Strona 53 z 63 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2341
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Nie no, żeby być złym o to, że niektórym kibicom CKM nie podoba się skakanie jak małpy 10x podczas każdego meczu to naprawdę jest wysoki poziom absurdu. Dla mnie Włókniarz to top3 ulubionych rywali ze względu na to, że chodzę na żużel regularnie od 2003, czyli sezonu w naszej rywalizacji bardzo pamiętnego. Uważam, że wasze miejsce jest w Ekstralidze chociażby ze względu na fajny stadion, obecnie dobra frekwencję i ciekawy zespół. Ale nigdy nie zrozumiem tej ogromnej zawiści wobec Torunia, bo żużel bywa przewrotny i wy akurat powinniście o tym wiedzieć bardzo dobrze.

  2. Powrót do góry    #2342
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Obrażanie kibiców własnej drużyny i skarżenie się na to w wątku drużyny przeciwnej to jest naturalna reakcja każdego normalnego kibica.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #2343
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Nie no, żeby być złym o to, że niektórym kibicom CKM nie podoba się skakanie jak małpy 10x podczas każdego meczu to naprawdę jest wysoki poziom absurdu.
    Nie w świecie sierściucha. U niego jak negatywnie wypowiesz się na temat Włókniarza (nawet jednorazowo) to stajesz się niegodnym statusu kibica. A jak nie daj Boże ktoś z Czewy chociaż napomknie w pozytywnym sensie o Toruniu to dożywotnio ląduje na czarnej liście. Taki forumowy Don Kichot w jego oświeceniowej interpretacji ; ]

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Malin017 (03-09-2019), herbie13 (03-09-2019)

  5. Powrót do góry    #2344
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem dlaczego tak uważasz konfidencie. Czym innym jest konstruktywna krytyka, a czym innym wywlekanie ocen na studiach osoby nawet jeśli jest w zarządzie.
    Generalnie macie wspólnego wroga jakim jest klub z Częstochowy i to jest wasze życiowe przesłanie. Im gorzej idzie Świącikowi i Włókniarzowi to plebs z Torunia i Częstochowy ma radochę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #2345
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Don Chichot raczej. Żadnych innych emocji niż uśmiech politowania ten typ nie potrafi wzbudzić.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #2346
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gadol jak na sprzedawcę w euro markecie to jesteś wyjątkowo wyszczekany. Zawsze się zastanawiałem co takie zero życiowe ma w głowie ale jak czytam twoje wpisy to ci zwyczajnie po ludzku współczuję.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #2347
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,759
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    No i znowu zaczyna się niepotrzebna dyskusja wiadomo z jakim użytkownikiem, to że jest pośmiewiskiem na forum i że przynosi wstyd wszystkim normalnym kibicom z Częstochowy to wiemy, ale nie ma sensu podejmować głupiej dyskusji z nim bo ona nic nie wnosi, no chyba że chcecie go jeszcze bardziej upokorzyć

  9. Powrót do góry    #2348
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Herbie stara pozwala siedzieć przed komputerem jak się szkoła zaczęła.
    Jesteście chodzącym wstydem dla tego miasta i klubu.
    Prawdziwi kibice z forum z którymi jeżdżę na mecze czy spotykam na stadionie nie chcą mieć z wami nic wspólnego.
    Doopowłazy toruńskie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 03-09-2019 o 19:21
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #2349
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,759
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    O, nawet nie trzeba było pisać nazwy użytkownika sam się domyślil o kogo chodzi dobra dla Mnie EOT, nie będę zaśmiecał wątku na dyskusję z kimś kto jest niepełnosprawny intelektualnie.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Bronek12 (03-09-2019), muuu (04-09-2019)

  12. Powrót do góry    #2350
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zmień pieluchę, dziwolągu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #2351
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jesteście chodzącym wstydem dla tego miasta i klubu.
    Prawdziwi kibice z forum z którymi jeżdżę na mecze czy spotykam na stadionie nie chcą mieć z wami nic wspólnego.
    Ale oklaskujesz Miedzinskiego i Przedpelskiego chory toruniofobie ?

  14. Powrót do góry    #2352
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Stare chłopy a jak dzieci...

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi patryk92 za jego przydatny post!

    Kazoon (03-09-2019), lemur6666 (03-09-2019), muuu (04-09-2019)

  16. Powrót do góry    #2353
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ale oklaskujesz Miedzinskiego i Przedpelskiego chory toruniofobie ?
    Oklaskuje ale na znak protestu robi smutną minkę. Tak mu zalecił jego psychiatra.
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #2354
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Oklaskujemy zawodnikow Miedzinski, Przedpełski, bo jeżdżą za pieniądze z biletów. I oklaski dostają tylko za punktowane pozycje, za miejsce bez punktów dostają gorące gwizdy i wyzwiska.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  18. Powrót do góry    #2355
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ksiazkowy przyklad konsumenta.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #2356
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ksiazkowy przyklad konsumenta.
    Zawodnicy z Torunia są najemnikami, poszli do klubu, gdzie lokalni kibice buczą na ich dom, wyzywaja i skaczą jak małpy. Więc o co chodzi? Nie liczę veronka bo to akurat jakiś miękki palcem robiony jest albo cieply, jak reszta słonecznikow.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Humans Are Such Easy Prey za jego przydatny post!

    blacktop (03-09-2019)

  21. Powrót do góry    #2357
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,811
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zmień pieluchę, dziwolągu.

    znowu będziesz miał pracowitą nockę kasując te pierdy, sierściuchu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Malin017 (04-09-2019), herbie13 (03-09-2019), lemur6666 (03-09-2019)

  23. Powrót do góry    #2358
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Zawodnicy z Torunia są najemnikami, poszli do klubu, gdzie lokalni kibice buczą na ich dom, wyzywaja i skaczą jak małpy. Więc o co chodzi?
    Nie wiem czy o tych kibicach to dobrze świadczy, tym bardziej jak podczas prezentacji drą się ile sił w gardle „Miedzińskiiiiiiiiiii”, „Przedpełskiiiiiiii”, sikają po nogawkach jak wożą „trójki” by za chwile skakać w rytm małpiej przyśpiewki. Ale ok, może to ja i moi znajomi mamy coś z głowami.


    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Nie liczę veronka bo to akurat jakiś miękki palcem robiony jest albo cieply, jak reszta słonecznikow.
    Jest na tym forum kilka osób, które znają osobiście tą moją „ciepłą” drugą połówkę. Myśle, ze mocno byś się zdziwił

    Miękkim robiony bo nie skacze w rytm durnej przyśpiewki jak 12-13tys lemingów na stadionie? Bo ma swoje sympatie i antypatie inne niż większość? W ch*j logiczne.

    Ogólnie, usłyszeć od kogoś, kto penetruje z dziką rozkoszą jeden rządzący Wlokniarzem odbyt, ze jest się miękkim i ciepłym - o ironio.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 03-09-2019 o 21:38

  24. Powrót do góry    #2359
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Nie wiem czy o tych kibicach to dobrze świadczy, tym bardziej jak podczas prezentacji drą się ile sił w gardle „Miedzińskiiiiiiiiiii”, „Przedpełskiiiiiiii”, sikają po nogawkach jak wożą „trójki” by za chwile skakać w rytm małpiej przyśpiewki. Ale ok, może to ja i moi znajomi mamy coś z głowami.




    Jest na tym forum kilka osób, które znają osobiście tą moją „ciepłą” drugą połówkę. Myśle, ze mocno byś się zdziwił

    Miękkim robiony bo nie skacze w rytm durnej przyśpiewki jak 12-13tys lemingów na stadionie? Bo ma swoje sympatie i antypatie inne niż większość? W ch*j logiczne.

    Ogólnie, usłyszeć od kogoś, kto penetruje z dziką rozkoszą jeden rządzący Wlokniarzem odbyt, ze jest się miękkim i ciepłym - o ironio.
    Tak ty i twoi znajomi macie coś nie tak. Toruń przyjeżdża i jest witany, a że krzyczą kibice Miedziński itd to chyba świadczy o tym, że kibice szanują barwy i wspierają zawodników w drużynie. Chyba głupiej tym, co przyszli do klubu, gdzie mu rodziny klub obrażają? Przecież nikt im nie kazał. Co do drugiej połówki to nie interesuje mnie co robisz w godzinach nocnych, odpowiadam na twoje sugestie i macanie się z kolegami z tfu Torunia. A ze kibice skacza, taka to tradycja a ze boli cie od tego dupa jak i kmiotkow z piernika to juz wasz osobisty problem.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Humans Are Such Easy Prey za jego przydatny post!

    blacktop (03-09-2019)

  26. Powrót do góry    #2360
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Możecie sie kiedys ogarnąć i nie srać w swoje podwórko ? Pojmijcie, że przeciwnik Świącika choćby ten zrobił złoto zawsze będzie szukał dziury w całym , a zwolennik będzie piał z każdego dobrego ruchu według jego ... ale żeby dać sie tak prowokować uciekinierom ...

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    blacktop (03-09-2019), muuu (04-09-2019)

  28. Powrót do góry    #2361
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,994
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Ktoś wie czym obecnie zajmuje się Bartosz Ś.?

    Poza tym, że uprawia onanizm intelektualny na forum?
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #2362
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ktoś wie czym obecnie zajmuje się Bartosz Ś.?

    Poza tym, że uprawia onanizm intelektualny na forum?

    A w smoleńsku był zamach ...

  30. Powrót do góry    #2363
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Trzeba być wyjątkową @#$%^$, albo mieć coś z psychą, żeby kibicować drużynie znienawidzonej w swoim mieście, robiąc cały czas dobrze ich kibicom.
    Jeśli 12 czy 13 tysięcy skacze w rytm niewinnej przyśpiewki a antykibice są niezadowoleni i obrażają swoich od małp to nie wiem czy znaleźli się we właściwym miejscu.
    Chyba macie poważny problem z orientacją.

    Toruńskie parówy wiem wiem nieźle was petowałem. Do zobaczenia na Derbach w pierwszej lidze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #2364
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ktoś wie czym obecnie zajmuje się Bartosz Ś.?

    Poza tym, że uprawia onanizm intelektualny na forum?
    Niestety ale Lubliniec, to mało dla takiego paranoika jak ty.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  32. Powrót do góry    #2365
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Toruńskie parówy wiem wiem nieźle was petowałem. Do zobaczenia na Derbach w pierwszej lidze.
    I pomyśleć, że niektórzy bali się o frekwencje po spadku, a tu proszę - już pierwsze deklaracje obecności, mimo że do przyszłego sezonu jeszcze kawał czasu. Cóż za wierne psisko ; ]

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    muuu (04-09-2019)

  34. Powrót do góry    #2366
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    DOYLE POZNAŁ OFERTĘ WŁÓKNIARZA. NIE BĘDZIE ZARABIAŁ NAJLEPIEJ!

    Od niedzieli całe środowisko żużlowe łączy Jasona Doyle'a z forBet Włókniarzem Częstochowa. Obecność Australijczyka na trybunach podczas półfinałowego pojedynku „Lwów” z Fogo Unią Leszno miała być wyraźnym sygnałem, że mistrz świata z 2017 roku w przyszłym sezonie będzie występował w klubie spod Jasnej Góry.


    Tak naprawdę jednak Częstochowa była jednym z kilku przystanków na trasie australijskiego żużlowca, który zdaje sobie sprawę, że może w listopadzie podpisać kontrakt swego życia. W grze o Doyle'a poza Włókniarzem wciąż liczą się jeszcze: Speed Car Motor Lublin, Betard Sparta Wrocław, Stelmet Falubaz Zielona Góra i PGG ROW Rybnik.

    Więcej... https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ochowa/qm1r9pn
    Nie można napisać, że to potwierdzenie tego, o czym ostatnio pisaliśmy, ale skoro Doyle jest taki wylewny żeby być na półfinale w Częstochowie, to nie widzę powodu, dla którego sam nie mógł tych informacji przekazać do Pudelka Sportowego... Dla mnie jest to informacja ośmieszająca Waszego prezesa. Nie bierzcie tego do siebie, życzę Wam żeby ten transfer się Wam udał, ale z tego co tutaj napisali, to oni nawet nie dogadali się co kasy :o Bez względu na wynik tych negocjacji, to Święcić dał się ograć jak dziecko...
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 04-09-2019 o 05:32

  35. Powrót do góry    #2367
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2019
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Nie wiem czy o tych kibicach to dobrze świadczy, tym bardziej jak podczas prezentacji drą się ile sił w gardle „Miedzińskiiiiiiiiiii”, „Przedpełskiiiiiiii”, sikają po nogawkach jak wożą „trójki” by za chwile skakać w rytm małpiej przyśpiewki. Ale ok, może to ja i moi znajomi mamy coś z głowami.




    Jest na tym forum kilka osób, które znają osobiście tą moją „ciepłą” drugą połówkę. Myśle, ze mocno byś się zdziwił

    Miękkim robiony bo nie skacze w rytm durnej przyśpiewki jak 12-13tys lemingów na stadionie? Bo ma swoje sympatie i antypatie inne niż większość? W ch*j logiczne.

    Ogólnie, usłyszeć od kogoś, kto penetruje z dziką rozkoszą jeden rządzący Wlokniarzem odbyt, ze jest się miękkim i ciepłym - o ironio.
    Veronek nawet nie wiesz ilu kiboli Lecha na stadionie jedzie po Legii a dzien po meczu pija piwo z Legionistami Bereszynski czy Hamalainen w Legii po kilku meczach tez byli oklaskiwani na Lazienkowskiej a jak Hamalainen bramke w Poznaniu zdobyl to skandowany byl. A roznorakie "pozdrawianie" Lecha i Legii przez mase ludzi na tych stadionach jest czescia juz ich kultury kibicowania. Kazdy ma swoje antypatie i sympatie indywidualne, ale tez jest cos takiego jak decyzja ogolu. Wiec nie mow na skaczacych lemingi. Jakbys byl w Toruniu na stadionie jeszcze na Broniewskiego to bys widzial jakie przedmioty lataly w sektor gosci to pewnie bys najwyzej skakal.
    Ostatnio edytowane przez KropkaPl ; 04-09-2019 o 07:02

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KropkaPl za jego przydatny post!

    pakosik (04-09-2019)

  37. Powrót do góry    #2368
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Nie można napisać, że to potwierdzenie tego, o czym ostatnio pisaliśmy, ale skoro Doyle jest taki wylewny żeby być na półfinale w Częstochowie, to nie widzę powodu, dla którego sam nie mógł tych informacji przekazać do Pudelka Sportowego... Dla mnie jest to informacja ośmieszająca Waszego prezesa. Nie bierzcie tego do siebie, życzę Wam żeby ten transfer się Wam udał, ale z tego co tutaj napisali, to oni nawet nie dogadali się co kasy :o Bez względu na wynik tych negocjacji, to Święcić dał się ograć jak dziecko...
    Tak, Doyle gadał z przeglądem i im wyśpiewał ze dostał tylko ofere i jedzie dalej. Taki artykuł to mozna w 5 minut na kiblu napisac.

  38. Powrót do góry    #2369
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Doyle chyba celowo nie siadał na tej trybunie głównej na półfinale. Tam mógł być rozlany butapren
    UNSCARED

  39. Powrót do góry    #2370
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Lemur tego typu teksty uroku ci nie dodają. Moze w fabryce albo przedszkolu robisz takimi tekstami furore ale bez przesady.

    Co do kibicowania to niestety absencja Wlokniarza i Rakowa w najwyzszej klasie rozgrywkowej odcisnela ogromne pietno w kulturze kibicowania jak i jej jakosci. Teraz powoli to wraca ale ilosc nie oznacza jakosc, ale szkoda ze ten kibicowski swiatek nam odjechal. Do tego dochodzi brak zoorganizowanego dopingu na Wlokniarzu rzecz niespotykana w najwyzszej klasie rozgrywkowej oraz ta nieszczesna piata kolumna ludzi opoznionych intelektualnie czy odtraconych spolecznie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #2371
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez KropkaPl Zobacz posta
    Veronek nawet nie wiesz ilu kiboli Lecha na stadionie jedzie po Legii a dzien po meczu pija piwo z Legionistami Bereszynski czy Hamalainen w Legii po kilku meczach tez byli oklaskiwani na Lazienkowskiej a jak Hamalainen bramke w Poznaniu zdobyl to skandowany byl. A roznorakie "pozdrawianie" Lecha i Legii przez mase ludzi na tych stadionach jest czescia juz ich kultury kibicowania. Kazdy ma swoje antypatie i sympatie indywidualne, ale tez jest cos takiego jak decyzja ogolu. Wiec nie mow na skaczacych lemingi. Jakbys byl w Toruniu na stadionie jeszcze na Broniewskiego to bys widzial jakie przedmioty lataly w sektor gosci to pewnie bys najwyzej skakal.
    Kolego byłem w Toruniu na finale w 1996 roku (mój pierwszy sezon, rodzice zabierali mnie na każde zawody), od tego czasu zaliczyłem ok. 60 wyjazdów. W latach 1996-2012 zaliczyłem wszystkie mecze na stadionie w Częstochowie. Myśle, ze mam świadomość co się działo na różnych stadionach. Porysowali nam auto w ZG, pogonili i poszarpali w Lesznie, rzucali ławkami, krzesełkami, jogurtami itp.

    Nie oznacza to jednak ze będę teraz skakał na KAŻDYM meczu Wolniarza, ze głupia przyśpiewka zastąpi nam hymn. Kiedyś śpiewało się z Olkiem Klepaczem o Włókniarzu, był Habakuk z Muńkiem a dzisiaj zwrotka hymnu brzmi „Kto nie skacze ten z Torunia” a ambitny refren „Hej Hej” lub „Hop Hop” - sam nie wiem.

    Mi to nie pasuje.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    dawidm (04-09-2019), muuu (04-09-2019)

  42. Powrót do góry    #2372
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Kolego byłem w Toruniu na finale w 1996 roku (mój pierwszy sezon, rodzice zabierali mnie na każde zawody), od tego czasu zaliczyłem ok. 60 wyjazdów. W latach 1996-2012 zaliczyłem wszystkie mecze na stadionie w Częstochowie. Myśle, ze mam świadomość co się działo na różnych stadionach. Porysowali nam auto w ZG, pogonili i poszarpali w Lesznie, rzucali ławkami, krzesełkami, jogurtami itp.

    Nie oznacza to jednak ze będę teraz skakał na KAŻDYM meczu Wolniarza, ze głupia przyśpiewka zastąpi nam hymn. Kiedyś śpiewało się z Olkiem Klepaczem o Włókniarzu, był Habakuk z Muńkiem a dzisiaj zwrotka hymnu brzmi „Kto nie skacze ten z Torunia” a ambitny refren „Hej Hej” lub „Hop Hop” - sam nie wiem.

    Mi to nie pasuje.

    Wyolbrzymiarz, skakanie z tą przyśwpiewką jest tylko częścią zabawy niczym fala meksykańska, a robienie na siłe z tego hymnu jest delikatnie mówiąc przesadą, ja bym napisał, że jest to zabawa wyróżniająca nasz klub tak jak szkocja, a pozatym przecież Cię nikt nie zmusza do skakania prawda ? Wrzuć na luz ...

  43. Powrót do góry    #2373
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tym bardziej obrażanie 12-13 tysięcy ludzi od lemingów czy małp z powodu mało istotnej przyśpiewki żeby zrobić dobrze toruńskim faflokom. Takie to ciepłe.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #2374
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Przecież veronek to hobbista zbierający doświadczenia życiowe po stadionach. Kibicem to on nie jest.
    Siedzą takie dziadki niedaleko mnie na stadion chodzą od Kwoczały, a na Toruń czy Leszno, a już nie mówię jak jeździł Gollob, wyzywają tak, że wnuczki i pra zamykają uszy. Wyzywają bo mają powód który znają, bez powodu tego nie robią. Tak, jak bez powodu się nie skacze. Natomiast veronek jest obserwatorem ze słonecznikowe, tylko jeszcze sentymenty ma i przychodzi na stadion zamiast obierać łupiny przed tv.
    P.S
    PS to dobra makulatura do kibla.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  45. Powrót do góry    #2375
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez KropkaPl Zobacz posta
    Veronek nawet nie wiesz ilu kiboli Lecha na stadionie jedzie po Legii a dzien po meczu pija piwo z Legionistami Bereszynski czy Hamalainen w Legii po kilku meczach tez byli oklaskiwani na Lazienkowskiej a jak Hamalainen bramke w Poznaniu zdobyl to skandowany byl. A roznorakie "pozdrawianie" Lecha i Legii przez mase ludzi na tych stadionach jest czescia juz ich kultury kibicowania. Kazdy ma swoje antypatie i sympatie indywidualne, ale tez jest cos takiego jak decyzja ogolu. Wiec nie mow na skaczacych lemingi. Jakbys byl w Toruniu na stadionie jeszcze na Broniewskiego to bys widzial jakie przedmioty lataly w sektor gosci to pewnie bys najwyzej skakal.
    Nie ma czegoś takiego, jak decyzja ogółu - jest coś takiego jak psychologia tłumu. Widocznie radochę sprawia co poniektórym skakanie na jednej nóżce jak reszta bydła w stadzie. Podejrzewam, że na ulicy - nawet w centrum Częstochowy nikt tak ochoczo tych przyśpiewek z małpim skakaniem by nie uskuteczniał .
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #2376
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cieszę się, że ta niewinna przyspiewka wywołuje takie reakcje w tych tępych toruńskich i pro toruńskich łbach.
    Takie to proste, a zarazem skuteczne. O to właśnie chodzi.

    Maliniak ty debilu stadion jest właśnie od tego żeby poskakać, pokrzyczeć, wyrzucić z siebie emocje. Nikt na ulicy w centrum nie skacze bo od tego jest stadion.
    To jest właśnie to co napisałem wcześniej, niektórym świat odjechał i nawet tego nie zauważyli.

    Pierwsza liga, pierwsza liga
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 04-09-2019 o 13:37
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #2377
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Niestety ale Lubliniec, to mało dla takiego paranoika jak ty.
    Uderz w stół, jak mówią.

    Trochę to dziwne i bzdurne, żeby pozbyć się Zagara. Przecież on wam zrobił sezon, rozwalając Doyle'a w Toruniu, bez niego bylibyście nikim

  48. Powrót do góry    #2378
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sobi słaba prowokacja bez tych trzech punktów też bylibyśmy w P-O.
    14-22 prowadziliśmy do upadku Doyla i kontrowersyjnym wykluczeniu na pierwszym łuku.
    Po meczu sam przyznałeś że wygrała drużyna lepsza i że nie ma o czym gadać.
    Zagar mimo, że go lubię to jednak jak na prowadzącego parę z juniorem 29 średnia to jednak jest do wymiany.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 04-09-2019 o 13:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #2379
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Nie można napisać, że to potwierdzenie tego, o czym ostatnio pisaliśmy, ale skoro Doyle jest taki wylewny żeby być na półfinale w Częstochowie, to nie widzę powodu, dla którego sam nie mógł tych informacji przekazać do Pudelka Sportowego... Dla mnie jest to informacja ośmieszająca Waszego prezesa. Nie bierzcie tego do siebie, życzę Wam żeby ten transfer się Wam udał, ale z tego co tutaj napisali, to oni nawet nie dogadali się co kasy :o Bez względu na wynik tych negocjacji, to Święcić dał się ograć jak dziecko...
    Co do tych informacji - Spartę i ROW wykreśl z tej listy, jak dzisiaj SyFy donoszą to Dzik zostanie zastąpiony przez Bjerre. Zostaje więc wybór między CKM a Motorem. Oczywiście to jest wersja po najnowszej porcji plotek transferowych. Jak będzie? Myślę, że do października raczej się nie dowiemy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #2380
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Uderz w stół, jak mówią.

    Trochę to dziwne i bzdurne, żeby pozbyć się Zagara. Przecież on wam zrobił sezon, rozwalając Doyle'a w Toruniu, bez niego bylibyście nikim
    Czytac umiesz czy koledzy widok zasłaniaja?
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  51. Powrót do góry    #2381
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,994
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Prezesie Świąciku raz jeszcze apeluję - zmień trolla!
    Pzdr,
    Garfield

  52. Powrót do góry    #2382
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2018
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    WŁÓKNIARZ 2020

    Witam,

    czy wiadomo coś nowego odnośnie składu czy na razie status bez zmian:

    1.Madsen
    2.Przedpełski
    3.Hampel/Drabik
    4.Lindgren
    5.Doyle/Zagar
    6.Miśkowiak
    7.Kowalski/Świdnicki
    8.Gruchalski

    P.S. Czy wiadomo coś odnośnie Jakuba Miśkowiaka zostaje ???

    Pozdrawiam

  53. Powrót do góry    #2383
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cudowny temat, uważam że aż do ogłoszenia skladow będzie moim ulubionym, coś pięknego!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #2384
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Nie no, żeby być złym o to, że niektórym kibicom CKM nie podoba się skakanie jak małpy 10x podczas każdego meczu to naprawdę jest wysoki poziom absurdu.
    A jakbyś wejrzał w ten wątek trochę to byś zauważył, że jednak trochę już kibicom przeszkadza takie skakanie.
    Na początku tego sezonu było tak absurdalnie, że skakano już chyba co bieg, teraz nikomu się nie chce wstawać...

    A też mi jakoś trochę smutno się zrobiło po spadku Unibaxu. Można było jechać piach cały sezon ale mecz z Toruniem musiał być w sezonie wygrany
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  55. Powrót do góry    #2385
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A jakbyś wejrzał w ten wątek trochę to byś zauważył, że jednak trochę już kibicom przeszkadza takie skakanie.
    Na początku tego sezonu było tak absurdalnie, że skakano już chyba co bieg, teraz nikomu się nie chce wstawać...
    Następny ... skakanie było jest i będzie, komu przeskadza bo jakoś nie zuważyłem (poza uciekinierami) , że skaczących jest coraz mnie i nie więcej ...

    Kbice GKM sami po zawodach zainicjowali "kto nie skacze ..." i co też złe ...

    Może wprowadzić komisarza dopingu aby ujednolicił go na wszystkich stadionach ?

    A może pójdźmy dalej i panie podprowadzające zastąpmy dziećmi niczym w F1 albo dla równouprawnienia 2 x podprowadzające 2x podprowadzających

    A tak na 100% serio wole kto nie skacze niż latające nad glowami dzieci "Apator k... Apator s ..... "

Strona 53 z 63 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •