Strona 30 z 38 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 1667

Wątek: Stal Gorzów 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Początkujący Awatar Zygga
    Dołączył
    16-09-2019
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale Gorzów tu nie ma alternatywy. Bo co zrobi ? każe podpisac Pukowi jakiś świstek ? To podpisze. A jak dostanie kasę to podpisze kontrakt w innym klubie. I co mu zrobią ? Do sądu pójdą ? To się ośmieszą, bo w sądzie Puk powie, że to był jedyny sposób na odzyskanie należności. A SE jeszcze Stali dopyerdoli za podpisywanie niedozwolonych zobowiązań.
    Gościu ty jesteś tak głupi sam z siebie czy ci za to płaca ????czytam te twoje wywody i śmiać mi się chce !!! Tłoku skąd ty bierzesz te swoje dziwne wynaturzenia ??? Poczekaj do listopada i będziesz wszystko wiedział . ostaf przy tobie to redaktor geniusz .....

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    pół bańki to sporo
    I tyle ponoć jest. Wszystko zależy od narodowej zrzuty czytaj sponsorów.

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    pół bańki to sporo
    A ciekawe ile musza oddać Pukowi aby ten chciał z nimi gadać ? No i w grudniu rata kredytu do spłaty. Plus pozostali zawodnicy choćby z regulaminowych kontraktów. Licząc jeszcze baraże, to tak na szybko, jakieś 2 mln musi ten Grzyb wyczarować. A i to może być mało.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,321
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zygga Zobacz posta
    Gościu ty jesteś tak głupi sam z siebie czy ci za to płaca ????czytam te twoje wywody i śmiać mi się chce !!! Tłoku skąd ty bierzesz te swoje dziwne wynaturzenia ??? Poczekaj do listopada i będziesz wszystko wiedział . ostaf przy tobie to redaktor geniusz .....
    Ohoho Mariusz chyba juz nawet w****iles pana Zmore

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    cukrzyca (06-10-2019)

  6. Powrót do góry    #1310
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ciekawe ile musza oddać Pukowi aby ten chciał z nimi gadać ? No i w grudniu rata kredytu do spłaty. Plus pozostali zawodnicy choćby z regulaminowych kontraktów. Licząc jeszcze baraże, to tak na szybko, jakieś 2 mln musi ten Grzyb wyczarować. A i to może być mało.
    2 mln i to euro. Księgowy Stali przy Tobie to pikuś

  7. Powrót do góry    #1311
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wyrolowali go dość chamsko, ba no nawet teraz propozycja w stylu: spłacimy stare długi, jak wrócisz do nas to jak strzał z liścia w pysk.
    A może było odwrotnie - PUK powiedział: chcecie mnie w Stali to spłaćcie stare długi i wygrajcie baraże.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  8. Powrót do góry    #1312
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ohoho Mariusz chyba juz nawet w****iles pana Zmore
    Z avatara to on Zmory nie przypomina

    To jakiś głupek który nie rozumie co czyta. Przecież ja nigdzie nie twierdzę, że Puk w Stali nie podpisze. Jedyne co twierdze to to, ze byłby idiotą gdyby podpisał. W takich okolicznościach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1313
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ciekawe ile musza oddać Pukowi aby ten chciał z nimi gadać ? No i w grudniu rata kredytu do spłaty. Plus pozostali zawodnicy choćby z regulaminowych kontraktów. Licząc jeszcze baraże, to tak na szybko, jakieś 2 mln musi ten Grzyb wyczarować. A i to może być mało.
    To niech pozbędą się Zmarzlika tylko kto wtedy będzie tam chodził na zuzel a Sparta piszczałę zagospodaruje

  10. Powrót do góry    #1314
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ciekawe ile musza oddać Pukowi aby ten chciał z nimi gadać ? No i w grudniu rata kredytu do spłaty. Plus pozostali zawodnicy choćby z regulaminowych kontraktów. Licząc jeszcze baraże, to tak na szybko, jakieś 2 mln musi ten Grzyb wyczarować. A i to może być mało.
    Oprócz Stali i jej budżetu są jeszcze sponsorzy i ich budżety. W każdym mieście tak jest. W przypadku Bartka to można założyć, że to wartość dodana, która sama ściąga kasę dla siebie i na speedway.
    Wg moich informacji PUKa już spłacają.
    Żeby nie było, że gadam bzdury to wrzucam wpis SCOTa z forum Falubazu sprzed 2 tygodni:
    Że tak zacytuje samego siebie i zaznaczam że wieści pochodzą z monopolowego bo ja osobiście .... wiem .Mowa była o Iversenie który uzgodnił wszystko ze Stalą a nasi chcieli go przekabacić i niby było już bardzo blisko ale Puk okazał się spoko chłopem i nie został sprzedajną mendą .
    Z Kasprzakiem jest tak jak pisałem tydzień temu, będzie kasa wyrównana, będzie gadka. Znajdzie się kasa, najprawdopodobniej zostanie.
    Poza tym co wy się tak martwicie o te baraże? Jesteście pewni, że oni tam jadą za 100% kasy za punkt?
    U nas w ZG po sezonie 2018 też zrobiło się pospolite ruszenie i nagle znalazła się kasa na transfery, byliśmy w ciemnej d..., a nagle znalazły się miliony na Vaculika i Nickiego. Myślicie, że w Gorzowie (prawie tak samo żużlowym mieście jak ZG) też nie ma firm, albo miasto nie wyłoży kasy? Podobno Zmora był niezłym hamulcowym i odstraszał potencjalny "pieniądz".
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 06-10-2019 o 22:20

  11. Powrót do góry    #1315
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    2 mln i to euro. Księgowy Stali przy Tobie to pikuś
    Ale czemu próbujesz być śmieszny ?

    Tak na szybko, 500 tys KK, 500 tys Pukowi, blisko 900 tys (z tego co nawijał Zmora) rata kredytu, minimum 100 tys baraże, to już masz 2 mln. A gdzie rozliczenie pozostałych zawodników Stali ? Choćby z regulaminowych tylko zobowiązań, tak aby dostać licencję ?

    Jasne, można kombinować inaczej, odpuścić sobie KK, nie spłacając go, napisać pismo do banku z prośbą o przesunięcie terminu spłaty na przyszły rok, może się uda. I jakoś następny sezon odjedziecie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1316
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez zygga Zobacz posta
    gościu ty jesteś tak głupi sam z siebie czy ci za to płaca ????czytam te twoje wywody i śmiać mi się chce !!! Tłoku skąd ty bierzesz te swoje dziwne wynaturzenia ??? Poczekaj do listopada i będziesz wszystko wiedział . Ostaf przy tobie to redaktor geniusz .....
    przepraszam czy pan jest ten słynny zamora który narobił długów i teraz pilnuje forum ?

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (06-10-2019), antyprzemek (07-10-2019), młody_piernik2 (06-10-2019)

  14. Powrót do góry    #1317
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    483
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    No właśnie mi też coś nie pasuje ten Iversen w Gorzowie. Za to strasznie cicho w Rybniku
    Z tego co wiem, to Iversen ma ofertę z Rybnika na stole, ale żadnych szczegółów nie znam.

  15. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,321
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z avatara to on Zmory nie przypomina

    To jakiś głupek który nie rozumie co czyta. Przecież ja nigdzie nie twierdzę, że Puk w Stali nie podpisze. Jedyne co twierdze to to, ze byłby idiotą gdyby podpisał. W takich okolicznościach.
    Mi tam tylko ten kwiatek nie pasuje a tak to szczwany wilk co paru baranow(xawodnikow)obrobil

  16. Powrót do góry    #1319
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,526
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Z Kasprzakiem jest tak jak pisałem tydzień temu, będzie kasa wyrównana, będzie gadka. Znajdzie się kasa, najprawdopodobniej zostanie.
    Poza tym co wy się tak martwicie o te baraże? Jesteście pewni, że oni tam jadą za 100% kasy za punkt?
    U nas w ZG po sezonie 2018 też zrobiło się pospolite ruszenie i nagle znalazła się kasa na transfery, byliśmy w ciemnej d..., a nagle znalazły się miliony na Vaculika i Nickiego. Myślicie, że w Gorzowie (prawie tak samo żużlowym mieście jak ZG) też nie ma firm, albo miasto nie wyłoży kasy? Podobno Zmora był niezłym hamulcowym i odstraszał potencjalny "pieniądz".
    Myślę, że po mistrzostwie Bartka miłość do klubu wróci u paru sponsorów, nawet pomimo Zmory. Generalnie mogę pokusić się o stwierdzenie, że Bartek tym swoim IMŚ może i uratował właśnie klub.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (06-10-2019)

  18. Powrót do góry    #1320
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Myślę, że po mistrzostwie Bartka miłość do klubu wróci u paru sponsorów, nawet pomimo Zmory. Generalnie mogę pokusić się o stwierdzenie, że Bartek tym swoim IMŚ może i uratował właśnie klub.
    W tym klubie płacą tylko Bartkowi, więc dobrze, że miłość sponsorów wróci, bo po zdobyciu tytułu, trzeba będzie mu trochę więcej zapłacić

  19. Powrót do góry    #1321
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Zmora nadrukuje limitowaną serii koszulek z Mistrzem Świata w ilości 100tyś . Na koszulkę zrobi narzut po 20zł i ma 2mln.
    Każdy obywatel miasta kupi po 1 pamiątkowej koszulce i mamy po sprawie
    Tylko Falubaz

  20. Powrót do góry    #1322
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Może się lepiej zabezpieczył ? Np osobiste poręczenia Grzyba na kontraktach sponsorskich ?
    PUK najlepiej pasuje w Gorzowie. To nie jest głupi ruch.
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ale nie bierzenie pod uwagę jednego... Czy PUK na dzień dzisiejszy może liczyć na kontrakt powyżej limitu PGEE? Po takim sezonie, nie sądzę... A jeśli dostanie max 4,5k za punkt, to już nie musi nic zabezpieczań, bo Ekstraliga to zabezpiecza.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale Gorzów tu nie ma alternatywy. Bo co zrobi ? każe podpisac Pukowi jakiś świstek ? To podpisze. A jak dostanie kasę to podpisze kontrakt w innym klubie. I co mu zrobią ? Do sądu pójdą ? To się ośmieszą, bo w sądzie Puk powie, że to był jedyny sposób na odzyskanie należności. A SE jeszcze Stali dopyerdoli za podpisywanie niedozwolonych zobowiązań.
    Jak sobie wyobrażasz taki świstek? "Ja niżej podpisany, zobowiązuje się podpisać kontrakt ze Stalą Gorzów, jeżeli ci oddadzą mi moje pieniądze"? Przecież to jest już samo w sobie niedorzeczne... Jedyne na co może liczyć Stal, to podanie ręki, że jak spłacicie, to w listopadzie podpisze. No, chyba że, PUK jest idiotą i to on uwierzył swojemu dłużnikowi na słowo i, na przykład, najpierw podpisał kontrakt sponsorski, a dopiero potem go spłacą, ale tak jak pisałem powyżej, PUK raczej nie ma co liczyć na stawkę wyższą niż regulaminowa...
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 07-10-2019 o 05:14

  21. Powrót do góry    #1323
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    PUK gdyby w Gorzowie nie mogl liczyc na wiecej niz pozwala regulamin,dawno bylby w Rybniku albo Falubazie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Gadol (07-10-2019)

  23. Powrót do góry    #1324
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Ale nie bierzenie pod uwagę jednego... Czy PUK na dzień dzisiejszy może liczyć na kontrakt powyżej limitu PGEE? Po takim sezonie, nie sądzę... A jeśli dostanie max 4,5k za punkt, to już nie musi nic zabezpieczań, bo Ekstraliga to zabezpiecza.
    Pisałem o zabezpieczeniu płatności z kontraktów sponsorskich, bo to one przez całe lata były narzędziem do szantażowania zawodników przy negocjowaniu nowych kontraktów.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #1325
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Okazuje się, że w Stali kłamali i zagrali z Kasprzakiem bardzo ostro. Przekaz był taki - Umówili się, że jak go spłacą to zostanie...i tak obwieścili to światu i taka informacja poszła do wielu sponsorów. "Spłacamy Kasprzaka i zostaje".
    Tymczasem wczoraj Kasprzak powiedział coś zupełnie innego - "Umówiliśmy się, że mnie spłacą do jakiegoś terminu...a to czy zostanę, zależy od tego". Było widać, że chyba te wywiady i zapewnienia Grzyba w mediach mocno go wpieniły, że tak ostro poszedł wczoraj. Może Kępa się wystraszył i zabrał z biurka ten świetny kontrakt...stąd frustracja.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  25. Powrót do góry    #1326
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Widzisz, nauczka jest z tego taka, że nie zawsze warto wierzyć w te wszystkie super źródła, jak się jeszcze nie zna sprawy z drugiej strony. Każdy w okresie transferowym w coś gra.

    Na moje, to Kasprzaka mentalnie nie ma na dziś w Gorzowie. Ale jak się to dalej potoczy nie wie chyba nikt po za Krzysztofem. Abstrahując od tego. Paradoksalnie to dobry moment na zmianę rdzewiejącego Krzysztofa na Lamberta. To byłby zdecydowanie ruch w dobrą stronę budując skład z perspektywami na najbliższe sezony.

  26. Powrót do góry    #1327
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Panowie bez przesady z tym KK. Stal prowadzi rozmowy z innymi zawodnikami i na jego miejsce jest szykowany np Jamrog. O ile tutaj rozumiem sytuację ze KK i klub grają sobie swoja gierkę to nie rozumiem w co gra PUK
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #1328
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Kazdy gra w to samo- w kase

  28. Powrót do góry    #1329
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W takim razie PUK nie zna zasad tej gry albo nie znamy dokladnie szczegółów tej sytuacji
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #1330
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ksyniu zostanie. Tylko celowo podbija cene. Może nie wygląda ale głupi nie jest.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    pejotl3 (07-10-2019)

  31. Powrót do góry    #1331
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Ja bym sprawę PUKa i KK radził traktować oddzielnie.

    Na przeszłe i przyszłe wypłaty Iversena kasę rzekomo ma wyłożyć osobiście Grzyb.

    Co do Kasprzaka, to widzę 2 opcje - albo boją się, że weźmie kasę i i tak odejdzie, albo po prostu działacze Stali już go nie chcą i mają inną koncepcję, wymyślą jakiś powód z dupy jak z Vaculikiem i cześć.

    Moim zdaniem, znając metody Zmory, który nadal tam ma jakieś wpływy, to druga opcja jest bardziej prawdopodobna. Myślę że to jest duży błąd, powinni go spłacić nawet jakby miał odejść - w ramach dbania o imię klubu, a w ogóle to powinni dążyć do zatrzymania go; tak czy inaczej nie wierzę, że nagle nawet za 200 tys. więcej będzie mu się chciało bawić w nowy klub i dojazdy.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi YNKS88 za jego przydatny post!

    DHEFF (07-10-2019)

  33. Powrót do góry    #1332
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Widzisz, nauczka jest z tego taka, że nie zawsze warto wierzyć w te wszystkie super źródła, jak się jeszcze nie zna sprawy z drugiej strony. Każdy w okresie transferowym w coś gra.

    Na moje, to Kasprzaka mentalnie nie ma na dziś w Gorzowie. Ale jak się to dalej potoczy nie wie chyba nikt po za Krzysztofem. Abstrahując od tego. Paradoksalnie to dobry moment na zmianę rdzewiejącego Krzysztofa na Lamberta. To byłby zdecydowanie ruch w dobrą stronę budując skład z perspektywami na najbliższe sezony.
    Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Tyle, że wymiana Kasprzaka (co by nie było, ale wartościowy polski senior to towar rzadki i cenny) na Lamberta/Jamroga to jest osłabienie a na dodatek fatalnie odbije się na waszym wizerunku i wiarygodności jako klubu.
    Zakładam, że w takiej sytuacji gdy Kasprzak zabierze zabawki i pójdzie do Lublina to zaległej kasy z kontraktów sponsorskich nigdy nie zobaczy.
    Obawiam się, czy przypadkiem w tych okolicznościach przyrody do akcji nie wkroczy b. prezes Falubazu (ziomuś Ksysia) i nie okażę się że Kasprzak zmieni klub tyle, że nie na Motor a ... Falubaz.

  34. Powrót do góry    #1333
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Biorąc pod uwagę, że mają dwóch wartościowych seniorów polskich to zastanawiam się w jakim celu trzymają drogiego jak na polskie warunki KK, który jest mocno chimeryczny i zachowuje się w parkingu jak Pedersen.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #1334
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    W tej sytuacji beda jeszcze zwroty akcji, bo zakladam ze w Stali nie siedza pierwsze lepsze cwoki i nic mu nie zwroca dopoki nie podpisze zobowiazania, ze zostanie na 2020..wiec przedstawiona wczoraj opcja, ze zwracaja mu wszystko do 20-go a potem siadaja do rozmow w ogole sie nie wydarzy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #1335
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Ja nie wiem, czy Stal wizerunkowo ma jeszcze co tracić. Po numerach z Iversenem, Zagarem i teraz Kasprzakiem. Niestety nie idzie to w dobrym kierunku. Jak się nic nie zmieni we władzach klubu, to niestety sytuacja się nie poprawi. Pozostaje czekać na przewrót lub na pierwszą ligę...

  37. Powrót do góry    #1336
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Tylko że Stal przedstawiając taki świstek Kasprzakowi sama na siebie kręci bata. Przecież to podchodzi pod paragrafy, "Oddamy Ci Twoje pieniądze, pod warunkiem, że podpiszesz kontrakt na przyszły sezon". Toż to przecież szantaż... Już nie wspomnę o tym, że taka umowa przedstawiona do organizatora rozgrywek jest dowodem na to, że się w klubie kręci lody.

    Stal nie ma innego wyjścia, jak uwierzyć Kasprzakowi na słowo i zostawić sobie szansę że zostanie w klubie, niż nie uwierzyć i tę szansę na jego pozostanie utracić.
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 07-10-2019 o 14:27

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    blajar (07-10-2019)

  39. Powrót do góry    #1337
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem jak długo interesujecie się tym sportem, ale to jest naturalna sytuacja.
    Żeby było śmieszniej to tam się ustawiła kolejka zawodników.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #1338
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Dobrze... nie twierdzę, że to nie jest w żużlu normalne i że się kolejka chętnych nie ustawia. Twierdzę tylko, że nikt nie wystawia na to żądnych papierów, bo już dawno by to yeblo...

  41. Powrót do góry    #1339
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    No właśnie mnie to zastanawia . te całe sponsorkie umowy są na "morde" ?

  42. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,053
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No właśnie mnie to zastanawia . te całe sponsorkie umowy są na "morde" ?
    No....

  43. Powrót do góry    #1341
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jakieś tam kwity muszą podpisać, ale to już jakby prywatnie.
    Ekstraliga nie ma nic do tego i potem ewentualne spory trzeba wyjaśniać w sadzie z prywatnego oskarżenia.

    Komu by tam się potem chciało walczyć po sądach.
    Pewnie takie kwity swoje obostrzenia mają i wyrazy pisane małych druczkiem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Buszmen (07-10-2019)

  45. Powrót do góry    #1342
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,492
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Pewnie zależy gdzie itd. W Gorzowie to było ostre rolowanko, więc tam porozumienia różnego rodzaju zawodnicy zawierali.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #1343
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No właśnie mnie to zastanawia . te całe sponsorkie umowy są na "morde" ?
    No bez jaj. Każda firma musi zapłacić na podstawie czegoś żeby po pierwsze nie podpaść US, po drugie wrzucić sponsoring w koszty. To nie drobne z kieszeni na pomniejsze wydatki.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blajar za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (07-10-2019)

  48. Powrót do góry    #1344
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Ja nie wiem, czy Stal wizerunkowo ma jeszcze co tracić. Po numerach z Iversenem, Zagarem i teraz Kasprzakiem. Niestety nie idzie to w dobrym kierunku. Jak się nic nie zmieni we władzach klubu, to niestety sytuacja się nie poprawi. Pozostaje czekać na przewrót lub na pierwszą ligę...
    Niestety ale mamy tu wspólny mianownik czyli lubuskie. zawsze mówiłem i będę jak PIS powtarzal w tv ze to marionetkowe województwo trzeba jak najszybciej zlikwidować. Gorzów pod poznań bo potrzebuje mocnego bata a zielonka pod wroclaw z racji wyższego poziomu i łatwości dostosowania się do województwa dolnośląskiego.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (07-10-2019), kapitan bomba (07-10-2019)

  50. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Mowi to gosc z miasta, w ktorym lada moment będą jak na Śląsku znaki w 2 jezykach, polskim i ukrainskim...

    Juz sie nudny robisz z tym wojewodztwem. Od czasow starego nicka jeszcze cie to nie znudzilo...ile mozna. W Pęgowie wszyscy tak mają? Ktos ci z lubuskiego krzywde w zyciu zrobil? Jakas dziewczyna z ZG albo GW cie rzucila? Ukradli ci samochod?

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    ain (08-10-2019)

  52. Powrót do góry    #1346
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mowi to gosc z miasta, w ktorym lada moment będą jak na Śląsku znaki w 2 jezykach, polskim i ukrainskim...

    Juz sie nudny robisz z tym wojewodztwem. Od czasow starego nicka jeszcze cie to nie znudzilo...ile mozna. W Pęgowie wszyscy tak mają? Ktos ci z lubuskiego krzywde w zyciu zrobil? Jakas dziewczyna z ZG albo GW cie rzucila? Ukradli ci samochod?
    ciesz się ze wogole chcemy was przygarnąć i zamiast się cieszyć to zaczynasz Pyskować.
    jeszcze żeby zlikwidować to lotnisko z którego śmieje się cała Polska i będzie git.
    zapraszam na mój blog w nowej szacie http://lubuskie.********.com/2009/02...olska.html?m=1 z czego się śmieje cala Polska
    http://lubuskie.blog spot.com/?m=1
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 07-10-2019 o 16:28

  53. Powrót do góry    #1347
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W Pęgowie wszyscy tak mają?

    Raczej w Osobowicach. Pęgowo Spartann sobie umyślił pod forum.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  54. Powrót do góry    #1348
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Raczej w Osobowicach. Pęgowo Spartann sobie umyślił pod forum.
    Ty Gadol to jednak porządny gość jesteś tylko uważaj żeby czestochówki nie wywalili i ze Śląska i dołączyli do łódzkiego bo takie mnie głosy dochodzą

  55. Powrót do góry    #1349
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Niestety ale mamy tu wspólny mianownik czyli lubuskie. zawsze mówiłem i będę jak PIS powtarzal w tv ze to marionetkowe województwo trzeba jak najszybciej zlikwidować. Gorzów pod poznań bo potrzebuje mocnego bata a zielonka pod wroclaw z racji wyższego poziomu i łatwości dostosowania się do województwa dolnośląskiego.
    Cukrzyca ty sobie dopisz do nicka - Katon

    PS - ja to bym mimo wszystko wolał do Brandenburgii

  56. Powrót do góry    #1350
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    [QUOTE=sfp;2002585]I tyle ponoć jest. Wszystko zależy od narodowej zrzuty czytaj sponsorów.

    Taka zrzuta to nie jest prosta sprawa w tej sytuacji. Czemu?.
    Dla zrozumienia taka oto opowieść, nazwijmy ją bajką.
    W pewnej sportowej ekipie swoje rządy sprawował prezio, nazwijmy go Upiór.
    Pewnego razu do prezia Upiora przychodzi miejscowy biznesmen-sponsor i pragnie przekazać powiedzmy
    20tys talarów na miejscowego, wielce utalentowanego sportowca, nazwijmy go Zimnicki.
    Pieniążki muszą przejść przez klub, bo tak wymyślił to sobie prezio Upiór.
    Tak też się dzieje. Po pewnym czasie młody, dobrze wychowany sportowiec dziękuje owemu darczyńcy za
    przekazanie mu ...10tys talarów.
    Zdziwiony biznesmen dopytuje młodego sportowca, dlaczego 10tys, skoro przekazał 20tys.
    Sprawa trafia ostatecznie do prezia Upiora i ten zmuszony jest oddać brakujące 10tys. talarów.
    Historia ta obiega miejscowe środowisko i powoduje totalny brak zaufania do prezia Upiora.
    To jedno z wielu zdarzeń, pokazujących prezia Upiora ze złej strony, więc lokalne środowisko zaczyna
    traktować go za człowieka niewiarygodnego i powoli odsuwa się od niego,a także od klubu, którym
    zarządza. To tyle w pierwszej części tej opowieści.

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rysiek za jego przydatny post!

    Słowianka (07-10-2019)

Strona 30 z 38 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •