Strona 60 z 63 PierwszyPierwszy ... 10505859606162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie wiem, w jaki sposób Toruń miałby zmuszać Doyla, by we wrześniu 2019 r. podpisał zobowiązanie do startów na sezon 2021... Tu nie potrzeba prawników, wystarczy że Doyle weźmie ten papierek (o ile w rzeczywistości istnieje), nawet niepodpisany i pojedzie z nim sobie do miasta kilkadziesiąt kilometrów dalej. Tam pokaże go panom w budynku na ul. Pestalozziego no i... w tym momencie ktoś będzie miał problem

    A tak szczerze - naprawdę kopnijcie mnie ale nie przypominam sobie by ŻADEN klub po spadku z Eligi uniemożliwiał swojemu zawodnikowi podpis w innym, eligowym klubie mimo kontraktu ważnego jeszcze przez rok.
    Nie chodzi o zmuszanie do podpisu na 2021 tylko o (niewadomo czy ważny) kontrakt (podpisany) na 2020.
    Bo jeśli kontrakt jest ważny to tu jest kwestia dogadania (albo stawki 1 ligowe w 2020 albo dodatkowa umowa na 2021).
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 16-09-2019 o 22:53

  2. Powrót do góry    #2657
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    "W tym tygodniu działacze spotkali się z zawodnikiem i chcieli sfinalizować wcześniejszą ustną zapowiedź. Zamiast tego usłyszeli jednak, że o żadnym przedłużeniu umowy nie może być mowy, bo Doyle ma w planach podpisanie długoletniej umowy z jednym z klubów. Chodzi oczywiście o forBet Włókniarz Częstochowa, który miał mu ponoć zaproponować 3-letnią umową na dokładnie takich samych warunkach jak wcześniej dostali Leon Madsen i Fredrik Lindgren. Roczna umowa też wchodzi w grę, ale wtedy zawodnik otrzymałby od częstochowskiego klubu znacznie mniejsze pieniądze." PS 5 września.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  3. Powrót do góry    #2658
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Mówię Wam poważnie... przecież Lublin prowadził bardzo intensywne rozmowy z Doylem, które zostały zerwane ze względu na to, że Doyle mógłby przyjść tylko na rok. Nie wiem jak w Toruniu to załatwili, ale załatwili i kropka. Doyle chciał się z tego wykręcić, nawet Ostaf coś tam pisał o jakichś prawnikach, ale się nie dało i musiał odpuścić, bo tak naprawdę Toruń mógł go zmusić do jazdy w 1 lidze po stawce 1,5 koła za pkt albo inaczej groziła mu dyskwalifikacja, tylko tu nie wiem czy tylko w polskiej lidze czy w ogóle... ale chyba to pierwsze. Tak to wygląda w kuluarach, Kuba Kępa o tym mówił w wywiadzie.

    Tak jest w regulaminie PGEE, że po spadku/awansie strony muszą dostosować stawki do ligi do której spadli/awansowali...
    To, że Kępa wybrał takie tłumaczenie, że odpuścił negocjacje to jego sprawa. Możesz to łykać jak pelikan, nie zabronię ci tego. Gdyby Doyle był tylko na rok to najprawdopodobniej nie byłoby go u nas. Dostał taką samą propozycję jak Fred i Leon. Z taką samą opcją długości trwania współpracy (3 lata).

    Taki bieg wypadków zdziwił nieco torunian i sprawił, że muszą się pogodzić z faktem, że za rok będą musieli szukać sobie nowego lidera. W klubie jednak oficjalnie zaprzeczają, by ktokolwiek próbował blokować wypożyczenie zawodnika na ten sezon. - Jason Doyle ma umowę ważną do 2020 roku, ale dostał od nas wolną rękę w szukaniu sobie nowego klubu. Gdy tylko ktoś się zgłosi, my nie będziemy robili żadnych problemów - odpowiada na nasze pytanie prezes Get Well, Ilona Termińska. Klub rozstał się z Australijczykiem w dobrych relacjach i żadna ze stron nie wyklucza współpracy w przyszłości. Na razie jednak wszystko wskazuje na to, że będzie to odległa perspektywa, bo zachowanie zawodnika wskazuje, że zdecydował już, że w kolejnych latach swoją karierę będzie kontynuował w forBet Włókniarzu Częstochowa. Przypomnijmy jednak, że częstochowianie zapewniają, że na razie żadne dokumenty nie zostały podpisane, a klub i zawodnika czeka jeszcze jedna tura rozmów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #2659
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie wiem, w jaki sposób Toruń miałby zmuszać Doyla, by we wrześniu 2019 r. podpisał zobowiązanie do startów na sezon 2021... Tu nie potrzeba prawników, wystarczy że Doyle weźmie ten papierek (o ile w rzeczywistości istnieje), nawet niepodpisany i pojedzie z nim sobie do miasta kilkadziesiąt kilometrów dalej. Tam pokaże go panom w budynku na ul. Pestalozziego no i... w tym momencie ktoś będzie miał problem

    A tak szczerze - naprawdę kopnijcie mnie ale nie przypominam sobie by ŻADEN klub po spadku z Eligi uniemożliwiał swojemu zawodnikowi podpis w innym, eligowym klubie mimo kontraktu ważnego jeszcze przez rok.
    Jeśli nie miał zapisu, że kontakt tylko w Ekstralidze, to teraz Toruń może zrobić wszystko:
    1. Pojedzie rok na stawkach Nice Ligi
    2. Powiedzą mu że, wypożycza go tylko na jeden sezon w przypadku przedłużenia kontaktu o rok, jeśli nie przedłuży to go uziemia na jeden sezon...

    Chociaż według mnie, Doyle jest już wolnym zawodnikiem i tyle..

  5. Powrót do góry    #2660
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sądzę, że Termiński odpuścił. Po przeprosinach w kierunku takich dwóch co poszli do Częstochowy widać, że ktoś mu wytłumaczył, że jeszcze trochę i sam będzie musiał licencję zrobić, o ile nie zamilknie. Nikt po prostu, mający jakiekolwiek opcje podpisania gdziekolwiek kontraktu nie myślałby o Toruniu. A już na pewno nie dłużej niż na rok.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #2661
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta

    A tak szczerze - naprawdę kopnijcie mnie ale nie przypominam sobie by ŻADEN klub po spadku z Eligi uniemożliwiał swojemu zawodnikowi podpis w innym, eligowym klubie mimo kontraktu ważnego jeszcze przez rok.
    No nie wiem... Max Fricke po spadku tak łatwo sobie nie odszedł tylko trzeba było kilkaset tysiecy wyłozyc i Mrozek go puścił.

    Znasz inne przykłady ?

  7. Powrót do góry    #2662
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Nawet Kępa mówił, że Doyle jest dostępny tylko na rok, a Motoru taki zawodnik nie interesuje...
    Doyle na rok Was nie interesuje, ale Zagar już tak? Bo chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że po sezonie będziecie chcieli go jak najszybciej wypie*dolić. Te tłumaczenia Kępy nie trzymają się kupy.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  8. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    Gadol (17-09-2019), Garfield (17-09-2019), artem (17-09-2019), lego (17-09-2019), lolex (17-09-2019), muuu (17-09-2019), stanior (17-09-2019)

  9. Powrót do góry    #2663
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Śmieszy mnie gadanie osób z Lublina i powoływanie się na jakieś słowa Kępy (bo nie wiem czy tak powiedział). Jeśli tak powiedział, to po to żeby znaleźć jakąś wymówkę dla kibiców, że zamiast lidera to biorą karykaturę lidera Żagara. Wszyscy są mądrzy a sam Doyle się śmieje z tekstów o powrocie do Torunia po roku.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  10. Powrót do góry    #2664
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    a dlaczego Kępa miałby kłamać? naprawdę sądzicie, że bał się, że po TAKIM sezonie kibice zlinczują go, jeśli po prostu by stwierdził, że nie są w stanie przebić oferty Częstochowy?

    no i tacy mądrale jak nitro_ckm zgaszeni, np. sytuacją z Rybnikiem i Maxem Frickem

    nitro_ckm, następnym razem jak nie znasz się, to się nie wypowiadaj

    ty Garfield też głupoty pleciesz, że aż szok

    "Nie wiem, w jaki sposób Toruń miałby zmuszać Doyla, by we wrześniu 2019 r. podpisał zobowiązanie do startów na sezon 2021." - a wy nie macie takiej umowy z Lindgrenem i Madsenem? co w tym takiego nielegalnego?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  11. Powrót do góry    #2665
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie mamy jeszcze wieloletnich umów z nimi. Będziemy je mieli dopiero od listopada.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Powrót do góry    #2666
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no to w listopadzie mogą podsunąć Doyle'owi coś takiego

    1. zawodnik przedłuża kontrakt na sezon 2021
    2. w sezonie 2020 klub zgadza się na wypożyczenie zawodnika do xxx


    znaczy to jest absurdalny, ale możliwy scenariusz moim zdaniem, nie ma powodu, by nie wierzyć Kępie, ale Termiński taki nie jest chyba przecież


    nie wiem czemu powiedział, że Jason dostępny tylko na rok, ale z dupy by sobie tego nie wziął?

    jeśli by tak Termos zrobił to słabe zagranie
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik2 ; 17-09-2019 o 00:24
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  13. Powrót do góry    #2667
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    no to w listopadzie mogą podsunąć Doyle'owi coś takiego

    1. zawodnik przedłuża kontrakt na sezon 2021
    2. w sezonie 2020 klub zgadza się na wypożyczenie zawodnika do xxx
    Wtedy Toruń będzie skończony na długie lata i nikt poważny nie podpisze z wami kontraktu na dłużej niż 1 sezon.

  14. Powrót do góry    #2668
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    czyli bez zmian?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    dawidm (17-09-2019), stanior (17-09-2019)

  16. Powrót do góry    #2669
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wtedy Toruń będzie skończony na długie lata i nikt poważny nie podpisze z wami kontraktu na dłużej niż 1 sezon.
    Cholder&Holder podpiszą dożywotnie
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    aphekz (17-09-2019)

  18. Powrót do góry    #2670
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Kontrakty podpisywane przez zawodników SE są na starty w SE. Toruń nie może wywiązać się z kontraktu.
    Przyzwoitość Doyla powinna wziąć górę i chociaż dać Toruniowi pierwszeństwo w rozmowach za rok (jeśli będzie awans) ale wiadomo jak to jest... biznes u zawodników to podstawa. Czy to w dzisiejszych czasach dziwi? Chyba nie...
    Z tego co wiem to Wiktor Trofimow też podpisał w Lublinie na 2 lata ale w razie spadku Koziołków miał być wolnym zawodnikiem. (Była chyba nawet jakaś jego wypowiedź w mediach , że w takiej sytuacji najpierw rozmawia z Rusieckim).
    Ale ja pytam o wzór kontraktu albo punkt regulaminu. Co ciekawe, kilka stron temu ktoś przytoczyl punkty regulaminu, które mówią wprost, że w razie zmiany klasy rozgrywkowej przynależności klubowej nie traktuje się jako nieważnej. Czekam, aż ktoś łaskawie tamte punkty obali na podstawie przepisów a nie widzi-mi-się Trofimova.
    !Adrian walcz!

  19. Powrót do góry    #2671
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Doyle na rok Was nie interesuje, ale Zagar już tak? Bo chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że po sezonie będziecie chcieli go jak najszybciej wypie*dolić. Te tłumaczenia Kępy nie trzymają się kupy.
    Ale jakie znaczenie ma tutaj Zagar? Rozmawiamy o Doyle'u, a co do zarzutów, że przytaczam słowa Kępy jako pewnik to odpowiadam, że słowa Kępy są tylko potwierdzeniem tego o czym już wcześniej mi powiedziano. Dodam, że nie tylko Lublin zrezygnował z Doyle'a w związku z tymi zapisami... Chyba, że Doyle rozpowiadał wszystkim klubom o konieczności powrotu do Torunia po roku, a tylko w Częstochowie powiedział inaczej... Tylko że biorąc pod uwagę że chciał bardzo mocno podbijać stawki, to dostałby nominacje do pierwszej nagrody Janusze biznesu.

  20. Powrót do góry    #2672
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wtedy Toruń będzie skończony na długie lata i nikt poważny nie podpisze z wami kontraktu na dłużej niż 1 sezon.
    Niezly odlot.
    Gdyby zawodnicy tak honorowo podchodzili do sprawy i wypinali piers w obronie innych niby skrzywdzonych,we Wlokniarzu jezdzilby co najwyzej Ulamek ze Swidnickim.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Lafan (17-09-2019)

  22. Powrót do góry    #2673
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Art. 235.
    1. Jeżeli w okresie ważności kontraktu, także zawartego przed wejściem w życie przepisów niniejszego regulaminu, strony dokonają jakiejkolwiek zmiany jego treści, kontrakt winien z datą wprowadzenia zmian zostać dostosowany w całości co do treści i formy zgodnej z przepisami niniejszego rozdziału dla danej klasy rozgrywkowej. Zmiana formy opodatkowania zawodnika, bądź danych stron kontraktu nie stanowią zmiany treści kontraktu w rozumieniu postanowień zdania poprzedniego.
    2. Jeżeli w okresie ważności kontraktu, klub awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej lub jest zdegradowany do niżej klasy rozgrywkowej, strony są zobowiązane, pod rygorem odmowy potwierdzenia zawodnika przez podmiot zarządzający, do dostosowania obowiązującego kontraktu w całości co do treści i formy zgodnej z przepisami niniejszego rozdziału dla danej klasy rozgrywkowej w terminie podstawowego okienka transferowego.
    3. Nie dostosowanie treści kontraktu, o którym mowa w ust. 2, nie jest zwolnieniem zawodnika w rozumieniu przepisów niniejszego regulaminu, co oznacza, że nie ustaje dotychczasowa przynależność klubowa zawodnika, ustalona na okres trwania obowiązującego kontraktu.

    Przeczytajcie jeszcze raz, sam myślałem że kontrakt się kończy w przypadku spadku, a z tego wynika, że jeśli nie było jakiegoś dodatkowego zapisu w kontakcie o Ekstalidze, to Toruń może go na rok uziemic jak się nie dogadają...

  23. Powrót do góry    #2674
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Dokładnie tak i Doyle doskonale zdaje sobie z tego sprawę, bo próbował się szarpać gdzieś końcem sierpnia, ale nawet prawnik nic tu nie poradził... Zwyczajnie nikt się nie spodziewał, że "Toruń nigdy nie spadnie" i nie było mowy o ważności kontraktu w ekstralidze czy poza nią...

  24. Powrót do góry    #2675
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Art. 235.
    1. Jeżeli w okresie ważności kontraktu, także zawartego przed wejściem w życie przepisów niniejszego regulaminu, strony dokonają jakiejkolwiek zmiany jego treści, kontrakt winien z datą wprowadzenia zmian zostać dostosowany w całości co do treści i formy zgodnej z przepisami niniejszego rozdziału dla danej klasy rozgrywkowej. Zmiana formy opodatkowania zawodnika, bądź danych stron kontraktu nie stanowią zmiany treści kontraktu w rozumieniu postanowień zdania poprzedniego.
    2. Jeżeli w okresie ważności kontraktu, klub awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej lub jest zdegradowany do niżej klasy rozgrywkowej, strony są zobowiązane, pod rygorem odmowy potwierdzenia zawodnika przez podmiot zarządzający, do dostosowania obowiązującego kontraktu w całości co do treści i formy zgodnej z przepisami niniejszego rozdziału dla danej klasy rozgrywkowej w terminie podstawowego okienka transferowego.
    3. Nie dostosowanie treści kontraktu, o którym mowa w ust. 2, nie jest zwolnieniem zawodnika w rozumieniu przepisów niniejszego regulaminu, co oznacza, że nie ustaje dotychczasowa przynależność klubowa zawodnika, ustalona na okres trwania obowiązującego kontraktu.

    Przeczytajcie jeszcze raz, sam myślałem że kontrakt się kończy w przypadku spadku, a z tego wynika, że jeśli nie było jakiegoś dodatkowego zapisu w kontakcie o Ekstalidze, to Toruń może go na rok uziemic jak się nie dogadają...
    Wydaje mi się, że nie po to są wprowadzone wzory kontaktów, żeby sobie jakieś dopiski o klasie rozgrywkowej robić. Tym bardziej, że taki dopisek byłby sprzeczny z regulaminem.
    Doyle jest Wasz, a termos (być może nieudolnie) stara się Was namówić do tego, żebyście odpuścili toruński zaciąg.
    Tak naprawdę to powinny być trojstronne negocjacje, bo wszystkim się to opłaca i każdy zyska jak coś odpuści. Jak ktoras z trzech stron stanie okoniem i będzie tupac nóżka jak w przedszkolu to nie zyska nikt.
    Toruń- bo ma w ręku kontakt Doyla i po "dostosowaniu" jest w stanie go wypełnić. Ale woli powrót wychowanka do nice.
    Doyle- podpisał kontrakt na 2 lata, a żyjemy w czasach, w których umów należy dotrzymywac. Ale wolałby się wymiksowac.
    Czewa - chciałaby Jasona, i może go mieć nie licytujac się z polowa Polski. Lublin dostał info ze go mogą na rok wypozyczyc co ich nie interesuje. Wystarczy odpuścić 4 lub 5 seniora.
    To jest tak proste, że nie bardzo wiem co można więcej dodać. Jedynie to, że kluczem może być ów senior PL. Gdyby pawel nie był obrażony to deal już by był, Cieślak zdaje sobie sprawę ze skillu obu, i niechętnie chce odpuścic Miedziaka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  25. Powrót do góry    #2676
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Z tego co mi wiadomo to problem kontraktu Doyla występuje tylko w świadomości forumowiczów i niektórych "dziennikarzy".
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  26. Powrót do góry    #2677
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    A w międzyczasie Leon wskoczył na 1 pozycję w statystykach ekstraligi. Brawo

    Jeśli chodzi o nasz skład, to mimo wszystko postawiłbym dalej na Miedziaka. Jest dużo ambitniejszym zawodnikiem od Pawełka, poza tym, już te dwa lata z nami jest, w gorszy sezon nie wierzę a i tak wykręcił o 0.2 lepszą średnią od Pawcia.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Magik (17-09-2019), pakosik (17-09-2019)

  28. Powrót do góry    #2678
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Motor był chyba pierwszym klubem z którym Doyle zaczął negocjacje. Warunki z Kepą zostały ustalone, potem Doyle pojechał do Czewy i dogadał się ze Świącikiem. Następnie wrócił do Kępy i krzyknął sporą podwyżkę względem tego, co było pierwotnie ustalone. Kępa się nie zgodził, rozmowy się zakończyły i ot cała historia. Prezes Motoru nie lubi, jak ktoś z nim w ten sposób pogrywa. Jeśli Doyle nie przystałby na pierwotne warunki, tylko rzuciłby coś w stylu "dzięki za ofertę, przemyślę to", to pewnie by jeszcze kilka złotych więcej od Motoru wyciągnął. Gadanie o rocznym kontrakcie to zasłona dymna.

    Z tego co wiem to Wiktor Trofimow też podpisał w Lublinie na 2 lata ale w razie spadku Koziołków miał być wolnym zawodnikiem. (Była chyba nawet jakaś jego wypowiedź w mediach , że w takiej sytuacji najpierw rozmawia z Rusieckim).
    Trofimov nigdzie nie mówił, ze w razie spadku jego kontrakt będzie nie wazny. Wspominał jedynie, ze umówił się z Rusieckim, ze po wygaśnięciu jego umowy w Motorze, Unia będzie miała pierwszeństwo w rozmowach

  29. Powrót do góry    #2679
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelski kurnik Zobacz posta
    Prezes Motoru nie lubi, jak ktoś z nim w ten sposób pogrywa.
    lol zapytaj Mrozka co o tym myśli.
    Najpierw akcja z próbą podkupienia Zagara, później już skuteczne podkupienie Łaguty i on ma się za wzór cnót. dobre
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 17-09-2019 o 10:33
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Kazoon (17-09-2019), dockm (17-09-2019), pakosik (17-09-2019)

  31. Powrót do góry    #2680
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ja nie oceniam tutaj moralności Kępy. Mówię po prostu jak jest. Jeśli z kimś się na coś umówi, a potem ten ktoś zmienia zdanie, to Kępa przeważnie nie ustępuje. Tyle.

  32. Powrót do góry    #2681
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jeśli chodzi o nasz skład, to mimo wszystko postawiłbym dalej na Miedziaka. Jest dużo ambitniejszym zawodnikiem od Pawełka, poza tym, już te dwa lata z nami jest, w gorszy sezon nie wierzę a i tak wykręcił o 0.2 lepszą średnią od Pawcia.
    I Miedziak nie ma pretensjonalnego sposobu bycia. Nie narzeka na nr startowy i takie tam tylko bierze niepowodzenia na klatę. Pawcio natomiast zawsze winny szuka nie u siebie tylko gdzieś indziej.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  33. Powrót do góry    #2682
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    To, że Kępa wybrał takie tłumaczenie, że odpuścił negocjacje to jego sprawa. Możesz to łykać jak pelikan, nie zabronię ci tego. Gdyby Doyle był tylko na rok to najprawdopodobniej nie byłoby go u nas. Dostał taką samą propozycję jak Fred i Leon. Z taką samą opcją długości trwania współpracy (3 lata).
    Zacznijmy od tego ze w listopadzie Doyle nie może podpisać żadnego 3 letniego kontraktu. Najwyżej roczne wypozyczenie bo ma kontrakt w Toruniu. A co będzie potem to się okaże

  34. Powrót do góry    #2683
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zacznijmy od tego ze w listopadzie Doyle nie może podpisać żadnego 3 letniego kontraktu.
    ale inne umowy może
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  35. Powrót do góry    #2684
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Według moich informacji z dwóch torunian zostanie prawdopodobnie Przedpełski. Miedziak w Toruniu.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  36. Powrót do góry    #2685
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    a dlaczego Kępa miałby kłamać? naprawdę sądzicie, że bał się, że po TAKIM sezonie kibice zlinczują go, jeśli po prostu by stwierdził, że nie są w stanie przebić oferty Częstochowy?

    no i tacy mądrale jak nitro_ckm zgaszeni, np. sytuacją z Rybnikiem i Maxem Frickem

    nitro_ckm, następnym razem jak nie znasz się, to się nie wypowiadaj

    ty Garfield też głupoty pleciesz, że aż szok

    "Nie wiem, w jaki sposób Toruń miałby zmuszać Doyla, by we wrześniu 2019 r. podpisał zobowiązanie do startów na sezon 2021." - a wy nie macie takiej umowy z Lindgrenem i Madsenem? co w tym takiego nielegalnego?
    Czytaj dokładnie co napisałem.

    A jak masz z tym kłopot to patrz post Gadola pod spodem.
    Pzdr,
    Garfield

  37. Powrót do góry    #2686
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Odnośnie Jasona i jego potencjalnych problemów z "ucieczką" z Torunia to pamiętajcie, że z niewolnika nie ma pracownika i nawet jeśli Toruń zmusiłby go do przedłużenia umowy o rok to może się na tym przejechać w 2021. Prawda jest taka, że strony już dawno podały sobie ręce na pożegnanie. Czy i na ile Jason będzie w Częstochowie to okaże się tak naprawdę w listopadzie.

    PS
    Z toruńskiego zaciągu ma zostać niestety Paweł co nie jest najlepszym rozwiązaniem.

  38. Powrót do góry    #2687
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Z moich info było tak, że Doyle umówił się z Kępą na słowo co do kontraktu. Doyle był praktycznie zaklepany już w Lublinie. Bardzo mu się tutaj spodobało - podejście kibiców, kolektyw drużyny oraz zarząd w Lublinie.
    Potem nastąpiły peturbacje związane z umową Doyla. Kępa nawet poprosił o opinię prawnika czy w ogóle faktycznie Doyle musiałby wracać do Torunia po roku. Następnie sam Doyle chciał rozwiązać ten problem i radził się w Lublinie i Częstochowie czy faktycznie musi wracać po roku do Torunia.
    Częstochowa była skłonna "wynająć" Doyla na rok, w Lublinie chcieliśmy budować zespół na lata, stąd wizyta Doyla w Częstochowie, gdyż wiedział że w Lublinie chcielibyśmy go na co najmniej 2 lata - umowa roczna + w przypadku pozostania w Elidze druga umowa.

    Doyle po prostu nie spodziewał się, że Toruń spadnie. Poprzez zapis w kontrakcie jest zobowiązany do jazdy za rok w Toruniu.

    W tej chwili Doyle jest pomiędzy Toruniem a Częstochową. Żaden Lublin.

    Słyszałem też o innej opcji. Aneks do umowy Doyla i ... Lambert z Lublina idzie do Torunia, a Doyle do nas na rok + możliwość podpisania umowy na kolejny rok. Ale do tego już prawdopodobnie nie dojdzie. Termos chce Doyla u siebie za rok.

  39. Powrót do góry    #2688
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    lpokarse

    Głupoty opowiadasz. A Włókniarz to jaką ma politykę? Kontrakty z Madsenem i Lindgrenem na 3 lata to nie jest budowanie drużyny na lata? Z Doylem będzie to samo.

    Z moich informacji wynika, że Jason dostał ofertę 1.5mln zł za podpis, rozłożone na 3 lata. Taką samą jak Madsen i Lindgren. Różnica jest w punktówce u ww. panów. Dlatego portale pisały o chęci związania się Doyle'a z Włókniarzem na takich zasadach jak Madsen i Lindgren.

    Czy się uda? Ma to być ujęte w osobnym kontrakcie reklamowym, bo to, że w przyszłym roku będzie wypożyczony to kwestia nieodwracalna. Następnie kontrakt na kolejne 2 sezony.

  40. Powrót do góry    #2689
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    lpokarse

    Głupoty opowiadasz. A Włókniarz to jaką ma politykę? Kontrakty z Madsenem i Lindgrenem na 3 lata to nie jest budowanie drużyny na lata? Z Doylem będzie to samo.

    Z moich informacji wynika, że Jason dostał ofertę 1.5mln zł za podpis, rozłożone na 3 lata. Taką samą jak Madsen i Lindgren. Różnica jest w punktówce u ww. panów. Dlatego portale pisały o chęci związania się Doyle'a z Włókniarzem na takich zasadach jak Madsen i Lindgren.

    Czy się uda? Ma to być ujęte w osobnym kontrakcie reklamowym, bo to, że w przyszłym roku będzie wypożyczony to kwestia nieodwracalna. Następnie kontrakt na kolejne 2 sezony.
    To nie są głupoty.
    Rybnik bardzo interesował się Doylem tylko i wyłącznie na 1 sezon, ale cena była zaporowa. Interesowali się nim po to by utrzymać Eligę, by nie spaść z Ekstraligi.
    Kto wie, czasem takie ryzyko się opłaca, ale kontrakt jaki dał Lublin, a potem Częstochowa ostudził Rybnik.

    Doyle początkowo wybrał Lublin i był już dogadany, dograny, ale kilku prawników powiedziało, że Doyle musi wracać do Torunia po roku. Doyle wtedy szukał innych rozwiązań i takie przyszło z Częstochowy.
    Doyle by jeździł w Lublinie gdyby nie jego zapis w kontrakcie. Częstochowa wiedziała/nie wiedziała o roku jazdy Doyla i się zgodziła i zapewne nadal się będzie godzić na rok Doyla w Częstochowie.

    Termos nie chce puścić Doyla "wolno".

  41. Powrót do góry    #2690
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Doyle bedzie jezdzil w 2 klubach w piątki i niedzielę plus jakiś nie planowany mecz w tygodniu z powodu przelozenia we Włókniarzu, a w dni gdzie nie ma meczów w Toruniu
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  42. Powrót do góry    #2691
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Trzeba uwierzyć lublinianom. Podobno Doyle dogadał się w Lublinie równo rok po ustaleniu warunków kontraktowych w Lublinie przez Woffindena
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Kazoon (17-09-2019)

  44. Powrót do góry    #2692
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Ogólnie rzecz biorąc, od kibiców z Lublina wylewa się wielki żal, że Doyle ich olał. Podobny żal był w Rybniku, kiedy Łaguta poszedł do Lublina. Nie dziwię się, Doyle a Zagar - jest różnica. Gdyby jednak Doyle miał przyjść do Czewy tylko na rok, to byłoby to mega głupie ze strony włodarzy Włókniarza. Aż tak głupi chyba nie są.

  45. Powrót do góry    #2693
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Ogólnie rzecz biorąc, od kibiców z Lublina wylewa się wielki żal, że Doyle ich olał. Podobny żal był w Rybniku, kiedy Łaguta poszedł do Lublina. Nie dziwię się, Doyle a Zagar - jest różnica. Gdyby jednak Doyle miał przyjść do Czewy tylko na rok, to byłoby to mega głupie ze strony włodarzy Włókniarza. Aż tak głupi chyba nie są.
    Czekaj czekaj. Ale jaki żal? Nikt u nas nie ma żalu do niego.
    To nie jego wina, że ma taką umowę.

    Szkoda tylko tego, ale nikt żalu do Doyla u nas nie ma. Nie przesadzajmy.
    My go chcieliśmy na rok + w kolejnym roku przedłużenie umowy, ale tak się nie dało, bo Termos chce go w Toruniu za rok.

  46. Powrót do góry    #2694
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Termos może chcieć, a pewnie będzie inaczej. Nie podejrzewam Świącika o skrajną głupotę.

  47. Powrót do góry    #2695
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    grube licytowanie się teraz tekstem "z moich informacji wynika..." w tym wątku

    a prawda taka, że z Częstochowy najlepsze info wychodzi od kontrowersyjnego użytkownika Humans Are Such An Easy Prey, czekam na jego komentarz

    ewentualnie venom200 z Torunia

    bo jedyne co teraz wiemy na pewno, to to, że Kępa wyskoczył z tekstem o tylko roku Doyle'a i pozostawia to nas, forumowiczów, w stanie pogmatwania
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #2696
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Okaże się w listopadzie.
    Nie ma już tematu Doyla w Lublinie.

    Nie przekreślałbym Rybnika, bo Ci chcieli Doyla na 1 rok, ale cena była zaporowa. Kto wie, może Częstochowa w ostatniej chwili odpuści i Doyle powędruje właśnie tam i zejdzie z ceny?
    Ale wierzyć się nie chce, bo podobno od Was Miedziak odchodzi do Torunia, a Zagar podobno u nas - nie mam wiedzy czy info jest prawdziwe z Zagarem w Lublinie, ale skoro tak, to musicie brać Doyla nawet na rok. bo strata Zagara i Miedziaka + wędrówka Doyla do innego klubu... Chyba, że macie alternatywę i celujecie w Drabika.

  49. Powrót do góry    #2697
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Okaże się w listopadzie.
    Nie ma już tematu Doyla w Lublinie.

    Nie przekreślałbym Rybnika, bo Ci chcieli Doyla na 1 rok, ale cena była zaporowa. Kto wie, może Częstochowa w ostatniej chwili odpuści i Doyle powędruje właśnie tam i zejdzie z ceny?
    Ale wierzyć się nie chce, bo podobno od Was Miedziak odchodzi do Torunia, a Zagar podobno u nas - nie mam wiedzy czy info jest prawdziwe z Zagarem w Lublinie, ale skoro tak, to musicie brać Doyla nawet na rok. bo strata Zagara i Miedziaka + wędrówka Doyla do innego klubu... Chyba, że macie alternatywę i celujecie w Drabika.
    Uważasz, że Zagar jest u Was bo sam tak wybrał? Nie on chciał zostać w Częstochowie, ale dostał zielone światło bo już ktoś w jego miejsce jest.

    Do tych co piszą, że Świącik będzie głupi jak weźmie Doyle na rok, ja uważam inaczej. Jeżeli faktycznie będzie na rok, to za rok może się inni fajni kozacy zwolnią przykładowo nie wiem Grisza, Woffinden itd. i będzie w czym wybierać (a może nie, tego nikt nie wie). Teraz jest tylko i wyłącznie Doyle, a oglądanie Zagara chyba nie tylko mnie już męczy. Ja nadal twierdze, że jak Doyle przyjdzie to na zasadach jak Madsen i Lindgren czyli na 3 lata. Jeżeli nie to trudno, w każdym razie to była jedyna opcja by mocno wzmocnić zespół, innej nie było.

    Co do polaków, Drabik mnie zawiódł i to solidnie, ale to co dzięki Lublinowi wynegocjował we Wrocławiu to swoje. W tym momencie będzie to praktycznie najlepiej opłacany polak (top 3). Swoją drogą ciekawe czy z Cierniakiem się nie udało, bo jeżeli to faktycznie prawda to Wrocław będzie naprawdę poważnie osłabiony. Ja jeżeli miałbym już kogoś zostawiać to Miedziński i do niego tak tak dokooptowałbym Holte bo nic lepszego nie ma. Liczyłem na Hampela czy Kasprzaka, ale niestety. Jeżeli prezes puści Miedziaka, a zostawi Przedpełskiego to obym się mylił, ale będzie to podrzucenie sobie kłody pod nogi.

    Na ten moment miejmy nadzieje, że mamy 3 konkretne filary, ale dalej patrząc na te chwile jesteśmy w czarnej. Polaków na rynku nie ma, a Ci co byli raczej zostaną u siebie. Mam wrażenie, że Holta to naprawdę ostatni dostępny zawodnik.

  50. Powrót do góry    #2698
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Holta to jedna opcja która coś gwarantuje punktowo. Musielaków,Gomólskich i tego typu zawodników nam nie potrzeba juz. Mam nadzieje że Prezes swoje ego schowa do kieszeni i jakoś z Rysiem się dogadają.

  51. Powrót do góry    #2699
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Kępa tak walnął o Doylu żeby kibice nie rozkładali śpiworów na lotnisku czekając na niego jak na Woffindena. Świacik jest jaki jest, ale Doyla by na rok nie brał. Przestańcie słuchać tego Kępy jak wyroczni jakieś tylko zacznijcie się liczyć z tym że gość nie ma jeszcze na tyle wyrobionej marki że może mieć kogo zechce.
    Zagara dostał bo Świacik go nie chce, nie myślcie czasem że nam go wykradliście.
    PS. Dzięki że w końcu tego pseudolidera ktoś od nas bierze.

  52. Powrót do góry    #2700
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    I wszyscy zadowoleni Włókniarz bo pozbywa się Zagara, Motor bo jednak mino wszystko Zagar powinien być pewniejszy niż Jonsson. I tylko szkoda że AJ zakończył karierę o rok za wcześnie bo przydałby się nam w Bydgoszczy, ech.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Gadol (17-09-2019)

Strona 60 z 63 PierwszyPierwszy ... 10505859606162 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •