Strona 18 z 63 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Gadol ci właściwie odpowiedział. Mijanek nie ma ale to nie tłumaczy żenujących występów Madsena i Fredki.
    Pełna zgoda ... tym bardziej , że o 10.30 byli wszyscy na treningu ...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Emil (25-05-2019)

  3. Powrót do góry    #767
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie było wszystkich na treningu, bo Przedpełski nie wrócił ze Szwecji na czas.
    Trening rozpoczął się później, po 12.
    Odwieszenie statusu nastąpiło o 23, a to już jest za późno dla Cieślaka.
    Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale nie było szans na przygotowanie toru pod gospodarza.
    Było bardziej dopasowanie do tego co zastano po Krzyżaniaku.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 25-05-2019 o 01:11
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    lemur6666 (25-05-2019)

  5. Powrót do góry    #768
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Tylko z perspektywy czasu co ten trening o 12 im dał jeśli mecz jest o 20:30 ? Tylko w głowie namieszał zapewne.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-05-2019)

  7. Powrót do góry    #769
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Dobra miałem już nie przeżywać a tu po pierwszej idę spać.

    Głowa do góry nie w tym to w następny będziemy najlepsi albo w jeszcze następnym...
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  8. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,748
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Hehe dla Madsena najważniejsze to jest żeby wstawić post na insta z opisem I was topscorer no i oczywiście żeby fakturka doszła do księgowej szczerze powiedziawszy to mam wyje**** czy Swiacik zwolni Cieslaka czy nie, ale jeśli mamy przepierdalac mecze to chociaż chce oglądać widowisko a nie jazdę gesiego. Tłumaczenie torem jest naprawdę słabe i w takie coś mógł uwierzyć tylko Prezes. Jak dostaniemy wpier*** w Zielonej Górze to co, znowu powiemy że po GP jesteśmy? Czy może pełnia księżyca była?

  9. Powrót do góry    #771
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Na SyFach MiSio też prezentuje "dobrą" formę:

    Jestem takim człowiekiem, że zawsze daje się komuś wykazać, czy to zawodnikowi czy trenerom. Nigdy się w to nie wtrącam. Jest jednak jakiś poziom wytrzymałości. Nie jestem typem prezesa siedzącego w parku maszyn i dowodzącego drużyną, ale...
    Ciekawe czy drgnęła mu choć powieka jak to wypowiadał czy potrafi łgać bez zmrużenia okiem

    No i jeszcze jedna perełka, jak jesteś stranieri to masz taryfę ulgową. Bo oczywiście oni ogarniają bez problemu:
    Niestety, ale Polacy muszą, wszyscy, mimo wyjazdów i różnych lig, stawiać się 2-3 razy w tygodniu na treningach.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82...-do-gory-nogam
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #772
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Nie potrafię do dziś zrozumieć czemu Częstochowa wybrała Przedpełskiego zamiast Jamroga. Pewnie obaj mieli podobne wymagania finansowe ale brać zawodnika, który ma się odbudować zamiast takiego który miał dobry poprzedni sezon to strzał w kolano. Chyba Cieślak za bardzo wierzy w swą cudowną rękę. Raz mu się udało w Tarnowie odbudować Artioma to myślał, że zawsze będzie tak żarło?
    Sullivan

  11. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    prezes do wymiany ! Gosc powinien sie spakowac i wynosic z klubu . czym szybciej tym lepiej
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #774
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Widać że Misia znów ponosi fantazja jak po słynnym meczu w Pile 3 lata temu. Lindgren, Miedziak i Madsen (pierwsze trzy biegi) jeździli jak juniorzy, ścieżki do jazdy dobierali chyba na podst. rzutu kostką. Może niech MiŚ każe im jeździć po swojemu? O dziwo Wrocław nie miał z tym (mądrą jazdą) problemów... Taktycznie mecz prowadzony był poprawnie, natomiast podtrzymuje zarzut co do Cieślaka - zero wartości dodanej dla zespołu, jeśli słyszę że komisarz NA TORZE CIEŚLAKA robi sobie co chce to ja naprawde nie wiem do czego nam taka osoba jest..?
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #775
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,446 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    Chyba Cieślak za bardzo wierzy w swą cudowną rękę. Raz mu się udało w Tarnowie odbudować Artioma to myślał, że zawsze będzie tak żarło?
    naczytał się wywiadów z samym sobą i taki efekt
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #776
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cieślak szczur i gnida
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

  15. Powrót do góry    #777
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sullivan Zobacz posta
    Nie potrafię do dziś zrozumieć czemu Częstochowa wybrała Przedpełskiego zamiast Jamroga. Pewnie obaj mieli podobne wymagania finansowe ale brać zawodnika, który ma się odbudować zamiast takiego który miał dobry poprzedni sezon to strzał w kolano. Chyba Cieślak za bardzo wierzy w swą cudowną rękę. Raz mu się udało w Tarnowie odbudować Artioma to myślał, że zawsze będzie tak żarło?
    O ile dobrze pamiętam, to Miedziński go bardzo prezesowi zachwalał. A nie jedzie ani jeden, ani drugi.

  16. Powrót do góry    #778
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Na tą chwilę nie jedzie cała drużyna, to jest zadziwiające po prostu.

  17. Powrót do góry    #779
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2015
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 20 w 16 postach
    wedlug mnie problemem nie jest GP ani tor tylko sposob zbudowania zespolu. Wlokniarz wygrywal kiedy praktycznie nieomylny byl Madsen i Fredka a do tego duze punkty dokladal Zagar oraz Adrian jechal poprawnie. Niestety dwie dziury w postaci Pawelka i Adika powoduja ze Fredka Madsen orax Zagar musieliby wygrywac wszystko. Druzyna Wlokniarza dlugo jechala na idealnej formie Fredki i Madsena ale ta forma sie kiedy konczy. Jestem kibixen znienawidzonego Apatora i widze spora analogie do torunskiej deuxyny w poprzednich latach. Slaby Adrian i Pawel icdo tego kaprysni obcokrajowcy i tych kilka pkt brakuje do wygrywania. Nie macie zespolu na PO a nawet jesli tam wejdziecie to z kim niby ten zespol ma nawiazac walke (skonczyloby sie tak samo jak rok temu). Trzeba lekko liftnac sklad i zakupic krajowego liders na 10pkt i pogonic hobbyste Pawla. Mimo ze nie przepadam za CKM to zycze Wam powodzenia.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slider za jego przydatny post!

    Garfield (25-05-2019)

  19. Powrót do góry    #780
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To będzie traktorem zapyerdalał ? Szacun
    E chyba nie, rodzina coraz większa, trzeba im znajdywać stanowiska w klubie


    Ale jeśli zrobi to co mówi i to wyjdzie
    "Na pewno jednak nie będę czekać na jakieś poprawki, żeby mi ktoś powiedział, że tor ma być taki czy owaki, głaskany itd. Tor w sobotę zostanie przerzucony do góry nogami i będzie zrobiony po staremu, czyli po częstochowsku. Nie będę już słuchał, że jest dobry, bo widzę, że nie jest dobry. Będzie dużo nowych rzeczy. Dałem sobie radę z odbudową Włókniarza, dam też sobie radę z tym żeby zrobić porządek w celach szkoleniowych."

    To szacun i ode mnie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #781
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Ktoś mi przed sezonem powiedział : w klubie brak ... atmosfery ... no i się potwierdza jazdą na torze, co każdy widzi
    oraz brakiem komunikacji tor- zawodnicy.

    Ciekawe co na to wszystko Cieślak ... bardzo mnie to ciekawi ...

  21. Powrót do góry    #782
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    E chyba nie, rodzina coraz większa, trzeba im znajdywać stanowiska w klubie


    Ale jeśli zrobi to co mówi i to wyjdzie
    "Na pewno jednak nie będę czekać na jakieś poprawki, żeby mi ktoś powiedział, że tor ma być taki czy owaki, głaskany itd. Tor w sobotę zostanie przerzucony do góry nogami i będzie zrobiony po staremu, czyli po częstochowsku. Nie będę już słuchał, że jest dobry, bo widzę, że nie jest dobry. Będzie dużo nowych rzeczy. Dałem sobie radę z odbudową Włókniarza, dam też sobie radę z tym żeby zrobić porządek w celach szkoleniowych."

    To szacun i ode mnie.
    Po co temu całemu MiŚiowi wszyscy trenerzy, toromistrze, managiery i inne osoby funkcyjne? Toć on to sam ogarnie...no może z rodziną.
    !Adrian walcz!

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Gadol (25-05-2019), Peter Kildemand (25-05-2019)

  23. Powrót do góry    #783
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Ktoś mi przed sezonem powiedział : w klubie brak ... atmosfery ... no i się potwierdza jazdą na torze, co każdy widzi
    oraz brakiem komunikacji tor- zawodnicy.

    Ciekawe co na to wszystko Cieślak ... bardzo mnie to ciekawi ...
    Cieślak to wygląda, jakby miał to gdzieś. Odbębnić sezon i zabrać swoje zabawki.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Gadol (25-05-2019), Peter Kildemand (25-05-2019)

  25. Powrót do góry    #784
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Ktoś mi przed sezonem powiedział : w klubie brak ... atmosfery ... no i się potwierdza jazdą na torze, co każdy widzi
    oraz brakiem komunikacji tor- zawodnicy.

    Ciekawe co na to wszystko Cieślak ... bardzo mnie to ciekawi ...
    No patrząc na wasz skład.....od razu przychodzi mi na myśl-tutaj rodzinnej atmosfery to nie bedzie! W tej chwili tylko Sparta i Unia L mają składy w których jeżdza już pare ladnych lat i szykuje sie kolejny finał tych drużyn. Co pomału staje się tradycją

  26. Powrót do góry    #785
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,748
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Cieślak to wygląda, jakby miał to gdzieś. Odbębnić sezon i zabrać swoje zabawki.
    Też odnoszę takie wrażenie, że ma wywalone na ten klub i na ten sezon, coś Mi się wydaje ze po tym sezonie da Sobie spokój z klubami, chyba że znowu jakiś naiwniak wyłoży grubą kasę na niego to pewnie się połasi na Nią

  27. Powrót do góry    #786
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Właśnie o to chodzi że u nas było pro rodzinnie.
    Przecież my jedziemy 3 rok tym samym składem co daje nam około 17/18 spotkań tym samym składem na swoim torze w różnych warunkach torowych.
    Nikt mi nie powie że w ciągu tylu spotkań takie asy jak Madsen Fredka Zagar czy Miedziński nie potrafią rozczytać warunkow jak nie po 1 to góra drugim swoim biegu.
    Przecież można przegrać z Lesznem i Wrocławiem ale te porażki to były ostre ********e. Z Lesznem niema o czym gadać. Z Wrocławiem? Nawet przez chwilę nie nawiązaliśmy walki. Ktoś napisze było 5:1 tak na ich najsłabsza parę pod koniec meczu gdzie w następnym biegu jechał Tai z Drabikiem.
    Można być nieprzygotowanym ba nawet zaskoczonym torem mimo tylu odjechanych spotkań trzeci sezon ale nie może być tak że zawodowcy którzy walczyć będą o IMŚ nie potrafią się dostosować do każdego toru.
    Brak powtarzalności w przygotowani u toru jak do tej pory może nie służyć młodym ewentualnie bidonowi, ale przy tylu zawodach bez zmienionego składu nie jest to żaden argument dla reszty

  28. Powrót do góry    #787
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Też odnoszę takie wrażenie, że ma wywalone na ten klub i na ten sezon, coś Mi się wydaje ze po tym sezonie da Sobie spokój z klubami, chyba że znowu jakiś naiwniak wyłoży grubą kasę na niego to pewnie się połasi na Nią
    Może wreszcie do Torunia trafi. No albo Wrocławia, zależy jak się skończy dla nas ten sezon. Tak czy siak, pójdzie tam gdzie zagwarantują mu mocny sklad
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #788
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Może wreszcie do Torunia trafi. No albo Wrocławia, zależy jak się skończy dla nas ten sezon. Tak czy siak, pójdzie tam gdzie zagwarantują mu mocny sklad

    Do nas ! Przestań na samą myśl o tej qu.... chce mi sie rzygać

  30. Powrót do góry    #789
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Może wreszcie do Torunia trafi. No albo Wrocławia, zależy jak się skończy dla nas ten sezon. Tak czy siak, pójdzie tam gdzie zagwarantują mu mocny sklad
    Nie bedzie już miał za daleko do chorej matki?
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #790
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    A ja jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzi dzisiaj Nasz toruński duet w SEC Challenge. Nie zdziwią mnie miejsca w czołówce

  32. Powrót do góry    #791
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,493
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Może wreszcie do Torunia trafi. No albo Wrocławia, zależy jak się skończy dla nas ten sezon. Tak czy siak, pójdzie tam gdzie zagwarantują mu mocny sklad
    Wydaje mi się, że Czewa to ostatni klub Cieślaka, niezależnie jak długo potrwa tam jeszcze jego praca.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #792
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Cieślak to wygląda, jakby miał to gdzieś. Odbębnić sezon i zabrać swoje zabawki.
    No bo tak bedzie.


    Ale co wy piszecie.. Szacun , ze przeprosil??? Ludzie, na boga! Toz to powinien byc standard w cywilizowanym klubie, w klubie z odrobina honoru, ze sie przeprasza za danie dupy. A wy traktujecie przeprosiny jako ekstra dodatek do biletu, taki bonus. Jeszcze buzi mu dac za to , ze przeprosil. Rece opadaja.

  34. Powrót do góry    #793
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jest postęp u Misia, pamiętasz tekst po blamażu w Pile?

    Jak komus nie pasuje wynik, to ja przepraszam
    Jeszcze trochę i zacznie ludzkim głosem mówić. Doceńmy to.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ROLAND (25-05-2019)

  36. Powrót do góry    #794
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,815
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Myślałem, że ja się obraziłem na żużel jako na sport. Ale zobaczyłem dwa biegi w Nagyhalas i stwierdzam, że nadal kocham ten głupi sport. Może ja do Opola zacznę jeździć ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Powrót do góry    #795
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Ależ ten Pawełek jest bezjajeczny... ciężko na to patrzeć

  38. Powrót do góry    #796
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Myślałem, że ja się obraziłem na żużel jako na sport. Ale zobaczyłem dwa biegi w Nagyhalas i stwierdzam, że nadal kocham ten głupi sport. Może ja do Opola zacznę jeździć ?
    Mateuszu, nie uda nam się. Możemy sobie wmawiać, ale to jest silniejsze od każdego postanowienia. Będziemy kibicować tym „dziadom”, denerwować się i nic tego nie zmieni.

    Jestem zawiedzony, ale widać ze prezes tez mocno to przeżywa. Tak, jest sobie winny, ze uwierzył w Pawełka, ze kolejny rok zaufał Zagarowi. Ale ma jaja wyjść do ludzi i z godnością powiedzieć jak jest. Oczywiście ze to jest granie pod publiczkę, ale taki mamy w tym sezonie skład i takiego trenera, trudno.

    Prawde powiedziawszy szansa na 4 jest, wszystko rozegra się między nami a GKM. Maja przewagę - wygrali ze Sparta, ale my wygraliśmy w Toruniu. Nadal kwestia 4 miejsca pozostaje otwarta. Pytanie czy to ma sens? Ogólnie ja uważam ten sezon za stracony. Nie posunęliśmy się ani o krok do przodu. Dziury z ubiegłego sezonu pozostały, uzupełnienie składu jest konieczne na przyszły sezon tak jak w tym roku.

    Tak jak większość wspomniała - to jest koniec Marka Cieslaka. Jemu faktycznie już nie zależy. Skończył się i tylko zmiana trenera może tutaj być pozytywnym impulsem.

    Moze to głupie - ale jeśli nie Sławek, to dałbym szanse Sebastianowi. Widać było wczoraj jak mu zależy na drużynie. Tylko do tego mieć speca od toru. Gorszy niż taki Skornicki czy Dobrucki być nie musi. Przez cała karierę, poza latka złotówki był uważany za mega profesjonalistę. Co mamy do stracenia?

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    pakosik (25-05-2019)

  40. Powrót do góry    #797
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Może wreszcie do Torunia trafi. No albo Wrocławia, zależy jak się skończy dla nas ten sezon. Tak czy siak, pójdzie tam gdzie zagwarantują mu mocny sklad
    A na co Nam ten DZIAD przez duże ,,D", który przez biedniejsze lata patrzył na Spartę ze złośliwą pogardą?
    Czewa to idealne miejsce dla niego, On ma większość drzwi już pozamykane więc niech przestanie się zachowywać jak obrażona licealistka tylko niech się weźmie za robotę, facet ma jeden z najwyższych kontraktów trenerskich w lidze a jedyne co potrafi to patrzeć za kokinówką, nie ważne czy udziela wywiadu czy rozmawia z zawodnikami.

  41. Powrót do góry    #798
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wi...pasc-z-krzesla
    Bez komentarza . Wiekszosc kibiców to ludzie inteligetni . Dobranoc
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #799
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta

    Moze to głupie - ale jeśli nie Sławek, to dałbym szanse Sebastianowi. Widać było wczoraj jak mu zależy na drużynie. Tylko do tego mieć speca od toru. Gorszy niż taki Skornicki czy Dobrucki być nie musi. Przez cała karierę, poza latka złotówki był uważany za mega profesjonalistę. Co mamy do stracenia?
    Zawsze Sławek, nigdy Ułamek !!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    pakosik (25-05-2019)

  44. Powrót do góry    #800
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,815
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Czyje to dziecko ?! SEBASTIAN CZYJE TO DZIECKO ?!
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  45. Powrót do góry    #801
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sławek? Miejsce w historii klubu jak i krajowego żużla zapewnił sobie godne swoją karierą zawodniczą. Zapomnieliście jednak, że już miał okazję prowadzić zespół? Słynny duet D&D, wyśmiewanie Czai, który już prawie rozpoczął pracę z psychologiem, "rzucanie" monetą itd... To, że ktoś był wybitnym zawodnikiem nie oznacza, że takim będzie trenerem czy menago i na odwrót.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #802
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Zobaczcie obsadę i miejsca Pawełka i Miedziaka w tych eliminacjach SEC. Dalej to tor i Cieślak są winni? Prawda jest taka że Pawełek i Miedziak są zupełnie bez formy Zagar jest Zagarem czyli sredniakiem a Fredka i Madsena nie są w tak dobrej dyspozycji jak w ubiegłym roku i te porażki z Lesznem i Spartą nie są wypadkową trenera toru i GP A po prostu słabej formy poszczególnych zawodników. Jeżeli Fredka i Madsena w ZG zakreca się koło 13 punktów w 6 startach a Miedziak Pawelkiem zrobią przynajmniej po 6 punktów uderzeń się w pierś i przyznam że przyczyną porażek i słabych wyników na domowym torze jest Cieślak i jego przygotowanie czy też nie przygotowanie toru.

    Ps. Najlepsze że Madsen uważa że on pojechał super i tylko reszta zawaliła lol. Skoro dla króla częstochowskiego toru dwa razy na 1:5 I to z takimi zawodnikami jak Jamróg Gleb i Fricke to dobry występ to gratuluję samopoczucia.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 25-05-2019 o 20:32
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    spa (26-05-2019)

  48. Powrót do góry    #803
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    W pracy trenera potrzeba regularności, cierpliwości i odpowiedzialności, czyli cech których Drabikowi brakuje. To typ osobowości, która po jednym zgrzycie czy niepowodzeniu gotowa jest się obrazić i rzucić zabawki jak dziecko w piaskownicy. Ułamek przeciwnie, warsztatowiec i rzemieślnik, solidność i powtarzalność były zawsze jego znakiem rozpoznawczym, ale nie wiem czy z odpowiednim podejściem do zawodników, zwłaszcza młodego pokolenia. Tutaj obawiałbym się faworyzowania niektórych kosztem innych, podatności na podszepty różnych ludzi z boku. Na czele drużyny powinien stanąć ktoś z silnym autorytetem, kto nie da sobie w kaszę dmuchać, potrafi postawić na swoim, nie jest uległy, spolegliwy wobec liderów zespołu, ale i medialnego prezesa. Więc Cieślak te wszystkie wymagania spełnia, tyle że wyraźnie się wypalił i stracił koncepcję. Może to też kwestia wieku.

    Dziś nasi Krzyżacy dali show na Węgrzech, byli tylko tłem dla z pasją ścigających się rywali na dobrze przygotowanym do walki i wyprzedzania torze. Miedzińskiego dotknął kryzys sprzętowy, mentalny albo obie te sprawy naraz, nie chciało mu się nawet wyjechać do ostatniego wyścigu. Przedpełski z dziecinną łatwością tracił wypracowane pozycje w związku z pasywną jazdą i nieumiejętnością czytania toru. Prawda jest taka, że w dwumeczu z Falubazem Włókniarz nie ma obecnie czego szukać, liderzy bez formy (ligowej), druga linia w postaci słabiutkiego duetu Apatora nie istnieje, juniorzy pogubieni. Jeszcze tydzień temu nikt by nie pomyślał, że to może pójść w tak złą stronę a jednak.
    AZS-CKM the leading polish teams

  49. Powrót do góry    #804
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wszyscy w czestochowie tak mocno walczyli o Cieślaka jak o jakiegoś Boga a teraz chcą jego jak najszybciej pogonic. Drabik przygladaj się uważnie bo to dla ciebie jest ważna lekcja żeby nigdy nie wracać do Częstochowy. to już torun ma większą klasę i jest bardziej wyrozumiały dla wpadek swoich zawodników i sedesa

  50. Powrót do góry    #805
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,054
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Shrek jest już chyba zmęczony żużlem i zaczyna mieć wyebane jaja w ten cały cyrk. Uważam podobnie jak Buszmen, że to jest ostatni sezon Mareczka w roli trenera. W tym życiu. W następnym to kto wie.

  51. Powrót do góry    #806
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Shrek jest już chyba zmęczony żużlem i zaczyna mieć wyebane jaja w ten cały cyrk. Uważam podobnie jak Buszmen, że to jest ostatni sezon Mareczka w roli trenera. W tym życiu. W następnym to kto wie.
    Nie wiem czy ostatni, ale gość już się do tej roboty nie nadaje. To już było widać w Falubazie. Pomiędzy „pierwszym” a „drugim” Szrekiem w ZG była przepaść. Gość się zaczął gwałtownie starzec (także mentalnie).
    Oby to była tylko starość a nie początki jakiegoś Altzhaimera czy czegoś podobnego.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (29-05-2019), Peter Kildemand (25-05-2019)

  53. Powrót do góry    #807
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jestem zawiedzony, ale widać ze prezes tez mocno to przeżywa. Tak, jest sobie winny, ze uwierzył w Pawełka, ze kolejny rok zaufał Zagarowi. Ale ma jaja wyjść do ludzi i z godnością powiedzieć jak jest. Oczywiście ze to jest granie pod publiczkę, ale taki mamy w tym sezonie skład i takiego trenera, trudno.
    Trudno?
    Przecież tego trenera i ten skład firmował Świącik...nikt inny.
    I tu nie o przeprosiny chodzi, to jest jasny sygnał WINNYM JEST CIEŚLAK!
    "Nadszedł taki moment, że ma być robione po mojemu." A nie było?
    I oto jest, zbawca ,supermen "Dałem sobie radę z odbudową Włókniarza, dam też sobie radę z tym żeby zrobić porządek w celach szkoleniowych."
    Zwróćcie uwagę z jaką łatwością gość używa zwrotów TO JA TO, TO JA TAMTO.
    Ta sytuacja jest bardzo podobna do tej, która była przerabiana z Lechem.
    Zakładam ,że następny trener będzie figurantem.

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Lafan (26-05-2019), ROLAND (26-05-2019), spa (26-05-2019)

  55. Powrót do góry    #808
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wszyscy w czestochowie tak mocno walczyli o Cieślaka jak o jakiegoś Boga a teraz chcą jego jak najszybciej pogonic. Drabik przygladaj się uważnie bo to dla ciebie jest ważna lekcja żeby nigdy nie wracać do Częstochowy. to już torun ma większą klasę i jest bardziej wyrozumiały dla wpadek swoich zawodników i sedesa
    Nie pyerdol. że wszyscy. to, że blackdebilowi i kilku innym pociekła ślina z tego powodu to nie oznacza, że wszyscy. Możesz odszukać moje posty z tamtego okresu, pożegnanie Kędziory to był jeden z powodów dla których zeszły sezon sobie odpuściłem. Pisałem, że to nie jest dobra decyzja.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  56. Powrót do góry    #809
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,054
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie pyerdol. że wszyscy. to, że blackdebilowi i kilku innym pociekła ślina z tego powodu to nie oznacza, że wszyscy. Możesz odszukać moje posty z tamtego okresu, pożegnanie Kędziory to był jeden z powodów dla których zeszły sezon sobie odpuściłem. Pisałem, że to nie jest dobra decyzja.
    Chyba se jaja robisz ? Kędziora > Marko ? MÓJ BOŻE. To jak porównanie Marcina Najmana z Canelo Alvarezem. Nanga Parbat absurdu : ))))))))))))))

  57. Powrót do góry    #810
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Moim zdaniem i tak awansujecie do PO. Stal może notować różne wpadki (chociaż nie jest tak słaba jak niektórzy twierdzą), GKM nie wygra na wyjeździe a i u siebie coś może stracić,zresztą przed nimi jeszcze dwumecz z Lesznem. No chyba że Motor zadziwi wszystkich Ale jeśli tak się nie stanie, to mimo drobnych turbulencji będziecie w półfinałach.
    BKS Polonia Bydgoszcz

Strona 18 z 63 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •