Strona 15 z 63 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #631
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Jeszcze trudniej bedzie Wlokniarzowi jak sie zacznie GP. Nie ujmuje Madsenowi, ale moze nieco stracic na tym.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #632
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zapomniałeś chyba że w tamtym momencie Hancock miał 3 letni ważny kontrakt w Rzeszowie gdzie nie zapowiadało się na to jak się skończyło
    Oczywiście, że się zapowiadało, aczkolwiek nikt pewności nie miał. Masz trochę racji. Ja mimo wszystko bym go pogonił.
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  3. Powrót do góry    #633
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tales z Miletu Zobacz posta
    A ja uważam, że Włókniarz będzie walczył w 2019 o Utrzymanie... Która to rywalizacja będzie jeszcze ciekawsza niż play-off. Stoczy Walkę z Motorem, Stalą i Gkm-em... Choć może w miejsce GKM-u wskoczy Toruń... Dlaczego tak myślę? Ponieważ Włókniarz od momentu "wkupienia" się w Ekstraligę 3 lata temu, czyli przez trzy sezony jest bardzo, bardzo przeciętną drużyną i co więcej... Jest rzeczą Niebywałe, że przez trzy lata nikt nie zauważył, że trzecim "liderem" jest zawodnik, który wcześniej z reguły raczej nigdy nie prowadził pary bo był zawodnikiem doparowym mimo podeszłego już wieku... Oczywiście piszę tutaj o Mateju Zagarze... Ktoś powie, że w zeszłym roku był play-off.. Tak był, ale złożył się na to bardzo sprzyjający zbieg okoliczności... Nie było kontuzji a Adrian i Matej w sumie razem, na spółkę wykreowali jednego kompletnego Trzeciego Lidera... A i tak było bardzo ciężko i o mały włos nie byłoby play-off.. (ostatni mecz zasadniczej z GKMem...). Zresztą w play-off nie odegraliśmy żadnej roli będąc słabeuszem... A przecież w tym roku (2019) Włókniarz to taka sama drużyna jak rok temu czy też jak od trzech lat ta sama drużyna... Owszem zrobiono maleńką kosmetykę... taki niezauważalny retusz i to wszystko... Czy mam żal do prezesów.. Nie! widocznie budżet pozwala na takie funkcjonowanie tyle... A tzymając się rzeczywistości to powtórzę: Walka o Utrzymanie może być bardziej pasjonująca niż o tytuły.. Aby Walka skończyła się pozytywnie proponuję... i tutaj nie odkryję ameryki... Mateja "wsadzić" pod 10 (!! tak!! a nie pod 12!) a Pawełka pod 11 i Fryderyka pod 13 (Leon i Adrian zostają odpowiednio pod 9 i 12). Młodzieżowcom pozwolić jechać bez presji bo już to uchwyciliśmy, że nie będą raczej czołową parą młodzieżową w elidze (myślę tu o wyjazdach, bo na takowych poznaje się wartość Zawodnika a nie na domowym torze...). Pozdrawiam!
    Witaj w nowym wcieleniu Mały Eryku / Analityku

    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    I jeszcze przepłacił, bo go Motor chciał podkupić. Powinien mu powiedzieć "a idź w cholerę" i za podobne pieniądze miałby pewnie Hancocka
    Za dużo mniejsze miałby Thomsena czy Michelsena Wolałbym kogoś świeżego i chcącego coś udowodnić od zgranych kart.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    berciol (14-04-2019)

  5. Powrót do góry    #634
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tales z Miletu Zobacz posta
    A ja uważam, że Włókniarz będzie walczył w 2019 o Utrzymanie... Która to rywalizacja będzie jeszcze ciekawsza niż play-off. Stoczy Walkę z Motorem, Stalą i Gkm-em... Choć może w miejsce GKM-u wskoczy Toruń... Dlaczego tak myślę? Ponieważ Włókniarz od momentu "wkupienia" się w Ekstraligę 3 lata temu, czyli przez trzy sezony jest bardzo, bardzo przeciętną drużyną i co więcej... Jest rzeczą Niebywałe, że przez trzy lata nikt nie zauważył, że trzecim "liderem" jest zawodnik, który wcześniej z reguły raczej nigdy nie prowadził pary bo był zawodnikiem doparowym mimo podeszłego już wieku... Oczywiście piszę tutaj o Mateju Zagarze... Ktoś powie, że w zeszłym roku był play-off.. Tak był, ale złożył się na to bardzo sprzyjający zbieg okoliczności... Nie było kontuzji a Adrian i Matej w sumie razem, na spółkę wykreowali jednego kompletnego Trzeciego Lidera... A i tak było bardzo ciężko i o mały włos nie byłoby play-off.. (ostatni mecz zasadniczej z GKMem...). Zresztą w play-off nie odegraliśmy żadnej roli będąc słabeuszem... A przecież w tym roku (2019) Włókniarz to taka sama drużyna jak rok temu czy też jak od trzech lat ta sama drużyna... Owszem zrobiono maleńką kosmetykę... taki niezauważalny retusz i to wszystko... Czy mam żal do prezesów.. Nie! widocznie budżet pozwala na takie funkcjonowanie tyle... A tzymając się rzeczywistości to powtórzę: Walka o Utrzymanie może być bardziej pasjonująca niż o tytuły.. Aby Walka skończyła się pozytywnie proponuję... i tutaj nie odkryję ameryki... Mateja "wsadzić" pod 10 (!! tak!! a nie pod 12!) a Pawełka pod 11 i Fryderyka pod 13 (Leon i Adrian zostają odpowiednio pod 9 i 12). Młodzieżowcom pozwolić jechać bez presji bo już to uchwyciliśmy, że nie będą raczej czołową parą młodzieżową w elidze (myślę tu o wyjazdach, bo na takowych poznaje się wartość Zawodnika a nie na domowym torze...). Pozdrawiam!
    Jak to jest że przyjdą, dwa "słabsze" mecze, i takie osobistości jak Ty wychodzą prawić swoje teorie, które przez ostatnie sezony się nie sprawdzały.
    Może jestem przesadnym optymistą, ale dla mnie jeszcze drużyna nie zagrała jak powinna, i będzie raczej lepiej niż gorzej. Jedyne co jeszcze pozostało z wkalkulowanych w sezon wyników, to słaby wynik Lindgrena w Gorzowie, gdzie znów pojawią się wyniki że się "kończy".

  6. Powrót do góry    #635
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez LEW_CKM Zobacz posta
    Ja na miejscu Michała długo bym już nie czekał i zrobił zebranie ze sponsorami i Markiem i zakontraktował Grega Hancocka póki jest dostępny.
    Za dużo filmów fantasy.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Michcio13 za jego przydatny post!

    Gadol (14-04-2019)

  8. Powrót do góry    #636
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Games masz rację Wlokniarz to przeciętna drużyna ale w przeciwieństwie do innych tych mniej przeciętnych potrafił wygrywać na wyjeździe i pokonać większość druzyn u siebie włącznie z UL( remis i porażka juz w P-O) Braku kontuzji nie będę komentował

    Tales z Miletu
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #637
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Dzisiejsza kolejka pokazała, że poza kosmicznym Lesznem reszta jest na bardzo wyrównanym poziomie i tak naprawdę trudno wytypować pozostałą trójkę do PO.
    Jeżeli Miedziak się ogarnie a młodzież złapie chłodną głowę myślę że nie powinno być źle .
    Dużo moim zdaniem będzie zależało od tego jak wysoko wygramy z Motorem. Jeżeli to będzie poniżej 10 punktów to o bonus przy powrocie Griszy może być ciężko i zrobi się nerwowka a wtedy o dobry wynik będzie ciężko. Natomiast jeżeli będzie wysoka wygrana to morale i prognozy pójdą w górę .
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 14-04-2019 o 22:15
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Powrót do góry    #638
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Tales z Miletu... hmm...

    To już nie rozdwojenie, a roztrojenie jaźni.
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #639
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Dzisiejsza kolejka pokazała, że poza kosmicznym Lesznem reszta jest na bardzo wyrównanym poziomie i tak naprawdę trudno wytypować pozostałą trójkę do PO.
    Jeżeli Miedziak się ogarnie a młodzież złapie chłodną głowę myślę że nie powinno być źle .
    Dużo moim zdaniem będzie zależało od tego jak wysoko wygramy z Motorem. Jeżeli to będzie poniżej 10 punktów to o bonus przy powrocie Griszy może być ciężko i zrobi się nerwowka a wtedy o dobry wynik będzie ciężko. Natomiast jeżeli będzie wysoka wygrana to morale i prognozy pójdą w górę .
    Moje prognoza kolejności po rundzie zasadniczej po tym co widziałem do tej pory:
    1. Unia 2. Falubaz 3. Sparta
    4-8. Dowolna konfiguracja pozostałych zespołów. Nie będę zaskoczony jak różnica punktowa między 3 a 4 zespołem będzie większa niż między 4 a 8. Ostatnie 2 kolejki to będzie obgryzanie paznokci przez kibiców 5 zespołów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Powrót do góry    #640
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Moje prognoza kolejności po rundzie zasadniczej po tym co widziałem do tej pory:
    1. Unia 2. Falubaz 3. Sparta
    4-8. Dowolna konfiguracja pozostałych zespołów. Nie będę zaskoczony jak różnica punktowa między 3 a 4 zespołem będzie większa niż między 4 a 8. Ostatnie 2 kolejki to będzie obgryzanie paznokci przez kibiców 5 zespołów.
    Może tak być . Choć ja póki co nie widzę jakiejś wielkiej mocy w Zielonej i Sparcie .
    Myślę że odpowiedź da 4ta kolejka kiedy to Spartą pojedzie do Gkmu a Zielona do Gorzowa. Jeżeli wygrają te wyjazdy to przyznam rację. Ale jeżeli tak by się stało A my wygramy w Toruniu to można powiedzieć że pierwsza czwórka będzie znana.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  13. Powrót do góry    #641
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Może tak być . Choć ja póki co nie widzę jakiejś wielkiej mocy w Zielonej i Sparcie .
    Myślę że odpowiedź da 4ta kolejka kiedy to Spartą pojedzie do Gkmu a Zielona do Gorzowa. Jeżeli wygrają te wyjazdy to przyznam rację. Ale jeżeli tak by się stało A my wygramy w Toruniu to można powiedzieć że pierwsza czwórka będzie znana.
    Otwórz oczy. A nawet z zamkniętymi usłyszysz jak Falubaz przyjedzie do Czewy, lub Czewa zjawi się w Zielonej. Tak jak Gadol widzę, Unia, Falubaz i Sparta, dalej będzie kotłowanina o czwarte msc w PO i uniknięcie spadku, bo baraże to będzie już mała przeszkoda. Do PO największe szanse do 4 msc daję Czewie i Toruniowi-jeśli Holta zaraz wróci w formie, a w Czewie ogarnie się Miedzin na zeszłoroczny poziom. Jeszcze Stali nie można skreślać-jeśli Kasprzak wejdzie na obroty, utrzymanie formy przez Woźniaka, Zimnego, Thomsena i dobre mecze Karczmarza, może im dać PO.
    Układ jeszcze może zmienić Grin, jeśliby jeździł dla Sparty (za Milika) to będą kandydatem do finału. A np. w Stali-jeśli znalazłby się tam sponsor dla niego i zmienił Pająka, będą murowanym kandydatem do medalu. To początek, jeszcze sytuacja się rozkręci.

  14. Powrót do góry    #642
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Otwórz oczy. A nawet z zamkniętymi usłyszysz jak Falubaz przyjedzie do Czewy, lub Czewa zjawi się w Zielonej.
    A mogę mieć inne zdanie czy to zabronione? Ja póki co nie widzę potęgi ani Falubazu (głownie przez młodzież i MJJ, ale i Dudek póki co nie szaleje) ani Sparty (głównie przez Milika i Fricke).
    Tak jak napisałem moim zdaniem po czwartej kolejce coś więcej będzie można powiedzieć o rozkładzie sił w tegorocznej EL. Jeżeli Falubaz wygra w Gorzowie, Sparta w Grudziądzu, a Włókniarz przegra w Toruniu to zgodzę się że wtedy wyklaruje się pierwsza trójka.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  15. Powrót do góry    #643
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2018
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czy coś wam wiadomo że Drabik już nie jest opiekunem młodzieży?

  16. Powrót do góry    #644
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Do sprzedania 1 karnet normalny za 140 zł, priv

  17. Powrót do góry    #645
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    wie ktos moze kiedy w CKM Włokniarz zostana przeprowadzone nowe , wolne wybory ??
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #646
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Tylko ja nie mogę patrzeć na Zagara? Po tym sezonie musimy się go pozbyć bo on tylko blokuje miejsce w składzie i obraz dramatu jest przyćmiony przez to że jeździ z juniorem....

  19. Powrót do góry    #647
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Zagar ma miejsce na piątce dzięki ... ofercie z Lublina.

  20. Powrót do góry    #648
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Zagar ma miejsce na piątce dzięki ... ofercie z Lublina.
    Mówisz? Zapis w kontrakcie z gwarancją łatwych punktów?

  21. Powrót do góry    #649
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Tylko ja nie mogę patrzeć na Zagara? Po tym sezonie musimy się go pozbyć bo on tylko blokuje miejsce w składzie i obraz dramatu jest przyćmiony przez to że jeździ z juniorem....
    Kit z Zagarem... ja nie moge patrzec na gwiazdeczke gruchalskiego. Te jego wymachiwania lapami, jakies fucki w trakcie biegu... co on tym chce osiagnac? Do tego debilny wywiad w tv i stwierdzenie ze wszyscy sedziuja pod Lublin. badziej juz nie da sie robic z siebie debila. MM pojechal ostro, moze i bardzo ostro ale to speedway a nie szachy. To zuzel a nie plywanie synchroniczne, no bez jaj. Wypisz wymaluj Polis. Gdzie dzis Polis jest? nie zalapal sie do skladu na mecz do Krosna.

  22. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (28-04-2019), GriN (27-04-2019), berciol (28-04-2019), mackoxdp1 (27-04-2019)

  23. Powrót do góry    #650
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Kit z Zagarem... ja nie moge patrzec na gwiazdeczke gruchalskiego. Te jego wymachiwania lapami, jakies fucki w trakcie biegu... co on tym chce osiagnac? Do tego debilny wywiad w tv i stwierdzenie ze wszyscy sedziuja pod Lublin. badziej juz nie da sie robic z siebie debila. MM pojechal ostro, moze i bardzo ostro ale to speedway a nie szachy. To zuzel a nie plywanie synchroniczne, no bez jaj. Wypisz wymaluj Polis. Gdzie dzis Polis jest? nie zalapal sie do skladu na mecz do Krosna.
    Zgadzam się w 100%. Gruchalski uważa się za Boga na torze, tutaj powinien ktoś poważnie porozmawiać z chłopakiem bo póki co to psychiki nie ma wgl.

  24. Powrót do góry    #651
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Nie no, nie stawiajcie miedzy nimi znaku rownosci, Polis sprawial wrazenie osoby nie do konca poczytalnej, Gruchalski powinien po prostu zjesc snickersa
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #652
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Polis został odsunięty od składu Opola nie ze względu na jazdę, a ze względu na zachowanie, tak nawiasem mówiąc
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  26. Powrót do góry    #653
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Zagara przetranswerowac do unibaksu
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #654
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gruchalski zdobyl 6 punktów w 3 startach. W sumie widac poprawe w szybkości jak i mentalu wiec należy się cieszyć bo sam zrobil wiecej punktow niz juniorzy z Lublina razem wzięci i zrobil robote Miskowiakowi w biegu juniorow. Michaelsen pojechal z nim dosc ostro i wedlug mnie Misiek mial oczywiste pretensje. Mam nadzieję że wyciągnie wnioski z tej lekcji. Brawo Misiek.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #655
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    wie ktos moze kiedy w CKM Włokniarz zostana przeprowadzone nowe , wolne wybory ??
    Ale w którym? W stowarzyszeniu? Bo S.A. to prywatna własność i co do ewentualnych zmian to pytaj właścicieli.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Powrót do góry    #656
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Gruchalski zdobyl 6 punktów w 3 startach. W sumie widac poprawe w szybkości jak i mentalu wiec należy się cieszyć bo sam zrobil wiecej punktow niz juniorzy z Lublina razem wzięci i zrobil robote Miskowiakowi w biegu juniorow. Michaelsen pojechal z nim dosc ostro i wedlug mnie Misiek mial oczywiste pretensje. Mam nadzieję że wyciągnie wnioski z tej lekcji. Brawo Misiek.
    Trzeba sie skupic na jezdzie w jego wypadku i miec wieksza powsciagliwosc co do tej gestykulacji i glupich wypowiedzi. To ze go "skrzywdzili" w pierwszym starcie to wiadomo. Nie ruszyl sie, ale potem juz wypowiedz, ze wszyscy sedziuja pod Lublin to mega slaba. Staje sie takim placzkiem, ktoremu sie lekko wystawi kolo, przymknie przy plocie i juz pretensje do calego swiata. On musi zrozumiec, ze czerwonego dywanu nikt mu rozkladac nie bedzie, to zuzel, nie szachy.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2019), muuu (28-04-2019)

  31. Powrót do góry    #657
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Mecz nie był dla sceptyków z tego forum. Od początku, do końca prowadzenie z naszej strony. Nawet ten przepłacony Miśkowiak zrobił 3 na seniorze. Myślę że 4 osiągalna. Oby bez kontuzji.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spiewako za jego przydatny post!

    muuu (05-05-2019)

  33. Powrót do góry    #658
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    W tym sezonie wygrane wyjazdowe to ogromny kapitał.
    Myślę też, że Toruń po zmianie menago jeszcze się ogarnie i trochę spotkań na swoim torze wygra.
    Za tydzień mecz z Lesznem - zwycięstwo w nim to byłby ogromny krok w stronę PO.

    Po Naszej stronie widać progres wśród tych, na których najbardziej psioczyliśmy. Wszystko chyba idzie we właściwą stronę.

  34. Powrót do góry    #659
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Dzik poza 1 biegiem aktualnie kiepscizna

  35. Powrót do góry    #660
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Pora na podsumowanie dzisiejszego dnia

    1. Leon Madsen - 10+2 (2,2,2*,2,2*) Jak na niego to przeciętne zawody ale nie można ciągle trzaskać kompletów więc jest rozgrzeszony
    2. Paweł Przedpełski - 5+1 (1*,0,3,1) Chyba wszyscy z nas od niego więcej nie oczekiwali i tak jest lepiej niż przed rokiem w Toruniu
    3. Adrian Miedziński - 9+1 (2,2*,2,w,3) Początek sezonu i końcówka zeszłego słaba ale jeżeli będzie punktował na poziomie 7+ punktów co mecz nie można mieć do niego pretensji.
    4. Fredrik Lindgren - 10+1 (1*,3,0,3,3) Swoje robi
    5. Matej Zagar - 7+2 (2*,w,2,1,2*) jazda lepsza niż punkty - szkoda tego wykluczenia
    6. Michał Gruchalski - 6+1 (3,2,1*) Juniorzy robiący 10 pkt biorę taki wynik co mecz w ciemno xD
    7. Jakub Miśkowiak - 4 (1,3,0)
    8. Damian Dróżdż Szkoda go trochę ale wiedział na co się piszę drugi sezon..

  36. Powrót do góry    #661
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Brawa dla Naszej całej drużyny , każdy pojechał swoje, szczególnie cieszą punkty juniorów.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Jjasiek (06-05-2019)

  38. Powrót do góry    #662
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie pamiętam spotkania zwlaszcza wyjazdowego zeby Wlokniarz zanotował tak mała liczbe 4 miejsc w tym dwa W.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #663
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    1. Leon Madsen - 10+2 (2,2,2*,2,2*) Zrobił swoje jak zawsze, mniej niż zwykle, ale jednak powiedzieć, że zawiódł to kłamstwo
    2. Paweł Przedpełski - 5+1 (1*,0,3,1) Jak dla mnie bomba +/- 5pkt co mecz, czasem coś wygra, spoko
    3. Adrian Miedziński - 9+1 (2,2*,2,w,3) Zrobił swoje, a nawet więcej
    4. Fredrik Lindgren - 10+1 (1*,3,0,3,3) To samo co z Leonem. Ten trzeci wyścig, a raczej start xDDD
    5. Matej Zagar - 7+2 (2*,w,2,1,2*) jechał *****iście, punktów mało. Czas na dwucyfrówki Matej
    6. Michał Gruchalski - 6+1 (3,2,1*) Bomba
    7. Jakub Miśkowiak - 4 (1,3,0) Bomba
    Ogólnie super jestem zadowolony, że na dobrą sprawę wszyscy pojechali bardzo równo i licząc wykluczenia mamy tylko pięć zer. Jak tak dalej będzie szło to myślę, że o play-off możemy być spokojni. Grunt to zrobić chociaż jeden punkt w niedzielę, a może być bardzo, ale to bardzo ciężko.

  40. Powrót do góry    #664
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Nie udało się w Grudziądzu to wygraliśmy w Toruniu gdzie zwycięstwo zawsze smakuje podwójnie. Teraz dwa trudne mecze u siebie, a wygrane otwierają nam autostradę do PO.

  41. Powrót do góry    #665
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Teraz zeby przejechac Leszno trzeba sie do toru od 1 biegu przykleic. Nie moze byc tak jak z Lublinem bo po 2 strzalach od Leszna juz tego raczej nie uda sie wyciagnac. W Toruniu nie bylo praktycznie zer. Mysle ze gdyby Miedzinski delikatnie odpuscil to i tak by min jednego na dystansie zrobil bo byl w miare szybki a Przedpelski jechal z przodu. Dziwi mnie ten lament magazynowo telewizyjno internetowy na Zagra. Przeciez takich sytuacji jest masa w sezonie.Jeszcze jakies glupie wycieczki Cegielskiego w strone Gruchy zeby sie nie zakladal jak jest troche z tylu. To samo mozna powiedziec o Doylu po h**j sie zakladal na Zagara jak byl z tylu... Cale to towarzystwo z sekundantem Demskim na czele robi sie delikatnie mowiac smieszne. Podstaw do wykluczenia Zafara w 1 luku nie bylo. Pojechal tak jak wiekszoac by pojechala na tym luku.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi nitro_ckm za jego przydatny post!

    berciol (06-05-2019)

  43. Powrót do góry    #666
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No akurat zachowanie Gruchalskiego było głupkowate.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    darsen (06-05-2019)

  45. Powrót do góry    #667
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    281
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    No akurat zachowanie Gruchalskiego było głupkowate.
    Możesz wytłumaczyć dlaczego ?

  46. Powrót do góry    #668
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Dzisiaj można już na chłodno. Mecz ułożył się dla nas bardzo szczęśliwie, ale takie rzeczy tez trzeba umieć wykorzystać (vide Grudziądz w Lublinie). Najbardziej cieszy mnie, że pomimo iż Madsen nie wygrał biegu, a razem z Fredką zrobili „zaledwie” 20 punktów - drużyna zrobiła ich 51! Rewelacja. Każdy zrobił w tym meczu swoje, a nadal nieco punktów pogubiliśmy. Bieg 11, w najgorszym wypadku byłoby 3:3, ale Adik trochę bez głowy. Może ten dzwonek na dobre mu wyjdzie, toć w tym sezonie jeszcze nie leżał

    Po pierwszych trzech meczach byłem zawiedziony, przede wszystkim zaangażowaniem i postawą. Wczoraj widziałem wole walki, jechali z zębem, Zagar wręcz gryzł tor. W końcu obudził się Lew. W dobrym momencie, akurat na Leszno. Dwa tygodnie temu wróżyłbym porażkę, dzisiaj mam nadzieje na wygraną.

    Co do indywidualnej oceny Mateja - dzisiaj mam do tego chłodny stosunek, nie będę go ganił za wypowiedź, bo faktycznie brać do wywiadu zawodnika po wykluczeniu, to jawna prowokacja. A że po meczu tak okazywał radość (prowokując)? Przecież za to ich kochamy

    Brawo Lwy.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 06-05-2019 o 18:19

  47. Powrót do góry    #669
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Zagar pod 5 w tym sezonie akurat u nas nie zawodzi.
    Przynajmniej w meczu z Gorzowem i Lublinem, no ale teraz przyjeżdża Leszno.
    Można to zrobić lepiej?

  48. Powrót do góry    #670
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Zagar pod 5 w tym sezonie akurat u nas nie zawodzi.
    Przynajmniej w meczu z Gorzowem i Lublinem, no ale teraz przyjeżdża Leszno.
    Można to zrobić lepiej?
    Biorąc pod uwagę jak jeździ obecnie Madsen czy Lindgreen parowo to chyba jesteśmy skazani na Zagara który jak już się ogarnie to stara się jechać parą - Miśkowiaka ładnie pilnował w Toruniu.

  49. Powrót do góry    #671
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ten finał par w Bydgoszczy to jakis zart ? Wstyd i tyle
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #672
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    ten finał par w Bydgoszczy to jakis zart ? Wstyd i tyle
    Żart. Prawdziwe ściganie jutro
    UNSCARED

  51. Powrót do góry    #673
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    O ile w ogóle mecz się odbędzie bo na teraz to nie wygląda optymistycznie. Nawet nie ma na kiedy przełożyć aby to pojechać w miarę szybko bo półtora tygodnia opadów zapowiadają.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  52. Powrót do góry    #674
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Mecz odwołany, tak piszą w aplikacji pge ekstraligi.
    Nowa data to 19.05

  53. Powrót do góry    #675
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Specyficznie się o ogląda GP dzień przed ligą patrząc nie tyle na zdobycze punktowe naszych matadorów, ale żeby dojechali szczęśliwie - a wcześniej nie pokąsali jeden drugiego.
    Za dwa tygodnie czeka nas to samo - 1 czerwca - Krsko; jedziemy na drugi dzień w Zielonej Górze (7 kolejka)

Strona 15 z 63 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •