Strona 38 z 63 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Buszmen pisal,ze Tai komentujac w poniedzialek IM GB zapowiadal powrot pod koniec wrzesnia.
    Ja nie słyszałem, żeby tak powiedział. W sensie, że wraca we Wrześniu.

  2. Powrót do góry    #1667
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,495
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No bo tak mówił (że chciałby wrócić na Cardiff), ale to nie pierwszy kłamca w tym sporcie xD
    Może się asekurował.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-08-2019)

  4. Powrót do góry    #1668
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Opcja na nr 16 to tylko Gruchalski. Przyszły sezon, to ostatni sezon Miedziaka w Częstochowie, każdy to wie, jeżeli interesuje się żużlem, a nie ********* słonecznik. Miedziak dostanie tzw. ryczałt za dwa stary, a reszta, to jazda Gruchy.
    2)Jeżeli w świetle fleszy Madsen podpisuje kontrakt na 3 lata, a masa forumowa mówi, że to forma ratowania wizerunku prezesa i że to kit. A mówią, że Drabik już ściska rękę prezesa przed PO i tylko to mu się opłaca, to co tutaj komentować?
    Zagar został skreślony przez Cieslaka na sezon 2019 i tylko skapstwo prezesa go uratowało i chyba Lublina, który nie dołożył, więc jego tematu nie ma.
    Trzech Polaków pojedzie w wypadku dojścia Drabika i Kasprzaka. Ten drugi bardzo chce, ten pierwszy ma mniejsze chęci, co nawet Drabik senior kwituje stwierdzeniem "Butelka łychy, któremu się uda"
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  5. Powrót do góry    #1669
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...owanie/6be537v

    Ciekawe gdzie chłopaki z Rędzin będą jeździć w przyszłości. Z tego co słyszę i widzę po wynikach to te Rędziny biją w szkoleniu Częstochowę na głowę. Śmiech.

  6. Powrót do góry    #1670
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No proszę, testy nowej technologii były też w Rędzinach a podnóżek prezesa niedawno się ślinił jakie to przebicie ma Misio, że byli przy Olsztyńskiej.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Kazoon (02-08-2019)

  8. Powrót do góry    #1671
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Mam nadzieję, że dzisiaj przegramy, a Toruń wygra już wszystko.
    Po wczorajszych wypocinach Stępniewskiego mam niesmak do Ekstraligi i dość Panów w garniturach, którzy nie siedzili nigdy nawet na komarku a pchają nosa tam gdzie nie trzeba.
    Jednak 1 liga smakowała jakoś inaczej, lepiej.

    Tak czy owak dziękuje Panowie za te mecze, jak i te wyjazdy.
    Fajnie nas przyjeliście, w Zielonej z pociągu zaprowadziliście nas do baru i postawiliście obiad z browarem.
    Będzie mi tego brakowało, no ale... tam przynajmniej nie rządzą jeszcze Panowie w garniturach.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 02-08-2019 o 08:50

  9. Powrót do góry    #1672
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Oczywiście to nie jest przejaw urazy do waszego klubu.
    Gruby szykuje grunt pod lądowisko dla swoich.
    A im spadek należał się jak psu buda już w zeszłym roku.
    Jeżeli więc podejmą tak karkołomną próbę u*******
    Lublina, to powinien przyjrzeć się temu bliżej ktoś ze służb.
    Będziecie wiedzieli czy jedziecie w EL po ruchach transferowych.
    Jak Doyle podpisze + dojdzie jakieś wzmocnienie to już wiesz gdzie was będą wypychać.

  10. Powrót do góry    #1673
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Ale te wypociny Stępniewskiego to naruszenie wizerunku klubu w tym momencie. Dlaczego teraz o tym napisał, a nie po sezonie? Artykuł sponsorowany?

    Przecież gdybym był takim najemnikiem jak Doyle itp i przeczytałbym taki tekst to zastanowiłbym się 100 razy czy iść do takiego "niepewnego" Lublina, gdzie Lublin może nie dostać licencji?
    Wolałbym 100 razy za mniejsze pieniądze iść gdzieś gdzie mam pewność startu w Ekstralidze, niż w czymś, gdzie ktoś pisze o braku licencji.

    Tak samo jak do Lublina nie chciało przyjść kilku zawodników w tym sezonie z racji tego, że myśleli, że Lublin może być niewypłacalny, że Lublin to egzotyka, niepewność itp. Po tym sezonie każdy zobaczył i kibiców i finanse i tym jak klub dobrze sobie radzi.
    Ale takie artykuły jak wczorajszy Stepniewskiego to naruszenie mienia klubu, za to powinny być konsekwencje wyciągnięte...
    Klub zrobił wiele i to o czym Stepniewski pisze to kłamstwa.

  11. Powrót do góry    #1674
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Ale te wypociny Stępniewskiego to naruszenie wizerunku klubu w tym momencie. Dlaczego teraz o tym napisał, a nie po sezonie? Artykuł sponsorowany?

    Przecież gdybym był takim najemnikiem jak Doyle itp i przeczytałbym taki tekst to zastanowiłbym się 100 razy czy iść do takiego "niepewnego" Lublina, gdzie Lublin może nie dostać licencji?
    Wolałbym 100 razy za mniejsze pieniądze iść gdzieś gdzie mam pewność startu w Ekstralidze, niż w czymś, gdzie ktoś pisze o braku licencji.

    Tak samo jak do Lublina nie chciało przyjść kilku zawodników w tym sezonie z racji tego, że myśleli, że Lublin może być niewypłacalny, że Lublin to egzotyka, niepewność itp. Po tym sezonie każdy zobaczył i kibiców i finanse i tym jak klub dobrze sobie radzi.
    Ale takie artykuły jak wczorajszy Stepniewskiego to naruszenie mienia klubu, za to powinny być konsekwencje wyciągnięte...
    Klub zrobił wiele i to o czym Stepniewski pisze to kłamstwa.
    ale ten stepniewski to swinia tak oczerniac najlepszy klub. on mosiądzu ponieść jakaś karę za te bzdury najlepiej śmierć przez powieszenie. ale żeby jego rozgrzeszyc to wejdź na wasze forum w wątek stadionowy od listopada do lutego. wtedy pisaliście zupełnie co innego.

  12. Powrót do góry    #1675
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,994
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ale ten stepniewski to swinia tak oczerniac najlepszy klub. on mosiądzu ponieść jakaś karę za te bzdury najlepiej śmierć przez powieszenie. ale żeby jego rozgrzeszyc to wejdź na wasze forum w wątek stadionowy od listopada do lutego. wtedy pisaliście zupełnie co innego.
    Czy kiedy Betard jeżdził na zabytkowym Hermann Goering Stadion gdzie gwożdzie wystawały z ławek to ktokolwiek z SE publicznie straszył odebraniem mu licencji?

    Zrozum, że to nie chodzi o Lublin. W tym roku padło na nich, za rok mogą próbować wywalić Leszno, Częstochowę czy kogokolwiek "podejrzanego" żeby ratować klubik spod Bydgoszczy.
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #1676
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Mam nadzieję, że dzisiaj przegramy, a Toruń wygra już wszystko.
    Po wczorajszych wypocinach Stępniewskiego mam niesmak do Ekstraligi i dość Panów w garniturach, którzy nie siedzili nigdy nawet na komarku a pchają nosa tam gdzie nie trzeba.
    Jednak 1 liga smakowała jakoś inaczej, lepiej.

    Tak czy owak dziękuje Panowie za te mecze, jak i te wyjazdy.
    Fajnie nas przyjeliście, w Zielonej z pociągu zaprowadziliście nas do baru i postawiliście obiad z browarem.
    Będzie mi tego brakowało, no ale... tam przynajmniej nie rządzą jeszcze Panowie w garniturach.
    Mogę zadać pytanie? Po jaki ch... smarujesz to w wątku Włókniarza? Masz problem z dopasowaniem postu do tematu wątku? To poproś rodziców o pomoc.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #1677
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Bo to się tyczy też Was. Musicie dziś z nami wygrać a Toruń niech wygrywa wszystkie spotkania. Niech ta szopka zwaną Ekstraligą się skończy i wróci "normalność" w nice lidze.
    Odkąd prawa przejęła nc+ liga ok wygląda lepiej, ale powstało za dużo bzdurnych rzeczy.
    Nastąpił za duży wysyp Panów w garniturach, którzy nigdy nie mieli styczności z komarkiem czy motorynką.
    Komisarze, kontrolerzy motorów... zaraz będzie kontroler kibli na stadionie i koleś od sanepidu dla kiełby i piwa.
    Jeszcze troszkę to dojdzie komisarz ds. Organizacji Poruszania się w Parku Maszyn, oraz inni komisarze

  15. Powrót do góry    #1678
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Młody jesteś to nie wiesz, że kombinowanie i panowie w marynarkach byli od zawsze, starsi kibice poopowiadają Ci o latach 60-tych itd. A póki co tylko robisz wstyd kibicom z Lublina. Taki fajny klub, fajnie przebojem wszedł do ligi, a ty wszystko psujesz.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #1679
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    no to Falubaz zrobił nam niespodziankę w kontekście półfinału z UL....nieźle

  17. Powrót do góry    #1680
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Bo to się tyczy też Was.
    Nie tyczy się nas. My stadion mamy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #1681
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,810
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie tyczy się nas. My stadion mamy.
    a nie miasto ma?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Powrót do góry    #1682
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez carlos_ckm Zobacz posta
    no to Falubaz zrobił nam niespodziankę w kontekście półfinału z UL....nieźle

    znając życie to i tak wszystko spier...ą, bo kto ma tam wygrywać ostatnio? ...

  20. Powrót do góry    #1683
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    fajny mecz naszych Lwów. Martwi postawa Miśka... Gruchalskiego. Przed sezonem sobie tak myślałem, że będzie Pawełka zastępował, ale jednak trzeba opuścić eligę i piec chleb niżej. Przykład Doyla pokazuje, że się da i trzeba próbować. Trochę szok, że to akurat Leon I Fredka położyli 15, ale postawa drużyny, jak i odpowiedni dobór pary na 14 bieg nakazuje nie narzekać. Po prostu fajnie Włókniarze

  21. Powrót do góry    #1684
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2008
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ten mecz wyglądał lepiej niż wszystkie u nas w Czewie, no może poza meczem z Falubazem.
    Dziś juniorzy za wiele nie pokazali, a właściwie pokazali błędy na trasie, za to "seniorka" uzupełniła te braki, tak jak wcześniej robili to młodzi w drugą stronę.
    Dobrze, że jest remis i wywiezione 2 pkt. Wygrana nic więcej by tu nie dała bo koniec końców i tak najważniejszy będzie mecz za tydzień z GKM.
    Wygrana za 3 pkt daje nam PO, pozostałe rezultaty powodują, że trzeba ukłuć wygraną w Gorzowie.

  22. Powrót do góry    #1685
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Po pierwszej serii startów taki wynik brał bym z pocalowaniem ręki A tak pozostaje mały niedosyt.
    W związku z wynikiem meczu GKM -ZG strata tego punktu nie ma aż takiego znaczenia, i tak musimy wygrać z GKM za 3 i wtedy mecz w Gorzowem można przegrać łącznie z bonusem.
    Co by nie mówić wydaje się że Włókniarz po tej przerwie letniej jedzie lepiej więc myślę że finalnie trafimy do tych PO, a tam wbrew opini kilku baranów może być różnie ( pomijam UL bo ich pokonanie to mission imposible)
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  23. Powrót do góry    #1686
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Po pierwszej serii startów taki wynik brał bym z pocalowaniem ręki A tak pozostaje mały niedosyt.
    W związku z wynikiem meczu GKM -ZG strata tego punktu nie ma aż takiego znaczenia, i tak musimy wygrać z GKM za 3 i wtedy mecz w Gorzowem można przegrać łącznie z bonusem.
    Co by nie mówić wydaje się że Włókniarz po tej przerwie letniej jedzie lepiej więc myślę że finalnie trafimy do tych PO, a tam wbrew opini kilku baranów może być różnie ( pomijam UL bo ich pokonanie to mission imposible)
    Liga w tym roku jest tragiczna. No ale 4 miejsce to zawsze jakiś sukces co nie zmienia faktu , że z seniorów na następny sezon powinni zostać tylko Leon i Fred.

  24. Powrót do góry    #1687
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Myślę że zostanie jeszcze Miedziak. Więc do uzupełnianie będą dwa seniorskiej miejsca.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  25. Powrót do góry    #1688
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Myślę że zostanie jeszcze Miedziak. Więc do uzupełnianie będą dwa seniorskiej miejsca.
    A kto za Gruchalskiego ?

  26. Powrót do góry    #1689
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Kowalski/ Świdnicki
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  27. Powrót do góry    #1690
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Kowalski/ Świdnicki
    Obaj za słabi na Ekstraligę. Sezon w Nice na wypożyczeniu.

  28. Powrót do góry    #1691
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Myślę że jako uzupełnienie dla Miskowiaka na tym bezrybiu dadzą sobie radę
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  29. Powrót do góry    #1692
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Obaj za słabi na Ekstraligę. Sezon w Nice na wypożyczeniu.
    Jak Bogdanowicz/IKS/Turowski/Rolnicki/Liszka nie są za słabi, to i Kowalski nie będzie. Swoją droga Świdnicki notorycznie w ostatnich meczach przywozi po 10+ pkt. w 2 lidze. Czego więcej potrzeba?

    Najśmieszniejsze przy tym wszystkim jest to, ze przy całej mizerii jaką jedzie w tym sezonie Wlokniarz, aktualnie mamy bardzo duże szanse na PO.

  30. Powrót do góry    #1693
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jak Bogdanowicz/IKS/Turowski/Rolnicki/Liszka nie są za słabi, to i Kowalski nie będzie. Swoją droga Świdnicki notorycznie w ostatnich meczach przywozi po 10+ pkt. w 2 lidze. Czego więcej potrzeba?

    Najśmieszniejsze przy tym wszystkim jest to, ze przy całej mizerii jaką jedzie w tym sezonie Wlokniarz, aktualnie mamy bardzo duże szanse na PO.
    Ja nie powiedziałem, że Kowalski jest słaby. Wręcz przeciwnie. Uważam, że jak on nie będzie miał kontuzji to zrobi solidną karierę w tym sporcie. Chłopak jest NIESAMOWICIE ambitny. I ma wsparcie ojca. A to już DUŻO.

    Ale on potrzebuje jednego pełnego sezonu w NICE żeby nabrać doświadczenia.


    Świdnicki ile ma lat 17/18 ? widziałem go w tym sezonie z 2/3 razy i ma papiery na jazdę.

  31. Powrót do góry    #1694
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Ja tam z chęcią znowu pojawiłbym się na stadionie gdyby był taki skład

    1. Lindgren
    2. Gruchalski
    3. Doyle
    4. Drabik
    5. Madsen
    6. Kowalski
    7. Świdnicki

    Gorzej niż w tym sezonie nie będzie

  32. Powrót do góry    #1695
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Ja tam z chęcią znowu pojawiłbym się na stadionie gdyby był taki skład

    1. Lindgren
    2. Gruchalski
    3. Doyle
    4. Drabik
    5. Madsen
    6. Kowalski
    7. Świdnicki

    Gorzej niż w tym sezonie nie będzie

    A Misiek gdzie ? w Rawiczu ?

  33. Powrót do góry    #1696
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Ludzie, ogarnijcie że zostawienie miska na seniorce to jest zła decyzja zarówno dla Gruchalskiego jak i klubu. Niech na pierwszy sezon idzie do 2 ligi nawet nabierze pewności siebie i stopniowo niech buduje swoją karierę.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  34. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Gadol (03-08-2019), Jjasiek (04-08-2019), Magik (03-08-2019), Peter Kildemand (03-08-2019), artem (03-08-2019), lolex (03-08-2019), stanior (03-08-2019), veronek (03-08-2019)

  35. Powrót do góry    #1697
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Wszystko idzie zgodnie z planem. A nawet lepiej, bo nie zakładałem, że z Lublina wywieziemy coś więcej niż bonus. Chociaż po 14. biegu byłem pewny wygranej. Nasz mecz oglądałem już na luzaku, większe nerwy były podczas pierwszego meczu.
    PS Ale Kuśmierz miał szczęście, bo niewiele brakowało, żeby nie został wpuszczony do miasta.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  36. Powrót do góry    #1698
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Z Gruchalskim dajcie sobie spokój. Jak nie wygra wyraźnie startu i nie odjedzie to nie ma szans żeby kogoś po trasie pokonać. Wystarczy że ktoś mu pod łokieć podjedzie i spada na koniec stawki. Póki co podobnie sprawa wygląda z Miskowiakiem, choć po walce z Emilem u nas mam nadzieję że to się zmieni i jeszcze nie raz pokaże że ma jaja.

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    Kazoon (03-08-2019), Peter Kildemand (04-08-2019), berciol (03-08-2019)

  38. Powrót do góry    #1699
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    281
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Z Gruchalskim dajcie sobie spokój. Jak nie wygra wyraźnie startu i nie odjedzie to nie ma szans żeby kogoś po trasie pokonać. Wystarczy że ktoś mu pod łokieć podjedzie i spada na koniec stawki. Póki co podobnie sprawa wygląda z Miskowiakiem, choć po walce z Emilem u nas mam nadzieję że to się zmieni i jeszcze nie raz pokaże że ma jaja.
    Cała prawda o Gruchalskim

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi berciol za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-08-2019)

  40. Powrót do góry    #1700
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Trochę taka kopia Czaji. Przy czym Artur miał więcej dobrych startów, ale nawyki podobne. Odjazd ch** wie po co na szeroką + u Michała powtarzające się stawianie w poprzek motoru na wyjściu z łuku.

  41. Powrót do góry    #1701
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Czytam czasem komentarze na FB i wierzyć się nie chce, ilu jest zwolenników Gruchalskiego w składzie na przyszły rok. To jest przecież jakaś abstrakcja.

    Gruchalski jest o klasę gorszy od Polisa, który ma problemy jako senior w 2 lidze. Przed sezonem pokładałem spore nadzieje w Gruchalskim (po obiecującej końcówce sezonu), ale Kuba Miskowiak go aktualnie zjada na śniadanko. Nie ta głowa, nie to myślenie na torze.

    Można kultywować wychowanków, ale umówmy się - nie mamy żadnego na poziomie ekstraligowym. Albo wóz albo przewóz.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 04-08-2019 o 17:35

  42. Powrót do góry    #1702
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Czytam czasem komentarze na FB i wierzyć się nie chce, ilu jest oponentów Gruchalskiego w składzie na przyszły rok. To jest przecież jakaś abstrakcja.


    Oponentów?! Znaczy się większość jest przeciwna? Czy chodziło ci o zwolenników?

    P.S.
    Przy okazji - prezes combo walnie:

    misio.jpg
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-08-2019 o 16:56
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    veronek (04-08-2019)

  44. Powrót do góry    #1703
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Oponentów?! Znaczy się większość jest przeciwna? Czy chodziło ci o zwolenników?

    P.S.
    Przy okazji - prezes combo walnie:

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5242
    Fuck, dzieki Gadol. Myśle jedno, piszę co innego i nawet po sobie nie czytam. Babol.

  45. Powrót do góry    #1704
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Fuck, dzieki Gadol. Myśle jedno, piszę co innego i nawet po sobie nie czytam. Babol.
    To tak jak prezes, mysli jedno, mowi drugie robi trzecie

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (04-08-2019), veronek (05-08-2019)

  47. Powrót do góry    #1705
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta

    P.S.
    Przy okazji - prezes combo walnie:

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5242
    Skoro Prezes sam zaprasza by go oglądać... to ja jednak wolę cycki Ewy Farnej.

  48. Powrót do góry    #1706
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Dawno się tak nie uśmiałem oglądając magazyn

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    muuu (04-08-2019)

  50. Powrót do góry    #1707
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    TYPOWY ŚWIĄCIK
    Pytanie na luzie o prezesów parku maszyn, bez podtekstu, a michał: "A czemu pan się mnie czepia?!"

    XD
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 04-08-2019 o 23:07
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  51. Powrót do góry    #1708
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Nie przesadzajcie nie wypadł źle
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  52. Powrót do góry    #1709
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Nie przesadzajcie nie wypadł źle
    Przyszedł z nastawieniem „bede ostatnim sprawiedliwym” tylko zapomniał, ze poza neutralnym Kempasem bedzie mial betonowa sciane. Mozna lubic Waliszko czy tez nie. Ale w jednym aspekcie jest analogiczny co Majewski. Trudny temat? Idzie spor? Odcinamy dyskusje i wchodzi np skrot albo smieszny i nikomu nie potrzebny test Z. Zupelne przeciwienstwo Koro z „11” w magazynie.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Gadol (05-08-2019)

  54. Powrót do góry    #1710
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    I te teorie Świacika co do startów... do tego jeszcze bronił Gruchaskiego, mam nadzieje ze dostaniecie wpier... od Grudziądza
    Ostatnio edytowane przez falubaz77 ; 04-08-2019 o 23:32

Strona 38 z 63 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •