Strona 29 z 63 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, to policzmy, 3,5 mln z miasta, 2 mln od TV, 2,5 mln z biletów. To już mamy ok 8 mln. Ile tam u was dają sponsorzy, wszyscy razem ? Z 1 mln dają chyba ? Czyli wychodzi jakieś skromne 9 mln. Budżet nie dużo mniejszy od Falubazu czy Leszna. Więc co ten Świącik tam rzekomo inwestuje ze swojej kasy ?
    Można Świącika lubić/nie lubić ale prywatna kase inwestuje to trzeba przyznać.

  2. Powrót do góry    #1262
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Świącik inwestuje prywatną kasę??? Chyba na kawę w galerii bo tam może publicznie pokazać jak ciężko pracuje

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    ROLAND (01-07-2019), muuu (01-07-2019)

  4. Powrót do góry    #1263
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież długo inwestował w obiecującego juniora, na którym nikt się nie poznał i który już dzisiaj nie jeździ. Łatwo wszyscy zapominają jego wkład w klub. Temu juniorowi chyba Bartosz było na imię, pięknie się prezentował na torze.
    On w niego inwestował niby własną kasę?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #1264
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    On w niego inwestował niby własną kasę?
    Czemu Bartek już nie jeździ ?

  6. Powrót do góry    #1265
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,102
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Czemu Bartek już nie jeździ ?
    On, jak Bruce Penhall, osiągnął w żużlu już wszystko.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-06-2019), ROLAND (01-07-2019)

  8. Powrót do góry    #1266
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Czemu Bartek już nie jeździ ?
    Bo żadnego z żużlowych klubów nie prowadzi Stevie Wonder?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-06-2019)

  10. Powrót do góry    #1267
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Bo żadnego z żużlowych klubów nie prowadzi Stevie Wonder?
    A Skóra ?

  11. Powrót do góry    #1268
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    WŁASNĄ czytaj: klubu, bo Świącik uznaje się za jedynego i nieodwołalnego właściciela Włókniarza. on prędzej zatopi ten klub niż kiedykolwiek da komukolwiek dojść do słowa. wypisz wymaluj Maślanka, tylko wówczas kilka milionów dawał Złomrex i sam Marian, a teraz Urząd Miasta

    żeby nie szukać daleko to wrzucałem kiedyś filmik z najbardziej ponurych czasów Włókniarza gdy mieliśmy ogromne długi i biliśmy się o utrzymanie. chyba włókniarz-wybrzeże chyba już po meczu pokazano w TV jak w jednej linii stał nasz sztab zarządzająco-właścicielski w składzie Maślanka, Świącik, Jarząb i Mlek. za nimi kręcili się Piotrowski i Kijeńska. teraz nie ma tylko tego pierwszego

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    muuu (01-07-2019)

  13. Powrót do góry    #1269
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A Skóra ?
    Pisząc o prowadzącym klub myślałem bardziej o gościu podpisującym przelewy niz wypełniającym program
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 30-06-2019 o 18:11
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-06-2019)

  15. Powrót do góry    #1270
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    WŁASNĄ czytaj: klubu, bo Świącik uznaje się za jedynego i nieodwołalnego właściciela Włókniarza. on prędzej zatopi ten klub niż kiedykolwiek da komukolwiek dojść do słowa. wypisz wymaluj Maślanka, tylko wówczas kilka milionów dawał Złomrex i sam Marian, a teraz Urząd Miasta

    żeby nie szukać daleko to wrzucałem kiedyś filmik z najbardziej ponurych czasów Włókniarza gdy mieliśmy ogromne długi i biliśmy się o utrzymanie. chyba włókniarz-wybrzeże chyba już po meczu pokazano w TV jak w jednej linii stał nasz sztab zarządzająco-właścicielski w składzie Maślanka, Świącik, Jarząb i Mlek. za nimi kręcili się Piotrowski i Kijeńska. teraz nie ma tylko tego pierwszego
    Tak dojśc do słowa nikomu nie da to fakt. Podniósł go to i go może zatopić ... przecież każdy mógł założyć stowarzyszenie i nowa druzyne po Sukienniku ... więc trochę szacunku ... a od Mariana sie odstosunkuj ...

  16. Powrót do góry    #1271
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Po obejrzeniu skrótu z meczu UNIA-WŁÓKNIARZ w Magazynie, to ten Wasz prezes Świącik to chyba musi być ojcem tego Świącika Bartosza co w zeszłym sezonie nie pokonał całego jednego łuku w Lesznie ślizgiem. Bardziej debilnego tłumaczenia porażki nie słyszałem do tej pory.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi donvito za jego przydatny post!

    Gadol (01-07-2019), muuu (01-07-2019)

  18. Powrót do góry    #1272
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,157
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Podobala mi sie ta koncepcja, ze na nastepnym meczu grilla rozpala w parku maszyn w celu lepszej integracji.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #1273
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    jedna rzecz mnie w logice prezesa bawi tu udzielając wywiadu mówi o tym ze trzeba mierzyć siły na zamiary kontraktując zawodników a chce ściągać do klubu Maxa Drabika który będzie jednym z droższych zawodników na rynku.

  20. Powrót do góry    #1274
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    jedna rzecz mnie w logice prezesa bawi tu udzielając wywiadu mówi o tym ze trzeba mierzyć siły na zamiary kontraktując zawodników a chce ściągać do klubu Maxa Drabika który będzie jednym z droższych zawodników na rynku.
    To masz gotową odpowiedź, Świącik i Włókniarz rosną w siłę. Może za Madsena albo Lindgrena? Może i będzie kasa, kto wie, przy takiej dotacji z miasta? Drabik za PP a za Zagara np. jakiś kosztujący połowę Kułakow czy Lebiedew?

  21. Powrót do góry    #1275
    Początkujący
    Dołączył
    17-09-2018
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    CKM 2020

    Nie ma co ukrywać przyczyną naszych przegranych meczów trzeba szukać w zimowym okresie transferowym; tak jak już ktoś napisał wcześniej szrotów nie ma co brać albo żeby ktoś się miał odbudować bo to zawsze będzie krok do tyłu zamiast do przodu Realnie patrząc potrzebni są nam Polacy

  22. Powrót do góry    #1276
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez LEW_CKM Zobacz posta
    Nie ma co ukrywać przyczyną naszych przegranych meczów trzeba szukać w zimowym okresie transferowym; tak jak już ktoś napisał wcześniej szrotów nie ma co brać albo żeby ktoś się miał odbudować bo to zawsze będzie krok do tyłu zamiast do przodu Realnie patrząc potrzebni są nam Polacy

    Problem nie zaczął sie tej zimy! Prezes wystartował ze swoim Włókniarzem po roku banicji bez żadnego planu wizji itp.Koncepcje budowy zespołu zmieniały sie jak pory roku i teraz sa efekty .Na już udało sie coś ujechać w poprzednim sezonie ale już bez kosmicznej jazdy Lindgren średniej Miedzińskiego już jest problem.Czemu take drużyny jak Wrocław Leszno od jakiegoś czasu jada o medale?bo ogarnięci ludzie zbudowali tam Drużyny z których żaden zawodnik nie chce nawet odbierać tel od innych a jeżeli już to odpada najsłabsze ogniwo.Do mądrze budowanych drużyn doszedł teraz GKm który pomalutku dobierał zawodników. W to ze Przedpelski sie odbuduje wierzyło moze 5% kibiców Włókniarza i Prezes Cieślak pewne robił dobra minę do zlej gry. 2018 swoja jazda obronili sie Madsen Lindgren Miedziński i ci zawodnicy powinni zostać. Zagar który ma dobre mecze można policzyć na palcach jednej reki co roku budzi sie w końcówce jak trzeba o kontrakcie myśleć powinien odejść razem z Musielakiem. Chcąc jeździć o coś więcej niż utrzymane przyszłym sezonie trzeba myśleć o 2 dobrych zawodnikach.Niestety od kilku sezonów mniej jest wartościowych zawodników niż drużyn i za male pieniądza są tacy a nie inni zawodnicy.Prezesie szukać pieniędzy a nie czekać aż same przyjdą .Skończyły sie pomysły na ich szukanie w Częstochowie szukać poza a nie biegać za kamera i 5 przybijać na pokaz:}


    I słówko do posta wyżej.

    A czy czasami statut stowarzyszenia nie był tak ustalony ze blokował inne kandydatury na prezesa?Bo starszy jestem i pamieć nie ta ale prawo glosy miała pani sprzątaczka nawet a wiec nie było chyba szans żeby ktoś obcy powalczył o stołek prezesa .A i miejskie lobby tez potrzebowało glosa wyborczego wiec tez chyba popierało lokalnego!Matyjaszczyk jako prezydent jest nie do ruszenia czy nam sie podoba czy nie ale coś w tym mieście robi ale rada miasta niekoniecznie w takiej składzie.

  23. Powrót do góry    #1277
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Tak dojśc do słowa nikomu nie da to fakt. Podniósł go to i go może zatopić ...
    Hahaha. Nie!!!
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    przecież każdy mógł założyć stowarzyszenie i nowa druzyne po Sukienniku ... więc trochę szacunku ...
    oj jak mało wiesz. wielu ze znacznie większym zapleczem chciało, ale wygrała lokalna polityka
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    a od Mariana sie odstosunkuj ...
    ja w przeciwieństwie do Ciebie z Marianem w tym roku już wiele razy na tematy żużla i Włókniarza rozmawiałem nikt się nie uczy na jego błędach. wówczas odszedł Złomrex i upadł klub, a teraz czeka nas dokładnie to samo jak zmieni się władza w mieście. upadek będzie jeszcze bardziej bolesny, bo sponsorów olano już kompletnie, a jakakolwiek krytyka to odpowiedź: "ja odbudowałem ten klub i ja mam rację".

    nadal czekam na normalne czasy we Włókniarzu...
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 02-07-2019 o 10:14

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    muuu (01-07-2019)

  25. Powrót do góry    #1278
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak Gorzów spadnie, będzie paru Polaków do wyciągnięcia.
    Wyjątkowo, tym razem spadek Torunia nic mądrego wam nie da
    Choć znając życie, i tak zaciąg toruński wymieni się na Gomólskiego i Pieszczka z perspektywami, co zapewni stały poziom sportowy

  26. Powrót do góry    #1279
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak Gorzów spadnie, będzie paru Polaków do wyciągnięcia.
    Wyjątkowo, tym razem spadek Torunia nic mądrego wam nie da
    Choć znając życie, i tak zaciąg toruński wymieni się na Gomólskiego i Pieszczka z perspektywami, co zapewni stały poziom sportowy
    Ksysio?

    Ale co tam, skoro Miedziński się przyjął to szalejemy dalej
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #1280
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach


    Odpłynął...
    I ciągle ja to ja tamto ja sramto. Takiego ego nie ma nikt na swiecie.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  28. Powrót do góry    #1281
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    "Jestem po to by w parku maszyn zrobić atmosferę."

    O.K.!!!!
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    "Jestem po to by w parku maszyn zrobić atmosferę."

    O.K.!!!!

    Ktoś się tam pomylił, bo zamiast zrobić, miało być zabić.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #1283
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Akurat Cieślak wielokrotnie, publicznie w mediach, wypowiadał się, że miejsce prezesa, podczas meczu, jest na trybunie VIP. W środowisku wszyscy o tym doskonale wiedzą, a ten nawija, że Shrek nic mu nie mówił. Ano może nie mówił, spuścił zasłonę milczenia. Ile razy ma nawijać to samo ?

    Coś mi się wydaje, że po tym sezonie Shrek opuści Świącika. Bo dla nich dwóch, miejsca w tym klubie raczej nie ma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1284
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    przecież każdy mógł założyć stowarzyszenie i nowa druzyne
    Nie mógł. Zrobiono wszystko, by w stowarzyszeniu władze mieli ci, którzy chcą utrzymać dotychczasowy stan panowania w klubie.
    Co nawet widać tu na forum, bo jak coś się działo pozytywnego w klubie - tzn jakieś zewnętrzne inicjatywy pomocy czy coś na ten wzór - to wszędzie pojawiali się hejterzy "hejterów" i wielka gówno-burza

    PS Negatywnie o prezesach w parku maszyn to się nie wypowiadał czasem tylko Jabłoński i Kościuch? Czy prezes zawsze musi prowadzić jakąś krucjatę i doszukiwać się wrogów??
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 01-07-2019 o 16:58
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  32. Powrót do góry    #1285
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    No megaloman ze Świącika pierwsza klasa. Co zrobi jak miasto przytnie trochę dopływ kasy? To też będzie wina hejterów?
    Kuźwa, dotacja na takim poziomie to się w pale nie mieści, i ten gościu pieprzy, że on ten klub odbudował
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 01-07-2019 o 17:05

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (04-07-2019)

  34. Powrót do góry    #1286
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No megaloman ze Świącika pierwsza klasa. Co zrobi jak miasto przytnie trochę dopływ kasy? To też będzie wina hejterów?
    Kuźwa, dotacja na takim poziomie to się w pale nie mieści, i ten gościu pieprzy, że on ten klub odbudował

    Biznesu nie rozwinął to choć w klubie sie pokaże. Cos mi sie wydaje ze są pieniądze a wyniku brak będzie.

  35. Powrót do góry    #1287
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    To prawda, że Wasz prezes ma odbudować atmosfere na Marsie ?

  36. Powrót do góry    #1288
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Odpłynął...
    I ciągle ja to ja tamto ja sramto. Takiego ego nie ma nikt na swiecie.
    To kolejny etap. Wcześniejszy to było "bo ja z Marianem to", "bo ja i Marian tamto"
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #1289
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    To kolejny etap. Wcześniejszy to było "bo ja z Marianem to", "bo ja i Marian tamto"
    Z Arturem też było to i tamto ale o tym się głośno nie mówi
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #1290
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83...lej-jezdzic-w-


    Jest szansa, że prezes dale będzie mógł podążać swoją ścieżką. Co prawda to nie rodowity "toruniak" no ale takich już nie mam.
    Będzie kogo odbudowywać
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #1291
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach


    to doje... xD pod postem napisał że wie że jedzie słabo i że to tylko jego wina i że chętnie zostanie. Ja tam akurat jemu bym dał kolejną szanse bo to zawodnik z większym potencjałem niż PP. Do tego za Zagara ktoś i nie trzeba rewolucji.

  40. Powrót do góry    #1292
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Podobno u Adriana na szyi pojawił się medalik, w radio w samochodzie przeprogramował z Maryja na Fiat.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Cykaczu (02-07-2019)

  42. Powrót do góry    #1293
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Być może o wszelakich kulisach niedługo przeczytacie...

    autobiografia.png
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Michcio13 (03-07-2019), muuu (03-07-2019)

  44. Powrót do góry    #1294
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Być może o wszelakich kulisach niedługo przeczytacie...

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=5184
    Niedoszli prezesi z forum będą musieli nowy wątek założyć na rzecz debaty o książce. Mam nadzieję, że jedno zdanie albo dwa prezes poświęci dla Was. I prosto z mostu napisze, pocalujcie misia w dupie, ewentualnie po anglacku Kiss my ass.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  45. Powrót do góry    #1295
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ciekawe co napisze jak jego toruńsko-słoweńska trupa poprowadzi Włókniarz do zaszczytnego miejsca w barażach o utrzymanie.
    Pzdr,
    Garfield

  46. Powrót do góry    #1296
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Niedoszli prezesi z forum będą musieli nowy wątek założyć na rzecz debaty o książce. Mam nadzieję, że jedno zdanie albo dwa prezes poświęci dla Was. I prosto z mostu napisze, pocalujcie misia w dupie, ewentualnie po anglacku Kiss my ass.
    Po angielsku? O to ci chodziło? Może najpierw niech pisanie po polsku opanuje w stopniu dostatecznym chociaż.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  47. Powrót do góry    #1297
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Po angielsku? O to ci chodziło? Może najpierw niech pisanie po polsku opanuje w stopniu dostatecznym chociaż.
    Jesteś tępy.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  48. Powrót do góry    #1298
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Niedoszli prezesi z forum będą musieli nowy wątek założyć na rzecz debaty o książce. Mam nadzieję, że jedno zdanie albo dwa prezes poświęci dla Was. I prosto z mostu napisze, pocalujcie misia w dupie, ewentualnie po anglacku Kiss my ass.
    Dowiemy się od prezesa czy połykasz.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  49. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    CKMik (03-07-2019), CriticalSyncro (03-07-2019), Gadol (03-07-2019), herbie13 (03-07-2019), veronek (03-07-2019)

  50. Powrót do góry    #1299
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Humans Are Such Easy Prey Zobacz posta
    Niedoszli prezesi z forum będą musieli nowy wątek założyć na rzecz debaty o książce. Mam nadzieję, że jedno zdanie albo dwa prezes poświęci dla Was. I prosto z mostu napisze, pocalujcie misia w dupie, ewentualnie po anglacku Kiss my ass.
    czuję się jakbyśmy przenieśli się w czasie o 10 lat do tyłu, tylko Mariana zastępujemy Michałem... oby upadek nie był tak samo spektakularny.

  51. Powrót do góry    #1300
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    czuję się jakbyśmy przenieśli się w czasie o 10 lat do tyłu, tylko Mariana zastępujemy Michałem... oby upadek nie był tak samo spektakularny.
    A co Marian ma wspólnego z bajkopisaniem i megalomaństwem?
    No i u szczytu formy był najbardziej szanownym prezesem ligi
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  52. Powrót do góry    #1301
    Użytkownik Awatar Humans Are Such Easy Prey
    Dołączył
    07-06-2019
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    czuję się jakbyśmy przenieśli się w czasie o 10 lat do tyłu, tylko Mariana zastępujemy Michałem... oby upadek nie był tak samo spektakularny.
    Rly? Zobaczymy!
    A.D Pakosik
    Twoja stara, HAHAHA.
    "Gosciu 1 post na forum i taki bełkot. Gdzie jakieś wkupne dla użytkowników i szacunek? kto Ty w ogole jestes"* 07-06-2019, 17:28 spitt22 Ekspert *PISOWNIA ORYGINALNA.
    Tomasz Karolak wierny Falubazowi: w niedzielę przyjadę na derby Ukryta zawartość Ukryta zawartość <--- gadol, pakosik c.d.n

  53. Powrót do góry    #1302
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No megaloman ze Świącika pierwsza klasa. Co zrobi jak miasto przytnie trochę dopływ kasy? To też będzie wina hejterów?
    Kuźwa, dotacja na takim poziomie to się w pale nie mieści, i ten gościu pieprzy, że on ten klub odbudował


    Prowadzić klub za państwowe (nasze pieniądze) i sie panoszyć jak w/w ale nie tylko, to chamstwo do potęgi "N''.
    Jednak nie tylko w/w tak postępuje.

    Popatrzeć wystarczy na Zmorę, Mrozka czy kilku innych.

    Dostają od miast milionowe dotacje i sie panoszą oraz tylko sobie przypisują zasługi. Porażki jednak to nie ich wina -prawda zm@ro Staleczki. ?

    Czekam niecierpliwie aż PIS-owcy, szukając pokrycia na swoje obiecanki, wpadną na to, żeby zabrać dotacje takim klubom jak między innymi EL żużlowa.
    Wówczas okaże się kto jest prezesem z krwi i kości a kto tylko koryciarzem i wydmuszką.

  54. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    Gadol (04-07-2019), Garfield (04-07-2019), lego (04-07-2019), mackoxdp1 (04-07-2019), muuu (04-07-2019)

  55. Powrót do góry    #1303
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Chciałbym uspokoić wszystkich fanów Bartosza.
    Panie Michale pytanie troszeczkę z innej beczki. Chciałem zapytać czy zobaczymy jeszcze na torze Bartka czy ma zamiar kontynuować karierę.
    Michał Świącik - Tak zobaczymy. Musiał troszkę się zresetować po zeszłorocznym hejcie pseudokibiców. A czy Włókniarz jechał słabo z Bartkiem i Tobiaszem w zeszłym sezonie? Niech każdy oceni sam. Do tej pory mieliśmy za sobą wygraną w Zielonej Górze, wygraną u siebie z Lesznem, wygraną u siebie z Wrocławiem i bonus z Wrocławiem
    Prezes w końcu znalazł przyczynę tegorocznych niepowodzeń. Po prostu brakuje w składzie Bartka.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  56. Powrót do góry    #1304
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    On tak serio ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  57. Powrót do góry    #1305
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Proste. Lindgren i Adrian bali się rywalizacji i wygryzienia ze składu przez Bartka, to zapierniczali.
    Czego nie rozumiecie ??

Strona 29 z 63 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •