Strona 36 z 63 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1576
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    To ze duzo czasu spedza z mlodzieza to pewnie czesc umowy wiec robi najnormalniej w swiecie swoje by Swiacik nie mial podstaw do ukarania go. A w to czy kontrakt lezy nie do konca wierze, swiacik powie prawde jak sie pomyli i to taka zaleznosc jest.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Petroniusz (28-07-2019)

  3. Powrót do góry    #1577
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na mini torze też ich można spotkać razem.
    Poza tym Cieslak jest za bardzo zaangażowany w transfery na przyszły sezon.
    Nie sądzę żeby projekt "cieślak" dobiegał końca.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #1578
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A ja mam nadzieję, że dobiega.
    W tym sezonie już jakość widowiska wygoniła mnie ze stadionu.

  5. Powrót do góry    #1579
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    A ja mam nadzieję, że dobiega.
    W tym sezonie już jakość widowiska wygoniła mnie ze stadionu.
    Akurat widowiska w tym sezonie nie ma Włókniarz jest cienki. Jak tory były bardziej (nie mówie że bardzo) do walki to były baty z liderami i męczarnie z zespołami, która walczą o utrzymanie.

    Ja bym się poważnie zastanowił nad tym Lindgrenem czy tak o niego zabiegać... gość od jakiegos czasu jedzie do tyłu...
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Kazoon (28-07-2019), muuu (27-07-2019)

  7. Powrót do góry    #1580
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Akurat widowiska w tym sezonie nie ma Włókniarz jest cienki. Jak tory były bardziej (nie mówie że bardzo) do walki to były baty z liderami i męczarnie z zespołami, która walczą o utrzymanie.

    Ja bym się poważnie zastanowił nad tym Lindgrenem czy tak o niego zabiegać... gość od jakiegos czasu jedzie do tyłu...
    Rok temu był tor do walki i zwycięstwa z Lesznem, Wrocławiem i Gorzowem.

    Dlaczego w tym sezonie robi się taki syf to nie mam bladego pojęcia, niemniej od meczu z ZG przynosi to rezultaty więc poczekajmy z ocenami.

    A z Lindgrenem zgadzam się w zupełności aczkolwiek wszystko zależy od tego ile zaśpiewa.
    Pzdr,
    Garfield

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (27-07-2019)

  9. Powrót do góry    #1581
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Rok temu był tor do walki i zwycięstwa z Lesznem, Wrocławiem i Gorzowem.
    Miałem na myśli ten sezon.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  10. Powrót do góry    #1582
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    A ja mam nadzieję, że dobiega.
    W tym sezonie już jakość widowiska wygoniła mnie ze stadionu.
    Myślisz ,że jest to specjalny przepis Cieślaka na tor?
    Taki nie koniecznie do walki, nudny jak flaki z olejem...
    Nie...
    Ciśnienie ,parcie, oczekiwania.
    W zeszłym sezonie była mniejsza sraczka, a więcej ścigania... i ten przepis doprowadził do PO.
    Dziś mamy serial pt. "po trupach do PO"
    A wynik jak na załączonym obrazku.

  11. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Gadol (28-07-2019), Lafan (28-07-2019), Magik (27-07-2019), muuu (27-07-2019)

  12. Powrót do góry    #1583
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie trzeba być jakimś szczególnym znawcą zeby zauważyć że to pogoda i komisarze dyktuja warunki torowe w tym sezonie plus goście którzy na dzień dobry każą ubijać tor pod bandą. No cóż może pogoda będzie bardziej łaskawa w drugiej części sezonu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #1584
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Pisalem wielokrotnie, ze instytucja komisarza jest niepotrzeba. Generuje to koszty ligi. Trzeba placic jakims pacanom co w zyciu nie siedzieli nawet na komarku i oni oceniaja tor, np jak slynna juz sytuacja w Pile. I smiesza mnie wypowiedzi Swiacika, Cieslaka, Klocowej, Barona, Sledzia, Chomskiego i innych trenerow i prezesow, ze tor zrobiony przez komisarzy. Ale to wlasnie dzieki nim sa ci komisarze bo przyjezdzajac gdzies dostawali sraczki bo kopa bo cos bo za twardo bo ktos naplul na tor i mokro. Uogolniajac - to kluby doprowadzily do powstania tej instytucji i to kluby maja teraz pretensje do GKSZ ze takowa jest. Zenujace i sieszne. I dziwic sie, ze zuzel traktowany jest jak jest.

    A bedzie jeszcze gorzej, bo wychowuje sie w szkolkach ( o ile sie szkoli) zuzlowe lamagi na plaskich jak stol torach. Za niedlugo zabraknie gosci "starej daty". Zostana same placzki i zuzlowe lamagi a wowczas zuzel sie zwinie.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 28-07-2019 o 08:39

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (29-07-2019)

  15. Powrót do góry    #1585
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...chetni/sk7mm0y

    Jak nasi nie wezmą tego Kułakowa za Zagara, to są idiotami. Już dali d*py z Michelsenem. Ciekawe czy Cieślak jeszcze ma nosa, czy też go stracił. Zostawić tylko Madsena i Miedziaka. Za Przedpełskiego wiadomo Drabik. Jeżeli jest szansa na Griszę, to Lindgrena też pogonić, bo żaden z niego lider.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  16. Powrót do góry    #1586
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Włókniarz 2020

    1. Madsen
    2. Miedziński
    3. Lindgren
    4. Woryna/Kułakow/Iversen
    5. Drabik
    6. Miśkowiak
    7. Kowalski
    8. Świdnicki

  17. Powrót do góry    #1587
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Wynik we Wrocławiu idealny dla nas.

  18. Powrót do góry    #1588
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Wynik we Wrocławiu idealny dla nas.
    Ale po co Wy chcecie do tych PO? Mało Wam było www********u od nas? Maso jesteście czy jak? Chyba że zbieracie na zastępce Zagara

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez chezik ; 28-07-2019 o 19:30

  19. Powrót do góry    #1589
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W takim razie ustalmy wszystko przed sezonem kto będzie na którym miejscu a pieniądze rozdajmy rolnikom na Leszczyńskie pastwiska.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Kazoon (28-07-2019)

  21. Powrót do góry    #1590
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    PR-owo zawsze lepiej brzmi 4 miejsce i udział w PO niż 5-6 i ich brak. Zawsze to jakaś karta przetargowa w rozmowach ze sponsorami i miastem.
    Ale PO nam nie groźne na tą chwilę, nie wierze w wygraną na wyjeździe. W sumie na jakąkolwiek wygraną już w tym sezonie, nawet u siebie z GKMem

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    chezik (28-07-2019)

  23. Powrót do góry    #1591
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    To nie jest tak że my się tam chcemy wepchać ale paradoks jest taki ze ta ******a dryżyna mimo wszystko zachowuje jeszcze szanse na te play offy. Za tydzien w piątek wiele się wyjaśni

  24. Powrót do góry    #1592
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    To nie jest tak że my się tam chcemy wepchać ale paradoks jest taki ze ta ******a dryżyna mimo wszystko zachowuje jeszcze szanse na te play offy. Za tydzien w piątek wiele się wyjaśni
    To nie jest paradoks. To jest Najsilniejsza Liga ŚWIATA hehe

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka

  25. Powrót do góry    #1593
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Ale po co Wy chcecie do tych PO? Mało Wam było www********u od nas? Maso jesteście czy jak? Chyba że zbieracie na zastępce Zagara

    Wysłane z mojego ATU-L21 przy użyciu Tapatalka
    Może od Was nie ... Ja bym tak na waszym miejscu nie kozaczył bo Sparta może pokrzyżować plany ...

  26. Powrót do góry    #1594
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Wszystko mamy w swoich rękach. Jeżeli w piątek Falubaz zrobi nam prezent i zwycięży w Grudziądzu, to nawet nie musimy wygrywać na wyjeździe. Jak GKM pokona Falubaz, wtedy trzeba będzie wygrać w Gorzowie. Właśnie tam, nie w Lublinie. Bo jak zdobędziemy trzy punkty nad Bystrzycą, ale w Gorzowie zero, to nic nam to nie da. Z Lublina wystarczy, że przywieziemy bonus. Możemy za to podziękować Sparcie.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  27. Powrót do góry    #1595
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Dokładnie. Falubaz jedzie w piątek o 18 w Grudziądzu i jeśli wygra, to tak naprawdę wystarczy nam bonus w Lublinie i wygrana u siebie z GKMem za 3. Swoją drogą, który to już raz mecz z Grudziądzem jest meczem o taką stawkę. W 2017 drżeliśmy o utrzymanie, udało się zremisować, rok temu na ostatnim łuku Madsen zapewnił remis i play offy. Sparta zrobiła nam wczoraj niesamowitą robotę, bo ten punkt może kosztować cztery mecze więcej w sezonie

  28. Powrót do góry    #1596
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,879
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Wszystko mamy w swoich rękach. Jeżeli w piątek Falubaz zrobi nam prezent i zwycięży w Grudziądzu, to nawet nie musimy wygrywać na wyjeździe. Jak GKM pokona Falubaz, wtedy trzeba będzie wygrać w Gorzowie. Właśnie tam, nie w Lublinie. Bo jak zdobędziemy trzy punkty nad Bystrzycą, ale w Gorzowie zero, to nic nam to nie da. Z Lublina wystarczy, że przywieziemy bonus. Możemy za to podziękować Sparcie.
    Łatwiej będzie Czewie wygrać w Gorzowie, niż Falubazowi w Grudziądzu, GKM zrobi wszystko aby wejść do PO. Falubazowi nie bardzo leży ten tor, a grudziądzanie u siebie są prawie nie do pokonania, jest 10% szans na wygraną Falubazu.
    Ale w Gorzowie możecie wygrać, macie dużą szansę, tam morale spadło, brak współpracy, żadnej współpracy w drużynie (jeśli można Stal tak nazwać w tej chwili), szanse fifty-fifty. To dobry układ dla was, bo w Lublinie będzie dużo trudniej o wygraną, która nie przesądzi niczego.

  29. Powrót do góry    #1597
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    O ile dobrze liczę to zakładając, że w żadnym meczu (nie będzie niespodzianki), a my wykonamy plan o nazwie "niemożliwe" czyli:
    - z Lublinem bonus
    - z Grudziądzem za 3
    - z Gorzowem za 3

    to Zielona Góra, Grudziądz i my będziemy mieli tyle samo punktów. Jeżeli tam liczą się dalej bezpośrednie pojedynki (nie wiem tego, proszę o potwierdzenie) to będziemy mieli 3 msc, Grudziądz 4, a Zielona Góra 5.

  30. Powrót do góry    #1598
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    O ile dobrze liczę to zakładając, że w żadnym meczu (nie będzie niespodzianki), a my wykonamy plan o nazwie "niemożliwe" czyli:
    - z Lublinem bonus
    - z Grudziądzem za 3
    - z Gorzowem za 3

    to Zielona Góra, Grudziądz i my będziemy mieli tyle samo punktów. Jeżeli tam liczą się dalej bezpośrednie pojedynki (nie wiem tego, proszę o potwierdzenie) to będziemy mieli 3 msc, Grudziądz 4, a Zielona Góra 5.
    Żebyśmy mieli tyle samo co Falubaz to musieliby przegrać u siebie ze Sparta, Sparta mocna jest teraz ale raczej nie wierzę że u siebie Zielona Góra przegra
    Tak jak ktoś pisał trzeba trzymać kciuki żeby Falubaz wygrał w Grudziądzu i wtedy nawet wygrana w Gorzowie nie będzie potrzebna, oczywiście zakładając że pokonamy u siebie Grudziądz, co oczywiste nie jest

  31. Powrót do góry    #1599
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Drabik po wczoraj jest nr 2 we Wrocku zaraz po Tajskim. Jeżeli ktoś myśli, że on przyjdzie do Częstochowy, powinien natychmiast iść do lekarza.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  32. Powrót do góry    #1600
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Drabik po wczoraj jest nr 2 we Wrocku zaraz po Tajskim. Jeżeli ktoś myśli, że on przyjdzie do Częstochowy, powinien natychmiast iść do lekarza.
    Poleć kogoś.
    Pzdr,
    Garfield

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ROLAND (29-07-2019)

  34. Powrót do góry    #1601
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Żebyśmy mieli tyle samo co Falubaz to musieliby przegrać u siebie ze Sparta, Sparta mocna jest teraz ale raczej nie wierzę że u siebie Zielona Góra przegra
    Tak jak ktoś pisał trzeba trzymać kciuki żeby Falubaz wygrał w Grudziądzu i wtedy nawet wygrana w Gorzowie nie będzie potrzebna, oczywiście zakładając że pokonamy u siebie Grudziądz, co oczywiste nie jest
    Bardziej zakładałem porażkę w Toruniu. Ja wiem jak Toruń jeździ w tym sezonie no ale, myślę, że mają szansę u siebie za 2 pkt pojechać

  35. Powrót do góry    #1602
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Poleć kogoś.
    Słonecznik posprzątałeś?
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  36. Powrót do góry    #1603
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Drabik po wczoraj jest nr 2 we Wrocku zaraz po Tajskim. Jeżeli ktoś myśli, że on przyjdzie do Częstochowy, powinien natychmiast iść do lekarza.
    Pisałeś, że Drabik po meczu w Lublinie przypieczętował sobie we Wrocławiu kontrakt na 5 lat. Po wczorajszym spotkaniu, to już będzie na 10 lat. A jeszcze jeden taki mecz, to jak nic dożywotni i nr 1 nawet przed Tajskim.
    Zdradź nam lepiej czy kawa smakowała Doyle'owi.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  37. Powrót do góry    #1604
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Pisałeś, że Drabik po meczu w Lublinie przypieczętował sobie we Wrocławiu kontrakt na 5 lat. Po wczorajszym spotkaniu, to już będzie na 10 lat. A jeszcze jeden taki mecz, to jak nic dożywotni i nr 1 nawet przed Tajskim.
    Zdradź nam lepiej czy kawa smakowała Doyle'owi.
    Zacznę od końca byś zrozumiał. Doyle kawy nie pił, bo nie miał czasu na dyrdymały. Za to przekazał swoje widzimisie na 2020. Częstochowa przygotowywuje odpowiedź, bo można powiedzieć że lider Unibaxu zawiódł prezesa i nie zaskoczył go. Świącik przed meczem powiedział sprawdzam na co Doyle odpowiedział, że przyjrzy się juniorom Włókniarza. Widok Miskowiak Doyle na 5 1 w 2020 będzie bardzo częsty, czego próbkę mieliśmy w biegu 4.
    Co do Drabika, już napisałem, a twój bełkot jest bełkotem. I tyle, przygotuj zwieracze na to jak Drabik mówi, że z Wro nie rusza sie.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  38. Powrót do góry    #1605
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Co do Drabika, już napisałem, a twój bełkot jest bełkotem. I tyle, przygotuj zwieracze na to jak Drabik mówi, że z Wro nie rusza sie.
    Święta racja Maksiu jest już bardziej Wrocławski niz Medalikowy także zapomnijcie o nim......zresztą nawet mu nie pasuje kevlar Czewy, zresztą po co ma tam iść do drużyny w której jest zlepek różnych charakterów i zero atmosfery.......

  39. Powrót do góry    #1606
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Póki co problemy z kontuzjami są w Lublinie i Gorzowie. W Gorzowie zresztą nie tylko. Owszem może okazać się, że nagle KK pojedzie z nami mecz sezonu, ale wcześniej musimy podtrzymać szanse. I choć rozum mówi, że są one niewielkie to na końcu zostaje wiara kibica. Oby tylko naszych ominęły kontuzje. Może tak: słaby początek, a świetna końcówka sezonu Wtedy wszystko wybaczamy. Jeśli nie poradzimy sobie w tych 3 meczach to po prostu potwierdzimy, że nie zasługujemy na play-off.

    Budowanie składu. Wszystkich wywalić (poza Madsenem) i zakontraktować Doyla, Drabika i może jeszcze Iversena bądź Vaculika. Jak czytam to się tylko uśmiecham, bo niby za co? Wszyscy przyjdą jeździć za 50% stawki bo u nas świetna atmosfera...
    Lindgren jest słabszy - to oczywiste. Nie znam jego stawek, ale śmiem twierdzić, że nie będzie go łatwo zatrzymać i lepiej żebyśmy nie musieli szukać jego następcy po sezonie. Na marginesie podziwiam ludzi, którzy oceniają jazdę po wstrząśnieniu mózgu!
    Rynek jest bardzo ubogi, a w I lidze zaledwie parę nazwisk nadających się na jazdę w ekstralidze. I to raczej jako doparowi.

    Obecnie takich przyszłościowych zawodników mamy 2: Madsen i Miśkowiak. Koncepcja budowy składu zupełnie nie wypaliła i naprawdę mamy problem.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi joe za jego przydatny post!

    Petroniusz (02-08-2019), muuu (31-07-2019)

  41. Powrót do góry    #1607
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Obecnie takich przyszłościowych zawodników mamy 2: Madsen i Miśkowiak. Koncepcja budowy składu zupełnie nie wypaliła i naprawdę mamy problem.
    Spokojnie z ta koncepcją. Składy (zawodnicy) mają to do siebie, że w jednym sezonie jadą a w drugim nie jada, albo i w tym samym sezonie przestają jechać. Moim zdaniem Świącik chcąc być konsekwentnym, nie powinien za mocno tym składem kombinować. Owszem, jak są szanse na takiego Drabika to go brać. Ale nie wiem czy są szansę, no i nie wiem czy młody Drabik za bardzo nie "urósł". Doyle raczej nie wyrwiecie. Lublin mu da więcej. Raczej Świącik powinien się skupić na utrzymaniu obecnego stanu posiadania. Ewentualnie jak wypali z Drabolem, to za Zagara. Z krajowych może jakiegoś JHJ wyrwiecie. Nikogo innego, ciekawego na horyzoncie nie widać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1608
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez joe Zobacz posta
    Póki co problemy z kontuzjami są w Lublinie i Gorzowie. W Gorzowie zresztą nie tylko. Owszem może okazać się, że nagle KK pojedzie z nami mecz sezonu, ale wcześniej musimy podtrzymać szanse. I choć rozum mówi, że są one niewielkie to na końcu zostaje wiara kibica. Oby tylko naszych ominęły kontuzje. Może tak: słaby początek, a świetna końcówka sezonu Wtedy wszystko wybaczamy. Jeśli nie poradzimy sobie w tych 3 meczach to po prostu potwierdzimy, że nie zasługujemy na play-off.

    Budowanie składu. Wszystkich wywalić (poza Madsenem) i zakontraktować Doyla, Drabika i może jeszcze Iversena bądź Vaculika. Jak czytam to się tylko uśmiecham, bo niby za co? Wszyscy przyjdą jeździć za 50% stawki bo u nas świetna atmosfera...
    Lindgren jest słabszy - to oczywiste. Nie znam jego stawek, ale śmiem twierdzić, że nie będzie go łatwo zatrzymać i lepiej żebyśmy nie musieli szukać jego następcy po sezonie. Na marginesie podziwiam ludzi, którzy oceniają jazdę po wstrząśnieniu mózgu!
    Rynek jest bardzo ubogi, a w I lidze zaledwie parę nazwisk nadających się na jazdę w ekstralidze. I to raczej jako doparowi.

    Obecnie takich przyszłościowych zawodników mamy 2: Madsen i Miśkowiak. Koncepcja budowy składu zupełnie nie wypaliła i naprawdę mamy problem.
    Ja osobiście uważam, że Madsen, Lindgren, Miedziński, Miśkowiak i Kowalski to taki szkielet który musi zostać utrzymany. Fredka ten sezon ma słaby, ale ten gość naprawdę potrafi jechać i kto wie czy kolejny sezon np znowu nie będzie torpeda. Taki jest żużel. Na pewno jest tańszy niż potencjalni jego zastępcy Dolye/Łaguta, gdzie Doyle będzie droższy niż Madsen (a to według mnie nie będzie ok w stosunku do Madsena), a Łaguta to moje marzenie, ale Lublin go nie puści. Jeszcze jest Hancock, ale to jest niewiadoma w tym momencie, a dwa może w każdym momencie na mecz nie przyjechać.

    Prio dla Świącika był Drabik i jeżeli tutaj któraś ze stron nagle się nie wycofa, a w zasadzie jedna ze stron to będzie ogromne wzmocnienie jednocześnie z ogromnym osłabieniem rywala.

    Ktoś tutaj pisał, że jest dogadany też zagraniczny, ale póki co przynajmniej moje źródła o tym nic nie wiedzą. Ja uważam, że za Zagara ściągać Kułakowa który na pewno będzie tańszy i taki skład powinien nam dać dużo fajnych emocji.

    1. Madsen
    2. Kułakow
    3. Miedziński
    4. Lindgren
    5. Drabik
    6. Miśkowiak
    7. Kowalski

    To najlepsze zestawienie na jakie możemy liczyć tak uważam. Jakby był taki skład to myślę, że w końcu byśmy się mogli postawić drużynie z Leszna, a na pewno już Wrocław byłby w naszym zasięgu z racji na stratę juniora i jednocześnie lidera.

  43. Powrót do góry    #1609
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Drabika spokojnie mozesz wykreslic z waszego skladu na 2020, ktos cie rozgrywa do swoich celow.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 31-07-2019 o 09:59
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #1610
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Drabika spokojnie mozesz wykreslic z waszego skladu na 2020, ktos cie rozgrywa do swoich celow.
    Do tej pory dosłownie wszystko się sprawdzało, gość dla mnie pewny, ale nie chce za dużo mówić żeby później problemu nie było. W każdym razie takie mam info od niego, ale Drabik to Drabik, to nie jest charakter ojca który w serduchu zawsze miał Włókniarz i zawsze to powtarzał. Drabik zgodzę się tutaj co do tego, że dla Częstochowy to tylko i wyłącznie nazwisko póki co, ale wierze, że dotrzyma słowa i zacznie pisać swoją historię w Częstochowie. Zdaje sobie sprawę, że nagle Wrocław może sypnąć kasę z kosmosu i na pewno to zrobi, wtedy zobaczymy ile znaczy uściśnięcie dłoni dla młodego.

  45. Powrót do góry    #1611
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Ale wiesz, rownie dobrze takie info moglo do tego goscia trafic z klubu, a klub je wypuscil zeby miec czyste rece jak znowu nie uda sie sciagnac Drabika.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #1612
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    438
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Kto nie wezmie Drabika na pewno gleboko siegnie do kieszeni, ale warto
    Tylko Falubaz

  47. Powrót do góry    #1613
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Są środki od sponsorów (dodatkowe środki) na Drabika, które zostaną przekazane tylko pod warunkiem, że Drabik trafi do nas. Jeżeli to nie będzie teraz (na co sam Drabik zganiał co sezon, że ma kontrakt do końca juniorki i Pani Kloc powiedziała jasno, że go nie puści) to dla mnie temat Drabika będzie już zamknięty. Jak ma wrócić to teraz, jak nie to niech podpisuje na te wiele lat we Wrocławiu. Czy w klubie coś knują z plotką (wątpię), ale nawet jeżeli tak to mowie, nie przyjdzie teraz to myślę, że nie tylko dla mnie zamknie sobie furtkę, ale i dla innych wielu kibiców którzy czekają tutaj na niego wiele lat. Jeżeli Włókniarz oferuje dobre pieniądze, w Częstochowie jest średnia kibiców najwyższa w całej ekstralidze kolejny rok (a on jeszcze te wielką frekwencje podbije do góry), urodził się tutaj, kibice za nim szaleją pomimo tego, że nawet 1 pkt dla nas nie zrobił, mieszkał tutaj praktycznie całe życie to jak nie teraz to kiedy ma nosić lwa na klacie? Jak nie teraz to już chyba nigdy. Na jego decyzje czeka cała żużlowa Częstochowa i on to dobrze wie.

  48. Powrót do góry    #1614
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Ktoś tutaj pisał, że jest dogadany też zagraniczny, ale póki co przynajmniej moje źródła o tym nic nie wiedzą. Ja uważam, że za Zagara ściągać Kułakowa który na pewno będzie tańszy i taki skład powinien nam dać dużo fajnych emocji.
    Problem w tym, że na Kułakowa rzuci się pewnie kilkanaście klubów. Tak naprawdę pasowałby do każdego teamu w ekstralidze i pewnie w 1 lidze, więc przewiduje tutaj kolejną obietnicę poprawy przez Zagara i znowu zawalone 3/4 wyjazdów przez naszego asa w 2020. I tak co roku. Matej ma jakieś haki, czy jak to wygląda? Bo nie wierzę, że nikt tego nie widzi. Punkty które robi, a robi ich dużo poniżej tego co powinien są totalnie napompowane, a do tego gdyby nie beznadziejny początek sezonu Miedzińskiego i Przedpełskiego po 3-4 biegach powinien być odstawiony od składu. Rok w rok jest jakaś ślepa wiara w jego przebudzenie na koniec sezonu. Nie żartujmy już, naprawdę. Jeżeli Zagar ma zostać, to tylko jako piąty senior, spod numeru 2, z racjonalnym kontraktem. Na pewno nie na miarę lidera. Na chwilę obecną mamy jednego takiego gościa, Madsena i czterech zawodników drugiej linii z pojedynczymi przebłyskami. Juniorzy na szczęście łatają czasem te dziury i jeżeli ten skład wjedzie do PO, a wcale nie jest to takie sci-fi, to będzie to naprawdę dziwne.

    Co do Drabika... boję się trochę scenariusza jak z Cieślakiem co roku. Czyli rok w rok ktoś puszczał info, że Cieślak wraca, że już dogadany, że teraz to już na pewno. No i wrócił wtedy kiedy chyba najmniej się tego wszyscy spodziewali... po 20 latach Teraz Drabika spodziewają się wszyscy, może nie wszyscy wierzą, ale ja po cichu liczę że Fajka ma rację

  49. Powrót do góry    #1615
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Doyle droższy od Madsena? Drabik Max w Częstochowie? Hahaha.
    Doyle za Zagara. Budżet na to jest. Brakuje 1 mln na Polaka nr2 bądź Polaka nr1 (tutaj bańka plus), a dwóch by zamknąć budżet z środkami na sezon 2021.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  50. Powrót do góry    #1616
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Są środki od sponsorów (dodatkowe środki) na Drabika, które zostaną przekazane tylko pod warunkiem, że Drabik trafi do nas. Jeżeli to nie będzie teraz (na co sam Drabik zganiał co sezon, że ma kontrakt do końca juniorki i Pani Kloc powiedziała jasno, że go nie puści) to dla mnie temat Drabika będzie już zamknięty. Jak ma wrócić to teraz, jak nie to niech podpisuje na te wiele lat we Wrocławiu. Czy w klubie coś knują z plotką (wątpię), ale nawet jeżeli tak to mowie, nie przyjdzie teraz to myślę, że nie tylko dla mnie zamknie sobie furtkę, ale i dla innych wielu kibiców którzy czekają tutaj na niego wiele lat. Jeżeli Włókniarz oferuje dobre pieniądze, w Częstochowie jest średnia kibiców najwyższa w całej ekstralidze kolejny rok (a on jeszcze te wielką frekwencje podbije do góry), urodził się tutaj, kibice za nim szaleją pomimo tego, że nawet 1 pkt dla nas nie zrobił, mieszkał tutaj praktycznie całe życie to jak nie teraz to kiedy ma nosić lwa na klacie? Jak nie teraz to już chyba nigdy. Na jego decyzje czeka cała żużlowa Częstochowa i on to dobrze wie.
    Po raz kolejny nóż mi się otwiera w kieszeni jak widzę takie coś Drabik ma opuścić stabilny klub, z dobrym kontraktem, w którym się rozwinął na rzecz przeciętnego finansowo klubu, z którym go nigdy nic nie łączyło, tylko dlatego, że kibice chcą aby "tu pisał swoją historię". A kibice czekają na niego wiele lat, tylko dlatego że dobrze jeździ...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #1617
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Po raz kolejny nóż mi się otwiera w kieszeni jak widzę takie coś Drabik ma opuścić stabilny klub, z dobrym kontraktem, w którym się rozwinął na rzecz przeciętnego finansowo klubu, z którym go nigdy nic nie łączyło, tylko dlatego, że kibice chcą aby "tu pisał swoją historię". A kibice czekają na niego wiele lat, tylko dlatego że dobrze jeździ...
    Hmm, jestem podobnego zdania. Jeśli młody Drabol myśli rozsądnie, to powinien popatrzeć trochę do przodu. Może zostać w stabilnym finansowo Wrocku i skupić się na karierze, lub wystawić swoje nazwisko na licytację. Ale wtedy kariery to on raczej nie zrobi. Pójdzie w ślady takiego Okonia czy Walaska.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #1618
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    niestety z Drabikiem to prawda że czestochowa kombinuje na niego duże pieniądze i krycha ich nie przebije jak tak dalej pójdzie

  53. Powrót do góry    #1619
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    niestety z Drabikiem to prawda że czestochowa kombinuje na niego duże pieniądze i krycha ich nie przebije jak tak dalej pójdzie
    Tak samo jak Hancock miał podpisać we Wro co wieszczyłeś światu.

  54. Powrót do góry    #1620
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    dziewczyno nie masz pojęcia jaki papier Greg podpisał we Wrocławiu to siedź cicho

Strona 36 z 63 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •