Strona 39 z 63 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1711
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    A ja mam nadzieję że dostaniecie od nas wpier.... w meczu o 3 miejsce
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Kazoon (05-08-2019), Quini13 (05-08-2019)

  3. Powrót do góry    #1712
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Dawno się tak nie uśmiałem oglądając magazyn
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    TYPOWY ŚWIĄCIK
    Pytanie na luzie o prezesów parku maszyn, bez podtekstu, a michał: "A czemu pan się mnie czepia?!"

    XD
    Nie oglądałem co prawda całości (wybrałem siatkarki zamiast kawałka MŻ) ale poza tym, że tradycyjnie do siebie coś wziął (nic nowego) i wzmianką jak to prowadzi firmę od '91 (bo tu nie ma czym się chwalić) to nie wypadł źle.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #1713
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Obejrzalem sobie magazyn bo dawno nie było tyłu kontrowersji. Z pozoru nudnej kolejki zrobili niezle szol. Generalnie jakim cudem do meczu w Grudziądzu powołali sedziego z Częstochowy albo do meczu w Lublinie sedziego z Grudziądza czy Gdańska. Bardzo slabego zresztą. Kto by przypuszczał ze juz teraz będzie kolejka cudów.

    Szkoda że Torun stracil szanse bo pewnie mogli pokusić się o wygrana w Lesznie. Zuzel to jest sport dla debili
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #1714
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz77 Zobacz posta
    I te teorie Świacika co do startów... do tego jeszcze bronił Gruchaskiego, mam nadzieje ze dostaniecie wpier... od Grudziądza
    A mnie tam się Prezes w Magazynie podobał. A do tego pokonamy Grudziądz, a Wam szczury ********imy

  6. Powrót do góry    #1715
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz77 Zobacz posta
    I te teorie Świacika co do startów... do tego jeszcze bronił Gruchaskiego, mam nadzieje ze dostaniecie wpier... od Grudziądza
    Sytuację z Gruchalskim w studiu na gorąco oceniał też wychowanek falubazu, który argumentował całkiem sensownie całe wydarzenie zupełnie inaczej niż te wszystkie marybarki. Wiesz dlaczego? Bo jako jedyny z tych którzy się wypowiadali jeździ na żużlu, a nie tak jak ty, król sędziów czy inny telewizyjny spec.

    Mam nadzieję że się przewrócisz kiedyś na łeb i zmadrzejesz.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  7. Powrót do góry    #1716
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ej to ktoś z Was ogląda w ogóle tę szmirę o nazwie "Magazyn SE"?

    Przecież śledzenie tego ociera się o sadomaso.... siedzi sobie kilku przygłupich "ekspertów" i dyskutuje który z nich jest bardziej ułomny.

    To już tak jak napisał Gadol - lepiej obejrzeć mecz siatkarek albo iść spać i dać oczom odpocząć.
    Pzdr,
    Garfield

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    karolcp3 (05-08-2019), lego (05-08-2019), pakosik (05-08-2019), spitt22 (05-08-2019)

  9. Powrót do góry    #1717
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ej to ktoś z Was ogląda w ogóle tę szmirę o nazwie "Magazyn SE"?

    Przecież śledzenie tego ociera się o sadomaso.... siedzi sobie kilku przygłupich "ekspertów" i dyskutuje który z nich jest bardziej ułomny.

    To już tak jak napisał Gadol - lepiej obejrzeć mecz siatkarek albo iść spać i dać oczom odpocząć.
    Dokladnie, też nie tego oglądam.Szkoda czasu

  10. Powrót do góry    #1718
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Kabareton z Demskim, ktory potrafi bronic sedziego nawet przyznajac, ze ten popelnil blad? Plus goscie pokroju Ostafy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #1719
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Sytuację z Gruchalskim w studiu na gorąco oceniał też wychowanek falubazu, który argumentował całkiem sensownie całe wydarzenie zupełnie inaczej niż te wszystkie marybarki. Wiesz dlaczego? Bo jako jedyny z tych którzy się wypowiadali jeździ na żużlu, a nie tak jak ty, król sędziów czy inny telewizyjny spec.

    Mam nadzieję że się przewrócisz kiedyś na łeb i zmadrzejesz.
    Ja tylko po części zgadzam się z argumentacją, którą przedstawił Walasek. Gdyby z początkowej fazie Misiek nie zabrał nogi i nastąpiłby kontakt a później upadek to ewidentnym sprawcą byłby Lampart. Problem w tym, że Misiek "uciekł" i spokojnie wyjechał przed Lampartem. Gdyby na siłę nie chciał wracać do kredy to by go nie postawiło i jadąc dalej tym torem wyjechał by spokojnie z łuku przed Wiktorem.

    Występ prezesa mocno przeciętny. Miał kilka dobrych uwag, ale gubił się też w argumentacji i szybko go sprawdzili na ziemie.

  12. Powrót do góry    #1720
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Tylko właśnie chodzi o to że uciekł przez to że nogę schował przed Lampartem i to było przyczyną tego że odjechał w taką cześć toru że musiało go obrócić.

    Decyzja sędziego mogło być w jedną i drugą stronę natomiast boli brak konsekwencji sędziego w postaci tego że trofimov zwyczajnie spanikowal i zasiadł z motocykla i to było w 4 powtórzone.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  13. Powrót do góry    #1721
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Sytuację zupełnie inne.
    Trofimow miał kontakt z Miedziakiem i było ciasno. Swoją drogą tam Fredka ładnie uciekł po balonach.

  14. Powrót do góry    #1722
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    "Jakiś czas temu Fredrik Lindgren pytał trenera Marka Cieślaka, czy powinien zostać we Włókniarzu na kolejny sezon. Od prezesa częstochowskiego klubu słyszymy, że temat pozostania Szweda jest już praktycznie przesądzony."
    Dżejson wczoraj późnym wieczorem zapalił zielone światło, a lider z Gorzowa pojechał.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  15. Powrót do góry    #1723
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Tylko właśnie chodzi o to że uciekł przez to że nogę schował przed Lampartem i to było przyczyną tego że odjechał w taką cześć toru że musiało go obrócić.
    Śmieszne to to, że Demski komentując upadek Trofimowa zwrócił uwagę, że ktoś z 1. pola leciał pod bandę i mógł się przyczynić do upadku zawodnika.
    Ale już jak z 1. pola ktoś leciał z Gruchalskim w płot to nie chciał zauważyć, a to ewidentnie przez to się Grucha zakopał pod bandą

    Co do michała, to jak dla mnie za bardzo się przekrzykiwał i nie miał argumentów jak mu coś tłumaczono.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #1724
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Śmieszne to to, że Demski komentując upadek Trofimowa zwrócił uwagę, że ktoś z 1. pola leciał pod bandę i mógł się przyczynić do upadku zawodnika.
    Ale już jak z 1. pola ktoś leciał z Gruchalskim w płot to nie chciał zauważyć, a to ewidentnie przez to się Grucha zakopał pod bandą

    Co do michała, to jak dla mnie za bardzo się przekrzykiwał i nie miał argumentów jak mu coś tłumaczono.
    Przecież on się nie zakopał, gdyby się zakopał to by mu motor odprostowało. On popełnił błąd, za mocno wykontrował motor i pewnie zrobiłby bączka gdyby nie uderzenie nadjeżdżającego zawodnika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1725
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    "Jakiś czas temu Fredrik Lindgren pytał trenera Marka Cieślaka, czy powinien zostać we Włókniarzu na kolejny sezon. Od prezesa częstochowskiego klubu słyszymy, że temat pozostania Szweda jest już praktycznie przesądzony."
    Dżejson wczoraj późnym wieczorem zapalił zielone światło, a lider z Gorzowa pojechał.
    Podnóżku, jak już cytujesz to podaj linka, jest tam celna uwaga:

    Inna sprawa, że 100-procentowej pewności odnośnie pozostania Lindgrena być nie może, dopóki nie zostanie podpisany kontrakt. Obecnie, ze względów formalnych nie jest to możliwe. Umowy z żużlowcami można zawierać dopiero w pierwszej połowie listopada. Dopiero wtedy prezes Świącik będzie mógł powiedzieć: mam Lindgrena. Jeśli ktoś myśli inaczej, to przypominamy ubiegłoroczną historię z Matejem Zagarem.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...nie-rezygnuja-

    Żebyś później nie musiał pisać o dynamicznej sytuacji

    P.S.

    Co do sytuacji z Gruchą to popełnił on błąd, nie pierwszy raz w tłoku i nie pierwszy raz brakło odwagi by iść szerzej. A co do wynoszenia się Wiktora Lamparta z 1 pola na szerszą ściechę, to jeśli broniliśmy Zagara w sytuacji z Doylem totrzymajmy się jednej retoryki. Mógł tak pojechać i pojechał. W dechy nikogo nie wpasowywał, miejsce było pod bandą, niestety na stawanie w poprzek toru takowego brakło.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 05-08-2019 o 20:40
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    blajar (06-08-2019)

  19. Powrót do góry    #1726
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Paradoksalnie jeśli nie wygramy z Grudziądzem w wystarczającym wymiarze to może być ostatni występ Gruchalskiego na Olsztyńskiej w barwach Wlokniarza. Szkoda bo miałem spore nadzieje związane z karierą tego zawodnika.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #1727
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież on się nie zakopał, gdyby się zakopał to by mu motor odprostowało. On popełnił błąd, za mocno wykontrował motor i pewnie zrobiłby bączka gdyby nie uderzenie nadjeżdżającego zawodnika.
    Oczywiście że on popełnił błąd, ale sam tam nie jechał, został wywieziony.

    Mi chodzi o to, że Demski drugi przypadek z Trofimowem uzasadniał, że ktoś go wypchnął tam pod bandę. Tego samego nie wziął pod uwagę przy upadku Gruchalskiego.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #1728
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tyko Trofimov nie miał rzeczywiście miejsca, jak nie potrafił wyhamować to gdyby się nie ewakuował to Freda by w bandę wprasował. Grucha miał od groma miejsca. Choć w przypadku Wiktora skłaniałbym się do W to sędzia mógł podjąć taką decyzję jaka podjął. Gruchy nic nie broniło, nawet pełen pampers
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #1729
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,553
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Oczywiście że on popełnił błąd, ale sam tam nie jechał, został wywieziony.

    Mi chodzi o to, że Demski drugi przypadek z Trofimowem uzasadniał, że ktoś go wypchnął tam pod bandę. Tego samego nie wziął pod uwagę przy upadku Gruchalskiego.
    No ale takie wywiezienie to norma w żużlu. W zasadzie co bieg to ktoś kogoś w podobny sposób wywozi, jak nie zaraz po starcie, to podczas trwania biegu. Inna kwestia to ta, jak ktoś kogoś dociska do bandy. Na takie wywózki to sędzia musi już reagować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1730
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Dla mnie dziwne tłumaczenie Demskiego po prostu.
    Raz pod uwagę bierze trajektorię jazdy rywala, raz nie. Jak mu wygodniej i jak pasuje do danej sytuacji. To mi jakoś nie leży.

    A tak to michał w Eleven jakoś sensowniej (swobodniej, spokojnie) już się wypowiada i w końcu idzie go zrozumieć. Plusik.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Powrót do góry    #1731
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    [QUOTE=muuu;1984567A tak to michał w Eleven jakoś sensowniej (swobodniej, spokojnie) już się wypowiada i w końcu idzie go zrozumieć. Plusik.[/QUOTE]

    No...
    Normalnie sylwetka walecznego rycerza (twardy niczym żelki z Lidla)
    I ta spontaniczna aktywność, wyrastająca z prostoty.

    Ja jestem pod wrażeniem. (to nie jest ironia, no może ciut)

  25. Powrót do góry    #1732
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Odnosząc się do magazynu, to od zeszłego sezonu szef wszystkich szefów p. Demski broni sędziów w 99% przypadków, jedynie czasami czepi się startu lub nieprzyznania kartki lub braku czerwonej kartki (patrz sytuacja Rolnickiego z Fricke). Wszystkie sprawy dziejące się na dystansie są rozstrzygane na korzyść sędziów. Ciężko się to ogląda na trzeźwo.

    PS. Też wolałem siatkarki niż magazyn i przegapiłem występ prezesa
    PS2. Błąd Gruchy był częściowo spowodowany wywiezieniem przez Wiktora. Mógł się utrzymać i iść szerzej? Pewnie mógł. Ale ile razy ktoś po kontakcie kładzie się na 1 łuku, bo został z tyłu i powtarzamy bieg w 4?

  26. Powrót do góry    #1733
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    W całym tej imprezie pt.mecz drużyn ekstraligowych cwaniaczki typu sędzia lub tzw.komisarz toru aspirują do odgrywania pierwszoplanowych ról, a to już jest granda!
    Prezes zbyt delikatnie pojechał Demskiemu, notabene , którego dotychczas uważałem za dobrego sędziego.
    Nie po to wiara przychodzi na stadiony i buli te kilkadziesiąt złotych za bilet by jakiś tam Sasień lub inny Bryła występowali w rolach głównych , psując lub demolując sportową rywalizację.
    Wykluczenie np.Miedzińskiego, Gruchalskiego to była demolka sportowej rywalizacji jakkolwiek by jeden cwaniak z drugim w granatowych marynarkach nie podpierali się regulaminem.A tych tzw.kontrowersji zdecydowanie przybywa z meczu na mecz.To samo w meczu w Grudziądzu.Zielonego pojecia ci tzw.sędziowie nie mają o rywalizacji na torze, co wspomniał przy okazji ustawiania się w koleinach Adrian i dziwię się tylko, że sami zawodnicy , a więc główni aktorzy zawodów żużlowych nie zrobią z tą ferajną porządku. Pier...nie eksperta, że wcześniejszy ruch Adriana mógł spowodować nerwową reakcję rywala obok jest żenujące.Jeszcze trochę, a zawodnicy będą odpowiadać za zerwanie łańcucha przeciwnika obok.
    Prezes zrobił pierwszy krok by znów pierwszoplanową role w imprezach odgrywali zawodnicy, sportowa rywalizacja, a nie chłopczyki w rurkach i granatowych marynarkach.Jest tylu byłych zawodników, którzy zostawiali zdrowie na torze, którzy mogliby sędziować mecze, bo oczywiście mają nie tylko wiedzę regulaminową, ale także praktyczną by przynajmniej części granatowo-marynarkowym powiedzieć za Wojtkiem Cejrowskim...won!
    PS.Skąd ma łoś w granatowej marynarce na wieżyczce wiedzieć , że jedyną rzeczą ratującą przed zaparkowaniem w płocie po wywiezieniu po starcie jest postawienie motocykla w poprzek i położenie na torze( Gruchalski), skoro w życiu na motocyklu nie siedział ?
    Ostatnio edytowane przez pawcio ; 06-08-2019 o 13:06

  27. Powrót do góry    #1734
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Mnie bardziej martwi obecnie to że Przyjedzie Grudziądz i będzie ryk o tor pod PP i Miedziaka... i nam jakiś genialny komisarz go zabetonuje i tyle z PO będzie.

  28. Powrót do góry    #1735
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Mnie bardziej martwi obecnie to że Przyjedzie Grudziądz i będzie ryk o tor pod PP i Miedziaka... i nam jakiś genialny komisarz go zabetonuje i tyle z PO będzie.
    Przecież to jest bardziej niż pewne, że będzie wielki płacz o tor.

  29. Powrót do góry    #1736
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Zabetonować nie może... pod warunkiem że kartoflicho będzie na całej długości i szerokości toru

    Tym bardziej że ma być ciepło i raczej bez opadów.
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #1737
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zabetonować nie może... pod warunkiem że kartoflicho będzie na całej długości i szerokości toru

    Tym bardziej że ma być ciepło i raczej bez opadów.
    Z komisarzem wszystko możliwe obecnie wystarczy jeden zawodnik i już się zacznie. Ubijanko jeszcze nie ch przydzielą Krzyżaniaka i możemy sami kilka gruch betonu przed meczem wylać.

  31. Powrót do góry    #1738
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Przydzielili tego samego patalacha, który spreparowal nam tor na ostatnim meczu z falubazem.

  32. Powrót do góry    #1739
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Przydzielili tego samego patalacha, który spreparowal nam tor na ostatnim meczu z falubazem.
    Ciekawa teoria. Twierdzisz że Falubaz lepiej sobie radzi na spreparowanych torach, lub prawie spreparowanych? Jazda i wyniki tego nie potwierdzają, wystarczy przypomnieć paluchowisko, baronowisko czy próbę Cieślaka na Stal w derbach.
    A jeśli miałby zabetonować-spreparować po złości wobec Czewy, bo ich nie trawi i chciałby wykolegować z PO, to GKMu też nie lubi? Zamierza Stal wprowadzić do PO? Tak tylko.
    Może nic nie ma na rzeczy, albo "ten patałach" chce być czołową osobistością w pojedynku na torze? Albo nic nie zrobi mimo płaczu w Czewie? Nie ma co narzekać na powódź, jeśli deszczu ani widu ani słychu.
    Chciałbym takiego toru jaki bywał w poprzednich latach, teraz to jest kuriozum a nie słynne częstochowskie widowisko, jakbym oglądał mecze z Gorzowa.

  33. Powrót do góry    #1740
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Z komisarzem wszystko możliwe obecnie wystarczy jeden zawodnik i już się zacznie. Ubijanko jeszcze nie ch przydzielą Krzyżaniaka i możemy sami kilka gruch betonu przed meczem wylać.
    Będzie Kalwasiński. Więc widowiska bym się nie spodziewał. Zmienili sędziego z Sasienia na Najwera.

  34. Powrót do góry    #1741
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    "Problemem będą również inwestycje, które zostały zaplanowane przez miasto, będzie na nie brakowało pieniędzy. Pod znakiem zapytania są również szkolenia dla pracowników częstochowskich firm, wspieranie klubów sportowych, czy organizacji pozarządowych, które na co dzień realizują wiele dobrych i pożytecznych przedsięwzięć na terenie miasta. Władze miasta są zmuszone do drastycznych ograniczeń zwłaszcza wydatków bieżących, również inwestycyjnych. – To co przekazujemy dzisiaj to efekt pracy ostatnich dni urzędników i służ miejskich, natomiast te prace dalej postępują, dalej szukamy kolejnych pieniędzy, żeby zbilansować budżet, który jest dzisiaj jest niezbilansowany – wyraża swoje niezadowolenie prezydent Częstochowy."
    Jeżeli cofną pengę, to Przedpełski nie wróci do Torunia. Zagar dostanie kolejną szansę, a ofiara będzie chyba Fredka za którego przyjdzie lider z Gorzowa. Ciekawie, ciekawie.
    Myślę jednak, że bardziej po dupie dostanie Raków czyli zero zł plus wstrzymanie projektu, niż cofnięcie 3 baniek. Na Włókniarzu ma reklamę prezydent, więc kurze, co w przyszłym sezonie może znieść złote jajo łba chyba nie utnie.
    Ostatnio edytowane przez Humans Are Such Easy Prey ; 06-08-2019 o 16:13
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  35. Powrót do góry    #1742
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Dostaniemy milion tak jak inne kluby pewnie i tyle. Będzie się Misio mógł wykazać dopiero jakim dobrym prezesem jest. Od dawien dawna hejterzy pytają co się stanie jak kurek z miasta zostanie zakręcony. Oby hejterzy nie mieli racji.

  36. Powrót do góry    #1743
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Dostaniemy milion tak jak inne kluby pewnie i tyle. Będzie się Misio mógł wykazać dopiero jakim dobrym prezesem jest. Od dawien dawna hejterzy pytają co się stanie jak kurek z miasta zostanie zakręcony. Oby hejterzy nie mieli racji.
    Jak to co sie stanie, odejmij z 3,5 mln ten 1 mln co dostana, roznice czyli 2,5 odejmij ze sprawozdania finasowego (bo tyle braknie) i juz masz odpowiedz.

  37. Powrót do góry    #1744
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Czytając ile to mniej kasy będzie do wydania to chyba nadchodzą chude czasy dla sportu w Czestochowie .I nie zmienia tego nawet radni za Wlokniarzem .Tych pieniędzy nie będzie wiec narzazie trzeba sie z nazwiskami wstrzymać i tak Gruchalskiego poza skład nie osuwać .

  38. Powrót do góry    #1745
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Myślę jednak, że bardziej po dupie dostanie Raków czyli zero zł plus wstrzymanie projektu, niż cofnięcie 3 baniek.
    Zero może tak ale Włókniarz zero lub max 1 mln zł. Na wstrzymanie budowy stadionu raczej sobie nie pozwolą bo Raków pozwolenia na kolejny sezon by grać poza Częstochowa nie dostanie. To dopiero by sobie zrobił Matyjaszczyk reklamę jakby przez tą tylko decyzję relegowano Raków. I to taka na całą Polskę.

    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Będzie się Misio mógł wykazać dopiero jakim dobrym prezesem jest. Od dawien dawna hejterzy pytają co się stanie jak kurek z miasta zostanie zakręcony.
    Da sobie radę, przecież to jak z prowadzeniem firmy, on takową prowadzi od 91 roku (za prezesem z MŻ)
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 06-08-2019 o 21:23
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Kazoon (06-08-2019)

  40. Powrót do góry    #1746
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    To pewnie Prezes zaczyna trzasc portkami.

  41. Powrót do góry    #1747
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Strach do tego stopnia, że poszedł nagły telegram do Maksa od naszego prezesa.

    * Maksym * STOP * Kasa * STOP * Wrocław * STOP *

    A już całkiem poważnie - nareszcie zobaczymy ile jest wart nasz Miś.

  42. Powrót do góry    #1748
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Wy tak na serio? Przecież to zwykłe gadki przedwyborcze i straszenie. Samorządy włączyły się w walkę z PiS. Po wyborach kasa znajdzie się na wszystko. Będzie to "efekt pracy urzędników miejskich".
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  43. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Kazoon (07-08-2019), Lafan (07-08-2019), berciol (06-08-2019), muuu (06-08-2019), stanior (06-08-2019)

  44. Powrót do góry    #1749
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2019
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 27 w 25 postach
    Maksym wybierze dupeczki, a we Wrocławiu wiele fajnych i łatwych. W Częstochowie zbyt święte, nawet na laskę. Jest kilka niewiast grzesznych, wartych odpalenia mercedesa i podjechania tu i ówdzie. Najlepiej zaś jest w Bydgoszczy i w Toruniu. Wsiadasz w merola i każda laska Twoja. Jedziesz w ustronne miejsce i łogień.

  45. Powrót do góry    #1750
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...skiego/k4bgdqh


    Ciekawe ale wydaje się to bzdurą biorąc pod uwagę stosunek Adriana do Termińskich.

  46. Powrót do góry    #1751
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Wy tak na serio? Przecież to zwykłe gadki przedwyborcze i straszenie. Samorządy włączyły się w walkę z PiS. Po wyborach kasa znajdzie się na wszystko. Będzie to "efekt pracy urzędników miejskich".
    Ale ze wladze miejskie bedace w opozycji do PIS na czas kampanii wyborczej obnosza sie z tym, ze nie ma pieniedzy? Po co? Zeby dopompowac wynik pis?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #1752
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...skiego/k4bgdqh


    Ciekawe ale wydaje się to bzdurą biorąc pod uwagę stosunek Adriana do Termińskich.
    Temat powrotu Miedzińskiego do Torunia będzie pewnie przewijał się co okienko, niezależnie od tego w jakiej lidze będzie jeździł Apator. Chociaż akurat w przyszłym sezonie Miedziak może mieć większą konkurencję do składu wśród ekstraligowców, bo seniorami zostają m.in. Drabik czy Smektała. Mimo wszystko wydaje mi się że I liga to trochę za nisko jak na niego. To już prędzej Przedpełski, żeby torunianie mieli jakiegoś wychowanka w składzie na derby (z Polonią)
    BKS Polonia Bydgoszcz

  48. Powrót do góry    #1753
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2019
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Witam wszystkich , moj pierwszy post po sledzeniu tutaj forum od kilku lat...

    Spokojnie normalna zagrywka ludzi w kazdym miescie tam gdzie nie rzadzi PIS. Wystraszyc wyborcow by Pis samodzielnie wiekszosci nie mialo w sejmie bo tylko tyle opozycja moze teraz zrobic. Przeciez Schetyna mowil ze do kampanii wlacza sie samorzadowcy. We Wroclawiu Warszawie Poznaniu mowia to samo. Kwestia dotacji na przyszly rok napewno w kuluarach jest juz dogadana, jakby byly problemy to Banaś bylby na tej konferencji jako przewodniczacy sportu w Czestochowie i wtedy to by cos oznaczalo. Miasto jest zadluzone na 500 mln zl. Nie bedziemy wchodzic w polityke ale hmm powiedzmy za duzo "przeplaconych" inwestycji przez lata, w duzej czesci robionych przez jedna z czestochowskich firm. Kula u nogi jest stadion Rakowa. Przetarg na niego rozstrzygnie sie na dniach, otworza koperty a tu zonk zamiast zalozonych 37 mln najnizsza oferta bedzie zapewne na poziomie 55 mln. Włókniarz nie straci na tym bo tu Matyjaszczyk dajac taka kase uzyskuje ten elektorat.

  49. Powrót do góry    #1754
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No tak, ale ja nie widze w tym sensu - wladze miasta chca przekonac do glosowania na swoje srodowisko poprzez pokazywanie, ze na nic nie ma pieniedzy?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #1755
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Przecież to jest najzwyczajniej w świecie strategia oparta o szerzenie informacji jak to źle jest Częstochowa zarządzana i dlatego brakuje pieniędzy. Prosty przekaz - zmienić władzę, głosujcie na "nas" a będzie lepiej, przestaniemy zadłużać, nagle pieniądze się znajdą itp.itd.

    Za "nas" podstawcie dowolną partię.

    Nie można już dzisiaj obietnicami nic ugrać, to nastąpiła zmiana taktyki - powiedzmy że nie ma pieniędzy bo są rozpuszczane na to czy tamto. Dzisiaj zaczyna dochodzić do sytuacji że wyborcę próbuje się zwabić na bycie oszczędnym, a nie rozrzutnym - jak do tej pory.

    Gówno z tego będzie I nic się nie zmieni.

Strona 39 z 63 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •