Strona 25 z 63 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ło matko

    Pojawiła się okazja, by się uczepić toru, to regularny adwokat klubu z Zielonej Góry, na torze którego raz na miesiąc Protasiewicz wyprzedza jakiegoś leszcza musi z tego skorzystać.

    Mariusz, nie zapluj się. Zrobili tor po swojemu, żaden zielonogórski junior nie miał problemu z dojazdem do mety a że seniorom było wygodnie wytłumaczyć w ten sposób wyyebane i zero starania się, to tak się dzieje - a Ty to łykasz, jak kurską propagandę.

    Madsen nie miał problemu, żeby przykleić się do toru. Przedpełski, który zwykle w tym roku jechał do tyłu i w prawo, tym razem czuł się doskonale i chciało mu się wszystkiego, byle Miśkowiak natrzaskał najwięcej punktów w sezonie.

    Skoro pijany Cieślak i prezes mający w Częstochowie opinię gorszą od Zmory w Gorzowie zrobili wreszcie coś, żeby drużyna wygrała, to się ich chwali. Do tej pory normalne zawody w Częstochowie jechało dwóch zawodników, w niedzielę pojechało 5.

    Dziury i koleiny, jazda środkiem toru albo przy samej kredzie, czyli typowa paluchostrada. I wy chcecie na takim torze widowisk dla kibica ?

    Jak komuś się chciało powalczyć, to tor nie przeszkadzał. Dudek dwa razy jechał z Przedpełskim na żyletki całym torem i dwa razy pojechał gorzej, to teraz wymyśla. Protasiewicz całkowicie nieprzygotowany. Vaculik ma słabszy okres, jedzie niezrozumiałymi ścieżkami i jak amator traci prowadzenie, to się zniechęca. Za to Duńczycy nie marudzą, tylko normalnie wykonują swoją pracę.

    Zwyczajnie wygrała drużyna, która chciała wygrać. Jak nasze gwiazdki będą miały nóż na gardle, to też zaczną jechać jak należy. A dopóki tacy eksperci jak Ty będą tłumaczyć ich jazdę paroma bruzdami i mniejszymi możliwościami wyprzedzania, to nic się na lepsze nie zmieni. Jako kibic doświadczony i wieloletni, powinieneś sobie doskonale z tego zdawać sprawę.

  2. Już 16 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CKMik (21-06-2019), Często się chowam (12-06-2019), Gadol (12-06-2019), Lafan (12-06-2019), Vector (11-06-2019), artem (11-06-2019), darsen (11-06-2019), dockm (06-07-2019), lolex (11-06-2019), muuu (11-06-2019), pakosik (11-06-2019), spiewako (11-06-2019), stanior (15-06-2019), veronek (11-06-2019), vicar (11-06-2019), waldek0234 (11-06-2019)

  3. Powrót do góry    #1082
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ło matko

    Pojawiła się okazja, by się uczepić toru, to regularny adwokat klubu z Zielonej Góry, na torze którego raz na miesiąc Protasiewicz wyprzedza jakiegoś leszcza musi z tego skorzystać.

    Mariusz, nie zapluj się. Zrobili tor po swojemu, żaden zielonogórski junior nie miał problemu z dojazdem do mety a że seniorom było wygodnie wytłumaczyć w ten sposób wyyebane i zero starania się, to tak się dzieje - a Ty to łykasz, jak kurską propagandę.

    Madsen nie miał problemu, żeby przykleić się do toru. Przedpełski, który zwykle w tym roku jechał do tyłu i w prawo, tym razem czuł się doskonale i chciało mu się wszystkiego, byle Miśkowiak natrzaskał najwięcej punktów w sezonie.

    Skoro pijany Cieślak i prezes mający w Częstochowie opinię gorszą od Zmory w Gorzowie zrobili wreszcie coś, żeby drużyna wygrała, to się ich chwali. Do tej pory normalne zawody w Częstochowie jechało dwóch zawodników, w niedzielę pojechało 5.


    Jak komuś się chciało powalczyć, to tor nie przeszkadzał. Dudek dwa razy jechał z Przedpełskim na żyletki całym torem i dwa razy pojechał gorzej, to teraz wymyśla. Protasiewicz całkowicie nieprzygotowany. Vaculik ma słabszy okres, jedzie niezrozumiałymi ścieżkami i jak amator traci prowadzenie, to się zniechęca. Za to Duńczycy nie marudzą, tylko normalnie wykonują swoją pracę.

    Zwyczajnie wygrała drużyna, która chciała wygrać. Jak nasze gwiazdki będą miały nóż na gardle, to też zaczną jechać jak należy. A dopóki tacy eksperci jak Ty będą tłumaczyć ich jazdę paroma bruzdami i mniejszymi możliwościami wyprzedzania, to nic się na lepsze nie zmieni. Jako kibic doświadczony i wieloletni, powinieneś sobie doskonale z tego zdawać sprawę.
    Karwa, jakie tępe dzidy tu głos zabierają w temacie. Dudek akurat nie płakał, a wręcz przeciwnie, dodał od siebie, że on akurat lubi takie dziurawe i przyczepne nawierzchnie. Przypomnij sobie pajacu jednak, jak to w ZG bodajże 2 lata temu, jak Shrek był u nas trenerem, na jednym meczu tor mu się rozszedł na łukach. Ile wtedy było jęczenia ? Że preparator, że to nieregulaminowe, itd. Jaka wrzawa była wtedy ? Sam nadawałeś na niego przez kilka dni.

    Inna kwestia, skoro tor w Czewie był OK, to czemu inne klubu nie mogą takich nawierzchni robić ? Przecież za takie lochy na łukach Stasiu Chomski dostał własnie po łapkach.

    Dla mnie jest sprawa prosta, w Czewie zajarzyli, że PP i Miedziak, jadą dużo lepiej na nawierzchniach przyczepnych i dziurawych. Więc taki tor przygotowali. Cel osiągnęli, mecz wygrali. Pytanie tylko czy ten tor był regulaminowy ? Takie pytanie zadał publicznie Patryk. Bo jak powszechnie wiadomo, nie może być tak, ze tor się rozchodzi, robią się na nim bruzdy, a na wejściach w łuki robią się wyrwy. Jakoś nie przypominam sobie aby taki Vacul, Dudek czy kto inny, narzekał na tor we Wrocku czy Lesznie. A tam też mecze były przegrane.

    Teraz poczekamy co zrobi Czewa, jak przygotuje tor, na następne mecze. Jak przyjedzie do nich Toruń czy Grudziądz. Już wiedzą, na jakiej nawierzchni dobrze punktuja PP i Miedziak.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1083
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Na pewno jeszcze dosypiemy 60 ton nawierzchni w nocy po ciuchu żeby Pierniki miały się od czego odepchnąć

    Tor jak tor. Były jakieś tam małe dziury ale to nie przeszkadzało w jeździe. Patrz bieg 9. Dudek z Przedpełskim przez 4 okrążenia się pizgali po całym torze i żyją. Vaculik największy płaczek a sam obierał ścieżki jak amator.

    W Zielonce było przekonanie że przyjeżdzają po łatwe punkty i dobić lwa. A tutaj psikus.

  5. Powrót do góry    #1084
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, jakie tępe dzidy tu głos zabierają w temacie. Dudek akurat nie płakał, a wręcz przeciwnie, dodał od siebie, że on akurat lubi takie dziurawe i przyczepne nawierzchnie. Przypomnij sobie pajacu jednak, jak to w ZG bodajże 2 lata temu, jak Shrek był u nas trenerem, na jednym meczu tor mu się rozszedł na łukach. Ile wtedy było jęczenia ? Że preparator, że to nieregulaminowe, itd. Jaka wrzawa była wtedy ? Sam nadawałeś na niego przez kilka dni.

    Inna kwestia, skoro tor w Czewie był OK, to czemu inne klubu nie mogą takich nawierzchni robić ? Przecież za takie lochy na łukach Stasiu Chomski dostał własnie po łapkach.

    Dla mnie jest sprawa prosta, w Czewie zajarzyli, że PP i Miedziak, jadą dużo lepiej na nawierzchniach przyczepnych i dziurawych. Więc taki tor przygotowali. Cel osiągnęli, mecz wygrali. Pytanie tylko czy ten tor był regulaminowy ? Takie pytanie zadał publicznie Patryk. Bo jak powszechnie wiadomo, nie może być tak, ze tor się rozchodzi, robią się na nim bruzdy, a na wejściach w łuki robią się wyrwy. Jakoś nie przypominam sobie aby taki Vacul, Dudek czy kto inny, narzekał na tor we Wrocku czy Lesznie. A tam też mecze były przegrane.

    Teraz poczekamy co zrobi Czewa, jak przygotuje tor, na następne mecze. Jak przyjedzie do nich Toruń czy Grudziądz. Już wiedzą, na jakiej nawierzchni dobrze punktuja PP i Miedziak.
    Sam jesteś pajac, do tego ignorant i buc.
    Ostatnie moje zdanie przeczytałeś, czy już ci się nie chciało, bo się zaplułeś w połowie?

  6. Powrót do góry    #1085
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,496
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Bez jaj, ja tam raczej jestem rzecznikiem robienia "przyjaznych torów" i zawsze w kontrze do gadek typu "panienki, kiedyś to były tory itd". Zresztą, kto czyta posty to wie. Ale w życiu po oglądaniu niedzielnego meczu nie pomyślałbym, że ktoś może mieć do tego toru jakiekolwiek pretensje lub, że coś było z nim nie tak. Mało tego, myślę, że to był najlepiej przygotowany tor ze wszystkich niedzielnych meczów (no nie wiem jak w Tarnowie), gdzie upały sporo namieszały.

    Porównanie do tego toru z ZG (derby 2016), gdzie Doyle wywalało w powietrze i ogólnie zawodników co chwilę teleportowało, to jakiś żart piramidalny
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 11-06-2019 o 10:28
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Już 15 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Często się chowam (12-06-2019), Dominik (11-06-2019), Gadol (11-06-2019), Kazoon (11-06-2019), Słowianka (11-06-2019), artem (11-06-2019), berciol (16-06-2019), darsen (11-06-2019), dockm (06-07-2019), jelousabmarinek (11-06-2019), lego (11-06-2019), lolex (11-06-2019), pakosik (11-06-2019), spiewako (11-06-2019), veronek (11-06-2019)

  8. Powrót do góry    #1086
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Kto by pomyslal, ze ostoja fajnego scigania zostana Wroclaw i Grudziadz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    lolex (11-06-2019), muuu (11-06-2019), pakosik (11-06-2019)

  10. Powrót do góry    #1087
    Użytkownik Awatar Michcio13
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 31 w 16 postach
    Ze względu na troskę o zdrowie zagorzałych kibiców falubazu oraz ich sędziwych zawodników wnioskuje aby tor na każde zawody, w których ta drużyna będzie jechać mógł być przygotowany przez ich toromistrza ewentualnie według jego zaleceń.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Michcio13 za jego przydatny post!

    berciol (13-06-2019)

  12. Powrót do góry    #1088
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, jakie tępe dzidy tu głos zabierają w temacie. Dudek akurat nie płakał, a wręcz przeciwnie, dodał od siebie, że on akurat lubi takie dziurawe i przyczepne nawierzchnie. Przypomnij sobie pajacu jednak
    Czyli Sobotch trafił w punkt, skoro żyłka pękła. Możnaby pomyśleć, że Mariusz to normalnie kibicuje klubowi, który zawsze ma przepiękny równiutki tor do mega walki. Kali.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Gadol (11-06-2019)

  14. Powrót do góry    #1089
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    przegralismy to przegralismy na hoooj drazyc temat

    jest mi tylko przykro bo na mecze z Czestochowy czekalem zawsze niecierpliwie,aby zobaczyc najlepsze widowisko w Polsce....

    teraz juz nie musze czekac bo Czewa dostosowala sie do " nowoczesnego zuzla"

    szkoda,ale takie jest zycie. ludzie laduja kupe kasy w to i oczekuja wyniku a nie widowiska
    Ty chyba nie oglądałeś żadnego meczu w tym roku w Częstochowie, co? Przecież jeśli chodzi o ściganie to były najlepsze zawody w tym roku u nas. I tak dosypano nawierzchni, przed sezonem. I nie potrafią zrobić tego toru co rok temu i raczej szybko nie zrobią. Też tego żałuję ale może w końcu opanują to jak na torze z większą ilością nawierzchni zrobić kilka ścieżek.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #1090
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Były trochę inne ścieżki niż zawsze, ale mijanek nie brakowało. Pod tym względem dobre zawody. Ja dopatrzyłem się jednej koleiny przy krawężniku, tam fajnie chłopaków wyciągało do przodu. Mówienie, że tor był nieregulaminowy xDDDD inaczej tego nie skomentuję. Nikt nie miał problemów z jazdą. Bo o pociągnięciu Jensena nie mówię, to się zdarza wszędzie. Cieślak bardzo trafnie wytłumaczył lament zielonogórski na tor. My w końcu mieliśmy dobre starty, a po drugiej stronie tylko 3 zawodników szukało optymalnych ścieżek(Dudek, Jensen, Pedersen). Musi boleć, jak się przegrywa z drużyną w kłopotach

  16. Powrót do góry    #1091
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Bez jaj, ja tam raczej jestem rzecznikiem robienia "przyjaznych torów" i zawsze w kontrze do gadek typu "panienki, kiedyś to były tory itd". Zresztą, kto czyta posty to wie. Ale w życiu po oglądaniu niedzielnego meczu nie pomyślałbym, że ktoś może mieć do tego toru jakiekolwiek pretensje lub, że coś było z nim nie tak. Mało tego, myślę, że to był najlepiej przygotowany tor ze wszystkich niedzielnych meczów (no nie wiem jak w Tarnowie), gdzie upały sporo namieszały.

    Porównanie do tego toru z ZG (derby 2016), gdzie Doyle wywalało w powietrze i ogólnie zawodników co chwilę teleportowało, to jakiś żart piramidalny
    Melduje, ze w Tarnowie byl standardowy upalny beton. Chociaz nawet mijanki byly, jak ktos ma ochote zerknac, to tutaj mamy biegi; polecam bieg 13 gdzie Ljung zrobil 4 pkt
    https://www.youtube.com/watch?v=Ugsv...ature=youtu.be
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #1092
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, jakie tępe dzidy tu głos zabierają w temacie. Dudek akurat nie płakał, a wręcz przeciwnie, dodał od siebie, że on akurat lubi takie dziurawe i przyczepne nawierzchnie.
    Może częstochowskie lubi, ale grudziądzkie nie
    Dudek po zeszłorocznym meczu w Grudziądzu:

    Tor był wymagający. Nie było tak twardo, jak zawsze w Grudziądzu. Jazda przy krawężniku sprawiała wiele problemów. Myślę, że gospodarze poniosą za to konsekwencje - ocenia wicemistrz świata.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/77...ic-w-falubazie

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    j-rules (11-06-2019)

  19. Powrót do góry    #1093
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    rzecznik Mariusz zaraz wytlumaczy o co chodzilo Dudkowi i czego nie zrozumiales.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Często się chowam (12-06-2019)

  21. Powrót do góry    #1094
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Karwa, jakie tępe dzidy tu głos zabierają w temacie. Dudek akurat nie płakał, a wręcz przeciwnie, dodał od siebie, że on akurat lubi takie dziurawe i przyczepne nawierzchnie. Przypomnij sobie pajacu jednak, jak to w ZG bodajże 2 lata temu, jak Shrek był u nas trenerem, na jednym meczu tor mu się rozszedł na łukach. Ile wtedy było jęczenia ? Że preparator, że to nieregulaminowe, itd. Jaka wrzawa była wtedy ? Sam nadawałeś na niego przez kilka dni.

    Inna kwestia, skoro tor w Czewie był OK, to czemu inne klubu nie mogą takich nawierzchni robić ? Przecież za takie lochy na łukach Stasiu Chomski dostał własnie po łapkach.

    Dla mnie jest sprawa prosta, w Czewie zajarzyli, że PP i Miedziak, jadą dużo lepiej na nawierzchniach przyczepnych i dziurawych. Więc taki tor przygotowali. Cel osiągnęli, mecz wygrali. Pytanie tylko czy ten tor był regulaminowy ? Takie pytanie zadał publicznie Patryk. Bo jak powszechnie wiadomo, nie może być tak, ze tor się rozchodzi, robią się na nim bruzdy, a na wejściach w łuki robią się wyrwy. Jakoś nie przypominam sobie aby taki Vacul, Dudek czy kto inny, narzekał na tor we Wrocku czy Lesznie. A tam też mecze były przegrane.

    Teraz poczekamy co zrobi Czewa, jak przygotuje tor, na następne mecze. Jak przyjedzie do nich Toruń czy Grudziądz. Już wiedzą, na jakiej nawierzchni dobrze punktuja PP i Miedziak.
    Płaczku a jak odniesiesz się do tego :

    "To nieprawda. Tor był regulaminowy, a dodatkowo przed meczem przystaliśmy na prośbę gości i jeszcze uklepaliśmy zewnętrzną. Zażyczyli sobie tego, więc polaliśmy tor i ubijaliśmy. Zrobiliśmy wszystko co chcieli, więc nie wiem o co chodzi. Jedyne do czego mam wątpliwości, to brak polewania po drugim wyścigu. Michał Gruchalski dość długo leżał na torze i moim zdaniem, tor zdążył już przeschnąć. Proponowałem nawet komisarzowi, by wypuścić choć na chwilę polewaczkę, ale dostałem odpowiedź, że sędzia podjął inną decyzję. Wtedy faktycznie tor był trochę za suchy - mówi Marek Cieślak."

  22. Powrót do góry    #1095
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ciekawy wywiad, szczególnie dla starszych stażem kibiców - https://po-bandzie.com.pl/janusz-wro...m-przez-wojne/

    Martin już chyba schłodził trochę głowę bo w wywiadzie najnowszym mówi:
    Wprawdzie dwa ostatnie mecze nie poszły po mojej myśli, ale to element tego sportu. Tak też się zdarza. Jakieś błędy na torze czy z ustawieniami i już nie jest tak do końca, jakby się chciało.
    https://po-bandzie.com.pl/martin-vac...-ma-cisnienia/
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Powrót do góry    #1096
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Realnie patrząc to chyba zleci Lublin a Awansuje Rybnik. Boje się ze będziemy skazani na Zagara w przyszłym sezonie. Bo kogo wyciągniemy jak każdy zaklepany? Należy też martwić się czy nam Rybnik Lindgreena nie podkupi. Griszka raczej tu nie przyjdzie chyba że Świącik odda kasę za Sukiennika: Może dun z Lublina by był alternatywą dla Zagara. Ale wtedy potrzebujemy silniejszego Polaka a Maksym raczej zostanie w sparcie.

  24. Powrót do góry    #1097
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Będzie kasa, będą zawodnicy. Nie będzie kasy, nie będzie zawodników. Proste.

  25. Powrót do góry    #1098
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Będzie kasa, będą zawodnicy. Nie będzie kasy, nie będzie zawodników. Proste.
    Myślę, że nie jest to do końca prawdziwe stwierdzenie. Lublin miał kasę, a powiedzmy sobie szczerze, że jedynego zawodnika, który jest realną siłą w EL
    pozyskali delikatnie mówiąc w mało elegancki sposób. Toruń kasę ma o wzmocnić się nie mógł.
    Jeśli mowa o przyszłym sezonie to moim zdaniem trzeba koniecznie jak najszybciej zatrzymać Fredkę i juz zacząć kusić jakiegoś sensownego polskiego seniora. Drabik to marzenie ale obawiam się, że nawet dużo większa kasa go stamtąd nie ruszy.
    Ciekaw jestem jakie Leszno ma plany odnośnie składu na przyszły sezon? Ktoś tam miejsca nie znajdzie w składzie. Obstawiam ze będzie to Hampel.
    Zakładając jakieś sensowne wzmocnienie za Zagara, to Hampel byłby ciekawą opcją na wzmocnienie składu.

    Ps. sorki Kubera ze Smektałą odnośnie roczników mi się pomylili
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 14-06-2019 o 13:13
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  26. Powrót do góry    #1099
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Z Fredka juz sa rozmowy dosyc mocno poczynione... Z tym Maxymem bym nie przesadzal bo jak narazie nie podejmowal 2 razy tematu przedluzenia kontraktu rzucanego przez Rusko. Gdyby udalo sie go sciagnac to za Zagara widze Michelsena i sklad jest kompletny.

  27. Powrót do góry    #1100
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Realnie patrząc to chyba zleci Lublin a Awansuje Rybnik. Boje się ze będziemy skazani na Zagara w przyszłym sezonie. Bo kogo wyciągniemy jak każdy zaklepany? Należy też martwić się czy nam Rybnik Lindgreena nie podkupi. Griszka raczej tu nie przyjdzie chyba że Świącik odda kasę za Sukiennika: Może dun z Lublina by był alternatywą dla Zagara. Ale wtedy potrzebujemy silniejszego Polaka a Maksym raczej zostanie w sparcie.
    Każdy z lubelskiej trójki - MM, Lambert, Meldonium - to wybór lepszy niż Zagar. nie ma więc co dramatyzować. Poczekamy, zobaczymy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #1101
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,755
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Rozbieracie Motor, to rozumiem zdecydowaliście w Czewie o spadku Lublinian? Dlaczego akurat Lublin? Tam najlepsze kąski do kontraktów? Nawet po ewentualnym spadku, niektórzy z nich, chcieliby tam jeździć w Nice.
    Dajcie spokój, Lublin jeszcze nie utonął, może się obroni, a spadnie ktoś zupełnie inny? Może Puk i JD będą do wzięcia, albo Cysio, albo np. Zagar..., nie no, Zagara to wy niby nie chcecie, ale na Nice przydałby się Wam.

  29. Powrót do góry    #1102
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Po tym jak prezentowaliscie się w Częstochowie to masz naprawdę spore rezerwy poczucia humoru.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #1103
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie mam pojęcia, jak się ma strata bonusa na wyjeździe do dwóch wpyerdolow u siebie, no ale nie muszę się znać na wszystkim

  31. Powrót do góry    #1104
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie mam pojęcia, jak się ma strata bonusa na wyjeździe do dwóch wpyerdolow u siebie, no ale nie muszę się znać na wszystkim
    Juz Ci tłumacze - jeszcze jeden bonus więcej (np. Na Grudziądzu), plus Wasza przegrana z Unia Leszno (niemożliwe?) i wychodzimy na zero (a właściwie na plus dla Wlokniarza, za wspomniany bonus).

    Nie taka abstrakcja

  32. Powrót do góry    #1105
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    póki co to wy jeszcze u siebie nie jechaliście z drużynami, z którymi Włókniarz przegrał domowe mecze - tak że wiesz..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #1106
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sobi nie musisz się szczególnie znać. Wystarczy spojrzeć w terminarz zeby stwierdzić że macie wyjątkowo trudny rozkład jazdy. Dlatego dziwię się że was poczucie humoru jeszcze nie opuszcza.To jest tak jak z torem. Przyjechaliscie na jeden z najlepszych torów na świecie a narzekanie jakbyście jeździli u siebie na chooj wie czym. Trochę pokory.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #1107
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wrocławia się nie boje z racji wiadomej. Z Lesznem na wygraną chyba nie liczę, choć na blamaż również nie.

  35. Powrót do góry    #1108
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    W końcu...

    forBET Włókniarz Częstochowa
    1. Leon Madsen
    2. Paweł Przedpełski
    3. Adrian Miedziński
    4. Matej Zagar
    5. Fredrik Lindgren
    6. Jakub Miśkowiak
    7. Michał Gruchalski

  36. Powrót do góry    #1109
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    W końcu...

    forBET Włókniarz Częstochowa
    1. Leon Madsen
    2. Paweł Przedpełski
    3. Adrian Miedziński
    4. Matej Zagar
    5. Fredrik Lindgren
    6. Jakub Miśkowiak
    7. Michał Gruchalski
    Ciekawe decyzja ciekawe czy autonomiczna decyzja Marka czy pozwolenie od prezesa na taką ?

  37. Powrót do góry    #1110
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Tak sobie policzyłem najbardziej prawdopodobny(bez niespodzianek/sensacji) wariant na koniec rundy zasadniczej:

    1. Unia Leszno 29
    2. Sparta Wrocław 20
    3. Falubaz Zielona Góra 18
    4. Włókniarz Cz-wa 16
    5. GKM Grudziądz 16
    6. Stal Gorzów 13
    7. Motor Lublin 8
    8. Apator Toruń 7

    Bardzo ważny dzisiaj będzie bonus w meczu Apator - Motor...ja przyjąłem wariant bez bonusa czyli 48:42
    Kolejny bardzo ważny będzie bonus w naszym meczu Włókniarz - GKM...przyjąłem optymistycznie, że damy radę wyrwać bonusa

    P.S. W całej rundzie zasadniczej Włókniarz ma tylko 5 meczy w niedzielę z czego tylko 2 na własnym stadionie... pozostałe mecze w piątki. Chyba nie jesteśmy atrakcyjni dla TV.
    Ostatnio edytowane przez Q_b_a ; 21-06-2019 o 14:06

  38. Powrót do góry    #1111
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Smutna wiadomość. W wieku 69 lat zmarł pan Waldemar Ułamek. Najsłynniejszy kierownik startu w Polsce. Kondolencje dla Rodziny.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #1112
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Też policzyłem sobie i wyszło mi trochę inaczej. Grudziądz przywozi z Torunia punkt bonusowy (+20), wygrywa za trzy z Falubazem (-2) i wygrywa za trzy z Lublinem (-8). Do tego mogą powalczyć we Wrocławiu o bonus (-10). Z kolei my realnie możemy wygrać z Toruniem za trzy (+12), z Grudziądzem za trzy (-4) i przywieźć bonusa z Lublina (+14). Raczej wątpliwe, byśmy zdobyli cokolwiek więcej ponad to. Nie wierzę w zwycięstwo lub choćby bonusa w starciu z Gorzowem. Z Wrocławia również trudno będzie cokolwiek przywieźć. Taki scenariusz daje 17pkt GKM-owi i 16pkt nam. Wtedy, żeby awansować do czwórki musielibyśmy liczyć na jakieś potknięcie grudziądzan. Przy zwycięstwie z nimi za 3, mielibyśmy o tyle komfortową sytuację, że w razie zrównania się punktami to my będziemy wyżej.

  40. Powrót do góry    #1113
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Na po kredzie jest do takiego wróżenia fajny symulator. Nam z urzędu pozostawcie te 3 punkty bo już nic nie wygramy

    http://symulator.pokredzie.pl/

  41. Powrót do góry    #1114
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Smutna wiadomość. W wieku 69 lat zmarł pan Waldemar Ułamek. Najsłynniejszy kierownik startu w Polsce. Kondolencje dla Rodziny.
    Gdyby ktoś nie wiedział pogrzeb był wczoraj.

    Co do naszych szans na udział w PO. Są małe, GKM jak wygra w Toruniu to praktycznie zaklepie sobie półfinały. Wtedy byśmy musieli wygrać w Lublinie lub Gorzowie, plus przywieść coś z Wrocławia jutro.
    Ostatnio edytowane przez herbie13 ; 22-06-2019 o 13:35

  42. Powrót do góry    #1115
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Też policzyłem sobie i wyszło mi trochę inaczej. Grudziądz przywozi z Torunia punkt bonusowy (+20), wygrywa za trzy z Falubazem (-2) i wygrywa za trzy z Lublinem (-8). Do tego mogą powalczyć we Wrocławiu o bonus (-10). Z kolei my realnie możemy wygrać z Toruniem za trzy (+12), z Grudziądzem za trzy (-4) i przywieźć bonusa z Lublina (+14). Raczej wątpliwe, byśmy zdobyli cokolwiek więcej ponad to. Nie wierzę w zwycięstwo lub choćby bonusa w starciu z Gorzowem. Z Wrocławia również trudno będzie cokolwiek przywieźć. Taki scenariusz daje 17pkt GKM-owi i 16pkt nam. Wtedy, żeby awansować do czwórki musielibyśmy liczyć na jakieś potknięcie grudziądzan. Przy zwycięstwie z nimi za 3, mielibyśmy o tyle komfortową sytuację, że w razie zrównania się punktami to my będziemy wyżej.
    GKM ma praktycznie wszystko w swoich rękach. Koniecznie musimy wygrać w Toruniu, zdobyć bonus z Wrocławiem i to nam przewagę nad wami, nawet jeśli przegramy w Częstochowie za 3 punkty.

  43. Powrót do góry    #1116
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Jedyną szansą dla Włókniarza na PO to oprócz 3 punktów z Toruniem i GKM( co nie jest takie oczywiste) jest przewiezienie jakiegoś wyjazdowego zwycięstwa, bez tego nie ma opcji.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Powrót do góry    #1117
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Tak jak napisał Magik, albo wygramy gdzieś na wyjeździe albo nie ma szans na PO. Myśle ze mimo wszystko w Gorzowie mamy większe szanse niż w Lublinie...

  45. Powrót do góry    #1118
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Na moje to macie jutro we Wrocławiu szansę, brak Taia to jednak spore oslabienie, którego z/z nie zrekompensuje. No i Drabik i Czugunow będą po finale imśj, oby cało odjechanym bo tor w Lublinie jest wyjątkowo kontuzjogenny (odpukać).

    Abstrahując, że jakakolwiek wygrana Grudziądza na wyjeździe to raczej science-fiction.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #1119
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,416
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na moje to macie jutro we Wrocławiu szansę, brak Taia to jednak spore oslabienie, którego z/z nie zrekompensuje. No i Drabik i Czugunow będą po finale imśj, oby cało odjechanym bo tor w Lublinie jest wyjątkowo kontuzjogenny (odpukać).

    Abstrahując, że jakakolwiek wygrana Grudziądza na wyjeździe to raczej science-fiction.

    Mecz w Toruniu mają i nie sądze żeby Toruń sie podniósł po wczorajszym K.O

  47. Powrót do góry    #1120
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mam nadzieję, że Toruń coś jeszcze ugra u siebie.
    Może pozbiera się do meczu z ZG.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #1121
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na moje to macie jutro we Wrocławiu szansę, brak Taia to jednak spore oslabienie, którego z/z nie zrekompensuje. No i Drabik i Czugunow będą po finale imśj, oby cało odjechanym bo tor w Lublinie jest wyjątkowo kontuzjogenny (odpukać).

    Abstrahując, że jakakolwiek wygrana Grudziądza na wyjeździe to raczej science-fiction.
    Brak Tajskiego zrekompensują Fricke, Maksiu, Gleb i Janoś. Nie wierzę w więcej niż 40 punktów we Wrocławiu. Obym się mylił.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi patryk92 za jego przydatny post!

    kian (23-06-2019)

  50. Powrót do góry    #1122
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Ta drużyna to jest dramat, panie Świącik. Bez charakteru, bez serca, bez sprzętu, toru i trenera.

  51. Powrót do góry    #1123
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Dajmy Zagarowi taiego pięknego, dużego lwa - w koszulce moro - na pamiątkę.

    Podziękujmy za wspólnie spędzone lata.
    On pewnie też potrzebuje zaczerpnąć świeżego powietrza i odrodzić się gdzieś indziej.

  52. Powrót do góry    #1124
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Madsen, Lindgren, Miskowiak, Kowalski tyle mamy na przyszly sezon , jeszcze mozna przemyslec Miedzinskiego reszta out

  53. Powrót do góry    #1125
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cóż chyba nikt nie spodziewał się wygranej we Wrocławiu. Natomiast mnie bardzo zastanawia dramatyczna postawa wszystkich z wyjątkiem Madsena i Gruchy. Ogólnie w tym sezonie wyglądamy bardzo słabo. Bez ambicji i bez charakteru i tylko szczęście że jest słabiutki Toruń bo różnie by mogło być.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

Strona 25 z 63 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •