Strona 55 z 63 PierwszyPierwszy ... 5455354555657 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,431 do 2,475 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2431
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Ej ale jak to junior (jeszcze) może narzekać na naszego prezesa..?

    Przeczytajcie sami:

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Pzdr,
    Garfield

  2. Powrót do góry    #2432
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2018
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Włókniarz 2020

    JA twierdzę, że raczej przeszkadza mu osoba trenera naszego. No, ale albo jesteśmy w przedszkolu albo w prawdziwym klubie żużlowym. Trzeba się szanować Panowie

    Niestety, każda przyczyna według mnie będzie doskonałym zagraniem byle nie ruszać się z Wrocka.

    Ale może się mylę i niech tak zostanie

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LEW_CKM za jego przydatny post!

    berciol (06-09-2019)

  4. Powrót do góry    #2433
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Tak na poprawienie humoru z rana. Na Pudelku znowu zmieniła się wersja odnośnie Doyla w Czewie... Który to już raz w tym tygodniu? 4? 5? Tym razem w artykule o Miedziaku i Przedpełskim padło, że Daoyle wzmocni Czewe pod warunkiem że zejdzie trochę z wymagań finansowych A wczoraj już był na bank u Was... Normalnie kabaret. Z szacunku dla forumowiczów i żeby nie podbijać kliknięć nie wrzucam linka.

  5. Powrót do góry    #2434
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    chyba z artemem chodzimy do różnych piekarni bo w mojej mówią, że problemem nie jest "osoba" choć w pewnym sensie niepewność czy obawy dotyczą też personaliów

    Nie czytajcie tych pudelków Doyle jest w Częstochowie.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #2435
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Drabika w Częstochowie nie będzie. Finanse, finansami - to może by się udało dograć (chociaż mam wątpliwości czy sumy o jakich się słyszy są adekwatne do poziomu sportowego...), ale podobno mamy do czynienia z mocno charakternym (rozkapryszonym) jegomościem. Bardzo.

    I raczej nie będzie tez Miedzińskiego.

  7. Powrót do góry    #2436
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Drabika w Częstochowie nie będzie. Finanse, finansami - to może by się udało dograć (chociaż mam wątpliwości czy sumy o jakich się słyszy są adekwatne do poziomu sportowego...), ale podobno mamy do czynienia z mocno charakternym (rozkapryszonym) jegomościem. Bardzo.

    I raczej nie będzie tez Miedzińskiego.
    Przy pozyskiwaniu zawodnika zwykle się przepłaca. Rzadziej przy jego zatrzymywaniu choć i tu można (Zagar). A z polskimi seniorami przy obecnej mizerii na rynku to już w ogóle. Tyle tylko, że przepłacenie Maksa częściowo zapewne by się zwróciło (bilety). Jeśli jeszcze to miałoby iść z kieszeni sponsorów nie bezpośrednio klubu to luz. Z drugiej strony jeśli rzeczywiście miałaby przyjść rozkapryszona primadonna to może lepiej odpuścić. W kolejce czeka podobno miły i sympatyczny zawodnik.

    Za Miedziakiem nie będę płakał, zeszły sezon do playoffów był ok, ten poza meczami z KS Toruń słabiutko. Na poziomie 4 pkt na mecz to nawet Dróżdż jest w stanie pojechać.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Powrót do góry    #2437
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Przy pozyskiwaniu zawodnika zwykle się przepłaca. Rzadziej przy jego zatrzymywaniu choć i tu można (Zagar). A z polskimi seniorami przy obecnej mizerii na rynku to już w ogóle. Tyle tylko, że przepłacenie Maksa częściowo zapewne by się zwróciło (bilety). Jeśli jeszcze to miałoby iść z kieszeni sponsorów nie bezpośrednio klubu to luz. Z drugiej strony jeśli rzeczywiście miałaby przyjść rozkapryszona primadonna to może lepiej odpuścić. W kolejce czeka podobno miły i sympatyczny zawodnik.

    Za Miedziakiem nie będę płakał, zeszły sezon do playoffów był ok, ten poza meczami z KS Toruń słabiutko. Na poziomie 4 pkt na mecz to nawet Dróżdż jest w stanie pojechać.
    To jak to? Laurki nie zadziałały?
    Pisze od iluś tam że Drabika nie da się na ten czas wyciągnąć to mi nie wierzą. A o Doylu już nie wspomnę. Na waszym miejscu piekarnie bym zmienił na pole słonecznikow. Jeden plus będzie taki, że jak w pole wejdziecie to nie będzie was widać.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  9. Powrót do góry    #2438
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Drabika w Częstochowie nie będzie. Finanse, finansami - to może by się udało dograć (chociaż mam wątpliwości czy sumy o jakich się słyszy są adekwatne do poziomu sportowego...), ale podobno mamy do czynienia z mocno charakternym (rozkapryszonym) jegomościem. Bardzo.
    Jeżeli to wszystko prawda, to srał go pies. Jak teraz nie przyjdzie, to niech zostanie tam na zawsze. Jemu to już odje*ało gdy pozbył się ojca z teamu. Jego rówieśnik Smektała wydaje się dużo mądrzejszym chłopakiem. Całkiem inne są z nim wywiady. Nie jest gwiazdeczką, nie tatuuje się, bo taka moda. U Maksa niestety geny robią swoje.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Z drugiej strony jeśli rzeczywiście miałaby przyjść rozkapryszona primadonna to może lepiej odpuścić. W kolejce czeka podobno miły i sympatyczny zawodnik.
    Żeby jeszcze tylko ten ktoś dobrze jeździł.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Kazoon (06-09-2019)

  11. Powrót do góry    #2439
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Sebuś Ułamek jest bardzo miły i sympatyczny. Nawet wygrywał w tej klasyfikacji plebiscyty.
    Pzdr,
    Garfield

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (06-09-2019)

  13. Powrót do góry    #2440
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Żeby jeszcze tylko ten ktoś dobrze jeździł.
    Na pewno dobrze startuje

  14. Powrót do góry    #2441
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Na pewno dobrze startuje
    Ja bym Jarkiem u Nas nie pogardził

  15. Powrót do góry    #2442
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagar i Miedziak na ten moment out-sprawdzona piekarnia

    Drabik-Kwestie finansowe plus rodzinne.Wtajemniczeni pewnie wiedzą kto jest managerem Drabika i w jakich okolicznościach młody się rozstał ze "starym"...

    PP-Cieślak w nim widzi potencjał,wyższy niż u Miedziaka

    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Ja bym Jarkiem u Nas nie pogardził

    Też bym nie pogardził.

    Madsen
    Przedpełski
    Lindgren
    Hampel
    Doyle
    Miśkowiak
    Świdnicki
    Gruchalski

    Dla mnie to MAX co można ugrać na rynku.Podobno średni krajowi "krzyczą" takie ceny,że szok...Wszystko jest w toku ale jak dla mnie to optymalne zestawienie.

  16. Powrót do góry    #2443
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    A za rok o tej samej porze będzie w d... od Unii Leszno czy innej Sparty i kilka stron dywagacji rozpalonych fanów kogo Prezes powinien zaprosić do jazdy we Włókniarzu na następny sezon. Może nawet ten jegomość pojawi się przy Olsztyńskiej.

    Za dwa dni rewanż z Unią w półfinale DMP a tu ani słowa na ten temat. Tymczasem, trzeba zrobić wszystko żeby w niedzielę gospodarzy nie wypuścić z 37 punktów. Niemożliwe, niby tak, ale to jest tylko sport i dopóki piłka w grze... Lindgren czuje się na Smoczyku jak ryba w wodzie, Madsen wiadomo, Zagar nie będzie po GP, a Przedpełski notuje zwyżkę formy. CKM musi walczyć do końca! Mobilizacja całej ekipy to główne zadanie Prezesa na ten moment a nie lansowanie polityki transferowej i robienie szumu medialnego.

    Co do Drabika, to trzeba się na coś zdecydować. Długo dominowała narracja, że wart jest każdych pieniędzy, można przepłacać, bo to inwestycja na lata i facet, z którym tysiące fanów będzie się utożsamiać. Teraz mowa jest o tym, że rozkapryszony, za wysoko się ceni i nie ten poziom sportowy. Że geny po ojcu odziedziczył? Niektóre na pewno. Jednak o pozasportowych ekscesach z jego udziałem dotąd nie słyszałem, prowadzi się więcej niż przyzwoicie, a jak było z Drabikiem seniorem wiadomo. Mógł osiągnąć znacznie więcej oceniając po skali talentu, gdyby tylko pokierował swoją karierą inaczej albo miał lepszych doradców. Na tym tle Maks sprawia wrażenie profesjonalisty w pełnym tego słowa znaczeniu, dbającym o detale, ale i jak najlepsze warunki do uprawiania sportu jak każdy zawodowiec. A że cena wysoka to zrozumiałe, bo to przyszłość polskiego i nie tylko żużla, w odróżnieniu od Hampela czy Doyla.

    P.S. Sorry, faktycznie jutrzejsze GP uszło mej uwadze, ale walczyć mimo to należy, bo to półfinał DMP a nie zawody towarzyskie. Tekst powyżej jest napisany z lekkim przymrużeniem oka, a więc bez napinki. Chodzi o podejście ludzi związanych z klubem do tego co się liczy tu i teraz. Co do remisów i straconych punktów, tylko naiwni mogą zakładać, że Falubaz nie kontrolował wyniku meczu w Toruniu... Jakby musiał to by wygrał z palcem w..., nawet bez Pedersena.
    Ostatnio edytowane przez cures ; 06-09-2019 o 21:47
    AZS-CKM the leading polish teams

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cures za jego przydatny post!

    Magik (06-09-2019)

  18. Powrót do góry    #2444
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A czemu Zagar nie będzie po GP? Odpuszcza jutro w Danii? Wiesz coś, o czym my nie wiemy?

    Nie wiem skąd Ci się bierze taka nieograniczona wiara (lub naiwność - jak zwał tak zwał). Najpierw w Gruchalskiego, teraz w projekt Włókniarz 2019 w Lesznie. Sprawa tego dwumeczu już została wyjaśniona, oby bez kontuzji i cała moc na dwumecz o brąz.

    Finalu nie przegraliśmy tydzień temu a dwa tygodnie. Wypuszczając zwycięstwo z Gorzowem. We frajerski sposób. Tak jak w Lublinie.

    Co do Drabika - bardzo bym chciał, dla mnie to mógłby być symbol Wlokniarza XXI wieku, taki jak ojciec w latach 90-tych. Ale obawiam się ze młody tego nie czuje. To my chcemy, sponsorzy, prezes, nie On. I w tym jest problem. Nie zdążyła się w nim wytworzyć ta więź z macierzystym klubem, taka jak u Zmarzlika czy Dudka. Młody Drabik jest dużo bardziej wrocławski niż częstochowski. Ja w nim widzę bardziej Janowskiego niż Drabika seniora. Tam pasuje jak ostatni puzel do skomplikowanej układanki. Chociaż marzy mi się zobaczyć go z lwem na plastronie to wiem, ze idąc do Wokniarza nie będzie to dla niego znaczyło tyle, co dla nas. Pora to zrozumieć.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 06-09-2019 o 20:29

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Buszmen (06-09-2019), Leonidas (06-09-2019), muuu (06-09-2019)

  20. Powrót do góry    #2445
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A czemu Zagar nie będzie po GP? Odpuszcza jutro w Danii? Wiesz coś, o czym my nie wiemy?

    Nie wiem skąd Ci się bierze taka nieograniczona wiara (lub naiwność - jak zwał tak zwał). Najpierw w Gruchalskiego, teraz w projekt Włókniarz 2019 w Lesznie. Sprawa tego dwumeczu już została wyjaśniona, oby bez kontuzji i cała moc na dwumecz o brąz.

    Finalu nie przegraliśmy tydzień temu a dwa tygodnie. Wypuszczając zwycięstwo z Gorzowem. We frajerski sposób. Tak jak w Lublinie.

    To ja proponuje wywiesić białą flagę: wyślijmy juniorów albo ucieknijmy ...

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    cures (06-09-2019)

  22. Powrót do góry    #2446
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Przy pozyskiwaniu zawodnika zwykle się przepłaca. Rzadziej przy jego zatrzymywaniu choć i tu można (Zagar). A z polskimi seniorami przy obecnej mizerii na rynku to już w ogóle. Tyle tylko, że przepłacenie Maksa częściowo zapewne by się zwróciło (bilety). Jeśli jeszcze to miałoby iść z kieszeni sponsorów nie bezpośrednio klubu to luz. Z drugiej strony jeśli rzeczywiście miałaby przyjść rozkapryszona primadonna to może lepiej odpuścić. W kolejce czeka podobno miły i sympatyczny zawodnik.

    Za Miedziakiem nie będę płakał, zeszły sezon do playoffów był ok, ten poza meczami z KS Toruń słabiutko. Na poziomie 4 pkt na mecz to nawet Dróżdż jest w stanie pojechać.
    I złotousty...

    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    To ja proponuje wywiesić białą flagę: wyślijmy juniorów albo ucieknijmy ...
    nie idźcie tą drogą...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    waldek0234 (06-09-2019)

  24. Powrót do góry    #2447
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    I złotousty...


    nie idźcie tą drogą...

    A jak tam u Was piekarnie , bo po naszym pierwszym meczu PO wróbelki już u Was ćwierkały , że Jarek obrał nasz kierunek ... "ponoć całe Leszno wie"

    Dlatego apeluje z szacunku nie odpuszczać !!!

  25. Powrót do góry    #2448
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    A jak tam u Was piekarnie , bo po naszym pierwszym meczu PO wróbelki już u Was ćwierkały , że Jarek obrał nasz kierunek ... "ponoć całe Leszno wie"

    Dlatego apeluje z szacunku nie odpuszczać !!!
    Nie chodzę do piekarni i znam żadnego piekarza...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  26. Powrót do góry    #2449
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Jarek Włókniarz zbaw!!
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #2450
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Jarek na jeszcze misję w ksul a później niech wam wozi komplety.

  28. Powrót do góry    #2451
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    To ja proponuje wywiesić białą flagę: wyślijmy juniorów albo ucieknijmy ...
    Kto mówi o ucieczce? Napisałem ze to mecz do odjechania i tyle. Dajmy kilka fajnych wyścigów, niech chłopaki uczciwie zarobią, ale bezpiecznie ukończymy zawody. Finał jest poza naszym zasięgiem - brązowy medal nie.

  29. Powrót do góry    #2452
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Drabik vs Hampel hm... pojawia się jeden problem ... ten piewrszy zbytnio nie obciązy kasy klubu bo sa na niego indywidualni sponsorzy ,drugi już ją obciąży .

  30. Powrót do góry    #2453
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Drabik vs Hampel hm... pojawia się jeden problem ... ten piewrszy zbytnio nie obciązy kasy klubu bo sa na niego indywidualni sponsorzy ,drugi już ją obciąży .
    ci wasi indywidualni sponsorzy są nic nie warci tak jak w Gorzowie. to są wirtualne pieniądze a potem będzie płacz

  31. Powrót do góry    #2454
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cukrzyca A Ty myślisz że Tai, Janos i inne gwiazdy Sparty sa tylko na kontraktach klubowych?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #2455
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Cukrzyca A Ty myślisz że Tai, Janos i inne gwiazdy Sparty sa tylko na kontraktach klubowych?
    Oczywiście że masz rację z tym ze u was takie wirtualne kontrakty kończą się płaczem i długimi modlitwami w świętym przybytku. niestety ale historia waszego klubu nauczyła nas kibiców ze jesteście mistrzami w tworzeniu fikcji. Żebys nie czuł się samotnie w tej kontraktowej parodii to wrzucę na podium podkaliski ostrów nie wiedząc czemu w dopisku mający wlkp.

  33. Powrót do góry    #2456
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    w Betardzie sraczka bo już jutro kolejny "pewny" finał odjedzie w pisdziec.
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #2457
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    a te podrobione lwy z ulicznego kota juz miałczą.

  35. Powrót do góry    #2458
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    a te podrobione lwy z ulicznego kota juz miałczą.
    bujaj się kleju na melinę.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  36. Powrót do góry    #2459
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta

    Co do Drabika, to trzeba się na coś zdecydować. Długo dominowała narracja, że wart jest każdych pieniędzy, można przepłacać, bo to inwestycja na lata i facet, z którym tysiące fanów będzie się utożsamiać. Teraz mowa jest o tym, że rozkapryszony, za wysoko się ceni i nie ten poziom sportowy. Że geny po ojcu odziedziczył? Niektóre na pewno. Jednak o pozasportowych ekscesach z jego udziałem dotąd nie słyszałem, prowadzi się więcej niż przyzwoicie, a jak było z Drabikiem seniorem wiadomo. Mógł osiągnąć znacznie więcej oceniając po skali talentu, gdyby tylko pokierował swoją karierą inaczej albo miał lepszych doradców. Na tym tle Maks sprawia wrażenie profesjonalisty w pełnym tego słowa znaczeniu, dbającym o detale, ale i jak najlepsze warunki do uprawiania sportu jak każdy zawodowiec. A że cena wysoka to zrozumiałe, bo to przyszłość polskiego i nie tylko żużla, w odróżnieniu od Hampela czy Doyla.
    Zapominasz o tym, ze Drabik senior jezdzil w innych lata, ze traktowal zuzel bardziej dla funu niz zarobku. Oczywiscie zyl z tego ale on sie bawil zuzlem, on byl tu poki nie bylo scysji z dzialaczy z jego menagerem niejakim panem Tobijanskim. Potem zaczela sie tulaczka po klubach - Opole, Pila, Rybnik, Tarnow. Ale najlepiej tez mu bylo potem we Wroclawiu wiec nie dziwi fakt, ze mlody Drabik tam zostal przez ojca wepchniety na poczatku kariery a nie do Wlokniarza. To tez o czyms swiadczy.

    Z tego co ja wiem obaj panowie topor wojenny zakopali, rodzinnie jest ok ale wspolpracowac sportowo raczej nie maja zamiaru. Chodzi tu raczej o tworzenie teamu ojciec -syn. I mlody Drabol zyje juz i jezdzi w innych czasach, nastapila olbrzymia rewolucja nie tylko regulaminowa ale kluby caly czas daza do bycia bardziej profesjonalnymi podmiotami niz bylo niegdys. Roznica jest tez w sprzecie, - ramy, opony, tlumiki, deflektory, silniki, ktorych teraz tez sa chyba 3 rodzaje (nie mowie tu o marce tylko o baby, off set, i dlugi), kombinezony. Z ciekawosci chcialbym zobaczyc dzisiejszych zawodnikow takich wlasnie jak mlody Drabik, Zimny czy Pawliccy albo Kolodziej zakladajacych ciezkie skorzane kombinezony. Jak oni by sie "wyginali" na motocyklu w stywnym jak koci ogon odzieniu. Teraz to wszystko zmierza ku wiekszemu profesjonalizmowi (w miemaniu dzialaczy klubowych i tych marynarek ustalajacych regulaminy, popieprzone regulaminy). Dawniej nie bylo transmisji wszystkich spotkan, byla jedna, na Polsacie. Teraz jest ekstralipa, 1 liga i 2 na YT lub regionalnych kanalach danych miastw/wojewodztw. Wiec czasy jazdy seniora Drabika a mlodego to sa w ogole nieporownywalne. Tak samo jak i pieniadze jakie wowczas sie zarabialo a jakie sie zarabia teraz.

    Wartosc Drabika juniora mozna policzyc na podstawie obliczenia sredniej biegowej ale bez biegu juniorskiego. I mysle ze ta srednia jest calkiem spoko. Jedynie w Zielonej mial 3,0,0 czyli w juniorskim wygral a potem ogladal przed soba zawodnikow. Nadchodzacy sezon moze byc dla niego ciezki, bo wielu juz zawodnikow przeskakujacych z wieku juniora na seniorke mialo z tym problem i sie gubili. Chociaz z drugiej strony to Drabik w Szwecji jezdzi regularnie jako "senior". I mimo wszystko jemu latwiej bedzie wejsc w wiek seniora niz Gruchalskiemu.

    Tak juz na szybko odejmujac biegi mlodziezowe Gruchalskiego to punkty przedstawiają sie tak (na czerwono bieg juniorski, suma bez biegu juniorskiego):
    1 kolejka: 2*,1*, w - 1+1
    2: t,0,1* - 1+1
    3: 2,3,1 - 4;
    4: 3,2,1* - 3+1
    5: 1*,0,0 - 0
    6: 0,1,0 - 1
    7: 3,2*,1,3,2 - 8+1
    8: w/u, 2,d - 2
    9: 2,1,1,1* - 3+1
    10: 0,0,0 - 0
    11: 3,0,2* - 2+1
    12: 1,w,0 - 0
    13: 3,1,2,- 3
    14: 3,1*,2*,1* - 4+3

    23 pkt i 2 bonusy w 14 biegach juniorskich - srednia 1,785
    32 pkt i 9 bonusów w pozostałych 32 biegach - srednia 1,281

    Pytanie retoryczne czy gruchalski nadaje sie do bycia seniorem w elipie lub pod 8/16. Trzeba pamiketac, ze dodatkowo 2 gruchalskiego bieg wedlug programu tez mial za rywala jednego juniora z druzyny przeciwnej.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (07-09-2019)

  38. Powrót do góry    #2460
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Zapominasz o tym, ze Drabik senior jezdzil w innych lata, ze traktowal zuzel bardziej dla funu niz zarobku. Oczywiscie zyl z tego ale on sie bawil zuzlem, on byl tu poki nie bylo scysji z dzialaczy z jego menagerem niejakim panem Tobijanskim. Potem zaczela sie tulaczka po klubach - Opole, Pila, Rybnik, Tarnow. Ale najlepiej tez mu bylo potem we Wroclawiu wiec nie dziwi fakt, ze mlody Drabik tam zostal przez ojca wepchniety na poczatku kariery a nie do Wlokniarza. To tez o czyms swiadczy.

    Z tego co ja wiem obaj panowie topor wojenny zakopali, rodzinnie jest ok ale wspolpracowac sportowo raczej nie maja zamiaru. Chodzi tu raczej o tworzenie teamu ojciec -syn. I mlody Drabol zyje juz i jezdzi w innych czasach, nastapila olbrzymia rewolucja nie tylko regulaminowa ale kluby caly czas daza do bycia bardziej profesjonalnymi podmiotami niz bylo niegdys. Roznica jest tez w sprzecie, - ramy, opony, tlumiki, deflektory, silniki, ktorych teraz tez sa chyba 3 rodzaje (nie mowie tu o marce tylko o baby, off set, i dlugi), kombinezony. Z ciekawosci chcialbym zobaczyc dzisiejszych zawodnikow takich wlasnie jak mlody Drabik, Zimny czy Pawliccy albo Kolodziej zakladajacych ciezkie skorzane kombinezony. Jak oni by sie "wyginali" na motocyklu w stywnym jak koci ogon odzieniu. Teraz to wszystko zmierza ku wiekszemu profesjonalizmowi (w miemaniu dzialaczy klubowych i tych marynarek ustalajacych regulaminy, popieprzone regulaminy). Dawniej nie bylo transmisji wszystkich spotkan, byla jedna, na Polsacie. Teraz jest ekstralipa, 1 liga i 2 na YT lub regionalnych kanalach danych miastw/wojewodztw. Wiec czasy jazdy seniora Drabika a mlodego to sa w ogole nieporownywalne. Tak samo jak i pieniadze jakie wowczas sie zarabialo a jakie sie zarabia teraz.

    Wartosc Drabika juniora mozna policzyc na podstawie obliczenia sredniej biegowej ale bez biegu juniorskiego. I mysle ze ta srednia jest calkiem spoko. Jedynie w Zielonej mial 3,0,0 czyli w juniorskim wygral a potem ogladal przed soba zawodnikow. Nadchodzacy sezon moze byc dla niego ciezki, bo wielu juz zawodnikow przeskakujacych z wieku juniora na seniorke mialo z tym problem i sie gubili. Chociaz z drugiej strony to Drabik w Szwecji jezdzi regularnie jako "senior". I mimo wszystko jemu latwiej bedzie wejsc w wiek seniora niz Gruchalskiemu.

    Tak juz na szybko odejmujac biegi mlodziezowe Gruchalskiego to punkty przedstawiają sie tak (na czerwono bieg juniorski, suma bez biegu juniorskiego):
    1 kolejka: 2*,1*, w - 1+1
    2: t,0,1* - 1+1
    3: 2,3,1 - 4;
    4: 3,2,1* - 3+1
    5: 1*,0,0 - 0
    6: 0,1,0 - 1
    7: 3,2*,1,3,2 - 8+1
    8: w/u, 2,d - 2
    9: 2,1,1,1* - 3+1
    10: 0,0,0 - 0
    11: 3,0,2* - 2+1
    12: 1,w,0 - 0
    13: 3,1,2,- 3
    14: 3,1*,2*,1* - 4+3

    23 pkt i 2 bonusy w 14 biegach juniorskich - srednia 1,785
    32 pkt i 9 bonusów w pozostałych 32 biegach - srednia 1,281

    Pytanie retoryczne czy gruchalski nadaje sie do bycia seniorem w elipie lub pod 8/16. Trzeba pamiketac, ze dodatkowo 2 gruchalskiego bieg wedlug programu tez mial za rywala jednego juniora z druzyny przeciwnej.
    Najlepiej jakby Gruchalski poszedł śladem Jamroga i próbował złapać jakiś angaż w I lidze, choć teraz ta I liga to zdecydowanie wyższy poziom aniżeli parę lat temu. Wejście od razu do seniorki może szybko zakończyć jego karierę.

    Co do Drabika.. Młody wyczuł moment gdzie brakuje dobrych polskich seniorów i pewnie cenke też postawił "unijną"

  39. Powrót do góry    #2461
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    32 pkt i 9 bonusów w pozostałych 32 biegach - srednia 1,281
    To i tak lepiej jak

    Przedpełski 1,27
    Miedzinski 1,25

  40. Powrót do góry    #2462
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To i tak lepiej jak

    Przedpełski 1,27
    Miedzinski 1,25
    Odlicz punkty z 2 startow, gdzie za rywala mial seniora i znowu juniora. Nie bedzie juz tak kolorowo.

  41. Powrót do góry    #2463
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Miedziak i Pawcio też przynajmniej po 1 razie rywalizują z juniorem w meczu więc nic poza juniorskim nie ma sensu odejmować.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (07-09-2019)

  43. Powrót do góry    #2464
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Fakt, ale to nadal nie oznacza ze Gruchalski nadaje sie na ekstralipe.

  44. Powrót do góry    #2465
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    A Miedziński w większości meczów na naszym torze miał dwa biegi z juniorem
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  45. Powrót do góry    #2466
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    A Miedziński w większości meczów na naszym torze miał dwa biegi z juniorem
    tym gorzej dla niego. Ale preciez od poczatku mowilismy, ze ten sezon miedzinski ma fatalny.

  46. Powrót do góry    #2467
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    No ani Miedziński ani Gruchalski nie powinni mieć miejsca we Włókniarzu jeśli chcemy jechać o coś więcej niż utrzymanie
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  47. Powrót do góry    #2468
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    No ani Miedziński ani Gruchalski nie powinni mieć miejsca we Włókniarzu jeśli chcemy jechać o coś więcej niż utrzymanie
    Uważam, że się mylisz


    p.s. Jak kostka Leona ?

  48. Powrót do góry    #2469
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Tak czy inaczej wychodzi na to, że Gruchalski osiągnął wyższą średnią od wychowanków Apatora. Dobrze to o nim poniekąd świadczy. To czy juniorzy mają łatwiej czy trudniej to też sprawa dyskusyjna. Nie mają gwarancji czterech startów jak seniorzy przy założeniu, że nie kwalifikują się do zmiany. Układ biegów też ich nie premiuje, jadą dwukrotnie w początkowej fazie zawodów, po czym mają długą przerwę i wracają, gdy warunki na torze są już najczęściej diametralnie różne. Brakuje im wtedy tej regularności, możliwości szybkiej poprawki, zmiany ustawienia.
    Średnie oczywiście nie są do końca miarodajne. Wizualnie najlepiej z tej trójki prezentuje się Przedpełski, ale długo nie miało to żadnego przełożenia na zdobycze punktowe. Miedziński szarpie i się miota, brakuje mu w tym sezonie i szybkości i skuteczności a nawet zadziorności, z której wcześniej słynął. Gruchalski zwłaszcza w Częstochowie jest bezradny, ale już na wyjazdach potrafi niejednokrotnie wygrywać z seniorami gospodarzy.

    Co do Sławka Drabika, szczyt jego kariery przypada na lata 90- te i twierdzenie, że wtedy żużel był słabszy jest co najmniej wątpliwe. Od strony finansowej i organizacyjnej może tak (też można się spierać), sportowej na pewno nie. Początek lat 90- tych to jeszcze dominacja Hansa Nielsena, którego na tle dzisiejszych mistrzów przedstawiać nie trzeba. Potem zaczęła się era Rickardssona, ale byli m.in. znakomici Amerykanie Hamill i Hancock, wchodziło na salony pokolenie Tomka Golloba, Lorama, Adamsa... Z całym szacunkiem, ale poziom GP był wówczas klasę wyższy, wszyscy wymienieni zawodnicy byli technicznie zdecydowanie lepsi od aktualnych liderów cyklu, na czele z Madsenem, Lindgrenem czy Dudkiem. W erze współczesnej mistrzem świata został Holder, a wicemistrzami Kasprzak czy Dudek. W tamtych czasach kompletnie nie do pomyślenia. Także Slammer miał z kim rywalizować, również na krajowym podwórku i w swojej normalnej formie zjadałby na śniadanie dzisiejszych liderów krajowych wielu zespołów z Ekstraligi.
    Ostatnio edytowane przez cures ; 07-09-2019 o 19:29
    AZS-CKM the leading polish teams

  49. Powrót do góry    #2470
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Co do Sławka Drabika, szczyt jego kariery przypada na lata 90- te i twierdzenie, że wtedy żużel był słabszy jest co najmniej wątpliwe. Od strony finansowej i organizacyjnej może tak (też można się spierać), sportowej na pewno nie. Początek lat 90- tych to jeszcze dominacja Hansa Nielsena, którego na tle dzisiejszych mistrzów przedstawiać nie trzeba. Potem zaczęła się era Rickardssona, ale byli m.in. znakomici Amerykanie Hamill i Hancock, wchodziło na salony pokolenie Tomka Golloba, Lorama, Adamsa... Z całym szacunkiem, ale poziom GP był wówczas klasę wyższy, wszyscy wymienieni zawodnicy byli technicznie zdecydowanie lepsi od aktualnych liderów cyklu, na czele z Madsenem, Lindgrenem czy Dudkiem. W erze współczesnej mistrzem świata został Holder, a wicemistrzami Kasprzak czy Dudek. W tamtych czasach kompletnie nie do pomyślenia. Także Slammer miał z kim rywalizować, również na krajowym podwórku i w swojej normalnej formie zjadałby na śniadanie dzisiejszych liderów krajowych wielu zespołów z Ekstraligi.
    Nigdzie nie napisalem, ze zuzel byl wtedy slabszy. Napisalem, ze byl inny bo byl. Sprzet sie zmienil przez te kilkanascie lat. Sprzetowo Polacy te na poczatku odstawali od zagranicznych zawodnikow. To nasi musieli gonic czolowke swiatowa.

  50. Powrót do góry    #2471
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Lindgren w Grand Prix i Lindgren w lidze. Dwaj różni zawodnicy i dwa różne światy.
    Szkoda, że we Włókniarzu jeździ ta gorsza wersja, nawet nie pół a może ćwierć ridera, którego można regularnie oglądać czy nawet podziwiać w IMŚ.
    Jeszcze gorzej, że w klubie udają, że tej różnicy nie dostrzegają, bo wniosków płynących z ligowego załamania dyspozycji Szweda brak. Wymagania zapewne na poziomie żużlowca ze ścisłej światowej czołówki a poziom całkowicie nieadekwatny. Madsen może, Sajfutdinow może, Zmarzlik może, a Lindgren ma to gdzieś.
    AZS-CKM the leading polish teams

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cures za jego przydatny post!

    Kazoon (07-09-2019)

  52. Powrót do góry    #2472
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Ktoś już tu pisał, że Lindgren to zawodnik stawiający na GP. I tyle.

  53. Powrót do góry    #2473
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cures to co powiesz o Zagarze w takim razie? Jak Fredka cię tak boli.
    Dobrze że Rusek 4
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  54. Powrót do góry    #2474
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Zagar na trudniejszych torach zawsze radził sobie bardzo dobrze. Od czasu wejścia komisarzy, w PL wszędzie trudno mu będzie dobry wynik zrobić, chyba że deszcz spadnie. Wszędzie mamy beton to i Zagar nie istnieje. Uwielbiam go oglądać w Grudziądzu szczególnie

  55. Powrót do góry    #2475
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Zagar tak jak napisał Bronek12 lubi trudniejsze, bardziej wymagające nawierzchnie. Do tego łapie formę w końcówkach sezonów. W zeszłym roku- przypomnę- w półfinale z Gorzowem wygrał pierwszy wyścig, po czym zaliczył groźny upadek ostro szarżując i było po zawodach. Obecnie w lidze ta zwyżka nie ma większego przełożenia. Może jutro w Lesznie? Januszek zaliczył przecież olimpiadę... Nie jest to jednak zawodnik ze ścisłej światowej czołówki, w odróżnieniu od Lindgrena, stąd oczekiwania trochę mniejsze. Gdyby odnieść wyniki w GP do ligi, Włókniarz powinien zdobyć złoto DMP w cuglach
    AZS-CKM the leading polish teams

Strona 55 z 63 PierwszyPierwszy ... 5455354555657 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •