Strona 42 z 63 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    Ale ty jesteś pyskaty przez internet
    Wychodzisz wgl z tego komputera?
    Nie karmcie trola ... frustrat ... ja to bym go porównał do eksperta telewizyjnego ... idealnie sie wpasuje po pier...... o niczym ...

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wywiady pajacu to jedno, a pokrzykiwanie jakiegos karakana zza kadru do ekspertow to nowa jakosc, ktora karakan wniosl do swiata sportu. Btw jak dla mnie to ta jego "kontuzja" to sciema, zeby sobie dzisiaj odpoczac bez karencji.
    Pajacu wrocławski wejdz na insta madsena to zobaczycz ... ale jestes tak ograniczony, że jedyne co potrafisz to bić pianę jak Kowalik ... podaj adres we Wro z chęcią podjade na debatę ... jak odkleisz się od kompa miernoto ...

  2. Powrót do góry    #1847
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario nie wiem jakie ma znaczenie co mówią quasi komentatorzy. Oni się uczą tego sportu. Zastanawiają się dlaczego ludzie gwizdza i wywierają presję na sędziego. Nie potrafią dodawać punktow 2+2 a komentarz jest na poziomie serialu dla blondynek albo jakiegos radia dla studenciakow. Sytuacja jest nienormalna i nieuregulowana żadnymi przepisami. Nie wiem jak to możliwe że gość jezdzi ze złamaną ręką czy noga. Niewazne czy to jest Protas Dzik Doyle czy Madsen. Troche obiektywizmu chociaz w tak prostej sytuacji do oceny.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #1848
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Wiecie gość ze zlamana noga stwarza zagrożenie dla siebie i innych, a lekarz stwierdzajacy stan zdrowia bierze na siebie odpowiedzialność, na to sa chyba jakieś paragrafy.
    Tylko w tym naszym żużlu wszystko na opak,kłócą sie ze tor za mało wilgotny jest itp regulaminy na to tworzą, a podstawowe sprawy leżą.
    Dobra takie moje pierdy.

  4. Powrót do góry    #1849
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Wiecie gość ze zlamana noga stwarza zagrożenie dla siebie i innych, a lekarz stwierdzajacy stan zdrowia bierze na siebie odpowiedzialność, na to sa chyba jakieś paragrafy.
    Tylko w tym naszym żużlu wszystko na opak,kłócą sie ze tor za mało wilgotny jest itp regulaminy na to tworzą, a podstawowe sprawy leżą.
    Dobra takie moje pierdy.
    Ale pijesz do Rolnickiego jak rozumiem? Gość nie wygląda na zdrowego na torze ciut przyczepniejszym niż betony na DMPJ.

  5. Powrót do góry    #1850
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ale pijesz do Rolnickiego jak rozumiem? Gość nie wygląda na zdrowego na torze ciut przyczepniejszym niż betony na DMPJ.
    Podzczas powtórki naszego meczu było ewidentenie widać , że Rolnicki chciał zjechać ... uniemozliwiło mu to zablokowane koło ... co nie uprawnia go do symulowania, że go boli udo i upadku na tor jak to On nie jest poszkodowany ... kto ma nagrane niech zobaczy ...

  6. Powrót do góry    #1851
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Coś mi się zdaje, że o finał Włókniarz pojedzie z Wrocławiem.

  7. Powrót do góry    #1852
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Coś mi się zdaje, że o finał Włókniarz pojedzie z Wrocławiem.

    Czekaj na odp pajaca wrocławskiego za 1,2,3 ... start

  8. Powrót do góry    #1853
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Czekaj na odp pajaca wrocławskiego za 1,2,3 ... start
    Nie czekam, bo mam go w ignorach

  9. Powrót do góry    #1854
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    A w magazynie dalej propaganda trwa...
    W sytuacji startu Miesiąca porównujemy jego reakcję do zamka.
    W sytuacji startu Przedpełskiego....Demski porównuje reakcje do taśmy... gdzie zamek rusza szybciej co zdaje się widać na powtórkach.
    Garnitury bawią się w swojej lidze w najlepsze....

  10. Powrót do góry    #1855
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Co ciekawe sytuacja z upadkiem przytoczony jest Miedzinskim i tam interpretacja też inna. Kolejna rzecz to brak zgody na przełożenie silnika do innej ramy (tutaj ciekawe gdzie była racja ?!)

  11. Powrót do góry    #1856
    Użytkownik Awatar Greg03
    Dołączył
    17-11-2013
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Eksperci ze tor był zły. Czyli co, nieregulaminowy? Majewski jak zapytał sie o to Demskiego to ten jak zwykle o czyms innym.
    Najlepiej wylać asfalt i nie będzie problemu.

  12. Powrót do góry    #1857
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Polecam wypowiedź pomeczową Artema o torze. Nie widział żadnych problemów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #1858
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Eksperci w tym studio to zawodowi złodzieje. Z takimi trzeba krótko, lecz niestety prawo mamy na lata współczesne, a ekspertów z lat 1939 - 1989.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  14. Powrót do góry    #1859
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2019
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Demski kazdy przypadek ocenia wg innych zasad regulaminowych. Po co zuzlowiec przy starcie patrzy na zamek jak wg Demskiego zuzlowcy Włókniarza maja patrzec na tasme. Zaraz zrobia regulamin ze zawodnik ma nie patrzec w bok tylko na wprost bo ostrzezenie bedzie. Haha cyrk. Czy tak bardzo ta liga boi sie Czestochowy w polfinale? Jaki tor nieregulaminowy wg Majewskiego? Nikt sie nie czepial. Byl tylko problem z koleina na wyjsciu z pierwszego łuku 2-3 m od kraweznika o co czepial sie do komisarza kierownik GKM, komisarz przygladal sie i kazde rownanie toru to sciaganie nawierzchni z zewnetrznej na cala szerokosc toru. Wiec byl rowny i delikatnie przyczepny. Jak by byl nieregulaminowy to Madsen z palcem w..... pobil by rekord toru a czasy jego byly jednak o 1-1.5 sek wolniejsze. Najlepiej zrobic beton by Leszno i Wrocław problemow ze sciezkami w Czewie nie mialo.

  15. Powrót do góry    #1860
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Zrobiłem sobie wyjątek i obejrzałem Magazyn a konkretnie część poświęconą Włókniarzowi

    Powiem tak: obydwa Mirusie mają chyba z CKM jakiś problem. Argument o nieregulaminowym torze kompletnie z doopy. Młodszy Miruś - bo to on wyskoczył pierwszy z podobnymi oskarżeniami - ma chyba cały czas żal po tym jak utopił w nieboszczce-spółce sporo hajsu.

    Ogólnie odnoszę wrażenie że obecność Włókniarza w PO jest dla wielu solą w oku no ale kij im w gębę.
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #1861
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Ogólnie daleki jestem od snucia teorii spiskowych, ale w tym sezonie dziwnym trafem każdy się do nas dop***. Decyzje sędziowskie w tym sezonie w 80% są na niekorzyść Włókniarza, gdy w analogicznej sytuacji, kilka kolejek później, podejmowane są skrajnie odmienne decyzje. Coś boli ten - o dziwo - stabilny Włókniarz wiele osób.

  17. Powrót do góry    #1862
    Użytkownik Awatar Greg03
    Dołączył
    17-11-2013
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    Terminski zagina parol na Miedziaka i Przedpelskiego. W magazynie Eleven przeprosił ich za swój wpis (Cieślaka też) i przyznał że chce ich w składzie. Przedpelski ok, niech idzie. Miedziaka jednak dobrze zostawić bo krajowuch seniorów jak na lekarstwo.

  18. Powrót do góry    #1863
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Greg03 Zobacz posta
    Terminski zagina parol na Miedziaka i Przedpelskiego. W magazynie Eleven przeprosił ich za swój wpis (Cieślaka też) i przyznał że chce ich w składzie. Przedpelski ok, niech idzie. Miedziaka jednak dobrze zostawić bo krajowuch seniorów jak na lekarstwo.
    Jak to, na pozycjach seniorskich będziecie mieli Drabika i Gruchalskiego sobie zostawicie. I będzie OK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1864
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Ja mam bardzo istotne i poważne pytanie.


    Mianowicie,.... CO TO JEST TO ( w kolorze sera) co chodziło po boisku?????

    Zaraz już wiem.... KUBUŚ PUCHATEK w żółtym kasku!

  20. Powrót do góry    #1865
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    281
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Greg03 Zobacz posta
    Terminski zagina parol na Miedziaka i Przedpelskiego. W magazynie Eleven przeprosił ich za swój wpis (Cieślaka też) i przyznał że chce ich w składzie. Przedpelski ok, niech idzie. Miedziaka jednak dobrze zostawić bo krajowuch seniorów jak na lekarstwo.
    Wiem że dużego wyboru zawodników nie ma ale patrząc jakie błędy popełnia Adrian na łukach to nie wiem co myśleć .

  21. Powrót do góry    #1866
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ale jaja po waszych postach widzę ze wy naprawdę będziecie płakać po stracie miedziaka. co za czasy

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    muuu (12-08-2019)

  23. Powrót do góry    #1867
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Dla Miedziaka to krok w tył, gdyby nie gorąca głowa to chlopina jest w stanie 8-10 punktów robić na mecz. 1 liga w jego wieku nie będzie działać na zasadzie "krok w tył, dwa do przodu".
    W przypadku Pawełka może to za to poskutkować bo ten to się kompletnie nie nadaje na Elipe.

  24. Powrót do góry    #1868
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Wiem, że zabrzmi to kontrowersyjnie, ale gdybym z pistoletem przy głowie miał wybierać między Miedziakiem i Pawciem to... wybrałbym Pawcia.

    Jak patrzę na Miedzińskiego to mimowolnie wracają mi obrazy z lat 2013-14 a szczególnie break dance na GP w Bydgoszczy. Co prawda odsetek upadków wyraźnie spadł niemniej chłop sprawia wrażenie, jakby nie miał w ogóle kontroli nad motocyklem. Rzuca nim po torze jak worek kartofli. Przedpełski wygląda pod tym względem lepiej (co nie znaczy idealnie), gdyby tylko miał lepsze starty to temat drugiego seniora na sezon 2020 byłby już chyba rozstrzygnięty.
    Pzdr,
    Garfield

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    berciol (13-08-2019)

  26. Powrót do góry    #1869
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Miedziński ma tą zaletę że po wyjściu z 1 łuku potrafi rozepchać się na łokcie , odprowadzić rywala w strone płotu albo zamknąć płot. No i zawsze popatrzy się na kolegę z drużyny. Natomiast Pawełek to puszcza wszystkich jak leci i zero walki ma w sobie. Mamy takie czasy i posuchę na rynku polskich seniorów że Miedziński musi zostać. Zeszły sezon miał dobry teraz mam wrażenie jakby przyjście Pawła mu nieco zaszkodziło bo poczuł się za pewnie po poprzednim roku gdzie musiał walczyć aby udowodnić coś sobie i kibicom.

  27. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Miedziński 8-10 punktów to ostatnio robi 3 razy w sezonie, częściej 5-6 albo mniej. Ciężko pisać, jak w porównaniu z nim rozwojowy jest Przedpełski ale na dziś widać doskonale, że jak jest dopasowany to na dystansie nie odpuszcza i dlatego można wiązać z nim jakieś nadzieje. Do tej pory ich przydatność dla Włókniarza jest jednakowa (prawie identyczna), co tylko utrudnia ocenę. Jedno jest pewnie, nie warto trzymać w drużynie obu i któregoś z nich zastąpić choćby Kasprzakiem, wtedy od razu PO robi się bardziej pewne.

  28. Powrót do góry    #1871
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Miedziński 8-10 punktów to ostatnio robi 3 razy w sezonie, częściej 5-6 albo mniej. Ciężko pisać, jak w porównaniu z nim rozwojowy jest Przedpełski ale na dziś widać doskonale, że jak jest dopasowany to na dystansie nie odpuszcza i dlatego można wiązać z nim jakieś nadzieje. Do tej pory ich przydatność dla Włókniarza jest jednakowa (prawie identyczna), co tylko utrudnia ocenę. Jedno jest pewnie, nie warto trzymać w drużynie obu i któregoś z nich zastąpić choćby Kasprzakiem, wtedy od razu PO robi się bardziej pewne.
    Nieraz od tych 10-12 pkt. ważniejszy jest zdobycz 6 pkt. jak ta z Lublina, gdzie po biegu 14 Miedziak z Zagarem otworzyli pierwszą furtkę do play-offów.
    A do biało-zielonych barw podobno przymierza się taki jeden z Leszna.
    Ostatnio edytowane przez pawcio ; 13-08-2019 o 10:42

  29. Powrót do góry    #1872
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Po co nam Miedziński i Przedpełski? Oszczędzić na jednym z nich i kasę dać Drabikowi

    1. Lindgren
    2. Gruchalski
    3. Doyle
    4. Drabik
    5. Madsen
    6. Świdnicki
    7. Miśkowiak
    8. Kowalski

    I jedziemy

  30. Powrót do góry    #1873
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Miedziński miał przyzwoity poprzedni sezon, a później przyszły playoffy i forma uleciała. W tym roku to trwa. Nie znam statystyki najczęściej objeżdżanych zawodników na trasie ale on chyba byłby w czubie takiej. Dobił poziomem do Przedpełskiego a nie odwrotnie.
    Jeśli koniecznie chcą tu zostawić jednego z nich to końcówka sezonu powinna wyjaśnić, z którym warto pogadać.
    Jeżeli chcą budować skład na medale to obu trzeba podziękować.

  31. Powrót do góry    #1874
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Proszę was dajcie spokój z tym Gruchalskim. On nie nadaje się na EL! Może po sezonie dwóch na zapleczu okrzepnie
    i nabierze jaj to może coś z niego będzie. Póki co to zawodnik co najwyżej na drugą linie w Nice lidze.

    Z innej beczki. Coś wiadomo jak tam sprawy z Fredką wyglądają?
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 13-08-2019 o 10:57
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Garfield (13-08-2019), veronek (13-08-2019)

  33. Powrót do góry    #1875
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Po co nam Miedziński i Przedpełski? Oszczędzić na jednym z nich i kasę dać Drabikowi
    A po co? Kasa na Maksa idzie w całości od sponsorów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #1876
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Proszę was dajcie spokój z tym Gruchalskim. On nie nadaje się na EL! Może po sezonie dwóch na zapleczu okrzepnie
    i nabierze jaj to może coś z niego będzie. Póki co to zawodnik co najwyżej na drugą linie w Nice lidze.

    Z innej beczki. Coś wiadomo jak tam sprawy z Fredką wyglądają?
    Gruchalski bedzie dobrym Jokerem na 16. Z Fredką powoli do przodu, bardziej temat po jest w tej chwili na blacie. Myślę, że po 1 meczu będziemy bliżej niż dalej.
    Temat Doyle'a nabrał kosmicznego wymiaru, bo Lublin rzucił walizką kasy. A 3 banki plus bonusy to dużo. Zagar natomiast po takim obrocie sprawy i wynikami, może znów być straneri.
    Sztuka pod tytułem drugi Polak rozpoczyna się. Blond aktor, tło Wrocław i Przedpełski z trenerem, jako sąsiedzi z oryginalnej czechosłowackiej bajki.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  35. Powrót do góry    #1877
    Początkujący
    Dołączył
    14-04-2019
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wrzucę kamyczek do tego ogródka...

    Piękne Teorie tutaj rozwijacie, Panowie... Już jesteście w ogródku, już witacie się z gąską... a czy bierzecie pod uwagę, że....
    co by nie powiedzieć o Marku Cieślaku, czy jest Wielkim Człowiekiem czy też Super Cieniarzem, to na pewno jest on Magnesem i Spoiwem tej Drużyny, którą teraz w tych dniach widzicie i dzięki szczęśliwemu zrządzeniu losu jeszcze zobaczycie przez chwilę.. A ja Wam teraz coś przedstawię... Taką małą Symulację... Otóż, co powiecie na to, że Marek Cieślak po sezonie tym właśnie odejdzie... Nie ważne tutaj czy to Prezes mu podziękuje czy też Marek podziękuje Prezesowi... Całkowicie nieważne.. po prostu Marek Cieślak przestanie być Menago Włókniarza... Jak się to rozwinie?? Nie wiem, czy jesteście na codzień świadomi, bo wiedzieć to pewnie wiecie, ale czy jesteście świadomi, że jest pewna grupa zawodników, która przychodząc tutaj, poza regularną, stabilną wypłatą obiecanych pieniędzy uwierzyła... tak uwierzyła w magię Marka Cieślaka jako Menago.. Mam tu na myśli Adriana Miedzińskiego, Jakuba Miśkowiaka, Pawła Przedpełskiego... Taak, oni chcieli i chcą się rozwijać przy p.Marku... Pomijam Leona, który pojawił się tutaj rok przed Markiem Cieślakiem, ale który na każdym kroku afirmuje swe Przywiązanie do Menago Cieślaka...Akurat Leon robi to też w stosunku do Prezesa... (dygresja: czy można dwóm Panom służyć...??, ale to jest możliwe w dzisiejszych czasach przesyconych mamoną...). Nasz LGBT+, Fryderyk też jest mocno uzależniony od rowerowych maratonów z Menago... Już nie piszę o wzajemnej pomocy w sprawach krosowych Mateja i Marka bo akurat orientuję się, że od Mateja chcecie aby poszedł precz... No właśnie czy odejście Marka przejdzie tak bezboleśnie dla całokształtu Drużyny... Już nie wspominam, o zawirowaniach które nie muszą, aczkolwiek mogą nastąpić na linii Klub - Miasto... Czy z tym wszystkim poradzi sobie Seba Ułamek, którego zresztą bardzo sobie cenię (to największy Profesjonalista który przewinął się przez ostatnie 40lat w Częstochowskim Żużlu... tak zresztą twierdzi nawet Marek. Jak nie wierzycie to przewertujcie jeszcze raz jego Książkę: "Pół wieku na czarno" czy jakoś tak podobnie...) a który w/g mnie już został namaszczony na następcę Marka i delikatnie jest już wprowadzany do Waszej podświadomości... Nie wierzycie, to odsyłam do mało znaczącego póki co artykułu na SF w ostatni poniedziałek jak to Matej Zagar jest niesamowicie wdzięczny Sebastianowi bo ten uleczył go ze słabych startów... No a bez startów nie ma szans jak przyznaje Matej..
    Czy zatem nie szykuje się tutaj małe trzęsienie ziemi?? A tak teoretycznie, jakby kilku z naszych odeszła ochota jazdy dla nas, to kim ich zastąpić jak na rynku taka posucha jak urodzaj w starożytnych Atenach. Każdy As przyspawany do swego stołka... choć... Toruń szuka ludzi do jazdy...
    Zostawiam Was teraz z tym rebusem... Jest nad czym myśleć...
    Pozdrawiam!
    Tales z Miletu

  36. Powrót do góry    #1878
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Jak Grucha będzie na 8/16 to można powiedzieć, że już po nim.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #1879
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    A do biało-zielonych barw podobno przymierza się taki jeden z Leszna.
    Wełna już dogadał wszystko, a skoro wełna to i zawodnik wiadomy aha rzekomo dopłacilismy do interesu

  38. Powrót do góry    #1880
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wełna już dogadał wszystko, a skoro wełna to i zawodnik wiadomy aha rzekomo dopłacilismy do interesu
    Jakoś nie wierzę w tego "ulubieńca" wełny.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #1881
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    A ja wierzę, bo to przecież pupilek Cieślaka.
    Miedziński to jest już równia pochyła, zmiana klubu mu nie pomogła, za rok stuknie mu 35 lat, z niego już nie będzie dobrego zawodnika. W wątku Apatora dobrze poinformowany napisał, że Miedziak wraca na 99%, a Przedpełski też praktycznie dogadany.
    Zanosi się więc u nas na całkowitą wymianę polskich seniorów. Jak przyjdzie Drabik z Hampelem, to Zagar może zostać.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  40. Powrót do góry    #1882
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Wątpie żeby Miedziak chciał schodzić do I ligi. Za duża posucha jest w Ekstralidze w polskich seniorów nawet jeśli miałby odejść od nas to znajdzie bez problemów miejsce gdzie indziej. Już prędziej Przedełski zasili Toruń.

  41. Powrót do góry    #1883
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    A ja wierzę, bo to przecież pupilek Cieślaka.
    Miedziński to jest już równia pochyła, zmiana klubu mu nie pomogła, za rok stuknie mu 35 lat, z niego już nie będzie dobrego zawodnika. W wątku Apatora dobrze poinformowany napisał, że Miedziak wraca na 99%, a Przedpełski też praktycznie dogadany.
    Zanosi się więc u nas na całkowitą wymianę polskich seniorów. Jak przyjdzie Drabik z Hampelem, to Zagar może zostać.
    Jak przyjdzie Hampel z Drabikiem to będę bił pokłony Prezesowi. Według mnie to marzenia ściętej głowy
    Utrzymajmy skład taki jak jest, to będzie już sukces

  42. Powrót do góry    #1884
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wątpie żeby Miedziak chciał schodzić do I ligi. Za duża posucha jest w Ekstralidze w polskich seniorów nawet jeśli miałby odejść od nas to znajdzie bez problemów miejsce gdzie indziej. Już prędziej Przedełski zasili Toruń.
    Miedziak kiedyś już deklarował, że nawet gdyby Apator spadł to on i tak zostanie.
    Miedziński sam się wypowiadał, że jak przejeżdża obok Motoareny to patrzy się w jej kierunku i ma ją w sercu.

    Termiński widać, że się zmienił - może to tylko jego gra?
    Ale jeżeli dogada się z Przedpelskim i Miedzińskim to Ci na pewno dostaną najwyższe kontrakty w drużynie.
    Termos chce budować skład od nowa, bez spięć, przyszłościowy, młody - wielu na tym forum kupił to o czym wspominał wczoraj w Eleven. Zmiana juniorów i można jechać.

    Wyobraźcie sobie Miedziaka i Pawła dającym awans do Ekstraligi. Tłumy w Toruniu ich pokochają nie tylko za ten awans, ale też i za powrót. Wizerunkowo Toruń może to wygrać. Medialnie? wielkie derby Apator vs Polonia - Miedziak, Paweł wychowankowie w składzie na najbardziej znienawidzoną drużynę, na największe derby Polski.
    Miedziak dający pkt w derbach z Polonią.

  43. Powrót do góry    #1885
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No największe derby Polskie przeciwko Grajczonkowi i Brzozowskiemu
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #1886
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No największe derby Polskie przeciwko Grajczonkowi i Brzozowskiemu
    nie ważne, czy to będzie jechał Henio spod warzywniaka przeciwko Ryśkowi no name z Wrzosów - to i tak są i będą największe derby Polski w żużlu i będzie na nich tłum kibiców

  45. Powrót do góry    #1887
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Miedziak kiedyś już deklarował, że nawet gdyby Apator spadł to on i tak zostanie.
    Miedziński sam się wypowiadał, że jak przejeżdża obok Motoareny to patrzy się w jej kierunku i ma ją w sercu.

    Termiński widać, że się zmienił - może to tylko jego gra?
    Ale jeżeli dogada się z Przedpelskim i Miedzińskim to Ci na pewno dostaną najwyższe kontrakty w drużynie.
    Termos chce budować skład od nowa, bez spięć, przyszłościowy, młody - wielu na tym forum kupił to o czym wspominał wczoraj w Eleven. Zmiana juniorów i można jechać.

    Wyobraźcie sobie Miedziaka i Pawła dającym awans do Ekstraligi. Tłumy w Toruniu ich pokochają nie tylko za ten awans, ale też i za powrót. Wizerunkowo Toruń może to wygrać. Medialnie? wielkie derby Apator vs Polonia - Miedziak, Paweł wychowankowie w składzie na najbardziej znienawidzoną drużynę, na największe derby Polski.
    Miedziak dający pkt w derbach z Polonią.
    To nie ty pisales tydzien temu,ze Miedziak za zadne skarby nie wroci dopoki w klubie bedzie Terminski?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #1888
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    nie ważne, czy to będzie jechał Henio spod warzywniaka przeciwko Ryśkowi no name z Wrzosów - to i tak są i będą największe derby Polski w żużlu i będzie na nich tłum kibiców
    No średnio to wyglądało tak po przełomie wieków...
    Wzajemna niechęć Torunia i Bydgoszczy to dziś tylko legendy i dawne dzieje. Wśród młodych pokoleń zero antagonizmu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #1889
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To nie ty pisales tydzien temu,ze Miedziak za zadne skarby nie wroci dopoki w klubie bedzie Terminski?
    Tak pisałem. Ale Termos wczoraj nie tylko mnie kupił swoją wypowiedzią, ale większość kibiców z Torunia w tym i większość z tego forum. Był bardzo przekonywujący.
    Więc i Miedziak może też tak pomyślał jak większość ludzi i zaufa Termosowi.

    Widać, że Termos chce zmian i się ogarnął.

  48. Powrót do góry    #1890
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ogarnął się? Sam z siebie? Wątpię. Raczej Krużyński go "delikatnie" naprostował.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 42 z 63 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •