Strona 12 z 63 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Da sie jeszcze wejsc przez płot na stadion ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #497
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Da sie jeszcze wejsc przez płot na stadion ?
    wszystko zależy do sprawności fizycznej, tylko nie łatwiej przez bramkę?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Mógłbyś przybliżyć troche bardziej ta sytuacje między Pawlem a Damianem?
    Możesz sam zobaczyć. Wg mnie tam go po prostu postawiło w łuku. Premedytacji tam nie widziałem.



    edit: Wspomniany bieg oczywiście od ok. 19:30 Dzięki @polewaczka za korektę.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 27-03-2019 o 21:17
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #499
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Po tych pierwszych jazdach troche martwi postawa Gruchy. Ma super starty ale jest wolny na trasie , bardzo wolny. Moze to kwestia sprzetu ,moze jeszcze sprzet docelowy nie dotarl ale na dzien dzisiejszy wyglada to mocno srednio. Przedpelski wyglada podobnie tylko ze starty ma rowniez slabe. Musza sie ogarnac do ligi bo pozniej bedzie nerwowka. Zagar za to wyglada obiecujaco oby tak w lidze...

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Możesz sam zobaczyć. Wg mnie tam go po prostu postawiło w łuku. Premedytacji tam nie widziałem.

    Wspomniany bieg od ok. 25:30
    Chyba trochę wcześniej 19:30? Po prostu się przeliczył, atak lekko desperacki. Widać, że Paweł się stara, jedzie zadziornie, ale furmanki słabe. Za to Miedziak szarżował niczym Joe Screen

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Czy to prawda ze od 20 lat po raz pierwszy zamknięto dla kibiców inauguracyjny trening zawodników ?? Ponoć myli krzesełka
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #502
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    No akurat nie ponoć, tylko myli, bo ja też myłem. Inna sprawa, że żadnego treningu wtedy nie było i było to już jakiś czas po pierwszym treningu.

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Wali mnie mycie krzeseł, pytałem o pierwszy trening czy był zamknięty dla kibiców ! Zastanawia mnie jeśli to prawda kto podejmuje takie fajne decyzje
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ostatni sparing za naszymi i nie widzę innej opcji jak Dróżdż w podstawowym składzie. Przedpełski beznadziejny, szkoda to nawet komentować. Na plus że u Gruchalskiego i Miśkowiaka coś poszło w dobrą stronę.

  10. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ostatni sparing za naszymi i nie widzę innej opcji jak Dróżdż w podstawowym składzie. Przedpełski beznadziejny, szkoda to nawet komentować. Na plus że u Gruchalskiego i Miśkowiaka coś poszło w dobrą stronę.
    Spokojnie. Pawełek ma plac na trzy pierwsze mecze.

  11. Powrót do góry    #506
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Ale czemu niby odstawiac Przedpelskiego, skoro Drozdz moze jezdzic z "szesnastka"?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #507
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ochowa/7t0b1cb

    Cieślak się nie może Pawełka (3 pkt) nachwalić, a o Dróżdżu (8 pkt): "Wynik we Wrocławiu cieszy, ale nie zapominajmy, że przed rokiem to był jego tor"...

  13. Powrót do góry    #508
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Na spokojnie, po sparingach, bez popadania w stan skrajności uważam, ze mamy całkiem dobry skład i niezłą formę u progu sezonu. Nieco problemu mamy z numerem 10/2 ale nie mogą wszyscy trzaskać kompletów. Start ligi za tydzień, na pierwszy ogień idzie Stal i myśle ze w aktualnej formie jest do ogrania w okolicach +10. Byle spokojnie i bez kontuzji

  14. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Cieślak się nie może Pawełka (3 pkt) nachwalić, a o Dróżdżu (8 pkt): "Wynik we Wrocławiu cieszy, ale nie zapominajmy, że przed rokiem to był jego tor"...
    Nie obraź się, załamać to się można takim komentarzem. Czytam artykuł i co widzę:

    - Jestem zadowolony ze sparingu - mówił po zawodach Marek Cieślak, trener Włókniarza. - Nie było Madsena, a Lindgren testował zupełnie nowy sprzęt. Bardzo dobrze jeździli Miedziński oraz Dróżdż. W końcu też Przedpełski miał ładne wyścigi. W sumie to dla nas bardzo udany sprawdziań. Myślę, że możemy być bardziej zadowoleni niż Sparta.
    Gdzie to *****iste chwalenie Pawełka a umniejszanie wyniku Damiana? Możesz wskazać mi toto palcem?

    - Punkty to jedno, a jazda to drugie, a w jego jeździć widać przełom - mówi Cieślak. - W jednym wyścigu przez trzy okrążenia wiózł za plecami Woffindena. Pawłowi trzeba dać czas, a będzie dobrze. Po tym występie jestem spokojny o jego formę.
    Czy może to *****iste przechwalanie Pawła jest tu? Ja tu widzę szukanie na siłę pozytywów by nie dołować zawodnika, który ostatnio miał problemy z odbiorem krytyki w macierzystym klubie.


    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Nieco problemu mamy z numerem 10/2 ale nie mogą wszyscy trzaskać kompletów.
    Taka tylko mała uwaga. Od Damiana czy Pawła ja nie wymagam kompletów. Ok. 6 pkt +/- 1 pkt będzie spoko. Tego samego wymagałem rok temu od Tofika. Jak będą jeździli na 4-8 pkt, średnio koło 6 to ok. Jeśli będą robili to co Musielak w 2 połowie sezonu (0-2) to niech jadą juniorzy za nich.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 30-03-2019 o 18:14
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ROLAND (31-03-2019)

  16. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,816
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...ochowa/7t0b1cb

    Cieślak się nie może Pawełka (3 pkt) nachwalić, a o Dróżdżu (8 pkt): "Wynik we Wrocławiu cieszy, ale nie zapominajmy, że przed rokiem to był jego tor"...
    To jego taktyka jest. On tak nawija w mediach i liczy na to, że w ten sposób buduje zawodnika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #511
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    4 P. Przedpełski 0 1 0 1 1

    Jest moc xD

  18. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Dróżdż też dziś w 2 lidze w meczu ligowym dał ognia. 6 punktów w Opolu...

  19. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    4 &nbsp. Przedpełski 0 1 0 1 1

    Jest moc xD
    z czego 2 na trupie (ns / d)

  20. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Przedpelskiego najpierw budowal Frontchuck, teraz Cieslak... a kiedy on sie sam za siebie wezmie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #515
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Dróżdż na torze w Częstochowie będzie dawał więcej niż PP.
    Ja tam jednak najbardziej liczę na Gruchalskiego. Niech on przykryje dziurę pod 2/10.

  22. Powrót do góry    #516
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Jaka dziura, przeciez Pawelek, 24 letni Pawelek znalazl juz balans, juz jedzie lepiej. Cieslak juz to wczoraj zapowiedzial. Cieslak zapomnial, ze to nie jazda figurowa na lodzie i nie styl sie liczy a konkretne cyferki kolo nazwiska? Przedpelski byl, jed i bedzie przecietniakiem. Na dzis to nawet do przecietnosci nie dorasta.

  23. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Dróżdż też dziś w 2 lidze w meczu ligowym dał ognia. 6 punktów w Opolu...
    Do tego połowa tych punktów na trupach i niepierzonych juniorach, a tor opolski też zna bardzo dobrze. Cieślak raczej da więcej Pawłowi pojeździć niż Gajewski i Frontchuck, a jeśli ktoś go będzie zmieniał to prędzej juniorzy niż Dróżdż.

  24. Powrót do góry    #518
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,102
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Dróżdż też dziś w 2 lidze w meczu ligowym dał ognia. 6 punktów w Opolu...
    Byłem, widziałem. W sparingu we Wro wyglądał o niebo lepiej. Poza pierwszym wyścigiem dzisiaj, gdzie był super szybki, to potem wyglądał jakby testował sobie sprzęt. Z biegu na bieg coraz słabiej.

  25. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przedpelskiego najpierw budowal Frontchuck, teraz Cieslak... a kiedy on sie sam za siebie wezmie?
    Najważniejsze że go ty zbudujesz wiecznymi komentarzami.

  26. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Najważniejsze że go ty zbudujesz wiecznymi komentarzami.
    Ale co to do ku... nedzy ma byc? Obchodzenie sie jak z jajkiem? Ja zarabiam dobrze ale duzo mniej niz ten szczeniak. Jednakze jak spier.ole to sie musze tlumaczyc i mam przerabne u klienta i musze posypac glowe popiole i probowac naprawic to co zle wykonalem a nie obrazac. Tutaj jest analogia, on wykonuje prace za kase a klientem jest klub. Jak zawodnik daje ciala to klub jako klient wymaga wyciagania wnioskow i poprawy a nie obrażania sie do jasnej cholery.

  27. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ale co to do ku... nedzy ma byc? Obchodzenie sie jak z jajkiem? Ja zarabiam dobrze ale duzo mniej niz ten szczeniak. Jednakze jak spier.ole to sie musze tlumaczyc i mam przerabne u klienta i musze posypac glowe popiole i probowac naprawic to co zle wykonalem a nie obrazac. Tutaj jest analogia, on wykonuje prace za kase a klientem jest klub. Jak zawodnik daje ciala to klub jako klient wymaga wyciagania wnioskow i poprawy a nie obrażania sie do jasnej cholery.
    Bardzo dobrze, że zarabiasz dużo i się z tego ciesz zanim PiS się dowie. Konsekwencje tego mogą być różne. Np. wszyscy zaczną ciebie oceniać na podstawie zarobków i staniesz się wyzyskiwaczem ludu pracującego miast i wsi. Nie wiem czy chciałbyś być tak postrzeganym ale tak już może zostać. Natomiast zawsze diabeł tkwi w szczegółach i te mogą być ciekawe.

  28. Powrót do góry    #522
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Bardzo dobrze, że zarabiasz dużo i się z tego ciesz zanim PiS się dowie. Konsekwencje tego mogą być różne. Np. wszyscy zaczną ciebie oceniać na podstawie zarobków i staniesz się wyzyskiwaczem ludu pracującego miast i wsi. Nie wiem czy chciałbyś być tak postrzeganym ale tak już może zostać. Natomiast zawsze diabeł tkwi w szczegółach i te mogą być ciekawe.
    Dobrze, to znaczy dla Ciebie duzo. Gratuluje !

    Jeszcze wskaz co to znaczy dla Ciebie duzo bo zaraz wyjdzie ze ja zarabiam np 3 tys i to jest dla mnie dobrze co Ty rozumujesz jako duzo ale dla Ciebie duzo to np 20 tys.

  29. Powrót do góry    #523
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dobrze, to znaczy dla Ciebie duzo. Gratuluje !

    Jeszcze wskaz co to znaczy dla Ciebie duzo bo zaraz wyjdzie ze ja zarabiam np 3 tys i to jest dla mnie dobrze co Ty rozumujesz jako duzo ale dla Ciebie duzo to np 20 tys.
    Nadepnąłeś chłoptasiowi na odcisk zwany "Pawełek". Powodzenia.

  30. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Najważniejsze że go ty zbudujesz wiecznymi komentarzami.
    Nawet gdybym mogl to bym nie chcial go budowac, skutecznie mnie do tego zniechecil.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co za porabana dyskusja. Jak Pawel ma problem z rywalizacja z Drozdzem to niech od razy wypala do Opola, jesli go tam zechca.

  32. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Co za porabana dyskusja. Jak Pawel ma problem z rywalizacja z Drozdzem to niech od razy wypala do Opola, jesli go tam zechca.
    Żeby skończył jak Ułamek? Tam przegra jeszcze rywalizację o skład z Łęgowikiem czy Polisem O Szczepaniaku nawet nie wspominam...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #527
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,809
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Żeby skończył jak Ułamek? Tam przegra jeszcze rywalizację o skład z Łęgowikiem czy Polisem O Szczepaniaku nawet nie wspominam...
    Trudno porównywać Ułamka z PP. Co prawda PP to talent może nawet większy niż SU, zaczął lepiej niż nawet SU, tylko co z tego? Ułamek to przez wiele lat silny ligowiec, dużo punktów-sukcesów, a PP to... nie wiem czy nawet Cieślak dzisiaj w niego jeszcze wierzy, trochę krótko to trwało.

  34. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Trudno porównywać Ułamka z PP. Co prawda PP to talent może nawet większy niż SU, zaczął lepiej niż nawet SU, tylko co z tego? Ułamek to przez wiele lat silny ligowiec, dużo punktów-sukcesów, a PP to... nie wiem czy nawet Cieślak dzisiaj w niego jeszcze wierzy, trochę krótko to trwało.
    Jeszcze musi w niego wierzyć. Marek dobrze wie że punktujący Przedpełski jest potrzebny do awansu do play offów.

    Ja to bym już dzis go wypieprzył na zbity pysk , ale może Cieślak coś jeszcze wyczaruje

  35. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    ale może Cieślak coś jeszcze wyczaruje
    Chyba lewatywę
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #530
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Panowie z radykalnymi ocenami PP powstrzymajmy się do drugie czy trzeciej kolejki. Z tego co dało się usłyszeć PP czeka na docelowy sprzęt,
    więc miejmy nadzieje, że to w tym aspekcie należy doszukiwać takiej, a nie innej postawy tego zawodnika w dotychczasowych sprawdzianach.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #531
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Ja to widzę, że wyrastamy na hejterów numer jeden . Jeszcze 1 kolejki nie ma, a ludzie już gnoją Pawła bo na sparach jedzie słabo. Jarają się Dróżdżem który jechał można powiedzieć u siebie (chodzi o spar we Wrocławiu). Może zrobimy sparing w Toruniu i zobaczymy kto wypadnie z tej dwójki lepiej?

    Ogarnijcie się, Dróżdż gdyby był dobry to by jeździł we Wrocławiu, w 2 lidze pokazał swój poziom - niestety nie ekstraligowy. Dodam, że Musielak który jechał słabiutko i też był gnojony przez te same osoby teraz w 1 lidze miecie, gdzie Dróżdż w 2 ma problemy.

    Poczekajmy, dajmy trochę czasu Pawłowi. Jak chcemy walczyć o medal to potrzebujemy Pawła w formie. Też póki co mnie ta jego forma osłabia, ale dajmy mu czasu a nie już gnojenie. To mu nie pomoże.

    To co dla Drożdża jest sufitem dla Pawła jest podłogą. Dajcie spokój już i poczekajmy na pierwsze mecze. Trzymajmy kciuki.

    Teraz czekam na hejt w moją stronę bo to tutaj wychodzi najlepiej.
    Ostatnio edytowane przez Fajka ; 02-04-2019 o 11:48

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Fajka za jego przydatny post!

    andydufrej (02-04-2019), polewaczka (02-04-2019)

  39. Powrót do góry    #532
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    To co dla Drożdża jest sufitem dla Pawła jest podłogą. Dajcie spokój już i poczekajmy na pierwsze mecze. Trzymajmy kciuki.

    Teraz czekam na hejt w moją stronę bo to tutaj wychodzi najlepiej.

    Dokładnie tak uzasadniane było przez zwolenników starszego Holdera (w tym - przyznaję - także mnie) zostawienie go kosztem MJJ

  40. Powrót do góry    #533
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Wie ktos kiedy jest trening?

  41. Powrót do góry    #534
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    To co dla Drożdża jest sufitem dla Pawła jest podłogą. Dajcie spokój już i poczekajmy na pierwsze mecze. Trzymajmy kciuki.
    Twoje porównanie może miałoby rację ale 4 lata temu.

    Przedpełski dzisiaj to nie jest w ogóle zawodnik ekstraligowy.
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #535
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Twoje porównanie może miałoby rację ale 4 lata temu.

    Przedpełski dzisiaj to nie jest w ogóle zawodnik ekstraligowy.
    Zgadam się na ten moment PP to zawodnik drugiej lini pierwszej ligi.
    Ostatnio edytowane przez Cykaczu ; 02-04-2019 o 14:50

  43. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    ****a Przedpełskiego nam w Pile podmienili !
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  44. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Dokładnie tak uzasadniane było przez zwolenników starszego Holdera (w tym - przyznaję - także mnie) zostawienie go kosztem MJJ
    Pewne różnice jednak są. Holder potrafi w Toruniu wygrywać ciężkie biegi a na wyjeździe przegrywać i cieżkie i łatwe. Właściwie to zdecydowaną wiekszośc biegów na wyjeździe przegrywa. Natomiast MJJ jest zawodnikiem bardziej równym. Ciezko mu o trudne wygrane ale i tez nie przegrywa że aż oczy krwawią. Jednak w sumie zawodnicy pkt podobni.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 02-04-2019 o 17:38

  45. Powrót do góry    #538
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    ****a Przedpełskiego nam w Pile podmienili !
    Może to Madsen w jego kewlarze?

  46. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    I jak tam, dalej chcecie wywalać Pawełka na zbity pysk?

  47. Powrót do góry    #540
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Krytykanci Przedpełskiego tak przynajmniej do piątku będą siedzieć na rybach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •