Strona 3 z 63 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ja proponuję zrobić władzom Eligi, prezesom klubów oraz największym sponsorom polskiego speedwaya prosty "rachunek sumienia": policzyć jaki jest stosunek nakładów na żużel w danym kraju do ilości medali zdobytych przez jego reprezentantów na "dorosłej" arenie międzynarodowej (czyli głównie SGP, SWC oraz SEC)

    Jestem pewien że po czymś takim nastałaby w Polsce regulaminowa rewolucja
    Pzdr,
    Garfield

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ja proponuję zrobić władzom Eligi, prezesom klubów oraz największym sponsorom polskiego speedwaya prosty "rachunek sumienia": policzyć jaki jest stosunek nakładów na żużel w danym kraju do ilości medali zdobytych przez jego reprezentantów na "dorosłej" arenie międzynarodowej (czyli głównie SGP, SWC oraz SEC)

    Jestem pewien że po czymś takim nastałaby w Polsce regulaminowa rewolucja
    Nakłady finansowe (szkolenie,liga itp) mogą tylko i aż tylko klasyfikować kraj (klub) w czołówce kandydatów do czołowych miejsc. Na szczęście "tylko kandydatów" (Włochy czy Niemcy w piłce nożnej) bo jakby to miało przełożenie 1:1 to można by sobie "kupić" mistrzostwo. Oczywiśce inwestując przez kilka (naście) lat jest dużo większe prawdopodobieństwo sukcesu
    P.S. Ta regulaminowa rewolucja na czym miałaby polegać?
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 31-10-2018 o 23:18

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...furtke/r8d6yjx

    To jak jest w końcu z tym Miśkowiakiem? Do końca juniorki czy na rok? Jeśli PS pisze prawdę i kontrakt będzie tylko na rok, to gratuluje Świącikowi frajerstwa

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Nawet Świącik nie jest tak głupi żeby płacić 300k za rok. Ja bym był spokojny.

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Mało tego...piszą ,że to obie strony były za "krótkim" kontraktem.
    Argument (cytat) *Długoletni, wysoki kontrakt mógłby bardzo źle wpłynąć nie tylko na finanse klubu, ale także atmosferę w zespole.*

    Co za bzdury...Ktoś przestał dostrzegać różnicę między stanem pełnej świadomości a stanem umysłowej nieważkości.
    Mam nadzieję, że to autor tekstu...

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Chcecie mi powiedzieć że dali dzieciakowi 300k za podpis pod rocznym kontraktem ?

    https://youtu.be/Gpe09GQTOzE


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Wielce żałuje, że nie mam, bo chętnie bym sprawdził, co by dało wsadzenie 300k w Świdnickiego i Woźniaka naraz.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Jakub Miśkowiak może trafić do Get Well. Kontrakt z Włókniarzem jest "ostrożny""

    Już sam tytuł artykułu jest nieco intrygujący. Biorąc pod uwagę, że jeszcze kilka dni temu miało nie być żadnych transferów juniorów i nad Świdnickim ze zdwojoną siłą miał pracować Drabik (za PS) to jednak trzeba przyznać, że nastąpił jakiś przełom. Zwykły ból doopy i tyle.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #99
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2018
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Artykuł pisał Puka a to uczeń Ostafa więc trzeba newsa czytać z lekkim dystansem

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pysior za jego przydatny post!

    Garfield (03-11-2018), stanior (03-11-2018)

  11. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Przecież krótki kontrakt z juniorem nie ma dla klubu żadnego sensu...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    To jest niestety konsekwencja wyjatkowo nudnego okna transferowego. Dziennikarzyny pie#dola jak potrzaskani o dupie maryni.

    Dobrze chociaz ze Porsinga zabralo na zwierzenia.

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Z tego co ja wiem to kontrakt jest faktycznie na rok. A i jeden z juniorow wyzej wymienionych nie chce juz tu byc.

  14. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Z tego co ja wiem to kontrakt jest faktycznie na rok. A i jeden z juniorow wyzej wymienionych nie chce juz tu byc.
    Nie wierzę...
    Niech mnie ktoś qrfa oświeci, bo nie kumam.... jak może być roczny kontrakt bardziej ekonomiczny od długoletniego?
    300tyś. za sezon...

    Tyle hejtu się tu wylało na śp. Sukiennika ,że "apetyt miał za duży, jak na swoje możliwości"
    Ano miał... ale za swoje!
    Jeśli 50 % budżetu pochodzi z miasta, to uważam ,że kontrakty powinny mieć swoją wartość, umocowanie "na przyszłość"
    nie doraźny sukces, ten przerabialiśmy.

    Dalej uważam ,że to są bzdury dziennikarskie "ostrożny kontrakt" jaja!

  15. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Gadol (04-11-2018), Garfield (03-11-2018), muuu (03-11-2018), pakosik (03-11-2018)

  16. Powrót do góry    #104
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    "Umocowanie ekonomiczne" polega na tym, że przy braku wzmocnień na juniorce i przy odrobinie pecha Włókniarz robi siup z ligi.

    I wtedy nie będzie pieniążków z PGE, NC+, z miasta też ostanie się może z 50%...

    I jak wtedy bawić się w żużel? Przecież nie za swoje

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    nie chcę być jakiś wścibski, ale skąd u was takie pieniądze, żeby 300k na juniora położyć z miejsca? bo Świącik chyba taki bogaty nie jest
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  18. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Post wyżej Ci kol.Garfield wyliczył.
    Aaaa i ja kupuje programy.

  19. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    "Umocowanie ekonomiczne" polega na tym, że przy braku wzmocnień na juniorce i przy odrobinie pecha Włókniarz robi siup z ligi.

    I wtedy nie będzie pieniążków z PGE, NC+, z miasta też ostanie się może z 50%...

    I jak wtedy bawić się w żużel? Przecież nie za swoje

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Ale 300k dla gościa który nie gwarantuje niczego? To by miało sens z kontraktem do 21 roku życia a tak za rok jeśli coś tam w lidze pokaże to was wystawi do wiatru, bo ktoś da więcej. Ja już bym wolał te kasę dać na szkolenie i sprzęt dla wychowanków szkółki (szczególnie jak się ma ledwie jednego wychowanka w składzie).


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Problem w tym wszystkim jest taki, że Ostafiński z Puką zaczęli rzucać kwotami. Najpierw było 400tys. za podpis, potem obaj zaczęli pisać o 300tys. Ja nie mówię, że ta kwota jest nieprawdziwa. Tylko usłyszał jeden czy drugi taką sumę i resztę sobie dopisali. A faktycznie miało być tak, że umowa, która miałaby obowiązywać do końca wieku juniorskiego Miśkowiaka miała mieć wpisaną kwotę 300tys. Różnica jest jednak taka, że te 300tys. miało być wypłacane przez wszystkie lata juniorskie Miśkowiaka w ratach. Klub do końca się z familią Miśkowiaków w ten sposób nie dogadał, bo Robert z Jakubem chcieli się zabezpieczyć na wypadek, gdyby za powiedzmy dwa lata Miśkowiak był czołowym żużlowcem w Polsce i był wart większych pieniędzy niż powiedzmy przypadające na dany rok 50tys przed sezonem. Aktualnie z tego, co wiem to kwota za podpis jest znacznie mniejsza, a tym, że kontrakt spisany jest na jeden sezon, to raczej bym się nie martwił.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (03-11-2018)

  22. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kwota jest tak samo prawdziwa jak 3 krotne artykuly w PS ze Miskowiak jest juz w Get Well. Za to we Wlokniarzu byl juz kazdy. Od Rolnickiego Kowalskiego po Swidnickiego. Na koniec bedzie triumfalny artykul ze jest we Wlokniarzu jak informowali bo na razie jest ostrozny kontrakt i ostrozny artykul.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Problem w tym wszystkim jest taki, że Ostafiński z Puką zaczęli rzucać kwotami. Najpierw było 400tys. za podpis, potem obaj zaczęli pisać o 300tys. Ja nie mówię, że ta kwota jest nieprawdziwa. Tylko usłyszał jeden czy drugi taką sumę i resztę sobie dopisali. A faktycznie miało być tak, że umowa, która miałaby obowiązywać do końca wieku juniorskiego Miśkowiaka miała mieć wpisaną kwotę 300tys. Różnica jest jednak taka, że te 300tys. miało być wypłacane przez wszystkie lata juniorskie Miśkowiaka w ratach. Klub do końca się z familią Miśkowiaków w ten sposób nie dogadał, bo Robert z Jakubem chcieli się zabezpieczyć na wypadek, gdyby za powiedzmy dwa lata Miśkowiak był czołowym żużlowcem w Polsce i był wart większych pieniędzy niż powiedzmy przypadające na dany rok 50tys przed sezonem. Aktualnie z tego, co wiem to kwota za podpis jest znacznie mniejsza, a tym, że kontrakt spisany jest na jeden sezon, to raczej bym się nie martwił.
    Jeśli jest kontrakt roczny to ja bym się jednak martwił bo po dobrym sezonie może sobie pójść do innego klubu a my zostaniemy już kompletnie z niczym bo przecież Gruchalski skończy juniorkę.

    No chyba że o czymś nie wiemy i klub zabezpieczył ten kontrakt jakoś.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    berciol (05-11-2018)

  25. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Jeśli jest kontrakt roczny to ja bym się jednak martwił bo po dobrym sezonie może sobie pójść do innego klubu a my zostaniemy już kompletnie z niczym bo przecież Gruchalski skończy juniorkę.

    No chyba że o czymś nie wiemy i klub zabezpieczył ten kontrakt jakoś.

    Oby nie w sposób , jaki zabezpiecza się Nawrocki. Sponsor wypłaci do końca jak Miśkowiak podpisze następny kontrakt.
    Zresztą w ten sposób zabezpiecza się 100% klubów z EL.
    To dlatego w tym roku tak mało jest transferów.


    EL musi z tym coś zrobić. Może przepis ,że wszystkie pieniądze od sponsora przechodzą przez klub
    i to on bierze pełną odpowiedzialność za wypłaty z kontraktów ?
    Ostatnio edytowane przez Staleczka 3 ; 04-11-2018 o 11:23

  26. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Oby nie w sposób , jaki zabezpiecza się Nawrocki. Sponsor wypłaci do końca jak Miśkowiak podpisze następny kontrakt.
    Zresztą w ten sposób zabezpiecza się 100% klubów z EL.
    To dlatego w tym roku tak mało jest transferów.
    Nic podobnego. Twierdzenie, że wszystkie klubu w ten sposób oszukują zawodników, jest zdecydowanie na wyrost. Byłoby o tym głośno.

    EL musi z tym coś zrobić. Może przepis ,że wszystkie pieniądze od sponsora przechodzą przez klub
    i to on bierze pełną odpowiedzialność za wypłaty z kontraktów ?
    SE nic nie musi z tym robić. Nawet jak prezesi pozbędą się regulaminu finansowego, to i tak dalej będą kontrakty sponsorskie równoległe do tych klubowych. Zawodnicy sami musza omijać kluby które praktykują takie oszukiwanie zawodników. Oni doskonale wiedzą, które kluby to praktykują.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Kontrakt jest na rok. A za ile? Nie wiem. Wiem, ze w ekstralipie wszyscy sa mega wkurzeni, ze Swiacik podbija ceny. Wiec jego gadanie o priorytecie szkoleniowym to bujdy. Tak samo jak mowil, ze za priorytet stawia sobie robienie memorialu, i Sukiennika oskarzal o to , ze nie robil. Jakos w tym roku zapomial o tym. Tez mega oferowal pomoc Jozkowi Jarmule i tez olal faceta. Niedlugo bede mial wiecej info i dokumenty, ale juz wiem, ze Jarmula zyje w skrajnej biedzie, Nawet pradu w domu nie ma. Zwracal sie o pomoc do wielu klubow, wszyscy olali temat. Byly pisma do PZMotu o przyznanie jakiejs renty. Tez olali. Ale chyba w czwartek bede mial wiecej info.

  28. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Tylko kogo myśmy podbili. Odpad ekstraligowy czyli Przedpełski xd i Miśkowiak ktory okazuje sie ze kwota miala byc na raty przez wszystkie jego lata juniorskie. To żesmy popodbijali stawki na rynku.....

  29. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Kontrakt jest na rok. A za ile? Nie wiem. Wiem, ze w ekstralipie wszyscy sa mega wkurzeni, ze Swiacik podbija ceny. Wiec jego gadanie o priorytecie szkoleniowym to bujdy. Tak samo jak mowil, ze za priorytet stawia sobie robienie memorialu, i Sukiennika oskarzal o to , ze nie robil. Jakos w tym roku zapomial o tym. Tez mega oferowal pomoc Jozkowi Jarmule i tez olal faceta. Niedlugo bede mial wiecej info i dokumenty, ale juz wiem, ze Jarmula zyje w skrajnej biedzie, Nawet pradu w domu nie ma. Zwracal sie o pomoc do wielu klubow, wszyscy olali temat. Byly pisma do PZMotu o przyznanie jakiejs renty. Tez olali. Ale chyba w czwartek bede mial wiecej info.
    Żartujesz ? Trzeba to nagłośnić, bo sie po prostu nie godzi. Gdyby jeździł współcześnie byłby najlepiej opłacanym rajderem na świecie.
    Mój ojciec widział na żużlu wszystkich od Smoczyka poczynając i zawsze powtarza że Jarmuła był jedyny niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-11-2018)

  31. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie, nie zartuje. Jarmula ma jakas emeryture w wysokosci ok 600 zl i nic wiecej.

  32. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic podobnego. Twierdzenie, że wszystkie klubu w ten sposób oszukują zawodników, jest zdecydowanie na wyrost. Byłoby o tym głośno.



    SE nic nie musi z tym robić. Nawet jak prezesi pozbędą się regulaminu finansowego, to i tak dalej będą kontrakty sponsorskie równoległe do tych klubowych. Zawodnicy sami musza omijać kluby które praktykują takie oszukiwanie zawodników. Oni doskonale wiedzą, które kluby to praktykują.

    Równoległe albo i nie, klub płaci zawodnikowi X za punkt 8000 złotych, do tego zawodnik X ma indywidualnych sponsorów, niezwiązanych z klubem.
    Teraz klub płaci takiemu zawodnikowi według regulaminu 4500, a resztę klub we własnym zakresie płaci poprzez klubowych sponsorów, kasą która nie podlega audytowi, szantażując zawodników. To co jest teraz, to jest po prostu przelewanie pieniędzy przez klub, poza kontraktem, ci wszyscy sponsorzy to mit, i tak nad tym wszystkim czuwa klub. I to on decyduje czy "sponsor" puszcza przelew, czy może lepiej żeby poczekał aż zawodnik podpisze nowy kontrakt.
    Gdyby ekstraliga uwolniła kontrakty, to klub płaciłby zawodnikowi te 8000, na papierze, z czego musiałby się rozliczyć co sezon a sponsorzy przelewali by kasę bezpośrednio do klubu. I kluby, i ekstraliga tego nie chcą, kluby mogą kombinować, ekstraliga może mówić że nie ma długów, sytuacja win-win, a zawodnicy mają siedzieć cicho.

  33. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Żeby tylko nie było tak, że Włókniarz będzie walczył za rok o ligowy byt. Zagar i Miedziak powyżej 1.8X nie podskoczą. W Pawełka nie wierzę, a Fredka drugi rok z rzędu takiego kosmosu na starcie sezonu nie pokaże. Leoś może się bardziej sfokusować na GP i mamy kłopot.

  34. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Madsen i Lindgren -10%, reszta bez zmian. Przedpelski musi sie szybko dopasowac, w sumie ciezko przewidywac zeby "zblizyl sie" do Musielaka. Moze dobic do 1,5 i wtedy mozna powalczyc o baraze.

  35. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Generalnie wszyscy nagle zanotuja regres formy.

    No bo k@rwa tak.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Skoro klub stać, aby jeździł w nim perspektywiczny zawodnik BŚ, to jego ******m obowiązkiem jest pomóc legendzie klubu jaką niewątpliwie jest Józef Jarmuła.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    Garfield (04-11-2018), lolex (04-11-2018), muuu (04-11-2018)

  38. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,608
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 267 w 110 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Problem w tym wszystkim jest taki, że Ostafiński z Puką zaczęli rzucać kwotami. Najpierw było 400tys. za podpis, potem obaj zaczęli pisać o 300tys. Ja nie mówię, że ta kwota jest nieprawdziwa. Tylko usłyszał jeden czy drugi taką sumę i resztę sobie dopisali. A faktycznie miało być tak, że umowa, która miałaby obowiązywać do końca wieku juniorskiego Miśkowiaka miała mieć wpisaną kwotę 300tys. Różnica jest jednak taka, że te 300tys. miało być wypłacane przez wszystkie lata juniorskie Miśkowiaka w ratach. Klub do końca się z familią Miśkowiaków w ten sposób nie dogadał, bo Robert z Jakubem chcieli się zabezpieczyć na wypadek, gdyby za powiedzmy dwa lata Miśkowiak był czołowym żużlowcem w Polsce i był wart większych pieniędzy niż powiedzmy przypadające na dany rok 50tys przed sezonem. Aktualnie z tego, co wiem to kwota za podpis jest znacznie mniejsza, a tym, że kontrakt spisany jest na jeden sezon, to raczej bym się nie martwił.

    Taki układ o którym pisze Artem jest bardziej zrozumiały i mocno prawdopodobny.
    Choć gdyby badać ciśnienie prezesom, to mogłoby się okazać ,że 300 tyś za sezon dla młokosa...to nie jest nic nadzwyczajnego(o zgrozo).
    Jedno jest jednak pewne, bezpieczny kontrakt jest dla familii Miśkowiaków.

  39. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    A i jeden z juniorow wyzej wymienionych nie chce juz tu byc.
    Ale dlaczego? Przecież klub zapewnia swoim juniorom wszystko?

    Przynajmniej Bartosz Świącik tak twierdzi:
    Sprzęt posiadasz własny czy zapewnia ci go klub?
    - Jako juniorzy mamy kontrakty amatorskie, czyli klub wszystko nam zapewnia. Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. Wiadomo, jak to w klubie w Częstochowie, jak ktoś poszedł do prezesa, że chce inny silnik lub coś z pozostałego osprzętu, to nigdy nie dostał odpowiedzi „nie”.
    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...am-klub-wywiad

    Ktoś widział ten nowy, serwisowany sprzęt u reszty chłopaków? Innym chłopakom klub też kupił busy?

    Serdeczne pozdrowienia dla klakierów Misia wmawiających, że Bartosz bawi się w speedway za swoje czy ojca pieniądze. Tą zabawę sponsoruje klub w sporej mierze za miejską kasę.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-11-2018 o 19:50
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (04-11-2018)

  41. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Pamietam jak to prezes rozdawal sprzet juniorom. Dokladnie pamietam, Gruchalski chyba tez, albo juz zapomnial? Ze nawet tarczek sprzeglowych nie mial i otrzymal je od... No wlasnie.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    muuu (04-11-2018)

  43. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Pamietam jak to prezes rozdawal sprzet juniorom. Dokladnie pamietam, Gruchalski chyba tez, albo juz zapomnial? Ze nawet tarczek sprzeglowych nie mial i otrzymal je od... No wlasnie.
    Hejterów? No niemożliwe...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No widzisz, takie to pokrecone

  45. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Juniorzy i sprzęt?Raczycie żartować.Chlopak o którym mowa sprzęt ma zakupiony za własne środki.
    A dokładniej za kasę rodziców.Kontrakt który ma podpisany nie określa dokładnie za co odpowiedzialny jest klub jeżeli chodzi o sprzęt, natomiast określa czas jego obowiązywania i kwoty.Podsumowac można go krótko.Kontrakt jest NIEWOLNICZY.To skandal ze ktoś tak zmanipulował ludzi ze to podpisali, ale jeszcze większym skandalem są zapisy w nim.
    Nie o sprzęt i ta zlodziejska umowę się jednak rozchodzi.
    Juniorom w naszym klubie jest nawet ciężko trenować.Bo jeżeli ojciec chłopaka dowiaduje się o treningu od Adriana, po czym pakuje busa, motocykle a na miejscu dowiaduje się ze młody nie może w nim wziąć udziału „bo to trening zamknięty” a po torze ********** sobie w najlepsze Bartosz, to o czym my wogole możemy mówić w kontekście szkolenia młodzieży?
    Sytuacja 2.Telefon w dniu zawodów (młodzieżowych nie w Czewie)
    -Przyjeżdżaj pojedziesz w zawodach
    -Sprzęt jest w serwisie
    -Dostaniesz klubowy ale masz wjechać w taśmę
    Skończmy pisać o jakimkolwiek szkoleniu, czy pomocy.
    Z boku wyglada to tak, jakby chcieli młodemu wybić speedway z głowy.
    Młody nawet nie siedział na klubowym sprzęcie w tym sezonie.
    Z nazwiska nie wymieniam bo wiem jaka atmosfera panuje w klubie i jak by się to na tych osobach odbiło.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CriticalSyncro za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (05-11-2018), muuu (04-11-2018)

  47. Powrót do góry    #128
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Hohoho, widzę, że mamy osobę, która chyba bardzo dobrze wie co się dzieje w klubie, z kim mamy do czynienia?

  48. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jak to wygląda z młodymi, z wychowankami u nas to wiadomo od dawna. Choćby po stylu rozstań z Oskarem, Hubertem. A jak jeszcze jest synuś to reszta poza mega potrzebnym Miśkiem jest traktowana jak piąte koło u wozu. Tak wygląda prawda o tej wspaniałej kuźni talentów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ale dlaczego? Przecież klub zapewnia swoim juniorom wszystko?

    Przynajmniej Bartosz Świącik tak twierdzi:


    https://www.speedwaynews.pl/aktualno...am-klub-wywiad

    Ktoś widział ten nowy, serwisowany sprzęt u reszty chłopaków? Innym chłopakom klub też kupił busy?

    Serdeczne pozdrowienia dla klakierów Misia wmawiających, że Bartosz bawi się w speedway za swoje czy ojca pieniądze. Tą zabawę sponsoruje klub w sporej mierze za miejską kasę.
    "Dzięki za rozmowę.
    - To ja dziękuję za zainteresowanie moją osobą i za rozmowę. Do zobaczenia na stadionie w Częstochowie, w przyszłym sezonie 2019. "
    Czyli rezerwowego znamy

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    Garfield (05-11-2018), mackoxdp1 (05-11-2018)

  51. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Pytanie czy dalej na amatorskim czy już zawodowym kontrakcie.

    Wysłane z mojego HTC Desire 12+ przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    <buhahaha> zajrzałem na https://www.speedwaynews.pl/aktualno...am-klub-wywiad

    uśmiałem się mega kozacko, jeszcze nie całe przeczytałem ale jak dla mnie jest grubiańśko.

    Cytuję Bartosza ... "Udało mi się już wtedy na pierwszym treningu robić pół łuku."

    i nagle mi się przypomina 6 maj 2018 roku stadion im. Alfreda Smoczyka godzina ok. 19:20 a ja nadal nie jestem w stanie pokonać jednego łuku ... <buhahahaha>

    i co nawet taka chałtura mnie nie zraziła do tego by realizować swoje marzenia powinien dodać Bartosz ...

    dalej nie czytam bo jeszcze przepukliny dostanę ze śmiechu ...

    Miśkowiak to już jest oficjalnie ???
    Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

  53. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    W stylu prezesa należy odpowiedzieć: "W 2015 roku nie było Częstochowy na mapie żużlowej Polski, teraz mamy drużynę ekstraligową, a drążymy niepotrzebnie temat tego że pewien zawodnik mając 21 lat nie umie się złożyć w łuk, proszę państwa, bądźmy troszeczkę poważni. Sport żużlowy to sport gdzie jest potrzebny spory nakład pieniążków itp itp... "

    Co do reszty juniorów... Niech uciekają tego klubu jak najszybciej! Jak będzie potrzeba to proszę użyć mediów, aby nagłośnić sprawe, I dla zachowania swojego tyłka bardzo szybko zgodzi się na polubowne rozwiązanie kontraktu
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  54. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Tylko z takim podejściem nie będzie za chwile nikogo, kto jest w stanie jeździć choćby w młodzieżówkach.
    Chłopak chce jeździć.U siebie nie może, a odstępne za niego zaśpiewali takie żeby zablokować przejście.
    Temat trzeba szybko rozwiązać.
    Jak nie tak to inaczej, bo poprostu szkoda czasu.
    Teraz widzę sens budowy torów dla młodych, bo niby gdzie i kto ma ich czegoś nauczyć?
    Co do nagłaśniania to jeszcze nie ten etap, ale jak zajdzie potrzeba to pójdziemy grubiej z tym tematem...

  55. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Teraz właśnie się otwiera furtka dla takich niejeżdżących. Gość w 2 lidze a na pewno bedą kluby potrzebujące.

Strona 3 z 63 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •