Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 857

Wątek: Sparta Wrocław 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Transfer do Łodzi wykluczyłem niemal od razu, ale z drugiej strony po co z takim żartem miałby nagle wyjechać. Rozpoczynające się okno to chyba słaby powód No nic, trzeba czekać.

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Hitem bedzie, jak w Gorzowie Sparta stawi sie z Laguta
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (15-05-2019), lego (15-05-2019)

  4. Powrót do góry    #363
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    No wlasnie o tym samym pomyslalem, ze polowanie moze byc na Grisze nie na Grega. Wtedy Milik w sumie niepotrzebny a w Lodzi Andersen i Okon jada generlanie dosc kiepsko.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #364
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,522
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Nie no w Łodzi to tam bym się przydał, ale to raczej temat sprzed kontuzji Janowskiego, gdzie jakiś powód niewystawiania Milika przecież był. Sporo się jednak zmieniło i to nie tylko kontuzja Magica, ale i bardzo dobre występy Milika w SoN, Szwecji i równolegle katastrofalne Gleba, Jamroga. W żadnym układzie Milik nie jest w Sparcie zbędny, no chyba że się pożarli jakoś.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no w Łodzi to tam bym się przydał, ale to raczej temat sprzed kontuzji Janowskiego, gdzie jakiś powód niewystawiania Milika przecież był. Sporo się jednak zmieniło i to nie tylko kontuzja Magica, ale i bardzo dobre występy Milika w SoN, Szwecji i równolegle katastrofalne Gleba, Jamroga. W żadnym układzie Milik nie jest w Sparcie zbędny, no chyba że się pożarli jakoś.
    blisko

  7. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Mogło byc też tak, że WTS dogadal się z Hancockiem, Milik dostał wolna rękę i to wykorzystał, a że Hancock owi przydarzyła się rodzinna tragedia..... Rusko został bez Hancocka i Milika.

  8. Powrót do góry    #367
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,522
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Jakby miał nie jechać to wrzuciliby go do pary z Taiem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #368
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    mysle ze Grisza moglby podpisac historycznie rekordowy kontrakt. Motor,Wts, Torun,Gorzow.....kazdy w potrzebie

    lepiej dac 500-800k pln wiecej niz jechac lige nizej

    Moglby trafis spokojnie 2 mln za niepelny sezon

  10. Powrót do góry    #369
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jakby miał nie jechać to wrzuciliby go do pary z Taiem.
    Usunalem post bo dotarlo do mnie, ze zaden kevlar na sztuke nie jest potrzebny bo co najwyzej Czugunow wskakuje za Milika I jedziemy bez rezerwowego. A za Wojdyle RT I Drabik. I czuje, ze tak bedzie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #370
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jednak nie chodziło o Łagute

    Przynależności klubowe:

    Speedway Lublin SA
    Grigorij Laguta* 1984 MFR

  12. Powrót do góry    #371
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Tak sobie teraz mysle, ze poziom obs**nia przed Stala wskazywal, ze wystep Milika nie byl planowany. Wtedy to by mialo sens.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #372
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Gdzieś widziałem dość świeży wywiad z Milikiem w którym mowa jest o dalszej jeździe w Ekstralidze w barwach Sparty, więc nie ma szans że go jutro w Gorzowie nie będzie.

  14. Powrót do góry    #373
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,522
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Gorzej jakby robił celowe zera jak ten mentalny dzban z Łotwy
    No ale bez jaj, Milik już w tej chwili, niezależnie od obecności Janowskiego, chyba ma pewną pozycję w drużynie i pewny plac do końca roku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #374
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Na instastory Milik jak typowy zawodnik z Łodzi. Kapelusz taki sam na zdjęciu jaki mają wszyscy zawodnicy Orła Łódź.

    Więc przymiarki Milika do Orła były wielkie, skoro zapewne klub Orzeł Łódź już mu takie zdjęcie cyknął. Ktoś gdzieś na forum pisał, że Milik był widziany w Łodzi. Ile w tym prawdy nie wiem, ale te zdjęcie ktoś musiał mu zrobić z Orła Łódź.

    Mogło być tak, że Wrocław zgodził się na wypożyczenie Milika, ale za sprawą kontuzji Janowskiego i kłopotami Grega wycofał się w ostatniej chwili.
    Tylko pytanie teraz. Kiedy się wycofał? Bo te zdjęcie na instastory było robione 2 dni temu.

    Ps. Zauważcie, że na tym zdjęciu z instastory u Milika na kołnierzu są barwy Orła Łódź. Nie dość, że kapelusz taki sam jaki mają zawodnicy Orła, to w dodatku na kołnierzu u Milika herb Orła Łódź

  16. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Moja żona jak zobaczyła w TV te grafiki Orła Łódź z kolesiami w kapeluszach i ciemnych garniturach to się zapytała czy na żużlu startują jacyś amisze

  17. Powrót do góry    #376
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Na instastory Milik jak typowy zawodnik z Łodzi. Kapelusz taki sam na zdjęciu jaki mają wszyscy zawodnicy Orła Łódź.

    Więc przymiarki Milika do Orła były wielkie, skoro zapewne klub Orzeł Łódź już mu takie zdjęcie cyknął. Ktoś gdzieś na forum pisał, że Milik był widziany w Łodzi. Ile w tym prawdy nie wiem, ale te zdjęcie ktoś musiał mu zrobić z Orła Łódź.

    Mogło być tak, że Wrocław zgodził się na wypożyczenie Milika, ale za sprawą kontuzji Janowskiego i kłopotami Grega wycofał się w ostatniej chwili.
    Tylko pytanie teraz. Kiedy się wycofał? Bo te zdjęcie na instastory było robione 2 dni temu.

    Ps. Zauważcie, że na tym zdjęciu z instastory u Milika na kołnierzu są barwy Orła Łódź. Nie dość, że kapelusz taki sam jaki mają zawodnicy Orła, to w dodatku na kołnierzu u Milika herb Orła Łódź
    Ale gdzie to zdjecie jest? Bo piszesz, jakby bylo powszechnie dostepne.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #377
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    http://zuzel.info/viewtopic.php?f=10&t=15303&start=50

    Masz tutaj na naszym forum.
    Zdjęcie Milika w kapeluszu i przypatrz się. Na kołnierzu herb Orła Łódź.
    I to zdjęcie jest świeże, więc jakim cudem zostało zrobione? I niby jak Sparta mogła się dogadać z Orłem i wystawić Milika na piątek?

  19. Powrót do góry    #378
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Po pierwsze to fotomontaz, a po drugie wyglada jak fejk (w sensie ta relacja). Mam go na insta I nie widzialem zeby cos takiego wrzucal, a wchodze tam z przyzwyczajenia kilka razy na godzine.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #379
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Po pierwsze to fotomontaz, a po drugie wyglada jak fejk (w sensie ta relacja). Mam go na insta I nie widzialem zeby cos takiego wrzucal, a wchodze tam z przyzwyczajenia kilka razy na godzine.
    On to po paru minutach usunął.
    Skoro usunął tzn, że Wrocław nie zgodził się ostatecznie i nie ma tematu - Milik we Wrocławiu

  21. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,604
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    tak, usunął po paru minutach, dobra wymówka z twojej strony

    przestań chrzanić głupoty
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  22. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Moja żona jak zobaczyła w TV te grafiki Orła Łódź z kolesiami w kapeluszach i ciemnych garniturach to się zapytała czy na żużlu startują jacyś amisze
    Przecież oni wyglądają jak typowe łapiduchy

  23. Powrót do góry    #382
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    http://zuzel.info/viewtopic.php?f=10&t=15303&start=50

    Masz tutaj na naszym forum.
    Zdjęcie Milika w kapeluszu i przypatrz się. Na kołnierzu herb Orła Łódź.
    I to zdjęcie jest świeże, więc jakim cudem zostało zrobione? I niby jak Sparta mogła się dogadać z Orłem i wystawić Milika na piątek?
    "Przypatrz się, na kołnierzu herb Orła Łódź" - dobrze, że napisałeś bo nikt by nie zauważył

    Widzę, że kolega nowy nie tylko w żużlu ale też w internetach - pół żużlawki pękało ze śmiechu że zrobili taki trolling. Sporo osób łyknęło to jak młode pelikany
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Na instastory Milik jak typowy zawodnik z Łodzi. Kapelusz taki sam na zdjęciu jaki mają wszyscy zawodnicy Orła Łódź.

    Więc przymiarki Milika do Orła były wielkie, skoro zapewne klub Orzeł Łódź już mu takie zdjęcie cyknął. Ktoś gdzieś na forum pisał, że Milik był widziany w Łodzi. Ile w tym prawdy nie wiem, ale te zdjęcie ktoś musiał mu zrobić z Orła Łódź.

    Mogło być tak, że Wrocław zgodził się na wypożyczenie Milika, ale za sprawą kontuzji Janowskiego i kłopotami Grega wycofał się w ostatniej chwili.
    Tylko pytanie teraz. Kiedy się wycofał? Bo te zdjęcie na instastory było robione 2 dni temu.

    Ps. Zauważcie, że na tym zdjęciu z instastory u Milika na kołnierzu są barwy Orła Łódź. Nie dość, że kapelusz taki sam jaki mają zawodnicy Orła, to w dodatku na kołnierzu u Milika herb Orła Łódź
    Daj mi 5 minut a na kolnierzyku bedzie mial chocby i tecze z LGBT. mlody_piernik to ogarnie w 2 minuty.
    Kolego ewidentnie czujesz nie tylko zuzel ale i okres transferowy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #384
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Mlody piernik ty jestes jakis borderline?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    http://zuzel.info/viewtopic.php?f=10&t=15303&start=50

    Masz tutaj na naszym forum.
    Zdjęcie Milika w kapeluszu i przypatrz się. Na kołnierzu herb Orła Łódź.
    I to zdjęcie jest świeże, więc jakim cudem zostało zrobione? I niby jak Sparta mogła się dogadać z Orłem i wystawić Milika na piątek?
    Ja pierdziele chłopie, przecież to zdjęcie chyba nawet w photoshopie nie było obrabiane tylko w paincie. I łyknął to gość co podobno w opór czuje żużel

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Mossberg (26-05-2019), gkm_fan (16-05-2019), lego (16-05-2019), sobotch (16-05-2019)

  28. Powrót do góry    #386
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Przypomnialo mi sie, jak zima na tym forum lubelskim ktos wrzucil zdjecie, ktore niby Tai opublikowal i usunal z instastory (z drogowskazem na Lublin)
    Teraz znowu ktos postanowil strollowac - zeby zasiac troche paniki, ze skoro Rusko puszcza Milika to pewnie z Laguta dogadany
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #387
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,045
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    No być może w końcu Paweł Łaguta jeszcze bez kontraktu w Polsce chyba

  30. Powrót do góry    #388
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No być może w końcu Paweł Łaguta jeszcze bez kontraktu w Polsce chyba
    To zdjecie przedwczoraj/wczoraj wrzucili
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    spitt22 (16-05-2019)

  32. Powrót do góry    #389
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ja pierdziele chłopie, przecież to zdjęcie chyba nawet w photoshopie nie było obrabiane tylko w paincie. I łyknął to gość co podobno w opór czuje żużel
    A co ma czucie żużla do tego zdjęcia? Kompletnie nic.
    Zobaczyłem te zdjęcie i myślałem, że coś jest na rzeczy.
    Te wszystkie spekulacje, odsunięcie od składu Milika jasno wskazywało na jakiś ruch.

    Nie chce wytykać, ale wielu z Was mówiło, że Łaguta niby dogadany z Motorem a wyląduje gdzieś indziej.

  33. Powrót do góry    #390
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Nie chce wytykać, ale wielu z Was mówiło, że Łaguta niby dogadany z Motorem a wyląduje gdzieś indziej.
    Wielu z nas tak mowilo? No to gosciu prosze wrzucic jakis przyklad. Skoro wielu mowilo, to nie bedzie problemem znalezienie trzech userow, ktorzy stwierdzili, ze Laguta wyladuje gdzie indziej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #391
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Nie chce mi się szukać tego, nie mam czasu na to.
    Myślisz, że ja o wszystkim pamiętam co kto pisał, gdzie i kiedy? Na pewno było tu pisane, że niby Łaguta dogadany z Motorem ale może wylądować gdzieś indziej i żebyśmy w Lublinie się nie cieszyli nad tym Łagutą, bo może zrobić na psikola.

  35. Powrót do góry    #392
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    aaa... ze moze wyladowac? To sie zdecyduj zanim pierdniesz. Bo to, ze mogl to oczywista sprawa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,924
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    A co ma czucie żużla do tego zdjęcia? Kompletnie nic.
    Zobaczyłem te zdjęcie i myślałem, że coś jest na rzeczy.
    Te wszystkie spekulacje, odsunięcie od składu Milika jasno wskazywało na jakiś ruch.

    Nie chce wytykać, ale wielu z Was mówiło, że Łaguta niby dogadany z Motorem a wyląduje gdzieś indziej.
    Bzdury gadasz. Wielu z nas mówiło, że Łaguta jeszcze nie jest zawodnikiem Motoru. Bedzie dopiero jak w okienku podpisze kontrakt. Ale do tego czasu, formalnie, może jeszcze kilka razy zmienić zdanie. Co wcale by mnie nie zdziwiło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Nie chce mi się szukać tego, nie mam czasu na to.
    Myślisz, że ja o wszystkim pamiętam co kto pisał, gdzie i kiedy? Na pewno było tu pisane, że niby Łaguta dogadany z Motorem ale może wylądować gdzieś indziej i żebyśmy w Lublinie się nie cieszyli nad tym Łagutą, bo może zrobić na psikola.
    Nie bój nie bój, Griszka jeszcze zdąży was ********. Jak nie w tym roku to w przyszłości. Ten typ już tak ma.

  38. Powrót do góry    #395
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 68 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie bój nie bój, Griszka jeszcze zdąży was ********. Jak nie w tym roku to w przyszłości. Ten typ już tak ma.
    Nie przewiduje, że Grisza zostanie u nas w nowym sezonie.
    W tym roku niby jak ma nas wyru... ma robić 3 pkt na mecz? To najemnik za kasę, więc będzie robił ile wlezie by mu $ się zgadzały.
    1 pkt = ileś tam fajnych $$ na jego koncie.
    Vacul, Pedersen to u Was najemnicy i robią pkt za ładne $$
    Za rok mogą powędrować gdzieś indziej.

    Bardziej byłoby mi żal Lamparta, Miesiąca, MM, czy Lamberta. A najbardziej AJ jednak

  39. Powrót do góry    #396
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Pejsy piszą, że boks Magica na Narodowym gotowy i oklejony sponsorami, więc pewnie podejmie próbę jazdy w sobotę.

  40. Powrót do góry    #397
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Pejsy piszą, że boks Magica na Narodowym gotowy i oklejony sponsorami, więc pewnie podejmie próbę jazdy w sobotę.
    Wrzucil wczoraj taka relacje na insta - ale skad oni wiedza, ze to juz na sobotnie gp to pojecia nie mam. To byly relacje z organizowania przydomowego warsztatu i wsrod nich byl wlasnie ten boks - a przeciez rund jest wiele w tym sezonie. Dla mnie to nic nie oznacza.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #398
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,836
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Dzisiaj chyba miał poinformować czy jedzie czy nie.

  42. Powrót do góry    #399
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Dzisiaj mial wiedziec, czy jedzie czy nie - nie bylo mowy o informowaniu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #400
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,836
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Nie chce mi się szukać ale gdzieś czytałem że miał poinformować organizatorow GP, bo chyba następny w kolejce jest Lambert?

  44. Powrót do góry    #401
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Lambert jedzie za Hancocka, następny w kolejce jest Fricke.

  45. Powrót do góry    #402
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Jezeli nie bylo info, ze pojedzie Fricke to znaczy ze Janowski nie wycofal sie.

    Nie jedzie. Jest info na instagramie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,836
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Szkoda, teraz tylko pytanie kiedy wróci, dwa miesiące, miesiąc, tydzień.

  47. Powrót do góry    #404
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,250
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,933 w 3,245 postach
    Bedzie pewnie celowac w kolejne gp, byla mowa o tym ze optymalny bylby miesiac przerwy, a wtedy wlasnie ten miesiac minie.

    Jak nie wygramy jutro w Gorzowie lub w niedziele z Toruniem, to w niedziele o 22 bedziemy kandydatem nr 1 do spadku..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,836
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Bedzie pewnie celowac w kolejne gp, byla mowa o tym ze optymalny bylby miesiac przerwy, a wtedy wlasnie ten miesiac minie.

    Jak nie wygramy jutro w Gorzowie lub w niedziele z Toruniem, to w niedziele o 22 bedziemy kandydatem nr 1 do spadku..
    Proszę Cię, póki co to dla Mnie dalej Lublin kandydat nr 1 do spadku, nawet jak przegrać teraz 2 mecze to nie koniec świata, zresztą z Toruniem idę o zakład że wygracie.

Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •