Strona 5 z 63 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Przecież pisali że te 300k miało być ale za caly kontrakt do konca juniorski wypłacana w ratach przed każdym kolejnym sezonem. Jak bedzie krótszy to wiadomo kwota maleje.
    Aha czyli sugerujesz ze za 4 lata juniorki miał dostać 300 k. Czyli 75 za sezon. Za tyle to by w Łodzi dalej jechał

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Myślisz ze drugi junior bedzie zarabial wiecej niz zawodnik z GP w druzynie? Zawodnik ktory wyjedzie 3 razy a czasami tylko 2 razy w meczu?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Lyager ponoć w Pile, pytanie tylko czy na wypożyczenie, czy zwykły kontrakt? Bo moim zdaniem powinniśmy cały czas go u nas trzymać, i niech chłopak siedzi na wypożyczeniach. Mam przeczucie że za rok-dwa Zagar będzie przedstawiał obecny poziom Lyagera, a Lyager obecny poziom Zagara Wtedy mamy pewnego, młodego zawodnika, za podejrzewam nieduże pieniądze. Szkoda by było go puścić w momencie, gdy zaczyna się rozwijać

  4. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Miał być Kowalski, a jest Kowal

  5. Powrót do góry    #185
    Początkujący Awatar joe_padlina
    Dołączył
    25-10-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Lyager ponoć w Pile, pytanie tylko czy na wypożyczenie, czy zwykły kontrakt? Bo moim zdaniem powinniśmy cały czas go u nas trzymać, i niech chłopak siedzi na wypożyczeniach. Mam przeczucie że za rok-dwa Zagar będzie przedstawiał obecny poziom Lyagera, a Lyager obecny poziom Zagara Wtedy mamy pewnego, młodego zawodnika, za podejrzewam nieduże pieniądze. Szkoda by było go puścić w momencie, gdy zaczyna się rozwijać
    Tak jak kiedyś puściliśmy Tajskiego...

  6. Powrót do góry    #186
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Miał być Kowalski, a jest Kowal
    No cóż, ponoć wybrał diamenty Nawrockiego.

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,583
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Nie wiem jak to sobie niektorzy wyobrazali. Kowalski nie po to uciekl od Cierniaka (do akademii Kolodzieja) zeby teraz pod jego skrzydłami trenowac. Do Torunia daleko a to wciaz mlodzian, wiec ten Rzeszow to po prostu jedyny wybór
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Diamonds are forever.

    A młody Miśkowiak to w końcu podpisał czy nie..?
    Pzdr,
    Garfield

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Z tego co klub publikuje to na razie podpisał Lindgren, Przedpełski i Kowal Widocznie pojedziemy trójką żużlowców

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    Nie wiem jak to sobie niektorzy wyobrazali. Kowalski nie po to uciekl od Cierniaka (do akademii Kolodzieja) zeby teraz pod jego skrzydĹ‚ami trenować.
    Kowalski nie trenuje już na mini żużlu, nawet nie na 250
    tylko na dużym torze trenował pod okiem Drabika i Cieślaka.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik Awatar Czekan
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 35 w 21 postach

  12. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Ale że na jak długo bo nie widzę Wstydzą się powiedzieć ?

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cieślaczek cwaniaczek przygotował Pawełkowi nieparzyste numery. Mamy nowego "krula sedesów". Ciekawe ile ten król wytrzyma w postanowieniu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Trzeba zmienić przyśpiewkę kto nie skacze ten z Torunia bo śpiewanie jej w obecnym momencie jest głupie

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Cykaczu za jego przydatny post!

    muuu (14-11-2018)

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Czekan Zobacz posta
    Dlaczego w linku do tego artykułu jest "Tokio 2020"?

    Miśkowiak będzie startował w jakiejś dyscyplinie na olimpiadzie czy co?

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #196
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    BŚ46 zostaje z nami Co do Ułamka, niby to tylko kontrakt warszawski, ale kto wie. Może się przydać w razie jakiegoś kataklizmu u progu sezonu (odpukać)


  18. Powrót do góry    #197
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Szumina też miał w zeszłym sezonie warszawkę, a nawet podczas kataklizmu jakim była forma Musielaka nikt po niego nie sięgnął

  19. Powrót do góry    #198
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Kataklizm już jest - dwóch wychowanków Torunia w składzie.

    Sebastian i Damian - szykujcie się i trenujcie ile sił, Pawełkowi już pewnie skacze gul do gardła ale kit z nim
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    A jeden z wiceprezesow opowiada po miescie, ze mu zostalo 1,5 mln w kasie

  21. Powrót do góry    #200
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Zawsze to lepiej niż jakby miało tyle brakować.

    Kontakt roczny z Miśkowiakiem oceniam jako frajerstwo i naiwność naszego prezesa. Za rok zostajemy bez juniora i ponownie zacznie się licytacja.

  22. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    No jak zostało półtora bani to miasto powinno ograniczyć finansowanie klubu aby nie naruszać dyscypliny finansów publicznych. Nie zależy mi żeby tak w istocie było, ale czasem należy uważać na to co się kłapie dziobem.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  23. Powrót do góry    #202
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Czemu ograniczyc? Finansowanie z miasta to glupota, ale akurat przedstawi do miasta faktury, ze calosc miejska poszla, a zostalo z kasy od prywatnych sponsorow i biletow. W czym problem?

  24. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...4ZlbNZcXeZuKkw

    Tutaj troszkę wiecej o kontrakcie Miśkowiaka aczkolwiek nie rozumiem jakie Kuba musi spełnić warunki bo przecież nie narzucimy na niego że musi zrobić określoną ilość punktów.

  25. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Roczny kontrakt z Miśkowiakiem ...
    Mój idol pisał o porównywalnym koszcie za zawodnika z GP a więc czymś mało logicznym.
    Prawie bym się z nim zgodził, jest jednak pewne ale ... jak mniemam działacze zakładają że Jakub/Kuba będzie zdobywał w meczu po 4-5 pkt co realnie przybliży nas do sukcesu jakim ma być medal. A zawodnik z GP aby robił taką różnicę musiałby być gwarantem 12-14 pkt w meczu. Mimo wszystko bardzie realna jest opcja że młody będzie woził takie pkt niż że Fredka powtórzy więcej niż 6 kolejek z tego roku. Szkoda że Misie nie dały 400k za dwa lata, ale człowiek który łamie słowo 2 razy na dzień uwierzył innym na słowo według wieści gminnych. To mnie bawi.
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  26. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    No jak zostało półtora bani to miasto powinno ograniczyć finansowanie klubu aby nie naruszać dyscypliny finansów publicznych. Nie zależy mi żeby tak w istocie było, ale czasem należy uważać na to co się kłapie dziobem.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    Jeśli w budżecie jest nadwyżka 1,5 mln to tylko przyklasnąć bo władze poprzedniej spółki-nieboszczki miały tyle albo więcej ale deficytu (co rzecz jasna nie przeszkadzało im prowadzić radosnej twórczości na rynku transferowym)
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Czemu ograniczyc? Finansowanie z miasta to glupota, ale akurat przedstawi do miasta faktury, ze calosc miejska poszla, a zostalo z kasy od prywatnych sponsorow i biletow. W czym problem?
    Że faktury przedstawią nie wątpię. Niesmak pozostanie. Z tego że jest nadwyżka wypada się cieszyć. Ale gadać to bym o tym nie gadał.

    Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ROLAND (15-11-2018), berciol (16-11-2018)

  29. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Oczywiście w dalszym ciągu nie ma opcji, żeby z tej nadwyżki starczyło na tonę węgla dla Jarmuły?

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Gadol (15-11-2018)

  31. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Z nadwyżki (o ile jest), ta najlepsza szkółka wszechświata ma do zapłacenia drugi pod względem wysokości rachunek - 360k za braki w szkoleniu. Brawo Wy!

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78...a-niektorzy-do

    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Oczywiście w dalszym ciągu nie ma opcji, żeby z tej nadwyżki starczyło na tonę węgla dla Jarmuły?
    Pewnie nie, ale za to MiSio powiesi jego zdjęcie w klubowej galerii sław. Przy okazji pytanko - dokończył ją czy podobnie słomiany zapał jak do organizacji memoriału i innych spraw?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  32. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Pewnie nie, ale za to MiSio powiesi jego zdjęcie w klubowej galerii sław. Przy okazji pytanko - dokończył ją czy podobnie słomiany zapał jak do organizacji memoriału i innych spraw?
    Wam to ciężko dogodzić. Sezon sportowo na plus, nie ma długów, jak wyżej ktoś napisał 1.5 miliona zostało, transfery można powiedzieć też na plus. Ale faktycznie, trzeba się doczepić do braku memoriału i galerii sław

  33. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    To już normalka w wątku Częstochowskim że znajdzie się kilka troli którym nic nie pasuje.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    blacktop (18-11-2018)

  35. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Wam to ciężko dogodzić. Sezon sportowo na plus, nie ma długów, jak wyżej ktoś napisał 1.5 miliona zostało, transfery można powiedzieć też na plus. Ale faktycznie, trzeba się doczepić do braku memoriału i galerii sław
    Galerię sław mam w głębokim poważaniu, szczególnie w takim kształcie. Nie ja jednak leciałem i chwaliłem się publicznie jej stworzeniem. Nie ja także chwaliłem się reaktywacją memoriału tylko MiSio, rzucający dodatkowo kawałkami o pamięci i historii. I tu miał rację, niestety sam porzucając organizację memoriału postawił kloca na historii klubu i pamięci o Tych co stracili życie na torze w barwach Włókniarza.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Galerię sław mam w głębokim poważaniu, szczególnie w takim kształcie. Nie ja jednak leciałem i chwaliłem się publicznie jej stworzeniem. Nie ja także chwaliłem się reaktywacją memoriału tylko MiSio, rzucający dodatkowo kawałkami o pamięci i historii. I tu miał rację, niestety sam porzucając organizację memoriału postawił kloca na historii klubu i pamięci o Tych co stracili życie na torze w barwach Włókniarza.
    Ok, zgadzam się z Tobą, ale... moim zdaniem Misio aktualnie, to nie ten sam Misio co kiedyś - rzucający bredniami i genialnymi pomysłami do pseudo dziennikarzy. Teraz trochę lepiej to wygląda. Ale to tylko moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać.

    Prezesie, pomoc dla Józka Jarmuły obowiązkowa, to nie podlega żadnej dyskusji. Jak najszybciej !

  37. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    To już normalka w wątku Częstochowskim że znajdzie się kilka troli którym nic nie pasuje.
    Nie, będę lizał odbyt prezesowi za sprowadzanie kolejnych najemników. Za olanie szkolenia młodych, za rozpi....nie USKS przez jego dobrego koleżkę ze Stowarzyszenia i za karę jaką właśnie przyjdzie klubowi za to płacić. Niech dalej płaci za kontrakty jednoroczne juniorów z zewnątrz po kilkaset tys. i jednocześnie niech buli w podobnej wysokości kary. Przecież nie płaci ze swoich pieniędzy.

    A tak zapomniałem, MiSio dba o młodych, każdy dostaje przed sezonem po 2 nowe motocykle z silnikami Fleminga. Tylko jeden warunek musi spełnić - mieć na nazwisko Świącik.

    I miejcie w nosie memoriał, pamięć o dawnych zawodnikach, przyklaskujcie olewaniu gościa, który kiedyś zapełniał ten stadion a teraz prosi o pomoc. Lećcie skandować Adrian, Adrian czy Paweł, Paweł mimo, że 1-2 sezony wcześniej wieszaliście na nich psy. A pomiędzy skandowaniem poskaczcie do przyśpiewki kto nie skacze ten z Torunia intonowanego przez debila na środku murawy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMik (20-11-2018), Garfield (16-11-2018), lolex (18-11-2018), mackoxdp1 (16-11-2018), muuu (17-11-2018)

  39. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    A widzisz gdzieś tu lizanie ? Mamy takich zawodników jacy byli wolni na rynku i sportowo na tym nie stracimy. Dzisiejszy żużel to biznes i liczy się wynik. Dla samej idei jazdy swoimi lepiej żeby jechali Ułamek i Czaja? Nie róbmy sobie jaj.

    Memoriał miał być na koniec sezonu a będzie na początku co dla mnie jest informacja na plus. Wiekszy głód żużla bedzie pod koniec marca/początek kwietnia.

    Pomoc dla Jarmuły to obowiązek oczywiście ale pomoże raz , drugi ale przecież nie bedzie co miesiąc wspomagał. Tutaj by się przydała jakaś zbiórka kibiców/sponsorów i przekazywać co miesiąc Józkowi kase na normalne funkcjonowanie.

  40. Powrót do góry    #215
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    ...
    Pomoc dla Jarmuły to obowiązek oczywiście ale pomoże raz , drugi ale przecież nie bedzie co miesiąc wspomagał. Tutaj by się przydała jakaś zbiórka kibiców/sponsorów i przekazywać co miesiąc Józkowi kase na normalne funkcjonowanie.
    Dlaczego?

    Jakiś czas temu - na poziomie naszej 1/2 ligi,kiedy klub zrezygnował z pobierania opłat parkingowych, proponowałem, żeby jednak rękami Stowarzyszenia te pieniądze zbierać z przeznaczeniem na wyłącznie takie cele, zresztą statutowe. Józek nie jest jedyny, który nie poradził sobie życiowo.

  41. Powrót do góry    #216
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Tak abstrahując to... dlaczego Leszno i Tarnów mają płacić po 60 tysi?

    Dlatego że jako jedyni z niewielu szkolą z efektami?

    Przecież ten cały śmieszny zespół do spraw licencji powinni rozgonić w piź#ziec... I resztę debili w granatowych marynarkach.

    Najgłupsza liga świata.
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #217
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Tak abstrahując to... dlaczego Leszno i Tarnów mają płacić po 60 tysi?

    ...
    2% z przydzielonych kar tworzy fundusz utrzymania komisyji.

  43. Powrót do góry    #218
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Ma ktos namiar na Jozka? Moze byc na priv...

  44. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Tak mi sie znalazlo sprzed dwoch lat
    http://www.speedway.info.pl/index.ph...n-bez-kontuzji

    Czym dla Pana są wychowankowie klubu ?
    Z perspektywy prezesa, bardzo często są to chłopcy, nad którymi trzeba trochę popracować i spędzić z nimi sporo czasu. Mówię tutaj szczególnie o naszych najmłodszych adeptach, z którymi trzeba współpracować na wielu płaszczyznach. Zaczynając od spraw organizacyjnych w klubie, rozmowach z ich rodzicami czy współpracy ze szkołami, do których chodzą. Wiadomo, że trenowanie jazdy na żużlu to zajęcie, które wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Jako klub, staramy się tym chłopakom jak najwięcej pomóc. Cieszę się, mimo ogromu pracy, że w naszej szkółce mamy tak wielu chętnych, aby w przyszłości stać się zawodnikami i właśnie wychowankami Włókniarza. To, co charakteryzuje naszą szkółkę, jest podejście do wszystkich tych, którzy próbują swoich sił na motocyklu. Nie oceniamy już po pierwszych treningach, czy zawodnik nadaje się na żużlowca, czy nie. Wiemy z kart historii, że byli tacy zawodnicy, którym nie dawano szans na zrobienie kariery, a po latach okazywało się, że byli oni świetnymi żużlowcami. Najlepszym tego przykładem jest Edward Jancarz. Znakomity polski zawodnik, któremu trenerzy na początku jego przygody z “czarnym sportem” nie dawali zbyt wielkich szans na rozwój. Podsumowując odpowiedź na to pytanie. Wychowankowie są dla mnie bardzo ważnym rozdziałem w historii naszego klubu, dlatego do każdego z tych chłopców staram się podejść indywidualnie.
    Na co ze strony klubu mogą liczyć adepci w szkółce żużlowej ?
    Jeżeli mógłbym ocenić warunki w szkółce częstochowskiej z tymi, jakie panują w wielu innych ośrodkach w Polsce, to są bardzo dobre. W wielu klubach nie wszyscy zawodnicy mogą liczyć na klubowy sprzęt a wiele rzeczy, o których nie chcę mówić, jest płatnych. U nas takich sytuacji nie ma. Każdy z zawodników może liczyć na sprzęt klubowy, a ci, którzy zainwestowali własne pieniądze w motocykle, mogą liczyć na nasze rady i pomoc w ich utrzymaniu. Nie jesteśmy oczywiście skarbcem bez dna. Od obecnego sezonu chcemy wprowadzić pewne zmiany, jeżeli chodzi o jazdę na klubowym sprzęcie. Jeżeli zawodnik, który sobie nie radzi, zbyt często będzie taki motocykl uszkadzał, co wiąże się przecież z kosztami, będzie musiał odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto dalej “bawić” się w żużel. Zaznaczam od razu, aby nie zostać źle zrozumianym-nikomu nie zamierzamy zamykać drogi do rozwoju. Tak jak powiedziałem na początku, są takie talenty, które takowymi okazują się dopiero po kilku sezonach. Nie mniej jednak pewne rzeczy, jeżeli chodzi o inwestowanie klubowych pieniędzy w szkolenie, chcemy zmienić, abyśmy w przyszłości doczekali się dużej liczby wychowanków, którzy będą stanowili o sile naszego klubu.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (18-11-2018), ckm-ista (22-11-2018)

  46. Powrót do góry    #220
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    2 lata minęły - poglądy się zmieniły

  47. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    dlatego do każdego z tych chłopców staram się podejść indywidualnie.
    Dotrzymał słowa, Bartosz może potwierdzić.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,703
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    O, oglądam i słucham wywiadu z prezesem michałem w radiu fon.
    No i ładnie. Prezes w końcu nam dorósł do roli i zaczyna wypowiadać się coraz bardziej dojrzale i z sensem.
    Brawo za przemianę! I teraz zauważył że dobrzy juniorzy to najważniejszy element drużyny!

    PS Wiadomo co z tymi sponsorami, którzy mają być w tym tygodniu przedstawieni?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  49. Powrót do góry    #223
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2018
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Tak, to Urząd Miasta Częstochowa. Ale to chyba jeszcze nie w tym tygodniu

  50. Powrót do góry    #224
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Tak btw. to Musielak wesoło oznajmia, że dalej będzie jeździł w lidze angielskiej. On naprawdę nie widzi, że to jego problem? Przecież Cieślak z tego co pamiętam powiedział mu to prosto w twarz. Ciekawe jak będzie sobie radził w Orle.

  51. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pysior Zobacz posta
    Tak, to Urząd Miasta Częstochowa. Ale to chyba jeszcze nie w tym tygodniu
    Wstępnie ogłosili założenia budżetu 2019. Do podziału na promocję poprzez sport na razie jest 3,3 mln, przy 7 w bieżącym roku. Czyli mniej dla 3-4 klubów niż sam Włókniarz miał w 2018.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Strona 5 z 63 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •