Wydaje mi się, że spokojnie możemy już założyć temat na nowy sezon, szczególnie że od dziś Sparta ma nowego trenera.

http://wts.pl/dariusz-sledz-wraca-do...-w-nowej-roli/

Kiedy dwa lata temu zobaczyłem wyremontowany Stadion Olimpijski trochę było mi szkoda, że w czasach gdy broniłem barw Sparty, obiekt nie wyglądał aż tak okazale. Okazuje się jednak, że teraz mam szansę realizować się zawodowo właśnie tutaj, w klubie, z którym tak wiele mnie łączy, dla którego walczyłem przez lata i z którym sięgałem po największe sportowe sukcesy – przyznaje Dariusz Śledź, nowy trener Betard Sparty Wrocław. – Dziękuję Krystynie Kloc i Andrzejowi Rusko za to, że kolejny raz postawili na mnie. Wierzę, że wspólnie z tą ciągle młodą, ale już poukładaną sportowo drużyną będę mógł skutecznie walczyć o Mistrzostwo Polski.
.

Wygląda na to, że skład również jest zamknięty:
Tai
Jamróg
Magic
Vaszek
Fricke
Liszka
Drabik
Gleb

Przy sprzyjających wiatrach walka o tytuł możliwa ale sporo będzie zależało od tego, czy poprawią się Fricke i Milik. Z drugiej strony posiadania drugiego Polaka w składzie, który powinien punktować, da nam komfort manewrów taktycznych, o których mogliśmy pomarzyć w tym sezonie.