Strona 17 z 63 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No to dziwne bo wczoraj był mecz, nie dokończyli, a Kowalskiego w składzie nie było.
    Co najmniej dziwne jest to jego "zniknięcie".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Emil (20-05-2019)

  3. Powrót do góry    #722
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Dla mnie niezrozumiała jest jeszcze jedna kwestia - marnowanie sezonu B.Kowalskiego. Chłopak pojechał z 10 biegów w zawodach młodzieżowych w tym sezonie. Ani go nie puszczają jako Gościa w 2 lidze (jak Rolnickiego), ani nie dają mu pojeździć w DMPJ. Nie potrafię tego zrozumieć. Potem będzie płacz jak za czasów Polisa, Łęgowika i Gruchalskiego.

    Coraz dobitniej widać jak bez pomysłu zarządzany jest ten klub.
    Nie tylko Kowalskiego. Z drugiej zas strony malo mnie Kowalski obchodzi bo to nie jest nasz wychowanek. Swidnicki w mlodziezowkach tez malo co jechal. Natomiast ma na gosciu za rywala wspomnianego Rolnickiego i tu jest problem. Mial jechac przeciwko Bydgoszczy ale odwolali wczesniej juz mecz w Grudziadzu i pojechal Rolnicki

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale czym wy jesteście zdziwieni. Od dawna u nas liczy się tu i teraz. To co będzie za sezon to przekracza zakres planowania miłościwie nam rządzących.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mam pytanie do zorientowanych. Którzy juniorzy śmigali o kulach na koronie stadionu w czasie spotkania. Pierwszemu pomagała jego dziewczyna. Ubrani byli w stroje klubowe.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #725
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to dziwne bo wczoraj był mecz, nie dokończyli, a Kowalskiego w składzie nie było.
    Co najmniej dziwne jest to jego "zniknięcie".

    Bo wybrali Niedźwiedzia jako gościa, a nie można dwóch mieć w składzie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  7. Powrót do góry    #726
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale to Niedźwiedź jako gość będzie tam jeździł cały rok, więc jak to ma być dla Kowalskiego jedyne msc do jazdy, to piękna sprawa
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #727
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    A to już decyzja samego Kowalskiego żeby iść do Krakowa, klub z tego co wiem proponował inny klub
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Powrót do góry    #728
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    A to już decyzja samego Kowalskiego żeby iść do Krakowa, klub z tego co wiem proponował inny klub
    Tyle, ze ten inny klub slyszac wymagania za punkt Kowalskiego walnal o ziemie 3 razy i zaczal sie kulac ze smiechu.

  10. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No cóż, kontrakt u diamentowego Irka narobił mu apetytu
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #730
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pyerdolisz ta suka cie je*ie na kase on wstal stary wstal i mowi co ty kurvva gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia wyje*ać a ja go na pi*dę fast attack bomba w oko kurvvaa na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dzwikach bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuli wypadly
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #731
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pyerdolisz ta suka cie je*ie na kase on wstal stary wstal i mowi co ty kurvva gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia wyje*ać a ja go na pi*dę fast attack bomba w oko kurvvaa na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dzwikach bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuli wypadly
    ?????
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  13. Powrót do góry    #732
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    przepraszam, miało być w wiadomości prywatnej
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    muuu (24-05-2019)

  15. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pyerdolisz ta suka cie je*ie na kase on wstal stary wstal i mowi co ty kurvva gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia wyje*ać a ja go na pi*dę fast attack bomba w oko kurvvaa na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dzwikach bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuli wypadly
    Chciało Ci się tyle pisać?
    No ale co to ma wspólnego z Włókniarzem, że to tu wleciało, to chyba tylko Twoja tajemnica.

    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    mlody_piernik na oko 2 promile.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #735
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pyerdolisz ta suka cie je*ie na kase on wstal stary wstal i mowi co ty kurvva gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia wyje*ać a ja go na pi*dę fast attack bomba w oko kurvvaa na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dzwikach bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuli wypadly
    Jak nic jakaś depresja
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #736
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pyerdolisz ta suka cie je*ie na kase on wstal stary wstal i mowi co ty kurvva gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia wyje*ać a ja go na pi*dę fast attack bomba w oko kurvvaa na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos wujaszek nas rozdziela ja mialem ta koszule co na dzwikach bylem z guzikami i tak mnie szarpal ze mi wszystkie guziki z koszuli wypadly
    Nasz admin in spe

  19. Powrót do góry    #737
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Będę szczery. Poważnie rozważam odpuszczenie sobie wszystkich pozostałych meczów domowych. Widowiska zero. Już w dupie mam zwycięstwa. Sezony z Szumina Karlssonem i Nermarkiem mam odhaczone w całości. Ale na torze był młyn. Działo się. A tu pitu pitu i do świtu. Jedyny któremu się chce to chyba ten Miedzinski niestety. Mecz prze******, bo przegrany to mógłby być różnica jednego biegu a tu był regularny wpieprz. Drugi z rzędu. Madsen lata na jednym kole Lindgren uśmiech od ucha do ucha. Luzik. Przedpelski ***********. Swiacik ***********.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Emil (25-05-2019), muuu (25-05-2019), młody_piernik2 (25-05-2019)

  21. Powrót do góry    #738
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Czas na sezon o nic i to juz przed zakonczeniem pierwszej rundy. Jeżeli nic bardziej dramatycznego się nie stanie myślę że zajmiemy 6 miejsce. Co ciekawe to bardzo prawdopodobne że jedyne punkty jakie zdobędziemy to 3 w meczu z Toruniem.
    Prawda jest taka że Włókniarz ma słaby skład. Kiedy Fredka i Madsena kręcą się koło kompletu mecze są na styku i przy odrzuceniu paru punktów reszty jakoś wygrywamy. Kiedy jeden z nich nie jedzie przegrywamy kiedy nie jedzie dwóch są pogromy. Żal zwłaszcza Gruchy bo prócz tego że sportowo jest słaby to i z głową nie jest w porządku. Pawełek to niestety poziom mułu i nic już z tego nie będzie. Miedziak trochę lepiej widać że się stara walczy ale to też zawodnik na poziomie 4-5 punktów. Zagar jeden mecz wiosny nie czyni. To zawodnik typowo na drugą linię. Leon i Fredka to nie cyborgi i słabsze mecze będą mieli ale póki co na liderów lepszych szans nie mamy.
    Szans na PO już nie ma więc jak Mis ma choć trochę głowę na karku już powinien zacząć budować skład na przyszły rok. Ja po za Leonem, Fredka i Miskowiakiem nie widzę dla nikogo więcej miejsca z obecnego składu. No chyba że Zagar na drugą linię ale myślę że w tym przypadku jest kilku lepszych i tańszych zawodników.
    Ja w tą drużynę już nie wierzę resztę sezonu mam zamiar potraktować bez emocji spimy nerwów z korzyścią dla mojego zdrowia.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  22. Powrót do góry    #739
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Czas na sezon o nic i to juz przed zakonczeniem pierwszej rundy. Jeżeli nic bardziej dramatycznego się nie stanie myślę że zajmiemy 6 miejsce. Co ciekawe to bardzo prawdopodobne że jedyne punkty jakie zdobędziemy to 3 w meczu z Toruniem.
    Prawda jest taka że Włókniarz ma słaby skład. Kiedy Fredka i Madsena kręcą się koło kompletu mecze są na styku i przy odrzuceniu paru punktów reszty jakoś wygrywamy. Kiedy jeden z nich nie jedzie przegrywamy kiedy nie jedzie dwóch są pogromy. Żal zwłaszcza Gruchy bo prócz tego że sportowo jest słaby to i z głową nie jest w porządku. Pawełek to niestety poziom mułu i nic już z tego nie będzie. Miedziak trochę lepiej widać że się stara walczy ale to też zawodnik na poziomie 4-5 punktów. Zagar jeden mecz wiosny nie czyni. To zawodnik typowo na drugą linię. Leon i Fredka to nie cyborgi i słabsze mecze będą mieli ale póki co na liderów lepszych szans nie mamy.
    Szans na PO już nie ma więc jak Mis ma choć trochę głowę na karku już powinien zacząć budować skład na przyszły rok. Ja po za Leonem, Fredka i Miskowiakiem nie widzę dla nikogo więcej miejsca z obecnego składu. No chyba że Zagar na drugą linię ale myślę że w tym przypadku jest kilku lepszych i tańszych zawodników.
    Ja w tą drużynę już nie wierzę resztę sezonu mam zamiar potraktować bez emocji spimy nerwów z korzyścią dla mojego zdrowia.
    Mylisz się, szanse na PO Włókniarz ma jak najbardziej, choć te dwa mecze u siebie to słabizna.
    Unia poza zasięgiem, Falubaz też lepszy, no i Sparta chyba-choć to nic pewnego. A na czwarte miejsce inne drużyny wcale nie mają większych szans, będzie ciasno przy tym czwartym miejscu do brydża, pół ligi będzie walczyć o to krzesło.

  23. Powrót do góry    #740
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Trochę to wygląda tak jakby po meczu w Toruniu nie dojechaly przelewy

  24. Powrót do góry    #741
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Trochę to wygląda tak jakby po meczu w Toruniu nie dojechaly przelewy
    No to faktycznie ma interes taki Fred zrobić 5 zamiast 13. Skoro i tak kasę w końcu dostanie.

  25. Powrót do góry    #742
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Niestety ale chyba sciaganie na sile Cieslaka dwa lata temu odbija sie Nam teraz ostra czkawka. Z perspektywy czasu to byl duży blad. Kedziora zawsze dopilnowal spraw torowych , robil atmosfere i wynik mimo slabego skladu.... Cieslak zabil tor , odbudowywuje caly sezon goscia ktory po tym sezonie moze miec problem z przekonaniem do siebie jakiejs druzyny 2 ligowej , juniorzy pod jego narodowymi skrzydlami albo stoja w miejscu albo sie cofaja w rozwoju...dziwi mnie juz to bezgraniczne zaufanie Swiacika do Cieslaka. Juz w ZG pokazal ze potrafi zamordowac widowisko... Tak naprawde to jego magia tkwila q bogactwie klubow z ktorymi zdobywal DMP w ostatnich latach. Byla kasa, byl sklad ,byly medale. Problem zaczal sie juz pod koniec rundy zasadniczej 2018. Przej**** z kretesem pley offy , sraka przed meczem z Grudziadzem i pare innych rzeczy powinno dac do myslenia... Nie da sie zbudowac silnego zespolu bez solidnych Polakow, a u Nas wymienia sie leszcaa na jeszcze wiekszegi leszcza po najmniejszej linii oporu. Co do Miedziaka to uwazam ze na wyjazdach bedzie pokazywal to na ile.jest warty czyli 6-8 ptk. Na druga linie to jest ok. Fredka albo sie powoli konczy albo jest juz typowo nastawiony na Gp jak w sezonie gdzie jezdzil dla Daugapils. W 1 lidze srednio w GP dobrze. Dzis patrzac na jego jazde przypomnial mi sie mecz z Rybnikiem z przed 2 lat jak latal po plotach u Nas.Gdzie sie to wszystko rozmylo. Ckm jest slaby i to bardzo slaby na dzien dzisiejszy. Jedynym wstrzasem na ta chwile to odsuniecie Cieslaka od toru i przekazanie go w rece ludzi/czlowieka ktory robil to za Kedziory. Jezeli jest jednak opcja ,nawet w tej chwili wymiany go na Kedziore(bedacego w ostrym sporze z Skrzydlewskimi) lub nawet na Grzesia Dzikowskiego to ja podpisuje sie pod tym bo magia naszej narodowej flacho polewaczki juz dawno sie skonczyla. W ZG Drozdz za Bidona !!!

  26. Powrót do góry    #743
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Panie Swiącik, Cieślak co to k** jest ? Ja rozumiem, że dzien po GP lider fredka lata do 4 rano po klubach i później nie ma sily ... ale dzisiaj ? Gdzie król Leon ?

    O zaciagu toruńskim: w okienku zimowym wątpliwość czy da się gorzej od musielaka ?

    odp tak w duecie: miedziak +(gwaizdor, grzecznie ulożony, profesjonalny, piekny PR oraz bidon ) - Paweł Przedpełski ... Po dzisiejszym meczy APELUJE odstawcie tego Toruńskiego dziada !!!

    A co do miedziaka - nie wyglebił to nie jedzie; taki jego urok założe się o flecha, że po dzwonie bedzie całkiem inny ...

    Dzisiejszy mecz to jest Żenada ! Z całym szacunkiem dla Nich ale żeby taki Gleb i rekonwalescent Janowski pokazywali jak się da ....

    DRAMAT !!!

    Miskowiak na + plus razem z Zagarem (który i tak dał sie ten tego)

    Apeluję:

    Dajcie szansę Dróźdźowi !!! Gorzej od pseudo gwiazdy nie pojedzie !!!
    Ostatnio edytowane przez waldek0234 ; 25-05-2019 o 00:54 Powód: kosmetyka

  27. Powrót do góry    #744
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No to faktycznie ma interes taki Fred zrobić 5 zamiast 13. Skoro i tak kasę w końcu dostanie.
    Historia klubów z Częstochowy pokazuje, że niekoniecznie te kasr dostanie

  28. Powrót do góry    #745
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Historia klubów z Częstochowy pokazuje, że niekoniecznie te kasr dostanie
    Można płacić po 5 minutach i tak nic z tego

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Bronek12 (25-05-2019)

  30. Powrót do góry    #746
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Zwyczajnie pary naszym brakuje. Miedzińskim miota, traci kontrolę nad motocyklem wjeżdżając w cięższą nawierzchnię i w rezultacie punktowane pozycje na rzecz Jamroga czy Janowskiego po kontuzji. Gościom z Wrocławia trudniejszy tor nie przeszkadzał, płynnie pokonywali łuki, naszymi rzucało na lewo i prawo, zatem są po prostu nie przygotowani. Za co tu chwalić Miedzińskiego, że go robią na trasie na własnym torze jak jakiegoś początkującego adepta. I to jest ta walka? W XIV biegu pokazał pełnię możliwości, ustawiając się "w kolejce" i jadąc 30 metrów za parą Sparty. To jest komedia. Gość jest niestety do odstrzału, po sezonie powinien dostać bilet w jedną stronę, zanotował potężny regres.
    Drugi przypadek to Lindgren, nominalnie lider który kolejny mecz jedzie do tyłu. Wolny i apatyczny, bez zacięcia i agresji, na dystansie też mijany jak tyczka, dopiero gdy było już po herbacie raz jeden obronił się przed atakami Drabika. Wygląda to bardzo słabo, a właściwie wstydliwie, wielkie przepłacone gwiazdy bez jakości i woli walki.
    Ostatnio edytowane przez cures ; 25-05-2019 o 01:03
    AZS-CKM the leading polish teams

  31. Powrót do góry    #747
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Jak bedzie problem z kasą to Madsen nie wyjedzie nawet na tor

  32. Powrót do góry    #748
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Panie Świącik wymień Finfe na Dymka ... bo niestety na Orła nie możemy ...

  33. Powrót do góry    #749
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cieślak rok temu się szarpał, były spory o tor, transfery itp. itd... Po chlapnięciu co nieco na wizji i ustawianiu go do kąta przez MiSia postanowił zdaje się odpuścić sobie. Wg MiSia Zagar to lider z krwi i kości? To dajemy lidera z juniorem, niech Misio się przekona. Misio napalił się na Pawcia? To jeździ ten Pawcio do usmarkania, nie prezentując choćby 1/4 tego co pokazuje w turniejach indy...

    Tor? Przecież Misio ściągnął z powrotem eksperta - Puczyńskiego. Po raz który? 4, 5? Bo już się pogubiłem. I co , liczy, że ten się zmienił? Buahahahaha... Efekt oglądamy w tym sezonie. Trener ma wywalone, główny specjalista nie wiadomo jaki będzie miał dzień, pozostali nie ogarniają tematu toru lub się op....ją. No ale jak Kędziora ich do pionu zaczął stawiać to był be.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    pakosik (25-05-2019)

  35. Powrót do góry    #750
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Co wy z tym Cieslakiem. Przecież Leon i Fredka na każdym torze powinni sobie dac radę. Janos Tai Drabik Emil Kołodziej Pawlicki Smektala Hampel fruwaja a pierwszy i drugi zawodnik GP nie potrafią się spasowac ?? już nie mówiąc że dostają lanie od takich zawodnikow jak Jamróg Gleb Fricke Kurtz czy Kubera. Powtórzę się Włókniarz jest słaby bo słabsi niż w poprzednim sezonie są właśnie ci dwaj liderzy. I jaki by nie był tor nic tego nie zmieni.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-05-2019), pakosik (25-05-2019), spa (26-05-2019)

  37. Powrót do góry    #751
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    ... Tor? Przecież Misio ściągnął z powrotem eksperta - Puczyńskiego.
    Pajacu co do Andzi to ogarniał najlepsze ściganie na tym torze. A Andzia dzisiaj pięknie śmigał w polewaczce i w jednym z traktorów
    Przestań się kompromitować.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    blacktop (25-05-2019)

  39. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tor? Przecież Misio ściągnął z powrotem eksperta - Puczyńskiego. Po raz który? 4, 5? Bo już się pogubiłem. I co , liczy, że ten się zmienił? Buahahahaha... Efekt oglądamy w tym sezonie.
    Ale Andzi to już nie ma w klubie do przygotowania toru. Wrócił w "swoje strony".

    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    I jaki by nie był tor nic tego nie zmieni.
    IMHO zmieni, przynajmniej by coś się działo na zawodach, a nie jazda gęsiego po jednej ścieżce.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (25-05-2019)

  41. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale Andzi to już nie ma w klubie do przygotowania toru. Wrócił w "swoje strony".
    Już? To nawet nie wiedziałem. Szybko poszło. Ciekawe kiedy kolejny powrót.

    To co nieogarnia Cieślak toru czy zostawił go do nieogarniania tym fachowcom co się z nimi Lechu użerał?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #754
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Już? To nawet nie wiedziałem. Szybko poszło. Ciekawe kiedy kolejny powrót.

    To co nieogarnia Cieślak toru czy zostawił go do nieogarniania tym fachowcom co się z nimi Lechu użerał?
    Nie jesteś na bieżąco to skończ się komrpomitować ...

  43. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Sytuacja jest nieciekawa, PO już odjechały i niech ktoś nie robi sobie nadziei nawet, nie z takim składem drodzy Państwo.
    Teraz mamy 4 mecze w plecy, dwa razy Falubaz i potem dwa wyjazdy Leszno i Wrocław. Kluczowe spotkanie z Toruniem u Nas, tak naprawdę wygrana zapewni Nam minimum 7 miejsce, no chyba ze Toruń zacznie coś wygrywać na wyjeździe to i My będziemy mieć ciepło. Szkoda że ta drużyna straciła charakter, tor jest do dupy. Bardzo mocno przypomina Mi się rok 2012, pompowanie balonika po przyjściu Bjerrego i potężny liść w meczu z Gorzowem Różnica jest tylko taka ze w tym roku Świącik za cel minimum wziął sobie play offy wtedy Włókniarz miał się utrzymać i to zrobił.

    http://radiofon.fm/takiego-toru-wiec...kNYctwXz6Durn0

    To co kiedy Świącik wyje*** Cieślaka?
    Ostatnio edytowane przez herbie13 ; 25-05-2019 o 01:37

  44. Powrót do góry    #756
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale Andzi to już nie ma w klubie do przygotowania toru. Wrócił w "swoje strony".



    IMHO zmieni, przynajmniej by coś się działo na zawodach, a nie jazda gęsiego po jednej ścieżce.
    Mówiłem to w kontekście wyniku naszych liderów A nie widowiska. A co do widowiska to gdyby tor był do walki to myślę że jeszcze w kilku sytuacja Madsen Fredka i Zagar straciliby punkty, a tak udało się je doholowac do mety.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  45. Powrót do góry    #757
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2018
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 43 w 19 postach
    Nie szedłbym w czarnowidztwo.To ze wlodzarze nie przewidzieli mizery sprzętowej Fredki i Leona nie znaczy ze będziemy bili się o utrzymanie.Tak na gorze jak na dole karty są rozdane IMO.Nasze spadły pod stół niestety.

  46. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Sytuacja jest nieciekawa, PO już odjechały i niech ktoś nie robi sobie nadziei nawet, nie z takim składem drodzy Państwo.
    Teraz mamy 4 mecze w plecy, dwa razy Falubaz i potem dwa wyjazdy Leszno i Wrocław. Kluczowe spotkanie z Toruniem u Nas, tak naprawdę wygrana zapewni Nam minimum 7 miejsce, no chyba ze Toruń zacznie coś wygrywać na wyjeździe to i My będziemy mieć ciepło. Szkoda że ta drużyna straciła charakter, tor jest do dupy. Bardzo mocno przypomina Mi się rok 2012, pompowanie balonika po przyjściu Bjerrego i potężny liść w meczu z Gorzowem Różnica jest tylko taka ze w tym roku Świącik za cel minimum wziął sobie play offy wtedy Włókniarz miał się utrzymać i to zrobił.
    Tylko wtedy drużyna walczyła. Mecz z Lesznem w tamtym sezonie wyglądał jakby walczyli o życie. Bez kontuzjowanego Kenia, w trakcie meczu straciliśmy Łęgiego Bubel walczący skutecznie z juniorami Byków, Szumina wprasowany w bandę przez Balińskiego i zwieziony w karetce jedzie i punktuje dalej. W ostatnim biegu Grisza z Nermarkiem odwracający wynik z 2:4 na 5:1 dający nie tylko wygraną ale i bonus. Nie ma nawet co porównywać z obecnie bezjajecznym teamem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    pakosik (25-05-2019)

  48. Powrót do góry    #759
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Trzeba oddać szacun dla Misia za to poprzedni gwałt wyszedł do kibiców i naganiał zawodników a teraz przeprosił ...

  49. Powrót do góry    #760
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Prezes w****iony. Zagotowany tak jak mówiłem Cieślak w klubie jest zobaczymy do kiedy. Prezes zapowiedział po meczu gdy wszyscy już się ewakuowali że od tej pory to on zajmie się torem i będzie taki jak sobie życzy tego on i zawodnicy.
    Moje pytanie brzmi czemu do tej pory nic z tym nie zrobił( nie chodzi mi o wynik a jakość widowiska) przecież to już 4 mecz w którym poza pojedynczymi akcjami nie dzieje się nic.

  50. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Prezes w****iony. Zagotowany tak jak mówiłem Cieślak w klubie jest zobaczymy do kiedy. Prezes zapowiedział po meczu gdy wszyscy już się ewakuowali że od tej pory to on zajmie się torem i będzie taki jak sobie życzy tego on i zawodnicy.
    Moje pytanie brzmi czemu do tej pory nic z tym nie zrobił( nie chodzi mi o wynik a jakość widowiska) przecież to już 4 mecz w którym poza pojedynczymi akcjami nie dzieje się nic.

    To będzie traktorem zapyerdalał ? Szacun. Jeśli faktycznie tak powiedział, to Shrek powinien mieć godność i powiedzieć , skoro tak to ja wypyerdalam. Nara.

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Gadol (25-05-2019), waldek0234 (25-05-2019)

  52. Powrót do góry    #762
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Fredka i Madsen zwalaja na tor buahahahaaaha, a Miś to łyka.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Gadol (25-05-2019)

  54. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Prezes w****iony. Zagotowany tak jak mówiłem Cieślak w klubie jest zobaczymy do kiedy. Prezes zapowiedział po meczu gdy wszyscy już się ewakuowali że od tej pory to on zajmie się torem i będzie taki jak sobie życzy tego on i zawodnicy.
    Moje pytanie brzmi czemu do tej pory nic z tym nie zrobił( nie chodzi mi o wynik a jakość widowiska) przecież to już 4 mecz w którym poza pojedynczymi akcjami nie dzieje się nic.
    Co do wywiadu, + dla MiSia za przeprosiny dla kibiców. Szacun za to.

    Tłumaczenie natomiast zawodników, szczególnie zawodników z GP torem jest słabe. A co Byki czy Spartanie na innym jechali? Wyprzedzali nasze łamagi więc dało się wyprzedzać. Tor dla Leona czy Freda, Mateja zaskoczeniem może być przez jedną serię, nie kuxwa przez 5 czy 6 biegów. To są goście, którzy skutecznie walczą w GP na jednodniowych torach (Warszawa!!!). Tam nie mają gotowych ustawień, tam musza po 1 góra 2 seriach ogarnąć i ogarniają. Na domowym torze tego nie potrafią? No litości...

    Dobra siądą i pogadają o torze i Misio usłyszy:
    Pawcio chce twardo na starcie i dystansie i najlepiej jakby była jedna ścieżka co by go nie wyprzedzali szybsi innymi...
    Zagar powie, że chce grzęzawisko tak żeby łapy wykręcało i kaski było tylko widać
    Leon będzie chciał miękko na starcie a później tak lekko przyczepnie i pas na 3/4 toru
    Fred znów będzie chciał by mozna było latać pod balonami ale start to żeby był twardszy bo on słabiej się zabiera
    Miedzin? Wszystko jedno, choć niech będzie miękko bo jak zaliczę ze dwie gleby to się nie poobijam...

    A może prezes by tak zapytał swoje gwiazdeczki czemu sobie przeszkadzają na torze, co było widać w pierwszych meczach? Może zapyta ich czemu, jak dzisiaj koledzy ustawiali się do jazdy parą po wyjściu na 5:1 to taki Leon sru do przodu i ma w pupie walkę o wynik drużynowy? jakoś wtedy tor im nie przeszkadzał jak ktoś tylko przytrzymał rywali.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 25-05-2019 o 01:58
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  55. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Magik (25-05-2019), muuu (25-05-2019), pakosik (25-05-2019), spa (26-05-2019)

  56. Powrót do góry    #764
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Fredka i Madsen zwalaja na tor buahahahaaaha, a Miś to łyka.
    A co tor jest taki nasz Częstochowski do mijanek ? kombinują jak mogą i tyle ...

  57. Powrót do góry    #765
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    A co tor jest taki nasz Częstochowski do mijanek ? kombinują jak mogą i tyle ...
    Gadol ci właściwie odpowiedział. Mijanek nie ma ale to nie tłumaczy żenujących występów Madsena i Fredki.

    Będzie tor do walki i będą wyprzedzać naszych to Miś uderzy w stół i powie ,,koniec pięknych widowisk gdzie mijają naszych. Zawodnicy mówią prezes to nie może tak być że robimy tor gdzie nas wyprzedzają. Przecież oni chcą biegają ale się nie da. Koniec trener musi zrozumieć że najważniejsze są wygrane." Koniec cytatu.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 25-05-2019 o 02:05
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  58. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Gadol (25-05-2019), spa (26-05-2019)

Strona 17 z 63 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •