Strona 7 z 63 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ja mam 2 pytania w nawiązaniu do tej sytuacji:
    1. Czy pseudokibic stoi wyżej w hierarchii niż hejter? Znaczy się awansowałem?
    2. Czy jak pseudokibic wypowiada się o pseudożużlowcu to nie jest czasem wszystko w porządku?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ROLAND (08-12-2018), muuu (10-12-2018), pakosik (08-12-2018)

  3. Powrót do góry    #272
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. Na treningach potrafiłem wygrywać, i to nie z byle kim, a na meczach maksymalnie się spalałem. Były chwile, gdy szło dobrze, za co dziękuje trenerowi Markowi Cieślakowi, swojemu teamowi, m.in.: Radosławowi Jeżowi i mojemu mentorowi w tym sezonie Sławomirowi Drabikowi.


    Nie chodzę na treningi ale może Ci którzy tam bywają powiedzą mi z którym to "nie byle kim" wygrywał Bartosz?
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #273
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Garfield Ty pseudokibicu!!

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (08-12-2018)

  6. Powrót do góry    #274
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. Na treningach potrafiłem wygrywać, i to nie z byle kim, a na meczach maksymalnie się spalałem. Były chwile, gdy szło dobrze, za co dziękuje trenerowi Markowi Cieślakowi, swojemu teamowi, m.in.: Radosławowi Jeżowi i mojemu mentorowi w tym sezonie Sławomirowi Drabikowi.


    Nie chodzę na treningi ale może Ci którzy tam bywają powiedzą mi z którym to "nie byle kim" wygrywał Bartosz?
    Z Musielakiem jak testował jakieś nowe silniki
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  7. Powrót do góry    #275
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    A nie ma dla niego miejsca w zarządzie ?

  8. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    moglby w klubie odpowiadac za kontakty z kibicami
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Gadol (09-12-2018), ROLAND (09-12-2018)

  10. Powrót do góry    #277
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    mógłby ale to dopiero po zakończeniu kariery

  11. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    mógłby ale to dopiero po zakończeniu kariery
    Po zakończeniu czego?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Gadol (09-12-2018), lego (10-12-2018), wokie (09-12-2018)

  13. Powrót do góry    #279
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Gdzies tam w warzywniakach mowia, ze bedzie prezesem minizuzla.

  14. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Gdzies tam w warzywniakach mowia, ze bedzie prezesem minizuzla.
    Równie prężnym i skutecznym jak Latacz?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #281
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Na coś takiego sobie nie pozwolą. Wizerunkowo to byłby strzał w łeb gdyby 21 latek został prezesem szkółki miniżużlowej. Co innego za prywatne pieniądze, co innego za publiczne.

  16. Powrót do góry    #282
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Tak samo jak sobie nie pozwalali zeby antytalent jezdzil caly sezon

  17. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Na coś takiego sobie nie pozwolą. Wizerunkowo to byłby strzał w łeb gdyby 21 latek został prezesem szkółki miniżużlowej. Co innego za prywatne pieniądze, co innego za publiczne.
    Serio uważasz, że to będzie uznane za przeszkodę? Jakoś obiekcji przy powoływaniu do rady nadzorczej SSA młodej pani mającej problem ze zdaniem egzaminów na studiach nie było. Nie było też obiekcji przy zrobieniu szefem rady nadzorczej tej samej osoby, która w upadłej w 2014 roku spółce piastowała to samo stanowisko i słowem się nie zająknęła jak pojawiły się kłopoty.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Licencja przyznana w pierwszym możliwym terminie więc wracamy do długości spodni Świącika, jego dzieci i ich ocen na studiach
    Czego to ludzie nie wymyślą
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Z tym, że jego córki nikt nie znał. Poszło że w prawie się lubuje to i reakcji nie było jakieś wielkiej na to. Tu inaczej sprawa wygląda. Gość bez niczego w zasadzie i jest osobą znaną wśród kibiców. No i tej reputacji zbyt dobrej nie ma. Bo raz, żużlowiec z niego żaden był, dwa jest tak młody że o prowadzeniu klubu, czy jakiejkolwiek działalności to on gówno wie. Myślę że to już przegięcie totalne by było.

  20. Powrót do góry    #286
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Coś nowego w sprawie sponsora ? Forbet zostaje ?

  21. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Coś nowego w sprawie sponsora ? Forbet zostaje ?
    W Środe bedzie ogłoszenie sponsora tytularnego , strategicznego i stadionu.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2018)

  23. Powrót do góry    #288
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Mnie ciekawi tylko sponsor strategiczny ; )

  24. Powrót do góry    #289
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    W środę przedstawimy również projekt nowoczesnej inwestycji na naszym obiekcie, którą sfinansuje sponsor strategiczny.
    http://wlokniarz.com/2018/12/10/w-sr...nsora-stadionu

    #no_nieźle

  25. Powrót do góry    #290
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Prezentacja w siedzibie SGP z udziałem prezesa SGP... Tajemniczy ten nowy sponsor...
    Pzdr,
    Garfield

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2018)

  27. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Licencja przyznana w pierwszym możliwym terminie więc wracamy do długości spodni Świącika, jego dzieci i ich ocen na studiach
    Czego to ludzie nie wymyślą
    Nie żeby coś, ale to sam michał pcha swoją córkę do klubu na publiczną funkcję, swojego syna na jeszcze bardziej publiczny pokaz i jeśli się nie mylę, to mechanikiem syna jest michała zięć... Więc trochę dziwne mieć pretensje, że ktoś komentuje jego rodzinę, skoro sam wystawia ich na "pokaz".

    Pewnie też by nic nie było, gdyby sam nie nastawiał swoich bliskich negatywnie do reszty na podstawie jakiś fantazji i urojeń.


    Co do licencji, to plus, że w końcu się udało.
    Ja kolejny rok z rzędu ubolewam, że niby jest duża kasa przeznaczona tylko na młodych, a tych w klubie od kilku lat nie da rady porządnie wyszkolić
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 10-12-2018 o 16:13
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (10-12-2018), P.S.U.J. (11-12-2018)

  29. Powrót do góry    #292
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Weszło przyjrzało się niedawno czołowej piątce 1 ligi i w pełni gotowa infrastruktura jest jedynie w Mielcu. W Częstochowie by grać są 2 problemy, oba do ogarnięcia:



    W Sporcie podali, że do pełnej modernizacji brakuje w budżecie 10 mln - mniejsza dotacja państwowa niż obiecana podczas wyborów.


    Stadion na dniach ogłasza budowę:}

  30. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Pierwsze 2 kolejki jedziemy w piątek (Stał u nas i GKM wyjazd). Już tak może na stałe do tego dnia nas przypiszą?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #294
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Na razie to na stałe jest Włókniarz w Grudziądzu na inaugurację. 3 raz z rzędu jedziemy z wami 1 mecz, choć trzeba zaznaczyć, że w 2017 to miał być 2 mecz, ale pierwszy z Gorzowem odwołano
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  32. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W trzeciej kolejce Lublin u nas potem Toruń (5.05) wyjazd a następnie Leszno u nas.

    Zielona Gora na koniec.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 11-12-2018 o 14:27
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #296
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    W porwnaniu z Grand Prix wyglda to nawet milosiernie, chociaz - majac 3 jezdzcow tam i tak nie bedzie wesolo.
    Plan moga jeszcze pokomplikowac terminy rezerwowe:

    18 maja - Warszawa; nie ma ligi
    1 czerwca - Krsko; jedziemy na drugi dzień w Zielonej Górze (7 kolejka)
    15 czerwca - Praga; nie ma ligi
    6 lipca - Hallstavik; nie ma ligi
    3 sierpnia - Wrocław; jedziemy w Lublinie 2 sierpnia - tyle dobrze (12 kolejka)

    31 sierpnia - Teterow; 1 września - półfinały PO
    7 września - Vojens; 8 września - półfinały PO

    21 wrzesnia - Cardiff, 22 wrzesnia - drugi mecz finalowy PO

    5 pazdziernika - Torun

  34. Powrót do góry    #297
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    ForBet tytularnym na sezon 2019. Nazwa stadionu bez zmian, a jeśli chodzi o inwestycje w stadion, to postawią panele fotowoltaiczne. Liczyłem, że ruszy się coś z trybuną nad parkiem maszyn, albo coś...

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (12-12-2018)

  36. Powrót do góry    #298
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ciekawe kto zarobi na nadwyżce energii z paneli - Włókniarz czy sponsor..
    Pzdr,
    Garfield

  37. Powrót do góry    #299
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Prosze, prosze, kolejny pseudokibic, i to nie z Czewy!
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/79...niec-upokorzen

    Czym pana przekonał Michał Świącik?
    Ludzkim podejściem.
    Ludzki Pan skads to juz znam

    I zeby nie bylo tak, ze tak troche, to jeszcze bardziej ujawnie swoja pseudokibicowska dusze
    Sponsorzy - fajnie. Okej. Ale ja odnosze wrazenie, ze w profesjonalnym sporcie pozyskiwanie sponsorow stalo sie juz standardem. Nie jest to cos ponad to co zarzad powinien zrobic. To ich obowiazek. Tymczasem na sportowych same ohy i ahy jak to cudownie. To jest dla mnie wykonana praca, ktora mieli zrobic. To tak, jakby kazdy z was dobrze wykonal swoje zadania postawione przez szefa, przelozonego a potem sie tym chwalil, ze zrobil to, co do niego nalezalo. A mozna to samo napisac bardziej stonowanie i juz lepiej. Ale nie, trzeba wyniesc na wyzyny podstawowe zadania zarzadu.

  38. Powrót do góry    #300
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Powiedz to np kibicom Wisły Kraków czy Stoczni Szczecin skoro to takie łatwe i naturalne.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ciekawe kto zarobi na nadwyżce energii z paneli - Włókniarz czy sponsor..
    Przy rozgrywaniu meczy przy sztucznym oświetleniu żeby powstała nadwyżka do musieliby panele zamontować na całej murawie
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Akurat podales przyklad totalnych patologii. Co do Wisly to nie bez znaczenia ma postawa kibicow krecacych sie wokol klubu. Bo pseudokibice sa w Czestochowie . I jeszcze wracajac do wisly. Tam jest 30 baniek dlugu. Nikt tego nie chce tykac wiec o czym ty piszesz. Jaki sponsoring. Tam trzeba reanimowac klub a nie sponsorowac. I o dziwo znalazlo sie 4 gosci. Z czego jeden z nich z tego co czytalem to jest w 50 najbogatszych Plakow wg Wprost. I to jest mimo wszystko wyczyn.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 12-12-2018 o 21:18

  40. Powrót do góry    #302
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    To jak tamte przyklady nie pasują to pogadaj z chłopakami z za płotu gdzie komornik goni komornika A jeszcze chwilę temu ,, wracali po swoje". Natomiast Ok rozumie ciąg myślowy. Tam gdzie są sponsorzy i spina się budżet to sytuacja na którą wpływu nie mają zarządzający klubami, a tam gdzie są długi to patologia. O tyle o ile zgadzam się z drugą częścią zdania o tyle uważam że pozyskanie sponsorów zwłaszcza w żużlu nie jest sprawą łatwą. Uważam również że należy się tym mocno chwalić ponieważ buduje to pozytywny wizerunek klubu i nakręca koniunkture .
    A co do wyczynu o którym mówisz w Krakowie to cóż kolejny biznesmen który myśli że jemu uda się w końcu zarobić na polskim piłkarskim klubie .
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  41. Powrót do góry    #303
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    To troszke inaczej napisze.
    Obecny zarzad zrobil to co do niego nalezalo. Co do sponsorow to mozna powiedziec, ze pozyskal jednego. Sponsor tytularny i nazwy stadionu to przedluzenie umow. SGP to tak na marginesie to juz wiele lat.

    O tyle o ile zgadzam się z drugą częścią zdania o tyle uważam że pozyskanie sponsorów zwłaszcza w żużlu nie jest sprawą łatwą.
    Wielu sponsorow daje kase bo to Wlokniarz, bo zuzel, bo robili to za Maslanki, za Sukiennika moze nie, ale juz kiedys dawali i wrocili. Bo Wlokniarz dla nich to cos wiecej niz tylko projekt biznesowy. Bo chodza na mecze, bo chodzili dziadkowie, chodza corkki badz synowie. Tak jest z tym speedwayem u nas.

    Co do zielona-energia.com to slychac tu i owdzie, i mozna wyczytac to miedzy wierszami, ze najnormalniej licza oni na zysk ze wspolpracy z Wlokniarzem. Nagle sie obudzili w klubie, ze cos na ksztalt klubow biznesowych ma sens. A ze pan Klimczyk doskonale wie, ze sponsorujac Wlokniarza moze zyskac klientow na ktorych zarobi nascie razy tyle to obraz pozyskania sponsora juz jest roche inny. Firma ta dysponuje produktem, ktory niedlugo bedzie przez rzesze ludzi pozadany a ze to sponsor Wlokniarza to tym bardziej zwiaza sie umowa wlasnie z nimi. Czysty biznes. Czysta kalkulacja.

    Mowie od razu, ze nie hejtuje tego ani nie pseudokibicuje Sklaniam sie jedynie ku tezie, ze ten sponsoring to nie chec pomagania, to czysty biznesowy projekt. Pewnie jak i dla wiekszosci firm wspierajacych. Jednak w tym wypadku oraz majac na uwadze obecne tendencje w energetyce to wlasnie tak widze.

  42. Powrót do góry    #304
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Świącik w wywiadzie w telewizji klubowej chwali się, że na spotkaniu prezesów klubów sportowych z władzami miasta, prezesi innych klubów przyznali, że Włókniarz zrobił świetną robotę i prosili o przyznanie Włókniarzowi takiej samej kwoty na promocję miasta przez sport. Jakoś mi się w to kurcze nie chce wierzyć, że prezesi Rakowa i AZSu dobrowolnie oddają pieniądze z miasta Włókniarzowi

  43. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    zielona-energia.com
    Chłopaki przy klubie są dłużej niż większość tu na forum
    Fajnie że biznes się im tak kręci, że mogą coś zainwestować w swoją pasje.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    były wroclawski sponsor wlokniarza właśnie płonie we Wrocławiu.

  45. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    były wroclawski sponsor wlokniarza właśnie płonie we Wrocławiu.
    Zwijają słupa? Kasa z ubezpieczenia na zakończenie "działalności"?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    każdy lekko rozgarniety wie ze to był słup.

  47. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dlatego bardziej ucieszyło mnie wyjście tej firmy z Włókniarza jak jej wejście
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #310
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Podobno już grzeje puche.

  49. Powrót do góry    #311
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  50. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    I większe wsparcie od FB. No nieźle. Zapowiada się kolejny spokojny finansowo sezon.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Co do forBetu to zauważyłem że jest bardzo aktywny na rynku piłkarskim. Strefy kibica na Legii, billboardy. Nie zauważyłem takiej agresywnej akcji marketingowej na Włókniarzu szczerze mówiąc.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #314
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Może dlatego, że piłka nożna stoi kilka poziomów wyżej od żużla? + przecież była w tym sezonie jakaś strefa ForBetu przed stadionem, nawet nie wiem do końca co tam się działo, ale jakieś konkursy, atrakcje były na pewno.

  53. Powrót do góry    #315
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Przed każdym meczem była strefa forbetu przy głównym wejściu. Dodatkowo hostessy forbetu chodziły po koronie i rozdawały drobne upominki smycze,długopisy itp. Dla pełnoletnich można było tez typować wynik meczu u nich. Wpisywało się email który macie w forbecie i kto trafił dostawał 50 zł na konto.

    Uważam że nie taki zły ten marketing.

Strona 7 z 63 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •