Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 857

Wątek: Sparta Wrocław 2019 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach

    Sparta Wrocław 2019 - wątek klubowy

    Wydaje mi się, że spokojnie możemy już założyć temat na nowy sezon, szczególnie że od dziś Sparta ma nowego trenera.

    http://wts.pl/dariusz-sledz-wraca-do...-w-nowej-roli/

    Kiedy dwa lata temu zobaczyłem wyremontowany Stadion Olimpijski trochę było mi szkoda, że w czasach gdy broniłem barw Sparty, obiekt nie wyglądał aż tak okazale. Okazuje się jednak, że teraz mam szansę realizować się zawodowo właśnie tutaj, w klubie, z którym tak wiele mnie łączy, dla którego walczyłem przez lata i z którym sięgałem po największe sportowe sukcesy – przyznaje Dariusz Śledź, nowy trener Betard Sparty Wrocław. – Dziękuję Krystynie Kloc i Andrzejowi Rusko za to, że kolejny raz postawili na mnie. Wierzę, że wspólnie z tą ciągle młodą, ale już poukładaną sportowo drużyną będę mógł skutecznie walczyć o Mistrzostwo Polski.
    .

    Wygląda na to, że skład również jest zamknięty:
    Tai
    Jamróg
    Magic
    Vaszek
    Fricke
    Liszka
    Drabik
    Gleb

    Przy sprzyjających wiatrach walka o tytuł możliwa ale sporo będzie zależało od tego, czy poprawią się Fricke i Milik. Z drugiej strony posiadania drugiego Polaka w składzie, który powinien punktować, da nam komfort manewrów taktycznych, o których mogliśmy pomarzyć w tym sezonie.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    A co z mlodym Sledziem? Mial zdawac egzamin na wiosne 2018, a zadnych informacji nie bylo?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    sam nie wiem co myśleć o sledziu. jakiś dla mnie zbyt delikatny. ze starej paki pozostał na trenera tylko załuski ☺ . dobrze ze śledz jest inteligentny bo baron był typowym pastewniakiem i nie pasował na nasze salony.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Oficjalna strona fb Sparty, post o zatrudnieniu Darka na trenera, a w komentarzach:

    Cytat Zamieszczone przez patryk malitowski Zobacz posta
    To był mój pierwszy prawdziwy trener, który miał podejście do zawodnika. Nie to co Baron...
    Zaorany lol.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,052
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Oficjalna strona fb Sparty, post o zatrudnieniu Darka na trenera, a w komentarzach:



    Zaorany lol.
    Patryk Malitowski jeszcze żyje ? Zapowiadał się na fajnego grajka.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    753
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 257 w 149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A co z mlodym Sledziem? Mial zdawac egzamin na wiosne 2018, a zadnych informacji nie bylo?
    W Rzeszowie na ostatnim egzaminie nie zdał, jakiś uślizg zaliczył z tego co pamiętam

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Jezeli taki oderwany od pluga Baron dal tu rade, to moze i znacznie bardziej inteligentny Sledz sobie poradzi. Obstawiam tez, ze ta zmiana to poczatek podchodow pod Lamparta na 2020

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Patryk Malitowski jeszcze żyje ? Zapowiadał się na fajnego grajka.
    Zakonczyl przygode z zuzlem. To byla czesc tej biednej Sparty z lat 2011-2013, fajny klimat wtedy byl, chlopaki wspierali sie nawzajem. Malitowski z trybun dopingowal Ogora w 2012 na finale IMP w Zielonej Gorze. Jak wiesc gminna niesie Malita zlapal strasznego kabla po wypadku Richardsona.
    Choc akurat para Malitowski-Dolny, ktora bylismy raczeni 3 sezony-no coz....
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 16-10-2018 o 20:27
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-10-2018)

  9. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Śledź to dobra opcja, w Lublinie osiągnął ogromny sukces. Gorszy od Dobruckiego na pewno nie będzie. Jak wypali to będzie super, ale jak nie to niestety za rok Rusko ruszy po Cieślaka...

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    No ten kontrakt na rok to w sumie tez moze byc pod Cieslaka Sledz do tej pory nie byl zly jako menadzer, ale dla mnie zawsze cieniem na nim kladzie sie sezon 2013, kiedy spadl z Rzeszowem..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,435
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Przyznam, że nie spodziewałem się Dariusza we Wrocławiu - choć nie jest to w żadnym stopniu nowy człowiek we Wrocławiu.
    Myślałem, że jednak zostanie w Lublinie i zawalczy o utrzymanie.
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    W jeździe na rolkach chyba.

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W jeździe na rolkach chyba.
    w Oraniu pola

  14. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Co za czasy wszyscy dziadyga gardza za gruby szmal , znaczy jest dobrze

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-02-2019)

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Fantastyczna gonitwa. Mało brakowało.
    To ten koń którego nikt nie chciał i nie wierzyli że będzie się nadawał do gonitw ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Panowie nie kupujcie Grega tylko agregat najpierw... w tym roku wszystkie zawody na chorągiewkę?

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Jak dla mnie to tam ostro cos zostalo sp**przone przy przebudowie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ale jest postęp od meczu z Unią

    zegar 2 minut też nie działa...

    następne oświetlenie?

  20. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Wrocław to jednak wiocha

  21. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Panowie nie kupujcie Grega tylko agregat najpierw... w tym roku wszystkie zawody na chorągiewkę?
    Zdarzyć się może wszędzie, ale to powoli staję się taką nową tradycją

  22. Powrót do góry    #20
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,097
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Przynajmniej nikt nie miał dzisiaj pretensji do Protasa, że stoi za daleko od taśmy...

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,731
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    O co tam chodziło z tym Piotrem Pawlickim ? Rzucił fochem czy jakiegoś urazu nabawił się w pierwszym swoim biegu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Fantastyczna gonitwa. Mało brakowało.
    To ten koń którego nikt nie chciał i nie wierzyli że będzie się nadawał do gonitw ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    może nie tyle ze nikt jego nie chciał co raczej nie był nim zainteresowany. ten kon był i jest jak na araba drobny czy raczej bardzo szczupły. fazza mogła spokojnie wygrać ta gonitwe . dosiadal ja włoski dzokej i pierwszy raz widziałem jak podczas gonitwy na finiszu pogania ja batem jedna ręką a potem przekłada bat na drugą rękę. to jest poważnym błędem w pobudzeni konia a jak wiesz wygrana była o nos. mimo wszystko jest to jeden z największych polskich sukcesów bo może nie wiesz ale konia przypisuje się do państwa gdzie on trenuje. wiec nie ma tu znaczenia ze pochodzi z Francji w właścicielem jest arabski książę

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A nie jest to układ związany z robieniem miejsca dla Grega a Bewey będzie tylko na rezerwę ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jak mialby przyjsc Hancock,to z Bewleyem mieliby dwoch rezerwowych.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak mialby przyjsc Hancock,to z Bewleyem mieliby dwoch rezerwowych.
    Szukam racjonalności w postępowaniu Sparty. Wymiana wyłącznie Milik-Bewley racjonalna nie jest.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    https://twitter.com/DanBewley/status...45796925276165

    Szkoda tego Rybnika jeśli faktycznie ma prysnąć. Kolejny który otrzymał pomoc i odchodzi? Jemu przecież jazda za pół darmo nie groziła

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,731
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szukam racjonalności w postępowaniu Sparty. Wymiana wyłącznie Milik-Bewley racjonalna nie jest.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No jest racjonalność i to spora. Milik powyżej pewnego poziomu już nie przeskoczy, w każdym bądź razie jest to mało prawdopodobne. A Bewley, jest bardzo możliwe, że się ogarnie i zacznie punktować na przyzwoitym poziomie. Na razie dostanie nr 8/16. A Czugunow wejdzie do składu za Milika. I tu trzeba zauważyć, że Milika nie można dać pod nr 8/16 a rudego już tak. Poza tym dzisiaj taki Bewley kosztuje niedużo i jestem przekonany, że jak Rusko go wypożyczy to zaraz uzgodni z nim warunki na co najmniej 2-3 lata. Poza tym, taki Bewley, kiedy w parkingu ma tego Courtneya i Taia, to będzie całkiem inny zawodnik. I jestem pewien, że jak ominą go kontuzje, to najpóźniej w II połowie RZ gość zacznie solidnie punktować na Olimpijskim. W sumie Rusko niczym nie ryzykuje, może tylko zyskać. Jeśli uda im się młodego odbudować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jeżeli z Bewleyem nie przyjdzie Greg to znaczy że Rusko odpuszcza walkę o tytuł i szykuje się do skoku o pełną pule za rok.
    Tyle że w żużlu długofalowe budowanie gówno daje. Robią błąd bo z Jankesem w składzie Sparta dojechałyby wszystkich.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Wg mnie nawet z GH mieliby i tak dziureczki w skladzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wg mnie nawet z GH mieliby i tak dziureczki w skladzie.
    Najmniejsze z wszystkich. Qde wyobraźcie sobie ekipę:

    1. Tai
    2. Fricke
    3. Hancock
    4. Jamróg
    5. Janowski
    6. Liszka
    7. Drabik
    8. Bewley/Czugunow

    Byłaby mega moc. A tak, Sparta inwestuje w przyszłość i obiektywnie w najlepszym przypadku nie osłabia się w tym sezonie a zachowuje dotychczasową moc czyli bez większych szans na majstra.
    Ciężko mi w to uwierzyć. Rusko ma za duże ciśnienie na majstra żeby nie skorzystać z sytuacji jaka wytworzyła się w tym roku po wywaleniu z rozgrywek cyrku diamentowego Irka.

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Na moje oko Leszno i tak mialoby mniej dziur.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Z Bewleyem to trzeba sie dogadac jak Leszno z Kurtzem swego czasu - czyli ten sezon niech sie rozjezdza nizej, a za rok ekstraliga. Zamiana Milik - Bewley to strzal w kolano. Bewley obecnie poza jednym torem na swiecie nie jedzie kompletnie nic.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Najmniejsze z wszystkich. Qde wyobraźcie sobie ekipę:

    1. Tai
    2. Fricke
    3. Hancock
    4. Jamróg
    5. Janowski
    6. Liszka
    7. Drabik
    8. Bewley/Czugunow

    Byłaby mega moc. A tak, Sparta inwestuje w przyszłość i obiektywnie w najlepszym przypadku nie osłabia się w tym sezonie a zachowuje dotychczasową moc czyli bez większych szans na majstra.
    Ciężko mi w to uwierzyć. Rusko ma za duże ciśnienie na majstra żeby nie skorzystać z sytuacji jaka wytworzyła się w tym roku po wywaleniu z rozgrywek cyrku diamentowego Irka.

    Najsilniejsze mozliwe zestawienie to jednak:
    Tai
    Milik
    Hancock
    Jamrog
    Janowski
    Drabik
    Liszka
    Fricke
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No dobra ale z zapowiedzi składu na Toruń wynika że Milika już u was nie ma.

  36. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    999
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jeżeli z Bewleyem nie przyjdzie Greg to znaczy że Rusko odpuszcza walkę o tytuł i szykuje się do skoku o pełną pule za rok.
    Tyle że w żużlu długofalowe budowanie gówno daje. Robią błąd bo z Jankesem w składzie Sparta dojechałyby wszystkich.
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Najmniejsze z wszystkich. Qde wyobraźcie sobie ekipę:

    1. Tai
    2. Fricke
    3. Hancock
    4. Jamróg
    5. Janowski
    6. Liszka
    7. Drabik
    8. Bewley/Czugunow

    Byłaby mega moc. A tak, Sparta inwestuje w przyszłość i obiektywnie w najlepszym przypadku nie osłabia się w tym sezonie a zachowuje dotychczasową moc czyli bez większych szans na majstra.
    Ciężko mi w to uwierzyć. Rusko ma za duże ciśnienie na majstra żeby nie skorzystać z sytuacji jaka wytworzyła się w tym roku po wywaleniu z rozgrywek cyrku diamentowego Irka.
    No ale po co jednocześnie miałby przyjść Bewley i Hancock? Mają Fricka i Czugunova, więc ktoś z tej trójki musiałby wylądować na ławie. Chociaż z drugiej strony to byłoby po wrocławskiemu: trzymali cały sezon Jędrzejaka poza składem, potem Oskara Bobera, a także potrafili wstawiać Dróżdza by wyszedł tylko na prezentacje (a mógł to uczynić pierwszy lepszy junior).

    Nie miej z Hancockiem za Milika siła Sparty byłaby rażąca. Natomiast pytanie co z kasą, bo szczerzę to wątpię że Hancock się zgodzi jeździć za stawkę Milika, a Kloc z Rusko na kredyt budować składu raczej nie będą. Z resztą to też są złotówy, bo pamiętam jak Piotr Pawlicki poklócił się z Unią i już zapowiedział odejście, a w Sparcie cierpliwie czekali, a gdy został mu tylko kierunek wrocławski to dostał taką ofertę że z podkulonym ogonkiem wrócił negocjować w Lesznie. Albo pamiętacie jak było z przyjściem Fricke do Wrocławia, który miał ważny kontrakt w Rybniku, te cuda na kiju?
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 25-04-2019 o 23:09

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    strzelva ma przemyślenia godne ćpuna

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Żaden dziadek nic nie zmieni, Leszno w pełnym składzie po za zasięgiem.
    Za rok bez Smyka na juniorce będzie w zasiegu
    ja tam słyszałem ze rusko szykuje się na majstra za trzy lata.

  38. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kuswa, co to jest stozek rotatorow?
    Kazdy to ma czy tylko Janowski?
    Jak dbałeś o zabezpieczenie to możesz spać spokojnie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    tak, usunął po paru minutach, dobra wymówka z twojej strony

    przestań chrzanić głupoty
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  40. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Torun jak spadnie to spadnie.Nie takie druzyny spadaly i nikt wyjatkow nie robil.
    Zaloze sie,ze zamiast ciagniecia Torunia za uszy,wielu w przypadku spadku otworzy szampana.
    Akurat ewentualny spadek Torunia to biznesowo nikomu się nie opłaca, ale na pewno ucieszy się ten kto przejmie Doyla i PUKa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  41. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Toruń nie musi spadać żeby ktoś pozyskał PUKa i Doyla.
    Tak na marginesie to już rozglądają się za nowym pracodawcą.
    Powiększą ekstraligę albo zamkną ekstraligę na dwa lata jak to dawniej bywało.
    Także robili wyjątki wbrew temu co można tutaj przeczytać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Tak a TV ktora łoi na to kupe siana zwyczajnie sie na to zgodzi. Bo fantazja jest od tego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na co ma się zgadzać lub nie zgadzać TV?
    Na spadek KST czy powiększenie ekstraligi?
    O tym decydują jeszcze kluby.
    Jak będzie zaglądało widmo spadku większej ilości drużyn w oczy to będą powiększali i dzielili kasę na więcej części.
    Generalnie to ekstraliga była pokazywana wcześniej można powiedzieć za darmo.
    Od pewnego czasu to się trochę zmieniło z naciskiem na trochę.
    p.s. łoi na to kupę siana dobre
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Sparta Wrocław 2019 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dlatego w obecnej sytuacji nie ma się co rozpędzac i chyba lepiej zająć 3 niż 2 miejsce.
    A co to zmienia?

    PS: „złamany krąg T3”. Jakiś lekarz na forum ? Co to w praktyce oznacza?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 08-06-2019 o 07:18

  45. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co to zmienia?

    PS: „złamany krąg T3”. Jakiś lekarz na forum ? Co to w praktyce oznacza?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Mariusz! Odbiór?! Padło pytanie!
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co to zmienia?

    PS: „złamany krąg T3”. Jakiś lekarz na forum ? Co to w praktyce oznacza?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Falubaz 7 czekamy na diagnozę. Bedzie jeszcze chodzić?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Wielki pech Sparty a mimo wszystko potrafi wygrać w Lublinie, ta drużyna zasługuje na PO zdecydowanie. Zresztą z zespołami takimi jak Włókniarz czy Gorzów brak Woffindena nie będzie widoczny bo i tak sobie poradzicie na swoim torze, gorzej z pojedynkami typu Leszno i Zielona Góra.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •