Nie wiem o co Wam chodzi... Naprawdę

Wymieniłem tylko potencjalnych sponsorów z naszego regionu, a nie z całej Polski.

Tak jak napisałem wcześniej: tłumy na stadionie + dobry marketing + brak bijatyk na stadionie + rodzinna atmosfera = napływ nowych potencjalnych sponsorów.
I nie ważne, że Spomlek kojarzy się z mlekiem, a Herbapol z herbatą - to są lokalni nasi potencjalni sponsorzy z woj Lubelskiego, którzy mogą wyłożyć kasę do klubu.
Klub kojarzy się w Polsce dobrze = sponsorzy będą chcieli mieć tu też swoje 5 minut.
Sponsorzy = kasa do klubu; kasa w klubie = rentowność i stabilność finansowa klubu

Wymieńcie mi z Gorzowa, Torunia, Grudziądza chociaż kilka firm, które mogłyby stać się sponsorami klubu. Tutaj jak widzicie podałem znane firmy, które kojarzy cała Polska. W innych klubach może i są jakieś firmy, ale czy znane na całą Polskę? Które są skłonne dać konkretny pieniądz?
W dodatku zauważcie, że naszym sponsorem strategicznym nie jest ani Bogdanka - jej jeszcze nie ma, ani Perła, ani Grupa Azoty. Naszym sponsorem strategicznym jest miasto Lublin. Dalej jest Grupa Azoty, Perła, i wiele mniejszych firm, których sam nawet nie znam.
Jeżeli ten rok utrzymamy Ekstraligę, to napływ sponsorów będzie większy.

Składu też nie podałem nie wiadomo jakiego.
Wystarczy nam utrzymać Miesiąca, MM, juniorów. Łaguta/AJ a nawet ktoś inny
Dalej pozyskać tylko Doyla i jakiegoś konkretnego Polaka - KK/Hampel.
I skład jest naprawdę fajny. Nie ma co wymieniać składu bo ten jest dobry.