tydzień i w ogóle według prognoz w wiekszości dni do początku marca mają być wiosenne. Skoro można o 3 tygodnie szybciej wyjechać na tor to dlaczego tego nie uczynić? Czas spędzony na motocyklu jest dużo bardziej efektywny niż chodzenie na basen, czy treningi na sali gimnastycznej. Nas zespół nie wiadomo po co jedzie na obóz integracyjny po to by grać w bilard, jeździć na nartach, czy robić inne rzeczy niezwiązane z żużlem. Szkoda na to czasu, kasy. Dużo lepszy byłby wyjazd do Włoch/Chorwacji/Francji i łączenie crossu z żużlem. Nawet u nas tor może już być gotowy. Dla takich asów jak Kildemand potrzeba jak najwięcej kółek. Skoro od weekendu mamy mieć wiosnę, to przy takich warunkach i ładnym słoneczku nasz tor szybko dałoby radę przygotować.


    Jak ja czytam w artykule, że jest obawa, że przez to, że szybciej o 3 tygodnie wyjedziemy na tor, to żużlowcy się przesycą jazdą to śmiech mnie ogarnia. Lepiej jak pograją sobie przez tydzień w kręgle w hotelu w Szklarskiej Porębie i strzelą sobie piwo wieczorem. Jakoś sobie nie wyobrażam, by piłkarze nożni, którzy z 2 miesięcznym wyprzedzeniem przygotowują się do ligi przez pierwszy miesiąc zakładają, że jest zimno to grają w siatkówkę, czy bilard. Albo skoczkowie jakby mieli skocznie gotową + śnieg na koniec września, to przecież lepiej jak spędzą ten czas na skoczni, czyli skupią się na swoim zawodzie, a nie na robieniu niepotrzebnych rzeczy.


    Nasz sztab nie jest elastyczny, co do zmian. Klimat się zmienia, teraz nie można zakładać, że w lutym będzie mróz i śnieg. Jak widać po prognozach idzie pogodowa wiosna i nasi powinni z tego skorzystać. Znając życie inne ekipy sobie pojeżdżą, będą pomału nabierać otrzaskania z maszyną, a nasi pomimo 10-12 stopni i ładnego słoneczka będą grać w kręgle...bo założyli wyjazd na tor 10 marca. A wtedy załóżmy przez 2 tyg spadnie temperatura, czy spadnie deszcz i może być jak w 2018 roku walka z czasem przed pierwszymi startami.


    Takie "betonowe" podejście i trzymanie się planu wymyslonego x czasu temu to przypomina nieco czasy komuny... Znów cała Polska będzie śmiać się z nas. Inni będą jeździć po torze, a żużlowcy Stali będą grać w brydża, wszak będziemy dmuchać na zimne przed kontuzjami, na które też nie mamy zabezpieczenia, bo chyba nie mówimy tu o "pozorantach E-ligowych" - Ellisie, czy Hjelmlandzie.

    A jak nasi mają się "przetrenować", albo w ogóle za dużo myśleć o ciążącej na nas presji w tym roku, to może lepiej jak zamiast marcowych treningów, czy zamiast przygotowań do pierwszego meczu ligowego, to cała drużyna przez tydzień spędzi czas na stawach w Mironicach na łowieniu ryb? W końcu cisza spokój, leszcze biorą, a komfort psychiczny, spokój ducha gwarantowany.


    PS Oby na tych bezsensownych nartach podczas wiosennej pogody za oknem nikt sobie niczego nie zrobił, wszak to nie narciarze. A na kontuzje sobie pozwolić nie możemy, chyba, że nasz klub ma szeroką ławkę, ubezpieczył się na wypadek kontuzji i nie boi się żadnych urazów wśród podstawowej "5".
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 13-02-2019 o 00:55

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Przemek za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (13-02-2019)

  40. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    No bo Ty, Przemku, jesteś większym fachowcem od przygotowania przed sezonem niż Jerzy Buczak.

  41. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Z tym wyjazdem na tor w połowie lutego, to lekka przesada. Stanleyowi można wiele zarzucić, ale nie to akurat, iż trzyma się
    jakiegoś tam planu przygotowań. Wyjazd teraz na nasz tor to nieporozumienie. Obowiązuje przecież jakiś cykl przygotowań,
    poszczególne jego etapy, sprzęt - szczególnie dla juniorów spływa zazwyczaj do klubu z pewnym opóżnieniem, a jazda teraz
    może przynieść więcej strat niż korzyści. To byłby nonsens. Warunki może i ciepłego lutego (noce jednak nie są wiosenne), a
    prawdziwa wiosna, to jednak różnica, mimo tego, iż klimat faktycznie się ociepla. Jazda dla samej jazdy to nie jest dobry pomysł,
    to w Toruniu uskutecznia Jacek falubaz i raczej splendoru mu to nie przynosi.
    Jazda dla samej jazdy to może 1-2 treningi, a póżniej to bardziej spasowanie sprzętu i niemożliwe to jest, by w połowie lutego
    próbować spasować sprzęt na pierwsze mecze tak odległe czasowo i gdzie warunki pogodowe będą całkiem inne.
    Tym bardziej w dzisiejszym speedwayu, gdzie sprzęt jest tak czuły na różne czynniki.
    Oczywiście, nie trzymałbym się kurczowo konkretnej daty wyjazdu na tor, określiłbym to powiedzmy na 1-2 tydzień marca, ale
    czynić Stachowi zarzut, iż nie wypuszcza swojej kamandy na tor w połowie lutego... co to, to nie.

  42. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    No bo Ty, Przemku, jesteś większym fachowcem od przygotowania przed sezonem niż Jerzy Buczak.
    Kolejny, który uważa, że po 4 miesiącach bez jazdy na motorze lepiej grac w kręgle i jeździć po stoku. Co to za problem robić dalej ogólnorozwojówkę + korzystać z pogody i jeździć na crossie i żużlu. Takie obozy "integracyjne" bez elementów żużlowych żadnego sensu. Chyba, że klub nie ma na co kasy wydawać. A inni żużlowcy zobaczycie, że będą jeździć przez najbliższe dni, a nasi zawodnicy będą w tym czasie kulać kręglami. Do pierwszych sparingów dużo nie zostało, skoro jest wiosenna pogoda przynajmniej do początku marca, to nic tylko korzystać. Nie mówie, by zaraz jakies ustawienia łapac, testować silniki, ale po prostu po dluzszej przerwie łapać "kontakt" z maszyną. Łatwiej później byłoby wejść już w ten konkretny trening.

  43. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Kolejny, który uważa, że po 4 miesiącach bez jazdy na motorze lepiej grac w kręgle i jeździć po stoku. Co to za problem robić dalej ogólnorozwojówkę + korzystać z pogody i jeździć na crossie i żużlu. Takie obozy "integracyjne" bez elementów żużlowych żadnego sensu. Chyba, że klub nie ma na co kasy wydawać. A inni żużlowcy zobaczycie, że będą jeździć przez najbliższe dni, a nasi zawodnicy będą w tym czasie kulać kręglami. Do pierwszych sparingów dużo nie zostało, skoro jest wiosenna pogoda przynajmniej do początku marca, to nic tylko korzystać. Nie mówie, by zaraz jakies ustawienia łapac, testować silniki, ale po prostu po dluzszej przerwie łapać "kontakt" z maszyną. Łatwiej później byłoby wejść już w ten konkretny trening.
    Nie bierzesz pod uwagę, że podczas takich wyjazdów zespól się się integruje i tworzy się magiczna atmosfera w drużynie. Sporo ludzi ciągle nie rozumie, że atmosfera jest, jak są zwycięstwa. A jak porażka goni porażkę, to można tylko pomarzyć o "team spirit" i żadne wcześniejsze integracje nic tu nie pomogą.

  44. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Za Gazeta Lubuska:

    A w Stali jest taka dziura, o której mówi prezes?
    Klub kilka lat temu zaciągnął zobowiązanie w postaci kredytu w wysokości 3,5 miliona złotych. Ostatnio ratę zapłaciliśmy na koniec grudnia. Obecnie zadłużenie klubu wobec banku wynosi milion złotych i zgodnie z harmonogramem ma być spłacone w ciągu najbliższych dwóch lat.

    W podobnym tonie prezes Zmora wypowiadał się dokładnie 2 lata temu:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/66...t-pod-kontrola

    A tam czytamy: Stal udzielony kredyt miała spłacić w pięć lat, w ratach po 700 tysięcy złotych na rok. Po trzech latach spłacona kwota wynosi 1,6 mln zł, co oznaczało, że jest to o pół miliona mniej niż planowano. - Sytuacja nam się trochę skomplikowała - przyznał Zmora.

    Klub poprosił o wydłużenie terminu i miasto poszło włodarzom na rękę. Kredyt pierwotnie poręczono do lutego 2019 roku, a teraz umowa obowiązuje do grudnia tegoż roku. To daje 10 miesięcy, choć w praktyce dla klubu oznacza to rok więcej czasu. - Do spłaty zostało 1,9 mln, rozłożone na trzy raty, odpowiednio: 700, 600 i 600 tysięcy. W takim terminie planujemy to spłacić.


    Z tego jasno wynika, że Stal przez 2 lata od tego czasu zamiast spłacić w całości dług i pokryć 3 raty pokryła w praktyce jedną ratę i zostały do spłacenia dwie raty po 600 tysięcy. I ten termin niby został o dwa lata wydłużony - do końca 2021. Coś te 3,5 bańki wzięte w 2013 roku mozolnie się spłacają i w kasie wcale takie "miodu" nie ma...

  45. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Za Gazeta Lubuska:

    A w Stali jest taka dziura, o której mówi prezes?
    Klub kilka lat temu zaciągnął zobowiązanie w postaci kredytu w wysokości 3,5 miliona złotych. Ostatnio ratę zapłaciliśmy na koniec grudnia. Obecnie zadłużenie klubu wobec banku wynosi milion złotych i zgodnie z harmonogramem ma być spłacone w ciągu najbliższych dwóch lat.

    W podobnym tonie prezes Zmora wypowiadał się dokładnie 2 lata temu:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/66...t-pod-kontrola

    A tam czytamy: Stal udzielony kredyt miała spłacić w pięć lat, w ratach po 700 tysięcy złotych na rok. Po trzech latach spłacona kwota wynosi 1,6 mln zł, co oznaczało, że jest to o pół miliona mniej niż planowano. - Sytuacja nam się trochę skomplikowała - przyznał Zmora.

    Klub poprosił o wydłużenie terminu i miasto poszło włodarzom na rękę. Kredyt pierwotnie poręczono do lutego 2019 roku, a teraz umowa obowiązuje do grudnia tegoż roku. To daje 10 miesięcy, choć w praktyce dla klubu oznacza to rok więcej czasu. - Do spłaty zostało 1,9 mln, rozłożone na trzy raty, odpowiednio: 700, 600 i 600 tysięcy. W takim terminie planujemy to spłacić.


    Z tego jasno wynika, że Stal przez 2 lata od tego czasu zamiast spłacić w całości dług i pokryć 3 raty pokryła w praktyce jedną ratę i zostały do spłacenia dwie raty po 600 tysięcy. I ten termin niby został o dwa lata wydłużony - do końca 2021. Coś te 3,5 bańki wzięte w 2013 roku mozolnie się spłacają i w kasie wcale takie "miodu" nie ma...
    Ty się chyba nie znasz bo skoro Ireneusz Maciej chciał GŁ to znaczy że gotówka w stalowym sejfie jest spora

  46. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ty się chyba nie znasz bo skoro Ireneusz Maciej chciał GŁ to znaczy że gotówka w stalowym sejfie jest spora
    Tak jak Falubaz miał sejf pełen gotówki kupując swego czasu Warda ?

  47. Powrót do góry    #173
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Tak jak Falubaz miał sejf pełen gotówki kupując swego czasu Warda ?
    Sytuacja niby podobna, ale jednak trochę inna. Ward przychodził do Falubazu już w trakcie sezonu, gdy okazało się że zawodnicy jadą dużo słabiej niż przewidywano. Jakieś kłopoty pojawiły się po zakontraktowaniu drogiego zawodnika, a jeszcze ten kontrakt nie zapewnił PO. Stąd deficyt i okresowe kłopoty ze spięciem budżetu. Jak widać, sprawę rozwiązano i Falubaz bez większych kłopotów jedzie dalej.
    Na Stali od lat wisi poważny dług, a ostatnio narosły kłopoty z jego planowanym spłacaniem i to jest większy problem niż wtedy w Falubazie. Sponsorzy wysłani na zieloną trawkę, kasa pustawa, a buc Zmora snuje plany medalowe ponad możliwości. Z tym składem Stal powinna spokojnie utrzymać się i spłacić nieco zaległości, ale ostatnie lata z ciągłym PO kuszą by i teraz powalczyć, nawet z powiększaniem zadłużania.

  48. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jakim cudem w Stali zrobił się dług?
    Przecież od zawsze stal kojarzyła mi się z wielkim klubem. Nawet swego czasu chciałem całą Polskę przejechać na Wasze derby z Falubazem.
    GP, derby, marketing, zawodnicy... co jest nie tak? W moich oczach wszystko gra, a ten dług to jakieś medialne fantazje.

  49. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jakim cudem w Stali zrobił się dług?
    Przecież od zawsze stal kojarzyła mi się z wielkim klubem. Nawet swego czasu chciałem całą Polskę przejechać na Wasze derby z Falubazem.
    GP, derby, marketing, zawodnicy... co jest nie tak? W moich oczach wszystko gra, a ten dług to jakieś medialne fantazje.
    O czym ty w ogóle piszesz ? Jakie "medialne fantazje" skoro sam klub udziela takich informacji ? Dług się zrobił, jeszcze za prezesury Komara (Zmora był wtedy jego prawą ręką). Wzięto 3,5 mln kredytu aby sobie poradzić z zadłużeniem. Teraz Zmora to spłaca. I czego tu nie rozumiesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    A no tego, że większość płaczę, że klub się nie podniesie i spadnie na długie lata z Ekstraligi.

    Każdy klub ma większe lub mniejsze zaległości finansowe, ale tylko tutaj widze większość płaczków. Klub nie spadnie w moim odczuciu z powodów finansowych na pewno. Raz jest lepiej, raz gorzej. Tyle.

  51. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A no tego, że większość płaczę, że klub się nie podniesie i spadnie na długie lata z Ekstraligi.

    Każdy klub ma większe lub mniejsze zaległości finansowe, ale tylko tutaj widze większość płaczków. Klub nie spadnie w moim odczuciu z powodów finansowych na pewno. Raz jest lepiej, raz gorzej. Tyle.
    No ale ty pisałeś o "medialnych fantazjach" w kwestii długu. Do tego się odnieś. Nikt nie twierdził tutaj, że Stal spadnie z powodu zadłużenia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jak czytam te pudelki - na dole jest forum, komantarze, czytam te forum to odnosze wrażenie, że kibice Stali (nie trole internetowi) płaczą i to niepotrzebnie.
    Bo klub może i ma zadłużenie, ale nie spadnie z powodu finansów.

    Poza tym taki KK, czy Zmarzlik by nie byli w takim szambie, gdzie nie ma siana i nie ma perspektyw.

  53. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jak czytam te pudelki - na dole jest forum, komantarze, czytam te forum to odnosze wrażenie, że kibice Stali (nie trole internetowi) płaczą i to niepotrzebnie.
    Bo klub może i ma zadłużenie, ale nie spadnie z powodu finansów.

    Poza tym taki KK, czy Zmarzlik by nie byli w takim szambie, gdzie nie ma siana i nie ma perspektyw.
    Akurat Zmarzlik to zły przykład, gdyż wiadomo, że na takiego zawodnika kasa MUSI być, zresztą wygląda, że na kk też

  54. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Jak czytam te pudelki - na dole jest forum, komantarze, czytam te forum to odnosze wrażenie, że kibice Stali (nie trole internetowi) płaczą i to niepotrzebnie.
    Bo klub może i ma zadłużenie, ale nie spadnie z powodu finansów.

    Poza tym taki KK, czy Zmarzlik by nie byli w takim szambie, gdzie nie ma siana i nie ma perspektyw.
    Bo my już przeżywaliśmy trudne chwile w nieodległej przeszłości, więc pewnie z tego powodu wielu dmucha na zimne i wyraża
    tu swoje wątpliwości z powodu nieciekawej sytuacji finansowej.
    Poza tym spory odpływ sponsorów, dziwne gierki Zmory, traktowanie kibiców jak zło konieczne nie napawają optymizmem,
    więc ma to odbicie w tutejszych postach zaniepokojonych kibiców, a poza tym daje to obraz kibica, któremu zależy na dobru
    klubu, a przy tym w postawie takiej nie widzę zaślepienia i jakiegoś szowinizmu. To raczej plus.

Strona 4 z 38 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •