Strona 51 z 63 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Po prostu nie miesci mi sie w glowie, ze mozna byc takim januszem negocjacji.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #2252
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Po dystansie, który jest między zainteresowanymi stronami, można przypuszczać, że rozmowy nie przebiegły pomyślnie
    Dużo mówi też postawa Michała, który ewidentnie nabrał wody w usta w tej sprawie.

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #2253
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Po smacznie przespanej nocy i analizie kilku punktów za i przeciw jedyne co wiem to to, że nic nie wiem, bo:

    - Świącik faktycznie jest januszem negocjacji (vide akcje z telefonami po meczu w Pile w 2016 czy oferta złożona Przemo Pawlickiemu - jeśli wierzyć temu co piszą tu co niektórzy)

    albo

    - za kulisami grande show jakie odprawia Misio (Doyle pozujący z kibicami CKM) toczą się prawdziwe rozmowy

    Tak czy siak do listopada jeszcze daleka droga.

    Natomiast wczorajszy mecz to kompromitacja Cieślaka. Jeśli faktycznie pozwolił by Baron wszedł na głowe komisarzowi to jest to kompromitacja x2 - bo oznacza to, że nikt nie traktuje go już poważnie.

    PS. Po co Patisonowi krótkofalówka? Do przekazywania trenerowi "team orders"?
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #2254
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Po prostu nie miesci mi sie w glowie, ze mozna byc takim januszem negocjacji.
    To co Tobie się mieści w głowie innym nie , to się okaże czy jest januszem.

  5. Powrót do góry    #2255
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Po dystansie, który jest między zainteresowanymi stronami, można przypuszczać, że rozmowy nie przebiegły pomyślnie
    Dużo mówi też postawa Michała, który ewidentnie nabrał wody w usta w tej sprawie.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=5287&stc=1
    ło bulwa
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  6. Powrót do góry    #2256
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ciekawe co nam dzisiaj artem zakomunikuje

  7. Powrót do góry    #2257
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cieślak nie pozwolił i toczył ostrą wojnę o ten tor wczoraj, ale komisarz toru jest jaki jest (już nie raz robił tor pod gości w tym sezonie i nie tylko w Częstochowie) i jak usłyszał od Barona i Rusieckiego, że ten tor jest niebezpieczny i będzie miał skandal w półfinale, to po prostu się obsrał. Dla mnie ci komisarze toru to jest największa patologia współczesnego żużla, bo to czy jedziesz mecz na torze jaki sobie chcesz przygotować, czy nie to zależy od jednego pana w marynarce, który o danym torze ma mniej pojęcia niż o pogodzie danego dna.

    Z Doylem sprawa wygląda tak, że na daną chwilę jest bardzo blisko, ale ja mu nie ufam. Za dużo czasu do otwarcia okienka i za dużo klubów zainteresowanych. Może się okazać, że przyjedzie i powie, że chce więcej. Natomiast bardzo podobała mi się reakcja Jasona na to, że jest umówiony, że w razie awansu wraca do Torunia Pawełek prawdopodobnie zostaje i ja się z tego cieszę. Jest jedna niewiadoma odnośnie miejsca drugiego seniora. Jest wstępnie dogadany jeden zawodnik, ale liczą też, że jeszcze pojawi się jakaś ciekawa alternatywa.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  8. Powrót do góry    #2258
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    A czy przeczytałeś wcześniej gdziekolwiek, oprócz tego forum, o rozmowach Doyla z Włókniarzem? Redaktorzy naczelni dwóch największych sportowych portali w tym kraju prześcigają się w pisaniu coraz to większych pierdół. Doyle był już przecież w Lublinie, miał zostać w Toruniu, gdzieś tam było słychać o Rybniku, ostatnio modny był Wrocław. W PS pisali nawet, że jest już dogadany w Lublinie i nie chce z nikim negocjować, bo mają mocnych juniorów. Więc tak, takie rozmowy lubią ciszę i były prowadzone w ciszy, bo chyba nikt nie myśli, że pierwszy kontakt z Doylem miał miejsce wczoraj po meczu, a Jason przyjechał sobie obejrzeć półfinał na żywo, bo chce być na bieżąco z najlepszą, najsilniejszą, najbogatszą ligą świata i sprawdzić czy w Częstochowie do kiełbasy dają kajzerkę czy dwie kromki chleba.
    Jeżeli była odstawiona taka szopka jak wczoraj, czyli Doyle na trybunie głównej, fotki z kibicami, spiker witający go, to wydaje mi się że temat jest już dużo dalej posunięty niż objazdówka po wszystkich miastach i podbijanie stawki.
    No jeśli temat już rzeczywiście tak daleko, że w zasadzie odbyła się prezentacja na stadionie to spoko. Trąci wioską ale spoko.

    Jeśli natomiast Doyl wyląduje w jakiejś Zielonej Górze to będzie lekka beka ze Świącika, że dał się wpuścić w maliny Jasonowi jak jakiś szkolkowicz.

    Właśnie dlatego negocjacje trzyma się w tajemnicy do póki kwit nie podpisany - żeby nie wyjść na debila.

  9. Powrót do góry    #2259
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Cieślak nie pozwolił i toczył ostrą wojnę o ten tor wczoraj, ale komisarz toru jest jaki jest (już nie raz robił tor pod gości w tym sezonie i nie tylko w Częstochowie) i jak usłyszał od Barona i Rusieckiego, że ten tor jest niebezpieczny i będzie miał skandal w półfinale, to po prostu się obsrał. Dla mnie ci komisarze toru to jest największa patologia współczesnego żużla, bo to czy jedziesz mecz na torze jaki sobie chcesz przygotować, czy nie to zależy od jednego pana w marynarce, który o danym torze ma mniej pojęcia niż o pogodzie danego dna.

    Z Doylem sprawa wygląda tak, że na daną chwilę jest bardzo blisko, ale ja mu nie ufam. Za dużo czasu do otwarcia okienka i za dużo klubów zainteresowanych. Może się okazać, że przyjedzie i powie, że chce więcej. Natomiast bardzo podobała mi się reakcja Jasona na to, że jest umówiony, że w razie awansu wraca do Torunia Pawełek prawdopodobnie zostaje i ja się z tego cieszę. Jest jedna niewiadoma odnośnie miejsca drugiego seniora. Jest wstępnie dogadany jeden zawodnik, ale liczą też, że jeszcze pojawi się jakaś ciekawa alternatywa.
    Czyli temat Drabika został porzucony?

  10. Powrót do góry    #2260
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Nie. Na tą chwilę jest bardziej w stylu jak się już określisz co chcesz robić, to daj znać. Wie jaka jest ostateczna oferta klubu.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  11. Powrót do góry    #2261
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    sformułowanie "wstępnie dogadany" znaczy tyle, że jest niedogadany
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    lemur6666 (02-09-2019)

  13. Powrót do góry    #2262
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Ok, ale powiedzmy że Drabik powie "tak". Co wtedy?

    1. Madsen
    2. Przedpełski
    3. Lindgren
    4. Drabik
    5. Doyle
    6. Miśkowiak
    7. Kowalski/Świdnicki

    Skład marzenie, ale kto za to zapłaci?

  14. Powrót do góry    #2263
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Drabik będzie finansowany bezpośrednio przez sponsorów, którzy rzucą kasę ekstra tylko dla niego
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  15. Powrót do góry    #2264
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    A co z trenerem?

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    waldek0234 (02-09-2019)

  17. Powrót do góry    #2265
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A co z trenerem?
    Cieslak bedzie mial swoj sklad wiec zostanie .

  18. Powrót do góry    #2266
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cieślakowi zaczynają komisarze robić pod górkę z torem i zawsze sie czepiaja. Ja bym sie poważnie zastanowił nad kimś bardzo neutralnym no chyba ze to on jest magnesem tych lepszych transerów to wtedy nie ma mowy o zmianie.

  19. Powrót do góry    #2267
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    myślę, że wszystkim pod górkę robią, nieważne czy Cieślak, czy nie
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  20. Powrót do góry    #2268
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Cieślakowi zaczynają komisarze robić pod górkę z torem i zawsze sie czepiaja. Ja bym sie poważnie zastanowił nad kimś bardzo neutralnym no chyba ze to on jest magnesem tych lepszych transerów to wtedy nie ma mowy o zmianie.
    Na meczu z grudziadzem cieślak zrobi tor dokladnie taki jak chcial tak jak i na zielonke.

  21. Powrót do góry    #2269
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Cieślakowi zaczynają komisarze robić pod górkę z torem i zawsze sie czepiaja. Ja bym sie poważnie zastanowił nad kimś bardzo neutralnym no chyba ze to on jest magnesem tych lepszych transerów to wtedy nie ma mowy o zmianie.
    Śmiem stwierdzić ze to Cieślak w****iony po którymś meczu na Zagara sam zadzwonił do Doyla i z nim pogadał

  22. Powrót do góry    #2270
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Natomiast bardzo podobała mi się reakcja Jasona na to, że jest umówiony, że w razie awansu wraca do Torunia .
    Co powiedział? Kto nie skacze ten z Torunia?

  23. Powrót do góry    #2271
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Nie powiedział nic, natomiast uścisnął dłoń prezesa, jak rok temu w ZG.

  24. Powrót do góry    #2272
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    myślę, że Doyle nie dałby się tak wykorzystać.
    Przecież to Doyle będzie wygranym w tej sytuacji - WRO, LUB i RYB już szukają dodatkowych dziengów.
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #2273
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Z Drabikiem sprawa się wyjasni jeszcze w tym tygodniu. Ale coś czuję że braknie nam argumentów jednak ($$$) :/

  26. Powrót do góry    #2274
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Przecież to Doyle będzie wygranym w tej sytuacji - WRO, LUB i RYB już szukają dodatkowych dziengów.
    Ale on nie chce dodatkowych dziengów. On chce drużynę z która nie spadnie z ligi i o coś zawalczyć np o finał.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  27. Powrót do góry    #2275
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Przecież to Doyle będzie wygranym w tej sytuacji - WRO, LUB i RYB już szukają dodatkowych dziengów.
    Trochę inaczej bym to interpretował.

    Natomiast powtórzę się raz jeszcze. Jeśli wczorajsze paradowanie z Doylem nie oznacza, że Świącik jest już na 100% z nim umówiony i Jason wyląduje w innym niż Włókniarz klubie to Miś stanie się pośmiewiskiem całego światka żużlowego na długie lata.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  28. Powrót do góry    #2276
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Przecież to Doyle będzie wygranym w tej sytuacji - WRO, LUB i RYB już szukają dodatkowych dziengów.
    Wroclaw to akurat kogo innego ma na celowniku tylko ze sie z tym tak nie obnosi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #2277
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Trochę inaczej bym to interpretował.

    Natomiast powtórzę się raz jeszcze. Jeśli wczorajsze paradowanie z Doylem nie oznacza, że Świącik jest już na 100% z nim umówiony i Jason wyląduje w innym niż Włókniarz klubie to Miś stanie się pośmiewiskiem całego światka żużlowego na długie lata.
    To zalezy kto przyjdzie jak nie przyjdzie Doyle. jak Drabik to o Doylu nikt nie będzie pamiętał.

  30. Powrót do góry    #2278
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Ale on nie chce dodatkowych dziengów. On chce drużynę z która nie spadnie z ligi i o coś zawalczyć np o finał.
    No to go nie znasz.
    !Adrian walcz!

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Buszmen (02-09-2019)

  32. Powrót do góry    #2279
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Hehe aż mi się przypomniały cudowne czasy leszczyńskie gdzie sponsorzy 'opłacali' kontakty Adamsa... Koniec końców pieniądze otrzymywał tylko Leigh
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2280
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No to go nie znasz.
    A ty go znasz?
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  34. Powrót do góry    #2281
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Dla mnie to dość tania, aczkolwiek skuteczna zagrywka. Świącik czuł pismo nosem (czyt. porażkę z Unią) i odwrócił w ten sposób od tego uwagę, rzucając kibicom nową zabawkę (potencjalną). Tak samo było z ogłaszaniem nowego kontraktu Madsena.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    pakosik (02-09-2019)

  36. Powrót do góry    #2282
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Trochę inaczej bym to interpretował.

    Natomiast powtórzę się raz jeszcze. Jeśli wczorajsze paradowanie z Doylem nie oznacza, że Świącik jest już na 100% z nim umówiony i Jason wyląduje w innym niż Włókniarz klubie to Miś stanie się pośmiewiskiem całego światka żużlowego na długie lata.
    Dlaczego posmiewiskiem? Raczej zostanie wydymany przez zawodnika, a dawać zaporowe ceny to chyba tego nie chcielibyście.

  37. Powrót do góry    #2283
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    No jeśli temat już rzeczywiście tak daleko, że w zasadzie odbyła się prezentacja na stadionie to spoko. Trąci wioską ale spoko.

    Jeśli natomiast Doyl wyląduje w jakiejś Zielonej Górze to będzie lekka beka ze Świącika, że dał się wpuścić w maliny Jasonowi jak jakiś szkolkowicz.

    Właśnie dlatego negocjacje trzyma się w tajemnicy do póki kwit nie podpisany - żeby nie wyjść na debila.
    Jeżeli nie jest dogadany i wyląduje gdzie indziej to z Misiów będzie taka beka jak że słynnego lądowania samolotu z Taiem w Lublinie. Może nawet większą bo tam spirala śmiechu była nakręcona przez kibiców.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #2284
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen napisał:
    Dla mnie to dość tania, aczkolwiek skuteczna zagrywka. Świącik czuł pismo nosem (czyt. porażkę z Unią) i odwrócił w ten sposób od tego uwagę, rzucając kibicom nową zabawkę (potencjalną). Tak samo było z ogłaszaniem nowego kontraktu Madsena.
    Nie wiem czy zakładał porażkę, bo wygranie z UL nie jest przecież jakimś MI o czym przekonali się w Gorzowie czy Grudziądzu no chyba że w Lesznie mają problem z duchem sportu. Natomiast skrajną głupotą jest zapraszanie na mecz nowego zawodnika jeśli miałby zastąpić starego zwłaszcza w takim sporcie jak żużel.
    Co do Drabika to już obiecują sponsorom karnety na przyszły sezon chociaż już w tym sezonie były z tym problemy. Jak nie będzie Drabika to nie wiem co Oni mogą obiecać tym razem bo nawet Doyle może nie wystarczyć
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (02-09-2019)

  40. Powrót do góry    #2285
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Tylko, że nie tylko siła przeciwnika się liczy, a również tor i ten częstochowski na pewno Unii pasuje (nie od wczoraj) dużo bardziej niż np. gorzowski i tym bardziej grudziądzki, gdzie akurat w tym meczu GKM miał swoją ścieżkę od 1 biegu. To tak samo jakby napisać, że rok temu Czewa wygrała w RZ z Lesznem, Wrocławiem, Gorzowem (RZ), a zremisowała z GKM, który na wyjazdach nie istniał. Mecz meczowi nierówny.

    Niekoniecznie zakładał porażkę, ale poważnie się z tym liczył. A kontrakt Madsena też był ogłoszony, jak drużyna miała dość głęboki kryzys. Dla mnie to nie jest przypadkowe. Za mądre to "obnoszenie się" Doylem nie było i tylko tak to tłumaczę. Na pocieszenie po ew. porażce.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #2286
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    A ty go znasz?
    Osobiście widzieliśmy się tylko kilka razy, więc trudno nazwać to znajomością, jednak twierdzenie, że dla JD pieniądze nie są głównym wyznacznikiem, którym kieruje się przy wyborze pracodawcy, jest wyrazem najwyższej ignorancji.
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #2287
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Naprawdę uważasz, że mecz w Gorzowie (Praktycznie bez Zmarzlika) był rozgrywany w duchu sportu tak jak ten w Grudziądzu?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #2288
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dla mnie to dość tania, aczkolwiek skuteczna zagrywka. Świącik czuł pismo nosem (czyt. porażkę z Unią) i odwrócił w ten sposób od tego uwagę, rzucając kibicom nową zabawkę (potencjalną). Tak samo było z ogłaszaniem nowego kontraktu Madsena.
    Świącik nie miał żadnego interesu we wczorajszym show. Wygranej w dwumeczu i tak mało kto się spodziewał więc porażka u siebie nie boli tak mocno.

    Po tej pokazówce albo da Jasonowi tyle ile on chce albo wyjdzie na głupka

    Nie mówiąc już o w****ieniu Zagara i odcięciu sobie tańszej alternatywy w razie fiaska rozmów z Doylem.

    Wygląda na to, że Jason po prostu wykorzystał Misia do swoich celów i jakoś mnie to nie dziwi.

  44. Powrót do góry    #2289
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    A może....

    Umowy sponsorskie z Dżejsonem są już dawno podpisane a spotkanie wczoraj miało na celu ustalić ile wpisujemy do oficjalnych papierów które trafią do Eligi..?

    PS. W****iony Zagar... Dobre sobie, szczególnie po tym co odwalił rok temu...
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 02-09-2019 o 12:49
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #2290
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Świącik nie miał żadnego interesu we wczorajszym show. Wygranej w dwumeczu i tak mało kto się spodziewał więc porażka u siebie nie boli tak mocno.

    Po tej pokazówce albo da Jasonowi tyle ile on chce albo wyjdzie na głupka

    Nie mówiąc już o w****ieniu Zagara i odcięciu sobie tańszej alternatywy w razie fiaska rozmów z Doylem.

    Wygląda na to, że Jason po prostu wykorzystał Misia do swoich celów i jakoś mnie to nie dziwi.
    Tańsza zapewne ale nie jest to tania alternatywa
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #2291
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A może....

    Umowy sponsorskie z Dżejsonem są już dawno podpisane a spotkanie wczoraj miało na celu ustalić ile wpisujemy do oficjalnych papierów które trafią do Eligi..?
    Innej możliwości nie widzę. Przecież nie jest aż takim...
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  47. Powrót do góry    #2292
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Co wpis to lepszy.
    Doyle przyjechał powiedzieć głośniej, to co mówił podczas meczu, jak przyjechał że Ś.P Unibaxem. Jeden tutaj napisał że jest prawie dogadamy, a ja napisze że Świącik zawiesił wysoko poprzeczkę. Gdy zacznie się ruch w listopadzie to Cieślak w ciągu tygodnia będzie miał już drużynę. Bo rozpoczynają się kroki ku ostatniemu, który zastąpi Miedziaka. Sezon 2020 będzie bardzo ważny. Budżet jest efektem grona sponsorów i to nie tych od karnetów.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  48. Powrót do góry    #2293
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    To nie były pierwsze rozmowy JD w Częstochowie.
    HASEP obserwuję sytuację z Drabikiem już od pewnego czasu. Nawet sam z Nim rozmawiałem, a z karnetami to taki przytyk tylko nie załapałeś.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-09-2019 o 12:52
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #2294
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie. Na tą chwilę jest bardziej w stylu jak się już określisz co chcesz robić, to daj znać. Wie jaka jest ostateczna oferta klubu.
    I tyle ma sensu *********** sprzed miesiąca, że Drabik na 100% w Czewie. Kiedy ludzie się nauczą, żeby nie łykać wszystkiego dopóki kwit nie jest podpisany
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Powrót do góry    #2295
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Poważnie wierzycie, że najbardziej rozchwytywany zawodnik w lidze już teraz zamyka sobie temat przynależności klubowej?

    Wierzycie, że na dwa miesiące przed oknem transferowym Jason stwierdził, że więcej hajsu mu nie potrzeba i odpuści ewentualne lepsze oferty z innych klubów w imię miłości do barw Częstochowy?

    Przecież to oczywiste, że to co się wczoraj wydarzyło to była jawna manifestacja "dajta wincyj". Jason rozegrał to najlepiej jak mógł - mądry chłopak, w wielu klubach otwierają dziś skarbonki.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi TomasZee za jego przydatny post!

    muuu (02-09-2019)

Strona 51 z 63 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •