Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 235 z 235

Wątek: Stal Gorzów 2019 - wątek klubowy

1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar j-rules
    Kliknij i podziękuj
    3,871
    Podziękowania: 4,610 w 2,630 postach
    Holta pewnie o tym nie wiedzial, bo chyba by rozwazyl taki angaz.
    odpowiedź c) - czytam całe sportsboard.pl dla beki

2. Powrót do góry    #227
    Użytkownik Awatar Arm
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 71 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Czy zawodnicy gorzowscy też są zatrudnieni w Stali na umowę o dzieło poprzez agencję pracy tymczasowej ? Tak tyko pytam.
    Cwanie to sobie wymyślił, kasuje za pośrednictwo pracy zawodników i to co zarobi daje z powrotem do klubu

3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Kliknij i podziękuj
    1,933
    Podziękowania: 3,213 w 1,852 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...zasypal-dziure

Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Ale jeśli budżet faktycznie sięgnie 10 baniek to punkt dla Zmory. Nie wiem co o tym sądzić.
    Sympatyczny Adasiu, czy byłbyś tak uprzejmy i mógłbyś już sobie pójść z Falubazu ? A jak cię już nie będzie to niech cię nie będzie nigdy. Dziękuję.

4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Kliknij i podziękuj
    3,010
    Podziękowania: 879 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta

Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ? Ale jeśli budżet faktycznie sięgnie 10 baniek to punkt dla Zmory. Nie wiem co o tym sądzić.
    Łże jak pies.

5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Gadol
    Kliknij i podziękuj
    2,168
    Podziękowania: 1,701 w 894 postach

10 baniek na papierze. Z czego powiedzmy 5 "sponsorskich", wypłacanych jak ktoś zgodzi się być niewolnikiem, przez kolejne kilka sezonów
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 14-03-2019 o 23:49
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

6. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec Awatar Jacazg
    Kliknij i podziękuj
    685
    Podziękowania: 220 w 112 postach
    Zmora to mistrz zarządzania. Zamienił Vaculika na Kildemanda i osłabił drużynę a budżet ten sam hahaha. Z tego co wiem to w tym sezonie pierwszy raz będzie większa kasą od TV. Hahaha. Ta sama śpiewka co rok temu u nas. Budżet bez zmian ino zamiast Hampela z Doylem , Zengota z MJJ buahhaha
    Falubaz to MAGIA!!!

7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

Gadol (15-03-2019)

8. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar Mariusz
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 1,865 w 1,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Zmora to mistrz zarządzania. Zamienił Vaculika na Kildemanda i osłabił drużynę a budżet ten sam hahaha. Z tego co wiem to w tym sezonie pierwszy raz będzie większa kasą od TV. Hahaha. Ta sama śpiewka co rok temu u nas. Budżet bez zmian ino zamiast Hampela z Doylem , Zengota z MJJ buahhaha
    Przecież wysokość budżetu nie świadczy o jakości zawodników. Można mieć budżet na poziomie i 50 mln, i Kildemanda w składzie. 10 mln to Zmora spróbuje zebrać, od sponsorów, od kibiców, od TV, od SE. Tak sobie to zaplanował na papierze. Pamiętaj też, że z tych 10 mln musi spłacić również raty w banku, a być może również ma jakieś zaległości względem zawodników z zeszłego sezonu. Sama drużyna, jaką w tym roku ma Stal może kosztować np. ok 8 mln. Na koniec sezonu wyjdzie w jakim stopniu udało mu się spiąc budżet. Czy bedzie deficyt czy może górka.
    Wysłane z Amiga 500 Plus
    Ta wiadomość jest ukryta ze względu na to, że dockm , falubaz, barthezz23, Kildemand, docent, thengel, re-ankho znajdują się na Twojej liście ignorowanych użytkowników.
    FALUBAZ DMP 2013 Ukryta zawartość

9. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Czy ktoś ma wrażenie podobne do mojego ? Wg mnie najlepiej na dzisiejszym treningu prezentował się zawodnik II ligowego Krosna - Paweł Hlib . Nawierzchnia dość ciężka jak na pierwszy trening , a Kildemand ma olbrzymie trudności złożyć się w łuku ... Bartkowiak odważnie , ale od razu upadek. Byłem tylko kilka minut , może ktoś dłużej był - to opowiadać

10. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar Buszmen
    Kliknij i podziękuj
    2,543
    Podziękowania: 3,416 w 1,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    No ale Zmarzlikowi na pewno musiał dać więcej..
    Reclaim. Rebuild. Redesign.

11. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar sobotch
    Kliknij i podziękuj
    1,833
    Podziękowania: 2,217 w 1,308 postach

To jakbys mial ogladac tvp
    Prawą ręką zadaj ból, lewą ręką zadaj śmierć - chyba, że jesteś mańkutem, to zadaj odwrotnie.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów