Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 857

Wątek: Sparta Wrocław 2019 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jak wezma Dziada na jeden sezon i oddadza Milika z Czugunowem to beda dla mnie dzbanami roku.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (13-02-2019), atlasowiec92 (14-02-2019)

  3. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    rusce to powiedz

  4. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak wezma Dziada na jeden sezon i oddadza Milika z Czugunowem to beda dla mnie dzbanami roku.
    Dziad się pojawi bo Maćko wyżebra robote dla ziomka.

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dziad się pojawi bo Maćko wyżebra robote dla ziomka.
    Wiesiek a ty jutro nie masz lekcji ze w porze nocnej na necie szalejesz. 22.00 i spać.

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dziad się pojawi bo Maćko wyżebra robote dla ziomka.
    Milik to tez jego ziomek
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Milik to tez jego ziomek
    no, ale Milik go do Kalifornii nie zapraszał.
    Jak GH wyladuje u was to paka bedzie mocna, ale z drugiej strony kontraktujecie nudziarza na calkiem efektowny tor jaki sie wam w koncu ulozyl. No chyba, ze bedzie zmiana i w tym temacie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No Milik - jak go lubie - to tez jakis fighter nie jest
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,473
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No Milik - jak go lubie - to tez jakis fighter nie jest
    finezji mu zarzucic nie mozna, ale przy Gregu to wrecz agresor.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (14-02-2019)

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja ogólnie życzę Sparcie złota nie z uwagi na Rusko tylko z uwagi na to, że po prostu zawsze miałem sentyment do tej ekipy. Nawet jak byłem młody i jeździł tam Drabol. Mimo Janosia.. i takich cukierków jak cukrzyca czy sparta mistrz będę im w tym roku kibicował, no może nie w spotkaniach z Get Well i ewentualnie bezpośredniej walce.

    Wiec...

    mimo wszystko ten Hancock jak znalazł, chociaż chyba wolałbym go w Motorze bo bardziej zależy mi na tym, żeby zostali (jakaś świeżość dla Ekstraligi !!) niż złocie Sparty.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    vicar (15-02-2019)

  13. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    dla mnie złoto nie ma znaczenia. natomiast finał tak i jest on spokojnie do osiągnięcia bez grega który powinien trafić do Lublina i jemu zapewnić utrzymanie pewnie kosztem Torunia lub Grudziądza

  14. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    W tym roku Wrocław idzie na majstra. Nawet bez Dziadygi może to osiągnąć. Z Dziadygą oczywiście dużo większe szanse macie. Leszno nie obroni tytułu moim zdaniem.

    Temat Dziadygi w Lublinie nie istniał i nie istnieje. Po co nadal o tym piszecie? Nie chcemy Dziadygi w Lublinie teraz czy za rok czy nawet za 4 lata.
    Utrzymamy się - super. Jeżeli spadniemy - trudno, ale przynajmniej powąchamy Ekstraligę i stworzymy na stadionach fajną, rodzinną atmosferę (wyjazdowych również - bo mam nadzieję, że przyjadę chociaż do kilku miast, ale te piątki mnie strasznie bolą)

  15. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    Utrzymamy się - super. Jeżeli spadniemy - trudno, ale przynajmniej powąchamy Ekstraligę i stworzymy na stadionach fajną, rodzinną atmosferę (wyjazdowych również - bo mam nadzieję, że przyjadę chociaż do kilku miast, ale te piątki mnie strasznie bolą)
    Dokładnie, ja chce się wybrać do Lublina, zawsze to kolejny odwiedzony stadion ale nie wiem czy dam radę a jedziecie chyba tylko dwa mecze w niedziele, bez sensu. Może na Gorzów się uda, bo pewnie z Grudziądzem nie pojedziecie z uwagi na deszcz

  16. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Miejmy nadzieję, że deszcz nam uratuje kilka spotkań i wtedy bez problemu będzie można przełożyć na niedzielę mecze w innym terminie O ile regulamin na to pozwala?

    Jeżeli nie będzie deszczu w pierwszej kolejce to atmosfera szykuje się wyjątkowa Musisz tam być

    Mam nadzieję, że kibice przyjezdni dopiszą na terminy piątkowe. Nie chciałbym pustego sektora kibiców gości oglądać. Zawsze marzyłem by w Lublinie znalazła się ekipa z Leszna, Torunia, Falubazu czy Gorzowa. Postarajcie się Panowie, wiem że to tyle km, w piątek większośc z nas pracuje... Ale ale... może się uda
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 14-02-2019 o 11:50

  17. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta
    W tym roku Wrocław idzie na majstra. Nawet bez Dziadygi może to osiągnąć. Z Dziadygą oczywiście dużo większe szanse macie. Leszno nie obroni tytułu moim zdaniem.

    Temat Dziadygi w Lublinie nie istniał i nie istnieje. Po co nadal o tym piszecie? Nie chcemy Dziadygi w Lublinie teraz czy za rok czy nawet za 4 lata.
    Utrzymamy się - super. Jeżeli spadniemy - trudno, ale przynajmniej powąchamy Ekstraligę i stworzymy na stadionach fajną, rodzinną atmosferę (wyjazdowych również - bo mam nadzieję, że przyjadę chociaż do kilku miast, ale te piątki mnie strasznie bolą)
    wątpię czy sparta zrobi majstra. papierowo ledwo na pudło się łapie. są dwie poważne dziury w skladzie. Leszno jest kompletnym zespołem. przykre ale prawdziwe.

    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dokładnie, ja chce się wybrać do Lublina, zawsze to kolejny odwiedzony stadion ale nie wiem czy dam radę a jedziecie chyba tylko dwa mecze w niedziele, bez sensu. Może na Gorzów się uda, bo pewnie z Grudziądzem nie pojedziecie z uwagi na deszcz
    parę razy na żużlu w Lublinie byłem chyba 5 lub 6. ale mają zarabiste stare miasto. od 2 lat z objazdowka tam jeżdżę na zwiedzanie i naprawdę polecam. najlepsze są targi staroci przy rynku z niskimi cenami.

  18. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Patrzac na srednie tak, ale Milik I Fricke na pewno nie powtorza tak slabego sezonu. Poza tym Gleb do momentu kontuzji jezdzil super I to jego zabraklo w koncowce RZ, co przelozylo sie na Leszno w 1/2. Jamrog za Drozdza no tto tez mega wzmocnienie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    majstra to straciliśmy 2 lata temu z dojoną. w Milika nie wierzę. natomiast fricke i gleb jaj najbardziej. Jamróg oczywiście ze jest wzmocnieniem ale przy Drożdżu to jest nim każdy

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Paradoksalnie 2 lata temu mielismy na papierze znacznie slabszy sklad I sila bylo to, co moze byc sila I teraz - czyli sklad rowny, w ktorym kazdy moze odpalic w pojedynczym meczu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-12-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    @cukrzyca to przekonasz się, że w finale pojedzie Wrocław z Zieloną Górą, ewentualnie z Lesznem.
    Jeżeli dojdzie do Wrocławia Dziadyga to szanse automatycznie się zwiększają.

    Lublin z *****istą starówką? Ty serio piszesz? Przecież to dziura, nic tu fajnego nie ma. Wrocław, Toruń, Gdańsk czy Kraków - tam jest dopiero *****ista starówka, fajne widoki i ta magia. W Lublinie nic nie ma poza marketingiem zrobionym dla żużla.
    Jak jeździsz objazdówką po lubelszczyźnie to może i masz rację - widoki, tereny ładne są, ale nie stare miasto w Lublinie.
    Ostatnio edytowane przez lpokarse ; 14-02-2019 o 12:31

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Chu_ja się znacie. Finał 2019 Lublin vs Toruń.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (14-02-2019), polewaczka (14-02-2019)

  24. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Chu_ja się znacie. Finał 2019 Lublin vs Toruń.
    Ale w co?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Chu_ja się znacie. Finał 2019 Lublin vs Toruń.
    zbadaj się...

  26. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,623
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Chu_ja się znacie. Finał 2019 Lublin vs Toruń.
    Finał walki o utrzymanie, taki rewanż za 1994.

  27. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Prawda jest taka, że dla tych 58 osób na stadionie dla Hancocka miejsca w Sparcie nie ma, mam podobne zdanie więc uznajmy że dla 57 osób beze mnie. Pozostałe 11 942 osoby mają na to wyebane. Lubię Milika, swój chłop ale po sytuacji z Lebiedewiem widać, że we Wrocławiu nie ma litości, więc najbardziej prawdopodobnym scenariuszem (imo) jest rozpoczęcie sezonu w obecnym składzie. Jak Milik nadal będzie jechał piach, a Hancock wciąż będzie bez klubu, to od maja dziadyga u nas. Wątpię by kogoś było stać na Hancocka już teraz, a i on nie musi być zdesperowany by znaleźć na siłę nowy klub przed majem.

    Tai
    Fricke
    Hancock
    Jamróg
    Magic
    Liszka
    Torres
    Gleb

    Wygląda to rewelacyjnie na papierze. Dziad jaki by nie był, to na torze nadal jest gwarancją +10 punktów. Tyle to Milik z Frickem nie robili we dwóch w tamtym sezonie w paru spotkaniach.

  28. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Tez tak mysle, ze najpierw zobacza w jakiej formie bedzie Milik.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Prawda jest taka, że dla tych 58 osób na stadionie dla Hancocka miejsca w Sparcie nie ma, mam podobne zdanie więc uznajmy że dla 57 osób beze mnie. Pozostałe 11 942 osoby mają na to wyebane. Lubię Milika, swój chłop ale po sytuacji z Lebiedewiem widać, że we Wrocławiu nie ma litości, więc najbardziej prawdopodobnym scenariuszem (imo) jest rozpoczęcie sezonu w obecnym składzie. Jak Milik nadal będzie jechał piach, a Hancock wciąż będzie bez klubu, to od maja dziadyga u nas. Wątpię by kogoś było stać na Hancocka już teraz, a i on nie musi być zdesperowany by znaleźć na siłę nowy klub przed majem.

    Tai
    Fricke
    Hancock
    Jamróg
    Magic
    Liszka
    Torres
    Gleb

    Wygląda to rewelacyjnie na papierze. Dziad jaki by nie był, to na torze nadal jest gwarancją +10 punktów. Tyle to Milik z Frickem nie robili we dwóch w tamtym sezonie w paru spotkaniach.
    No to grubo. Widzę, że u was równie duże ciśnienie na złoto jak w Zielonej. Dla mnie to jest ekipa na złoto.

  30. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Nie dzielcie skóry na niedźwiedziu. W tym sezonie może być ciekawie z uwagi na wyjście z branży topowego tunera, którzy jak wiadomo decydują o rozdaniu medali. Może nie będzie rewolucji na miarę tłumikowej, ale może dojść do przetasowania, jedni w połowie sezonu będą testować, inni będą w czarnej doopie. Może PJ wróci na piedestał, kto wie. Mnie nie dziwi zainteresowanie Wrocławia Dziadygą, bo on w kwestii sprzętu jest zawsze o krok przed innymi i potrafi spaść na cztery łapy. A jak ktoś się śmieje z finału Lublin Toruń, niech sobie przypomni ostatnią wizytę Get Wella na Olimpijskim.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    SCOT FZG (15-02-2019)

  32. Powrót do góry    #72
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    I ty naprawde myslisz, ze w stwierdzeniu "final Lublin - Torun" to akurat Torun tak wszystkich rozbawil?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No to grubo. Widzę, że u was równie duże ciśnienie na złoto jak w Zielonej. Dla mnie to jest ekipa na złoto.
    To że Falubaz nie będzie się liczył w walce to wiadomo, ale Unię spychasz do drugiego szeregu? To przekorne czy źle życzysz sąsiadom? Sparta z Gregiem w składzie, to rzeczywiście team na finał, ale złoto???

  34. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To że Falubaz nie będzie się liczył w walce to wiadomo, ale Unię spychasz do drugiego szeregu? To przekorne czy źle życzysz sąsiadom? Sparta z Gregiem w składzie, to rzeczywiście team na finał, ale złoto???
    ewidentnie złorzeczy

  35. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Mamy teraz dwoch Vaclawow Milikow. Otoz w kadrze z Pardubic znalazl sie Vaclav Milik senior , ten z rocznika 1960. Chyba jezdzil kiedys u Was, jakies cwierc wieku temu ?

  36. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    jeździł. były mistrz świata

  37. Powrót do góry    #77
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    W jeździe na rolkach chyba.

  38. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    W jeździe na rolkach chyba.
    w Oraniu pola

  39. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Co za czasy wszyscy dziadyga gardza za gruby szmal , znaczy jest dobrze

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-02-2019)

  41. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez lpokarse Zobacz posta

    Lublin z *****istą starówką? Ty serio piszesz? Przecież to dziura, nic tu fajnego nie ma. Wrocław, Toruń, Gdańsk czy Kraków - tam jest dopiero *****ista starówka, fajne widoki i ta magia. W Lublinie nic nie ma poza marketingiem zrobionym dla żużla.
    Jak jeździsz objazdówką po lubelszczyźnie to może i masz rację - widoki, tereny ładne są, ale nie stare miasto w Lublinie.
    Wszystkie wymienione przez Ciebie miejsca mają oczywiście swój klimat i są piękne na swój sposób, ale starówkę lubelską
    odróżnia od pozostałych ta naturalna rzekłbym "starzyzna", coś a la skansen na otwartym powietrzu.
    Można by kręcić film z dawnych lat, wcale lub prawie wcale nie zmieniając tego miejsca.
    Pozostałe starówki są takie rzekłbym "wypieszczone", a ta lubelska bardzo naturalna w swej starości i przez to specyficzna i odmienna
    od pozostałych. Dla mnie cukiereczek.

  42. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Ciekawe na ile Dziad podpisze ? ale zapewne rok. Za to młodego C na 4 lata podpisali.

    Rusko rozbił chyba jakiś sejf z dolarami.

  43. Powrót do góry    #82
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawe na ile Dziad podpisze ? ale zapewne rok. Za to młodego C na 4 lata podpisali.

    Rusko rozbił chyba jakiś sejf z dolarami.
    Rusko z Klocowa do biednych nie naleza to jedno, a po drugie teraz jest we Wroclawiu dobra koniunktura sponsorska. Jak dla mnie to przyjscie Hancocka mimo wszystko jest watpliwe zwlaszcza, ze Milik to dobry ziom Haja i Hancocka. No ale z drugiej strony to Hancock, wiec jak wydyma Milika z amerykanskim usmieszkiem to tez zaskoczenia nie bedzie.

    Z Hancockiem fajnie byloby zrobic zloto jesli juz trzeba go sprowadzac, po czym po zaspokojeniu ambicji duetu AR-KK Czugunow za Hancocka.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-02-2019)

  45. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To juz bardziej Rusko go wydyma,bo jak Milik podpisywal kontrakt,mowy o Hancocku pewnie nie bylo.
    Zreszta moze byc tak,ze jak sie Czech wezmie w kupe,to sobie Hancock nie pojezdzi za duzo.
    On z kazdym rokiem to coraz wieksze jajko niespodzianka.
    Rok w 2 lidze moze sie na nim zemscic i juz nie bedzie tak skuteczny jak jeszcze dwa lata temu.
    Tym bardziej,ze byc moze jako doparowego bedzie mial Fricke lub Drabola.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Vaszek miał kontrakt ważny, bo podpisał na 2 lata, więc to też ie tak że ktoś tu kogoś wydyma. Wydaje mi się, że Czech i tak wie, że miejsca w składzie pewnego to mieć nie będzie, bo nawet jak nie Hancock, to jest na posterunku Drabik i Gleb. Ja wierzę, że on się pozbiera i wolałbym dać mu szansę i ewentualnie z Hancockiem jak już się dogadać, to w okienku transferowym, w przypadku gdy Milik będzie nadal cieniował.

    No i wierzę, że Śledź nie będzie mu dawał stu szans w meczu jak Dobrucki, nawet wtedy gdy Milik robił 1,0,0, a Drabik przez to jechał 4 razy.

  47. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,333
    Kliknij i podziękuj
    1,347
    Podziękowania: 550 w 347 postach
    Wygląda na to, że ktoś poszedł po rozum do głowy i przestał żyć sentymentami.
    Ale pożyjemy, zobaczymy.

  48. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...roclaw/km4ts8y

    Brawo Vaszek!!! Nie będzie henkok pluł Ci w twarz! Srać na dziada!!!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spartanin79 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-03-2019)

  50. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez spartanin79 Zobacz posta
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...roclaw/km4ts8y

    Brawo Vaszek!!! Nie będzie henkok pluł Ci w twarz! Srać na dziada!!!
    Uważaj bo zaraz wpadnie cukrzyk i będzie cię atakował.

  51. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Powtarzam, ze tematu Hancocka w ogole nie ma we Wroclawiu..
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  52. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Powtarzam, ze tematu Hancocka w ogole nie ma we Wroclawiu..
    jest. krajewski z bandą walczą intensywnie o grega.

  53. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    jest. krajewski z bandą walczą intensywnie o grega.
    niech sobie walczą o tego dziada i tak ta ku..... nie przywdzieje plastronu Spartuni kosztem Vaszka!!!!!

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spartanin79 za jego przydatny post!

    cukrzyca (10-03-2019)

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •