Strona 2 z 63 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Mieszkańcy Częstochowy mają przede wszystkim dość klęczników takich jak Wrona.

    Dlatego Matyjaszczyk, Balt i reszta komuszków mogą jeszcze dłuuugi czas spać spokojnie.
    Pzdr,
    Garfield

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    pakosik (23-10-2018)

  3. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawcio Zobacz posta
    Dożyliśmy czasów gdzie tow.Cimoszewicz drze ryja...demokracja, demokracja!

    a prokurator stanu wojennego przeprowadza reformę sądownictwa.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 23-10-2018 o 15:03
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  4. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    a stalinowski prokurator przeprowadza reformę sądownictwa.
    Nieźle ciebie pogięło. Jaki on stalinowski ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieźle ciebie pogięło. Jaki on stalinowski ?
    Mario poprawiłem.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  6. Powrót do góry    #50
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    A na forum sportowym rozmawia się o polityce

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CKMLeW za jego przydatny post!

    Gadol (23-10-2018)

  8. Powrót do góry    #51
    Użytkownik Awatar pawcio
    Dołączył
    04-11-2016
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Ja nie zajmuję się polityką, to polityka zajmuje się mną.
    Ostatnio edytowane przez pawcio ; 23-10-2018 o 15:46

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z tego co mozna wyczytac w PS Rune Holta mial konkretna oferte z Czestochowy ale odmowil. Musial sie tym pochwalic pracodawcom i pokazac jaki to jest lojalny i ze dotrzymuje danego slowa a na olsztynskiej byl tylko poszukac kluczy
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Prezes juz zdążył to zdementować , że może było odwrotnie i to Rune przyszedł z oferta

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Z tym Miśkowiakiem to mnie ciekawi jak będzie bo jego karte zawodnicza posiada WKS Wschowa i był 2 razy wypożyczany do Orła.Ciekawi mnie czy to będzie roczne wypożyczenie czy jakiś inny dłuższy kontrakt.

  12. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z tym Miśkowiakiem to mnie ciekawi jak będzie bo jego kartę zawodnicza posiada WKS Wschowa i był 2 razy wypożyczany do Orła.Ciekawi mnie czy to będzie roczne wypożyczenie czy jakiś inny dłuższy kontrakt.
    Z tego co mi wiadomo kontrakt będzie do końca wieku juniorskiego. Dostał teraz 400k za podpis i 4k za punkt. Co do kwoty podpisu nie chce mi się wierzyć, że aż tyle wyładowali, no chyba, że jest to uwzględnione jakoś na kolejne lata, że teraz dużo na start by się mocno uzbroił na eligę, a kolejne lata inaczej będzie.

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Ale cisza nastała Ogólnie otwarcie okienka w listopadzie uważam za głupotę. Tak samo brak możliwości przedłużenia kontraktu w dowolnym momencie, potem tylko szopki wychodzą.

    Jeśli skład się potwierdzi i będzie coś takiego:

    1. Lindgren
    2. Przedpełski
    3. Zagar
    4. Miedziński
    5. Madsen
    6. Gruchalski
    7. Miśkowiak

    tu uznam że sezon transferowy w naszym wykonaniu był udany.

    Jak widać Woryny nie wyciągnął nikt, Zengota dostał kontrakt życia w Lublinie - ten Przedpełski okazuje się optymalnym uzupełnieniem składu.

    Plus - Panie Świącik.

  14. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Ogólnie się zgadzam z tą oceną. Mnie tylko zastanawia czy suma końcowa którą zapłaciliśmy za Zagara (+ 200 tyś za lojalność ) nie wystarczyła by na ściągnięcie Vaculika (na wcześniejszym etapie)?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  15. Powrót do góry    #58
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Pewnie by wystarczyła, tylko z tego co tu było pisane to Świącik nawet nie chciał słyszeć o pozbyciu się Zagara. Zresztą teraz to tylko gdybanie

  16. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Zaraz po sezonie pewnie by wystarczyła tylko że potem by Zielona nas bez problemu przebiła

    Dobre okienko z nadziejami na Play Offy choć mam obawy że jest trzech w GP ale zobaczymy jak to będzie.

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    sezon transferowy w naszym wykonaniu był udany.
    Ja bym został przy określeniu, że był poprawny. Wymieniliśmy najsłabszy punkt zespołu na średniego juniora, a najsłabszego seniora na wielki znak zapytania.
    Został chimeryczny Zagar, Lindgren który znów koniec sezonu poświęci GP i Madsen, który po awansie do Mistrzostw Świata również będzie wielką niewiadomą.

    No nic lepiej nie poszło.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ja bym został przy określeniu, że był poprawny. Wymieniliśmy najsłabszy punkt zespołu na średniego juniora, a najsłabszego seniora na wielki znak zapytania.
    Został chimeryczny Zagar, Lindgren który znów koniec sezonu poświęci GP i Madsen, który po awansie do Mistrzostw Świata również będzie wielką niewiadomą.

    No nic lepiej nie poszło.
    Sezon transferowy byl mega dziwny i nie tyle w skali Wlokniarza co calej ligi - doszlo do tego ze kazdy junior z nizszej klasy rozgrywek ktory jest w stanie utrzymac sie na motocyklu byl rozrywany przez kluby Eligowe (i oczywiscie korzystal z tej okazji finansowo). Taki efekt uboczny radosnej tworczosci lesnych dziadkow i klubowych prezesow przy tworzeniu regulaminu.

    Co do Wlokniarza - mozna bylo zastapic Zagara mlodszym, dunskim modelem z Nice PLZ i powalczyc o konkretniejszego seniora. Nie bardzo rozumiem tez, czemu ma sluzyc sprowadzanie trenera mlodziezy z Tarnowa i robienie z Czestochowy Torunia #2 no ale pewnie sie nie znam...

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 27-10-2018 o 11:58
    Pzdr,
    Garfield

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (27-10-2018), ROLAND (28-10-2018)

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tez sie zastanawialem nad tym Cierniakiem bo uwazalem ze jest to zwyczajnie proba sciagniecia jego syna.
    Natomiast sa pozytywy tego transferu. Chlop ma bardzo dobry warsztat (opinia rodzicow) i przyciaga lepkow na treningi. Nie tylko lepkow bo starzy lacznie z Cieslakiem tez podgladaja
    Co do Przedpelskiego to duzo i niepotrzebnie ryzykujemy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    W co gra narodowy ? "Uzdrowienie" ?

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Natomiast sa pozytywy tego transferu. Chlop ma bardzo dobry warsztat (opinia rodzicow) i przyciaga lepkow na treningi. Nie tylko lepkow bo starzy lacznie z Cieslakiem tez podgladaja
    Niekoniecznie. Kulisy przejscia Kowalskiego i Kielbasy z jego szkolki do kolodziejowej i powod ( przynajmniej z perspektywy rodzicow tych chlopakow) sa co najmniej niezrozumiale jak dla mnie.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...renera/tn6kr6p
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 28-10-2018 o 01:26

  23. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie mogę się wypowiadać na temat konfliktów jakie miały miejsce w Tarnowie bo nie znam sprawy.
    Nie znamy stanowiska drugiej strony więc może skoncentrujmy się na warsztacie Cierniaka,
    bo chłop ma duże możliwości w szkoleniu młodzików. To akurat usłyszałem od osób które jeździły na żużlu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach

  25. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Nie zdziwiłbym się, jakby ten "anonimowy trener" to był Cieślak

  26. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tez sie zastanawialem nad tym Cierniakiem bo uwazalem ze jest to zwyczajnie proba sciagniecia jego syna.
    Natomiast sa pozytywy tego transferu. Chlop ma bardzo dobry warsztat (opinia rodzicow) i przyciaga lepkow na treningi. Nie tylko lepkow bo starzy lacznie z Cieslakiem tez podgladaja
    Co do Przedpelskiego to duzo i niepotrzebnie ryzykujemy.
    Kiedyś wasz obecny trener powiedział że Miedziński i Przedpełski będą robić wynik jak odejdą z Torunia. W przyszłym roku będzie miał ich obu u siebie w Częstochowie. Bedzie okazja na weryfikację umiejetności Cieslaka. Typem gardzę, ale fachowcem jest chociaż nie takim na jakiego go kreują. Niezależnie od tego widze was walczących o medale z finałem włącznie. Frakcja toruńska zrobi wam wynik.

  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Kiedyś wasz obecny trener powiedział że Miedziński i Przedpełski będą robić wynik jak odejdą z Torunia. W przyszłym roku będzie miał ich obu u siebie w Częstochowie. Bedzie okazja na weryfikację umiejetności Cieslaka. Typem gardzę, ale fachowcem jest chociaż nie takim na jakiego go kreują. Niezależnie od tego widze was walczących o medale z finałem włącznie. Frakcja toruńska zrobi wam wynik.
    Póki co, w przypadku Miedziaka to się jakoś nie sprawdza. Cztery ostatnie sezony, jedzie na podobnym poziomie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Może jakoś w liczbach tego nie widać bo podniósł średnią tylko o 0.12 ale dużo meczy miał takich że jego postawa była kluczowa do zwycięstw w trudnych meczach np. Falubaz wyjazd , dom Leszno i Toruń.

    Ja widzę poprawę i uważam że może być jeszcze lepiej w przyszłym sezonie.
    Co do Pawła to raczej będzie coś podobnego do Musielaka. Madsen w parze go stłamsi a dodatkowo on na naszym torze jakoś specjalnie dobrze sobie nie radzi.

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    no i Gruchalski się rozkręca, PP wydaje się być pierwszym do zmiany, ale kto wie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Frank

    Słowo klucz: Kiedyś.
    W tej chwili Przedpełski jest dla mnie jedną wielką niewiadomą. Bardziej w stronę żużlowego trupa niż zawodnika z jakimś większym potencjałem. Jeśli legitymował się średnią 1,5 i jechał (jeśli jechał) połowę spotkań na swoim domowym torze to będzie to raczej reanimowanie żużlowego trupa. Kiedyś Włókniarz nie mając większych pieniędzy był z tego znany że wyciągał zawodników z żużlowego niebytu ale teraz ma nieco inne przedsezonowe cele. Kiedyś była szansa na zatrudnienie Ząbika i to byłby dla mnie bardziej elektryzujący transfer (oczywiście Kiedyś) Niestety nie wierzę w awans do finału nawet przy eksplozji formy toruńskiej frakcji. Są mocniejsze na chwilę obecną co najmniej 2-3 drużyny. Osobiście będę zadowolony z awansu do P-O.

    Druga sprawa dotycząca zakazu wstępu prezesów do parkingu to ja jednak widzę drugie dno tej sprawy. O zakazie przebywania osób postronnych w parkingu rozmawia się od zawsze. Chodzi bardziej o osoby postronne: sponsorów, ludzi z telewizji i różnych klakierów klubowych którzy lubią przebywać parkingu. Podczas meczu jest tylu niepotrzebnych ludzi w parkingu że się w głowie nie mieści. Prezesi? Jakoś tego nie widzę. Zawsze znajdzie sposób żeby być w parkingu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 29-10-2018 o 22:25
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,578
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    no i Gruchalski się rozkręca, PP wydaje się być pierwszym do zmiany, ale kto wie.
    Różnie może być, ale typuję, że PP będzie w przyszłym sezonie lepszy od Gruchalskiego. Zmiana klubu dobrze mu zrobi i osiągnie średnią bliską tegorocznej Miedziaka. A jeśli nie to już liga niżej, bo to też niewykluczone, to tylko mój typ powyżej.

  32. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Prezesi? Jakoś tego nie widzę. Zawsze znajdzie sposób żeby być w parkingu.
    Trzeba więc zostawić Bartosza w składzie i zostać jego mechanikiem ))))
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (31-10-2018)

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Różnie może być, ale typuję, że PP będzie w przyszłym sezonie lepszy od Gruchalskiego. Zmiana klubu dobrze mu zrobi i osiągnie średnią bliską tegorocznej Miedziaka. A jeśli nie to już liga niżej, bo to też niewykluczone, to tylko mój typ powyżej.
    Paweł musi zrozumieć, że żużlem nie można się interesować tylko nim żyć. mam wrażenie że ktoś mu w głowie namieszał, że jak zmieni klub to od razu będzie lepiej. jak nie zmieni podejścia to nie będzie. sama zmiana dla zmiany to za mało.

    macie więcej Apatora we Włókniarzu niż my w Toruniu...

  35. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Powiem inaczej. Macie tyle Apatora w Toruniu co kazda inna druzyna w Polsce poza Wlokniarzem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Swiacik dzis sie lansowal na Rakowie wraz z Banasiem. nawet unikal wzrokiem paru forumowiczow

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Kuba Miśkowiak w 2017 zrobił na mnie ogromne wrażenie, zadziwiał pewnością jazdy i rozwagą starego wyjadacza.
    W tym sezonie niestety nie zrobił żadnego postępu, jeździł pasywnie, momentami wręcz bojaźliwie, średnią nabił sobie w meczach domowych.
    Ciężko stwierdzić czy był to tylko jeden taki sezon czy chłopak ma jednak jakiś problem/blokadę.
    Kto wie, może okaże się objawieniem, a może niewypałem. Dla mnie więcej jaj do żużla ma Świdnicki,ale dzisiaj na wynik w żużlu składa się wiele czynników...
    Nie ulega jednak wątpliwości, że pieniądze które wołają juniorzy, a właściwie ich opiekunowie są chore i niszczą tę dyscyplinę.
    Problem rzecz jasna jest bardziej złożony, żądania tych młodych ludzi to raczej efekt, a nie przyczyna patologicznej wręcz sytuacji rynku transferowego.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 31-10-2018 o 00:53
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Gadol (31-10-2018), muuu (31-10-2018)

  39. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie ulega jednak wątpliwości, że pieniądze które wołają juniorzy, a właściwie ich opiekunowie są chore i niszczą tę dyscyplinę.
    Problem rzecz jasna jest bardziej złożony, żądania tych młodych ludzi to raczej efekt, a nie przyczyna patologicznej wręcz sytuacji rynku transferowego.
    Jak to nakreślił nam w poniedziałek Termiński, krocie wydane za polskiego juniora (dajmy na to średniego) mogą się za chwilę okazać pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Zmiany idą ! Mnie Prezio przekonał.

  40. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dlatego dokupiliscie sobie 3 nowych juniorów....

    Złote, a skromne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Garfield (31-10-2018)

  42. Powrót do góry    #81
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Fakt, pytanie brzmi czy w ogóle nie zrezygnować z obowiązkowych startów juniorów. W gruncie rzeczy, kto się ostaje w seniorskim żużlu? Głównie tacy zawodnicy jak Pawliccy, Dudek, Zmarzlik, Janowski - czyli Ci, którzy prawdopodobnie i tak by się jakoś przebili. Wszyscy inni wstawiani do składów na siłę, po ukończeniu 21 lat kończą karierę, efekt jest jedynie taki, że kluby wydały na nich masę hajsu. Materiał do przemyśleń.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #82
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Fakt, pytanie brzmi czy w ogóle nie zrezygnować z obowiązkowych startów juniorów. W gruncie rzeczy, kto się ostaje w seniorskim żużlu? Głównie tacy zawodnicy jak Pawliccy, Dudek, Zmarzlik, Janowski - czyli Ci, którzy prawdopodobnie i tak by się jakoś przebili. Wszyscy inni wstawiani do składów na siłę, po ukończeniu 21 lat kończą karierę, efekt jest jedynie taki, że kluby wydały na nich masę hajsu. Materiał do przemyśleń.
    Malo tego, wiekszosc z nich wyplywala na szerokie wody w czasach, gdy nie bylo biegu mlodziezowcow a na juniorce mogl byc obcokrajowiec
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dlatego dokupiliscie sobie 3 nowych juniorów....

    Złote, a skromne.
    Dlatego mamy Bogdanowicza na jeden jedyny sezon młodzieżowy, dwóch(lub tylko jednego) juniorów od Kołodzieja, którzy u nas jeździć raczej nigdy nie będą oraz dodam jeszcze czwartego- Nizgorskiego, który dał dyla z Grudziądza.
    Fakt faktem, że Miśkowiak był u nas niemal dograny, lecz wybrał Waszą ofertę. Kto wie, może będzie wart wydanych pieniędzy ?

  45. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Fakt, pytanie brzmi czy w ogóle nie zrezygnować z obowiązkowych startów juniorów. W gruncie rzeczy, kto się ostaje w seniorskim żużlu? Głównie tacy zawodnicy jak Pawliccy, Dudek, Zmarzlik, Janowski - czyli Ci, którzy prawdopodobnie i tak by się jakoś przebili. Wszyscy inni wstawiani do składów na siłę, po ukończeniu 21 lat kończą karierę, efekt jest jedynie taki, że kluby wydały na nich masę hajsu. Materiał do przemyśleń.
    Oczywiscie ze tak. Wywalanie milionow zlotych tylko po to, by ktos mogl bawic sie do 21 roku zycia w zuzel to jeden z najwiekszych absurdow jakimi cechuje sie polish fucking speedway.

    Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Fakt, pytanie brzmi czy w ogóle nie zrezygnować z obowiązkowych startów juniorów. W gruncie rzeczy, kto się ostaje w seniorskim żużlu? Głównie tacy zawodnicy jak Pawliccy, Dudek, Zmarzlik, Janowski - czyli Ci, którzy prawdopodobnie i tak by się jakoś przebili. Wszyscy inni wstawiani do składów na siłę, po ukończeniu 21 lat kończą karierę, efekt jest jedynie taki, że kluby wydały na nich masę hajsu. Materiał do przemyśleń.
    Krążą słuchy, że w Ekstralidze od sezonu 2020 być może wróci się do rozwiązania stosowanego w latach 2006-2010, dopuszczającego starty jednego obcokrajowca U21 pod numerami 6-7/14-15. Zobaczymy czy ta koncepcja wypali.

  47. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Krążą słuchy, że w Ekstralidze od sezonu 2020 być może wróci się do rozwiązania stosowanego w latach 2006-2010, dopuszczającego starty jednego obcokrajowca U21 pod numerami 6-7/14-15. Zobaczymy czy ta koncepcja wypali.
    To dopiero będzie głupota stulecia.

  48. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Dlaczego?

  49. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    głupota? Niekoniecznie. Na pewno podniesie to poziom rozgrywek.
    Ale wciaz kapiemy sie w sosie tych samych rozwiazan rotujacych co kilka lat.
    Wprowadza ten przepis, po dwoch latach wroci Joker, potem KSM..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    dla mnie to krok w podwyżśzeniu poziomu sportowego meczów w Ekstralidze. polscy juniorzy spokojnie moga sie objezdzac w nizszych ligach jakby nie miesicili sie w skladach.

    mam juz dosc ogladania Swiacikow i innych Koniecznych w meczu ekstraligi w TV.

  51. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Fakt, pytanie brzmi czy w ogóle nie zrezygnować z obowiązkowych startów juniorów. W gruncie rzeczy, kto się ostaje w seniorskim żużlu? Głównie tacy zawodnicy jak Pawliccy, Dudek, Zmarzlik, Janowski - czyli Ci, którzy prawdopodobnie i tak by się jakoś przebili. Wszyscy inni wstawiani do składów na siłę, po ukończeniu 21 lat kończą karierę, efekt jest jedynie taki, że kluby wydały na nich masę hajsu. Materiał do przemyśleń.
    Nie przesadzajmy... mamy lacznie trzy ligi do obskoczenia i zawodnicy w miare przyzwoici sobie prace znajda. nie kazdy bedzie Zmarzlikiem, no ludzie. Nie wszyscy koncza kariery, to nie jest prawda
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 2 z 63 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •