Strona 10 z 63 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 2820

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie ma sensu teraz się zastanawiać czy będzie padało czy nie i czy będą zwroty za wejściówki. Co do pierwszych jazd to jeżdżą nieoficjalnie od poniedziałku poza Madsenem i Fredką.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Blacki taki na czasie, a nie wie, że Fredka śmigał już dzisiaj?

  3. Powrót do góry    #408
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie ma sensu teraz się zastanawiać czy będzie padało czy nie i czy będą zwroty za wejściówki. Co do pierwszych jazd to jeżdżą nieoficjalnie od poniedziałku poza Madsenem i Fredką.
    A kiedy mam się zastanawiać ? Jak kupię ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie za bardzo wiem czego oczekujesz ode mnie.
    Każdy dorosły człowiek potrafi sobie odpowiedzieć na pytanie czy 25 pln
    to jest wydatek na który mnie stać i czy podejmę ryzyko i kupię bilet na dwudniową imprezę.
    Oczywiście organizator powinien jasno określić warunki zwrotu czy też ewentualnej rekompensaty wydanych pieniędzy.
    Myślę, że niebawem możemy się spodziewać takiej informacji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #410
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Bo meandrujesz żeby czasem klubowi czegoś nie przylepić. 25 zł za przedsezonowe sparingi to fura kasy. Niezależnie od statusu majątkowego.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  7. Powrót do góry    #411
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Blacki taki na czasie, a nie wie, że Fredka śmigał już dzisiaj?
    Ja Fredkę już we wtorek rano widziałem na siłowni w Częstochowie.

  8. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    12,50 za zawody to raczej nie jest fura kasy dla doroslego zdrowego czlowieka. Bez przesady.

    Ostafinski juz artykul o tym nabazgral. Ludzie listy piszą. To nie jest normalne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    12,50 za zawody to raczej nie jest fura kasy dla doroslego zdrowego czlowieka. Bez przesady.

    Ostafinski juz artykul o tym nabazgral. Ludzie listy piszą. To nie jest normalne.
    Ostafiński napisał, że 25 pln za jedne (bo nie każdy może iść na dwie imprezy) treningowe jazdy, to fura kasy. I z tym się zgodzę, bo każdy wie jak wyglądają przedsezonowe sparingi i zawody.

    Mogli walnąć jeden bilet za 25 PLN na dwie imprezy, ale jednocześnie zrobić też jednorazowy bilet za 15 PLN na zawody w wybranym dniu.
    Nikt by nie marudził, bo tu nie chodzi o tanio/drogo, tylko że zmusza się ludzi, by płacili za coś czego nie chcą i nie potrzebują.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-03-2019)

  11. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    61%-39% na około 1000 osób w ankiecie pod artykułem wypowiedziało się, że nie widzi problemu w cenach biletu.
    Dla jednego szklanka jest do połowy pełna, dla drugiego do połowy pusta. Naprawdę nie macie większych zmartwień?
    To czy bilet kosztuje 19,99 za memoriał czy 25 pln za obie imprezy. Poniżej składy na obie imprezy.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/81...ign=newswidget
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 21-03-2019 o 15:08
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #415
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Może się wtrącę między wódkę a zakąskę, ale 25 zł za sparing to dużo. Zwłaszcza, że w większości ośrodków sparingi są darmowe albo za przysłowiowego piątaka. I nie chodzi o to, że dorosłego człowieka stać. Przecież jak ktoś pracuje to możnaby powiedzieć co to dla niego nawet 50zł. Ja pamiętam za dzieciaka po szkole na taki darmowy sparing albo za piątkę mogłem wyskoczyć. Za 25zł to już nie bardzo, każdą dychę ciężko było skądś skołować.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Powiedz to ludziom w Lesznie którzy płacą 30-28 pln za Memoriał Alfreda Smoczyka i 15 pln za mecz z Falubazem czyli 45 do 25 pln.
    Czyli za Memoriał w tak małej miejscowości zapłacili znacznie więcej niż kibice Włókniarza za oba spotkania.
    Czasy się lekko zmieniły niestety. Dzisiaj 30 pln zapłaciłem za parkowanie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 21-03-2019 o 15:58
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #417
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ale jak powiedział ktoś wyżej - mają wybór. Ja na któreś z tych zawodów nie pójdę. Po prostu muszę się czasem do czegoś w domu przydać. 25 złotych za przedsezonowy sparing to fura kasy. To jeszcze niedawno było za darmo.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  15. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    25 pln jest za memorial. Sparing jest gratis. Swiacik musi hamowac slowotok majac tak roszczeniowych kibicow.

    Tak swoja droga to jest to smieszne a zarazem zenujace. Najnizsze ceny biletow i karnetow w Polsce a hejterzy wyzywaja bo dostali gratis.

    Co maja powiedziec w Lesznie ZG czy Gorzowie...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #419
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Argumenty na zasadzie: ,, a w Ameryce to murzynów biją’’ są żenujące. Jeżeli mi się coś nie podoba to mogę wyrazić opinię, być może dotrze do kogoś decyzyjnego. Jeżeli odzywać się będą tylko dostawcy aplauzu i uznania jak Black to skąd decyzyjny ma wiedzieć co kibicom/klienteli odpowiada.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (21-03-2019)

  18. Powrót do góry    #420
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 9 postach
    Dla mnie dramatem jest to że po raz kolejny w dupie ma się karnetowiczow.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lubojenka za jego przydatny post!

    dockm (21-03-2019)

  20. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    25 pln jest za memorial. Sparing jest gratis. Swiacik musi hamowac slowotok majac tak roszczeniowych kibicow.
    Ale nie jest nic gratis. Gdyż:

    1. Od początku jest komunikacja, że bilet jest na dwie imprezy "łączone bilety wstępu na te wydarzenia" czy "– Dwudniowy bilet wstępu – 25 zł"
      Pewnie jakby komunikacja marketingowa była na zasadzie, że przyjdź na Memoriał za 25 PLN, druga impreza za 0, gratis, to by nie było uwag i można było mówić o gratisie.
    2. Bo ile ktoś płaci, kto chce wpaść tylko na sam sparing w niedzielę? 25 PLN czy ile? Jak 25 PLN to co ma wtedy gratis?


    Zupełnie nieprzemyślane opcje z wejściówkami jak dla mnie i równie niepotrzebne zamieszanie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    a wy myśleliście, że za oglądanie Pawełka i Miedziaka płacić nie będziecie? Chciało się gwiazd...
    Ostatnio edytowane przez lego ; 21-03-2019 o 21:07
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    polewaczka (21-03-2019)

  23. Powrót do góry    #423
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Przedpelski jest uposledzony, ze w wieku 24 lat jest jeszcze nazywany "Pawełkiem"?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #424
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    25 pln jest za memorial. Sparing jest gratis. Swiacik musi hamowac slowotok majac tak roszczeniowych kibicow.

    Tak swoja droga to jest to smieszne a zarazem zenujace. Najnizsze ceny biletow i karnetow w Polsce a hejterzy wyzywaja bo dostali gratis.

    Co maja powiedziec w Lesznie ZG czy Gorzowie...
    mnie żaden memoriał nie interesuje!!! chciałem jak zawsze wpaść na sparing przedsezonowy, który zawsze był za darmo... a już na pewno za darmo z karnetami. a tu co??? 25 zł mimo posiadania karnetu.

    paranoją jest że za PGE Ekstraligę wchodząc na stadion w tym sezonie nie muszę nic dopłacać, a za trening punktowany muszę kilkadziesiąt złotych...!

  25. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przedpelski jest uposledzony, ze w wieku 24 lat jest jeszcze nazywany "Pawełkiem"?
    wiek to tylko liczba, jak dojrzeje to będzie Pawłem.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #426
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Myślę że trochę przesadzacie z tymi biletami i robicie z igły widły. Jak ostatnio "forma" Blacktopa średnio mi się podoba to w tym przypadku ma rację.
    To jest tylko 25zł! nie 50zł czy 70zł za dwie imprezy tylko 25 zł i to za zawody w całkiem fajnej obsadzie. Ja powiem więcej uważam, że to ciekawe zagranie Świącika spowoduje,
    że na obu będzie dobra frekwencja. Ktoś jak będzie miał już bilet na dwie imprezy to nawet jak mu coś nie pasował z jednym czy drugim terminem to
    będzie kombinował żeby być na obu. Pewnie w wielu przypadkach to się nie uda bo praca czy inne zobowiązania, których nie da się przesunąć, ale w wielu przypadkach to się
    z pewnością uda i myślę, że nawet pakosik uprosi żonę i przycinanie krzaczków w ogrodzie przeniosą na przyszły tydzień .
    Ta więc drodzy koledzy nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma.
    Natomiast zgadzam się, że błędem jest to, że karnety nie obowiązują na te imprezy i za to Świącikowi należy się bura.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  27. Powrót do góry    #427
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Natomiast zgadzam się, że błędem jest to, że karnety nie obowiązują na te imprezy i za to Świącikowi należy się bura.
    Bezdyskusyjnie.
    Natomiast cena za dwie imprezy 25 jest do przyjęcia, pod warunkiem ,że daje się wybór (25) lub (15) za jedne zawody.
    A tak, najnormalniej w świecie zwolenników niedzielnej imprezy mają ....w dupie.

  28. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ktoś jak będzie miał już bilet na dwie imprezy to nawet jak mu coś nie pasował z jednym czy drugim terminem to
    będzie kombinował żeby być na obu.
    W sobotę pracuję, za sparing 25 zł? Dziękuję, postoję. Takich jak ja pewnie paru się znajdzie.

    Wystarczyło dać info, bilet na Memoriał 25 zł i dla tych co pójdą wejście na sparing gratis. A ci co nie mogą/nie chcą iść na Memoriał płacą wejściówkę 10-15 zł na sparing. Całkiem inny wydźwięk.

    Brak wejścia na te imprezy dla karnetowiczów to idiotyzm do potęgi entej. Ale przełknęli kibice napoje z przebitką 200% to przełkną i płacenie ekstra za treningi punktowane.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szczerze mówiąc to nie zamierzam dyskutować przez trzy dni na temat biletów za 25 pln za dwie imprezy czy nawet za jedną.
    Nawet bym nie zabierał głosu w tej sprawie, bo to jest indywidualna sprawa każdego człowieka czy ma budżet i czas,
    ale najbardziej bawi mnie to że najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy na żużel nawet nie chodzą
    To jest prawdziwe clou tej sprawy, nie mówiąc już o karnetach.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-03-2019 o 23:29
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #430
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    A to My się black znamy że wiesz że nie chodzę? Dzisiaj też będę. Jakieś nałogi trzeba miec. To że podnoszę jakiś argument to nie znaczy że ewentualnym problemem jestem dotknięty. Jesteśmy miastem raczej ubogich ludzi. Ja sam raczej bym bakcyla w dzieciństwie nie złapał , gdyby ceny biletów były w moim dzieciństwie takie jak dziś.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  31. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kolejki do kas gigantyczne. Nie wiem dlaczego nie wyciagaja wnioskow z przeszlosci.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #432
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    No cóż póki co tej prędkości u Przedpelskiego nie widać.
    Dużo lepiej wygląda Drożdż .
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  33. Powrót do góry    #433
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Właśnie miałem pisać czy to tylko ja widzę Drozdza za Przedpełskiego
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  34. Powrót do góry    #434
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Pakosik nie mów głośno bo znów się chłopak zamknie w sobie na cały sezon
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  35. Powrót do góry    #435
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Za to Grucha mnie martwi.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  36. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szybkosc jest tylko gorzej z psychiką. W kazdej sytuacji stykowej zamyka gaz.
    Miedzinski jezdzi juz drugi sezon i nie wyciaga wnioskow. Nie wiem dlaczego nie poszerza toru jazdy. Juniorzy super do polowy pierwszego luku.

    Trajektoriu pokazal co potrafi pod banda Miedziakowi, az sie chlop poprawil.

    Madsen w kazdym biegu powinien startwowac 30 metrow za startujacymi dzisiaj.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #437
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Na ta chwile Drozdz powinien dostac zakaz jakiegokolwiek wypozyczenia bo jest klase nad Przedpelskim...

  38. Powrót do góry    #438
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Dróżdż za Pawełka. To nawet nie ma co myśleć.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  39. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Dróżdż za Pawełka. To nawet nie ma co myśleć.
    Pawełek ma pewny skład na trzy pierwsze ligowe mecze. 100 % info.

  40. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Pawełek ma pewny skład na trzy pierwsze ligowe mecze. 100 % info.
    a dzisiaj jeździł z bidonem w ręku czy zostawiał w boksie?

  41. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Ciekawy jestem Leona w GP.

  42. Powrót do góry    #442
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2018
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 50 w 39 postach
    Jeżeli czwórka Zagar,Lindgren, Madsen i Miedziak będą jeździli na takie punkty to wystarczy że Pawełek z juniorami coś sypnie i będzie dobrze.. Ale zdecydowanie za niego powinien jechać Drożdż...

  43. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ciekawy jestem Leona w GP.
    MŚ 2019.

  44. Powrót do góry    #444
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach

    icon12.gif

    O w mordę ...myślałem ,że będę oryginalny pisząc "Dróżdż za Przedpełskiego"
    Martwi mnie Grucha, błędy błędy błędy i zero wniosków.
    Do tego jakiś taki apatyczny sztywny, na dzień dzisiejszy widzę bardziej parę Kowalski ,Misiek.
    To tylko wnioski na podstawie jednych zawodów...

    Odpowiednie służby niech zanotują...byłem na zawodach!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-03-2019)

  46. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    MŚ 2019.
    Nieee.
    Pierwszy rok w GP na przetarcie. Ale w przyszłym to kto wie?

  47. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nieee.
    Pierwszy rok w GP na przetarcie. Ale w przyszłym to kto wie?
    Zobaczymy.

  48. Powrót do góry    #447
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Trochę lipa jakby taki sztywny kołek został mistrzem świata. Mimo to i fury i mindset wydają się we właściwym miejscu.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  49. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie no nie przesadzałbym, że Kowalski za Gruchę. Kowalski jednak trochę odstaje od Michała i Kuby. Natomiast jeśli miałbym dziś wyrokować kto ma większe szanse na punkty poza biegiem juniorskim(na seniorach) to byłby to Miśkowiak Fred chwilami odlatywał, ale to jednak nie to co było rok temu, choć widać, że się doleczył i nie ma tej męczarni, którą oglądaliśmy pod koniec zeszłego sezonu. Ciekawi mnie Madsen, gość wczoraj wyjechał na tor po zimie, a dziś wygrywa zawody. Miedziak i Zagar swoje czytaj nierówno i raczej bez jakiegoś wielkiego polotu czy stylowo czy punktowo. Najbardziej dramatycznie wyglądał Przedpełski. Dróżdż wciąga go na dzień dzisiejszy nosem, ale jak wiemy Pawełek będzie nie do ruszenia. Wiadomo, że to tylko towarzyskie ściganie, ale wnioski można wyciągnąć takie, że u nas status quo wśród seniorów wydaje się zachowane. Na plus, że mamy dwóch juniorów, którzy mają widoki na punktowanie i to w sumie tyle. Fajna pogoda, fajne zawody na rozgrzewkę, oby jutro nie lało i zobaczymy jak wyglądamy na tle Sparty, która jest już ciut mocniej zaprawiona w bojach od naszych

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-03-2019)

  51. Powrót do góry    #449
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie nie róbcie guanoburzy o Pawełka. Dudek i Protasiewicz też mają być odstawieni bo nie wyszedł im towarzyski sparing?

    Chociaż moje zdanie jest niezmienne - dla przybłędów z Torunia nie powinno być w ogóle miejsca we Włókniarzu.
    Pzdr,
    Garfield

  52. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez nitro_ckm Zobacz posta
    Na ta chwile Drozdz powinien dostac zakaz jakiegokolwiek wypozyczenia bo jest klase nad Przedpelskim...
    Po jednych zawodach już takie wnioski?
    Trzeba dać chłopakowi szanse.

    Jakby notorycznie zawalał biegi w lidze, to wtedy można coś już oceniać.
    Być może przyczyni się jeszcze do niejednego wygranego meczu i wtedy bedzie niektórym głupio.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Strona 10 z 63 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •